Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 23. February 2012, kl 12.05

Tere smiling smiley

Ilusat saabuvat Vabariigi aastapäeva ka minu poolt!
Annan oma kaalunumbri täna, see on sama mis eelmine nädal ehk siis 56,8. Uusaastalubadus jäi täitmata, aga pead norgu ei lase the finger smiley
Homme kaaluda ei saa, sõidame perega nädalaks Kanaaridele päikest nautima spinning smiley sticking its tongue out

Järgmine nädal palun mulle ka kriips panna ja ülejärgmisel nädalal siis kindlasti olen jälle olemas smiling smiley


Olge mõnusad ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 25. February 2012, kl 01.44

Tere!
Olen terve päev süümekaid tundnud, et siia pole jõudnud........ a tundub, et ma pole ainuke tongue sticking out smiley
60,2kg
No comments!!
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. February 2012, kl 20.24

Mina käisin reisil ja reedene kaal oli 64,2. Tänast kaalu ei taha avaldada- nii hull on seis.
Tänasest hakkasin uuesti toite sisestama ja trenni tegema. Järgmisel reedel luban, et annan nati parema numbri smiling smiley
Edu ja jaksu kõigile meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.30

Tervitused,

Ja ei saanudki arvutissesad smiley Reedene kaal 69,9. Ei midagi paremaks. Tänane kaal veel suuremangry smiley
Tundub, et kõigile on see talv kosutavalt (loe: kohutavalt) mõjunudgrinning smiley. Aga rühime muudkui edasi.

Kevad tuleb peagi ju!!! Nii ootan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.39

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7

Kokku:..................+1,6kg...................-0,3kg...................-0,4kg........................-0,8kg...........................+2,4

Kuulge naised, võtame ennast kokku!!!Raske see on, aga püüame vähemaltsmiling smiley Saaks reedeks vähemalt 200 grammigi mahahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 27. February 2012, kl 12.13

No tere üle pika pika aja. mis hirmsad numbrid siin smiling smiley Tahaksin teile öelda, et ärge nii väga muretsege ja üritage vägisi seda kaalu langetada, olge rahulikud ja küll kõik sujub. Eelkõige armastage iseennast. Minul on kaal püsinud samal kohal juba 4 kuud, ükskõik mida ma söön, koogid, jäätisekokteilid jms jamps, ainuke mis muutub on enesetunne kui toiduga üle pingutada. Kaalu peale ei mõtle ja kaalun ennast vb 1x kuus. Palju edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. February 2012, kl 19.28

Ma nii väga tõesti loodan, et sel reedel on midagi rõõmustavat. Maadlen juba pikemat aega kaaluga ja siiani kaal võitnud winking smiley
Igatahes jälgin väga mida söön ja veedan palju aega väljas- kõndimas, suusatamas, kelgutamas.. Kevadet on juba õhtust tunda ja miniseelikud ootavad kapis oma järge winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.51

Hommik!
Hoh, ma esimene smiling smiley
58,6kg
Ilusat nädalavahetust kõigile,
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.15

Hommik!

Mina teine. Kaal täpselt sama nagu eelmisel nädalal ehk 68,4, kuid seekord olen selle üle päris rõõmus.
Vahepeal oli päris tugevasti üle 69.
Ilusat nädalalõppu kõigile. Plirt-plärts, käes on märts! Kevad tuleb ja ka kilod peavad hakkama
sulama lumega võidu!
Rokimemm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.41

Hommik!

Ikka jama majas, täna 71,0. Teisipäeval näitas 72,5...Vahepeal ei kaalunud. Nii masendav oli.grinning smiley Ma ei saa enam miskit arueye popping smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. March 2012, kl 10.50

Hei!

Kakuke, kuhu kadunud oled? Teeksin tabeliwinking smiley

Minu nädalavahetus möödus päikese, suusatamise, kooli ja pühapäevase "spordipäeva" (2Xsuusatamist) + õhtul kõht/selg trenn ja jooga (esimest korda elus-polnud viga). Küll uni oli täna magus!smiling bouncing smiley

Täna kaal 70,8. Väike rõõmsmiling smiley

Kuidas Teil nädalavahetus kulges?

Palju päikest! Kevad tuleb mühinalhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. March 2012, kl 09.12

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0............................58,6/-1,6smiling bouncing smiley

Kokku:..................+1,6kg...................-0,3kg...................-0,3kg........................-0,8kg...........................+0,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 06. March 2012, kl 22.00

Hei-hei !

Mina ka tagasi, tunde järgi priskem kui enne minekut, see-eest puhanud ja rõõmus spinning smiley sticking its tongue out

Enne reedet igaks juhuks kaaluma ei hakka, püüan nüüd alates homsest olla korralik ja toituda tervislikult.

Siin ka juba päike paistab nii eredalt, varsti kevad ja peab vammused seljast heitma.
Selleks ajaks oleks soovitav pekkidel kehalt lahkuda, onju smiling bouncing smiley

Tahan ennast nüüd tõsiselt käsile võtta, et rõõmsa ja rahulolevana saaks suvele vastu minna smiling smiley

Täidan alates homsest toidupäevikut, järgmisest nädalast hakkan trennis käima, vähemalt kaks korda nädalas ja peale kella 7-t ei söö (v.a. siis koosviibimistel ja reede õhtuti väike vein)

Ilusat õhtut teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. March 2012, kl 09.55

Ilusat hommikut!
Tore lugeda kohe, et Krissukrässu jälle tagasi, puhanud ja rõõmus.Turgutasid mind ka oma rõõmsa kirjutisega.
Aga pagana raske on ja kuidagi see asi ei edene.Ilmselt ei ole motivatsiooni ja kuidagi lössis olek, ei saa end kätte võetud. Tegelikult on kõik mööduv , loodetavasti ka see madalseis.

Olgem positiivsed!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.13

Tere! Taltsutamatu maias Rokimemm siinpool.
Juures on kenasti 1,5 kg ehk näit 69,9.
Ei ütle kohe mitte midagi.
Aga olge teie ikka tublid.Nädalalõpus 2 sünnipäeva ka veel...

Järgmisel reedel jälle platsis (kui mitte varem)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 09. March 2012, kl 13.32

Tere pealelõunat ! smiling smiley
Eilne naistepäev jättis sügava jälje, kaalunumber täna 57,4 ehk siis + 600 grammi eye rolling smiley
Huvitav miks ei suutnud ma piirduda ühe koogitükiga, vaid sõin neid ära koguni neli !!!eye popping smiley
Ehk sellepärast, et kõik koogid olid erinevad, või siiski pigem sellepärast, et olen lihtsalt nõrk tongue sticking out smiley
Üks on kindel, parem jätta esimene amps võtmata, sest see võib saada vägagi saatuslikuks ...

Aga püüame ikka edasi, mis muud.
Ideaalis võiks muidugi iga päev siia kirja panna, kuidas päev on läinud, siis oleks patustamisi kindlasti vähem. Ma nüüd nädalavahetusel mõtlen seda asja natuke ja esmaspäevast ehk prooviks igapäevaselt kõik oma libastumised ja saavutused üles lugeda grinning smiley

Kaunist nädalavahetust !!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissukrässu 09.03.2012 13.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. March 2012, kl 20.14

Tere kallikesed! Minu kaal vist hakkab vaikselt alanema.. Enne muidugi jõudis suure spurdi teha. Tänahommikune seis oli 64,0 kg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.06

Hommik!

Peaks tõesti siin iga päev aru andma! Ehk oleks abismiling smiley
Reedene kaal 70,4. Täna taas 70,9angry smileyangry smileyangry smiley Ja riided on võrreldes suvega ikka nii ümberangry smiley Vastik, vastik, vastik!

Praegu sõin meeleheites töö juures ära hunniku küpsiseideye popping smiley Vaat nii. Kuigi eile lubasin endale...

Kuidas Teil? Kirjutame siia ikka kui mahti on. Asi on väga nõrgaks läinud.
MINA EI SÖÖ ENAM SELLEL NÄDALAL ÜHTEGI VALGEST JAHUST ASJANDUST JA SHOKSI NING KOMMI KA. Vaatame kas on abi! Ja annan iga päev aru siinsamas lehel. Allkiri/Võitjasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.14

Tere ilusat hommikut!

Päike paistab ja kõik on kaunis, kuid minu kaal näitas täna hommikul viimaste aegade rekordit eye rolling smiley
numbritest ei räägi parem.
Aga tahaks ju suveks ilusaks ja saledaks saada, niiväga tahaks cool smiley
Kas meie seltskonnas on keegi kes minuga koos tahaks ennast tõsiselt kokku võtta ja alustada KOHE TÄNA kalorinormist, tervislikust toitumisest ja regulaarsest liikumisest kinnipidamisest.
Ja et asi käest ei läheks, võiks igapäevaselt aru anda, kuidas eelmine päev läks, minu poolest kasvõi tarbitud kalorid avalikustada + ülevaade sportimisest jne jne.
Kuidagi peab ju uuesti ree peale saama .
Mäletan, kui esimest korda kaaluabis alustasin, kaotasin esimestel nädalatel 600 gr kuni kilo ja nii 6 nädalat järjest!
Tahaks veel seda kogeda, aga motivatsioon ei ole enam see, mis esimesel korral.
Seega, kas on keegi tõsine kaalulangetamishuviline, teeks tänasest uue alguse, aega suveni veel paar kuud, selle ajaga jõuab 5 kilo vabalt maha võtta, kui vaid tahtmist on ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.14

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0............................58,6/-1,6
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5............................-

Kokku:..................+1,3kg...................+0,3kg...................+0,1kg........................+0,7kg...........................+0,8

Meil siin justkui juurdevõtu duellgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.21

Hei-hei!

Mina siin ka kribamas ja väga nõus kampa tulema! Mul sama lugu, et kui varem söömist piirasin, nii kohe kaal langes mühinal. Nüüd ei aita ei liikumine, ei toit. Kas keha on tõesti nii ära loksutatud???

Teeme nii, et kirjutame oma eelmise päeva söömise siia kirja (ehk siis üldiselt menüü ja tarbitud kalorid kokku) ning trennid ka. Vaatame, kas on abi. Ma olen kah natuke väsinud sellest kõikumisest. Mulle pani põntsu jõuluaeg. Peale seda on ainult plussid...

Mida arvad(te)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.28

Sobib superhästi, Võitja ! smiling smiley
Ma olen ka väsinud sellest, et kaal pidevalt tõusutendentsi näitab, teeb tuju halvaks ja terve pere peab minu pahurust taluma eye rolling smiley Paha, paha !
Aga nüüd läheb kõik paremaks onju ! smiling smiley
Ma püüan ka eemale hoida valgest jahust + ebatervislikest maiustustest ja halbadest rasvadest.
Ja õhtused söömised väiksemad ning mitte väga hilja (soovitavalt enne kella seitset)
Homme hommikul siis ülevaade cool smiley

kas on veel liitujaid ? hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.45

Vaatasin, et manustasin endale nende küpsistega ca 450kcal!!!!!!!!!!!!!! See oli vaid hetk ja kõhtu ju ei täitnud. Täielik emotsionaalne söömine.
Lõuna ajal BodyPumpi ja siis seal saab 300kcal (Haaa!) maha.

Panin uue eesmärgi 67kg ja selle sai panna max 1 kuu. Kaloreid sel juhul 1350, mis on täiesti normaalne, et mõnusalt elada. Kui tänase lõuna ära söön, siis jääb õhtuks 300kcal.
Söön juba pikemat aega 18-19 paiku ja pärast enam ei. Kui siis mõnikord puuvilja.

Olen hetkel väga võitlusvaimu täis. Need suvised püksid, mis eile jalga tõmbasin olid ikka vastikult ümber. Suvel võisin nad puusadelt maha sikutada ilma nööpi avamata... Mul läks kah tuju nii halvaks ning samad sõnad: "Pere kannatab!"

Vahva oleks kedagi veel kampa saada! Koos on kergem!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: anks18
Kuupäev: 12. March 2012, kl 13.05

.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 12. March 2012, kl 14.27

Löön ka kampa,kuid iga päev ilmselt kirjutada ei saa. Teen siis vahepeal sissekandeid.Kaloreid võin tarbida 1379, kuid viimasel ajal olen neid pidevalt ületanud. Ja mitte vähe.Kevad ja suvi tulevad, viimane aeg asi tõsiselt ette võtta.Olen saavutanud samuti viimaste aastate lae ja mulle ei meeldi see üldse. Teen täna õhtul endast pilti ka, et isu väheneks.Ehk aitab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. March 2012, kl 17.05

Rõõmuga oled kampa võetud!
Minul lõunane trenn tehtud, lahja supp söödud ja nüüd saan jalgsi osa maad kodu poole kõndida )ca 4-5 km). Tore! Ja õhtul kerge salathot smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 12. March 2012, kl 18.18

Väga tublid. Loen siin teie postitusi ja endal ka meel üpris mõru sest plaanis oli kevadel hakata lühikesi seelikuid kandma jne... Selle asemel aga olen rihmal juba 2 auku suuremaks pükse lasnud sad smiley No ei söö ka väga hullult ja liikumise vähesust põhjendan sellega, et nii meeletult libe on. Luban, et hakkan jooksmas käima ja rattaga sõitmas ka niipea kui lumi läinud.. Aga hirm, et selleks ajaks on kaal juba selline, et vaja minna suuremaid riideid ostma. Tegelt on ahastus peal ja "tänu" sellele ei viitsi enam toidupäevikut pidada jne. IGA PÄEV LUBAN; ET VÕTAN ENNAST KOKKU sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.53

Nonii tüdrukud, kuidas läinud on ? cool smiley
Mina saan rõõmuga raporteerida, et olin eile söömise koha pealt tip-top thumbs up
1200 kalorit päevanormiks (vastukaaluks nädalavahetusel 2200 kalorile on see just paras), menüüs kohupiim, pruun riis, köögiviljad, kana ja ananass.
Õhtul kell 9 küll lipsas 4 teelusikatäit planeerimatut rosinatega kohupiima suust sisse, kuid väga suureks patuks seda ei pea.
Trenni teha ei jõudnud, tõenäoliselt enne neljapäeva ei jõua ka. Aga pole hullu, kui õigesti toituda, siis langeb kaal ka ilma trennita mühinal.

Teate, mul eile õhtul pooltühja kõhuga voodisse minnes meenus see tunne, mis eelmisel aastal tekkis, kui mõni kilo oli alla saadud. See oli ülim, ükskõik kui koleda riide selga panid, ikka sobis nagu valatult spinning smiley sticking its tongue out Ja kuidas töö juures paluti saata menüü, mida ma ikka söön, et nii hästi olen kaalust alla saanud. Ja kuidas sõbranna, kes on minust alati paar kilo kergem olnud, tuli mulle külla ja tema näos oli suur küsimärk, kui kaalule astudes nägi, et mina olen temast kaks kilo kergem the finger smiley
Lahe!!! Tahan uuesti seda kaalunumbrit näha ! 54,5 kilo kahe kuuga saavutada, täiesti reaalne ju!
Olen igal juhul tahet täis ja valmis eesmärgi nimel pingutama.
Täna plaanis ka 1200 kalorit ja õhtul püüan mitte enam ampsata midagi.
Kuidas teil esimene päev läks?

Kakuke, haara härjal sarvist ja hakka meiega koos korralikuks, üks päev korraga. Usu, koos on lihtsam motivatsiooni hoida ! Ja püstita omale eesmärk, kasvõi pisikene.

Ootan huviga teie postitusi hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. March 2012, kl 10.56

Hommik!

Minu päev oli ka super, nii liikumise kui söögi poolest.
Hommikul neljaviljapuder võiga, vahepalaks õun, lõunaks juurviljasupp+leib, õhtuks salatipõhi vähese kana, seemnete, kurgi, keedupeedi ja oliiviõliga. Mina olen ka kaua juba harjunud õhtuti tühje kõhuga magama minema. Mulle see tunne meeldib (kuigi uni ei tule nii nobedasti, aga siis saab jälle häid mõtteid mõelda). Ja hommikul on mõnus süüasmiling bouncing smiley

Trenn eile: BodyPump päeval ja õhtul kiirkõnd kodu poole ~7km.

Hommikut olen alustanud juba mitu päeva rohelise smuutiga (puhastab organismi, annab vitamiine, maitse talutavgrinning smiley). Sisu: värske kurk, värske spinat, ja siis mida on (avokaado, kiivi, varsseller jne). Kannmikserisse ja vett juurde ning ongi valmis.

Täna sõin veel hommikuks kausitäie värskeid puuvilju maitsestamata jogurti ja 10 sarapuupähkliga. Kõht täis, meel hea ja kerge olemine!
Täna oli kaal -300g.smiling smiley

Kuidas teistel osalistel? Väga hea on siiski aru anda, see hoiab kontrolli ja innustab tohutult. Vähemalt mind.

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 13. March 2012, kl 11.11

Võitja, Sinu menüü on ikka supertervislik ! thumbs up

Mulle ka meeldib raporteerida, iga päev ju ei tahaks kirjutada, et õgisin valimatult, seega mõtlen ikka nüüd hoolega, enen kui mingi jama suust sisse ajan.

Esimese kaalulangetuse ajal tegin iga päev blogisse sissekandeid, aga siin väikses seltskonnas on isegi toredam kribada smiling bouncing smiley

Edu meile tänaseks, teiseks päevaks ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.