Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 20
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.52

Anks, anna palun ikka kaal, on see number siis, mis ta on, Võitja saab siis täna algtabeli ära teha.
Reedene näiduandmine peaks olema reegel, teeme nii, et tabelikoostaja kellegi järgi ootama ei pea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.00

Anks18 ja Kakuke, saatke oma pikkused ka, palun.

Tead, Anks18, pane julgelt oma kaal siia kirja. Tean seda piinlikusetunnet, see on õudne, aga kui sellest üle ei saa, siis lootust "paranemisele" pole. See on nagu silmade kinni pigistaminewinking smiley See on ju meie stardinumber vaid, seda ilusam miinus võib uuel nädalal tulla!smiling bouncing smiley

Julge pealehakkamine on pool võitu!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.05

Tere hommikust!
Täna kaalun täpselt 68,0.
65,0 peab tulema 28.10.!
Tunnen duellist suurt rõõmu ja võtan ennast jälle kokku.
Toredat päeva teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.10

Kakuke on viimaste andmete põhjal 168cmsmiling smiley Ja kaal siis 65,4. Oktoobri lõpu kaal pange ka juba kohe kirja winking smiley see oleks siis 60 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.17

Kiired tüdrukud, tänud!smiling bouncing smiley

No, Anks, ootame Sinu pikkust ja kaalu.winking smiley Kibeleks kohe tabelit tegema. Ja teeme siis nõnda, et 28.10 on lõpptähtaeg. Kui meile siin muidugi meeldima hakkab ja tore on, võime alati jätkata. Kasvõi säilitamise nimelthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. September 2011, kl 11.08

62kg täna hommikul. olen 161cm pikk. ja soov kaal oleks 57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 13.02

Tänud Anks! See pole ju katastroof. Nüüd siis stardimesmiling bouncing smiley. Lisan tabeli uue postitusega.

Nautige kaunist ilma ja päikest ja liikuge palju nädalavahetusel, küll see number siis esmaspäeval ka väiksem onhot smiley Esmaspäeval raporteerime oma nädalavahetuse tõuse/langusiwinking smiley (tabelisse ei pane).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. September 2011, kl 13.35

Nimi......................................30.10.......................7.10......................14.10......................21.10...........................28.10hot smiley

Krissukrässu/169cm.................57,5

Anks18/161cm.........................62,0

Sipsuk/174cm..........................60,8

Felize/163cm............................89,3

Kakuke/168cm.........................65,4

Võitja/176cm............................67,1

Triine/165cm............................68,0


No nii, päris sirgeks ridasid ei saanud ja teistpidi tabel oli halvem teha. Loodetavasti on andmed OK ja muidu ka.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. September 2011, kl 13.55

Tabel on superhea, suurimad tänud ! smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile, ja enne mõtleme, siis sööme (või jätame söömata), onju ! cool smiley

Eelkõige iseendale loen praegu sõnu peale, sest koogiküpsetamine ootab ees.... Söön vaid ühe tüki, luban ! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. October 2011, kl 08.04

No tere hommikust! Pidime nädala alguses ka raporteerima, et mitte rajalt maha potsatada. Igatahes mina tegutsesin aias ja toas ning trenni ei teinudki. Lisaks laupäevaõhtune saun veini ja koogiga. Eile siis viimast korda sel aastal käisin metsas seenel- loodan, et on väikesegi trenni eest. Täna selline punnis olek, nii et tuju rikkumiseks ma kaalule ei lähe. Katsun natuke vähem süüa ja üritan uuesti alustada JM treeningutega, mis pooleli jäid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 03. October 2011, kl 08.23

Tere hommikust smiling smiley

Kakuke, mul oli Sinuga üsna sarnane nädalavahetus - laupäeval kraamisin toas terve päeva, õhtul tulid mehe sõbrad külla, väike vein ja snäkk käis ikka asja juurde spinning smiley sticking its tongue out Pühapäeval oli enesetunne natsa kehva, õues nokkisin üht-teist teha, aga suuremat füüsilist pingutust nõudvad tööd lükkasin edasi.

Täna hommikul + 300 gr võrreldes reedega. Üsna ootuspärane.
Aga nüüd täiskäik sisse, plaanin teha täna väiksema kalorsusega päeva, nagu nädalavahetuse pattude lunastamiseks vmt smiling smiley
Ehk siis ca 1000 kcal + paari tunni pärast lippan trenni ja homme tahaks näha vähemalt reedest kaalunubrit, et sealt siis allapoole hakata liikuma the finger smiley

Tegusat päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. October 2011, kl 09.29

Hommik!

Olin nädalavahetusel söögi suhtes väga korralik. Ka eile õhtul külas olles ja imehead india karrit süües+väike tükk juustukoooki. Ometi mõjus see hiline söömine tulemusega +400gangry smiley. Nii laup kui pühap oli kaal sama. Nii et õhtused külalised või külaskäigud on siiski hukutavad, aga meil on ees 4 pikka päevathe finger smiley

Täikäigul edasi!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: FeliZe
Kuupäev: 03. October 2011, kl 10.10

Tere!
Olin ka üsna tubli nädalavahetusel, kuni eilse õhtuni sad smiley Laupäeval näitas kaal juba tublit langust aga tänaseks olen igati plussis jälle omadega sad smiley Seega püüan nüüd selle nädalaga tubli olla ja ikka reedeks väike miinus saada....
Oeh, miks need nädalavahetused nii rasked saavad olema..
Ma ei kujuta ette mis järgmine nädalavahetus saama hakkab, nimelt on mul sünnipäv tulemas koos kõige sugulaste ja loomadega.....uh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 03. October 2011, kl 12.33

Õhtused söömised on saadanast, olen seda korduvalt kogenud eye rolling smiley

Sõnusin ära, ei jõudnudki täna trenni , direktor otsustas just "sobival" hetkel enda juurde nõu pidama kutsuda angry smiley

Mis seal's ikka, lepin olukorraga ja üritan homme uuesti. Võiks nüüd ju niisama väikse jalutustiiru teha, aga õues selline koerakas, et ei kipugi nagu välja...

Kuidas teistel nädalavahetus möödus, ehk on mõnel võrreldes reedesega hoopis ilusamad numbrid ette näidata? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 03. October 2011, kl 12.59

No tervist teistele!

Need nädalavahetused on saadanast jah sad smiley Kõige raskemad!
Ja minule ei õnnestu seda õhtust söömist kuidagi nii sättida, et peale 18.00 enam ei söö. No ja siis käisime pühap seel Mack´is ka. Õnneks oli nii palu mõistust peas, et piirdusin pasta ja suure-suure klaasi tomatimahlaga.
Kuidas teil on? Mul kipuvad koguaeg toidupäevikus valgud "taevas" olema - no võiks isegi öelda, et üle pilvede smiling smiley Tänase menüüga siis punnisin nii, et jäi mingi 20% üle... No vaatan reede, kuidas tulemus on..... Muidu kipubki nii olema, et valgud plussis, aga kalorid pigem veidi miinuses.
Siiski, vaatamata nädalavahetuse väikesele hullamisele, näitas kaal hommikul väikest langust smiling smiley Naissssss the finger smiley
Täna lähen üle 1,5 aasta jälle pilatesesse spinning smiley sticking its tongue out Ootan juba õhtut, nii tahaks minna!

Olge siis tublid,
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. October 2011, kl 08.55

Kena hommikut, võitluskaaslased ! smiling smiley

Kuidas teil läheb? Mul eilne päev õnnestus enam-vähem normaalselt, õhtul muidugi natuke ikka pidin kogustega liialdama eye popping smiley

Aga number oli täna sama, mis reedel, seega lootust on cool smiley

Mul tuli hommikul üks mõte grinning smiley teeks õige täna täiusliku toitumise päeva.
St. siis kolm tervislikku põhirooga, kusjuures portsu suurus ei tohi olla üle 300 gr(sellest reeglist mul kõige raskem kinni pidada), halvad rasvad, valge suhkur, valge jahu välja jätta või miinimumini viia. Lisaks siis 2-3 tervislikku vahepala ja õhtune söömine mitte hiljem kui 18.30. Kõik kalorinormi piires muidugi. Pärast võib veel rohelist teed juua, kui nälg väga näpistama hakkab.

Kas keegi tahaks minuga ühineda ? smileys with beer Et siis homme annaks aru, kuidas õnnestus. Või kes täna juba patustada jõudnud, siis võib ka homme sellise päeva teha.
Ise tahaks tegelikult olla 5+ nii täna, homme kui ka ülehomme. Sest muidu miinust ei tule, tahaks ikka 750 grammi vähemalt alla saada.

Ootan vastukajasid ! smiling bouncing smiley


Sipsuk, valgud mul ka ikka üle enamasti, aga kui kaloraaž paigas, siis need valgud kaalualandamist ei tohiks väga segada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. October 2011, kl 09.15

Hei!

Mina kindlalt tegija.

Võin raporteerida:
Hommikuks - 150g neljaviljaputru+13g võid+pool banaani+100g pirni
Lõuna/plaanis - 300g isetehtud borshi (lihata)+paar täisteraleiba
Õhtul jooksma, st söön enne töö juures mõne jogurti vms. Ja ehk kodujuust+kana veidi +salat+seemned+oliiviõli
Vahepalad plaanis - tume shokolaad ~10g, õunad kodumaised

Ega siin ilma pingutuseta miskit tulemust ei tulesmiling bouncing smiley Ja valge jahu, suhkur, maiustused annavad vaid halva enesetunde (kuid maitsevad imehästigrinning smiley).

Mõtlesin just tööle kõndides, et kui oleks võimalus süüa vanaviisi ja ohjeldamatult (aeg-ajalt) ning olla 5-10 kg raskem (et siis nagu rohkem juurde ei tuleks) või süüa praegusel viisil ja olla ideaalkaalus... Siis valiksin kindlalt viimase variandi! Ei taha seda "emmelikku keha"the finger smiley

Start!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.00

mina olen ka endiselt alles, sain oma patupäevadest nüüd üle, aga ega need hästi ei mõjunud, tegelik kaal oli mul eelmise nädala esmaspäeval 61,6, teile andsin näidu 62, parandasin natuke asja, ja täna hommikul sain 61,8. üldiselt olen rahul, võiks ka palju hullem olla. pingutan nüüd REEDE nimel ja proovin alla 61,5 saada, siis oleksin õnnelik. need viimased kilod on nii rasked minema, ja endal pole ka seda jaksu enam nii palju kui algul. vahel tahaks lihtsalt puhata ja mitte mõelda mida tohib suhu pista ja kui palju seda nüüd täpselt ikkagi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.44

Võitja, super, teeme ära ! smiling smiley

Minu menüü:

Hommik - mitmeviljapuder 250 + või + pruun suhkur + piim 100 ml
Lõuna - kanafilee 70 gr + pruun riis keedetud 100 gr + ahjus küpsetatud porgand 100 gr, magustoiduks Werther's Original komm 1 tk
Vahepala - kohv piima ja meega, õun 2 tk, mitte eriti suured, lahja jogurt 200 gr
Õhtu - kodujuust 150 gr lahja singi ja värske kurgiga.
Kõik.

Paraku jah, mõttejõuga kaalu alanema ei saa, pinguta palju tahad. Ikka tegusid on vaja.

Anks, ühine ka meie täiusliku päeva programmiga, ehk siis parem distsipliini hoida smiling bouncing smiley
Mina suvel puhkasin söögile mõtlemisest, nautisin täiega, tulemuseks kolme kuuga + 3 kg.
Nüüd mõtlen ainult sellele,kuidas need jubedad sangad külgedelt maha saaks tongue sticking out smiley

Kindlameelsust meile sellel üritusel! hot smiley

P.S. Meil kööginurgas just sünnipäevapidu algamas, ahjusoe juustukringli lõhna on terve kontor täis... Aga ma ei murdu, lähen ja teatan neile, et mul on saiavaba nädal , arvaku mis tahavad ! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.58

Väga maitsvad ja mitmekesised menüüd paistavad, kuid mul ei ole sellel nädalal võimalik neid kaasa teha, ei saa poodi minna ja isegi kui saaks, ei ole finantsi, et kõike osta mida vaja. Toitun nendest mis kodus olemas, nb toitumine on samuti tasakaalus. Minu viga oli lihtsalt see, et sõin valesti mitu päeva, st liiga hilja õhtul, õunakooki jms. no ei suutnud vastu pidada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 04. October 2011, kl 13.20

Tere! Olen tükk aega vait olnud, tööd on kole palju.
Nädalalõpp läks selles mõttes hästi, et juurde ei tulnud grammigi ja tänaseks on 300 g maas.
Lugesin siin teie menüüsid ja pean ütlema, et ka minu oma on sarnane. Aga... ma ei suuda nii teha, et ainult 1tk. Werhers`Originali ära söön.Kõige parem, kui ma neid isegi ei näe.Kindlameelusest jääb puudu. Võtan teist eeskuju.
olge ikka mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. October 2011, kl 14.44

Tubli, Triine!

Ühinen mõttega, et parem kui häid asju kodus polethe finger smiley Olen abi saanud tumedale shokolaadile üleminekust. Piisab mõnest tükist. Kuid aeg-ajalt libastun endiselt tahvli piimashoksiga... Ja müslitahvlid aitavad ka hästi magusaisu leevendada ja on tiba tervislikumad. Tiina kommist ei ütle aga mina kunagi ärasmiling bouncing smiley

KOHUTAVALT raske on saavutatut hoidaangry smiley +/-5kg on naljaasi mõne kuuga juurde võtta (minul vähemalt) kui sööksin vanaviisi. Keha on vist ka suurema trennikoormusega harjunud ja nagu sunnitud puhkepäevad tulevad või tiba rohkem söön nii...eye popping smiley Vastik, vastik, vastikgrinning smiley

Koos on kergem!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 04. October 2011, kl 22.16

A mul on niiii kannnnnnggge olla winking smiley
Käisin siis eile üle kahe aasta trennis. Oma treener oli haige ja asendaja oli kombineerinud omavahel thai-chi (pole kindel kas kirjapilt õige), pilatese ja jooga. Jube raske oli tasakaalu hoida, tundsin ennast nagu Võiduväljaku tuvi smiling smiley Trennist ära tulles oli niiiiiii mõnus tunne, a täna on jube kange olla, kõik kohad valutavad....... see muidugi selline magus valu spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd ootan järgmist esmaspäeva, et jälle minna hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 05. October 2011, kl 07.50

Mina käisin eile üle pika aja jälle jooksmas- oli küll vaevaline ja raske aga selle tunde nimel, mis eile peale trenni ja dushi all käiku oli- lähen täna kaa!!! No nii väga tahaks ka normaalses kaalus olla, et saaks seeliku selga pannawinking smiley Edu teile kõigile ja reedel siis duellitame!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. October 2011, kl 08.49

Hommikust!

Minu eilne päev kulges edukalt lõpuni, nagu kokku leppisimesmiling bouncing smiley
Õhtuse planeeritud salati muutsin salatiks mozzarella+tomat+oliiviõli. Päeval sõin ka ühe müslibatooni. Õhtul peale jooksmist ka 50g laimi toorjuustukooki (lihtsalt keegi ei soostunud seda viimast tükki ära sööma enamsmiling smiley).

Võrredes esmaspäevaga -500ghot smiley Tegelikult ei tahaks hõisata, on varem sedagi juhtunud, et peale rõõmu järgnebangry smiley

Kuidas teil eilne päev lõppes?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 05. October 2011, kl 09.25

Hommik ! smiling smiley

Vaatan, siin nii palju tublisid ja sportlikke inimesi, lausa lust kohe ! smiling bouncing smiley

Küll need ilusad tulemused ka tulevad, kui veidi vaeva näeme, onju smiling smiley

Võitja, suured kiitused eduka päeva eest, näed, tulemus kah kohe silmaga näha ! hot smiley

Minu päev lõppes ka ilusti (üle pika aja).

Õhtuse 150 gr värsket kurki vahetasin küll 20 gr šokolaadikoogi vastu, lihtsalt ei saanud proovimata jätta. Õnneks oli nii pisike amps, et katastroofilisi tagajärgi ei tohiks tulla tongue sticking out smiley

Aga kõht oli õhtul tühi küll, enne magamaminekut limpsasin veel valget teed ebaküdooniaga ja vähese meega, sest muidu poleks vast nälja tõttu undki tulnud smiling smiley

Hommikul 100 gr näitas ainult vähem, kui reedel. Aga olen kindel, et kui täna sama tubli olen, siis tuleb homme ilusam number, sest eile sai üle pika aja bodypumbis käidud ja tõenäoliselt tõmbas suure pingutuse tõttu organismi veidi kinni.

Tegin tänase menüü ka valmis:

Hommik - kohupiimakreem 100 gr, banaan 80 gr, müsli 20 gr, müslibatoon 25 gr
Lõuna - rukkileib 2 viilu, tomat 100 gr, värske soolakurk 160 gr, + merevaik + puljong
Õhtu - ahjus röstitud kõrvits vähese juustuga, võib-olla ka miskit muud kõrvitsast (püreesupp v vormiroog) - veel täpselt ei tea, igal juhul ühe kõrvitsa täna õhtul lahti lõikan cool smiley
Vahepalad samad - õun, kohv piimaga, lahja jogurt.

Edukat päeva meile kõigile ! smileys with beer

P.S. pikendasin täna Kaaluabi kasutamisõigust veel aastaks, siin on ikka väga mõnus ja motiveeriv tegutseda ! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. October 2011, kl 10.00

Minu hommik täna:
jogurt 150g+kamapallid 20g+mango 20g+leib 30g+toorjuust 10g+juust 30g / minu jaoks hiiglasuur hommikusöök, aga kõht oli kah väga tühieye popping smiley (mõni kalor läks HS normist üle)

Lõuna:
ei teagi veelgrinning smiley

Õhtu:
Täna laekun koju alles 21:30 paiku, nii et pean miskit tööpäeva lõpus manustama. Äkki jogurt? Või kohupiim? Või kodujuust?

Vahepalad jätkuvalt: "Sügisjoonik"/imemaitsev Eestimaa õun+tume shoks+ilmselt avokaadoga näkileivad

Töö tõttu ei saa kahjuks 11 algavasse BodyPumpi täna, lähen 12 Agua Tonig trenni.

BodyPump mu lemmik!hot smiley Juba miskit 7 aastat tegelen.

Mul ka ju võrreldes reedega vaid -100g. Aga küll ta alanebsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 05. October 2011, kl 10.17

Oih, mul nüüd ka meenus, et jõuan alles 9 koju õhtul (meigikoolitus täna , selline väike, kolmetunnine winking smiley)

Ehk siis ei mingit kõrvitsat, lähen ostan lõuna ajal miskit ja enne koolitust tarbin ära. Õhtuks jääb siis ainult tee meega smiling smiley

Agua Tonig on miskit veega seotud? Minu lemmikud on muidu tantsulised trennid Zumba ja BodyJam, Zumbat õnneks neljapäeviti saan päeval harrastada ka smiling bouncing smiley Ülejäänud tantsulised on õhtul, aga peale tööd mul aega tavaliselt trenni minna pole.

BodyPump ka täitsa ok, tegevust seal piisavalt, igav ei hakka. Kõige vähem meeldib mulle bodyaeroobika taoline trenn, sammud suht igavad ja ühekülgsed, aga vahest peab parema võimaluse puudumisel ka sinna minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 05. October 2011, kl 13.14

Kuulge mina ei tea mis nüüd saab, esiteks on mul internet suht ebapüsiv, teiseks olen ma reedel ja laupäeval tööl, seega ei saa ennast kaaluda, lähen juba öösel ja tulen õhtul hiljem, proovin ennast kaaluda enne minekut kuid siis kui nett on saaksin kaalu alles reede õhtul anda või siis laupäeva õhtul. Kui olete nõus minu puhul erandit tegema, oleksin õnnelik. Igatahes tahaksin teie ridades edasi püsida. päikest...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. October 2011, kl 13.58

Muidugi oleme!smiling smiley Alati võib ette teatada kui miskit teistmoodi, arvestame ja saame aru!

Agua Tonig selline tugev trenn (vähemalt oli täna, aga sõltub ka treenerist ilmselt). Jõulised harjutused jne. Igatahes isegi mina väsisin. Ja üllatus-üllatus - basseinis oli ka 1 mees. Lahe! Treener küll unustas ennast kogu aeg ja ergutas: "Tüdrukud, tüdrukud!" No nõnda peletab selle ainukese julgegi veest minemagrinning smiley

Teen vesiaeroobikat 1-2 nädalas tegelikult rohkem nagu massaazi mõttes. Teistmoodi mõjub kehale. Tavaeroobikasse lähen talvel vaid viimases hädas. Olen seda aastaid ka harrastanud, aga nüüd jääb lahjaks ja igavaks.
Olen selle asendanud jooksmisega ja talvel suusatamisega.
Zumbas tahaksin käia maismaal (aga ajad vaid õhtul kahjuks), vees on ka tore, aga koormust annab vähe. BodyJam´i polegi sattunud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.