Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. April 2012, kl 20.56

Õhtust!

Olukord täna kontrolli allthe finger smiley Kalorid normis.

See on väga OK kui juurde ei tulesmiling smiley Ja järgmine reede raudselt ilus miinus, Krissukrässu ja Sipsuk.

Krevetiroa retsept märtsikuises Oma Maitses, aga homme kriban siia ka. Väga lihtne ja super, kui vaja külalistele poole tunniga toit valmis saada. Soodsalt sain kooritud hiidkrevettide sabasid hulgilaost.

Rokimemm, kuidas Sinul!

See on tegelikult minust väga tubli, et viitsin õhtul arvutis olla, aga avastasin et vana läpakas, mida laps kasutab, on päris mugav teleka ees näppidagrinning smiley. Muidu ma põhimõtteliselt ei salli kodus arvutis olekut.

Toidud lähevad ka homme kirja. Jooksma ei jõudnud, väljas lumesadu ja jõudsin linnast (lapsel trenn) alles 19 koju. Mõistlik ikka puhkepäev ka tehathe finger smiley. Homme raudselt rajalesmiling smiley

Mõnusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 07. April 2012, kl 10.03

Tere kena laupäeva ! smiling smiley

Tubli, Võitja ! Mõtle kui mõnus, kui esmaspäevaks oleks reedene kaal smiling smiley Sealt edasi ju nii lihtne reedeks miinust välja võluda spinning smiley sticking its tongue out

Ma olin ka eile sünnipäeval üllatavalt normaalne. Kui kana-sinihallitusjuustupirukas ja kolm ampsu Napoleoni kooki välja arvata, toitusin tervislikult ja mõistlikult smiling smiley
Kaloreid muidugi ei oska kokku arvutada, aga kuna päeval käisin ka jooksmas (esimest korda sel hooajal), siis väga palju üle kindlasti ei läinud.

Kaal näitas täna eilset numbrit smiling smiley

Ma ka muidu arvutis ei istu nädalavahetusel, hommikul ja õhtul käin korra kaaluabis, osta.ee-s, delfis ja kõik. Aga minu meelest on nii tore, kui kasvõi paar rida kribame laupäev-pühapäev, mind motiveerib see tohutult.

Ilusat talvist kevadpäeva, meie hakkame linna sättima, aianduspoest läbi ja siis sünnipäevale.
Hoian meeles, et õgida ei tohi ja nopin peolaualt kõige tervislikumad palad tongue sticking out smiley

Retsepti eest suured tänud juba ette !smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissukrässu 07.04.2012 10.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. April 2012, kl 10.24

Hommikust!

Tubli tegu, Krissukrässu! Hoian Sulle ka tänaseks pöialt!smiling bouncing smiley

Minu kaal ka sama tänahot smiley Panin hommikused söögid kirja (sõin ka ühe sefiiri - 105kcal) ja kohe hommik lõhki. Ikka väga hea on silma peal hoda. Ilmselt nädalavahetusel lähevadki nö vahepalad nõnda suhu, et ei oska arvatagi, mis see kalorites kokku teeb...

Aga meil sajab lund ja lund ja lund! ÕUDNE! Lausa 20 cm on juba maas. Isegi jõulu ajal pole nii valge olnud ja ma tahan jooksma minna!!! Ma ei taha seda lund enam nähagi!!!!!!!!!!

Siin retsept:

400g hiidkrevette (ma olen teinud puhastatud sabadest)
1 küüslauguküüs
1 spl kappareid (kuna pole hetkel kodus olnud, siis pole neid sisse saanud panna...)
petersellivarre lehti
79g fetat
tshillihelbeid
3 paksu mozzarella viilu
70g võid
70 ml valget veini (pole senini pannud, homme teen veiniga)
veidi sidrunimahla

Külmutatud krevetid tõsta hommikul sulama. Kui koormata, siis koori.

Purusta küüslauk, haki kapparid ja petersell. Pudista feta tükkideks ja mozzarella viiludeks.

Sulata potis või, vala vein peale ja pressi veidi sirdunimahla hulka. Keeda mõni minut, et alkohol lenduks. Sega hulka küüslauk, tshillihelbed, kapparid ja petersell.

Aseta krevetid ahjuvormi ja pudista vahele feta, vala üle võikastmega. Aseta mozzarella-viilud vormi peale ja küpseta ahjus, kuni juust ilmutab sulamismärke.

Söö kohe ciabatta või sepiku või baguette´i viiudega.
Imehea on kasta saia kastme sisse!

HEAD ISU! Roog saab imeline!

Ilusat laupäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. April 2012, kl 06.02

Jälle esmaspäev- küll see nädalavahetus (isegi see tavalisest pikem winking smiley) läheb nii kiiresti.
Olen küll siin raporteerimas käinud oma kaalu aga midagi konkreetset- kasvõi trenn, pole ette võtnud!! Tänasest siis alustan korralikult toidupäeviku täitmisega ning trenniga.
Ikka veel on unistuseks näha kaalul 5-ga algavat numbrit. Selgunud on tõsiasi, et paljalt soovist seda siiski ei saavuta vaid on ka selle nimel vaja tööd tehasmiling smiley Seega, tänasest korralikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. April 2012, kl 08.43

Hommikust!

Muidugi korralikuks, Kakuke! Mina ka "käsi"!smiling bouncing smiley

Tegelikult võin 3 vaba päevaga rahul olla ja oma meelekindlusega kahot smiley Kaal täna 68,9 (+0,3). Arvestades, et kokkasin palju (täna poja sünnipäev ja eile õhtul külalised), siis võin vägagi rõõmus olla!

Lisaks sai koristatud, jooksmas käidud, koolitööd pusitud, lund roogitud(!!!!) - väga tegus nädalavahetus oli!

Kuidas teil? OOtan põnevusega! Kas kainet mõistust jätkus?the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. April 2012, kl 13.13

Tere, sõbrakesed! Tore on teie kohta kuulda.Minul kaal langes, aga seekord ei saa selle üle rõõmustada, sest mure tervise pärast on nii suur... Pean arvutist eemale hoidma, ei tea üldse, mida tulevikus teha saan ja mida mitte.
Olge head ja pidage mulle lihtsalt pöialt, nii väga loodan, et see aitab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.38

Kallis Rokimemm, pean Sulle pöialt ja loodan, et kõik läheb hästi!
Teinekord on mure suurem, kui vaja ja selgub, et kõik laheneb. Katsu (hea muidugi öelda, aga tegelikult aitab tihtipeale) mõelda positiivselt ja oma hirme peletada heade mõtetega.

Ole tubli ja anna endast ikka märku! Väga ootame!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 10. April 2012, kl 09.16

Tere hommikut!

Vabandust, eile ei jõudnudki siia kirjutama, nii kiire oli lihtsalt.
Pean tunnistama, et minu laupäevane süniipäevalkäik läks korralikuks olemise mõttes aia taha. Ega seal väga palju tervislikku tarbida polnudki ... moody smiley
Aga eile käisin patu lunastamiseks trennis ja toitusin ka mõistlikult. Kaal näitas täna vaid 100 grammi reedesest rohkem thumbs up
Pingutame edasi!

Võitja, kiitused eduka nädalavahetuse puhul ! the finger smiley Mina pole veel ühtegi sel aastal suutnud korralikult mööda saata. On vähemalt, kuhu areneda grinning smiley
Kakuke, olen proovinud ka mõttejõuga kaalu alandada, siiani pole kahjuks õnnestunud tongue sticking out smiley Nii et haara härjal sarvist ja anna meile ka oma tegemistest teada.
Kallis Rokimemm, nii kurb kuulda, et haigus Sind maha murdnud on. Loomulikult hoiame Sulle pöialt, et kõik hästi läheks! Jõudu Sulle ja anna endast ikka teada, onju.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2012, kl 08.53

Hommikust!

Eile kokkasin jne...
Minul lapse sünnipäev peetud, pirukad küpsetatud, kanalihaga kartulisalat meisterdatud ja imehea vaarika-martsipani-kohupiimatort söödud (sai tõeliselt hea ja täiesti oma retsepti järgi tehtud). Pirukaid sõin eile 3 ja kooki väga vähe, kartulisalatist sõin siiski õhtul nö jäägi (ilmselt siis 150g /ei kaalunud...) jooksmas jõudsin käia ja täna kaal ikka sama, mis esmaspäeval. Olen tegelikult rõõmus! Järelikult 2-3 pirukaga piirdudes ja hea enesetunde nimel on võimalik tõesti kaalu hoida!

Tubli, Krissukrässu! 100g on tegelikult ju väga hea tulemus arvestades asjaolusidwinking smiley

Täna tahaks vees käia ja õhtul joosta, sest reedeks peaks paarsada grammigi maha saama!eye popping smiley


Kuidas teil kulgeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2012, kl 10.03

Hommik!

Nii hästi said hakkama , kiitus, Võitja ! smiling bouncing smiley Oeh, oleks mul ka nii palju iseloomu,,..

Õnneks eile tavaline argipäev, kalorid normis, õhtul eriti ei õginud ka smiling smiley

Kaal täna sama, mis eile. Lootsin paremat, aga ju siis pole veel ära teeninud grinning smiley

Tahaks teha ühe miniõhtusöögiga päeva, väike salat või klaas keefiri või midagi sinnakanti. Tahaks kohe täna, hommikul oleks nii tore rõõmustada siis väiksema numbri üle tongue sticking out smiley

Kas keegi tahab minuga ühineda, koos oleks kindlam grinning smiley

Kaunist kevadpäeva!

P.S. Lõuna ajal lähen ostan endale sportpesu, millega oleks mugav jooksmas käia, et rinnad väga välja ei veniks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.51

Hei, Krissukrässu!

No mis Sa arvad, mina olen alati nõus kampa hakkamasmiling bouncing smiley Lõunaks sõin just 1/4 ananassi ja mõtlen, et kas jätta mehele ülejäänud või pista ise nahka...grinning smiley Õhtul plaanisin oma lemmikut hapukapsast peediga süüa. Mulle tõeliselt meeldib see (Rimi toode). Saab näha, kas pean vastusmiling smiley

Lõunaks söön veel midagi, kuid ei tea veel midasmiling bouncing smiley

Hea pesu ja spordiriided on super ja sinna tasub investeerida! Ma saan pesu pealt küll kokku hoida, sest rinnapartii selline väisemapoolne ja joostes enamasti rinnahoidjat ei kasutagigrinning smiley

Eile tegin enne sünnipäeva (ja see mind päästiski) endale salati: salatipõhi+tomat+päevalilleseemned+oliiviõli+küülikupraest järgijäänud liha+varsseller(sobis imehästi!). Nii hea kooslus sai.

Muidugi, tänane hommikusöök oli 4 pirukat (ca 120g) ja tore avastus - toitumine tasakaalus!!!!eye popping smiley

Homme anname aru!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2012, kl 13.48

Teeme ära, Võitja ! the finger smiley

Nii tore, et ikka kaaslasi on, üksi oleks ikka jube raske pusida smoking smiley

Sa oma lemmikkapsast ju veidi ikka võid nosida, päris toidukorda vahele jätte ehk pole ka hea mõte.
Ise mõtlesin teha õhtusöök max 100 kcal ringis, kohe kui koju jõuan (kell 6 siis umbes) ja peale seda mitte üks amps.

Lõuna oli mul lihtne, kaks röstleiba toorjuustuga + kapsa-kurgisalat. Vahepalaks plaanin veel jogurtit 150 grammi umbes , õhtuks minieine ja kõik grinning smiley

Ostsin pesu ka ära spinning smiley sticking its tongue out Ega mul sinna ka midagi eriti panna pole, aga ka see vähene kipub jooksmisel hüplema the finger smiley Nüüd seda muret enam ei tohiks olla, lähen proovin õhtul kohe ära smiling bouncing smiley

Vaatasin proovikabiinis, pekki oli ikka palju mis palju eye rolling smiley Suvi ei tohi veel tulla cool smiley

Kena päeva ja kasinat õhtut ! Homseni smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 12. April 2012, kl 08.16

Hommik!

Tegin, nagu lubasin, k"aisin jooksmas ja }ohtuks s}oin vaid topsi jogurtit ja "uhe krabipulga.
T"ana hommikuks saavutasin eelmise reede kaalu 57,5. Visalt l"heb, aga mis teha.
Homme peab miinus tulema, teist varianti ei ole ! smiling smiley

Paraku eile peale jooksu k"ais n}oks seljast l"abi ja t"ana hommikul sain k"aia ikka v"aga vaevaliselt. Olengi n"u"ud kodus, lapse arvutist ei leia t"apit"ahtigi "ules...

M"a"arisin ennast mingi geeliga, ehk ikka hakkab kiiresti paranema. Vaba p"aev kulub muidugi "ara, aga teha eriti midagi ei saa. Ainult istuda ja lamada.

P"u"uan siis s"o"omisega mitte aega sisustada "uleliia palju. Tahaks homme ikka r}o}omustada ! smiling smiley

Ootan teie postitusi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.26

64,5. Teen trenni , jägin söömist... Ja kaal tõuseb!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.20

Tere!

Kakuke,ära kurvasta, see on tavaline, et trenni alustades kaal tõuseb. Jätka samas vaimus ja küll siis varsti langust näed, usu mind. Mul on korduvalt selline ehmatus olnud.

Minu kaal täna 57,5.Ehk siis nulliring.
Rõõmust lakke hüppamiseks muidugi põhjust ei ole, aga väga ei kurvasta ka.
Suurem mure hoopis praegu tervise pärast, selg valutab nii hullusti, et pean vist kangeid tablette sööma hakkama.
Nii et sportimisel kriips peal mõneks ajaks, jääb vaid üle loota, et enda lohutamiseks õgima ei hakka, sest see praegu üks väheseid tegevusi, mida teha suudan smiling smiley

Püüame edasi !

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.49

Hommikust!

Kõigepealt - avastasin,et olen möödunud nädala tabeli tegemata jätnudconfused smiley Vabandust! Ilmselt ootasin kõigi andmeid. Panen siis täna tagantjärgi ka eelmised andmed.

Kakuke, ära kurvasta, ma olin eile puhta norus, sest olen VÄGA korralikult toitunud ja palju trenni teinud, eile hommikul kaal äkki 69,6angry smiley???. Muidugi, täna algasid "päevakesed"...Väga loodan,et see mõjutas.
Täna kaal 69,1.

See tõus kohe võtab tuju ära ja tõstab momentaalselt ka söögiisu (täna sõin hommikul kohe 6 tükikest shokolaadi...). Samas-enesetune väga hea ja peeglist vaatab täiesti "ponks" tüdruk vastugrinning smiley Nii et vapralt edasi! Küll tahtsin nii väga reisi alguseks (18.04) 67 algavat numbrit nähawinking smiley Püüan edasi!

Krissukrässu- tubli, et kaal sama, meie puhul on tegelikult juba seegi saavutus! Järgmisel korral kindlasti miinus!

Rokimemm, anna ka märku, siis tabel kohe valmis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.29

Tere hommikust!
Suur mure ja shokk jätsid jälje ja minu number on imeilus- 67,2. Eks mul ju söögiisu läks ka täiesti ära,kui kuulda sain, et ei ole üldsegi lootust, et tervis taastuks. Praegu tegelen sellega, et korraldan elu ümber ja naudin seda, mis alles jäänud. Aga teeme nii, et me sellest õnnetusest rohkem ei räägi ja olen ikka teie armsas seltskonnas edasi.Kõik minu ümber on väga toetavad ja mul on ka armas pere.Püüan jälgida teie tegemisi ja teatan oma "näidu". See tundub uskumatu, aga rutiin on väga hea asi, hoiab kuidagi rohkem rööpas.Ärge minu pärast väga muretsege, olen olukorraga leppinud ja püüan ikka head näha! Ja püüan ka ise võimalikult hea välja näha!
Ilusat nädalalõppu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.44

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5

20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2
23.03....................63,6/-0,9................57,0/-0,2.............68,7/-0,9......................69,1/+0,4
30.03....................63,6/0....................57,4/+0,4............68,9/+0,2.....................70,1/+1,0
6.04.....................63,5/-0,1.................57,5/+0,1............68,6/-0,3......................69,1/-1,0
13.04...................64,5/+1,0................57,5/0.................69,1/+0,5......................67,2/-1,8

Kokku:..................+1,8kg...................-0,4kg...................-1,2kg........................-2,0kg

Rokimemm, see on kindlasti hea, kui meie seltsis edasi oledsmiling smiley Ma ei oska aimatagi, mis Sul juhtus, aga loodan, et kõik läheb mööda (nagu elus ikka on) ja saad olla õnnelik.smiling smiley Kaalunumber, võrreldes meiega, kadestamisväärne täna!smiling bouncing smiley

Päikselist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 16. April 2012, kl 10.12

Hommikust!

Rokimemm, jõudu Sulle ja püüa ikka leida midagi positiivset! Pere ja lähedaste toetus on kõige tähtsam.
Minul täna hommikul šokikaal: 58,5!!!
Olen neli päeva olnud seljavalu tõttu praktiliselt liikumatu, söönud aga ikka tavapäraselt ja eks sealt se tuligi sad smiley
Täna vedasin ennast tööle, selg aga annab ikka tunda, õhtul arst, eks siis näis. Sportimisega ühel pool mõneks ajaks, aiatöödega samuti eye rolling smiley
Tervis on ikka kuldaväärt varandus, kui see ühel hetkel käest hakkab libisema, siis oskad alles väärtustada...
Mõtisklen nüüd endamisi, et mitusada kalorit vähem peaksin sööma, et kaal vaatamata liikumise puudumisele allapoole minema hakkaks. Püüan siis BAV 1200 süüa paar päeva, vaatab, mis juhtub.

AGA SUVEKS PEAB SALEDAKS SAAMA!!! smiling bouncing smiley 55 kilo olgu 01.juuniks olla, muidu jääb suvepuhkus ära ! grinning smiley

Kuidas teil ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. April 2012, kl 10.25

Hommikust!

Pole hullu, Krissukrässu, 1kg lisa haiguse ja nädalavahetusega pole kõige hullem. Hakkad vaikselt liikuma ja küll need kilod kaovad taas. Siin olles ja kaalu jälgides on iga 100g nii olulise tähtsusegagrinning smiley Tavaelus ja mitte kaaludes ilmselt ei märkakski iga kord oma paari juurdetulnud või mahaläinud kilokestsmiling smiley Igatahes-head paranemist ja oma kogemusest võin öelda, et BodyPump on ülihea trenn selja tugevdamiseks. Rt kui on võimalik või tahtmist teha.

Minu kaal sama, mis reedel. 69,1 smiling smileysad smiley Tegelikult võiks ikka rahul olla!

Kolmapäeval reisile ja reedel mind siis pole. Kuidas teeme tabeliga?

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 16. April 2012, kl 10.35

Muidugi võid rahul olla, Võitja smiling smiley
Ma arvan, et tabeliga pole üldse kiiret, kui tagasi oled, siis rahulikult teed millalgi.

Ilusat reisi Sulle ! (kadestan, heas mõttes muidugi smiling smiley ), kas lähed soojemale maale ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. April 2012, kl 13.43

Tabel on tegelikult lihtne tega copides ja ridu paigale nihutades, eks vaadake isesmiling smiley
Lähen esimest korda Itaaliasse. Roomas 3 päeva ja siis autoga Sorrento kanti. Hetkel vaja töö juures kõik asjad kokku saada ja joonede jne...

Homme veel näeme!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. April 2012, kl 08.12

Krissukrässu, saa kenasti terveks!Mul oli mehel aastaid tagasi nii, et ta ei liikunud isegi wc-sse, selg oli niivõrd läbi. Lamas selili põrandal, oli ikka kole küll. Nüüd on ta võimelnud absoluutselt igal hommikul ja on sellest abi saanud. Mõnikord peale suuremat pingutust teeb selg valu , kuid seda juhtub tõesti haruharva.Ei oleks kunagi uskunud, et spetsharjutused võivad nii suurt seljahäda parandada, aga nii see on.
Võitja,toredat reisi Sulle!Mul oli ka plaanis sel aastal esimest korda Itaaliasse sõita. Oi, kuidas tahaks minna! Päriselt seda plaani maha siiski ei mata, ootan ära, mida arstid lubavad mul teha ja mida mitte.Mul on Sinu pärast hea meel, aga täna on Sul kindlasti palju tegemist.
Kakuke, tee ikka trenni, küll see kaal langema ka hakkab.

Ja nüüd siis lõpuks ka Kaaluabi teema: alla on läinud 100g ehk täna 67,1.Seekord olen ikka ise tubli olnud, mitte muretsemisega alla võtnud. Jälgin kaloreid.
Kõike head meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.56

Tervitused!

Kaal sama, mis eile. Täna saan veel liigutada, kuid võtan igaks juhuks jooksuriided kaasawinking smiley Ka loodan pikkadele jalutuskäikudele ning proovin pastat ja pizzat vältidagrinning smiley Mulle mõjub rutiinist väljumine alati katastroofiliseltangry smiley

Olege tublid ja mõnusad! Vaevalt, et ma seal netti saan, aga ...mine tea.

Päikest ja soojust ja kilode sulamist!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 17. April 2012, kl 18.21

Tänan, Rokimemm, sain ka arstilt harjutuste lehe, hakkan homsest tasapisi tegema.
Õnneks sain ka rohud peale ja täna juba täitsa inimese tunne smiling smiley

Sa oled väga tubli, et kaloreid jälgid, ja iga väike miinus motiveerib, onju smiling bouncing smiley

Võitja, ilusat reisi Sulle! Mõnus, mõnus... !!! smiling smiley See vist enamikel nii, et reisil rütm läheb sassi ja see kohe ka kaalul kajastub. Pole hullu, küll jälle rutiini tagasi saad hiljem, naudi !

Mina püstitasin oma selle nädala eesmärgiks igal õhtul (kuni vähemalt reede õhtuni siis grinning smiley) süüa vähe ja minna magama meeldivalt tühja kõhuga.
Eile õnnestus, täna, tundub, et läheb ka hästi smiling smiley

Vaatab siis, kas ja kuidas see mõjub

Oleme ikka tublid, sest varsti peab ju kampsunid-joped seljast heitma ! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.23

Hommik!

Minul läks üleeile ja eile söömine käest ära eye rolling smiley
Ise ka ei tea, mispärast, lihtsalt kohutav isu oli kogu aeg. Ja pidin siia ju iga päev kirjutama, miks ma siis pole kirjutanud eye popping smiley
Kaal täna hommikul 57,6. Parem muidugi, kui esmaspäeval, kuid siiski kehvem kui eelmisel reedel.
Täna võtsin palju juurikaid ja puuvilju tööle kaasa, alla ei anna ja endiselt on lootus suveks saledaks saada grinning smiley

Kuidas teistel?

Ilusat nädalavahetust, hoiame pöialt, et vihm lõpeks ja saaks õuesolemist nautida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. April 2012, kl 15.06

Tere!
Mul õnneks seis stabiilne: ei alla, ei üles, täpselt 67,2. Olen päris rahul, sest olen suutnud paljudele ahvatlustele EI ütelda.
Loodame nüüd, et nädalalõpp mõnusam on. Tegin siiski ka selle vihmaga pisikese käimiseringi.Võttis väga värskeks.
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. April 2012, kl 17.13

64 täpselt. No tahaks öelda, et lihas kaalub aga kuigi olen trenni ka teinud- lihast veel pole??? Tegelikult on meeletu magusaisu ja olen lubanud iga päev tumedat shokolaadi ikka päris mitu tükki... Seega vist on väga naiivne imestada, et misk kaal ei langesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.31

Tere hommikust!
Kannan ette, et kaal ei ole mitte mingiski suunas liikunud, ikka 67,2. Päris imelik kohe, et nii stabiilne.
Nädalalõpus püüan rohkem liikuda ja vähem head-paremat suhu pista.
Kuidas teistel osalistel läinud on?
Soovin meile kõigile ilusat nädalalõppu ja sihikindlust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.07

Tere hommikut!

Kuidagi ei tahaks siia täna midagi kirjutada sad smiley
Aga ega pääsu pole, 58,1 oli valus tõde täna hommikul.
Kusjuures nädala keskel patustanud pole ja trennis ka kahel korral käidud. Loen selle siis anomaalsete nähtuste hulka the finger smiley

Meil on nüüd kodus uus süsteem smiling smiley Märgime mehega köögikalendrisse igapäevaselt plusse ja miinuseid tongue sticking out smiley Kui on korraliku toitumisega päev, siis tuleb pluss, kui rämpstoiduga liialdatud või kalorid üle, siis miinus. Ja trennipäevadel veel üks pluss lisaks spinning smiley sticking its tongue out
Mind igal juhul väga motiveerib, ilus on vaadata kui kõik plussid rivis ja miinust kohe kuidagi kõrvale ei taha. Olen arvestanud ühe miinusega sel nädalal (laup arvatavasti), rohkem kindlasti ei tohi.
Ühesõnaga pead norgu ei lase ja loodan siis järgmiseks reedeks positiivset üllatust smiling smiley

Nädalavahetus tuleb õnneks rahulik, loodan aias hulga tööd ära teha, lõuna ajal lippangi mõnda aiandisse, et sealt paar istikut endale soetada smiling smiley

Rokimemm, stabiilsus pole üldse halb, küll ta lõpuks jälle langema hakkab smiling smiley

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.