Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 23. October 2011, kl 11.35

Hei!

Kaal reedel 63.9 kg. Ikka väikeste sammudega eesmärgi poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. October 2011, kl 11.52



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. October 2011, kl 07.04

Tere hommikust!
Kullakesed kuidas läheb?
Endal kiire,kiire jne.hot smileyTänasest üritan olla väga tubli ja märkida üles iga ampsu,enam ei saa millegi taha pugeda,nüüd kõik sõltub enda tahtest!Tõesti võiks juba end kokku võtta ja alustada ilusti langetama,ehk saan hoo sisse ja jätkan jälle kenasti.
Enamus meist on olnud maru tublid,teeb kadedaks heas mõttes ja ehk motiveerib ka ennast pingutama,kuidagi piinlik enda pärast et ei suuda end kokku võtta.Loodan väga et enam ei vea teid ega ennast altspinning smiley sticking its tongue outIlusat nädala algust ja edu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.08

Tere hommikust karuke!! Minu nädalavahetus oli väga tubane ja kuluski põhiliselt õunakoogi küpsetamisele ja sokkide kudumiselesmiling smiley) Püüdsin tubli olla ja mitte söömisega üle pingutada aga minu võlusõnaks kaalulangetusel on vaid trenn!!! Seda kahjuks ei teinud. Võtan juba kuu aega hoogi, et alustada JM treeningutega jälle mis juba esimesel astmel pooleli jäid. Täna alustan. Kindlalt. Kuna siia välja selle kirjutasin siis taganemisteed enam pole. Plaan oli 28ndaks kaaluda 60 kg aga kahjuks selleni ei jõua. Lohutan teadmisega, et kunagi ikka jõuan the finger smiley
Kõigile ilusat ja tegusat nädalat!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.10

Tere hommikust!

Minul ka algas kiire nädal, lastel ju koolivaheaeg. Mina pean ka ikka kõik kirja ilusti panema, nii kui selle tegemata jätan ( nagu juhtus nädalavahetusel), nii on kaalul asi metsas.

Karuke03, ära heida meeltsmiling smiley Me ju oleme siin selleks, et teineteist toetada, mitte hukka mõista. Minul see langus läheb ka imelikult, graafik on justkui südamefilmsmiling smiley

Edu meile kõigile ja reedeks palju miinuseid!!!!

Tabel on jätkuvalt ilus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.24

Aitäh tibud ilusate ja soojade sõnade eest!Edu ja tuult tiibadesse meile kõigile!thumbs upTeen praegu kõrvitsa ära ja koristama,mul veel mõned kurgid korjata,ise ka ei usu et nii kaua veel tulevadtongue sticking out smileyAga kurke söön ise ka palju nii et las tulla!Küll on hea et arvuti korras ja õiges kohas,nüüd saan tihti silma peal hoida!Palju,palju jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. October 2011, kl 06.17

Tsau kullakesed!
Mul asi puhta metsas,eile sõin ohtralt komme yawning smiley!Nii kui stressama kukun nii on kommid mängus ja nii vastu pandamatult et ikka pakk ja mitte paar tükki!Väiksed lapsed väiksed mured,suured lapsed suured mured!Minul see teine variant!Loodan et teil kõik korras,mitte nagu mul!Pluss nädal garanteeritud ja ilmselt mitte väikethumbs down
Teile aga ilusaid ilmu ja edukat langust!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 25. October 2011, kl 18.11

Kalli sulle karuke- jõudu ja jaksu. Pole alati see kommisöömine ka kaalu plussi viinud. Ahvatlustele tuleb vahel järele anda. Mina olen ka sellise nõrga iseloomuga, kes ei suuda ahvatlustele ära öelda. Aga meil nüüd sellin e "vahva" kõnekäänd sõbrannade seltsis- kõige hullem sõimusõna "mine pekki!!!"
Ise lõpetasin just õunakoogi nautimise ja joon nüüd kõvasti teed peale... Kommi õnneks kodus pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. October 2011, kl 07.10

Tere paikesed!
Kakuke,eks ta ole jah et vahest võib,kuid mul on see vahest väga pikaks veninud!angry smiley
Täna mõtlesin ka kooki teha aga vist jätan vahele sest tean et söön kohe hoolega!Kilod tulevad hoolega juurde,juba ei näe hästi alumist osa!!!

Enam lubadusi ei jaga vaid üritan end leida ja küll siis paistab,praegu ju veel 10kg alles maha võetust 15st,pea seegi tasa pole kui ei leia raja algust ja ei sunni end taga,sest praegune seisund saab korda ilmselt sundimise läbi,muu ei aita olen proovinud!
EDU JA JAKSU MU ARMSAD!kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 26. October 2011, kl 08.21

Hei, hei!

minul ka vist reedel plussis, kusjuures seekord vist panen jälle naistevärgi süüks. Aga noh, ei tohi ette mõelda negatiivselt.

Mul ka mingid isud, aga ise ka aru ei saa, mida tahaks. No tahaks miskit Head!!!smiling smiley Siis otsingi erinevaid tegevusi, et mitte jälle sööma hakata. Mul ka see jama, et kui olen stressis või murede küüsis, siis muudkui sööks šokolaadi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. October 2011, kl 06.01

Tere kallid!
Tervis.e.k mul sõitis eile katus päris ära!angry smiley ei ole kunagi söönud kondenspiima,jube vastik oli,aga eile õhtul sõin veerand purki ära kuigi ega väga ei maitsenud.No tõesti ei tea mis varusid ma talveks korjan!
Kõigile kindlamat meelt ja ilusat kaalu langust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. October 2011, kl 07.53

Tundub tõesti, et tuleb külm talv smiling smiley Ma olen sellel nädalal tubli olnud aga eile libastusin korralikult- olin terve päeva kodus ja kui parajasti telefoniga ei rääkinud siis suu ikka käis, sõin!!! Lootsin, et nüüd tuleb ikka ilus kaal aga eilne õhtu nullis täielikult terve nädala pingutused.... Tegelikult ikka masendav küll- pingutad ja ponnistad ja siis lased korraks ennast lõdvaks ja mürtsti, kilo juures!!!
Täna olen ka kodune, peaks vist lausa kuskile kodust ära minema, et homme mitte paarikilose kaalutõusuga üllatada confused smiley
Aga homme hommikul siis rivistume jälle ja teeme omad järeldused! Jaksuhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.26

Hei, hei. Minu kaal täna 72,3. Tagasihoidlik -200g, aga siiski midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.35

Tsau kullakesed!Minu kaal 79 angry smiley
Vot nii,ärge järgi tehkesmiling bouncing smiley JESSAS kui nii edasi liigun siis olen tagasi 88 peal kust alustasin ja kõik endised pingutused metsas!Talve jope igal juhul eest kinni ei lähe,päästab see et sõidan autoga aga jube vastik tunne!Ma ei raatsi kunagi väga riietele raisata,eriti suuremata peale ikka loodan et võtan veits alla,muresid praegu väga polegi kuigi veidi stressi rohkem aeg.Peaks lugema mingit väga motiveeritavad raamatud või midagi sellist kust saaks indu ja jaksu!Tunne on päh,päh!
Teile ilusaid nr.!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.55

No tere-tere kallikesed!!! Loodan, et päeva peale tuleb ikka raporteerijaid veel juurde. Minu kaal langeb tavapäraselt väga visalt. Paar komistuspäeva oli ikka sees ka ja eile õhtul sõbranna külas viinamarjadega (kuna teb, et ma kaalu jälgin).... Tänahommikune kaal 63,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: ragralle
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.08

Hei hei mul ikka 68,9kg. Vähemalt seisabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.08

Tere hommikust, kullapaid!!!

Minul pole miskit rõõmustavat + 1,9 angry smileyangry smiley

Ausalt öelda on selline vihane ja käegalöömise tunne, aga ei, ma ei anna alla. Kaalul ju olen korra saanud juba ilusamat numbrit näha. nüüd siis siin juurdlen- toitumine olnud sel nädalal mitmel korral tasakaalus, mitte küll terve päev, aga pool, vett joonud piisavalt, liikumine- njah, seda ma tõesti sel nädalal ei ole teinud. nüüd tahaks kohe enesele vastu rääkida, et aga kui ma treenisin, tuli ka pluss?!
Täna õhtust algab meil selle nädalavahetuse sünnipäevade hooaeg reedest pühapäevani. Hetkel küll mõtlen, et kuradile kõik, kui läks trumm mingu ka pulgad, aga ei , kuna veebruaris on mul endal tähtpäev ilusa numbriga, siis selleks ajaks tahan olla (OLEN) oma soovkaalus.

Teistele aga ilusaid miinuseid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: krissu26
Kuupäev: 28. October 2011, kl 10.09

Tere,

Minu kaal täna hommikul siis oli 64,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. October 2011, kl 07.06

Tsau tüdrukud!
Ei saa veel tabelit panna sest nii palju puudu andmeid!Ootame siis õhtuni ja siis panen üles!Ärme ikka käega löö,vaatamata et meil on ka tõuse,kuigi endal väike masekas peal ikkagi ei kavatse loobuda ja küll see mot. ka tuleb!spinning smiley sticking its tongue outMul on ka ostetud juunini,nii et aega ju on aga mida varem seda parem kui leian õige suuna ja suudan end kokku võtta!Täna paneme tüdrukule põrandad ära ,seal ka asi liigub paremuse poole!Täna panen ilmselt ka talve rehvid alla.
Nii et ärme kurvasta kel väike tõus ja palju õnne kel ilusad langused!
Ootan ka teiste nr.
Kaunist nädala vahetust ja palju edu!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 29. October 2011, kl 08.54

Hei Hei!! smiling smiley

Mina siin, kes pole ainsana kuhugi liikunud omadega 4 nädala jooksul, ei ülesse ega alla. Aga Reede Hommiku kui läksin kaalu peale... Üllatuuuuus!!!! -1 kg!!!! 79 kg , Jeeee!!! Ma nii rõõmus!!!

Mulle tundub et minu suur seisak oli tugevast stressist...ei tea mis värk siis oli, aga see nädal kuidagi väga positiivselt läinud smiling smiley

Jõudu jaksu kõigile!!!

Ja suur aitäh Karuke03-le Tabelite tubli valmistamise eet ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 29. October 2011, kl 15.02

Hei!

Minu eilne kaal 63.0 kg. Ise olen üsna rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. October 2011, kl 09.09

Tere musid!
Meil on nii paljud tublid kaalu langetajad!ÕNNE,ÕNNE!hot smiley
Mina astusin või astun pidevalt ikka täiega ämbrisse!moody smileyMulle häbi!
Kõigile ikka head kaalu alandamist ja ootame et teised ka ikka endast märku annavad.Ja loodan et kõigil ikka kõik korras et pole saanud nr. edasi anda.
Eile saime põranda pandud,tublid olime!
Aias nii palju teha aga noh ei tule vaimu peale,viha kohe teeb kuidas saab üks inimene nii laisk olla!yawning smiley
Palju ,palju edu ja jaksu!Hiigel suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. October 2011, kl 10.20



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. October 2011, kl 17.05

Suur aitähh karuke järjekordse tabeli eestsmiling smiley Tahaksin sind kuidagi lohutada aga lihtsalt ei oska. Tuleb hambad ristis (vahel ka sõna otses mõttes grinning smiley) minna edasi. Minule mõjub ka iga pisemgi libastumine päris korralikult- mitu päeva annab seda kaalu jälgida, et jälle normi saada. Ja nii unistan väiksemast kaalust...
Peaasi, et alla ei annaks. Natuke analüüsi ei teeks paha ja siis lihtsalt hoiduda suurematest ahvatlustest.
Eelmisel nädalavahetusel kasutasin sellist nippi- enne küllaminekut jõin palju vett ja sõin porgandikuubikuid vist lausa kilo cool smiley Sünnipäevalauas oli kõht veel täis, nii et näksisin seda ja teist. Enamus arvasid et ma haige, kuna laud oli lookas lausa väga maitsvatest toitudestwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. October 2011, kl 08.25

Tsau paikesed!
Aitäh Kakuke lohutamast aga suurem asi on ravimitest ja neist ei saa üle ega ümbermoody smileyPaar aastat tagasi jäin tõbiseks ja rohtudega koos sain 1,5 kuuga otsa 25 kg nii et ribid ka valutasid.Arst rääkis selle peale et kuna keha pole sellise kaaluga harjunud siis vajutas mul ribid ka sisse poole ja süda pumpas mis jäksas!Kevadelvõeti veits vähemaks ravimeid ja kohe sain lahti 15 kilost,aga no kus sa sellega peagi tõstis haigus pead ja taas kõik uuesti ja nüüd muud kui tõuseb!
Halamisest vähe tolku,peaks ikka rohkem liigutama siis ehk ei tõuse nii suure tempogaangry smiley
Kakuke sa ise ikka maru tubli,müts maha!EDU,EDU!Tänud ka kiitmast tabeli eest,no vot suuremaks ei saa,proovin ja teen aga ikka jääb sellisesse formaati!Loodan väga et ikka näete,ise pean prille kasutama sest nägemine ka vääääga kehva!smoking smiley
Kõigile,kõigile palju tervist ja palju jõudu,jaksu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. November 2011, kl 10.49

Ma ei väsi kordamast, et kaalujälgimine on raske töö smiling bouncing smiley
Saavutad mingi eesmärgi ja see ei pruugi ülde püsima jääda. Kaal hüppab üles-alla koguaeg.... Reedel oli 63,3 lausa, täna hommikul 64 jne. See on nagu tubade koristamine kui sul kodus väikesed lapsed- teed korda ja nautimiseks praktiliselt aega ei jäägi. Uuesti ja otsast peale ja lõppu nagu polegi... No on ju päris raske eye rolling smiley
Tegelikult on aga elu ilus ja te olete kõik väga mõnusad kaaslased, kes ei lase nurka norutama jääda hot smiley Edasi, aina edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. November 2011, kl 04.28

Tere tibud vara,vara hommikust!eye rolling smiley
No läks uni ära ja siin ma nüüd olen!
Kakuke sul jumala õigus ,mis eriti puudutab lapsi!Mul kõik nad suured ja elavad eraldi aga kui tulevad siis pole mõtet koristada,tee aga süüa ja tunne rõõmu!Praegu küll 1 lastest kodus sest teevad remonti ja no nii totaalne segadus et karju appi,lisaks minu kahele koerale ka nende kutsikas kes hüper aktiivnehot smileyKokku võttes hullumaja!
Tegelikult aga jube hea et nad mul olemas,küll pärast jälle koristan,kuna olen töövõimetus pensionil siis aega küllaga.Ainus mure et enda jaoks aega ei jagu!eye popping smiley
Täna viin lapsed ja ennast mööda ehitus poode kappama,endal ka sauna ja sauna eesruum lõpu sirgel.Ka peaks nii öelda külaliste majja ühtteist panustama aga kui vaid raha jaguks,küll teeks!
Mis puudutab kaalu siis see jälle tõusu lainel,aga ikka jään pusima võtku aega kui palju tahes!smiling bouncing smiley
Kõigile edu,jaksu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 02. November 2011, kl 11.10

Loomulikult pusime ja alla ei anna!!!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. November 2011, kl 05.43

Tsau kullakesed!
Jube ,jube stresseye popping smileyEi taha halada kuid nii tahaks selle endast välja öelda!Muidugi tean kindlalt et pooleli ei jäta kuid see stressar sööb mind täiega teiseks inimeseks ja kaal tõuseb metsikus tempos!
Teile mu armsad aga kindlat meelt ja ilusat ja rahulikkuelu!Sorry halamise pärast,ei suuda enam lihtsalt endas hoida,sorry,sorry!
SUURED KALLID JA PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. November 2011, kl 09.20

Suured kallid ja paid hoopis sulle karuke smiling smiley Küll läheb paremaks ka. Mul hetkel sama seis aga katsun võimalikult palju väljas olla ja liikuda... Ma juba stressiga harjunud- mis ei tapa, teeb tugevamaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.