Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
-10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.55

Teretulemast kõik me tublid ja muidu vapradsmiling smiley

Teeks ehk kõigepealt väikese tutvumisringi ka. Igaüks jagaks neid andmeid, mida tahab. Isikukoodi näit ei pea avaldama.

Tegevuskavast veel meeldetuletuseks, et homme hommikul siis kaaluma (igaks juhuks võiks mõõta ka, ehk olete vahepeal kasvanud) ja andmed siia üles.

Edu, tahtekindlust, päikest, kuud ja palju muud!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 22. September 2011, kl 21.17

Nonii, ma siis alustan enda tutvustamisega.
Vanust on mul 30 aastat, pikkust 162cm ja kaalu hetkel 58 kg.
Eesmärk on enne jõulutralli kilod 50 peale saada.the finger smiley

Mul on kaks vahvat last ja hoovis müttavad kaks suurt koera.
Erialalt majandusinimene, töötan finantsistina, vabal ajal meeldib tohutult kokata ja häid maitseid nautida (mis muidugi hetkel kasuks ei tule spinning smiley sticking its tongue out)
Kuna loobusin kuu aega tagasi suitsetamisest (olin ikka kõva suitsetajathumbs down ), siis hakkasin jõudumööda tegelema ka spordiga. Paar korda nädalas käin metsas kepikõndi tegemas, 1 x ujumas ja 1x rattaga sõitmas. Aga igatahes hingamine on täiesti uus!
Tegelen ka golfiga, hakkasin mängima alles sel kevadel, seega päris algaja alles..
Annan siis sõna ka teistele kaasvõitlejatele.

Edu meile! thumbs upspinning smiley sticking its tongue outthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.31

Hommikust!

Natuke minust ka. Olen 28-aastane, elan Harku vallas Harjumaal. Töötan samuti finantsalal, õpin ülikoolis psühholoogiat. Kodus on mul kodus üks tore 3-aastane põnn. Vabal ajal joonistan, maalin, loen ja üritan ka ise kirjutada.
Minu kilod on kogunenud tänu (esmalt muidugi tänu mulle endale) kontoris istumisele. Trenni ei ole ka ikka tükk aega teinud, enne lapse sündi aga olin üsnagi treenitud.
Nii, plaanis on siis hakata vähem sööma, väga palju vähem näksima. Kõike seda eriti just õhtuti (tööt tulles näljasena perele süüa tegema hakkamine on olnud parajaks lõksuks). Siis peaks hakkama igal õhtul, või siis igal õhtul kui ilm lubab, "käimas käima".
Loodan selle foorumi ja teie abiga suuta end järje peal hoida ja oma sünnipäevaks (nov. algus) alla 60 kg kaaluda. Ja siis veel lõpuks 56 peale jõuda. See oleks tõesti super!! Olen üksi mitmed korrad püüdnud aga mingi hetk on järg ära kadunud ja mõne aja pärast olen ned jälle samast kohast leidnud.

Hommikused kaalumisandmed ka: 66,8kgsad smiley. Pikkus siis 163.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 23. September 2011, kl 10.08

Nii, mina keetsin eile õhtul endale kapsasupi ja üritan teha kapsasupi dieeti.
Maitse täiesti ok sel supil ja muid asju võib ka päris palju süüa. Oleks hea, kui 1 okt kaaluksin paar kilo vähem ja oleksin natuke trimmis, sest siis üks tähtis pidusmiling smiley
Aga toetame üksteist ja tuleb ikka iga päev liikuda, kasvõi pool h kiirkõndi, sadagu taevast või pussnuge!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.20

Mina ostsin endale täna mitu pakki hapsi ja rasvavaest jogurtit kappi valmis. Et kui kõht tühjaks läheb, siis neid koos rukkikrõbuskitega võib ikka suht vabalt süüa iga kell... ja õhtul siis saan neid süüa samal ajal kui elukaaslane oma chipsipakid vms lahti teeb. Niipalju siis õhtusest sõjaplaanistwinking smiley
Olen täna kodus ja koristan täie auruga. Päris hea trenn see koristamine- sammumõõtja peaks peale panema ja tuleks kindlasti mitu km täis.
Kuidas kaalumise tulemused olid?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.37

Minul ikka 58 kg, nagu eile.

Kas hakkame siis 1x nädalas reedeti kaaluma?

Ma võin tabelit pidada, selleks siis vaja algkuupäeva ja algkaale ning pikkuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 24. September 2011, kl 13.54

Hei,

Mina olen 29 aastane, pikkust 170cm ning kaal reede hommikuse seisuga 68.1kg. Sporti meeldib teha, kuid selle regulaarsus annab soovida, sest paraku olen tööl lasknud oma vaba aega sisustada ning hilja õhtul koju saabudes haaran loomulikult kõike mis vähegi käeulatusse satub. Nii et ega ma ei imesta väga kuidas need kilod üksteise järel muudkui tekkinud on.

Loodetavasti annab see jõudu korralik olla, kui iga reede kaalule peab astuma ja avalikusama numbrid.

Jõudu ja jaksu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Juudith
Kuupäev: 24. September 2011, kl 18.15

Tere!


Unustasin eile ära,et reede on ja enda kaalu kirja panema peaks. Endast siis niipalju, et elan Tartumaal ning olen 28 aastane, pikkust 168 cm ja kaal täna hommikul 69,5 kg. Minu kaalutõusu põhjuseks on kindlasti suur magusasöömine ja ma olen ka suur "stressisööja".
Aga üritan end nüüd kokku võtta ja maiustusi vähem süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 25. September 2011, kl 09.19

Tere ka minu poolt.

Mina olen 27 aastane ja elan Tallinnas. Töötan sisearhitektina.
Pikkust on mul 167 cm ja reedese kaalu tulemus on 65,4
Mina olen ka suur söögisõber. Sügisel on jube raske ohjeldada.

ALgkaaludeks võtamegi selle reedesed kaalud, eks.

Igatahes loodan parimat järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 25. September 2011, kl 10.23

Tore siis kõigiga tutvuda!

Tegin algse tabeli valmis, puudu veel põrgulise eesmärk.
Vaadake andmed üle ja vajadusel korrigeerige.

Tabel asub siin: - 10 Kg

Edu siis meile thumbs upthumbs upthumbs up

Ps.. sõin praegu tabelit koostades 3 suurt shokolaadi kommi ära, nii et nüüd kiiresti jalutamagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 26. September 2011, kl 08.58

Tore, et tabel üleval
Ise uuendasin seal oma eesmärki ka, 55 kilo võiks kunagi olla küll.

Kuidas teil kalorinormiga on ja kui palju treenite.

Mina olen kõike proovinud- olen söönud 1350 kalorit, 1450 , 1600 ja nüüd söön isegi 1750.
Käin trennis ca 5 korda nädalas ja tean juba ammu, et kui liigutan siis pean rohkem sööma, sest keha läheb kohe säästurežiimi ja kaal ei lange olenemata sellest palju trenni teen. Seega nüüd proovin siis nii, et söön 1750. Trenniga kaotan ca 400 siis jääb päevas järgi 1350, mis on tegelikult alla BAV (ca 1400). Igapäev kõnnin 30 min tööle ja 30min tagasi ka. Üritan igapäevaselt saada 10000 sammu ka täis, seda treeninguna ei arvesta. Kaaluabis on mul märgitud treenimiseks ka vist 5 korda nädalas.

Igatahes proovin hetkel selle kalorinormiga ja vaatan, mis keha arvab.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 26. September 2011, kl 15.04

Nädalavahetus oli raske. Ühe lähedase inimese matused ja seega ei mõelnud korralikule toitumisele peaaegu üldse. Nüüd aga pole muud kui kurbadest mõtetest välja tulla ja vaja taas tegutsema hakata. Kaal näitab sama mis reedel, seega sel rindel midagi hullu juhtunud ei ole.

Mina ei ole väga täpselt kunagi kaloreid arvestanud. Sellepärast ongi see kaaluabi leht hea, et panen kirja, mida söön ja kui palju ja näen kohe ära kui palju miski kaloreid sisaldab. Mingi aja pärast tekib juba tunnetus kui palju midagi süüa ok on. Üritan päeva toidunormi enam-vähem täis süüa. Kuna eriti palju trenni ei tee hetkel (välja arvatud siis käimine), siis trenniga kulutatud kaloreid siia juurde ei arvesta.

Loodan, et teil edeneb kõik hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 27. September 2011, kl 13.45

Minu kalorinorm on ca 1400 Kcal.
Trenni üritan nüüd rohkem teha, iga päev kas ujumine (rahulik tempo ca 40min) või kepikõnd 1h, või Pilates, aeroobika või rattasõit.
Kuna üritasin siin eelmise nädala lõpus kapsasupi dieeti teha, siis ilmselt keha sai tõsise shoki ja pragu on mitmendat päeva metsik metsik magusaisu! Ja kuna kahjuks olen isudele järele andnud, siis nt eile sai kalorinorm vaatamata trennile kõvasti ületatud..
Aga pingutan ikka reedese ilusa numbri nimel!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 27. September 2011, kl 13.50

Pole hullu- kui tulebki mingi hetk hirmus magusaisu või mõni muu selline isu, siis pärast saab ennast ju jälle kokku võtta ja jälle ilusti edasi minnawinking smiley
Ma ootasin eile poole ööni elukaaslast koju. Selleks ajaks kui ta tuli, olin juba poolunine (tahtejõud vist juba magas) ja sõin ilusti keset ööd võileiba. Pärast küll mõtlesin, et oh mind lolli aga eks järgmine kord üritan targem ollasmiling smiley
Toore ingveri närimine pidi väga hästi magusaisu leevendama. Mõnele tundub see ettepanek kindlasti kohutav aga keegi ehk saab kasu..

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 27. September 2011, kl 14.15

1400 tundub mulle nii vähe.
Ma tean, ma olen ise ka 1400 söönud ja on olnud ok.
AGa hetkel mulle tundub nii vähe ja olen eesmärgi saavutamise aja pikemaks venitanud, et natuke rohkem saaksin süüa. siis nagu lihtsam kinni pididada ka.
Samas ma väga üritan, et mu keha säästma ka ei hakkaks. seega trennitades, söön teadlikult rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 27. September 2011, kl 14.57

Tänaseks on juba pooled kalorid söödud, aga õhtul ootab ees sauna- ja veiniõhtu...

Nii et vean end nüüd ujumistrenni, et saaks mõned klaasid head veini nautida.

Kui päris aus olla, siis ma ei ole julgenud pärast suitsetamisest loobumist eriti veini juua, seega päris ränk katsumus täna nõrgale iseloomule smoking smiley

See ingveri mõte tundub küll huvitav, proovin järgi kui magusaisu tuleb. Õnneks olen oma maja nüüd shokolaadist, jäätisest ja küpsistest tühjaks söönud, seega õnneks muud varianti snäkkimiseks pole, kui puu otsast mõni pirn krabadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 28. September 2011, kl 10.05

Tervitused sõsarduellile!smileys with beer
10kg duell

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 30. September 2011, kl 06.21

Minul ika 65, 4
ei tea, üldse ei lähe.
No aga alla ka ei anna

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.43

No tervist!

Minul täpselt 58 kg, seega muutus 0%.
Magusat ei ole mitu päeva söönud, aga arvatavasti need mõned magusapäevad panid paraja põntsu.
Huh, karm see kaaluvärk.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 01. October 2011, kl 20.19

Minul 67,4, seega -700g smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 01. October 2011, kl 21.55

Minul reedel oli -0,4kg ainult, ehk siis 66,4kg. Kuigi arvasin, et läheb rohkem alla aga ju siis kuuseis ei olnud see õige. Aga järgmisel nädalal on kindlasti palju edukam- lumepall juba veerema lükatud juwinking smiley
Nädalavahetus on siiamaani üks igavene eneseületamine olnud- külalised on kohale toonud nii pirukaid, jäätiseid kui sokolaadi. Olen üritanud suht varakult magama minna, et ei oleks seda unisepeaganäksimist.
Homme pikemale metsaretkele.

Mõnusat nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 03. October 2011, kl 21.28

Kas teiega liituda võiks? Tundub, et eelmine duell, milles osalesin jooksis laiali. ca 10 kilo tahaks alustuseks alla võtta küll. 164 olen pikk ja 74 hetkel kaal. Sooviks olla vähemalt 64, eks pärast jõuaks juba edasi minna kui esimene eesmärk täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 07. October 2011, kl 06.38

Hei
Minu kaal 64,4 ehk -1kg
Jube hea tunne, et vahelduseks langeb smiling smiley
Kuidas teistel nädal möödunud on?

Marie Louise minu poolest võid liituda, mis teised arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 08. October 2011, kl 11.02

Heip smiling smiley

Minul reede hommikune kaal 66,8, ehk -0,6kg

Vaikselt langeb, tuju hea smiling smiley

Minu poolest võib ka Marie Louise liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.28

Vabandan, olin nädal aega reisil, mistõttu internetis ei käinud.
Nagu ikka, sai reisil häid maitseid nauditud, mistõttu kahjuks kaal 500g tõusnudsad smiley
Eks oma roll ka suitsetamisest loobumisel, kuid nüüd tuleb end tõsiselt käsile võtta.
Treenima hakkan iga päev, kasvõi pool h, sest täielikult istuv töö ei kuluta piisavat kaloreid.

Ja muidugi võib Marie Louise ka liituda!

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.33

Uuendasin ka tabelit, puudu veel mõned numbrid, kuid neid saate ka ise lisada/ parandada.

Reedel siis kaalume uuesti!

Tabel siis siin:

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 13. October 2011, kl 09.09

Tere,

Pole nüüd pikka aega siin aktiivne olnud. Tulemused muidugi näha ka- eelmise kaalumisega võrreldes oli 300g juurde tulnud. Süüdi muidugi minu halb omadus stressirikkal ja pinglisel perioodil magusat süüa. Samas, ilma selleta ei saa mõnikord ikka kuidagi aju taas käima.. Kas kellegil on alternatiivseid lahendusi, millega saaks, olles väsinud ja ennast viimse piirini tühjaks mõtelnud/töötanud, energiat juurde aga mis istuva töö tõttu kohe kuskile kogunema ei hakkaks? Ma ise soovitasin siin mingi aeg tagasi ingverit närida..aga tööd tehes, olles niigi väsinud, võiks see alternatiiv siiski veidi nauditavam olla kui ingver... Mingisuguseid häid teesid on ehk olemas.. aga kiiresti võiks mõjuda kasmiling smiley
Olen viimasel ajal mõelnud nn paastulaagri peale. Mitte ainult kaalust allavõtmise tõttu aga ka energia ja uute mõtete saamiseks, enda puhastamiseks ja värskendamiseks. Kas keegi on sellises kohas käinud või mida üldse sellest arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: sisalik
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.18

Tere hommikust!

Minul hetkel 58 kg, seega vähemalt see 500g, mis vahepeal sai juurde võetud, maha läinud.
Aga nüüd aeg tõsiselt kätte võtta, pidude aeg läbi ja järgmisel reedel tahan kindlasti 57 näha.

Ma arvan, et kui on stressirohke aeg, ega muu ei aitagi, kui tohutu tahtejõud ja tähelepanu eemale juhtimine. Kui jätsin suitsetamist maha, siis esimesed seitse päeva olid julmalt piinarikkad. Kui enam muidu ei suutnud, siis vaatasin youtubest mõne kopsukahjustuse või tõrvakatse video, mis tõi jälle maapeale.
Samuti aitas see, kui läksin eemale ja tegin nt 10 kükki või jõin klaasi vett. Ühesõnaga ükskõik mis iganes tähelepanu korraks eemale juhtis. Nüüd on sellega ok, kuid tuleb alustada uut võitlust näksimise vastu.
Mõtlen, et ehk aitab samuti, kui vaadata mõnd videot rasvumisest või siis hoopis kõhulihastest.
Paastulaagri mõte on endalgi peas käinud, paljud tuttavad on käinud. Siiski soovitatakse seda teha pigem kevadel ja esimesel korral mitte üle kolme päeva.
Kunagi ehk proovin ära, praegu üritan siiski tervisliku toitumisega kaalu langetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Kuupäev: 16. October 2011, kl 20.07

Õhtust,

Minu selle nädala tulemus on masendav, 67.7 ehk +900g.

Tegelt, ega ma väga üllatunud ei ole, sest tänu väliskolleegide külastusele tuli iga õhtu väljas käia .. hea söök + vein, olematud trennid ja nii see tuli. Uuel nädalal uue hooga, ei kaota lootust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: -10kg duell: Anne, Juudith, Minnihiir, Põrguline, Sisalik
Saatis: Anne
Kuupäev: 17. October 2011, kl 14.01

Minul pole ka miskit rõõmustavat + 700g ehk 65,1
No ma katsun nüüd ennast kokkuvõtta.
Eelmine nädal oli selline tõbine olla ja ei jõudnud liigutama ega miskit. See nädal katsun tublim olla ja oma kalorinormist ka kinnipidada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.