Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.17

Hommikust!

Elus ja tervena tagasi ning reisiga rahul!smiling smiley Iseendaga aga kõige enamcool smiley, sest kaal täna 68,7hot smiley.
Käisin jooksmas hommikuti nii Roomas kui Sorrentos ja need jooksutiirud kuuluvad ka minu toredaimate kogemuste/muljete valda. Hommikune linn on omaette vaatamisväärsus koos tööleruttavate kohalikega (turistid enamasti magavad veel). Roomas oli jõe ääras super jooksurada, kus isegi tähised maas, kui mitu kilomeetrit juba rühkinud oled.the finger smiley

Söömise poole pealt võin öelda, et imehea on, kui pole õhtusöökidega pakettreisi, sest siis on lauad lookas ning teadagi mis...Sõime korra päevas väljas ja hommikusöögid olid tervislikud ja magusat sõin vähe (jäätis oli küll super ja seda manustasin kahel korral) ning liikusime palju.

Suurim elamus oli Pompei ja natuke väiksemad Sixtuse kabel, Vana-Rooma ja Vesuuv. Capri oli mõttetu, ilus, aga kui oled käinud muudelgi saartel, siis ei üllata. Kui, siis vaid Gucci, Versace jne jne lõpmatud poed saarel...eye popping smileyAga nende vaatamise eest ma maksta ei sooviks.

Inimesed oli ääretult lahked ja sõbralikud ja rõõmsad! Frankfurdi lennujaamas Tallina lennukisse istudes ning ümberreingi tõsiseid ja asiseid eestlasi kohates sain aru, mis meil puudu on...Varem pole seda nii teravalt tajunud.

Aga teie olete ilmselgelt tublid olnud! Ootan tänaseid tulemusi ja kriban rõõmuga kohe tabeli (lähen täna töölt kl 13:30 ära).

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. April 2012, kl 15.36

Mmmmm kui mõnus lugeda reisist. Tubli, võitja. Ma pole ise ammu reisil käinud ja lähima paari aasta jooksul pole ka plaani minna. Tahaks... aga.. Ahh, vahet pole- naudin niipalju kui võimalik meie Eesti ilusat ilma.
Tegelikult tahtsin öelda, et tänane hommik oli rõõmustav, 63. Seega hakkab langema. Suveks vaja 60 ikka kätte saada. Tegelikult mail lõpuks. Aga pean kahjutundega teatama, et minu aeg siin lõpeb ja kuna sooduspakkumisi hetkel pole siis seekord ei pikenda enam. Seega pean kõigi teie kallikestega hüvasti jätma ja tahaks soovida kõike head!
Nii, et alustasin aasta tagasi 73ga ja nüüd lõpetan 63ga. Enne laste sündi kaalusin alla 60kg ja nüüd tahaks seda tagasismiling smiley
Olge tublid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.13

Hommikust!

See on väga tore, et number väiksem ja väga kurb, et meie seast lahkudsmiling bouncing smileysad smiley Minu meelest saad siin ju edasi tegutseda, ainult toite sisetada ei saa. Nii et saaksid ikka meiega suhelda ja kaalu saata. Uuri veidi!

Minu kaal täna sama, mis reedel 68,7. Rõõmus! Eile tegin esimese pikema jooksu, 11km. Oli üllatavalt mõnus ja kerge ja päike paistis. Aiatööd on igavesti vahvad ja põletavad ka kaloreid toredasti! Küpsetasin ja sõin ikka magusta ka nädalavahetusel...

Kuidas teil nädalavahetus möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 30. April 2012, kl 13.44

Tervitus,

hullult kiire päev täna... eye rolling smiley
Kriban kähku, et kõik on kontrolli all smiling smiley Nädalavahetusel üks patupäev tuli, aga eelmine nädal sai tehtud kolm trenni nii, et olukord on lootustandev spinning smiley sticking its tongue out
Täna hommikul kaal sama, mis reedel thumbs up
Täna õhtule-homme plaanis ka aeda siblima minna, mõnus-mõnus ! smiling bouncing smiley

Ilusat päiksepaistelist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. April 2012, kl 14.50

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5

20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2
23.03....................63,6/-0,9................57,0/-0,2.............68,7/-0,9......................69,1/+0,4
30.03....................63,6/0....................57,4/+0,4............68,9/+0,2.....................70,1/+1,0
6.04.....................63,5/-0,1.................57,5/+0,1............68,6/-0,3......................69,1/-1,0
13.04...................64,5/+1,0................57,5/0.................69,1/+0,5......................67,2/-1,8
20.04...................64,0/-0,5................57,6/+0,1.................-................................67,2/0
27.04...................63,0/-1,0................58,1/+0,5.............68,7/-0,4.......................67,2/0
4.05


Kokku:..................+0,8kg...................+1,0kg...................-1,6kg........................-2,0kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. May 2012, kl 08.52

Ahoi!

Kuidas läheb? Mul on isegi täna tunne, et eile oleks justkui pühapäev olnudthe finger smiley Kardinad said pestud ja aknad ja aed korras ja õhtul jooksuring. Mõnus!smiling bouncing smiley Kaal täna 68,9.

Kevad on ikka tore igatepidi! Saaks nüüd veel paar kilokest allathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 02. May 2012, kl 09.32

Hommik!

Päike paistab, tuju on hea smiling smiley
Oh, saaks ma ka öelda, et aed on korras eye popping smiley Meile pandi kanalisatsioon sügisel, nüüd on aias selline sea songermaa, et jätkub tegevust terveks suveks. Lisaks veel plaanis muru arvelt peenramaad laiendada, nii et igav ei hakka tongue sticking out smiley Pekkidele on see muidugi halb uudis spinning smiley sticking its tongue out

Täna kaal paarisaja grammi võrra väiksem, tabeli kokkuvõtet vaadates minu + 1 kg ehmatas ikka ära küll winking smiley
Nüüd liikumist rohkem, loodan ikka ka paar kilo suveks seljatada.

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.14

Hommikut,

kaalunumber täna 57,5 smiling smiley Olen suhteliselt hea trenni- ja toitumisrütmi kätte saanud, loodetavasti hakkab nüüd kõik paremuse poole minema. Ise olen vähemalt optimistlik smiling smiley

Homme plaanis paari sõbranna perega väike kevadgrill teha, loodan, et säilitan terve mõistuse cool smiley
Kas kellelgi on äkki mõni hea marinaadi retsept, millega kanaliha marinaadi panna, need poešašlõkid on juba ikka väga ära tüüdanud.

Jooksen nüüd tööle smiling smiley
Ilusat reedet ja veel ilusamat nädalavahetust ! smiling bouncing smiley

Ootan teilt ka uudiseid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.30

Hommik!

Väga tubli tegu, Krissukrässu! Super!hot smiley Mina marineerin juba aastaid kõik lihad ise. Tuleb kordi odavam (võrdle liha hinda turul ja marineeritud toote hinda!), maitse parem ja pole ülesoolatud.
Variant 1. Keefir+sool+pipar+küüslauk+õli sutsu ja kõike muud, mida süda tahab ja kodus leidub(maitseroheline jne)
Variant 2. Õli+sool+pipar+küüslauk+väga hea on magus tshillikaste. Ise armastan kana ja siga teen harva, aga marinaadid sobivad mõlemale. Rohke küüslauk on alati hea! Ja tomatikastet võib lisada ja pestot jne jne. Head grillimist!

Mina võin ka rõõmustada, kaal täna 68,3!hot smiley Nüüd uus eesmärk 67 kätte saada.

Ka mina ootan uudiseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.51

Oi, kui tublid te olete olnud! Mul on teie pärast hea meel.Seekord mul endal siiski tõus- 68,1. Ei ole hea, ei ole. Võtan ennast jälle kätte.Raske aeg, sest maikuu on täis sünnipäevi nii tööl kui kodus.Püüan nädalaga oma 67,2 tagasi saada, siis oli endal ikka väga hea enesetunne ja enesekindlus. Kummaline, kuidas see lisandunud 800 grammi enesetundele mõjub.

Aga mis puuduatb marinaade, siis Võitjal on väga head retseptid,need õnnestuvad minu meelest alati. Lisaks nendele koostisosadele olen avastanud, et väga huvitava maitse annab ka sojakaste.Lisad natukene ja eriti hõrk maitse tagatud.

Ilusat reedet kõigile ja toredat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.13

Suured tänud retseptide eest, proovin kohe järgi smiling smiley

Võitja, õnnitlused ilusa tulemuse puhul ! hot smiley Meil see kirjavahetus siin veidi soiku jäänud, järgmine nädal võiks jälle tihedamalt suhelda, see aitab paremini olukorda kontrolli all hoida

Rokimemm, on jah nii, et isegi alla kilone kaalutõus on kohe näha/tunda. Kummaline. Jõudu ja meelekindlust lisandunud grammide seljatamisel.

Mina hakkasin peale oma šokikaalu kohe vihaga trenni tegema ning köögikalendrisse plusse/miinuseid märkima. Mõjus ! smiling smiley

Ikka edasi ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. May 2012, kl 12.37

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2
23.03....................63,6/-0,9................57,0/-0,2.............68,7/-0,9......................69,1/+0,4
30.03....................63,6/0....................57,4/+0,4............68,9/+0,2.....................70,1/+1,0
6.04.....................63,5/-0,1.................57,5/+0,1............68,6/-0,3......................69,1/-1,0
13.04...................64,5/+1,0................57,5/0.................69,1/+0,5......................67,2/-1,8
20.04...................64,0/-0,5................57,6/+0,1.................-................................67,2/0
27.04...................63,0/-1,0................58,1/+0,5.............68,7/-0,4.......................67,2/0
4.05........................-..........................57,5/-0,6..............68,3/-0,5......................68,1/+0,9


Kokku:..................+0,8kg...................+0,4kg...................-2,1kg........................-1,1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.46

Hommikut!

Pean tunnistama, et grillipeol sai liha veidi palju manustatud ja koogist ei suutnud ka loobuda eye rolling smiley
Ja eile pidi keegi ju jäägid ka ära sööma eye popping smiley

Sellegipoolest, eile õhtul olin tagasihoidlik ja kaalunumber täna sama mis reedelsmiling bouncing smiley

Mu sisetunne ütleb aga mulle, et kui ma kohe midagi ette ei võta, siis number pöördub homseks inetumaks. Kuna trenni täna ei saa (autot pole) , siis plaanis lõuna ajal pikem keskmiselt mõõduka tempoga jalutuskäik.
Ehk saan oma nädalavahetuse patud ikka andeks smiling smiley

Kuidas teil nädalavahetus möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. May 2012, kl 12.43

Tervitused!

Minu meelest on väga tubli, Krissukrässu, kui reedene kaal ka esmaspäeval. hot smiley
Vaid kiitused Sulle!
Minul väike tõus 68,7angry smiley Pingutan nüüd reedeks vähemalt eelmise reede numbrit saadagrinning smiley
Olin küll korralik, aga tundub, et iga suutäis on varmas kohe kehale potsatama...the finger smiley

Mida veel kuulukse?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. May 2012, kl 13.05

Tervitus!

See on küll õige, et iga suutäis on varmas kohe kehale potsatama.Peame ikka hullult tublid olema ja eks me ju oleme ka (vahelduva eduga).
Käisin laupäeval sünnipäeval, kuid suutsin ennast mõistlikult üleval pidada, olen enda üle päris rõõmus. Eile olin ka korralik ja täna jätkan kenasti kahanemist.Tegin eile perele kooki, ise ainult maitsesin.Reedeks on vaja kindlasti 67,2 tagasi saada!
Anname ikka endast enne reedet teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.33

Hommikut ! smiling smiley

Kuidas teil läheb?

Mina eile õhtul veidi patustasin, magusat sai liiga palju siit ja sealt ampsatud eye rolling smiley
Köögikalendrisse panin toitumise kohale rasvase miinuse eye popping smiley Vat, kuidas õhtuse söögikorraga saab kogu päeva töö ära nullida...
Aga trennis käisin ka,BodyPumbis üle pika aja, täna lihased mõnusalt valusad
Kaalunumber ikka täpselt sama täna, arvestades eilset õhtut, olen rahul smiling smiley

Aga reedeks peab miinus tulema! Täna õhtul hoian köögist eemale ja lähen hoopis õue maad kaevama smiling bouncing smiley

Päike teeb tuju heaks smiling smiley
Ootan teilt ka sõnumeid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.54

Ilusat hommikut!

Reedeks peab miinus tulema! Ja ta tuleb!

Õues nii ilus ilm, tahaks kontorilaua tagant ära. Liitusin ka sel aastal "Käi Jalaga",see on tore üritus ja paneb iga ilmaga käima või jooksma. Teeb tuju heaks.

Eile õhtul tegin algatuseks pikema käimisringi, põske midagi ei pistnud, olin lõpuni tubli. Kalorid sõin täis juba päeva esimeses pooles. Ega isu üle küll kurta ei saa, aga see pidavat terve inimese tunnus olema.Vaim on valmis kangelaslikult õiget kurssi hoidma, sest eesmärgi 65,3 võiks ju ometigi ükskord saavutada. Vaatan, et mulle sobibki nii, et enamuse kaloreid söön hommikusöögi ja lõunaga ära, õhtusöök jääb väga napiks.

Olgem siis ikka mõistlikud ja püüame reedeks kaalu kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. May 2012, kl 13.06

Tervitused!

Mul oli eile hea päev ja sain ühe tähtsa asja tehtud ja motivatsioon oli nii laes, et jooksin planeeritud 7km asemel nagu muuseas 11km. Oh, oleks iga päev selline tunnethe finger smiley

Kaal peaaegu sama, mis reedel, aga ma kardan ära sõnuda. Kogemusedgrinning smiley

Mulle ka sobib, et õhtul söön vähe ja keha on sellega juba nii ära harjunudsmiling bouncing smiley Sestap kõiksugu peod ja külalised on kurjasteye popping smiley Aga elame üle!

Tublid olete ja oleme! Reedeni veel 1,5 päeva!the finger smiley

Loodan täna muru niita esimest korda. Minu lemmiktegevussmiling smiley

Päikest kõigile! Nii tore kui kirjutate!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. May 2012, kl 12.39

Jõudu kõigile, kes tööl on ja õue ei saa!
Teistele mõnusat suve nautimist, on ikka mõnus ilm küll.

Kell on 13:25 ja mul on jäänud alles ainult 180 kcal.
Hoian külmkapist eemale ja teen peale tööd pika käimisringi.
Täna hommikul lähenes kaal juba eesmärgile suhteliselt lähedale ja see on tore.

Olgem mõnusad ja ilusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.03

Tere hommikust kõigile!
Teatan rõõmuga, et sain 67,2 jälle kätte, kuid kergelt see küll ei tulnud.Oh, kuidas tahaks juba olla 66,.... kasvõi 66.9...
Kuidas teil läinud on?
Vaatamata sellele, mis ilm on, kõigile ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.58

Tere!

Tubli tegu, Rokimemm!!!hot smiley Saad kindlasti 66 kätte, luban sedawinking smiley Küll me siin torgime ja innustame üksteist seni, kuni eesmärk käes!

Mina ka õnnelik. Kaal 68,1hot smiley, st tahaks nüüd üle pika aja 67 näha ja siis 66...
Ka minul pole see kergelt tulnud, aga piinelnud pole ka ja enesetunne on super!

Homme kooliaasta lõpuarvestused, st täna õhtul tuleb veel nokitseda ja meisterdada ja arvutis kribadasmiling smiley

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.50

Hommik!

Te olete supertublid, mul on tõesti hea meel teie pärast!!! hot smiley

Visadus viib sihile, on ju nii smiling smiley

Minu kaal täna hommikul 57,4. Väike miinus ikka tuli, oleks võinud muidugi paremini.
Aga eilne trenn jäi ajapuudusel ära, see ajas mind päris stressi. Ja täna tunne kuidagi paks grinning smiley
Aga pole hullu, lähen teen täna lõuna ajal ühe bodyaeroobika. Kuigi pean aeroobikat üheks igavamaks trenniks, siis kaloreid põletab seal ikka ja peale trenni tunnen ennast kindlasti palju paremini smiling smiley

Nii tahaks nädalavahetusel aias mütata, kui ainult seda ilma oleks eye rolling smiley
Ja pühapäeval emadepäev, jälle üks väljakutse smiling smiley

Oleme tublid edasi ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. May 2012, kl 08.54

Hommikust, tüdrukud!
Kuidas nädalalõpp ja emadepäev möödusid?
Laupäeval oli päris sant ilm, kuid käisin ligi 20000 sammu ja jäin iseendaga rahule.
Emadepäev oli küll paras katsumus, hõrgutistest ära ka öelda ei saanud.No kuidas sa keeldud, kui lapsed ise teevad salati, pirukad, magustoidu jne.jne.Täna teen siis lihtsalt kergema päeva ja püüan võimalikult palju liikuda.Reedeni on veel hulk aega, tahaksin kangesti ilusamat numbrit näha.
Võitja! kuidas Sinu lõpuarvestused edenesid?
Edasi ilusama numbri poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. May 2012, kl 09.19

Tere hommikut !

Minul oli laupäev väga tegus, sai päris palju töid aias ära tehtud ja söögiga patustamiseks aega ei jäänudki smiling smiley

Pühapäeval aga läks kõik vastupidi - sai palju söödud ja joodud ning töötegemiseks aega ei jäänudki tongue sticking out smiley

Aga puhata oli ka mõnus ja nautida päikest ja veini ja head sööki spinning smiley sticking its tongue out

Tänasest olen jälle tubli ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. May 2012, kl 09.32

Hommikust!

Tore lugeda, et teie nädalavahetus kenasti läinud!smiling smiley

Minul oli meeleolukas viimane koolipäev sel kevadel ja arvestused läksid tublilt ning lõpetasime India restoranis. Sõin väga ontlikult (läätsed/imemaitsavad). Kodus ootas aga ees leivategu ja pühapäeval meisterdasin imelise rabarberikoogi. Manustasin nii leiba kui kooki täiegaeye popping smiley Nautisin!

Pühapäev oli tegus ja tegi mulle rõõmu, sest murud said niidetud ja terass õlitatud ja maasikaid istutatud ja ehituspoes käidud ja ilus lõuna/õhtusöök söödud ning lõpuks ka hunnik pesu triigitud.Nii et äärmiselt tegus emadepäev!smiling bouncing smiley

Aga...kaalukest tuli juurde +0,5...Tänasest kook unustatud ja leiba ei tohi vist ka lähiajal küpsetadaeye rolling smiley

Päikselist nädalat ja pingutame koos!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. May 2012, kl 09.45

Saime siis kõik nautida ühe päevakese kõike, mis meeldib, nüüd jälle korralikuks smiling smiley
Võitja, ma väga oleks huvitatud Sinu rabarberikoogi retseptist, kas Sa raatsid seda jagada smiling smiley

Ühe koogi pean värsketest rabarberitest ikka ära tegema ju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. May 2012, kl 13.15

Ikka raatsinsmiling smiley

Põhjaks tegin liivataigna:
125g võid
2spl rõõska koort
riivitud sidr.koort
2 munakollast
1,5 dl tuhksuhkrut
4 dl jahu

See on üks parimaid retsepte! Kavalus peitub tuhksuhkrus, rõõsas koores ja sirdunis. Taigen saab väga mõnus ja krõbe. Küpsetan seda enne rabarberi ja muna pealepanelkut peaaegu küpseks.

Peale hakitud rabarber (võid enne suhkruga hoida kausis veidi ja pärast vedeliku kindlasti ära kurnata) + veel suhkrut.
Ja rabarberi peale munabiskviit. Soovitavalt maamunad, siis on maitse hoopis teinewinking smiley

Mina tegin suure plaaditäie, peale läks biskviit 5 munast (piisaks ka 4). Ja taignast peaks ka jaguma. Tegin seekord 200g võist, aga tainast jäi rusikasuurune pallike üle.

Rabarberile siis kohe biskviit peale ja ahju, nii ~190-200 kraadi juures. Aega ei teagi öelda, umbes 20 min. Vaatad kui biskviit valmis.

Head maisustamist!

Muidugi, ka puruga saab imemaitsev, aga siis on veel rammusam...eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2012, kl 12.53

Kõlab ahvatlevalt, proovin kindlasti ära ! spinning smiley sticking its tongue out
Kuigi jah, aiman juba ette, et selle koogi manustamisel läheb piiri pidamisega raskeks tongue sticking out smiley

Kuidas teil läinud on?
Mina sõin üleeile ja ka eile õhtul rohkem, kui oleks pidanud eye rolling smiley Nädalavahetuse pidu pani ikka põntsu ja "august" on paganama raske välja ronida

Aga täna vedasin ennast trenni ja LUBAN PÜHALIKULT täna õhtul kalorite piires toituda! smiling bouncing smiley

Kaalunumber oli täna imekombel sama, mis reedel. Aga see vist lihtsalt vedamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. May 2012, kl 13.56

Tere!

Oi Krissukrässu, sel juhul võid tõesti õnnelik olla!smiling bouncing smiley Minul "kargab" iga sai või muu liigne kohe puusalethe finger smiley ja kajastub kaalunumbris.
Olen sel nädalal mõnel päeval küpsistega maiustanud ja just sõin lehttaigna kohupiimapiruka (soe, imehea). Kaal oli eile veel tõusnud võrreldes esmaspäevaga, aga täna juba kena number. Päris reedest pole kätte veel saanud. Mulle tundub, et need söömised ja mittesöömised kajastuvad hoopis päev hiljemangry smiley

Trenni olen jätkuvalt korralikult teinud ja nautinud.

Täna plaanis rõdukastid taimi täis istutada, see niiiiii mõnus töö.smiling smiley

Kaunist päikselist õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. May 2012, kl 09.24

Tere!
Ka minul on olnud ka nädala sees õhtuseid sööminguid ja see on jätnud jälje.Eile ei julgenud kaaludagi, täna siis kogusin julgust ja number ei rõõmustanud. Kardan, et eelmise reede numbrit tagasi ei saa. Liigutan täna maksimaalselt ja söön mõistlikult.
Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.