Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 20
Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. September 2011, kl 12.53

Uus duell siis avatud, eesmärk on pealkirjas ära toodud, et see kogu aeg ikka silma all oleks smiling smiley

Ootan osalejaid, kes on oma soovis kaalu langetada kindlad ning valmis selle nimel ka veidi vaeva nägema thumbs up Ja ära ei tohi kaduda ! smiling smiley

Esialgu võiks duell kesta üks kuu, siis kuulutaks välja võitja, ehk mõtleb midagi ka auhinnaks välja smiling smiley Ja edasi vaatab siis, kas jätkata sama duelliga või kuidagi muudmoodi.

Ise olen 169 cm pikk, kaalu palju ei ole (57,5 kg), aga paraku on kõik kolm suvel juurde kogunenud kilokest ennast ilusti kõhu peale sisse sättinud sad smiley Ehk siis nagu neljas kuu oleks... Nii ma enam ei taha eye rolling smiley

Tabelit ma eriti teha ei armasta, aga kui keegi teine selle koostamisele ei pretendeeri, siis duelli algatajana loomulikult mingi tabelikese suudan valmis nikerdada smiling smiley

Duell algab reedel 30.septembril !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. September 2011, kl 14.11

Hei!

Mina olen tegijasmiling smiley Vaatame, mis juhtuma hakkab. Ära ma ei kao, sest oma duellis saab juba varsti aasta oldud.
Pingutus saab see olema, sest viimased kilod on visad kaduma ja kerged tagasi tulema.
Olen 176cm pikk. Kevadel nägin juba 64,5kg, nüüd pusin 67-68kg kandis. 65 oleks priima, aga ka 66 rahuldaks mindthe finger smiley

Oma senises duellis teen tabelit (sellist lihtsat, ei mingeid Exelit jne). Kui keegi ei taha teha, siis võin tegemise enda peale võtta. Hoiatan, hilinemist ei armasta ja alati on senine tabel juba reede hommikul valmis olnudsmiling bouncing smiley See distsiplineerib ja annab motivatsiooni juurde.

Vaatame, kas keegi veel liitub!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 27. September 2011, kl 14.44

Mina ka siis siin, pole kunagi duellitanud aga vaatame mis saab. olen 161cm pikk. alustasin langetamist 69kg pealt, praegu peaks olema 61,5kg. tahaks saada 57 peale aga 55 oleks ka ilus number. kaalun ennast pühapäeva hommikuti, vahel ka esmaspäeva hommikul. Teie?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. September 2011, kl 15.09

Võitja, mul on nii hea meel, et Sa osaline oled smiling smiley Olen teie teist duelli ikka vahest piilunud, alustasin kaaluabi kasutamist Merxiga samal ajal ja ikka on ju hea teada, kuidas vanadel olijatel läheb spinning smiley sticking its tongue out
Tavaline tabel sobib väga hästi, kui Sa võtaksid vaevaks seda koostada, siis see oleks küll super ! thumbs up Esitan näidu reede hommikul kohe, kui tööle jõuan cool smiley
Anks, tere tulemast, duellitamine on tore ja motiveeriv, loodetavasti ka Sinu jaoks smiling smiley Kaalumine on duellides tavaliselt reedeti, teeksime siis samamoodi, et näidud esitatame reede hommikul.

Ehk liitub veel huvilisi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. September 2011, kl 15.11

Reedeti on meile duellis nö ametlik päev ja esmaspäeva hommikul paneme kirja vahekontrolli kaalud. Mõjub päris hästi!the finger smiley Et siis katsume nädalavahetusel ka ennast kontrolli all hoida.

Mina isiklikult L-P arvuti taha üldse ei satugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. September 2011, kl 15.14

Näed, kribasime ühel ja samal ajal.smiling smiley Võin tabeli teha küll. Reede sobib mulle väga hästi!

Sina ka nö vana kala juba ja tuttav nimismiling bouncing smiley Siin on ju paljud tulnud-läinud ja üsna vähesed kannatlikud ning tahtejõulised olnud.

Hoiame kokku!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. September 2011, kl 15.33

Lihtsalt info mõttes võiks muidugi ka esmaspäevase näidu anda, kes julgeb muidugi tongue sticking out smiley. Mul on esmaspäeviti alati pluss, küsimus on ainult, kas see on suurem või väiksem eye rolling smiley
Ses mõttes poleks ehk mõtet esmaspäevaseid näite tabelisse panna, et pilt läheb väga kirjuks, aga et jälg maha jääks ja hiljem hea analüüsida oleks, siis ma ütleks oma esmaspäevase numbri välja küll spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 27. September 2011, kl 16.02

Mul ka otseselt vahet pole kuna kaalun ennast, kuna olen kodune, võin kaalu nr ka kolmapäeval öelda, kõik päevad minu jaoks ühesugused. esmaspäev püsib mul lihtsalt paremini meeles, kuna laps läheb lasteaeda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. September 2011, kl 16.08

Kui "julgen"grinning smiley, siis kaalun igal hommikul. Jätame siis reede ja esmaspäeval raporteerime nädalavahetuse tõusudest/mõõnadesteye popping smiley

Kas stardinumbriks võtame 30.09 kaalu? Või möödunud reede (et saaks juba miinust kirja panna...winking smiley)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. September 2011, kl 16.14

Ma olen küll ühes teises duellis ka aga teie oma on selline päris põnev- tahaks vist ka kaasa lüüa. Tulen igatahes reedel vaatama, kas mind ka kampa võtate.Hetkel olen 65 aga tahaks väga 60ne peale jõuda kiirelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 27. September 2011, kl 16.16

ma ei tea kuidas teie ennast jälgite, kas ainult kaalu või mõõdate ümbermõõte ka? mina olen siiani kaotanud 7,5kg ja 24cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. September 2011, kl 08.50

Kuna alguses (72kg ja vahepeal lausa 76kgangry smileyjuures) ei mõõtnud, siis ei mõõda nüüd ka. Mõõtnud olen küll tegelikult vahepeal, aga need muutused ei ole nii väga suured enam. Käisin koormustestil ja selgus, et mu rasvaprotsent on hästi toredalt alla läinud. Lausa 16,5, mis tundub mullegi uskumatusmiling bouncing smiley Aga olen 2 hooaega jooksmisega tegelenud (lisaks muule spordile) ja võin öelda, et muutused on lausa silmaga nähtavad. Jooks on jalgade vormimiseks imeline, soovitan soojalthot smiley Pekk kaob ja lihas tuleb vaikselt asemele.
Riiete järgi olen muidugi sentimeetreid kaotanud. Mantlite nööpe edasi õmmelnud jnesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2011, kl 09.12

Hommik smiling smiley

Alustame siis ikka 30.09 kaaluga, mul näiteks näitas täna hommikul pool kilo rohkem, kui eile, nii et segane värk...

Mina ka ei mõõda, sest ei ole lihtsalt meeles kunagi. Kevadel spordiklubi treener mõõtis ja kaalus mind, pidingi nüüd sügisel uuesti minema, aga praegu küll ei ei ole soovi, sest tean juba ette, et häid numbreid sealt tulemas ei ole. Aga nelja nädala pärast ehk siis smiling bouncing smiley

Võitja jooksmine on väga mõnus, ise ka harrastan seda vahelduva eduga. Aga kuna mul on võimalus käia lõuna ajal trennis, siis saan oma koormuse sealt kätte ja jooksma jõuan väga harva. Kuid suurüritustel (a'la SEB jooks) püüan ikka osaleda, need on lihtsalt niiii lahedad thumbs up

Kakuke, muidugi võtame Sind kampa, ootame Su näitu reedel ja muust-elust olust on ka tore, kui saame mõtteid vahetada. Eriti muidugi kaalu/söögi/sporditeemad on väga päevakohased grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2011, kl 09.18

Jeerum, Võitja, ma praegu vaatasin oma kevadel mõõdetud rasvaprotsenti, see oli 24,7 yawning smiley
Sul on see protsent ju siis lausa olematu spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. September 2011, kl 09.34

Mul oli ka nii 21 kandis, üllatusin isegi. Aga see mõõdeti spetsiaalse aparaadiga, mitte arvutuse teel.

Osalesin sel aastal esimest korda ajavõtuga jooksudel. Varem ei julgenud. Maijooks, PAF Olümpiajooks ja SEB 10 km jooks. Igavesti lahe! Nagu pidupäev harrastajalesmiling bouncing smiley Ja sai ikka ennast proovile pandud ka.

Karuke ka rõõmuga kampa võetud, ta siin vana tegijasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. September 2011, kl 09.37

Ma saan ka paaril-kolmel korral nädalas lõunapausi ajal trennis käiahot smiley See on super! Eriti istuva viisiga töö puhul.
Jooksmas käin 4-5Xnädalas. Olen sõltuvusse sattunudgrinning smiley Peibutab triatlon, aga mul pole ratastsad smiley Peaks lapse omaga proovima. Muidugi on siis autole vaja ratta transportimiseks vidinaid jne. Selles suhtes on jooksmine imelihtne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2011, kl 10.21

Sa oled siis ikka väga aktiivne sportija smiling bouncing smiley Mina olen rahul, kui kolm korda nädalas trenni jõuan, enamasti kipub ikka kahe korra peale jääma. Aga püüan areneda smiling smiley

Rattasõit mulle kahjuks ei istu, põlved hakkavad valutama ja kardan kukkuda ka grinning smiley Kui Sul triatloni mõte juba peas tiksub, küll see varsti ka teoks saab, küll näed smiling smiley

Mul vaim igal juhul kaalulangetamiseks valmis, mõtlesin, et peaks valge jahu ja valge suhkru tarbimise miinimumini viima, siis oleks pool võitu juba käes tongue sticking out smiley Ja kui õhtused pealetöödnäljasenakoju õgimised ka maha jätta, siis peaks kolm kilo kaduma nagu niuhti ! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. September 2011, kl 13.18

Ega mina ka rattasõitu ei fänna, see sadulas istumine ja sundasend pole minu jaoks.

Kui nüüd maailmas ringi vaadata ja tuntud inimeste (loe: kaunite ja vormis naiste) söömisharjumusi vaadata, siis enamus neist ei tarbi suhkrut ja valget jahu. Karm tõsiasi. Ja see toimib. Meiesugused ei tohiks üldse küpsetada jne (mida mina väga armastan teha, kuid siis ei suuda näppe eemal ka hoidaangry smiley)
Töölt koju jõudes igasugu silma jäävate asjade suhu jõudmine on ka mulle tuttav teemagrinning smiley. Abiks on olnud:
1.Õhtune jooks, mille tõttu ei saa enne süüa (ja pärast ei taha); sel juhul püüan töö juures kl 16 paiku kerge eine võtta, et nälg suureks ei läheks.
2. Toit eelmisel päeval valmis ja kiirelt sooja
3. Kiire ja kerge salat õhtuks
4. Palju tegevusi ja söömine ununeb

Üldiselt olen juba harjunud õhtul sööma 18-19 paiku ja pärast enam ei. Magama on nõnda väga hea minnasmiling smiley Ajuti äratab nälg mind küll ülesse juba 5 paikugrinning smiley, Seda magusam on hommikueine.the finger smiley

Mis seal salata, tuleb ette päevi, mil ma langen taas söömissööstude kätte ja ei mõtlegi, kas mul kõht üldse tühi on.
Sõprade pealt võin öelda, et need, kes söövad väga kindlatel kellaaegadel pole kaaluprobleeme (söövad kõike ja magusat jne, muidugi mitte arutult). Arvan, et see kellaaja värk toimiks ka. Kuigi minu lõuna on küll libisev. Vahepeal 13 vahepeal 15. Vahepalasid söön küll.

Arvan, et söön siiski alla normi. Ma ei pane õhtseid sööke siia kirja ka. Ei viitsi arvutis siblida enam. Enam-vähem juba peas, mida ja kui palju võin süüa. Nüüd suurendasin kalorinormi 1500le (enne miski 1290). Vaatame, mis juhtub. Nädalavahetusel ei arvesta üldse. Headel päevadel kõik ok, halbadel (külalised, peod jne) on endal ka halb ollagrinning smiley

Vaatame siis, mis juhtuma hakkab. Loodame parimat! Neljane punt täitsa paras ja tore. Need megasuured duellid lagunevad tavaliselt kohe ja järele jäävad visamad. Suhelda ka hea neljakesihot smiley

No nii, pikk jutt saiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 29. September 2011, kl 08.27

Tere kena hommikut smiling smiley

Mul on küll kuri kahtlus, et 1290 on isegi ilma trennita alla BAV söömine, ja Sa ju teed nõnda palju sporti ka veel. Aga eks see ongi üks proovimise-katsetamise koht.

Mul langes kaal hästi, kui sõin nädalas ca 1350 kcal, ühel päeval nädalas tegin väiksema kalorsusega päeva (900-1000) ja siis mõnel teisel päeval võisin lubada endale rohkem (1600-1800).
Viimasel ajal on kalorsus pidevalt 1700-1900 kandis, pole siis ime, et kaalu kogu aeg juurde tuleb.
Aga homsest see muutub, luban pühalikult smiling bouncing smiley . Ja kaloreid pole ma ka viitsinud viimased pool aastat kirja panna, ka sellega alustan homme uuesti.

Anks ja kakuke, kuidas teil läheb, kas olete homseks valmis? Kui arvuti taha satute, kribage ka paar rida, oleks tore lugeda ka teie mõtetest-tegemistest.
Minu tööaeg möödub põhiliselt arvuti taga ja väga mõnus vaheldus on aeg-ajalt kaaluabisse kiigata, kui töötegemine kopa ette viskab grinning smiley

Mul väike kaalulangetamise plaan ka tehtud (olen suuuur planeerija, mees ikka aeg-ajalt on hullumas mu plaanide laviini all grinning smiley) : esimesel nädalal võiks kohe algatuseks kilokese alla saada, siis järgnevatel saab veidi hoogu maha võtta - unistada ikka võib spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 29. September 2011, kl 09.52

Tere!
Sooviksin ka liituda, olen kaalumise ja kalorilugemisega vahepeal pausi teinud. Pikkust 165 ja kaal hetkel täpselt 68 kilo. Vahepeal sain alla 66 kg, aga nüüd jälle alguses tagasi ja see ei meeldi mulle üldse. Kui kohe asja käsile ei võta, on hiljem tunduvalt raskem. Nelja nädalaga 3 kilo - see kõlab hästi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 29. September 2011, kl 10.08

Tere!
Kuulge võtke mind ka kampa smiling smiley
Olen juba ammu duellitada tahtnud, aga pole nagu kaalu/pikkuse koha pealt sobivat seltskonda leidnud. Ega pole muidugi väga hoolega jälginud ka...
Aga kui homsest alustate, siis ma oleks "käpp" küll smiling smiley

Pikkust on 174cm ja kaalu no mingi 62kg kanti. Kahe üsna järjestikuse rasedusega on kõhule kogunenud üleliigset, mis mulle ei meeldi. Rasedusaegsed kilod sain rinnaga toitmise ajal kenast lahti, nüüd rinnaga toitmise aeg möödas ja tuleb aga jälle juurde neid kilosid. Need ajad on kahjuks möödas, kus nooremana olles võisin süüa ükskõik mida ja mis ajal. Mnjaaaaa, aastad teevad oma töö smiling smiley

Ühesõnaga tahaks ka kampa lüüa, kohe väga!

Aaa, kas soovkaalu peab ka kirja panema? No mingi 57kg äkki...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 29. September 2011, kl 11.59

Hei triine ja sipsuk, ikka võtame kampa, meie duellis osalemiseks on vaid kaks tingimust:

1) ära ei tohi kaduda, vähemalt kuu aega peab igal reede hommikul (või kui reedel pole võimalik, siis neljapäeval) ilusti oma kaalu ütlema

2) ise peab ka nati vaeva nägema, et nelja nädalaga kolm kilo alla saada, varajase jõuluime peale lootma jääda ei tohi the finger smiley

Ja kui mahti, siis oleks nii tore, kui kuuleks teist ka nädala keskel, kuidas läheb, mida ja millal sööte jne smiling smiley

Nii et homseni ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 29. September 2011, kl 14.10

Tore!Täidan tingimused püüdlikult.
Homseni ja edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. September 2011, kl 05.56

Nonii, tere varahommikut, võitluskaaslased !smileys with beer

Minu stardikaal 57,5 ei grammigi rohkem ega vähem.

Hommikune tervislik pudru sisse manustatud, nüüd pessu ja siis ülejäänud pereliikmeid voodist välja veeretama smiling smiley

Ootan teie numbreid smiling bouncing smiley

tervitused
krissukrässu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. September 2011, kl 06.31

Tere hommikust! Minu stardikaal 65,4. Palju suurem kui krissukräsul. Eesmärgiks oleks siis vähemalt 3 kilo kaotada aga unistaks 5 kilo kadumisest sad smiley
Ootan huviga teiste kaalu- sellega siis alustame ja suurem võistlusmoment siis nädala pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: FeliZe
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.36

Hei!

Kas ma võiksin ka teiega liituda? Olen päris esimest korda duellitamas, aga tundub põnev värk.
Olen 163 ja 89,3 (tänase hommiku seisuga). Loodan, et võtate kampa...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.55

Tere hommikust!

Esimene kaalumine siis 60,8.

Täna hommikuse pudruga panin juba "metsa", süsivesikud laes smiling smiley Portsu vaadates kahtlustasin küll, et nii juhtub, aga ma olen nii kasvatatud, et ei oska värskelt valmistatud toitu prügikasti ka visata. Alternatiiv oleks muidugu külmkappi panna, aga see on teada, et järgmisena läheb ta siis sealt prügikasti. Vot sellised pudruseiklused siis winking smiley

Tervitades,
S.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.14

Hei!

Minu tänane kaal 67,1hot smiley Hüppan seepärast, et esmaspäeval oli 68,5...Nii et 4 päevaga kadunud 1,4kg. Oh kui saaks seda juba tabelis kajastadathe finger smiley

Kõik hetkeseisuga registreerunud on duelli võetud. Rohkem ei! Muidu tuleb taas üks pikk ja lohisev ridagrinning smiley
Loodan, et kõik teatavad oma näidud täna kuni kl 17-ni. Laup-pühap mina arvutiga ei suhtlesmiling bouncing smiley

Jään ootama, loodetavasti on kõigil pikkused ka siia antud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.31

Minu õnnitlused, Võitja thumbs up, boonuspunktid kirjas ! spinning smiley sticking its tongue out

Osalejaid on tõesti juba palju, et siis FeliZe võtame veel kampa ja nimekiri lukus

Loodame, et kõik võtavad asja tõsiselt ja tuleb põnev ning pingeline heitlus smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.45

Kallid kaasvõitlejad, mina täna kaalu ei anna, kuna number oli niivõrd inetu, eile hilja õhtul sai veel vorstisaia ja mõne õuna ära söödud ning see andis kohe ka tunda. Olen täna targem, ja söögiga ei liialda, vaatame mis homme hommik toob. Kui langust ei too pole midagi, aga saaks vähemalt sama kaalugi, mitte tõusu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.