Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 20
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. October 2011, kl 08.43

tohoh mis siis nüüd toimub, kaal juba 60,6 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. October 2011, kl 09.04

No palju õnne siis ankssmiling smiley
Minul läks eile söömisega natuke liiale... Tegelikult söömisega hoidsin enam-vähem tagasi aga 2 pokaali veini ja sinna juurde viinamarjad ja juust.... mmmm. Kahju,e t minu kaalule see ei meeldismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. October 2011, kl 09.48

Mina olen jällegi ülikorralik olnud, eile sõin küll raffaellosid ja sünnipäevatorti aga kõike normi piires ja kuna maiustasin, siis ülejäänud päeva pidin näljas istuma, kuna norm oli peale lõunat juba täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 31. October 2011, kl 08.24

Väga tubli anks!
Mina jälle täiesti ree pealt maas... katsun tublim olla eye rolling smiley

PS! Kas paneme uue duelli reeglid st. aja ka kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.53

Hommikust!

Mina suutsin oma reedese kaalu säilitada!hot smiley Vaatamata nädalavahetusel küpsetatud hunnikule küpsistele.

Mis arvamused duelli kohta on? Äkki jätkaks sama 4 nädala kaupa. Kui vaja võime veel 4 nädalat lisada? Või teeks kohe 8 nädalat? Väga lühike aeg hakkab kõigile ebareaalselt ja hirmutavalt mõjuma ja tulemused kesised. Mida arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.08

Vaatasin oma numbrid üle (enda rõõmustamiseks ikkagrinning smiley). Ametlilult alustasime 30.09(reedel), aga seltskonda hakkasime koguma 26.10, st esmaspäeval.
Minu kaal oli esmaspäeval 26.10 68,5kg ja duelli lõpus 66,8, st et enda rõõmuks võtsin 4 nädala+4 päevaga alla 1,7 kg.smiling smiley Mis on ju igati tubli tulemus. Vaadake oma esmaspäevased kaalud üle, äkki saate ka toredama numbriwinking smiley

Arvan, et kindlat kilode allavõtmise numbrit polegi vaja määrata äkki. Me kõik erineva pikkusega jne. Võidumehed oleme kõik, aga ametlik võitja see, kes kõige rohkem alla saab.

Oh, nüüd siis kukkusin lobisemaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.19

Hommikut smiling smiley

Kiidan ja kadestan neid, kes on suutnud nädalavahetusest edukalt välja tulla cool smiley, ise nende hulka kahjuks ei kuulu eye rolling smiley

Kaalunumber oli täna hommikul kohutav, ei hakka kirja panemagi eye popping smiley Rootsi reis rootsi lauaga + juubelipidustusel osalemine paisutasid mind nagu pärmitainast angry smiley
Ei saa, ei oska , ei suuda mõistlikult väikestes kogustes head-paremat tarbida, ikka on vaja ennast kurguni täis toppida eye popping smiley

Mis seal ikka, uus nädal, uued lootused smiling smiley

Ma arvan, et neli nädalat on väga hea aeg duelli pikendamiseks. Kui liiga pikk tähtaeg on, siis tundub, et aega küll smiling smiley

Võib-olla siis igaüks seab omale ise eemärgi, mis reaalne saavutada oleks selle ajaga?
Ise sooviksin kõigepealt muidugi oma eelmise reede kaalu tagasi ja unistuseks oleks nelja nädala pärast 55-ga algavat numbrit näha . 55,9 oleks juba täitsa ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.20

Nimi......................................30.10.......................7.10......................14.10......................21.10...........................28.10

Krissukrässu/169cm/-0,6.............57,5...................57,2/-0,3................57,1/-0,1.................56,7/-0,4.....................56,9/+0,3

Anks18/161cm/-1,5.....................62,0....................62,0/0....................62,5/+0,5................61,0/-1,5....................60,5/+0,5

Sipsuk/174cm/-1,4......................60,2....................59,8/-0,4................59,2/0,6................58,4/0,8........................58,8/+0,4

Kakuke/168cm/-1,7hot smiley.........65,4....................65,1/-0,3................64,9/-0,2.................64,4/-0,5.....................63,7/-0,7

Võitja/176cm/-0,3........................67,1....................67,0/-0,1...............66,5/-0,5...................66,8/+0,3.....................66,8/0

Triine/165cm/-1,2........................68,0....................67,2/-0,8...............67,4/+0,2.................67,2/-0,5......................66,8/-0,4


Nõnda, nüüd rahulikult tabelit tehes tuli välja, et võidukas võitja on meil KAKUKEsmiling bouncing smiley Hurraa ja palju õnne!!!hot smiley NII ilusad numbrid (mina muidugi viimaneeye rolling smiley ja Krissukas ka väiksema numbriga, aga ta on juba täiesti oma pikkusele vastavas kaalus, isegi alla seda. Nii et oleme kõik väga tublid olnud!!!
Jään ootama uute plaanide arvamusismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 31. October 2011, kl 11.30

JEEE, küll on hea et jätkame hot smiley
Ma ise arvasin, et olen kõige kehvem langetaja. Reedel näitas kaal isegi veel vähem kui siia kirja sai. Samas, nädalavahetus jälle polnud kõige lõbusam kaalu suhtes...
Minu unistus on ikkagi näha kaalul numbrit mis algab 5-ga. No ehk õnnestub 4 nädala pärast seda näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. October 2011, kl 13.19

Panemegi oma isiklikud sihid siia kirja! Siis parem pingutada ja nagu sõna ka antudsmiling bouncing smiley

Kakuke36 - soovib 4 nädala pärast näha 5-ga algavat numbrit
Võitja - soovib näha 65-ga algavat numbrit ja seda mitte kaotadawinking smiley

Hei, saatke teised ka oma unistused teele! Teen ekstra tabeli, mida saame kõik vaadata ja kontrollida.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 31. October 2011, kl 19.56

Hei! mul peaks ikka tabelis olema -0,5 mitte + smiling smiley Aga minu soov oleks samuti näha 5ga algavaid numbreid, ja täpsemalt 58 või 57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 01. November 2011, kl 08.59

Hommik!
No mina panen kangekaelselt siia ikka 57kg kirja....
Olgu siis 57,9kg kasvõi aga 57pean ma sinna ette saama angry smiley Urrrrr!!!
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 01. November 2011, kl 12.26

Nimi......................................30.10.......................7.10......................14.10......................21.10...........................28.10

Krissukrässu/169cm/-0,6.............57,5...................57,2/-0,3................57,1/-0,1.................56,7/-0,4.....................56,9/+0,3

Anks18/161cm/-1,5.....................62,0....................62,0/0....................62,5/+0,5................61,0/-1,5....................60,5/-0,5

Sipsuk/174cm/-1,4......................60,2....................59,8/-0,4................59,2/0,6................58,4/0,8........................58,8/+0,4

Kakuke/168cm/-1,7...................65,4....................65,1/-0,3................64,9/-0,2.................64,4/-0,5.....................63,7/-0,7

Võitja/176cm/-0,3........................67,1....................67,0/-0,1...............66,5/-0,5...................66,8/+0,3.....................66,8/0

Triine/165cm/-1,2........................68,0....................67,2/-0,8...............67,4/+0,2.................67,2/-0,5......................66,8/-0,4

Vabandust, Anks18, nüüd ok!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 01. November 2011, kl 15.00

Tere taas!
Meil on nii kena seltskond koos, jätkaksin ka teiega, kuid ainult kuni 18.novembrini. Seejärel teen Kaaluabiga pisikese pausi ja ilmselt liitun uuesti uuel aastal. Oleksin üliõnnelik, kui mu kaal oleks 65,9. Ei ole ju palju vaja alla võtta, aga kuidagi ei õnnestu seda numbrit säilitada, kui ta ka vahepeal vilksatab.
Olgem siis ikka positiivsed.
Ilusat novembrikuud kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. November 2011, kl 09.37

Nutt tuleb peale, täna kaal +0,5. Lambist!eye popping smiley

MEIE UNISTUSED, MIS PEAVAD TÄITUMA:

Kakuke36 - soovib 4 nädala pärast näha 5-ga algavat numbrit
Võitja - soovib näha 65-ga algavat numbrit ja seda mitte kaotada
Triine - soovib vähemalt 65,9
Sipsuk - soovib 57-ga algavat numbrit
Anks - soovib 57-58-ga algavat numbrit
Krissukrässu - ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 02. November 2011, kl 10.07

Hommik smiling smiley

55,9 sobiks hästi, mul oli see 31.10 postituses kirjas ka smiling smiley

Hetkeseis minul siis selline, et umbes pool kilo veel , et eelmise reede kaalunumbrit taas näha, nii et väga lootusetu olukord ei olegi cool smiley

Trenni olen vihtunud kaks päeva järjest, söömine enam-vähem paigas, kui eilne sünnipäevapidu töö juures välja arvata, kus lõunasöök asendus kringli ja koogiga eye rolling smiley

Aga täna plaanis jälle ülikorralik olla, st eelkõige siis õhtusöögiga tagasi hoida. Loodetavasti õnnestub spinning smiley sticking its tongue out

Kaunist ja tegusat päeva ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 02. November 2011, kl 12.21

Minul oli 3 päeva sellist kus sõin hommikusöögiks torti ja õhtusöögiks kartulikrõpse, vastavalt ikkagi kalorinormile, aga sain kõhu korralikult täis ja suutäis oli maitsev, nii, et kõik on võimalik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. November 2011, kl 16.16

MEIE UNISTUSED, MIS PEAVAD TÄITUMA:

Kakuke36 - soovib 4 nädala pärast näha 5-ga algavat numbrit
Võitja - soovib näha 65-ga algavat numbrit ja seda mitte kaotada
Triine - soovib vähemalt 65,9
Sipsuk - soovib 57-ga algavat numbrit
Anks - soovib 57-58-ga algavat numbrit
Krissukrässu - sooviks 55,9

Vabandust, Krissukrässu, jäi märkamata või ei leidnud kontrollides üles.

Nüüd me soovid (loe:eesmärgid) täpselt kirjas! START!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.21

pagan, minule 500g kaalutõusu kirja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.51

Mul TÄPSELT sama,mis anksil 500g kaalutõusu sad smiley
64,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.02

Hommik!

Minul 67,0 (+0,2)sad smiley Samas, nädala sees oli 67,5, nii et laias laastus võin rahule jääda. See võitlus kaaluga on nagu võitlus mitmepäise lohega. Ühe pea lööd maha ja kaks kasvavad asemele...eye popping smiley

Käin nüüd lausa pimedas jooksmas, aga pole väga hullugi. Helkurvest selga ja läks...Linna ja küla kuma+mõned möödasõitvad autod. Ilmad on jumalikult soojad ja mõnusad. Mul sai 1000km sel hooajal täissmiling bouncing smiley Loodetavasti saab novembri lõpuni vabalt jooksmas käia. Ma nii soovitan proovida seda jooksuvärki! See on fantastiline, mis toimuma hakkab (no umbes peale 300-400km läbimist/minul oli vähemalt nii, sest polnud varem jooksmist harrastanud):

1. Võhma tuleb juurde ja süda saab tugevamaks
2. JALAD lähevad väga ilusaks ja PEPU ka!
3. Rasvaprotsent väheneb mühinal (kaal ei pruugigi hirmsal kombel alaneda)
4. Need lõhnad ja värvid jne, mida loodus pakub - I M E L I N E!
5. Mõtted voolavad vabalt (ma ei kasuta muusikat, vaid naudin vaikust)
6. Tuleb palju häid ideid ja lahendusi
7. Oled mingi aeg päris üksi!

Nii, et tütarlapsed-jooksuriided kapist välja!the finger smiley

Kaunist sügisest nädalavahetust! Kuida steistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.04

Hommik!
Minule läheb kirja 58,9kg, seega 100g tõusu. Ja tõotab tulla raske nädalavahetus - kaks sünnipäeva ees... oeh eye rolling smiley
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.16

Hommik!
No mis seal salata- juures 500 grammi. Eile õhtul pimedas tegin 5-kilomeetrise ringi, lihtsalt kõndisin kiires tempos.Nädala sees olen veel paar korda kõndimas käinud.Küll oli hea.Nädalalõpp on seekord üritustevaba ja plaanin teha ühe veepäeva.Nii vihale ajab enda tahtejõuetus ja number kaalul.
Palun siis Triinele kirja panna 67,3.
Teile kõigile ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.33

Hommik smiling smiley

Kummaline, et sel nädalal plussiringid kõigil, kes siiani kaalunumbri edastanud. Tea, kas meie esimese duelli lõpp mõjus kuidagi "vabastavalt", et käed hakkasid söögi järele sagedamini haarama tongue sticking out smiley ?

Minul samuti + 200 grammi, ehk siis kaalunäiduks 57,2. Võrreldes esmaspäevaga, kus oli mul pea poolteist kilo otsas, on see muidugi täitsa ok saavutus smiling smiley

Oeh, kuidas tahaks juba ilusamat numbrit näha ... Kevadel, kui 55 kaalusin, ostsin omale 2 paari teksaseid, tahaks neid niiväga kanda, aga külgedel rippuvad sangad ei ole just kõige kaunim vaatepilt confused smiley

See nädalavahetus tuleb mul rahulik, st ilma külaliste ja pidudeta. Kuna tegemist palju nii aias kui toas, siis on lootust, et väga palju patustamiseks mahti ei jää.
Enne aga vaja mõistlikult üle elada tänaõhtune itaalia restorani külastus. Praegu plaanin veini ja kala sisaldaav praega piirduda, eks näis, kas õnnestub ka.

Võitja, jooksmine on lahe, mulle ka väga meeldib thumbs up Mõni aeg tagasi harrastasin seda tihedalt, viimasel ajal pole aga kahjuks selleks aega võtnud, kuigi peaks... Ehk ikka alustan jälle millalgi smiling smiley

Olgem siis tublid ja hoidkem oma uut eesmärki ikka silme ees the finger smiley Kirjutan oma eesmärginumbri vist suurelt külmkapile, võib-olla jääb siis mõni paluke kapist võtmata cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.02

Minu süda kahjuks jooksmist ei kannata sad smiley muidu käiksin ka. Üldiselt ma sporti ei armasta, pole kunagi armastanud, aga olen nende +punktidega nõus. Minu ainuke ''füüsiline'' on töö, mida teen 2 päeva nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. November 2011, kl 14.46

"Lohutav" meile kõigile, et ühtlane plussgrinning smiley. Uus nädal tuleb parem!!! Raudselt!smiling bouncing smiley

Mina panin millalgi seinale külmiku kõrvale endast ühe väga heas vormis ja kauni foto. Oi, see motiveeris hullult hästi! Ausõna.smiling smiley Proovige.

Jooksmise asemel võib vaiskselt kõndimisega alustada. Või kasutada võimalust igal võimalikul juhul jalgsi käia. Näiteks enne teisi kodust, külast, poest, töölt lahkuda ja siis korjab abikaasa, sõber, tuttav teid peale. Nõnda saab hulganisti kasulikku lisaliikumist noppida! Ja armastus liikumise ja trenni vastu tekib ikka pikema aja vältel. Püsivust veidi vaja ja ühel hetkel hakkab keha ise märku andma ja omaenese hing ka, et:" Minek!" Vaatamata ilmale, pimedusele jne.

Mina sõidan homme Lõuna-Eestisse vanemate juurde ja töö ka natuke esmaspäeval (nii et kohtume teisipäeval) ning pean seal tähistama tütre sünnipäeva ja ilmselt ka ämma sünnipäeva, sest käime sealkandis minu kooli tõttu nüüd harva. Teen midagi sellist, mis endale ei maitse nii väga...grinning smiley

Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.25

Kuup........Krissukrässu/169.....Anks18/161..........Sipsuk/174...........Kakuke/168.........Võitja/176............Triine/165
30.10...........57,5...........................62,0.......................60,2.....................65,4.......................67,1..........................68,0
7.10............57,2/-0,3....................62,0/0.....................59,8/-0,4.............65,1/-0,3...............67,0/-0,1....................67,2/-0,8
14.10...........57,1/-0,1..................62,5/+0,5.................59,2/-0,6...............64,9/-0,2..............66,5/-0,5..................67,4/+0,2
21.10...........56,7/-0,4..................61,0-1,5..................58,4/-0,8................64,4/-0,5..............66,8/+0,3..................67,2/-0,5
28.10...........56,9/+0,3..................60,5/-0,5.................58,8/+0,4................63,7/-0,7............66,8/0.......................66,8/-0,4
4.11..............57,2/+0,3.................61,0/+0,5................58,9/+0,1................64,2/+0,5............67,0/+0,2..................67,3/+0,5
11.11
18.11
25.11

Kokku:..............-0,2........................-1,0........................-1,3..........................-1,2.....................-0,1..........................-0,7

Nüüd läheb tihedaks rebimiseks! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 04. November 2011, kl 16.32

Päris lahe tabel, tulemuste näol. Arvasin, et ma olen ainuke plussitaja aga näe... see lohutab jällegi mind smiling smiley Ja kokkuvõttes ei olegi asi nii hullsmiling smiley 1kg-1 kuu smiling smiley näen vist oma eesmärki alles uuel aastal. kui sedagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.47

Hommik smiling smiley

Kuidas nädalavahetus möödus?

Minul läks enam-vähem rahuldavalt, üht-teist mittevajalikku küll lipsas suhu, aga mitte väga palju spinning smiley sticking its tongue out

Kaal näitas täna pool kilo rohkem võrreldes reedega. Kõige hullem ei olegi.

Aga tunne on täna kehva, suur uni ja väsimus on peal. Kui suudan ennast lõuna ajal trenni vedada, on see küll suur eneseületus. Eks näis.
Õhtul peale tööd lähen kuulama aiakujunduse põhitõdesid (minu väike hobi), peale seda kodus enam süüa ei plaani. Ja loodan siis homme näha reedest numbrit, et selleks reedeks ikka miskit miinust hakata vormima

Ilusat päeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.18

Mina otsustasin, et lähen teist teed pidi ja alustasin täna MAGGIE dieediga. Ärge küsige põhjusi ega põhjendusi, kes mõtleb, mõistab ise. kurb küll, aga minule kaaluabist kasu pole.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.