Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 11. October 2011, kl 11.23

Hei sõbrad!

Kuidas läheb? Ma olen omadega juba täitsa sassis, no mitte ei saa enam aru, kas trenni kalorid peaks siis sööma või ei? Mõtlen siin seda eesmärgi värki, enne oli mul pandud liikumine null, aga kuna hakkasin trenni ka tegema, siis mõtlesin et peaks ära muutma. Sisestasingi siis kerge treeningu. Aga tundub, et kaal ikka kohapeal seisab. confused smiley Olen end juba sassi lugenud, enam ei saa aru ka kõige lihtsamatest tõdedestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 11. October 2011, kl 16.21

Hei-hei!

Mina arvan, et siin ongi kaks varianti.
1. Kui liikumine märgitud 0 ja trenni sisestad niisama juurde, siis võiks ikkagi päeva kalorinormi etteantud arvudes ja tasakaalus ära süüa (st. trenni arvelt, mis miinusesse läheb, tuleb ikkagi veidi rohkem süüa).
2. Kui eesmärgis märgitud variant, mis vastab reaalsele treeningkoormusele (nt 1-3 x nädalas vms), siis süüa reaalselt need kalorid ära, mis lubatuna näidatakse ja mitte enam trenne ise sisse toksida (muidu läheb juba süsteemi poolt tehtud põhiarvestus paigast ära ja näidatakse ikkagi, et süüa võib rohkem kui tegelikult peaks).

Minule meeldib rohkem esimene variant. Sest see tundub konkreetsem ja minule vastavam. Nt kui kasutan pulsikella trennis, siis saan ju ka kalorikulu täpsemalt hinnata. Sest süsteemi poolt antud valik 1-3 trenni nädalas on väga lai mõiste.

Ja küsimuses, et miks kaal seisab, siis...organism on väga harjuv. Ja need muutused, tervislikud muutused, mida siin soovitatakse hakkavad organismi harjumusi siiski tasapisi muutma. Võib ikka võtta enne natuke aega kui reaalselt kaal langema hakkab ja tulemused näha. Peaks lihtsalt ise järjekindel olema ja enda vastu aus igasuguste sisestamistega.

Kui kevadel tubli olin, mõjus see süsteem hästi. Nüüd olen ise süüdi, et suhteliselt ühe kohapeal tammun. grinning smiley confused smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. October 2011, kl 08.17

Tere,tere kallikesed!
Tabeliga sattusin ämbrisse,tee ikka eelvaade ära!eye rolling smileySorry!Edaspidi olen jälle targem ja palun kergemat karistust!Käisin soomes,toitumine puhta segi,eks reedel paistab mis see reis endaga kaasa tõi.Olen veidi tülpinud ja ei suuda õieti otsa kätte sada ja enda kätesse võtta!Mina liikumise kaloreid ei söö tasa kuid apsakaid juhtub ikka.No küll tahaks et see motiveeritus mind üles leiaks.
Tegelikult oleme endiselt tublid,sest reedeti oleme ilusti platsis ja kaal märgitud see ju ka edu pant et oleme kohal vaatamata tulemustele!spinning smiley sticking its tongue out
Ilmad pidurdavad mind ka täiega sest no ei taha sinna pori sisse tatsama minna aga loll muidugi kes vabandust ei leia ja mina olen selles osas ilmselt väga tugev!hot smiley
Kuna reedel lähen külla Keila joale siis tabeli panen üles pühapäeval.
Edu ja jaksu kõigile!
SUURED KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 12. October 2011, kl 09.54

Kohalolemisest rääkides. Minu kaalunumber tuleb see nädal ilmselt laupäeval, kuna olen neljap-reede tallinnas ja pole kaalumisvõimalust. Aga no kui tabel tuleb pühapäevaks, siis pole vast hullu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.29

No tere kullakesed!!! Pean vist nime ära muutma- masenduses paks kass... No kaal langeb sellise tempoga, et mine hulluks. Sellel nädalal hoidsin hambad ristis ja sõin tõesti vähe. Ahvatlusi oli rohkem kui küll. Ok, lubasin 2 lihapirukat ja ühe koogi ja paar kommi jne. AGA MA EI LIIKUNUD!!! Laps haige, ise haige. Tänasest veel need punased kahh. Kaal 64,9. Hetkel teist päeva hambavalu ka aga ei julge arstile helistadagismiling smiley))
Loodan, et teistel paremad tulemused. Jaksu kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.33

Tervitused!

Ei taha nüüd kõvasti hõisata, sest mine tea, mis see kaal siin jälle ette võtab. Aga sel nädalal on kaal minuga eriti suur sõber. Langust siis - 1,2 kgsmiling smiley ( kaal siis 100,6)

kakuke 36, minul ka päevadega kaal tõuseb suisa 2kg, oleks et siis sama kiirelt ka alla läheks.

aga saage terveks ja teistele edukat langust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 14. October 2011, kl 11.56

Hei, hei minu kaal täna hommikul 69kgsmiling smiley Mingigi langus vähemaltsmiling smiley Ilusat nädalavahetust kõigile ka..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 14. October 2011, kl 17.16

64.4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 14. October 2011, kl 18.07

Jällegist olen suureks häbiks Duellimeeskonnale, mina seisan oma ma ei tea mitmendat nädalat 80.00 kilo juures sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. October 2011, kl 09.37

Hei ka minu poolt. Kaalunumber 74,0. Parem kui eelmine kord, aga mul ka vedelikupeetus praegu, muidu oleks ehk parem. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. October 2011, kl 09.38

Tere nukukesedsmiling bouncing smiley
Mina liigun teo sammul 77,2 aga ikkagi olen enam vähem rahul,sest tõusu kardan rohkem,ikka ravimid peal ja need kuramused ju ei lase liikuma alla poole,pigem üles nii et olen tegelikult rahul!
Praeguseks on veel vähe kaalu nr.nii et ootame ka teised ära.
Kui aus olla siis ega ma päris seda motivat. pole veel üles ka leidnud,põhjus ka ehk selles et nett töötab ainult külmas majas ja ei viitsi suurt sinna minna et alati toidud üles märkida aga see pigem laiskus kui vabandus.Katsun nüüd menüü üles panna ja sellest kinni pidada siis ju ei pea koguaeg jooksmahot smileysamas võiks ju rohkem liikuda,aga siin see laiskus jälle kallal!sad smiley
Täna võtan end kokku!!!thumbs up
Soovin kõigile ilusat nädala vahetust ja kaunist ilma!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 15. October 2011, kl 13.01

Veggies, selline negatiivne mõte, et oled duellimeeskonnale häbiks, saada vetsu potist alla. smiling smiley Minul kaal seisis mitu kuud ühel kohal, väikeste kõikumistega üles alla. Ju siis keha harjub. Ja mis peamine, et ei tõuse!!!

Päikest ja rõõmsat meelt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 15. October 2011, kl 14.25

Tere,

Minu kaal näitas täna hommikul 64,7 kg. Lõpuks on jälle langema hakkand smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. October 2011, kl 09.21

tsau
ei jõua mina enam õigel ajal näitu anda,kogu aeg kiire,kuid näit on sama ,jälle seisab,ei tea,mis see ,küll jälle tähendab,kuid nii ta on

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 16. October 2011, kl 09.30

tere, ma täitsa segaduses.... Kaal laes 81,3. Kuidas see võimalik on ei tea. Loodetavasti kaal lolliks läinud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. October 2011, kl 09.50

Tere tibud!
panen siis tabeli üles,kuigi veel on puudu aga kuna teie ootate siis ei raiska enam aega!
Pilleke ära kurvasta,see on ju mööduv nähe,ikka edasi!ÕNNE KES LANGETASID JA EDU MEILE KEL SEE ALLES EES!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 16. October 2011, kl 11.29

Aitäh @tervisennekõike smiling smiley üritan positiivset meelt ikka üleval hoida smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 16. October 2011, kl 11.58

Tere,
Sain alles täna arvuti taha jube kiire nädalavahetus on olnud, kool, külalised jne.
Aga reede hommikul sai kaalul ikka ära käidud.
Kaalunumber näitas 93.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. October 2011, kl 20.25



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. October 2011, kl 06.53

Tere hommikust kallikesed! Tänane hommik võttis aga minu lausa tantsu lööma!!! Oli üks väheseid nädalavahetusi, kus ennast lõhki ei söönud! Muidugi sel ajal kui teised tellisid prae, oli minul meeletu magusanälg ja patustasin Pavlova koogiga.... Terve öö tantsu veel takkapihta ja kaalule see meeldis!!! Oehh, ma nii loodan et saan jälle korralikult ree peale sest motivatsiooni hetkel kõvasti.
Kõigile õunakestele aga palju jaksu ja punaseid põski!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. October 2011, kl 07.31

Tere musid!
Kakuke mul heameel su üle ja jätka samas vaimus!
Kõigile ilusat nädala algust!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 18. October 2011, kl 11.06

Kakuke36, tõesti tubli. smiling smiley

Minu nädal algas mingi viirusega, õigemini pisipoja juba pikemat aega tatine ja täna öösel siis terve öö ainult köhis ja köhis, nüüd siis minul ka see jama kallal, pea on paks, nina vesine ja see köha..... rrrr. Nii et trennitajat minust täna ei ole, mis mõttega ma ikka oma keha piinan. Kui paranen, siis edasi, aga teile kallikesed positiivseid mõtteid täis nädalat ja reedeks palju miinuseid!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.39

UUuuu, kus te küll olete??? Mul hakkab juba reedeste päevade vastu hirm tekkima. Tahtsin täna ennast lausa premeerida sest olen trenni teinud, söömist jälginud jne. Esmaspäevane kaal oli nii rõõmustav aga õnneks seda kirja ei pannud... Täna hommikul
64,4 sad smiley Vähemalt miinus!!! Püüan pead püsti hoida aga terve nädal on kaal alanud juba 63-ga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: pille345
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.44

Tere, minu kaal siis 81. Nagu näha suitsetamisest loobumine tegi ikkagi oma töö. Ei teagi kas rõõmustada selle üle, et kuu ei ole suitsetanud või kurvastada lisandunud kilode üle. Enesetunne on küll kehv ja lisandunud 3 kilo tugevalt tundasad smiley
Teile rõõmu ja ilusat langustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.16

Hei, hei!!!

Meil siin tõesti vaikne. Minu kaal näitas langust suisa 2kg võrra. Kaal siis 98,6 täna hommikul. Ma kirjutasin oma blogis ka et see tundub ikka uskumatu. Kusjuures sel nädalal ei ole ma eriti treeninud ka, aga toitumise olen koos lõunaga mitmel korral tasakaalu saanud, mille muidugi õhtusöögiga ajasin jälle paigast.

kakuke36, äkki su kaal valmistab end ette 63 peale. Mul mitmel korral oli nii, et astudes kaalule oli nr 9, aga lõpptulemus ikka 10. siis ma muidugi arvestasin seda viimast, aga täna hommikul oligi ainult 9.

pille345, ära heida meelt, sellel plussil ju arusaadav põhjus, esimene samm tervislikuma eluviisi suunas. smiling smiley

vaatasin oma blogi, et see +/- 2 kiloga olen jännanud maist saadik, suvi muidugi ei lähe arvesse, sest siis ei saanud ma nii korralikult siin olla. Aga ikka kaua, kas tõesti keha harjub nii kaua?

Siiski me oleme tublid, et me ei ole käega löönud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Ellu32
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.10

Tere,
Minugi kaal see nädal mis eelmisel 93.
Ei tea jhh miks ta ei lange aga vist kallal ka mingi sügisstress vahepeal ikka läheb asi käest ära käsi haarab ikka midagi muud rohkem sööma mida ei tohiks.
Järgmine nädal ma arvatavasti kaalunumbrit lisada ei saa, sest käes koolivaheaeg ja sõidan lapsega reisile, arvuti küll kaasas, kuid arvatavasti kaalumise võimalust pole.
Loodame, et see nädalane vahe teeb ka mingit imet.
Ilusat sügise jätku, palju küll vihma olnud aga seni õnneks veel soe ja lumevaba:=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.56

Hei, hei. Minu kaal täna 72,5. Ehk hea -1,5 kg. Loodan, et seekord on vastupidavust ka samamoodi edasi minna. Kuigi kahtlen, et kaal veel kõikumata hakkab alla minema. Aga no loota võib...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. October 2011, kl 06.56

Tere kullakesed!
Olin pikalt eemal ,sest polnud netti ja nüüd paigaldasime teisse majja ei saa nüüd selle kaela ka ajada et külmas majas ei viitsi käia.Minu kaal sama 78,2,olin ju juba mingi aeg tagasi 73 ja nüüd nutan seda aega tagasi,kuigi selle asemel et vinguda võtaks end kätte!moody smiley
Pille oled mega tubli,küll need kg. ära ka lähevad ikkagi oled ju nüüd suitsu vaba,see on parim!thumbs up
Tervise.k. sa oled võrratu,su tulemus on väga suur ja olen südamest õnnelik su pärast!smiling bouncing smiley
Kakuke usu su pingutused varsti üllatavad sindki suure,suure miinusega,kuigi tean et mida väiksem kaal seda raskemini alla läheb,nii et varu kannatust ja peagi oled seal kus tahad olla!
Ellu ilusat reisi ja ära muretse kaalu pärast,naudi reisi,küll jõuad tagasi olles uue hooga!ˇˇˇˇˇˇ
Lamiate oled ka super edukas!Kindlasti on vastupidavust ja mis sest et vahest kõigub,küllap keha peab ka kohanema ja aru saama mis temast oodatakse,Tubli!smiling bouncing smiley
Paljudel kaal näitamata,ootan pühapäevani ja siis panen kaalutabeli üles!
Ise katsun nüüd toitu ilusti sisestada ja vaadata mis uus reede mulle näitab,tahaks loota et suudan end kätte vütta ja olla tublim ja hakkajam!
Kõigile kaunist nädala vahetust ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 22. October 2011, kl 08.04

Hei hei tupsukesed, mul vist hakkab ka vaikselt liikuma allapoole kaal - eilse hommikuse seisuga 68,9kg ehk -100smiling smiley Jõudu kõigile ja kalli ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 22. October 2011, kl 08.47

Ma ei tea mida teha, vaatan et te nii tublid! Nii hea meel teie üle!

Minul aga kaal lihtsalt seisab seisab seisab...kas asi on tõesti siis mingis stressis , oijaah ei tea lihtsalt.

Üritan mõelda , vaadata ja otsida uusi lahendusi et ma sellelt seisakult alla saaks!!

Jõudu ja jaksu kõigile teile, tublid olete. Ja suur aitäh Karuke03 ikka tabelite eest smiling smiley

Niisiiis ikka ikka 80,0 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.