Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. September 2011, kl 12.53

[public.fotki.com]

Tabel on siin, klõpsake üleval asuvale leheküljele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. September 2011, kl 13.02


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 24. September 2011, kl 18.34

Tere,

Tabel on väga ilus winking smiley Loodetavasti hakkab nüüd kaal mul alla minema. Viimased paar nädalat on küll kaal seisnud, aga küll hakkab uuesti langema. Eks pole korralikult oma kaloreid täis ka söönud, tõbisena pole väga isu.confused smiley Karuke ja Pille lugesin, et tahate suitsetamist maha jätta. Soovitaks teil lugeda " Lihtne viis suitsetamisest loobumiseks", mind see raamat aitas. Pole juba üle aasta suitsetanud. See raamat teeb suitsetamise kuidagi nii naeruväärseks, et endast hakkab hale ja minule mõjus see väga hea motivaatorina.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 24. September 2011, kl 21.11

tere! Krissu, mina jätsingi suitsetamise maha nädal tagasi ja käisin allen carry easyway seminaril-see täpselt sama mida sa raamatuna soovitad. Kuigi olin väga skeptiline, jätsin maha ja ei olnud keeruline. Enne läksin hulluks juba mõttest, et hommikul kui ärkan on suitsud otsas...smiling smiley Karuke uuri asja ja ära anna alla! Suitsetamine ei ole harjumus vaid lihtsalt sõltuvus ja tahtejõuga ei olegi võimalik maha jätta. On vaja mõista...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. September 2011, kl 21.50

Tsau mu armsad!
Tänan nõu eest katsun selle raamatu hankida,tegelikult ju tahan maha jatta,aga just see hommik keerab kõik ilusa nässu.eye popping smiley
Loodan et kõik saavad aru tabelist,algul püüdsin ühtmoodi ta siia saada aga tuli läbi foto teha siis õnnestus ka lihtsami ta siia paigutada,nüüd veel nuputan kuidas saaks formaadi suuremaks korraga,ehk õnnestub,tahan väga loota et kõik siiski lepivad praegu selle tulemusega.
Krissu parane ilusti ja küll see kaal langema hakkab,enne ikka tervis korda!
Meil ju aega on ja kes tahab saab ju pärast meiega edasi pusida,tasa ja targu,eks ju!spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd aga ilusaid unenägusid ja palju paisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 25. September 2011, kl 13.25

Tabel väga ilus, super tubli karuke03!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 25. September 2011, kl 21.11

Super cool tabel on tõesti!!! Aitäh sulle karuke03! smiling smiley

Sinna võiks nüüd tulevastel nädalatel palju miinus märke tulla kaalukoha pealt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. September 2011, kl 08.00

Tere tibud!
Aitäh kiituste eest,arvasin et tabel jääb liiga väikseks ja hakkab häirima aga ma veel töötan selle kallal!hot smiley
Tahaks ka et miinus ikka tuleks!Eile oli fantast ilm ja aias sai palju tehtud,kuid teha veel rohkemgi.Annaks ikka ilusaid ilmu veel,küll selline sügis oleks ikka ilus!
Ootan teid ka suhtlema aktiivsemalt,sest muidu mul hirmus kurb!
Kaunist nädala algust ja ilusat kaalu langust!
KALLID!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. September 2011, kl 09.28

Tahan ka sind karuke tänada! Said hakkama! Nii, nagu saad kindlasti hakkama ka kaalulangetusega- kindel värkwinking smiley
Mul oli lastega ka üpris sportlik nädalavahetus. Laupäeval aga oli pidu- ma ei taipa, kuidas ometi jälle kiloke juurde venis... Kirja veel igatahes ei pannud. Täna katsun kergemalt toituda- õuna, õuna ja kui kõht väga tühjaks jääb siis midagi nati toekamat ka juurdewinking smiley Hetkel läheb aga kolmas tass piparmünditeed jubaeye rolling smiley Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 26. September 2011, kl 11.29

Hei, hei! Minul ka valgud on koguaeg täiega üle ja süsivesikud ei tule kokku. Näib et selle murega on siin veel teisiga. Ilmselt on see minul sellest, et ma armastan liha süüa ja teinekord ongi nii, et söön mitu korda päevas... tuleks vist piirama hakata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 26. September 2011, kl 12.30

Hei sõbrakesed! Mul oli samuti väga toimekas nädalavahetus. Sain aias mütata ja muidugi miinus oli külalised. Mitte et mul nende vastu miskit oleks, aga kui ma tegelen kaalualandamisega, siis ma neid ei taha, sest ikka tullakse, midagi head kaasas ja no teps mitte ei suuda keelduda. See on koht kus vaja iseendaga tööd nüüd teha. Igatahes reedel tahaks näha palju miinuseid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 26. September 2011, kl 14.23

Tere,
Liituks ka teiega kui punti võtate. smiling smiley
Kaaluks siis reedese seisuga 103 kg confused smiley Eesmärgiks oleks siis saada suveks 75 kg peale.Ehk ometi õnnestub

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 26. September 2011, kl 19.14

Ma pean kohe teiega jälle jagama. Ja kes see ikka mind kiidab kui ma ise seda ei tee (elan nimelt üksi) smiling smiley Niisiis...peale üsna tormilist nädalavahetust, kerget pohmelust, Hesburgerit ja 13h und (tongue sticking out smileyeye popping smiley), suutsin ma täna ennast LÕPUKS jälle trenni vedada. Ja mitte ainult, vaid tegin seda ka rattaga, mitte autoga, kuigi spordiklubi veits kaugel kodust. Seega menüüs oli veidi üle poole tunni intensiivset rattasõitu, 45 mintsa mõnusat uhamist vesiaeroobikas + natuke niisama ujumist ning hää saunaskäik. Aa... ja endale üllatuseks ei ole mu paindumisel ja võhmal väga vigagi, arvestades, et viimati sai sedasi trennis käidud pea pool aastat tagasi. Kahtlustan, et selles on süüdi jala tööle-koju käimine ning paras "trenn" töö juures suveajal smiling smiley Ühesõnaga, enegriat on täna palju ja küll ma olen tubli, peale sellist nädalavahetust. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 26. September 2011, kl 21.01

Lamiate, ma ei oska öelda muud kui VAAuuu!!!smiling smiley Tubli!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2011, kl 07.16

Tsau sõbrakesed!
Küll te olete tublid,mina suht laisik trenni suhtes aga müttan ka aias ja nati mehega sõitmaseye rolling smiley
Mul on alati valgud üle aga kui kaal algul langes siis just tänu sellele,sest süsikad on ikka kõige hullemad pidurid minul olnud,õnneks jääb neid alati puudu.Pole praegu kaalunud ega teagi kas on + või -.Päris algul kui alustasin ei suutnud päevagi kaalumata olla aga nüüd kuidagi mõistlikum ja ei roni päevast päeva enam kaalule.Kuid see on ind.ne mind algul jubedalt innustas see,pean uuesti end kokku võtma.
Kallid ja taas kohtumiseni!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 27. September 2011, kl 07.28

Tõesti väga kena tabel... minu poolt ka kiidusõnad! Ja püüame siis korralikud ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 28. September 2011, kl 04.34

Mul on selline probleem, et ma tahan end kogu aeg kaaluda, ja ükspäev on tore üllatus teinepäev aga topelt jube üllatus. Ja see ajab mind nii närvi.. Ma tahaks et ma saaks kaalu lukku panna nädalaks ajaks ja et ma ei käiks seal peal! Ma tean et see polegi hea käia kaalu peal kogu aeg kuid palun õiendage minuga vms grinning smiley et ma ei käiks seal rohkem kui üks kord nädalas grinning smiley

Sest üleeile olin nagu kilo alla võtnud ja täna sellest 2 kilo rohkem..ehk ka algkaalust üle...aagh!

Ühesõnaga ma pean tegema lubaduse et kaalun vaid kord nädalas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 28. September 2011, kl 09.02

Mul kaalumisega sama asi...kipun ka iga päev kaaluma, aga see pole üldse mõistlik. Täiesti sõltub ju kuidas organism mingil päeval asjadest kinni hoiab, kuidas seedimine, kas palju trennitatud ja lihased turses vms. Mõistus saab sellest aru, aga tahaks ikka ilusaid numbreid näha smiling smiley Tänane oli paraku pettumus, kuigi olen üsna korralik olnud. Aga mul see kõikumine ongi 2kg raames...ja on olnud seda juba väääga pikka aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 28. September 2011, kl 14.06

Olen ka muidu iga hommiku kaalu peale astunud, va siis viimased kolm hommikut ja tänu sellele, et patarei tühjaks oli saanudsmiling smiley Vähemalt mõjubsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. September 2011, kl 17.25

Mina peaks ka vist patareid välja võtma- no ei tule enam seda langust. Meeletu stress ja selline "mitte midagi ei taha teha" tunne kogu aeg. Tundub, et minu keha reageerib kogu sellele kupatusele hoopis tõusuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 29. September 2011, kl 10.04

Ma ka olen salamisi ikka igal hommikul kaalule astunud ja mitte ei paista sealt miskit rõõmustavat. Aga noh mine tea, mis siin võib veel muutuda. Pean vist oma eesmärgi ka ära muutma. Tundub, et ma ei jõua neid kaloreid täis süüa. Juba paar päeva on üldse selline imelik olek, motivatsioon nagu on aga keha ei taha järele jõuda. Üks pool minust liigutaks mägesid, teine keeraks end teki alla ja lihtsalt oleks.

Sügis vistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 29. September 2011, kl 12.57

Mina olen ka harjunud igal hommikul esimese asjana kaalult läbi käima. Mind see distsiplineerib, kui on ikka juurde tulnud olen päeval hoolsam ja jälgin oma toitumist topeltsuure hoolega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 29. September 2011, kl 15.58

Võib vist öelda, et olen peaaegu 100% nõus kahe eelneva kommentaariga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. September 2011, kl 06.35

Hommikust kallikesed!! Minu kaalunumber ikka langeb väääga aeglaselt sad smiley . Tänahommikune kaal 65,4 ehk siis -100g vaid!!! Nädalavahetusel katsun igatahes trenni teha. Sellel nädalal olin ise haige ning ka lapsed olid haiged. Liikumine 0. Söömise piiramisega või jälgimisega ainult minul kaal ei lange- olen seda märganud. Vaja on liikumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.39

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu kaal 88.7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.41

Tere hommikust!

Mina sain täna hommikul suure pettumuse osaliseks, miinuse asemel on pluss ja suisa 1,7 kg. Masendav, väga masendav. kaal siis 102,6. omast arust olen tubli olnud, isegi šokolaadist keeldusin.

Eks vaatan veel kord üle oma eesmärgid, kaloraazid jne

Nii kummaline ongi see, et nii kui ma hakkan teadlikult kaalulangetamisega tegelema, siis tulevad kohe plussid ja motivatsioonilangus.

Aga teistele edu ja miinuseid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.11

Tere,

mina alustan kahjuks + iga sad smiley
EElmine nädal 77,8 ja nüüd 78,5.
See nädal hakkasin trenni käima. Väga mõnus on liigutada aga söögiisu läheb ikka ka lakke.
Kas kellegil on äkki häid nippe kuidas liigutamisest tuleva isuga hakkama saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.03

Tere,
No ja mul ka see nädal pluss tagasi kaal eelmine nädal 92,9 ja nüüd jälle 94 (+1,1). Loodan, et teistel paremini ja tuleb see nädal ikka miinuseid ka juurde, praegu tundub pluss olevat ülekaalus. No äkki on põhjus ka selles, et eile sai ära söödud üks tortilla eine ja sain väga suure avastuse osaliseks, arvasin et tortilla ei anna nii palju kaloreid!!! Aga päeva lõpuks pärast seda kui olin ka patustanud hesburgeri einega oli toitumine tasakaalus, täiesti arusaamatu ei ole ju võimalik!!!
Niiet nädalavahetusel siis kõvasti liigutama ennast...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.34

Tere!

Minul täna täitsa tore kaalunumber (kuigi eesmärgini on veel üksjagu minna). Aga kaalunumber siis 65.8 (-1 kg lausa) smiling smiley
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.37

ellu32, selle hesburgeri einega olen mina ka mitmel korral toitumise tasakaalu saanud. Müstika!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.