Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. November 2011, kl 08.48

Ma väga tänan teid kõiki ja pean teidki juba sõpradeks. Tegelikult tahaks lausa külla kutsuda kunagi (kui üldse terveks enam saangi ja normaalselt eluga edasi minna). Teeks ühe korraliku kaalujälgijate laua smiling smiley)))
Mul oli tõesti plaan täielikult kapselduda ja mitte kellegagi enam suhelda. Õnneks on igapäevaselt vaja lapsi viia lasteaeda... õnneks on söögiraha ka vaja, nii et telefon peab ju koguaeg sees olema ja arvuti kah... Ja tõesti suurim õnn siin ilmas on vist omada sõpru- minu sõbrad on heas mõttes hullud sest nädal otsa on käinud minul tõeline sõbravalve.... Iga päev tuleb keegi korraks "kogemata" läbi (sõpru on üle eesti). Eile ootas üks neist lausa lasteaia värava juures ja nõudis, et ma tema poole kohvile läheksinsmiling smiley)) Meie tänapäevases pealiskaudses ja kiires elus on nii hea teada, et on ka selliseid inimesi, kes tõeliselt sinust hoolivad!!! Kuidas üldse nimetada sellist sõprust kui inimene võtab endale vaba päeva keset nädalat ja ilmub lihtsalt Eestimaa teisest otsast kohale, et toeks olla? Uskumatu!!!
Ainuke asi, millega saan hetkel kiidelda- kaaluga löön teid kõiki! Eelmisest reedest saadik kadunud üle 4 kilo..... Ootame homse ära.. Need sõbrannad ju ilmuvad kohale ikka hea ja paremaga, nii et tänane päev veel ees...
Aitähh, et olemas olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. November 2011, kl 11.22

Tere musid!
Mina olen võtnud nõuks nuumhaneks hakata,söön ja söön ja söön!yawning smileyKui jätkan samas vaimus siis on jõulu lauale 130 kg-ne praad hooletu!Jessas,no kuidas küll stopp ära teha ja alustada juba langusega mitte tõusuga.Tean ju et ainult ise saan piduri panna aga no ei õnnestu!
Kakuke mul heameel et sul palju toetajaid,mina omal ajal läksin peitu ja see tõttu põdesin ligi aasta,kui aga sul on jõudu uksed lahti hoida siis usu see valu läheb kiireminispinning smiley sticking its tongue outJõudu,jaksu parema tuleviku suunas!smileys with beer
Kõigile homseks ilusaid nr.!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. November 2011, kl 16.55

tsauspinning smiley sticking its tongue out
Karuke siis jõululaual on meid 2
Ma ei tea,kas teate,et soomlased peavad juba jõulupidusid,mul juba ühel käidud ja homma õhtu tuleb taas minna
ja siis ma tahan veel ,et kaal langeks,kuid ilusaid nr. ikkagi kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 17. November 2011, kl 20.16

Käsi südamel, mina olen terve viimase nädala tegelenud hea ja parema söömisega, seega pluss on garanteeritud. Hetkel on selline tunne, et ma olen 5 kilo juurde võtnud grinning smiley Motivatsioon on alles, PÄRISELT, ma lihtsalt olen terve nädala olnud kodust eemal, ehk siis külas või kusagil liikvel ja siis söön kus saan, millal saan ja mida saan... Ehk siis ilmselt koduigatsus ja külasolemise "stress" grinning smiley Mul puhkus, seega pole ka tavapärast jalgsi liikumist nagu tööle minnes ja tööl olles. Pealegi oli sel nädalal ka see kehvem aeg kuust. Asjade kokkulangevus... Aga pea püsti, homsest kunagi jõuan koju tagasi ka ja siis taas rajal. Koju jõuda on supertore. Teisalt, kuna ilmselt jõuan koju alles lõunal, st PEALE hommikusööki, ei ole kaalumine adekvaatne ja oleks topelt masendav. grinning smiley Lalalaa... Igalühel omad rõõmud ja mured, kellel suuremad, kellel väiksemad. Elu on siiski ilus, tuleb lihtsalt vahel rohkem oma mugavustsoonist välja tulla, et seda näha ja selle nimel pingutada. smiling smiley
Kallikalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.20

Nonii, ma siis esimene täna? 61 täpselt. Kommenteerida ei taha- liiga valus veel...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.23

Tsau
Oh õudust 90.3

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.16

Tere,tere!
OH ÕUDUST VEELKORD 81,5angry smiley
Kakuke tulemus muidugi ilus aga mille arvelt,kullake sunni end ,muidu oled pärast topelt kilodega varustatud ja ka seda tean omast käest,kui veidi rahunesin siis tuli ka isu koos isude sõpradega ja kukkusin vohama,maha läks 10,tagasi sain 21.Katsu järjel püsida,kuigi see on väga raske,näksi vähemalt pähkleid!Jõudu ja veelkord jõudu!PAID!
Memm oleme siis jah kahekesti laual ja ega rohkem keegi ega miski ei mahugimoody smiley
Tüdrukud,ärge teie seda teed minge,kuram kui raske on olla,kägisen juba nagu vana nagi ja mis seal salata,piinlik ka mehe ees,kes ju mind suurem osa on näinud 58 ja sutsu peale!Karuke no võta end käsil!!!!!!!!!
Edu,jaksu ja ilusaid nr.
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.04

Hei hei!

Kakauke, kõik mis eelpool kirjutatud on sulatõsi. Sõpra tunned hädas- see ütlus peab ikka korralikult paika!

Nii, aga kaal on muutumatu, ei üles ega alla. 99,8 Hea seegi, palju valusam oleks olnud pluss.

Mind tabas koristamise hullus ( kodus vist hakkan vaikselt üksi lolliks minemasmiling smiley), võtsin liigagi suurelt selle ette ja see tähendab, et koristamist jätkub vähemalt kolmeks päevakssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: Veggies
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.30

Mul läheb omadega tasa ja targu...väga tahaks et läheks see kaalu langetamine natukenegi kiiremini..kuid jah, keda teist ikka süüdistada kui ennast sad smiley ...

78 kg

Praegu vaatan enda Goal Weight'i ja mõtlen...et mida ma küll mõtlesin? õõh...


Jõudu jaksu tervist kõigile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.19

Täiesti üllatav, aga minu kaalunumber täna kodus, isegi arvestades seda, et kaaluda sain peale hommikusööki, ei olnudki väga jube. Küll plussis, 71,6 (+0,9kg), aga tunne oli palju hullem. Seega olen rahul, arvestades oma toitumiskäitumist viimasel nädalal. Jääb vaid loota, et see tõus ei tule nii tagantjärgi kuhjaga smiling smiley Eriti kui nüüd õigele rajale tagasi sain. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. November 2011, kl 13.51



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. November 2011, kl 09.20

Tsau paikesed!
Mei read on kuidagi väga hõredaks jäänud!eye popping smileyTulge tagasi palun,koos on toekam ja kindlasti ka lõbusam selles ettevõtmises!Mina ikka tõusu lainel ja otsin seda vana rada enne kui väga käest läheb,kuigi on juba käest läinud!Katsun see nädal ikka üles märkida,luban ja luban ja ikka olen jamas,kõik on peas kinni!
Ilusat nädala algust ja vaprat kaalu langust!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 21. November 2011, kl 12.21

Mina olen olemas ja ei kavatsegi siit lahkuda, veidi raske on siin foorumis suhtlemas käia, minu poisiklutt ei lase mul hetkekski olla, nagu väike puuk pekis kinni. Nii kui arvuti taha tulen, siis tema ka platsissmiling smiley

Aga muidu olen olemas ja hoian Teil salamisi silma pealsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 24. November 2011, kl 11.24

Kukuuu, kõik nii vaikne?! Egas te ometi loobuma ei hakkasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. November 2011, kl 13.02

Tsau!Kus sa sellega!smiling bouncing smileyLihtsalt teen tütre juures remonti ja väsimus võtab oma!
Pole kaalunud aga olen üles märkinud päevikusse vähemalt kogused,seegi hea,vahe peal ei viitsinud ja asi läks puhta metsa.Nüüd pikendasin oma eesmürgi väga kaugele ja see tõttu ei tunne nälga kuna kcal on suurem.Homme siis näeb kas oli ka kasu sellest,pole kaalunud.Edu meile kõigile ja head homset kaalumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. November 2011, kl 14.04

Mina ka ikka olemas- loen teie tegemistest aga endal selline tuju, et sõna võta eriti ei taha... Aga jälgin ja veel ei loobu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. November 2011, kl 06.35

Tsau sõbrakesed!
Minu kaal siis 80,3 ikka parem kui + loodan et viitsin ka edaspidi päevikut täita!
Kakuke ära loobu,ole ikka meie seltsis,kuigi su kaal on jube ilus ja sa ei peakski siin üldse olema aga vähemalt anna endast märku!
Ootan ka teisi!
Suured kallid ja ilusaid nr,spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.20

Minu kaal 60,8.
Tegelikult hakkan juba tasapisi endaga rahul olema. Alustasin ju 73 kilosena maikuus!! Nüüd mahuvad kapist kõik riided selga. Kui veel langeb siis peab vist küll midagi uut soetama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 25. November 2011, kl 11.24

Uute riiete ostmine annab kindlasti palju enesekindlust ja head tuju juurde! smiling smiley

Aga minu kaal täna 71,3. Ei midagi ülihead, aga vähemalt väike miinus võrreldes eelmise nädalaga, mil "mõnusasti" plussi hüppasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 25. November 2011, kl 13.36

Hei!

nii tublid olete. Minu kaal siis jälle plussis + 200gr. See sada on nagu mingi needus mul. Aga ikka edasi ja edasi, ei sammukestki tagasi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.03

Teresmiling smiley

Minu hommikune kaal 89.8
Ei tea,kas nüüd hakkab langema või vedrutan edasi- tagasi veel
arvan ka,et kõik on tublid,juba see pärast,et püüavad langetada kaalu
kuid vahel on tõesti nii,et soovist jääb väheks,kui organism kaasa ei tule
ja muidugi eks neid külmkapi külastusi tuleb ka ,
ma see nädal enam ei ostnud külmkapi toitu etta,siis pole miskit võtta ka
ainuke viga nüüd pean iga päev poes käimaspinning smiley sticking its tongue out
ja mees muidugi paar õhtut juba maininud,et näksimist polegi,kuid ma siis ostsin täna pisut,tean ,et pistab nihuti,selle pauna ja mul ei teki isugispinning smiley sticking its tongue out
kuid olge ikka tublid ja kena nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. November 2011, kl 07.46

UU, kuhu kadunud olete? Piilun ikka aeg-ajalt siia aga vaikus... Kuidas nädalavahetus möödus? Ise hakkan enda masendusest vaikselt üle saama, mis kahjuks tõstab ka söögiisu ja sellega seoses ka kaalu. Ootan nii väga seda 5-ga algavat numbrit aga kahjuks pressivad Jõulud juba peale ja minu absoluutne lemmik- piparkoogid sinihallitusjuustuga.... Nädalavahetusel sinna juurde natike punast veini ka... Tegelikult olen alkoholi praktiliselt välistanud ka tänu sellele, et see nii meeletult kaloreid annab smoking smiley Enne nagu polnud probleemi ja ikka lubasin kas ühe siidri või mõnel üritusel shampust või paar pokaali veini... Kui nüüd hästi meenutada siis viimati vist jõin septembrikuus Jägermeistrit teega kui palavik kippus ligi tulema ja kurk valutas smiling bouncing smiley
Andke endast ikka märku- nii on lihtsam järje peal püsida. Vaatad, et teised nii tublid ja siis pingutad ise ka nati rohkem. Kallid kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. November 2011, kl 10.02



Uploaded with ImageShack.us

Vabandust hilinemise pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 01. December 2011, kl 21.06

Tere, sõbrad!

Teatan, et minu selle nädala kaal tuleb hilinemisega. Olen homme-ülehomme reisil ja tagasi jõuan pühapäeva öösel. Nii, et siia satun ehk pühapäeva päeval kunagi. smiling smiley Aga ärge muretsege, edumaad ma ei saa...olen selleks lihtsalt liiga palju söönud. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. December 2011, kl 08.04

Minu kaal kahjuks tõusulainel 61,5!!!!! Vanduda tahaks smiling smiley Aga piparkoogid- piparkoogid-piparkoogid!!! Juustu ka veel. Olen ikka enam-vähem lubatu piires hoidnud kaloreid aga kuna terve nädala olen olnud lastega tubane ja kõik oleme mingis vastikus viiruses siis pole vist vaja rohkem põhjuseid otsida....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. December 2011, kl 09.51

Tere hommikust!
Mul ka pisut haiglane tunne,süda paha ja pidevalt külm,kuid kaalule hästi ei mõju ikka 80,3moody smiley
Ei tea ka kas mingi viirus või rohud aga ega hästi taha essugi teha ja isegi toitu märkida,no istub mingi laiskus sees ja ei lase motiv. ligi.
Loodan et teistel läheb pareminithumbs up
Edu,edu ja palju terviseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 02. December 2011, kl 15.22

Hei sõbrakesed!

Minu langust siis -100 gr ehk siis 99,9. Sel nädalal olen olnud hästi liikuv, seega ei ole saanud korralikult toitu märkida, ja kindlasti olen ma vähem söönud, eks sellest ka see seisak. Ja isegi kui oleksin tahtnud sisestada andmeid, siis kolm päeva olime lihtsalt ilma netita ja isegi telefonil puudus levi. Vot siis tundsin küll, et olen maailmaga ühenduse kaotanud.

Aga edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. December 2011, kl 08.49

Hommikusteye rolling smiley
Rahuliku adventi
Pean kohe vabandama,et kaalu pole andnud-kuid nii kiire on olnud
Lühidalt-linnavalitsus pakkus uut korterit esmaspäev ja olen terve nädalaga kolimisega vaeva näinud.Täna siis sain oma kaalu kotist välja ja oli ka rõõmsam meel kaalult maha astuda

Minu hommikune kaal 89.2hot smiley
Kaunist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 04. December 2011, kl 12.32

Hei-hei! Mina ka tagasi. Rikkaliku reisi mõju ei pidanud kaua otsima, leidsin selle kaalult. 72,6 kg. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. December 2011, kl 12.47


Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.