Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 30. September 2011, kl 10.29

Tere,

Mul see nädal pole nii hästi läinud, kaalu nr natuke suurenenud 65,1kg. Aga muidu nüüd lõpuks juba tervem ja eks püüan edaspidi tublim olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 30. September 2011, kl 11.08

Minul kahjuks kaal on seismas, 80 kg ikka :/ . Kuid annan endast parima et näha muutust järgmine nädal!! smiling smiley Jõudu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 30. September 2011, kl 17.07

Minu kaal hommikuse seisuga ka plussis, 68,6kg! Loodan järgmisest nädalast ikka miinust ka nähasmiling smiley
Rõõmsalt ikka edasi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. October 2011, kl 07.50

Tere mu armsad!
Põrgu nett muud kui jupsib,arvuti meister pidi tulema aga vist on ära eksinud!smiling bouncing smiley
Minu kaal 77,5,mulle sobib isegi kui väga aeglaselt liigub.Oleme kõik tublid peaasi et siin oleme ja toetume üksteisele,siis saame jagu varem või hiljem.Momendil on Lamiate nr. puudu,ootan veidi ja kui ei tule panen tabeli üles.
Endal praegu kiire aeg,lapsed külas ja koguaeg köögi toimkonnas ja oh seda segadust mis praegu tubades,aga olgu,küll pärast aega jälle kasida!Edu meile ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 01. October 2011, kl 09.18

Mina alustasin eilsest jilliani 30 day shrediga. Kaua ma ikka edasi lükkan. Treenisin siis kui poiss magas. pärast seda oli minu väsimus kadunud, nii et õhtul möllasin veel pimedani aias. Kaalutõus tingitud naistevärgist. kuid üks mure on, ma ei suuda täis süüa päeva kaloraazisad smiley Ikka jääb puudu. Eile sõin isegi sokolaadi, aga ikka puudu oeh.... Sain nüüd kurta. Aga õues täna ilus ilm, kuigi veidi tuuline, ma nüüd aeda toimetama!

Kõigile teistele ka lahedat nädalavahetust!! Ahjaa, kui sel nädalal olime peaaegu kõik plussis, siis järgmisel on kindlasti miinused, sest me nagu ühtne meeskond!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 01. October 2011, kl 17.45

Hei-hei. Vabandan, et hilinen oma andmetega. Põhjus lihtsalt selles, et olin eile-täna arvuti juurest ära ning lahkusin kodust eile nii vara hommikul, et ei tahtnud arvutit korraks lahti teha. Kaaluda jõudsin enne kodust minekut siiski ja pean minagi esinema + ringiga seekord, õnneks mitte palju. 73,6kg ehk siis + 0,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. October 2011, kl 18.26



Uploaded with ImageShack.us

Sain siis nüüd tabeli ka üles winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. October 2011, kl 18.51

Väga tubli karuke- ilus tabel.the finger smiley Miinuseid võiks ainult rohkem olla... Eks uus nädal ja mina vähemalt luban, et järgmine nädal tuleb minul suurem miinus. Jube aeglane ja raske on see langetamine ikka küllsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. October 2011, kl 07.25

Tere musid!
Pole hullu et meil see tabel ehk punasem kui tahaks,arvan koguaeg et tähtis on osa võtt ja küll ta meil ka roheliseks läheb!thumbs up
Suur abi on olnud lastest ja mehest et saaks tabeli nii nagu ta praegu on,ise ju alles õpin neid arvuti tagamaid,lihtsaid asju tean aga raskemaid pole süvenenud kunagi sest ausalt öeldes pole ta mind suurt kunagi huvitanud aga see selleks.
Panime siis vundamendi paika talgutega nüüd ootame kevadet,sest mehe tervis ennekõike,elame veel mõnda aega vanas majas,logu ta on aga ajab asja ära,aias oleks palju teha kuid ilmad kisuvad jälle vussi,vihmaga ei taha sonkida ja hoov on praegu jube nendest koppadest ja must tehnikast.
Täna suur puhastus!
Edukat nädala algust ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 04. October 2011, kl 11.53

Mul on kaalust selline masendus peal, et ma ei ole kuu aega juba kuskil väljas käinud, nende tulnud 6 lisakiloga (pikk jutt miks..) ..mis tulid augustis...ja millest vaid -1kg on ära läinud (enne seda duelli)...siis lihtsalt, on nii raske ja võtab kogu tahtejõu ära kui lihtsalt ei näe seda numbrit alanemas. Peegelpilt on lihtsalt tülgastav sad smiley

Sorry et veits nüüd vingusin... loota võib et Reedene tulemus võibolla teeb ka mu tuju paremaks...aga eks näis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.53

Veggies, aga mõõda end, teinekord kaalulangemise asemel vähenevad sentimeetrid. smiling smiley See peaks ka motivatsiooni tõstma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 04. October 2011, kl 22.42

Tehtud...see mind morjendabki kõige enam et ka need ei muutu ka. Aga üritan ikka tuju üleval hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. October 2011, kl 08.00

Tere sõbrakesed!
Ka minul pigem tõus kui langus,olen kuidagi tujutu sellel alal praegueye popping smiley,õiget motivatsiooni pole kuid tean et ei jäta pooleli vaid ootan ja loodan et virgun peagi ja alustan uue hooga,ilmselt vahest on vaja puhkust võtta ja pea klaariks saada.Kuid see ei tähenda et olen eemal siit vaid lihtsalt otsin uut motiveeritust ja küll ta tuleb!smiling bouncing smiley
Homsest ei ootagi muud kui oleks vähemalt sama nr. ka see on tulemus!!!
Kõigile aga palju indu ja pea püsti!
Suured kallid,edu,jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 06. October 2011, kl 11.40

Vaatan netist USA sarja The Biggest Loser, ning see täiega aitab kuidagi motivatsiooniga, nii südamlik ja innustust andev saade!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 06. October 2011, kl 14.28

Mina alustasin eelmisest reedest Jilliani treeninguga. Ma ei ole küll igapäev saanud treenida, aga itasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 06. October 2011, kl 19.17

Tere,

Mul sama mure, et kaal ei lange enam, oopis tõuseb. Eks neil rohketel sünnipäevadel, kus nö rihm lõdvaks sai lastud on ka oma osa. Aga alla veel ei tahaks anda. Kuna siin kaaluabis praegu see sooduspakkumine, siis pikendasin endal veel aastaks siin olemist. cool smiley Mingi hetk peab ju see kaalunumber alla andma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.00

65,1 - pole lihtsalt sõnu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.04

Tere hommikust kullakesed!
Mul siis 100g langus,abiks seegismiling smileyTe olete ikka tublid et tegutsete,enda kohta pole küll sellel alal midagi head öelda.Ei salli vihma ja tuult seega tubane,pole suurem asi vabandus aga no ei saa ma tuulega väljamoody smiley
Suitsuga on ka lood ikka kehvad!smoking smiley
Täna linna mehega arstile,nii et tabeli panen kas homme või pühapäeval.Edu tänaseks ja ilusat reedet!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.18

Kaunist hommikut!

Täna on imekaunis päev. Hommikul kaalule astudes ilutses seal 65.0 kg. Olen äärmiselt rahul. Kaalu langetamist alustasin 25. juulil ning kadunud on 10 kg. Eile käisin šoppamas ja esimest korda elus nautisin seda smiling smiley Riided istusid kenasti seljas ja isegi sobisid. Motivatsiooniks proovisin ka pisut väiksemaid numbreid, sest 5 kg võiks veel kaal langeda smiling smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.24

Tere,

minul muutustetaeye rolling smiley Ikka 78.5. Ei tee see mind nüüd küll rõõmsamaks, kuid samas olen rahul sellega, et 3 nädalat tagasi jätsin suitsetamise maha ja sellest ajast ei ole kaal tõusnud. Nüüd hakkab isu ka juba rahunema ja loodetavasti saan kaalu ka langema.

Teile jaksu ja ilusat langust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 07. October 2011, kl 10.25

Oijaah, kahjuks kurvad uudised ikka...pole midagi alla võtnud..ikka seisan 80 kg peal.

Jõudu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 07. October 2011, kl 11.25

Tere sõbrakesed!

Minu kaal tänase seisuga 101,8. Tegelt lootsin suuremat langust. Ma juba pikemat aega võitlen siis -/+2kg, juba pikemat aega mingi seisak, see alla saja saamine on nagu mingi kivist sein minu ees, mis ei taha puruneda. Jilliani treeningut hakkasin kodus tegema, lootes ehk liigutamine aitab.

Ahjaa, kadu siis -800 grammi. Aga ma nüüd tegutsema, täna õhtul mul kooli kokkutulek ja enne vaja perele söök teha.

Ja me oleme ikkagi positiivsed!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 07. October 2011, kl 11.38

Tere,
Minu tänane kaal siis 93,4, niiet -600, et hea seegismiling smiley

Kuigi enesetunne väga hea ja toitumise olen juba mitu päeva tasakaalu saanud, muidugi ilma kõike kaloreid söömata, kui ma peaks iga päev kõik kalorid ära sööma ja eriti veel peale seda kui olen mitu tundi päevas trenni teinud, siis peaks üle päeviti burgsis käima või shokolaadi mugima, kuigi magus ja shokolaad pole üldse mu lemmikud.
Ei saagi aru, et kui kogu aeg oma kalorid täis sööksin ka need, mis olen kulutanud treenides, siis ju ei olegi võimalik langetada kaalu aga säilitada küll.
Täna päike paistab ja õuetööd ootavad.
Ilusat nädalalõppu kõigile ja tahaks ka juba number 8-t näha esimese numbrina kaalul ootan põnevusega!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 07. October 2011, kl 14.50

Mul on kohe häbi siin olla hetkel. Üleeile oli kaalunumbriks 73,5. OK. Täna 75,0. Ei ole nagu väga normaalne. Aga olin eile 24h valves ja see oli niiii mõtetult passitud ja ülesöödud päev, et lihtsalt süda läheb pahaks sad smiley Lihtsalt polnud tööd mida teha ja mingi kuramuse koolitus ka, kus pakuti kohvi kõrvale head ja paremat... masendav. Ei olnud iseloomu igavusest...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. October 2011, kl 09.52

Tsau
Olin matkal,neti ei pääsenud ,kuid kaal oli kaasas,ning minu eilne hommikune kaal 88.5

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 08. October 2011, kl 15.21

Sorry väikse hilinemisega. Minu kaal ikka tõusuteel, eilse hommikuse seisuga 69,4sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 08. October 2011, kl 15.31

Sain see nädal vähemalt süsiveskiud tasakaalu. Avastasin, et kaerahelbe pudru sisaldabki ainult süsivesikuid ja ülse mitte mingil määral valke ega rasva. Aga mul probleem just valkudega, koguaeg tuleb nii palju üle. On kellegil soovitusi, kuidas keegi selle normi saanud on. Rasvad on mul ka ok, kuna ei söö lihtsalt rasvaseid asju nii palju, aga jah siuke tunne on, et seda valku on nii palju igas toidus, et uskumatu! Ja veider on see ka mul, et mul see nädal siis kaal tõusis mingi kilo võrra, aga kõhu ümbermõõt on see-eest vähenenud. Hea seegi vähemaltsmiling smiley Oki lähme siis uue hooga uueele reedele vastu ja oleme tublimadsmiling smiley Teeme trenni ja sööme rohkem tervislikumaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 08. October 2011, kl 18.30

Tere,

Olin paar päeva maal, nii et vabandused kaalu teatamise hilinemisega. Täna hommikul näitas kaal et 65,2 sad smiley Midagi rõõmustavat ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. October 2011, kl 12.50



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. October 2011, kl 12.54



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.