Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.31

Alustan siis- uskumatu, et sellise söömise peale isegi väike langus. Hetkel kaal 61 kg. Aga söönud olen ikka väga korralikult sel nädalal smileys with beer
See keha on ikka väga kummaline asi- mitte ei saa aru, mis talle meeldib smiling bouncing smiley
Veel on aega 3 nädalat ja minul vaja see 5-ga algav number kätte saada. No pingutan ikka veel.
Jõudu ja jaksu teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.01

Tere kullapaid!
Kaal 79,8smiling smileyseegi asi!EDU,EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 10. December 2011, kl 03.57

Tere
minu kaal 89.1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 10. December 2011, kl 09.39

Tere!

Ma jälle hilinen, nii palju tegemisi. Aga kaal sama, mis eelmine nädal. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. December 2011, kl 22.22



Uploaded with ImageShack.us

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 12. December 2011, kl 07.53

Tänud jälle karuke ilusa tabeli eest smiling smiley Kiidan vist ainult siis kui mul endal miinus ees !hot smiley
Kuidas nädalavahetus möödus? Mina olin laisk- pole ammu enam trenni teinud. Käisin shoppamas vaid ja sünnipäeval. Lubasin endale 2 suurt torditükki - mul on ikka see rumal komme, et lapsed vaid maitsesid torti ja ülejääk tuli siis minul süüa... Tean, et see on halb komme aga ma lihtsalt ei raatsinud neid sinna lauale jätta sad smiley
Aga panin selga oma kõige kitsama kleidi ja see sobis suurepäraselt. Nii, et viimati olin sellises vormis 6 aastat tagasi. Tunne on hea.
Vaja oleks kaotada veel 2 kilo umbes aasta lõpuks. Hetkel kaal praktiliselt seisab- muutused ikka väga väikesed. Pisike lootus siiski on, et aasta lõpuks algab kaal 5-ga. See oleks parim kink mulle selleks aastaks!
Palju jaksu ja jõudu kõigile ja andke ikka teada oma saavutustest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. December 2011, kl 09.17

Tere mu armsad!
Suured tänud,kiitmast!
Palju õnne Kakukesmiling bouncing smileyArvan siiani et oled super kaalus ja näed väga hea välja!
Mina patustasin eile pannkookidega,poleks hullu kui see oleks päeval olnud,aga lapsed tegid õhtul ja no oli vaja ikka võtta!Inimene karistab ikka ise ennast,rumal mis muud!
Muidu on kõik endist viisi,ootan kallist koju soomest,sinna veel nädal ootamist!sad smiley
Kõigile edu,jaksu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 12. December 2011, kl 13.46

hei sõbrakesed!

Ma olen täitsa olemas, lihtsalt nii kiire nädal oli, et unustasin isegi reedese kaalumise. Langust siis - 100 gr, asi seegi. smiling smiley

Läheb kuidagi vaevaliselt see langetamine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. December 2011, kl 09.08

No tere-tere! Kuidagi vaikseks on see meie duell jäänud. Eks ta ole, et jõuluüritused juba täies hoos. Mind ootab tänagi ees piparkoogiküpsetamine. Loodan, et ise väga palju matti sellest saagist ei võta winking smiley
Üle väga pika aja ei ahvatlegi mind piparkoogid nii hirmsasti kui varasematel aastatel.... Lihtsalt meil oli mehega tavaks õhtuti kui lapsed magama panime, kahekesi filmi vaadata ja siis kõrvale piparkoogid juustuga ning vein.... Nüüd uus, mehevaba elu ja tuleb luua uusi traditsioone smiling smiley Kuigi jah, mõnest asjast tunnen ikka väga puudust...
Kaalule on igatahes hästi mõjunud, et need õhtused söömised on ära jäänud. Minu enesehinnang hakkab ka vaikselt tõusma. Tegelikult on elu ilus!
Minu kaal küll seisab juba pikemat aega aga kuna on jõulud ja ma olen väga pikalt haige olnud ning pole ka trenni teinud juba augustikuust saadik siis pole asi üldsegi hull.
Unistan veel kaalunumbrist mis algaks 5-ga aga selleni vaja veel nati üle 1 kg kaotada. No ei ole see juba kuu aega õnnestunud!!!
Soovin teile kõigile mõnusat jõuluaega. Olge pere ja lastega ning ärge ennast väga ka piirake!!! Sööge seda, mis maitseb smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.49

Tere kullakesed!
Tõesti on palju siblimist!Minu kaal 79smiling smiley
Kakuke see on tore et enesekindlus taastub!Valu muidugi nii ruttu ei tagane aga minu soovitus et aeg küll teeb oma töö aga et kiiremini läheks hoia meeled avali ja loo uusi suhteid see tõstab su tuju ja mine tea kus ja millal leiad härra õige .Ära end sulge suhete ees!
Ka mina soovin kõigile edu ja jaksu ja ilusaid toimetamisi!SUURED KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.31

Tere, tere! Mul ka maru kiire olnud. Sestap olen ka kaalus oma viimase aja patustamised tasa teinud vist. Number näitas täna jälle lõpuks 70,7.
Jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.50

61,5 kahjuks sad smiley Eile oli pidu, täna ka ja homme külla...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. December 2011, kl 10.15

Tere,tere

Minul ka kiire aeg,kuid minu eilne kaal 88.7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 17. December 2011, kl 17.02

Hei sõpsid!

Vaikne on meil siin tõesti, aga ega ma ise ka ei ole saanud siin olla. Jõuluhullus.... tulin just linnast, no hullumaja, ma ei kujuta ette mis siis järgmine nädal seal toimub ( tegelt kujutan küll).

Minu kaal näitas täna hommikul 98, eile ei olnud kodus ja ei saanud kaaluda. Nii ilus number!!!

Aga edu meile jõuluhulluses!

Ahjaa, täna rääkisime lapsega jõulukinkidest (14 a tüdruk) ja ta ütles mulle hästi siiralt soojalt tõsiselt " Ma tahaks jõuluvanalt jõulurahu" Rõhk sõnal rahu. Nii armas, ma ei osanud miskit tükk aega kosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. December 2011, kl 09.15

Tere tibud!
Sorry,jäin tabeliga hiljaks!Oli arvuti probleemeye popping smiley,Täna ajan selle korda!
Jõulud lähenevad jubeda kiirusega,kuigi tunne on et peaks aiamaale minema ja ettevalmistusi tegema suureks kevadekd!Vihkan pori ja pläga!Külmetaks juba ära et see kohutav muda ära kaoks,Jõulud ilmselt tulevad mustad natuke kurb sest selle võrra on valgust puudu aga noh looduse vastu ei saa,nii et pean olema leplikumspinning smiley sticking its tongue out
Meid on siin vähe jäänud nii et küsin üle kas on ka tahtjaid jätkata uuel aastal siis tean kas teha uus tabel?Pole ise ka veel kindel kas osalen duellis edasi,tahaks võtta natuke aega maha sest ega v'ga suurt motivatsiooni praegu pole,kuigi tahaks loota et kevadeks ehk tuleb tagasi!
Praegu palju kallisid ja head jõulu meeleolu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. December 2011, kl 14.58


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. December 2011, kl 08.36

No tere karuke ja tänud jälle tabeli eest!
Minu motivatsioon on ka tänu jõuludele unne soikunud. Kaal tasapisi muudkui tõuseb jälle. liikumine 0 sest haigustega kimpus ja tööd ka omajagu ja mis ma siin ikka otsin põhjuseid- LAISKUS on selle nimi!!! Jõuludeks sai kõigile kas kootud või õmmeldud midagi, nii et tagumik siis enamuse ajast tugitoolis winking smiley
Lisaks minu kõige suurem ahvatlus- piparkoogid!!! Olen koju ostnud vaid 2 pakki jõulude jooksul ja 3 korda siis ise küpsetanud ja kaunistanud. Kuna aga minu piparkoogihullus on teada enamusele sõpradest siis hetkekogust vaadates tundub, et söön neid jaanipäevani.... eye rolling smiley
Homsest kuni 2 jaanuarini on 2 päeva, mis hetkel kalendris tühjad- ülejäänud ajaks on ikka mingi koosolemine või üritus. Seega, mina jätkaks duelli tõesti järgmisel aastal kui huvilisi veel on... Kevadeks tahaks olla elu parimas vormisthe finger smiley
Kõigile soovin aga Kauneid Jõule!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. December 2011, kl 19.15

Mina homme oma kaalu ei anna- umbes tean, milline see on aga ei taha hetkel sellepärast stressata. Kui otsustate jätkata siis ma suurima rõõmuga ei lahkuks teist ja annaksin kaalu alles 6 jaanuaril. Seniks kõike head teile!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. December 2011, kl 07.13

Tere hommikust!
Minu kaal 78,9.
Olen aasta lõpuni siis annan juhtimise teie kätesse,võtan veidi aega maha.
Kõigile jõulu eelset rõõmu ja hinge rahu!spinning smiley sticking its tongue out
Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.45

Hei!

Kauneid ja rahulikke saabuvaid jõule! iMinul sel nädalal plussis 700 gr võrra. Kuna praegu on elu nagu kiirrongil, siis ma pole jälle korralikult toite sisestanud, no ja see maksabki kätte. Aga edaspidi tahan ikka teie seltsis olla ja duelliga jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. December 2011, kl 15.28

Ilusat ja tervislikku jõuluaega kõigile! smiling smiley Minu kaal täna ka plussis 71,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 27. December 2011, kl 09.59

Hei, kuidas möödusid jõulud? Minul häbi tunnistada, aga suure söömise all, selle aasta plaan, et tulevad taas rahulikud jõulud, läks vett vedama, külaised, külalised....

See eest loodan, et aastavahetus tuleb vaikne. Tegelikult on mul nendest pühadest juba villand, tahaks taas oma rutiini tagasi saada. Aga inimesed pole ju kunagi rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. January 2012, kl 10.29

Head uut aastathot smiley

Siin on nii vaikseks jäänud.
UUel aastal uued unistused ja rassimised.
Olin vahepeal haige võitu,minu organism streikis,juba enne jõule,midagi läbi ei käinud,süda oli paha ,kõht oli punnis,rindealt tursund.ainult söömata oli normaalne olla ,kui midagi suhu pistsin siis olin kohe turses.
nüüd on see möödas momendil
istun siin joon kohvi,nosin oma kaerahelbepudru ja mõtlen ja unistan,ehk see aasta tuleb parem kaalulanguse aasta.käin ringi,kui pisike murumuna,ainult sõrmed on selle aastaga peeneks jäänud ja kuidagi välja veninud,kui klaveri mängijalspinning smiley sticking its tongue out
Soovin kõigile tegusat kaalulanguse aastat ja andke ikka märku,kas oleme veel duellitamas või mitteeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Kuupäev: 01. January 2012, kl 22.37

Head uut ja teguderohket aastat!

Minu kaal siis 99, oh jah..... reedel ei saanud jälle arvtisse ja eile unustasin. Mind huvitab ka see, et kas jätkame duelli? Mina küll tahaks!!!
õnneks on nüüd suuremad üritused möödas ja ma tunnen, et saan oma rutiini tagasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Õunake! 21.09.2011
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. January 2012, kl 10.08

Minu kaal siis.nüüd tänase seisuga 90,ei aidanud see ka haigus...või on mul nüüd näljapaistetus
ja muidugi see võib ka olla,et uued rohud peal ja organism tahab harjuda
kuid sellise moega ma küll ennustuse järgi 90 elu aastani ela,enne lähen lõhkieye rolling smiley
minu perearst ei saa ka aru,mis mul nüüd viga on-kõik oleks just kui korras,
ja minu krooniline haigus pole ka hullemaks läinud
olen ikka vist vana ja kere korjab iga raasu külgedele
Ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.