Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 13. December 2011, kl 13.54

Heips smiling smiley

Mul ka nädalavahetus läks jälle käest ära, oma eilehommikust kaalu ei hakka kirja panemagi, pole seda lisastressi vaja...
Lisaks oli eilne päev kohutavalt kiire, korralikult süüa polnud aega, silma alla sattus kuhjade viisi magusat, millest ära öelda muidugi ei saanud sad smiley
Tänasest aga olen jälle tubli! the finger smiley Hakkasin ka oma toite uuesti korralikult kirja panema, vahepeal nagu ei viitsinud eriti enam
Motivatsiooniteksad ootavad kapis, kevadest saadik pole neid jalga saanud... Tahaks ikka lõpuks eye rolling smiley
Ega's muud, kui pingutame edasi ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 15. December 2011, kl 11.17

Hommik !

Kuidas teil läheb?
Mina olen õhtuste söömistega hädas sad smiley Kuidagi ei saa õigel ajal pidama, söön ja siis näksin ja siis jälle näksin....
Täna õhtul vist jätan õhtusöögi vahele, ´muidu ei julge homme kaalule astudagi eye rolling smiley
Loodetavasti olete teie tublimad olnud spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. December 2011, kl 14.01

Minul on kõige raskem nädalapäev just neljapäev!!! Nädalavahetuse "patud" jõuab reedeks korda ajada aga tavaliselt tabab mind neljapäeva õhtul söömishoog.... Ja siis reedel jälle kas väike tõus kaalul või siis õnneks seisab.. Täna õhtul sünnipäevale minek. Kaloreid veel oleks, mida kulutada aga eks näis. Tegelikult seisab minu kaal juba pikemat aega. Eriti ei põe ka veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.00

Hello Ladies!
I´m back on track cool smiley
Hommikune kaalunumber näitas 58,4kg. Täpipealt seal, kus käest ära läks viimati... Nüüd siis katsun teel püsida smiling smiley
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.14

Hommik!

Mina tegin sellise nalja, et ei astunud täna kaalule. Nii kartsingrinning smiley Olen hädas olnud söömissööstudega viimastel päevadel. Täitsa jama. Igatahes oli sel nädalal 66 kadunud ja 67 taas mulle silma vaatamasangry smiley

Raske südamega panen kriipsu siis sel reedel...

Täna veel sünnipäev restoranis üle eldada vaja ja siis taas pingutama. Ega enesetunne pole ka kiita, kui valesid asju sööd...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.51

61,5 kahjuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.31

Tsau smiling smiley

Kiire, kiire 10x olen lehe ette võtnud ja kirjutamist alustanud, kogu aeg tuleb midagi vahele.
Tänane kaalunumber 56,9.
Võiks muidugi ilusam olla, aga arvestades mu viimaste õhtute toitumisharjumusi, on tulemus täitsa loogiline tongue sticking out smiley
Võitja, mul käivad ka aeg-ajalt sellised hood peal, masendav on see, et tavaliselt ei piirdu need ühe päevaga. Aga siis mingil hetkel käib krõks peast läbi ja hakkad jälle normaalseks, mõneks ajaks vähemalt winking smiley

Püüame siis nüüd järgmiseks nädalaks näiteks pool kilo alla saada, et siis saaks jõululauas veidi vabamalt võtta smoking smiley

Kena nädalavahetust!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 19. December 2011, kl 12.59

Hommik!
Minu nädalavahetus läks hästi smiling smiley
Hommikune kaalunäit tõestas, et olin olnud nädalavahetusel üsna tubli. Võrreldes reedese kaaluga +100g smiling smiley Või noh, kui ma oleksin olnud tubli-tubli-tubli, siis oleks kaal näidanud -100g, aga ma olin lihtsalt tubli spinning smiley sticking its tongue out
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. December 2011, kl 12.34

hei!

Mina täiesti olemas, aga kiired ajad ja eile isegi ei jõudnud siia lugema.
Täna kaalusin 67,4angry smiley, aga ilmselt oli vahepeal veelgi hullem number...

Pingutan siiski, et reedeks veidi kabedam number ette saadagrinning smiley
Olete tublid olnud, mina siin pendeldan üles-allasad smiley

Ilusaid päevi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 21. December 2011, kl 14.08

Tervitus smiling smiley

Mina ka täitsa olemas, ka hullult kiire, nagu vast kõigil praegu.
Veidi olen langenud ahvatluste küüsi (laste jõulupakkidest kommid, mis neile ei maitse, piparkoogid jne), aga õnneks väga lootusetu olukord veel ei ole spinning smiley sticking its tongue out

Selleks reedest vast miinust ei saa, nulliga oleksin juba päris rahul smiling bouncing smiley

Olge tublid !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. December 2011, kl 13.11

Kiire, kiire...Kaaluda ei julge...Jama, jama...eye popping smiley
Homme vist peab...lahkun homme kodust ja tabeliga keeruline seekord. Ilmselt hommikul jõuan korraks põigata netti. Vabandused ette!

Kauneid jõule kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. December 2011, kl 14.25

Mina ei julge juba nädal aega kaalule astudasmiling smiley
Jätaks homse vahele ?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. December 2011, kl 19.12

Tegin otsuse, et järgmisena kaalun ennast 6 jaanuaril. Ma ei tea kas arvestate mind nüüd välja aga ma ei taha lihtsalt stressi langeda sellisel ajal ja seepärast ka selline otsus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 23. December 2011, kl 10.53

Tere hommikust!
Täna hommikul oli minul jällegi selline hetk, kus ma kaalunumbrit ei uskunud... Kaalusin kaks korda ja ikka näitas samathe finger smiley
smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley 57,2kg smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Oehhhh, kui hea tunne see on hot smiley
Ma olen oma eesmärgi saavutanud, nüüd siis tuleb olla nii tubli ja seda osata säilitada... hmmmmmm, näis-näis kas õnnestub winking smiley
Aga igaljuhul olen ma tulemusega super rahul!!!
Siiiiiiiipsuk, jeiiiiiii cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. December 2011, kl 13.18

Hei!

Kaal 67,1. hea et niigithe finger smiley

Kakuke, oled ikka meie seas. Kõigil rasked ajad...Sipsul-Sina väga tubli!

Tabel teisipäeval. Ärasõit.

Armsaid jõule!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. December 2011, kl 10.12

Hommik smiling smiley

Minul oli 57,1 viimati, reedel siis. Vahepeal pole julgenud kaalu peal käia, tõenäoliselt enne reedet ei lähe ka eye rolling smiley

Aga vähemalt plaan on olemas - hiljemalt alates 02.jaanuarist jälle korralikuks ! the finger smiley

Kuidas pühad möödusid? Mul läks, nagu karta oligi, ikka suhteliselt käest ära. Reedel oli lapse sünnipäev, siis kaks päeva nuumasime ennast ämma-äia juures ja eile mehe onu juubelil eye popping smiley
Täna veel töökaaslase sünnipäev.....
Lohutan ennast sellega, et loodetavasti pole ma ainuke, kes pühade ajal toidu kaalumise ära unustas ja isudel möllata laskis tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. December 2011, kl 16.21

Hei!

Sama siinthe finger smiley 24.12 hommikul kaalunumber sama, aga siis läks ja läks... Polegi kaalunud. Nii igaks juhuksgrinning smiley Täna nagu korralikum, aga nüüd sõpradega kohvikusse ja õhtul trühviltegu.
Ah, vahel võib ju vabalt ka võtta!!!hot smiley

Mina püüan mõisltlik olla, aga uuel aastal taas VÄGA KORRALIK!

Kallistused kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 28. December 2011, kl 18.41

Tere!
Oh nii hea on lugeda, et ma pole ainuke luuserdaja smiling smiley Lasen siin 24.kuupäevast rivitult .......ja mitte väga suurte süümekatega (mitte et neid üldse poleks) smoking smiley
Tahtsin just tulla siia ja üles tunnistada, et mul POLE PLAANIS ennast sel reedel kaaluda (vaimse tervise huvideseye popping smiley) . Mul on vaba nädal grinning smiley Uuest aastast aga katsun jälle rööpasse saada - seniks aga lasen oma isudel võimust võtta winking smiley
Head vana aasta lõppu kõigile!
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. December 2011, kl 09.59

Tere hommikut ! smiling smiley

Käisin hommikul kaalu peal üle pika aja eye rolling smiley
57,3... ehk siis peaaegu samas kohas, kust alustasin eye popping smiley ja tõenäoliselt lisandub aastavahetusesööminguga veel midagi.

Kas teil on mõni uusaastalubadus, mis seotud kaaluga? Minul on the finger smiley

Ütlen selle ka siinkohal välja, siis hea hiljem järgi vaadata, kui ära kipub ununema spinning smiley sticking its tongue out

Et siis:
Luban 24.-ndaks veebruariks (soojamaareis plaanis siis winking smiley ) kaaluda 56 kilo maksimum ja enne suvepuhkust (juuli algus) 54,5 !!! smileys with beer

Mingid eesmärgid peavad ju olema, muidu läheb asi käest ära tongue sticking out smiley

Kas on veel mõni julge, kes oma tänase numbri julgeb avaldada ? grinning smiley

Toredat aastavahetust kõigile ja kohtumiseni uuel aastal !!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. December 2011, kl 09.59

Juhhei!!!

Kogu see vabalt võtmine on lõppenud hämmastava kaalunumbriga 69kghot smiley Isegi häbenemise jaoks õudne juurdekasvangry smiley Igatahes oli vähemalt julgus kaalule astudathe finger smiley

Egas midagi - uuel aastal on taas, mida maha võttagrinning smiley Moraal - mina pole VEEL valmis elama pidude ja ahvatlevate toitude kõrval.

Kuidas teil?

Kaunist aastalõppu ja uuel aastal siis uue hooga!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. December 2011, kl 15.09

Appi, täna siis selline vaikus?!?

Olgu mis on, kohtumiseni uuel aastal ja kõike ilusat!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 03. January 2012, kl 10.59

Ilusat uut aastat, kaasvõitlejad !!! hot smiley

Kuidas teil tunne on?
Minul igal juhul tunne selline, et on viimane aeg ennast uuesti kokku võtta ja jätkata kaalulangetamist sealt, kus see enne pühi pooleli jäi.

Ehk siis hõikan välja, et olen tänasest jälle ree peal ja alustan oma uusaastalubaduse täitmisega smiling bouncing smiley

Ma ei kujuta ette, palju pühadega juurde on tulnud... Kaalule ei julge astuda, aga tunde järgi üks poolteist kilokest on vast lisandunud eye rolling smiley Reedel kaalun kindlasti, ehk selleks ajaks number veidikenegi ilusam

Kuidas teil? Loodetavasti võitlusvaim ikka alles, suvi pole ju enam mägede taga ja rannavorm tahab püüdmist the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. January 2012, kl 16.09

Tervitused ja kaunist ning teguderohket uut aastat!

Mina olen ka täitsa vabalt võtnud ja leiba küpsetanud (söönud...), trühvleid teinud (söönud...) + muud head-paremat. Tegelikult kehale täitsa paha kogemusangry smiley

Kaalunud pole paar päeva, aga ega maha pole ka kindlasti läinud miskit. Kuigi jooksmas olen jätkuvalt 4-5xnädalas käinud, muud trennid olid kahjuks hõredad seoses aastavahetusega. Täna esimene BodyPump - oi kui raske oli!

Proovin kah hoogsalt ree peale saada!smiling bouncing smiley Näha on, et muidu tuleb kõik kolinaga tagasi!

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. January 2012, kl 10.17

Tere ja ilusat alanud aastat kõigile!
Vaatate, et mingi võõras inimene, aga ei- olen Triine! Pikendasin oma Kaaluabi paketti ja sisestasin kogemata üle-eelmise korra parooli ja meiliaadressi. Seetõttu siis selline nimi.
Mul oli vahepeal paus sees, aga olen tänaseks päevaks juba nii ümar, et tahaksin taas teiega duellitada.Mis te sellest arvate?
Igatahes tahtejõudu ja tervist meile kõigile!
Rokimemm Triine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 05. January 2012, kl 19.23

oehh, mina siis märgin homme oma kaalu, kuigi see on oi oi kui suureks läinud!!! Mulle see pealkiri ei sobi enam. Peaks olema "nelja nädalaga 3 kilo raskemaks!!!!" Aga uuel aastal uue hooga ja peamine on MITTE ALLA ANDA!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.28

Nonii, hommikust siis! Alustan teatamisega- kaal hommikul 62,7 kg. Polegi kõige hullem, kuigi unistus 5-ga algavast numbrist siis kandus edasi sellesse aastasse smiling smiley NO küll ta tuleb. Kui mõelda, et viimasel detsembril oli kaal lausa 66-67 vahel siis sellel nädalal olen tõesti korralik olnud.
Loodan, et ikka kõik jätkate. Üksi oleks lihtsalt igav pusidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.21

Tere hommikust!
Kakuke on tubli. Olen ennast ka kokku võtnud ja nädalaga veidi alla saanud, aga... oehh- number on 69,2. Ei ole ilus number, aga nädal tagasi oli veel hullem.Lohutus seegi.
Rokimemm Triine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.21

Hommikust!

Tere tulemast taas, Triine, Sinu uus/vana nimi on ju väga tore ja lahe! Kakule36, kui Sinu kaalu vaatan, siis on lootust minulgi ehkgrinning smiley
Olen nii vabalt võtnud, et ei tahaks tänast numbrit siia kirjutadagi...aga enesepettus on halvim asi, mis juhtuda võiks..ST et siis täna 70,3angry smileyangry smileyangry smiley Arvasin, et ei näe sellist numbrit oma elus enam iial!

Kui nüüd korralikuks hakkan (tegelikult trenni olen teinud aga see magus ja õhtused söömised...), ehk siis Kakukese kogemuse põhjal peaksin siiski need 1-2 nädalaga sissesöödud kilod kaotatud saama. Olen tegelikult hirmus õnnetu. Ja isud endiselt alles... Nüüd ruttu õunapausi ajal trennismiling smiley

Olge mõnusad ja kena nädalavahetust! Ootan siis veel, et kes ja palju ja kus ning siis tuleb see hirmuäratav tabel kaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.22

Tervitus kõigile !!!

Kaalunumber oli täna 57,1. Olen rahul enam-vähem, viimased 3 õhtut olen korralik olnud, täna arvatavasti ei ole (külalised grinning smiley)

Järgmine nädal tahaks teha nisujahuvaba nädala (st siis välja kõik nisujahutooted, sh saiad-koogid-makaronid-mannad)... Loodan, et õnnestub. Kas keegi tahaks ühineda?


Pikemalt praegu ei jõua kribada, sorry, tööl ahistatakse täiega eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.25

ahjaa, üks asi veel smiling smiley

Kuulsin raadiost, oli üks uuring, et inimesed kes söövad 35 grammi magusat päevas, on saledamad, kui need kes üldse magusat ei söö (kompenseerivad seda muu toiduga tavaliselt) Viimastel päevadel olengi 35 grammi reeglist juhindunud, päris hea, saab nautida, ei söö nii, et süda oleks paha ja kaalunumbrile ka halvasti ei mõju the finger smiley
Proovige järgi !

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.