Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. March 2012, kl 09.30

Hommikust!
Kaal on natu-natukene alanenud.Õhtul tegin jalgsi 40minutilise tiiru, kalorid ka enam-vähem normis.Küllap varsti ka number ilusam,kus ta pääseb!
Täna hommikul tegin röstitud Saibi peale avokaadomääret, väga maitsev tõepoolest ja kindlasti ostan teinekordki.

Mida teie kaalud peale nädalavahetust ütlevad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. March 2012, kl 09.45

Hommik ! smiling smiley

Väga tubli oled , Rokimemm! Mina kuidagi ei saa trennilainele, tööl kiired ajad, kodus samuti suurte puhkamistega tööd kuhjunud. Aga neljapäeval ikka tahaks Zumbasse minna, kui ennem ei jõua. Ega see kord nädalas trenn muidugi midagi paremaks ei tee... Loodetavasti varsti võtan jooksutossud välja ja lähen metsa vahele lippama. See on mõnus ! thumbs up

Eile ei jõudnud päevikut täita, arvan, et tuli kaloreid ca 1400 kanti. Veidi palju muidugi. Kaalunumber ei olnud täna hommikul kiita, pea kiloke rohkem, kui reedel eye rolling smiley

Aga päästan veel, mis päästa annab ! smiling bouncing smiley Täna teen max 1000 kalori päeva ja õhtusöögiks vaid klaas-poolteist tomatimahla. Ehk siis homme saab rõõmustada winking smiley

Ilusat päeva! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.05

Tere!

Eile oli töö juures nii pöörane päev, et ei olnud mahti ei kaaluda ega siia piiluda. Laekusin koju alles 21...
Noh mina tegin laupäeval meekooki (lapsed palusid) ja võtsin tööreisilt saabunud peret vastugrinning smiley, st et ka sõin seda kooki nii, et ei kaalunud ühtki tükki jne. Kokkuvõttes: oli hea, aga tobe ka nagu.laupäeval jooks ja pühapäeval (tuul oli hirmus ja jooksma ei tahtnud minna) kõht /selg+jooga.

Tänane kaal 69,2angry smiley Et siis ei saa me kooki süüa! Vähemalt 2 päeva ja palju.
Nüüd siis taas mõistus pähe ja tervislikud toidud kõhtu. Muideks, tegin nädalavahetusel üle pika aja mulgiputru (selles retseptis oli ka lisatud riivitud porgand). Appi kui hea tuli! Panin ikks praetud singikuubikuid ka sisse ja võidthe finger smiley Vahepeal imehea süüa!

Tublid olete olnud! Teen kohe tabeli ka ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.09

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0............................58,6/-1,6
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5............................-
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2..............................-
23.03....................63,6/-0,9................57,0/-0,2.............68,7/-0,9......................69,1/+0,4.............................-

Kokku:..................+0,9kg...................-0,1kg...................-1,6kg........................-0,1kg...........................+0,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 28. March 2012, kl 09.44

Tere kena hommikut ! smiling smiley

Kuidas eilne päev läks?
Minul läks ilusti, õhtul sõin vähe ja tunne oli kohe väga hea.
Tänane kaalunumber siiski veel üle poole kilo rohkem, kui reedel eye rolling smiley Vat, mida võib teha üks käestlastud nädalalõpp eye popping smiley

Aga pole hullu, täna ju alles kolmapäev, kui kaks õhtut veel sama korralik olla, siis saab reedese kaalu kindlalt kätte, ehk väikse miinusegi. Kõik on enda valikutes kinni, püüan siis teha õiged valikud smiling smiley

Ootan teie postitusi ka winking smiley

P.S. Kui motivatsioon hakkab kaduma, minge kaubanduskeskusesse ja proovige mõnda ilusat kleiti, mis kehakujul paista laseb. Ma eile käisin, peale seda kadus söögiisu tükiks ajaks ära the finger smiley Ja motivatsiooni sain kuhjaga thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. March 2012, kl 13.37

Tere, tere!

Tubli Krissukrässu!smiling bouncing smiley ja motivatsiooniks on kleit täiesti tore lahendussmiling smiley

Minul juhtus nõnda, et käisin emaga möödunud nädalal shoppamas (et ema saaks riideid endale osta) ning leidsin Montonist imekena kleidi. Noh proovisin, ja ei suutnud ostmata jätta! Ja ongi selline liibuv ja mitte kortsuv ning üsna ajatu (st ma ei tohi "sangasid" endale lubada lähimate aastate jooksulgrinning smiley).

Olin ka korralik ja käisin õhtul veel jooksmas. Keetsin brüsseli kapsaid endale õhtuks-tulid imemaitsvad. Täna sõin ühe võiroosiangry smiley ja küpsiseid. Nüüd hambad varna homsenieye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 29. March 2012, kl 13.00

Heippa-hei ! smiling smiley

Kuidas meil siis läheb ?smileys with beer

Mul eilne õhtu läks suht ilusti, põgenesin näksimise eest hoopiski sauna the finger smiley Ja peale sauna loomulikult süüa enam ei tahtnud smiling bouncing smiley

Kaal miskipärast ainult pole aru saanud, et korralik olin. Täna oli number sama, mis eile. Aga ootame siis homset cool smiley

Kaloreid eile ca 1200, täna plaanin sama hulgaga toime tulla.

Olge siis täna tublid, sest kaalumine juba homme! hot smiley

Ootan teie aruandlusi ! cool smiley

P.S Leidsin eile hea lingi, tuletamaks meelde vanu tõdesid toitumisest :
[ihutugi.onepagefree.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. March 2012, kl 13.09

Hei!

Minul samad loodwinking smileyKaal sama , mis esmaspäeval. Trenn tavaline, kalorid normis. Eile ehk läks tiba üle. Noh, loodan, et tasapisi...the finger smiley Küpsised ja koogid on kõik see kurja juur. Täiesti sel nädalal ära katsetatud. Isegi kui kalorid jäävad normi, mõjub kaalule ikka. Mimul vähemalt! Ja kõhtu neist täis ka ei saa...Vahepeal tahaks siiski...

Täna lõunaks püreesupp. Sai maitsev ja toitev. Kõht täis ja meel hea!

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 29. March 2012, kl 14.14

Hei!
Üldiselt olen püsinud piirides,s.t. kui olen liialdanud, siis teen pikema jalutuskäigu või trenni.Kaal on seni paigal püsinud.
Eile õhtul üle pika aja kalorid ületatud (pidulik õhtusöök) ja tänaseks on limiit juba täis, kuid ees ootab üks sünnipäev. Hetkel kirun oma aplust, oleksin võinud ja mõistlikumalt toidusse suhtuda, seda enam et sünnipäevalaps küpsetab ise kooki. Kui väga pimeda peale ei jää, teen õhtul veel ühe käimisringi.
Pluss on tulemas, aga ma ei tohi asja käest lasta.Olen mõõdukas.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.39

Hommik!

Kohe üldse ei kiirustanud täna hommikul siia oma kaalunubrit edastama eye rolling smiley

Aga mis seal ikka, tõele tuleb näkku vaadata, seekord siis numbriks 57,4 eye popping smiley

Vähemalt on kaalutõus igati põhjendatud, mitte "lambist" tulnud. Aga jah, sedasi jätkates, et nädalavahetusel kaos ja siis üritab 5 päeva reedest kaalu tagasi saada, ikka stabiilset kaalulangust ei saavuta.
Ma ei tea, kuidas ennast motiveerida, et nädalavahetus käest ei läheks. Peaks mingi preemia välja mõtlema, või karistuse ? moody smiley

Ühesõnaga seedin nüüd seda asja veidi...

Eilne päev läks natuke üle normi, põhjuseks Kalevi 72%-ne šokolaad, mille poest maitsmiseks ostsin. Maitses aga nii hästi, et sõin terve rea ära angry smiley

Kuidas teil läinud on?

Täna õhtul muidugi jälle üks suurem sünnipäevapidu töökaaslastega, kus laud lookas ja jookidega ka koonerdatud ei ole eye popping smiley Ma kohe ei tea...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.39

Hommikune tervitus!
Järjest kaks õhtust söömingut ja täpselt 1 kg juures.Käsi ei taha seda numbrit kirjutada, aga peab- niisiis 70,1. Nädalalõpus teen trenni,olen tubli ja püüan ka rohkem vett juua ning esmaspäeva hommikul kannan ette, kas sain sellest vastikust kilost lahti või ei. Peab saama!
Ilusat nädalalõppu ja ilusaid numbreid meile kõigile uuel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.47

Krissukrässu, ma tean mida Sa tunned.Aprill kohe tulemas ja praktiliselt iga nädalalõpp kuni mai lõpuni mingi sünnipäevapidu või muu pidulik üritus.Kui muidu veel suudan enam-vähem mõistlik olla, siis peolaua taga tekib mingil hetkel tunne, et läks trumm, mingu pulgad ka. Nii tobe!
Motivatsiooniks peab midagi välja mõtlema. Iseenda jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.48

Tere kena lõunat!

Vabandused, aga ma jõudsin alles tund tagasi bürosse ja arvutisse...Kiired asjatoimetused.

Mina olen oma tänase kaaluga põhimõtteliselt rahul, kuigi tuli väike pluss (0,2). Aga kuna eile hommikul oli kaal veel 69,4 (täna siis 68,9), siis võin igati rõõmus olla. Saaks see number vaid hoitud esmaspäevani. Homme taas koolipäev, see on söömise mõttes OK. Jääb siis pühapäev.

Rokimemm ja Krissukrässu, ma südamest tean, mis on peod ja külalised jne. Ja kaetud laud, kus isuäratavad toitud sulle tunde näkku vaatavad...angry smiley Olen vaid loetud korrad suutnud mõistlikuks jääda. Meil on veel pikk tee käia.

Kui nüüd Kakuke ka platsi ilmuks, siis saaks tabeli ka valmis. Tundub, et Sipsuk on seekord vaatleja rollisgrinning smiley

Ootan! Kõigile rõõmsat nädalavahetust!smiling bouncing smiley

PS. Ma tegin enda meelest kavala lükke ja ostsin bürosse klientidle tarbeks küpsiseid ja komme just vaid selliseid, mida ise ei armasta...Saab näha, kas mu näpud on eemal!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. March 2012, kl 13.33

Vaabandust, no lihtsalt kuidagi minnalaskmise tuju jällesad smiley Tööd nii palju, et mine hulluks ja siis on lohutuseks söömine... Piinlik. Õnneks kaal seisab 63,6 ikka veel. Loodan et patareid tühjad pole sest riided kuidagi kitsavõitusad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.30

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0............................58,6/-1,6
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5............................-
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2..............................-
23.03....................63,6/-0,9................57,0/-0,2.............68,7/-0,9......................69,1/+0,4.............................-
30.03....................63,6/0....................57,4/+0,4............68,9/+0,2.....................70,1/+1,0.............................-

Kokku:..................+0,9kg...................-0,1kg...................-1,6kg........................-0,1kg...........................+0,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.36

Hommik!

Nii, nüüd läks tabel teele ilma kokkuvõteteta, aga ma arvan, et pole hullu seekord. Kõigil plussid...Ei hakka uuesti siin risustama, teen arvutuse reedel, kui meil kõigil taas miinused!hot smiley

Kuidas nädalavahetud möödus? Mul üsna normaalselt, täna küll pluss 0,2, aga selle väikese numbri üle võin ainult rõõmustada.
Ilmselt päästis eilne metsatöö (5 tundi okste tassimist ja põletamist ning pakkude riita ladumist). Vaatamata treenitud ihule on täna kõik kohad mõnusalt valusad ja uni maitses öösel imehästi.

Lumi tegi küll meele kurvaks...Loodetavasti kaob sama ruttu kui tuligi! Ootan teateid rindejoonelt!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 09.17

Tere talv!
Teateid rindejoonelt-see kõlab hästi.No mina muudkui võitlengi: 2 trenni ja pikem 1,5tunnine käimisring nädalalõpus, kalorid paigas, aga tulemust eriti nagu polegi. Rõõmustav on see, et kaal ei alga 70-ga, kuid isegi poolt kilo kaotada ei ole õnnestunud.Veidi kurvaks teeb, kuid alla ei anna.
Võitja, nii tore, et Sa tabeli ilma kokkuvõteteta tegid,püüame selleks reedeks ilusasti miinusesse jõuda!
Olgem ikka tublid ja krapsakad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 02. April 2012, kl 13.06

Tervitus!

Oi Võitja, + 0,2-ga nädalavahetus üle elada on supper ! thumbs up
Ja Rokimemm, oled ülitubli, et nii palju ennast võtsid vaevaks liigutada! Küll see kaal ka nüüd langema hakkab, veidi vaid kannatust varuda the finger smiley

Minul oli üsna tormine reede õhtu, pidu hommikuni cool smiley Kaloreid sai kokteilide näol ikka hulgaliselt manustatud, aga tantsu sai ka vihutud winking smiley Nii et enam-vähem tasakaalus.

Laup-pühap toimetasin aias, aga miskipärast oli tuppa tulles ikka isu liiga hea ja raske ennast taltsutada tongue sticking out smiley

Täna ei tahtnud ennast kaaluda igaks juhuks, homme siis ehk smiling smiley

Aga olen täna tubli, luban! Ja kaloreid üle 1000 püüan mitte tarbida.

Ilusat päeva ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 03. April 2012, kl 12.03

Ahoi ! smiling smiley

Tunnistan ausalt üles, et õgisin eile õhtul ühe croissant'i ära.... Vaatasin teist laual tükk aega ja siis kiiresti põske tongue sticking out smiley

Hommikune kaal näitas 400 grammi reedesest rohkem moody smiley Pean nüün ennast tõsiselt kätte võtma, sest teist plussnädalat ma endale ei luba !

Täna käisin trennis üle pika aja, oli ülimõnus! thumbs up Saaks nüüd ometi regulaarse trenniga järje peale...

Tervislik lõunaamps võetud, jaksaks nüüd ainult õhtuni normaalne olla grinning smiley

Kuidas teil läinud on ? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. April 2012, kl 13.25

Hei!

Kaal hommikul sama, mis eile. Lõunapausi trenn tehtud, kodune frikadellisupp söödud+teraleib+2 küpsist.
Ja PÄIKE tuli välja!!!

Jah, Krissukrässi, kunagi vaatasin, mis see croissant kaloreid annab ja isu läks tõesti ära. Lehttainas on kohutav kaloripomm. Samas komistan vahetevahel siiski paari võiroosi otsa...moody smiley

Muideks, mina ärkasin öösel kl 1 ja kõht oli niiiiiiiiiii tühi, et sõin ära ühe kohukesewinking smiley

Otsustan "õunte pealt", kas õhtul lähen jooksma või aeroobikassegrinning smiley

Muidu enesetunne tore ja ...ostsin Montonist (üllatus!!!) endale paar päeva tagasi bikiinid. Väga mõistlik hind ja näevad ülilahedad välja. Aga tähendavad ka seda,e t ühtegi kilo ma juurde võtta ei tohi!!!the finger smiley Pigem 3 kilo alla... Motivatsiooniks ideaalne ost, liiati olen vanu kandnud juba oma 4 aastateye popping smiley

Kuidas teistel? Tore oleks kuuldasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. April 2012, kl 09.09

Tere hommikust!
Raske on olla. Eile õhtul käisin järjekordsel söömingul: külm laud, soe toit ja magustoit.See oli üks selliseid kohti, kus lihtsalt ei sobi keelduda, isegi siis, kui hetkel vaim oleks valmis ja tahtejõud tugev.Plaanis oli pärast söömingut jalgsi koju minna (4-5 km), aga plaaniks see jäigi, sest väljas oli päris pime, kui koju hakkasime sättima.
Täna toitun õuntest ja õhtul lähen ujuma. Homme üle 1000 kcal endale ei luba.Ei taha plussis olla, ei taha!
Aga Võitja on meil tubli.Hea, et motivatsiooniks uued bikiinid ostsid, ennast peab ka premeerima.
Olge mõnusad ja andke edusammudest teada, tagasilöökidest ka! Ja öistest kohukestest ja ahvatlevatest croissant´idest...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. April 2012, kl 10.24

Tere!

Mina langesin eile õhtupoole töö juures küpsiste lõksu (nüüd õnneks niipea ei taha) ja kalorid ilmselt lõhki. Samas tegin eile 3 trenni. Päeval vesiaeroobika ja õhtul 6km jooks +aeroobika. Kaal sama, mis esmaspäeval. Ilma 3 trennita oleks aga kindel tõus olnud, arvan ma. Üldjuhul oleks ju sellise koormuse peale miinus pidanud olema?! Igatahes on päris huvitav "katsetada" ja jälgida, mis see kehake teeb nii söögi kui treeningutega.

Rokimemm, 2 päeva on aega. Sa jõuad!smiling smiley Ma tean kui raske on külaskäikudel ja ise vastuvõtja rollis. Mingil hetkel lihtsalt murdud, eriti kui kogu toit on tunde sinu ees laual ja kõik õhutavad,e t maitse ja võta ja söö...

Täna väga korralik (hommik algas rohelise smuuti ja puuviljad+maitsestamata jogurt+15 metsapähklit) ja õhtul teatrisse ja homme ka teater, nii et õhtud saavad lahjad olemathe finger smileySamas ei saa õhtul jooksmasad smiley

Nii tahaks kasvõi tibakest miinust reedeks!
Ja päike paistab!

Kuidas teistel? Tore oleks kuulda!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2012, kl 13.50

Tervitused ka minu poolt ! smiling smiley

Võitja, Sa teed päevas rohkem trenni kui keskmine inimene nädalas cool smiley Supretubli, et viitsimist ja tahtmist jagub. Mina leian ikka pidevalt vabandusi, et õhtul süüa vaja teha perele ja koristada jne jne spinning smiley sticking its tongue out Tegelikult ju tean, et see tunnike enda jaoks annab energiat hoopis juurde ja muud toimetused saavad pärast palju kiiremini tehtud...

Rokimemm, pingutame reedese nimel, et vähemalt sama kaalu kätte saaks, mis nädal tagasi, onju!

Eile suutsin korralik olla, rämpsu ei söönud ja kaloreid ei ületanud.
Tänane kaal siis 100 grammi võrra eilsest väiksem eye rolling smiley asi seegi

Pisikese patu jõudsin juba täna hommikul teha, 4 ruutu bitteri šokolaadi maitses kohvi kõrvale hästi grinning smiley Aga püüan need päevanormi sisse ära mahutada
Täna õhtul tuleb ema külla, tellisin külakostiks puuvilju thumbs up Ei mingit kooki-torti ega muud jama!

Edukat päeva meile kõigile ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. April 2012, kl 07.28

Tere hommikust ja tänud teile kõigile toetuse eest!
Suuresti tänu teile olin eile tubli ja täna jätkan samas vaimus.Homme ja ka nädalalõpus olen arvutist eemal, seetõttu võiks mulle panna kirja üle-eelmise nädala kaalu ehk 69,1.Miinust ei tulnud, aga olen sellegipoolest rahul.
Kõigile ilusaid saabuvaid pühi, värvilisi mune, päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. April 2012, kl 09.14

Hommikust!

Tublid olete Rokimemm ja Krissukrässu! Kui tänane päev ka hoolas ja mõistlik olla, siis peaks homme küll ilusam number tulemasmiling smiley
Mul täna hommikul päris kena number, aga ma käisin teatris ja pärast jõin vaid teed ja enne teatrit jõudsin veel jooksutiirugi teha. Päike paistis ja nii mõnus oli! Vatamata tugevale vastutuulele.

Rokimemm, Sinul ju ikka miinus 1kg ju!?hot smiley Võrreldes möödunud nädalaga.

Loodan,et tänane number homseks alles on thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. April 2012, kl 11.29

Just-just, Võitja! Võrreldes eelmise nädalaga miinus 1kg. Vaatamata sellele, et number ei ole kõige ilusam, on see siiski miinus ja annab jõudu ja vastupidamist edasi punnitada.
Ikka vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 05. April 2012, kl 13.53

Tervitused ! smiling smiley

Tahan ka öelda, et tänu teile suudan enam-vähem normaalne olla, ilma teie toetuseta oleksin kindlasti ammu alla andnud ja ennast keraks söönud ! smiling smiley

Eilne õhtusöök koosnes puuviljavalikust ja eksootilistest kokteilidest, sekka pisike tükk Napolenoni kooki tongue sticking out smiley

Täna hommikul kaal 57,5 ehk siis veel 100 grammi rohkem kui eelmine reede.

Millegi pärast täna suuur söögiisu kogu aeg, püüan ennast tagasi hoida, homse ilusa numbri nimel ! grinning smiley

Homseni !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.19

Hommikust!

Arvasin, et olen viimane...grinning smiley Minu kaal täna sama, mis eile, st 68,6hot smiley

Sajab lörtsi ja on tõeliselt tubane päev. Ehk õhtul ka jooksma. Katsun esimest korda ka nädalavahetusel toidud sisestada, vaatama, kas on abiwinking smiley
Pühapäeval sõbrad külla tulemas, st teen hiiglama head hiidkrevettide rooga,
ciabatta,pasha,sõprade Tai roog... Annaks Jumal mulle meelekindlustthe finger smiley

Kuidas Teil! Ootan põnevuse ja rõõmuga! Hoiaks sidet, äkki aitab?

Ilusaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.37

Super, Võitja ! Selle aasta ilusaim tulemus Sul täna, palju õnne!!! smileys with beer

Minul kaal täna hommikul ka sama mis eile, ehk siis 57,5. Pole hullu, järmine nädal püüan tublim olla smiling smiley

Me võiksime küll nädalavahetusel suhelda, kindlasti aitaks see paremini olukorda kontrolli all hoida
Mina käin siin laup-pühap nagunii teiste postitusi lugemas (kui just kodust väljas ei ole), vahest panen toidud ka kirja.

Krevetiroog kõlab ahvatlevalt tongue sticking out smiley Tee ära ja jaga siis retsepti ka, ma jumaldan krevette spinning smiley sticking its tongue out

Mul täna sünnipäevale minek ja homme ka... eye popping smiley Plaanin ja mõtlen küll hoolega ette, palju tarbida võiksin, aga miskipärast peolauas tihti kõik ununeb moody smiley

Käin nüüd vähemalt jooksmas ära enne pidusse minekut, ehk natukenegi aitab the finger smiley

Ilusat pühadeaega, naudime vaba päeva ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. April 2012, kl 16.03

Appi, mina jälle viimane. Hommikul veel keegi raporteerinud polnud ja siis ma ka ei hakanud oma kaalu siia panema. No jonni jätnud pole, kuigi mul kuu veel siin olla... Siis kas uuendan või lahkun. Selle nädalaga läks vaid 100g (63,5). Kui arvestada seda, et töökoormus päris meeletu olnud ja paar päeva vaid võileb terve päeva söögiks ning ohtralt kohvi.. siis -100g on ikka väha vähe. Aga täna juba peole ja pühapäeval ka ning lastega veel hulga mune ka värvitud...
No igatahes alla ei anna winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.