Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 20
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 13. October 2011, kl 10.57

jah, olen ikka alles, ja ütlen homme hommikul ka oma kaalu, olgu see siis milline tahes, ja alla nagunii ei anna. väga kangekaelne olen, peaasi, et kunagi tulemus saabuks, kahju ainult et nii aeglaselt. Võibolla aitab just suurem kalorsus, sest suvel see mind aitas. Tahtsin veel küsida, et kui te kuu ajaga oma soovitud tulemust ei saa, siis kas jätkate duelliga, teete uue, või siinsamas. Oleksin ikka kambas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.34

Tervitused!

Hea sõnum Sinult, Anks18smiling bouncing smiley Mina jätkan nii või teisiti ja duellis kindlasti, sest üksi pusimine pole üldse nõnda tore. Lisaks annab ergutust ja indu ka omavaheline suhtlemine ning nõuanded.

Minul täna 66,5hot smiley Olin ka tervelt 4 päeva väga tubli. Eile küll jooksutiir jäi tegemata, sest käisin teatris.

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.02

Tere!
Tunnistan ausalt, et väga tubli ei olnud.
Minu kaal täna on 67,4 ehk 200 g juures.
Arvan ka põhjust teadvat: olen mitu õhtut järjest viinamarju söönud. Ja mitte vähe.
Nädalalõpp on ees ja seekord ei ole mingeid sööminguid ette näha.Võtan ennast kätte, kaal peab siiski alanema ja järgmisel reedel olgu 66,...
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.10

Tere hommikust smiling smiley

Mina olin eelmisel nädalavahetusel kaaluabist eemal.... esmaspäeval (teen ikka vahekaalumist) läksin kaalule väikese hirmuga hinges, aga kaal näitas väikest miinust, 59,3kg. Tubli Sipsuk smiling smiley

Siis aga - mina ei tea, mis juhtus - kaks päeva sõin mingeid täiesti totraid asju ja kui eile hommikul enda hirmutamiseks kaalule astusin, siis oli ikka päris korralik pluss angry smiley No polnud ka imestada, omad vitsad spinning smiley sticking its tongue out

Nii ja siis läksin täna hommikul, kõrvad väga-väga-väga lontis, uuesti kaalule ja kaal näitas 59,2kg. Mis on muidugi suuuuuuuuuuurepärane uudis ja ma loodan, et mu kaal ei valeta mulle spinning smiley sticking its tongue out No kaalusin kaks korda ja ikka näitas sama tulemust - no ma olen rõõmust rõngas igaljuhul hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.16

Minu kaal on küll ülimalt aeglane- ju siis kaal samasugune tigu nagu mina ise viimasel ajal. Õnneks pisike miinus- kaal siis 64,9. Tänu teatud ajale kuus (krrt, kuidas ma seda vihkan!!!) tunnen ennast täna tõelise õhupallina... Loodan järgmiseks nädalaks seda 64 kindlamalt kinnitada.
Kahjuks pole juba 2 kuud ennast üldse liigutanud.. Väga hea on ju mingite asjaolude kaela seda ajada- küll ise haige, küll laps haige jne. Tegelikult kättevõtmise asi. JM treeninguvideo ju ka kodus olemas. Hetkel mingi totaalne masendus ja kahjuks juba teist päeva ka hambavalu, mis kindlasti ei lase trenni teha. Veel on vist 2 nädalat aega seda 3 kilo maha võtta? Mul on 2,6 kilo veel vaja võtta. Viimasel nädalal vist teibin suu plaastriga kinni winking smiley
Teistele kõigile edu!!! Ärge minusugused laiskloomad olgesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.23

Tere kena reedet ! smiling bouncing smiley

Nii paljud on jõudnud oma numbrid juba edastada, super ! smiling smiley

Enne, kui asun enda tulemust lahkama, tahan teid kiita cool smiley

Võitja, Sa oled asja tõsiselt käsile võtnud ja tulemused on lihtsalt suurepärased ! Oleks mul ka sellist meelekindlust ahvatlustele ei öelda ja pooltühja kõhuga päevast päeva ringi käia spinning smiley sticking its tongue out Kuidas Sa seda suudad? Ehk siis milliste mõtetega suudad heale-paremale ära öelda, avaldad ehk mõne nipi tongue sticking out smiley

Sipsuk, super-super tulemus, ju siis ikka väga valed toidud ei olnud, kui kaalunumber nõnda ilus smiling smiley Järgmisel nädalal siis 58-t püüdma ! the finger smiley

Kakuke, -200 on ka väga hea. Haigena trenni teha ei ole mõtet, hoian pöialt, et tervis ruttu korda saaks, küll siis sportida ka jõuad smiling smiley

Triine, +200 on väike pluss, ära muretse smiling smiley Järgmine nädal siis topelttubli, onju cool smiley

Mina ise...
täna hommikul 57,1, ehk siis kõigest -100 grammi.
Nagu aru võib saada, eil ole rõõmustamiseks väga põhjust. Tõenäoliselt pani suht äkiline nädalavahetus paraja põntsu. Sest nädala keskel olen olnud ikka üsna korralik, saialised menüüst väljas, suhkrut minimaalselt (ühe Daimi otsa komistasin korra), + kolm trenni.
Aga õnneks tuleb eelolev nädalavahetus kodune, ei mingeid külalisi ega pidusid.
Ja nähes teie supertulemusi, olen võitlusvaimu täis ja valmis nädalavahetusel pingutama, et esmaspäeval ilusat numbrit näha (võiks siis olla vähemalt sama, mis täna)

Ega siis duelli algataja ei saa luuser olla grinning smiley

Edu meile kõigile ja vapralt edasi, ikka ilusama mina poole ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 14. October 2011, kl 11.11

Minule võite panna kirja +500g. Aga see on üllatavalt vähe, kui arvestada millise patupäeva ma eile tegin, sõin mida süüa oli... lohutasin ennast, aga ega siis parem olla nüüd ei ole. Täna söön tunduvalt vähem, ja kaalun ennast homme hommikul ka...ootan langustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.17

Krissukrässu!Aitäh Sulle heade sõnade eest. Tunnen kohe, kuidas minusse tublidus tagasi tuli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.23

Kuulge, päris ilus nädal on olnud meil kõigilsmiling bouncing smiley

Ja järgmine veelgi parem!

Minul tuleb raske, sest ega see langus nii edasi ei kesta (kogemused). Kuigi, olen õnnelik, sest esmaspäeval oli kaal 67,5angry smiley, nii et sain 4 päevaga 1,0 kg maha tegelikult.
Täna külalisedeye popping smiley, teen küll kala ja krevette, kui shokolaadi kohupiimarull kirssidega juba külmikus valmis tehtud. Saab näha, saab näha. Ja pühapäeval lapse sünnipäev...

Ma arvan ka, et ei pea nii hullult ja südantlõhestavalt seda 4 nädalat ja 3kg võtma. See nagu rohkem motivatsioonikssmiling bouncing smiley 1kg nädalas on tegelikult raske ja harv nähtus, pigem 400-500g.

Võtame "mönuga" ja võime aega ju kenasti vajadusel pikendada.hot smiley

Mul on tunne, et teen tabeli ära, sest Felize pole endast üldse märku andnud.

Lahedat nädalalõppu ja hoidkem ennast liigse söögi eest.winking smiley Ilus ilm tulemas, õue, aeda, trenni, kõndima, jooksma jne jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.27

Nimi......................................30.10.......................7.10......................14.10......................21.10...........................28.10

Krissukrässu/169cm.................57,5...................57,2/-0,3................57,1/-0,1

Anks18/161cm.........................62,0....................62,0/0....................62,5/+0,5

Sipsuk/174cm..........................60,2....................59,8/-0,4................59,2/-0,6

Felize/163cm............................89,3......................-...........................-

Kakuke/168cm.........................65,4....................65,1/-0,3................64,9/-0,2

Võitja/176cm............................67,1....................67,0/-0,1...............66,5/-0,5

Triine/165cm............................68,0....................67,2/-0,8...............67,4/+0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.55

Võitja, Sul üsna suur väljakutse selleks nädalavahetuseks.
Kõige keerulisem kunst, mida õppima peame, ongi nende ahvatluste keskel kaine mõistuse säilitamine. Sest sünnipäevad, peod, tähtpäevad jm koosviibimised hea ja paremaga saadavad meid elu lõpuni, nendest pääsu pole cool smiley
Minul eelmine nädalavahetus ei õnnestunud, aga loodetavasti ma ikka arenen smiling smiley

Tänud tabeli eest, mõtlesin veel, et äkki mahub parempoolsesse serva ka väike veerg, kus oleks kirjas kaalumuutus kokku, algusest kuni viimase kaalumiseni.

Aga kui ei mahu, siis on nii ka väga hea thumbs up

Ilusat ja mõõdukat nädalalõppu kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 14. October 2011, kl 13.13

Aitäh sulle Krissukrässu hea sõna eest smiling smiley

Katsume siis nüüd nädalavahetuse viisakad olla, see on kõige raskem aeg the finger smiley Ja eks uuel nädalal kribame jälle smiling smiley

Rõõmsat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. October 2011, kl 13.37

Mõtlesin ise ka seda veergu. Teen esmaspäeval, täna hullult kiire töö juures.confused smiley

Olege tublid!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. October 2011, kl 07.00

Kuidas siis nädalavahetus läinud on? Mina tulin siia piiluma, et palju mul siis kokku maha läinud on selle aja jooksul ja kas jõuan tähtajaks selle 3kg maha raputada. Krrrrrmus, raskeks vist läheb- 2 nädalaga läinud vaid 0,5kg, seega okt lõpuks siis vaja veel kaotada 2,5 kg!!! Tänahommikune kaal näitas väga ilusat numbrit tänu korralikule tantsimisele ja veelgi korralikumale söömisele winking smiley Nii, et alla veel ei anna ja ma loodan südamest, et jätkame veel selle duelliga sest mul oleks veel vaja kaotada see 2,5 ja veel 2,5 kg siis võin endaga rahul olla ja säilitama hakata eye rolling smiley
Jõudu ja jaksu teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 17. October 2011, kl 07.04

Suurepärane hommik, möödas 2 pikka tööpäeva ja ka kaal näitas paremaid numbreid. Nüüd siis 61,4kg. Midagi positiivset, see annab jõudu edasi pingutadasmiling smiley Kena päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. October 2011, kl 09.02

Tere,

Ma kohe ei tahaks täna siia kirjutada.
Olin enda meelest täitsa OK, aga tänane nr 68 - ÕUDNE. Järeldus-ei ühtki saialist jne.
Kõik nagu otsast pealeangry smiley Elu nagu baleriinil või iluuisutajal, tundub mulle. VÄGA peab jälgima, mida ja millal. Kõik need külalised ja sünnipäevad ajavad siiski reziimi sassiconfused smiley
Aga mis teha, alla ei kavatse anda kohe kindlasti mitte!!!smiling bouncing smiley

Teie olete mega tublid olnud! Minu lugupidaminesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 17. October 2011, kl 09.36

Oeh, Võitja, ma tean, mida Sa tunned...

Mul põhimõtteliselt sama lugu, koogid-tordid-saiakesed sätivad ennast puusadele ja kõhule KOHE, kui olen need sisse manustanud eye popping smiley

Minu nädalavahetus - suhteliselt vähe liikumist, kuna kodutööd vajasid tegemist + söökide vaaritamine (mille hulka kuulus ka loomulikult maitsmine ja veelkord maitsmine) + vähene veejoomine, see läks lihtsalt meelest ära.

Maiustustest lubasin endale paar tükki kohupiimarullbiskviiti + vahvlijäätist, nämmmm tongue sticking out smiley
Päris loobuda ma magusast ei suuda ega vast taha ka, lihtsalt peab õppima nautima väikeseid koguseid. Minu jaoks on see aga kohutavalt raske , kui maitse suhu saan, tahaks veel ja veel....

Kaal täna hommikul 57,9 eye rolling smiley ehk siis + 800 grammi. Väga ei imestagi, sest režiim nädalavahetustel ikka totaalselt teine, kui argipäeviti. Oi, kuidas mulle meeldivad pikad hommikusöögid, kui kuhugi kiiret pole. Arvan, et pool päevanormist tuleb laup-pühap juba hommikusöögiga täis .

Aga siis peab ju nädala keskel topelttubli olema, onju cool smiley Nii, et ikka edasi !!!

Kakuke ja anks, mul NII hea meel teie pärast, et teil hästi läheb ! hot smiley

Eks see näitabki, et meil kõigil on tõusud ja mõõnad, aga kui me järjepidevad oleme, siis saame hoolimata väikestest tagasilöökidest lõpuks ikka oma tahtmise, onju cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 17. October 2011, kl 11.47

Soovin ka omalt poolt meile kõigile järjepidevust. Küll see on hea tunne, kui näed alanevat kaalukõverat, aga ta kipub ikka sik-sakitama.Olgem siis sel nädalal tublid ja mõnusad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. October 2011, kl 08.32

Juhhei! Võrreldes eilsega -800!!!hot smiley
Äkki saan reedeks "reedese" numbri tagasi...grinning smiley

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 18. October 2011, kl 08.46

Tere ilusat hommikut ! smiling smiley

Tubli oled, Võitja ! thumbs up

Minul ka täna võrreldes eilsega suhteliselt ilus number - 57,4 ehk siis -500 gr. Reedese kaalunumbrini veel 300 grammi, tahaks niiväga homme seda näha... spinning smiley sticking its tongue out

Olin eile suht tubli cool smiley . Kuna ilm oli ilus, andsin auto mehele ja käisin kõik oma käigud jalgsi, kokku vähemalt 2 tundi. Õhtusöök oli ka minimaalne - koolitusel paar küpsist + koju jõudes mõni singiviil ja roheline tee. Mõjus hästi the finger smiley

Püüan täna vähemalt sama korralik olla.

Kaunist päeva kõigile !smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 18. October 2011, kl 14.49

Väga tublid olete, minagi proovin elueest pingutada, ei saa ju teist maha jääda, et reedeks hea number saada. Tunne on hea ja üliõhuke on olla. kaalule igaksjuhuks enne ei astu kui reede käes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 19. October 2011, kl 08.48

Hommikut smiling smiley

Super, anks, pingutame ikka, jäänud ju selle duelli ametliku lõpuni vaid kaks kaalumist ! smileys with beer

Minul täna hommikul 57,2 (ei saa ikka ükski hommik kaalumata jätta grinning smiley ) ehk siis -200 võrreldes eilsega ja +100 võrreldes eelmise reedega. Olen rahul ! tongue sticking out smiley

Jällegi, minimaalne õhtusöök oli abiks. spinning smiley sticking its tongue out Sest lõuna ajal sõin kohukese, lisaks näksisin kaks või kolm domino küpsist ära, nii et minu puhul kehtib reegel - kõike võib, aga mitte palju ja mitte õhtul .

Kurb tõsiasi on muidugi see, et pole sel nädalal veel trenni jõudnud ja tavaliselt trennipausi alguses hakkab kaal langema. Kiired ajad tööl ja kodus, aga homme lähen kindlasti, sest Zumbast pean osa saama smiling bouncing smiley

Kuidas teil ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.58

Patustasin eile jälle, ja miski tõmbas mind hommikul kaalule, kuid kui mõelda et sõin õhtul kell 9 ja mingi 300kcal üle normi siis kaal näitas sama mis esmaspäeva hommikul... minu puhul vahel aitab nö vabalt võtmine ja patustamine nagu ma eelmine nädal tegin, vist igapäev sõin üle, tänu sellele tunnen ennast nüüd palju paremini ja isegi kaal langes... Vb minu keha vajabki suuremaid kaloreid või väga ebaregulaarset toitumist kuna läheb kergesti säästureziimile...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.50

Kukuu smiling smiley

Kuidas läheb?
Mul töö juures igahommikune meeldiv rutiin kohvi kõrvale kaaluabi sirvida cool smiley

Eile enam nii tubli ei olnud, tükike kooki lipsas põske , lisaks vaaritasin õhtul hilja perele süüa, mille käigus endalegi üht-teist sisse manustasin.

Täna hommikul siiski - 200 gr, ehk siis 57,0 smiling bouncing smiley

Ei julgegi enam trenni minna, äkki kaal hakkab tõusma jälle spinning smiley sticking its tongue out
Kuid hea vorm on minu jaoks ülioluline, olgu siis kaalunumber kasvõi veidi suurem.

Et kõik ausalt ära rääkida, pean tunnistama , et sõin täna hommikusöögiks Napoleoni kooki tongue sticking out smiley
Väga loodan, et homset tulemust sellega ära ei rikkunud.

Aga homseni siis smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.37

Hei!

Kadedaks teeb Krissukrässusmiling smiley Et nagu trenni ei tee ja õhtul söödwinking smiley Heas mõttes kadedaks muidugi!
Mul ka täna talutav number, päris eelmist reedet veel käes pole. Sel nädalavahetusel pole ühtegi külalist ega külaskäiku, nii tahaks, et number jääks kasvõi samaksthe finger smiley

Vaatamata tugevale tuulele ja vihmale sain eile jooksurajale. Mõnna! Kui keha on ära harjunud, siis lausa kisub sinnasmiling bouncing smiley

Täna lõuna ajal ehk AquaBox ja õhtul jooks või saalitrenn.
Ilm selline segane siin Tallinnas, kord nagu päike ja siis vihm ja pilved.

Kuidas teistel, kirjutage ikka midagi!smiling bouncing smiley Või tegutsete tasa-tasa ja rabate meid homme?winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 20. October 2011, kl 10.37

Oi, Võitja, oled Sina ikka tubli. Mina olengi siin vaikselt tasa-tasa, raban kogu aeg tööd teha ja
liikumiseks aega vähe olnud.Loodan väga, et järgmisest nädalast läheb natuke kergemaks. Ise olen peaaegu et samas kaalus, mis eelmisel nädalal: 67,2 ehks siis -200.Ja seetõttu natuke kurb.
Vahepeal tegin nii, et toite ei sisestanud, kaalul ei käinud ja püüdsin iseenese tarkusest joonel püsida. Ei püsinud.Nüüd olen mitu päeva jälle sisestanud ja vett joonud ja natuke asja päästnud.
Võidki selle kaalu mulle kirja panna, sest homme ja ülehomme olen arvutist eemal.
Olge te kõik ikka tublid ja liigume ikka kaunima ja tervema mina poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 21. October 2011, kl 06.09

Tere hommikust Kõigile, Kuidas teil läheb. Minu tänahommikune kaal 61,0!!! aga oi kuidas ma ka pingutasin... nüüd ausalt võtan NV'l rahulikult ja söön mida tahan, aga normi piirides ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.35

Ma vaatasin oma eelmist kaalu, mille siia andsin- õnneks siiski miinus!! Kaal 64,4 aga terve nädala on kaal näidanud juba numbrit 63.... Tegelikult täitsa õnnetu olen- tunnen ennast õhemana natike ja enesetunne oli ka juba super aga tänane kaal oli ikka katastroof. Eilse hommikuga 0,5 kg plussi???
Nii, et pange kakukesele kirja 64,4. Ikka veel alla ei anna!!!! Edu ja jaksu teistele ka!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.53

Tere hommikust!
Minu kaal on siin viimaselt päevadel pendeldanud 58,8kg ja 58,9kg vahel. Nooooooooh läksin siis täna hommikul kaalule ja ise mõtlesin, et ei tea kumb siis nüüd tuleb ja lootsin, et ehk ikka 58,8kg smiling smiley

Aga 58,4kg the finger smiley Juuhhhhainiiiiiiiiii hot smiley

No reaalne pole, et oma selle ideaalkaalu kätte saan (57kg) nelja nädalaga - olen seda koguaeg utoopiliseks pidanud, aga vähemalt on mul reaalne võimalus 57 esimeseks numbriks saada smiling smiley Loodan, et siin nüüd midagi ära ei sõnunud confused smiley

Oeh, mul on hea meel smiling bouncing smiley

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.59

Hommikust!

Niiiiiiiiiiii tublid kõik, kes siia juba jõudnud!hot smiley Vägev!

Minul enam allapoole ei läinudangry smiley, aga eile jooksma ka ei saanud pimeduse tõttu. Ilmselt oleks number olnud täna tiba ilusam. Igatahes 66,8. Võrreldes esmaspäevaga -hea. Võrreldes reedega - nõrk tulemus. Nüüd siis uuele ringile...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.