Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.26

Kallikesed- oleks see armumine, mis siis viga. Asi lihtsalt selles, et eile sai nädal sellest kui mees teatas, et tal teine ja jättis mind lastega.... Armumine jah, selle kaalukaotuse taga on mehe armumine teisessesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.27

Ole vist küll täna viimane teataja, aga on ka väga kiire hommik olnud. Tulemuseks jääb 68,6kg. Õhtul Stockholmi ja uue nädala algul tulen loen põhjalikumalt, kuidas meil kõigil läinud on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. November 2011, kl 15.06

Kallis kakuke36, sorry, et ma nii armumisest. Elu teeb vahepeal hulle keerdkäike. Väga raske Sul. Kui kõik oli omavahel hästi, siis seda enam. Kui aga ei, siis...äkki selline asjade seis toob Sinu ellu midagi hoopis uut (töö, hobi, inimese). Minu "külas" juhtus aasta tagasi lugu, et mees kolis ka ära ja naine lõi särama (kaal kadus, garderoob muutus ja soeng jne). Nüüd on mees tagasi. See pole mõeldud lohutusena, aga ära heida meelt. Sul on lapsed! Ja kunagi ei tea, mis millekski hea võib olla.
Mina abiellusin täiesti vale mehega ja sain sellest aru ruttu (õnneks) ning lahutasime 3 aasta pärast. Tänu sellele jõudis minu ellu PÄRIS ARMASTUS. Tuli lihtsalt õige aeg ja õige inimene. Ja mina olin kogemuse võrra targem. Minu laps esimesest abielust on praegu nö uue isa päris laps.
Samas imetlen lahutatud paare, kes suudavad ja oskavad oma eksidega hästi läbi saada. Mina mittegrinning smiley

Ole tugev! Igatahes oled kaalukaotuses meile pika puuga ära teinudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. November 2011, kl 17.02

Sorry, tabel esmaspäeval või nädalavahetusel. Väga-väga kiireeye popping smiley

Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 18. November 2011, kl 19.57

Armas Kakuke! Vabandust, rääkisin ka siin armumisest, aga ei teadnud ju. Lugesin just Võitja kirja ja mul on ka ühte kui teist seljataga. Hetkel on Sul tõesti valus, mina põdesin lausa aastaid, sest teist sellist kui oli minu esimene mees, lihtsalt ei olnud rohkem. Aeg parandab kõik haavad- see tundub banaalnse ütlusena, aga tõesti see on niiviisi. Ole tugev, olen mõtteis Sinuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 19. November 2011, kl 13.38

Aeg parandab kõik haavad... Mõtle nii, ju ta siis polnud sind väärt ja sinu jaoks õige. Nüüd saab kõik ainult paremaks minna! ole tubli kakuke36 !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 19. November 2011, kl 14.30

Suur aitähh teile armsad sõbrad smiling smiley Ma väga püüan üle asjast olla aga tundub ka, et minul läheb vast ülesaamiseks vähemalt 10 aastat.... Tegelikult rohkemgi sest meil ju ühised lapsed!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. November 2011, kl 09.30

Kuup........Krissukrässu/169.....Anks18/161..........Sipsuk/174...........Kakuke/168.........Võitja/176............Triine/165
30.10...........57,5...........................62,0.......................60,2.....................65,4.......................67,1..........................68,0
7.10............57,2/-0,3....................62,0/0.....................59,8/-0,4.............65,1/-0,3...............67,0/-0,1....................67,2/-0,8
14.10...........57,1/-0,1..................62,5/+0,5.................59,2/-0,6...............64,9/-0,2..............66,5/-0,5..................67,4/+0,2
21.10...........56,7/-0,4..................61,0-1,5..................58,4/-0,8................64,4/-0,5..............66,8/+0,3..................67,2/-0,5
28.10...........56,9/+0,3..................60,5/-0,5.................58,8/+0,4................63,7/-0,7............66,8/0.......................66,8/-0,4
4.11..............57,2/+0,3.................61,0/+0,5................58,9/+0,1................64,2/+0,5............67,0/+0,2..................67,3/+0,5
11.11...........56,9/-0,3..................59,9/-1,1..................58,8/-0,1...............64,3/+0,1............66,8/-0,3..................66,6/-0,7
18.11...........57,1/+0,2.................59,3/-0,5.................58,6/-0,2................61,0/-3,3.............67,8/+1,0...................66,8/+0,2
25.11

Kokku:..............-0,4........................-2,6........................-1,6..........................-4,4.....................+0,7..........................-1,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. November 2011, kl 09.33

Hommikust!
Tänast kaalunumbrit ei taha kohe mitte väljagi öeldaangry smiley Ma ei tea, mis on juhtunud??? Vasti, vastik, vastik!

Te olete kõik nii tublid olnudsmiling bouncing smiley

Mõnusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 21. November 2011, kl 10.59

Hommik!

Mul pole ka midagi ilusat, pea kilo otsas jälle eye popping smiley
Vein ja jäätis tegid oma töö...
Nüüd uus nädal, uued lootused, püüan olla täna ülitubli, ehk siis homme põhjust vähe rohkem rahul olla spinning smiley sticking its tongue out

Ilusat nädalat! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. November 2011, kl 09.38

Kuup........Krissukrässu/169.....Anks18/161..........Sipsuk/174...........Kakuke/168.........Võitja/176............Triine/165
30.10...........57,5...........................62,0.......................60,2.....................65,4.......................67,1..........................68,0
7.10............57,2/-0,3....................62,0/0.....................59,8/-0,4.............65,1/-0,3...............67,0/-0,1....................67,2/-0,8
14.10...........57,1/-0,1..................62,5/+0,5.................59,2/-0,6...............64,9/-0,2..............66,5/-0,5..................67,4/+0,2
21.10...........56,7/-0,4..................61,0-1,5..................58,4/-0,8................64,4/-0,5..............66,8/+0,3..................67,2/-0,5
28.10...........56,9/+0,3..................60,5/-0,5.................58,8/+0,4................63,7/-0,7............66,8/0.......................66,8/-0,4
4.11..............57,2/+0,3.................61,0/+0,5................58,9/+0,1................64,2/+0,5............67,0/+0,2..................67,3/+0,5
11.11...........56,9/-0,3..................59,5/-1,1..................58,8/-0,1...............64,3/+0,1............66,8/-0,3....................66,6/-0,7
18.11...........57,1/+0,2.................59,3/-0,2..................58,6/-0,2................61,0/-3,3.............67,8/+1,0...................66,8/+0,2
25.11

Kokku:..............-0,4........................-2,7........................-1,6..........................-4,4.....................+0,7..........................-1,2

Nüüd peaks tabel OK olema, Vabandust, Anks18, unustasin eile Sinu 11.11 kaalunumbri parandamata.

Mul õnneks täna võrreldes eilsega -500g. Ma tahaks väga "sipelda" kusagil 65-66kg vahel. Mil moel saaks 2 kilost lahti??? Lugesin just, et ühe päevaga saab vaid ananassi süües 1-1,5 kilokesest lahtismiling smiley. Samas - kõik see tuleb peagi tagasigrinning smiley.

Ilusat vihmast ja sompus ilma kõigile!winking smiley Vaat täna oleks meelsasti sooja teki alla kerra jäänudki...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 22. November 2011, kl 10.11

Nonii, tere ka üle pika aja, pole juba mitu nädalat aktiivselt kaaluabiga tegelenud, olen söönud täiesti tavaliselt, kõike mida tahan, oma suva järgi. Kaalul see eriti kajastunud pole ja see on hea!! nüüd tänasest siis proovin uuesti kõik üles kirjutada. lihtsalt huvi pärast. ega ma eriti enam ootagi et kaal langeks, olen oma eluga rahul. 1kg ju võiks veel minna aga ei pinguta selle nimel. Proovin pigem hoida seda olemasolevat. Ja kakuke, sul ikka super tulemus, kihutasid minust nii kiiresti mööda smiling smiley Kõik me oleme tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2011, kl 10.53

Anks, Sul on igati põhjust rahul olla ju, pea kolm kilo maas, super ! the finger smiley
Mul nagu polekski midagi,,,
Aga õnneks tänane kaal oli juba eelmise reede lähedane (+100gr siiski veel), tahan ja pean selleks reedeks midagi ilusat välja ponnistama, 56,5 olgu olla ! cool smiley
Järgmine nädalavahetus juba Spa-üritus, selleks ajaks peab punukesest lahti saama ja 55,.... kaalunumbriks saavutama.
Võitja, ananass on ülihea, minul paneb see seedimise täiskäigul tööle igal juhul spinning smiley sticking its tongue out Peaks proovima küll, kas just terve päeva ainult ananassiga, aga õhtusöögiks näiteks 3 päeva järjest.
Katsetangi äkki, alustan kohe täna smiling smiley Kas keegi veel ühineb? smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. November 2011, kl 11.39

Ma alustasin juba eile ja pool ananassi kodus ootamas. Probleem selles, et kogu pere sooviks hullult ananassi süüa. Ja eile nii juhtuskithe finger smiley Et siis nagu kurb ka oma "varusid" kuhugi peitagrinning smiley Ja töö juures mul võimatu üksi oma ananassi mugida, ilma et teistele pakuks... Kõigile osta hakkab aga rahakoti pihta.
Peaks kodus "laupäeval või pühapäeval katsetama terve päeva ananassi". smiling smileyRimist ostetud ananassid olid VÄGA maitsvad igatahes!

Mina ühinen!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2011, kl 13.16

Nädalavahetusel ma küll ei suudaks ananassidieedil olla, selles olen päris kindel winking smiley
Aga teeme ära siis, vaatame mis juhtub smiling bouncing smiley
Kolmeks õhtuks kaks ananassi peaks vast piisama (arvestusega, et pereliikmed vähemalt pool kogusest nahka panevad) tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. November 2011, kl 14.32

Just tulin Rimist 2 pooliku ananassigasmiling bouncing smiley Pool veel kodus ootamas. Kaval on puhastamise ajal endal kõht täis süüagrinning smiley Mul pere suur - 5 hinge, kui ikka sööma asuvad, siis...
Täna mul jooksuõhtu, st vähene söök nii enne kui pärast. Ananass suurepärane!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 22. November 2011, kl 17.26

Mina käisin just rattaga sõitmas, täitsa hull, läksin täielikkku teadmatusse, võõras tee oli, ei teadnud kella, ega seda kui palju veel sõita on, ja kott-pime ning vihmane smiling smiley aga seda parem tunne on praegu smiling smiley duši all käidud ja nüüd puhkus smiling smiley 17km oli tee, hiljem kaardilt vaadates.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. November 2011, kl 09.49

Hommikust!

Tubli Anks18! Järgmisel korral polegi nii kole ja pimesmiling bouncing smiley Mina naudin täiega jooksmist ka pimedas. Õigemini kõiksugu erinevaid loodusnähtusi (eile oli selline udu, et tahtnuks lausa käega taevast katsuda...) ja tuult ja vihma ja päikest ja lõhnu jne jne. Ilmad on nii soojad ja mõnusad! Ja see tunne, kui õhtul peale trenni kodus oledsmiling bouncing smiley Mõnus! Kusjuures polegi nii pime (kui just metsa vahel ei spordi) kui toast või autoaknast paistab. Helkurvest selga ja teele!!!hot smiley

Mul võrreldes esmaspäeva hommikuga -1,2kg! Jeee!hot smiley Õhtune ananass toimibeye popping smiley
Ja mees palus, et too aga veelthe finger smiley

Kuidas Sinul Krissukrässu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 23. November 2011, kl 10.24

Hommik ! smiling smiley

Te olete ikka supertublid, et õhtul veel joosta jaksate/viitsite/jõuate. Minul ei õnnestu kuidagi eye rolling smiley
Aga ananass toimib, mis toimib smiling smiley Ma muidugi ikka natuke patustasin ka, lastele tegin kukeseenekastet (vahukoorega eye popping smiley), kuna kukeseened mu ühed lemmikud, siis ei saanud näppe päris eemal hoida. Täna õhtul söön ainult ananassi, luban spinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal on sama, mis eelmisel reedel, seega lootust on. Kuidas Sul Võitja, võrreldes reedega (Sinu esmaspäevast kaalu ma ei tea cool smiley ).
Aga tunne on kergem küll, kõht ei punnita ja olemine mõnus smiling smiley
Kena päeva, õhtul jälle ananassi ostma, esimene sai peaaegu ära hävitatud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. November 2011, kl 11.02

Oh, esmaspäeval oli lausa 68,4angry smiley. Täna siis 67,2. Aga vara on veel rõõmustadagrinning smiley Olen ettevaatlikuks muutunud nende kolmapäevaste rõõmuhetkedegathe finger smiley

Vaatasin ka just eile oma "purgistatud" kukeseeni külmikus ja pidasin plaani, millal pannile pannasmiling smiley

Kuidas teistel? Tore oleks kuulda!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 23. November 2011, kl 17.29

Oot mis värk selle ananassiga siis ikkagi on, mida ta teeb? kiirendab seedimist ja mida veel? sööte ainult õhtul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 23. November 2011, kl 17.49

Ja kas peab toorest ostma, kas konserv ei aita?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. November 2011, kl 09.40

Hommik!

Ütlen ausalt, lugesin kusagilt ajakirjast ühe mehe artiklit (ei mäletagi kust ja kes), kes tegeles kaalulangetamisega ja tema kogemus oli, et kui süüa üks päev vaid ananassi, siis kaal võib langeda päevaga 1-1,5kg. Samas, hiljem tuleb see kiloke ikka tagasithe finger smiley Aga nö kerge päeva jaoks tore vaheldus!

Kuna töö tõttu terve päev ananassiga maiustada ei saa, siis olen nüüd 3 õhtul ananassi söönud (väga tiba muud ka; n 20 pähklit). Ananassi umbes 300grammi, sest teised pereliikmed ka ananassisõbrad...grinning smiley

Täna paraku kaal sama kui eilesad smiley Eks homme paistab. Tahan täna seda ananassivärki veel jätkata kasvõi huvi pärast.

Eks ta kiirendab ehk seedimist jne. Pole jõudnud uurida. Treenerid soovitavad hoopis õhtul greipi, mis on superhea rasvade lahustaja. Mõjub ka sama hästi, kogemus olemas.

Konservi ei soovita, see suhkrusiirupis ja kalori-ning süsivesikuterikas.

Mis numbrid Sinul, Krissukrässu? Ja kas piirdusid ananassiga.

Ma tegin eile õhtul superhea õunakoogi kookosekattega ja ei lõiganud lahtigi, vaid hoopis täna pakkisin kaasa tööle, mehele, lapselesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 24. November 2011, kl 10.00

Hommik ! smiling smiley

Anks, leidsin kiirelt guugeldades ühe artikli [naistekas.delfi.ee]
Seedimisele mõjub kindlalt hästi, minule vähemalt winking smiley
Ja kusklit lugesin, et ananassisüdamikku ei tasu ära visata, selles on kõige rohkem kiudaineid, puhastab hästi soolestikku. Maitseb ka täitsa ok smiling smiley
Minu kaal täna 56,9 smiling bouncing smiley Muidugi vara veel hüpata, aga rõõmus olen ikkagi smiling smiley Eks see ole paljuski ka tänu sellele, et õhtused näksimised on ära jäänud. Eile õhtul vaid ananass (300-350 gr vist) + veidi maitsesin suppi, mida perele valmistasin
Tegelikult võikski teha iga nädal teisip-neljap ananassi (või greibi) õhtusöögid. Mõni õhtu tahaks ikka sooja sööki ka, seega päris iga õhtu puuviljadieeti vist ei kannataks.
Ja olen avastanud, et pooltühja kõhuga on päris mõnus olla, tunduvalt parem, kui täis kõhuga thumbs up
Võitja, oled ikka tugeva iseloomuga, kui ahjusooja koogi suutsid puutumata jätta the finger smiley Mina nii tugev ei ole eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. November 2011, kl 10.50

Mina olen ka pooltühja kõhuga magamaminekuga juba harjunud ning kui tuleb ette erandolukordi (külalised, peod jne), siis on lausa ebameeldiv.
Koogiga on nii, et tegin ta alles 22:30ks ja siis kohe lapsega magama. Ega minagi alati nii tugev polegrinning smiley Igatahes oli mõnus koogilõhn majas ja selle saatel uinuda päris tore kogemus.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. November 2011, kl 10.56

Leidsin selle:

Ananass – oivaline vili

Kogu maailmas lemmikumate troopiliste viljade hulka kuuluva ananassi nimi pärineb Kariibi saarte sõnast anana, mis tähendab tõlkes oivaline.

Ananass valmib 18 kuud.

Christopher Kolumbus seilas 1493. aastal Kariibi merel ja leidis ananassi kasvamas Guadeloupe saarel. Mees tõi magusa vilja Hispaania kuningannale Isabellale, kes sellest väga vaimustus – nagu aja möödudes teisedki eurooplased.


Kui ananass hakkas Euroopas laineid lööma, üritati puuvilja kasvatada ka Hispaanias, Itaalias ja teistes Lõuna-Euroopa riikides, kuid kliima jäi troopilise taime jaoks liiga jahedaks.

Muide, kui enamik puuvilju valmib kolme-nelja kuu jooksul, siis ananassidel kulub selleks lausa

18 kuud! Tervise seisukohalt on ananassi vili väga oluline, sest sisaldab mitmeid kasulikke aineid ning aitab koguni vähiga võidelda! Teda kasutatakse ka mitmetes valuvaigistites ja külmetuseravimites.

Kuidas valida?

Ostmisel jälgi, et ananassil poleks pehmeid kohti. Pikalt letil seisnud ananassidel on lehed kuivanud ja värvus kahvatukollaseks muutunud. Ananassi saab osta ka mahla ja konservina, viimast valides peaks meeles pidama, et omas mahlas toode on alati tervislikum kui siirupi sees hulpivad kuubikud.

Kuidas süüa ja säilitada?

Enne serveerimist tuleks ananassi hoida üks-kaks päeva toatemperatuuril, et vili muutuks magusamaks ja pehmemaks. Külmas võib teda hoida kolm kuni viis päeva, kuubikuteks lõigatuna kuni nädal aega. Lahtilõigatud ananassi saab hästi säilitada ka sügavkülmikus. Ananass sobib salatite, smuutide, magustoitude ja jogurtite sisse, pitsakatteks ja võileibade peale.

Milleks kasulik?

Ameerika teadlased on avastanud, et regulaarselt ananassi süües võib täiskasvanud inimene tänu viljades sisalduvatele ainetele vähendada silmanägemise halvenemist kuni 36% võrra.

Värske ananass on ohtralt täidetud C-vitamiiniga. Samas peaks meeles pidama, et konservides ja mahlades kaotab puuvili vitamiinidest suure osa, seetõttu on C-vitamiini enamasti mahladesse lisatud. Ananass aitab kaasa vere hüübimisele haava ravimise käigus, puuviljas leiduv bromelaiin kergendab seedimist. Austraalias asuva Queenslandi meditsiiniuuringute instituudi teadlased avastasid, et ananassi tüvi sisaldab vähivastaseid koostisaineid.

«Me avastasime, et mitmed viljas olevad proteiinid takistavad vähirakkude arengut. See võib teha elu kergemaks inimestel, kes kannatavad rinna- ja kopsuvähi käes,» rääkis uurimisrühma juht dr Tracey Mynott. Mahlakas puuvili aitab manganeesi mõjul isegi luid tugevdada.

Tegu on mineraaliga, mida keha vajab luude ja kudede kasvamiseks. Pool ananassi katab 73% inimese päevase manganeesi vajadusest. Kokkuvõttes aitab ananass noorte inimeste luudel paremini kasvada ning vanadel neid tugevdada, selles sisalduv bromelaiin aga aitab leevendada kurgu kähedust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.21

60,8 siis minu kaal. Ei õnnestunud veel seda 5-ga algavat numbrit välja meelitadasmiling smiley Aga küll ta tuleb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.42

Hommikust!

Minul nagu "kleebitult" 67,2kgeye rolling smiley Eks see nädala alguse 1,2 kg jahmatas vist kehaeye popping smiley Ka olen tihedalt trenni teinud, esmaspäeval 1x, T,K ja N 2x päevas. Lihased veidi valusad. Eile õhtul oli küll paljulubav 67,6 ees, st lootsin nagu enamasti hommikuks -1kg, aga ei juhtunud seda õnnetongue sticking out smiley

Enesetunne hea ja eile peeglist ennast uurides avastasin, et mu kannikad on ikka kõvasti kokku kuivanud. Mõni ütleks, et pepu lausa lame (isegi ehmatasin veidi)eye popping smiley

Sõin eile ananassi südamiku ja see maitses tõepoolest hästi! Tänud nõuande eest!the finger smiley

Muidugi tuleb, Sipsuk36, kus ta pääseb!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 25. November 2011, kl 11.02

Hommik,

minul kaal täna hommikul 57,0. Lootsin palju paremat tulemust, aga mis teha.
Ise arvan, et kaalulanguse pidurdumine võib olla ka sellest, et viimasel ajal on uneaeg ikka väga napiks jäänud, nii 5-6 tundi maksimum.
Mulle on vaja ikka 7-8 tundi und, olen täheldanud, et magades langeb kaal väga ilusti tongue sticking out smiley
Söönud olen sel nädalal korralikult, eile küll õhtul ananassi ei jõudnud süüa, sest pidin peale tööd minema asju ajama ja autos ananassi käepärast polnud smiling smiley

Järgmine reede on vist meie duelli teise osa vahekokkuvõtete aeg, kui ma midagi jälle segamini ei aja?
Mina pean ikka ülikõvasti pingutama, 1,1 kilo nädalaga, et eesmärk oleks saavutatud eye rolling smiley
Saaks sellest poolgi, oleksin ka õnnelik smiling smiley

Toredat ja mõõdukat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. November 2011, kl 11.50

Mulle tundub ka, et kui hästi ei maga (laps hüüab öösel ja pean öösel tema kõrvale minema) või ärkan liiga vara ning uuesti magama jäämine on nii ja naa, siis on see mõjunud.confused smiley Hea kuulda, et teistelgi. Ei julgenud kaalu stoppamist une kaela ajadagrinning smiley

Vahekokkuvõte vist jah. Oh, ma tõstan kah eesmärgi 66 kilo peale ja oleks happy, kui see püsikshot smiley

Kuidas teistel? Nii vaiksed kõikwinking smiley Tahaks juba tabelit kribadasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.