Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.47

Mina näiteks olen jälle avastanud tumeda shokolaadi!!! Armastan kohutavalt magusat- kommid, koogid jne jne. Mida magusam, seda parem... Nüüd on kodus mitu tahvlit tumedat shokolaadi chilliga!!! max 3 tükki jõuab süüa ja siis magusaisu tükiks ajaks läinudwinking smiley Tükk aega=järgmise korrani grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 06. January 2012, kl 14.24

Tere!
Palun vabandust, et ma tundi hilinesin grinning smiley
Minu hommikune kaalunumber oli 57,8kg. Ei olegi midagi hullu, st kartsin hullemat spinning smiley sticking its tongue out
Enne pühi oli vist 57,2kg mingi aeg... no igal juhul praegu lõpetasin pannkookide söömise tongue sticking out smiley
Ei, elu on lill the finger smiley
Ja head uut aastat kõigile!
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. January 2012, kl 14.27

Mina ka juba mitu aastat tumeda shoksi fänn ja toimib hästi, aga kui ikka isetehtud trühvlid ja leib käeulatuses, siis...Ah, ma ei tea!
Nüüd taas reel ja haarasin mehe ka kampathe finger smiley

Kallistused kõigile! Hoiame ikka kokku!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. January 2012, kl 09.57

Juhei!

Täna saan kergemalt hingata-kaal 69,4, hakkab loomathe finger smiley Nagu pisut vähem sõin, nii muutus.

Kuidas teil? Loodetavasti ka kenamad numbrid?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. January 2012, kl 09.53

Ahoi!
Mul ka kaal ikka vaikselt liigub allapoole, aga vaeva olen palju näinud. Jõulude ja uueaasta vahel oli näit juba 70,4, see tegi ikka juba päris murelikuks. Tänaseks on 68,7. Enesetunne on palju parem.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. January 2012, kl 18.24

Minu kaal pigem tõuseb kui langeb sad smiley Stressirohke aeg- palju tööd ja vähe süüa. Liikumist ka vähe. Ja kaal muudkui tõuseb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. January 2012, kl 16.00

Seisab ikka 69,4 pealangry smiley Kuidas saaks reedeks veel veidigi alla???eye popping smiley

Lund oleks juurde tarvis, suusaraja mõttessmiling bouncing smiley

Oleme tublid ja hakkajad ja alla ei anna!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2012, kl 16.06

Tere ka minu poolt smiling smiley

Mul võrreldes eelmise reedega ikka veidike juures.
Peab ennast tõsisemalt kätte võtma ja mingeid konkreetseid muudatusi ellu viima, muidu jäängi tiksuma ! moody smiley
Peale kuute söömised või saia-suhtrutoodete tarbimised ära jätma vmt.
Kas kellegil on ettepanekuid? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.44

Hei! Reede on käes!
Ei taha ega taha langeda see kaaluke.On täpselt sama nagu nädala alguses ehk 68,7.Magusaisu on see kurja juur, olen sattunud järjekordslt liialdustesse ehk kalorinormi ületanud.Ja mitte vähe.
Hea on see, et nädalalõpus mingeid pidusööminguid ette näha ei ole ja olen kindlasti tubli.Panin ennast trenni juba kirja.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.58

Tere kõigile!
Mul on kaal katki sad smiley .....ja köögi kaalu peale ei hakka ronima tongue sticking out smiley
Kui saan korda, siis raporteerin!
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 13. January 2012, kl 13.32

Tervitus! smiling smiley

Minu kaal täna hommikul 57,2.
Ei midagi head, aga ka mitte kõige hullem.

Ma nüüd tõsiselt püüan korralikuks hakata, järgmisel nädalavahetusel parima sõbrantsi sünnipäevapidu, tahaks oma lemmikkleidi selga panna, aga see on ilus ainult siis, kui kõht ees ei punnita grinning smiley
Loodan, et see motiveerib mind natukenegi spinning smiley sticking its tongue out

Mõnusat nädalavahetust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.00

63 confused smiley
Avastasin enda jaoks õhtuse söömise- TERE TALV!!! Hullumaja, kell 21 on kõht nii tühi, et mine hulluks sad smiley Täna ostsin poest palju porgandeid..... Hakkan siis neid närima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. January 2012, kl 15.26

Hei!

Hommikul oli siin suht vaikus, nüüd endal kiire olnud. Seega raporteerin alles päeva lõpus, et kaal 69,1smiling smiley. / -1,2kg siis nädlalaga. Võrreldes jõulueelse ajaga kaal muidugi endiselt kohutav...aga selleks me siin ju olemegi, et üksteist toetada ja innustada ja manitsedasmiling bouncing smiley

Eks tuleb seda va magu taas tasapisi väiksemaks harjutada. Uskumatu, kui ruttu kilod tulevad...ja kui raskelt lähevad. Mul nüüd kontroll nii enam vähem olemas. Kuid pühapäeval lähen laeva ja stockholmi, nii eteye popping smiley
Seega näeme kolmapäeval! Seniks jõuduhot smiley lund!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.43

Selline vaikus? Kas kõik on loobunud??? Mul ka vahel loobumismõtted aga tahaks ikka vähemalt 4 kilo veel maha raputada endalt. Sel nädalal on kaal seisnud, seega jätkuvalt 63.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.00

Hommik!

Mina naasesin laevalt taas lisakilodegaangry smiley Tänane seis 70,3confused smiley KOHUTAV kui raske on hoida seda 66-67 kilo... Aga ma võitlen edasi ja loobumismõtteid pole üldse.

Loodetavasti teistel ka mittesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.03

Hommik!
Võitleja- ma tean, mida Sa tunned.... Ja Kakuke, ei ole Sa üksi!Võitleme ikka edasi.Mina olen ka kindel jätkaja ja täna ka erakordselt rõõmus, sest olen kaalu alla saanud. Täna võib kirja panna 67,9.
Püüame ikka nädalavahetusel sportlikud ja tublid olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.54

Tere hommikut ! smiling smiley

Mina ei ole ka kuhugi kadunud ja loobumismõtteid kohe kindlasti ei ole.
Küll aga olen rahulolematu ja ei saa aru, kuhu mu motivatsioon kadunud on eye rolling smiley
Mõtlesin nüüd seada omale vähe konkreetsemad eesmärgid ja sanktsioonid, mis rakenduvad, kui ma eesmärki ei täida the finger smiley
Ehk siis on minu järgmise nädala reedeks siht kaaluda 500 grammi (vähemalt) vähem kui täna (tänane kaal 57,3)
Ja kui ma oma eesmärki ei täida, siis pean iga eesmärgist puudujääva 100 grammi eest lisaks tavapärasele trennikoormusele (2x nädalas) tegema lisaks füüsilist koormust (kiirkõnd, jooks, trenn) vähemalt 45 minutit. Seda siis alates reedest, peale järgmist kaalumist !

Vot sellised plaanid grinning smiley Pean endaga karmim olema, muidu ei juhtu midagi ! Ehk keegi soovib minuga ühineda ja ennast mittepiisava kaalulanguse korras lisaliigutamisega "karistama" hakata? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. January 2012, kl 09.50

Hommikust!

Kuidas nädalavahetus möödus? Minul kaal sama, mis reedelangry smileysmiling smiley Et siis nii ja naa.
Igatahes kavatsen magusa miinimumini viia (st saiad, koogid, kommid, shokolaad). Muidu läheb ikka täitsa käest ära.
Olen ise kohukesi teinud viimasel ajal. Väga (liiga...) maitsvad tulevad ja jõuavad minu suhu samutisad smiley Enam ei tee niipea!

Ilusat nädalat! Krissukrässu mõte on väga hea. Ma vist ühineda ei saa, sest liigun niigi palju.
Lihtsalt annan siin ja kõigi ees lubaduse kuni Vabariigi aastapäevani mitte ühtki kommi jne suhu pista. Kontrollige siis mind ja küsige ikkathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. January 2012, kl 10.24

Hommikust!
Oi, te olete karmid tüdrukud!Ega tegelikult muidu ei saagi. Kui ma enne võtsin toidu sisestamist natuke lõdvalt, siis nüüd olen otsustanud tõesti kõik kirja panna (v.a. nädalalõpul, siis püüan arvutist eemal olla) ja kalorinormi mitte ületada. Kui aga üle läheb, hakkan liigutama.Vabariigi aastapäevaks tuleks alla saada ligi 3 kilo, aga see on täiesti reaalne eesmärk.Liigun eesmärgi poole. Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. January 2012, kl 10.19

Mina annan ka lubaduse, et 24.02 olen 3kg kergemsmiling bouncing smiley

Hakkasin tabelit tegema ja kõik sassis, et kes on ja kes mitte. Kas seltskond Kakuke, Võitja, Rokimemm/Triine ja Krissukrässu on OK?
Ootan igaks juhuks teie kommentaaresmiling smiley

Eilne päev läks juba korralikult ja vanas vaimus. Nii hea enesetunne tegelikult. hot smileyKaal aga ikka sama, lootsin täna väiksemat numbrit näha. Äkki homme näkkab.

Kas olete ka suustajad? Nii mõnus on. Isegi töölt väsinult koju tulles vaja vaid ennast ruttu riidesse panna ja välja vedada. Pärast hing rõõmus ja keha ka!!!

Rõõmsat päeva kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 24. January 2012, kl 11.33

Tere,

Minu uusaastalubaduse esimene etapp on kaaluda 24.veebruariks 56 kilo cool smiley. Ehk siis vaja maha saada veidi rohkem kui kilo.

Hetkel küll tunne veidi raske, kuna töö juures jälle üks sünnipäevakringel ära proovitud tongue sticking out smiley
Aga püüan siis õhtul kerge einega läbi ajada, reedeks lubasin ju endale , et 56,8 peab ette tulema, muidu hakkan ennast piitsutama grinning smiley

Ma eriline suusasõber kahjuks pole, kuna lihtsalt ei ole seda õiget suusasammu ja tunnetust kätte saanud. Niisama koperdada-komberdada on aga üsna tüütu winking smiley

Ilusat päeva! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. January 2012, kl 15.39

Mina pole ka veel suuski alla pannud. Vaja enne määrimisse viia. Nädalavahetusel väike reis plaanis, nii et sport hetkel out. Ja järgmisel nädalal pidustused... Nii tahaks kõiki külalisi korraga kutsuda, et tuleks vaid 1 patupäev aga tean, et vähemalt nädal aega pean sünnipäeva...
Hetkel veel on asi kontrolli all ja reede hommikul veel saan ehk normaalse kaalu anda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. January 2012, kl 08.51

Oi kui hõredaks meil siin on jäänud??? Kas on huvi täitsa kadunud? Minul on veel vaja raputada päris mitu kilo maha. Kahjuks või õnneks kaal seisab. Ikka 63.
Ärge loobuge palun!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 26. January 2012, kl 09.51

Hei !

Ei ole plaaniski loobuda, käin ja piilun siia ikka iga päev cool smiley
Aga täna nagu pole midagi öelda, kaalunumber kõige ilusam ei ole. Ootame homseni, täna igal juhul pingutan kõvasti, et homseks -500 gr kätte saada the finger smiley

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. January 2012, kl 10.00

Hihhhiii, mul on täna reede kuna vaba päev smiling bouncing smiley Sellepärast mõtlesingi, et miks ometi keegi ei raporteeri!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 26. January 2012, kl 15.29

Ootan küll homset, aga mindagi väga rõõmustavat olla ei saa. Käisin teisipäeval esimest korda sel aastal Pirital suusatamas. Algul ei viitsinud küll kodust välja minna, aga väga-väga mõnus oli. Kui natukene soojemaks läheb, olen esimesel võimalusel jälle suusarajal, kuigi ega ma just suurem asi suusataja ei ole, pigem selline kakerdaja, kes teistele jalgu kipub jääma.
Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.37

Hommikust, sõbrad!Täna raporteerida nagu ei tahakski, aga peab: ei mingit miinust, +700 võib kirja panna ehk siis 68,6. Olen nagu karu, kes valmistub talveks.Sel nädalal on õnnestunud iga päev veidi üle normi süüa, trenni jõuan alles täna. Vahepealne suusatamine oli küll kasuks, aga ikkagi olen kahjuks plussis ja nädalalõpus on veel kaks söömingut ees.Luban mõislik olla.
Kuidas teil läinud on?
Igatahes ilusat nädalalõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.45

Hommik !
Teen siis otsa lahti cool smiley
Minu kaal täna hommikul 57,0 the finger smiley
-300 gr võrreldes eelmise reedega, + 200 gr võrreldes minu poolt seatud eesmärgiga.
Olen päris rahul, selline väike miinus, aga motivatsiooni tuli kohe kuhjaga hot smiley
Nüüd ootab mind ees nädala jooksul vähemalt 4 trenni (2 tavapärast + 2 karistuseks 200 grammi eest tongue sticking out smiley)
Esimese trenni teen juba täna, tavaliselt ma reedeti ei viitsi minna aga nüüd lähen, Joogasse, midagi teistmoodi smiling smiley

Ja siit tuleb minu järgmise nädala lubadus : -400 grammi võrreldes tänasega ehk siis 56,6.
Sanktsioonid samad ! grinning smiley
Ma ise olen päris rahul oma uue süsteemiga smiling bouncing smiley Kas keegi siis ei taha ühineda ?!? smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.17

Tervitused!

Tubli tegu, Krissukrässu!!! Rokimemm, järgmine kord on need grammid kadunud!!!

Tänane kaal 69,5,(-0,8).smiling bouncing smiley

Olen lapse väikese haiguse tõttu kolmas päev kodus, st olen saanud päevasel ajal ennast liigutada õues ja valges Peale suusapäevi on joosta paganama raske (ja eks see mõni lisakilo annab kohe tunda). Suusklema ei lähe,sest päeval koolilapsed rajal ja läheb kitsaks.

Pirital on toredad rajad. Ise ei viitsi autoga peale tööd linnast koju tulla ja siis tagasi sõita hoopis teisele poole. Rahuldun kilomeetriseeye popping smiley ringiga kohapeal. Peaasi, et rada ok ja valgus olemas. Nädalavahetusel saab mujale.

Täna tähistan oma juba möödunud sünnipäeva ja teen India õhtu. Lahehot smiley Tort sai "meetrikõrgune" ja pähkli/võikreemi/kohvitort. Kunagi tegin, väga hea ja tõeline tort nö. Loodetavasti piirdun 1 ampsuga. India köögis see mõnus asi, et kõik lisandid nö taimetoidud ja tervislikud. Liha tuleb lammas, mida ise tegelikult ei armasta.grinning smiley Panin kintsud marinaadi ja loodan parimat

Mina andsin endale sõna, et Vabariigi aastapäevaks olen 3 kg kergem (nüüd siis jäänud 2,2)!

Olge tublid ja nautige tõeliselt mõnusat talveilma! Ootan veel kõigi tulemused ära ja siis teeksin korralikult täna tabelismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. January 2012, kl 20.43

No ma loodan et te mind tabelist maha ei ole arvestanud!!! 63,2 confused smiley Lihtsalt sai kruiisil käidud ja noh.... rootsi laud. Kuidas siis mitte ennast ikka korralikult täis toppida.... Veiniga sai natike allapoole loputatud jne winking smiley Tegelikult oli vahva reis!
Krissukrässu, sinu meetod on hea aga ma peaksin siis iga päev trenni tegema sad smiley Kahjuks- õnneks nii külm ja lapsed tõbised... No, on mille taha pugeda... Tegelikult juba teine tähis kohe saabumas ja minu eesmärk täitmata. Nii kahju.
Sünnipäevanädal saabumas ja vähemalt pooltel päevadel armsad sõbrad külla tulemas! Seega kokkama ja maitsema. Kui kellelgi on häid lahjemaid toiduretsepte siis paluksin jagadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.