Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. November 2011, kl 17.25

Hei!

Ei kaalunud ennast esmasp ja täna ka. Karta on, et nr suurem, sest ikka sai söödud (kuigi joostud ka) nädalavahetusel. Homme teen selle tüki ärathe finger smiley Kaalumise.

Mul täna nina kiheleb ja ka väsimus. Möödunud korral aitas trennsmiling bouncing smiley, nii uskumatu kui see ka pole. Täna vesiaeroobikas käidud ja äkki jooksma ka. Vaatan veel enesetunde järgi!

Anks, aga ole ikka meiega siin edasi. Maggie´ga võid ka ennast kergemaks muuta. Siin pole ju miskeid keelureegleidthe finger smiley

Homme aega rohkem, kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 08. November 2011, kl 18.35

olen olen, ikka siin, lihtsalt meetmed on teised, eks näis kuidas läheb, kui 1 nädal läbi saab, kui aitas teen edasi kui ei siis jätkan niisama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 09. November 2011, kl 10.19

Tere hommikut smiling smiley

Kuidas läheb?

Anks, vaatasin ka korra internetist seda Maggie dieeti. Muus osas tundub ok, aga igal hommikul muna ja greipfruiti ma küll ei suudaks süüa tongue sticking out smiley. Kuidas Sul edeneb?

Mina leidsin omale motivaatori kaalulangetamiseks the finger smiley Vähem kui kuu pärast on meil firma talvepäevad Spa's. Ja tahaks ikka bikiinides ennast hästi tunda, mitte meeleheitlikult keskendude oma punnkõhu sissetõmbamisele eye rolling smiley

Nii, et nüüd plaanin ennast tõsisemalt käsile võtta.
Tänahommikune (ja ka eilne) kaal oli võrdne eelmise reede omaga, olen täitsa rahul spinning smiley sticking its tongue out Muidugi vaid juhul, kui nüüd ikka allapoole ka liikuma hakkab cool smiley

Täna tuleb tore päev, ilm on kena, kohe lähen trenni, väiksemal lapsel on sünnipäev, elu tundub ilus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 09. November 2011, kl 20.57

Tunnistan, et olen juba patustanud, ja ühe toidukorra asendanud hoopis muu ja kahjulikumaga. Aga tunne on hea, ei kahetse. samas õhtuse söögi jätsin üldse ära. Homme siis jätkan plaani järgi. Kuu aega ma kindlasti vastu ei pea! Keedumuna ja greip mulle täitsa meeldivad, eriti muna. Varem sõin väga harva, aga praegu tahaks süüa igal toidukorral, niisama soolaga, saiapeale panduna jne jne. winking smiley Ja greibid sattusid mulle seekord nii hapud, et see on midagi jubedat, nägu krimpsus ja muudkui söön. oleks vähe mahedamad, meeldiks rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. November 2011, kl 07.54

Mina kahjuks greipi ei söö üldse- seega kindlasti mulle see dieet ei sobiks. Õhtune söök on ka kahjuks minu lemmik- siis on aega sööki nautida sad smiley Hommikul on tavaliselt nii kiire, et söömiseks aega eriti ei jää, lõuna ajal kuidas kunagi. On olnud ka selliseid tööpäevi, et lõuna ajal ei raatsi sööma minna ja hommikuks on ka vaid kohvi joodud... Väga kahjulik, tean seda ise ka. Aga õhtusöök siis on selline, et....
Luban-luban-luban, et hakkan korralikuks ja saan oma stressist jagu smiling smiley Täna töövestlusele, nii et palun hoidke pöialt eye rolling smiley
Aga homme raport! Küll see nädal läheb ikka kiirestihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. November 2011, kl 10.17

Hei!

Vaatasin ka seda Maggie dieeti ja lugesin kusagilt kommentaare ja dieeditajate lugusid. Kui see langus ka püsima jääks, siis võiks katsetada ehk 1-2 nädalat, aga minu kogemus Atkinsi dieediga (ega rohkem polegi neid pidanud) on see, et langeb mühinal ja tagasi tuleb veel suuremal mühinal. Ja see ühekülgsus ja ettekirjutatud toidud on pisut ahistavad. Ka pakun ma, et röstsaia asemel võiks julgelt täisterelaiba süüa. Dieet on koostatud ilmselt maal, kus leiba asendab sai...
Aga proovi ära, väga huvitav oleks kuulda tulemustest. Netis nii 80-100 kilosed said tõesti nädalaga maha miskit 4 kg, hiljem vähem ja peale 2 nädalat kadusid kommentaarid ja muljed kahjuks. Kas ei pidanud vastu?

Mina pole esmaspäevast saati kirja pannud ühtki toitu ja söönud olen nii tunde järgi. Õhtul pole väga korralik olnudsad smileyTegin ahjus vanast leivast küüslauguleibu ja muidugi sõin neid kahel õhtul ohjeldamatultangry smiley Trenni ka tiba vähem.

Greip on muideks ülihea rasvalagundaja (treeneri soovitus) ja muidu maitsev ning kasulik ka! Nüüd hakkab nö hooaeg. Minu omad olid eile õhtul küll väga maitsvad. Olen tähele pannud, et punased greibid on nagu paremad.

Täna kaalusin, kartsin hullemateye popping smiley Täna olen väga korralik! Vaatan, kas homseks number väheneb tiba.

Krissukrässu, kuidas Sul aianduskursusel läks? Kas oli OK? Kas käid Tallinnas?

Kakuke, hoian tugevasti pöialt!Juba vestlusele pääsemine on suur samm.smiling smiley
Kui päeva jooksul ikka korralikult süüa, siis õhtul ei tule neid söömishoogusid. Kogemused...Ja mina "aitan" ennast söögivalmistamise ajal nätsugagrinning smiley Siis ei saa toite maitsta kogu aeg jne. Näiteks tordi valmistamise ajal on võimalik endal ju süda pahaks "maitsta" vahukoore, kohupiima, pähklite, shokolaadi ja muu taolisega...

Hoidke mulle järgmiseks nädalaks pöialt. Kavatsen oma töökoha üles öelda (aga tööandja on lähedane isik...). Uus koht olemas. Miks see elu nii keeruline peab olema vahepeal?eye popping smiley

Meil käis eile hulk mardisante! Lahe! Mina sain loosiga "PALJU LASTEÕNNE"- tore ju, mul kolm last olemas ja varsti võiks juba lastelastele mõeldawinking smiley
Käisin ise ka jooksmas, nii trenni mõttes ikka. Kogu küla kaikus martide lauludest ja vaesed koerad olid hämmingus ja ärevuseseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 10. November 2011, kl 14.22

Pöidlad pihus ! smiling smiley Kui saladus pole, mis ala peal Sa töötad? Teiste kohta oleks ka muidugi tore teada saada, millega te tegelete.
Ise olen raamatupidamise peal, samas firmas juba kümme aastat. Alustasin väikeste ettevõtete raamatupidajana, siis tegin mõnda aega suuremat ettevõtet, nüüd ise enam igapäevaselt ei tegele, olen firmas raamatupidamisteenuste osakonna juhtimise peal. Töö on suhteliselt rutiinseks muutunud, enam väga areneda siin ettevõttes kuhugi pole, aga mugavus ja vabadus reguleerida oma tööaega on see, mis mind siiani kinni hoidnud on. Tõenäoliselt ikka mingi aeg hakkan uusi väljakutseid otsima.
Aga jah, aiandus on mu hobi, sel sügisel hakkasin käima Ülle Grišakovi loengutel. Üht-test huvitavat ikka kõrva taha panna on, aga sooviksin rohkem praktilist tööd teha (aiaplaane jmt). Seega pean ikka kuhugi veel minema, kui need kursused läbi saavad.

Nüüd siis kaaluteemadel smiling smiley
Käisin Zumbas täna jälle, sain sellise energialaksu, kuigi hommikul olin nii unine, et ei saanud ööd ega mütsi aru,,, Seega, kui on väsimus, loidumus ja tunne, et ei viitsi täna trenni minna, tuleb just minna! Muidugi kui just haigusevimma sees ei ole.

Täna õhtul plaanin õhtusöögi asemel juua klaasikese keefiri ja hiljem veel teed ja kõik. Siin ühest artiklist jäi meelde, et aeg-ajalt on hea kõhule puhkust anda õhtul. Keefir ja mahl vist oli teine jook, mida siis võiks manustada söögi asemel.
Tahaks ju homme hommikul ikka rõõmustada kaalunumbri üle tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. November 2011, kl 14.31

Tundub, et see ülekaalulisus ongi üks raamatupidajate "kutsehaigus" spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. November 2011, kl 16.10

Mina hetkel bürootööl ja kui mõnel korral nädalas trenni lõuna ajal ei pääseks või hommikuti võimalusel osa maad (~3,5km) tööle jalgsi ei tuleks, siis läheksin hulluks. Nii istuvat tööd pole elu sees harrastanudangry smiley
Sestap naasen omaenda ettevõttesse, kus teemaks koolitus. Mõtlesingi, Krissukrässu, et Sina äkki meie ettevõtte aiakujunduse koolitusel osalejaeye popping smiley Aga maailm pole ikka nõnda väikegrinning smiley Meie omad joonistavad küll aiaplaani, aga ise pole osalenud, kuigi peaks ja huvi on ka. Aga - kingsepal pole kingi jne.

"Ära minge" Rahva Raamatu raamaturallile...Läksin ühte raamatut ostma ja naasesin kümnegathe finger smileyÕnneks hinnad toredad!

Täna veel taas osa maad jalgsi koju ja siis õhtul trenni. Päeval juba vesiaeroobika tehtudsmiling smiley Täna selline mõnus päev olnud.

Tuleb külmikust võimalikult eemal hoidathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 10. November 2011, kl 16.24

Oi, aga ma olen väga huvitatud aiaplaani joonistamisest, nii et võid julgelt oma firmat reklaamida ! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.16

Tänahommikune kaal oli kahjuks jälle tõusuteel +100g. Täitsa masendav- pole sõnu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.27

jessss, aga palun..... 59,5kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.27

Hommik!

Minu kaaluks tuleb täna 58,8kg. Väga ei imesta ka, eile õhtune lasanje ja kohupiimarull andsid kindlasti oma panuse grinning smiley Ja nädalavahetusel jälle ees üks sünnipäev ja isadepäeva lõunasöök, oeh...

Tubli Anks!!!

Tervitades,
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.42

Tere hommikust kõigile!

Anks on tubli mis tubli. Mina ka!
Mul on täna selline tore numbrimaagia: kuupäev 11.11.11 ja kaal 66,6
Olen olnud korralik, vahepeal tegin ka ühe veepäeva, aga loomulikult tahab see ühe päevaga kaotatud 900-1000 g kiirelt tagasi tulla. Ja tuleb ka.
Nagu mitmed teisedki olen ka bürootöötaja. Teen mitmeid töid, kuid mitte raamatupidamist.
Oh, peangi lõpetama, töö ootab.

Edu meile kõigile ja t'äna eriti meie jalgpalluritele.
Olen fänn ja täna ka sinises riides.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.51

Hommik!

Anks-väga tubli!hot smiley
Sipsuk-pole hullu, Sina nii kui nii supervormis ja kaalussmiling bouncing smiley

Minul 66,8smiling smiley, võrreldes eilsega (67,6) -0,8. Ilmselt mõjus õhtune trenn ja öine koolitöö (mis toimus püsti, mitte laua tagagrinning smiley).

Täna sushiga sünnipäev...

Krissukrässu, võin Sulle erakirjas täpsemat infot anda kui soovid. Anonüümsus on siis ikka torethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.31

Kena hommikut!

Mis, mina jälle viimane oma näidu andmisega eye popping smiley Uskumatult nobedad olete kõik smiling smiley

Ja tulemused on teil ju ilusad, eriti super muidugi Anksil! Ja väiksed plussid, 100 gr, need praktiliselt olematud ju.

Minul kaal täna 56,9 ehk siis -300 grammi. Väike, aga siiski miinus cool smiley
Enesetunne on hea ja tunne küll veidi saledam kui kuu aega tagasi smiling smiley

Minu nädalvahetus on sisustatud väiksema lapse (12 saab siis, ehk mitte enam eriti väike spinning smiley sticking its tongue out) sünnipäeva organiseerimisega. Homme klassikaaslased-sõbrad ja ülehomme sugulased.
Nii et kaalujälgimise mõttes tuleb jällegi raske nädalavahetus eye rolling smiley

Aga püüan ikka tubli olla ja mitte lasta õgarlushool endast võitu saada smiling smiley

Võitja, võid mulle info saata küll. Praegused kursused lõpevad detsembris, siis järgmisel aastal võiks miskit uut võtta küll.

Aga toredat peatselt saabuvat nädalavahetust kõigile ! smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissukrässu 11.11.2011 10.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.35

ootan huviga juba tabelit smiling smiley

aitähh kõigile õnnesoovide eestwinking smiley tunne on super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. November 2011, kl 15.30

Kuup........Krissukrässu/169.....Anks18/161..........Sipsuk/174...........Kakuke/168.........Võitja/176............Triine/165
30.10...........57,5...........................62,0.......................60,2.....................65,4.......................67,1..........................68,0
7.10............57,2/-0,3....................62,0/0.....................59,8/-0,4.............65,1/-0,3...............67,0/-0,1....................67,2/-0,8
14.10...........57,1/-0,1..................62,5/+0,5.................59,2/-0,6...............64,9/-0,2..............66,5/-0,5..................67,4/+0,2
21.10...........56,7/-0,4..................61,0-1,5..................58,4/-0,8................64,4/-0,5..............66,8/+0,3..................67,2/-0,5
28.10...........56,9/+0,3..................60,5/-0,5.................58,8/+0,4................63,7/-0,7............66,8/0.......................66,8/-0,4
4.11..............57,2/+0,3.................61,0/+0,5................58,9/+0,1................64,2/+0,5............67,0/+0,2..................67,3/+0,5
11.11...........56,9/-0,3..................59,9/-1,1...................58,8/-0,1................64,3/+0,1.............66,8/-0,3................66,6/-0,7
18.11
25.11

Kokku:..............-0,6........................-2,1........................-1,4..........................-1,1.....................-0,3..........................-1,4

Ilus nädal kõigil!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 11. November 2011, kl 16.04

ilus tabel, aga pisiviga jälle. Mul langus kokku 2,5kg sest kaal oli 59,5täna mitte 59,9. Aga ära ümber hakka sellepärast tegema, las ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. November 2011, kl 09.57

Tuhat vabandust, Anks! Mul oli nii kiire päev ja tegelikult kartsingi, et teen mõne näpukasad smiley Järgmine kord korrigeerin.

Kuidas teil isadepäev möödus?

Ei saanud läbi tordita jne jne. Väga maitsev tort tuli+reede õhtul sushi ja tulemuseks +0,9angry smiley
Egas midagi, juurvili karbiga töö juurde kaasa. Aga nautida head sööki oli kah tore, kuigi magu on nii väikeseks kahanenud, et lausa vaev oli pärast pisut suuremat söömingut olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. November 2011, kl 14.06

Tervitus smiling smiley

Mina unustasn täna kaaluda, sest kohe hommikul oli vaja joosta külmkapi juurde eilsest järelejäänud kooki mugima eye popping smiley

Nädalavahetus oli söömise mõttes kole-kole, lapse sünna laupäeval ja pühapäeval + veel isadepäeva tähistamine, uhhh eye rolling smiley

Aga täna siis veel maiustasin hommikul, nüüd lõunasöögiks õun + kuivik ja õhtul väike riis kanaga. Ja siis hommikul vaatab, mis pilt kaalul vastu vaatab tongue sticking out smiley

Mul oli ka eile õhtul niiii raske olla sellest söömisest, öösel ka veel kõht valutas. Üldse pole harjunud enam selliseid koguseid manustama , mis on muidugi hea smiling smiley

Aga nüüd pidustused läbi ja liigume edasi sealt, kus pooleli jäime the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 14. November 2011, kl 15.28

Sama siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 15. November 2011, kl 08.08

lühikokkuvõte. 4,5 kuud - 34cm - 10kg. Võiks isegi rahul olla smiling smiley Ega ma enam viitsigi pingutada, 1kilokene veel jäänud aga võib ka jääda sinnapaika. nüüd hea kerge olla, ja täna plaanis rattaga sõita. Eile oli mul toidumürgitus confused smiley Aga mu kaaluks võite märkida juba ette ära 59,3kg. alates homsest olen ma tööl ja alles laupäeval on puhkepäev, vahepeal kaaluda ei saa. jõudu ja jaksu teile kõigile. pingutage.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. November 2011, kl 08.30

Tubli anks!!! Mina olen -10 kg saanud 6 kuuga st. alates sellest kui siin liitusin. Tegelikult on nii, et augusti keskelt kuni novembri alguseni kaal täiesti seisis. Nüüd on hakanud liikuma jälle allapoole aga trenni ja toitumisega pole sellel kahjuks mingitki seost.
AGa hea on olla kergem ja eilne kaal 61 lubab arvata, et see 5-ga algav number pole enam kaugelsmiling smiley
Jõudu ja jaksu kõigile! Reedel siis võtame numbrid kokku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 15. November 2011, kl 08.57

ega minulgi on samamoodi, selle 4,5 kuu jooksul on 2 kuud kindlalt olnud sellised kus kaal täielikult seisnud.

Sul samuti tegelikult super tulemus kakuke36!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. November 2011, kl 10.38

Hommikust!

Tublid oletesmiling bouncing smiley
Mina olen ka aastaga oma 10kg hävitanudthe finger smiley. Millalgi Kaalujälgijates käies läks 10kg 3 kuuga(ikka 76 kilolt - 66 kilole, aga siis olin noorem ja suvi jne).

Saaks nüüd hoitud ka seda kaalu. Igatahes sõin eile vaid süsivesikuidangry smiley, alla normi päevasöök, õhtul jooks ja vähene söök. Täna -600ghot smiley Eh, see kaalu alanemine ja tõusmine on hämmastavad teinekord!

Täna plaanis töölt osa maad koju joosta, võtsin riided kaasasmiling smiley Aeg on minu jaoks hindamatu väärtusega ja nii siis tulebki seda napsata igast võimalikust kohastgrinning smiley.

Imeilus ilm. Päike. Super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.22

Kõik kadunud? Natike kurb nali aga meie duelli pealkiri..... minul läks siis selle nädalaga 3,3 kilo confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.44

Ikka olemas!!!smiling bouncing smiley

Mida hullu??? Kuidas see võimalik, kakuke36? Oled armunud?winking smiley

Minul päevad algamas, sestap alates eilsest kaal hüppeliselt üleval, 67,8 (+1,0kg)angry smiley Elame ülesmiling smiley

Muidu ok, ilm täna küll väga-väga pime. Justkui polaaröö Tallinnasthe finger smiley

Täna reede, jee!!! Ja homme kool, tore!smiling smiley

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.08

Hommik,

oi Kakuke, selline kaalukaotus??? Kas Sa üldse midagi pole söönud siis, et nädalaga nii palju alla said? Supertulemus muidugi!!!

Minul täna + 200 grammi ehk 57,1 confused smiley
Ei ole üldse rahul, selline tunne, et ei saa iialgi oma kevadel ostetud pükse enam jalga mahutada eye rolling smiley

Eilne päev läks käest ära, muidu oleksin isegi ehk pigistanud väikse miinuse. Trenni ei saanud, sest pea ja kael jubedalt valutasid (tuulise ilmaga ei ole mõistlik niiske peaga õue minna ! )
Õhtul tulid ämmad-äiad külla ja siis teadagi, laud looka ja õgima eye popping smiley
Õnneks ma väga küll ei õginud, aga hilisel tunnil piisab ka keskmisest kõhutäiest, et hommikuks kaalunumber inetuks muuta angry smiley

Ühesõnaga, ei olnud just unistuste nädal kaalujälgmise mõttes. Aga punnitame edasi, siis veel kaks nädalat jäänud meie teise duellitähtajani? Ja kilo mul endiselt vaja alla saada.... Peab pingutama hakkama!

Täna jälle külla, püüan ikka mõistlikuks jääda. Rohkem sel nädalavahetusel külalisi-üritusi ette näha ei ole. Õnneks smiling smiley

Kaunist nädalavahetust kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.24

Tere!

Väljas on nii kurb ilm, aga õnneks on täna ikkagi reede.
Annan selles duellis oma viimase näidu, sest minu Kaaluabi periood saab läbi.
Pean tunnistama, et ei võtnud selle nädalaga mitte grammigi alla, kuid eelmise nädalalõpuga kogunenud pooleteisest kilost sain vähemalt lahti. Näit ikka 66,6.

Üritan paar kuud omal käel hakkama saada, aga teile kõigile soovin ikka edu, õnne, armastust.
Armumine on muidugi ka tore, sest see annab uskumatult palju jõudu.
Kõike, kõike head, kullakesed!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.