Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: nairam
Kuupäev: 05. October 2011, kl 18.48

Mulle sobib ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: fluffy
Kuupäev: 05. October 2011, kl 19.11

Mulle sobib ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 05. October 2011, kl 22.25

Kuidas siis eesmärgiga jääb, kas teeme kaal aasta lõpuks või midagi muud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. October 2011, kl 07.54

hei,

kõigepealt tänud mitjakesele, et ta annab meie kõigi ühise ürituse nimel kõige suurema panuse ja hakkab lisaks ka tabelit pidamasmiling smiley
esimene verstapost sellel "okkalisel teel" kokkuvõtte tegemiseks võiks aastavahetus olla küll. See on piisavalt lähedal ja siiski nii kaugel, et vaadata, kuidas püsivust ja tahtmist ning tulemusi on.
Lühitutvustuseks veel niipalju, et vanusega enam kilgata ei taha ja lapsed juba nii suured, et hakkan vanaema staatusesse jõudma.
Motivatsioon, et miks siin praegu olen on see, et tervis on kehvaks läinud, selg väsib ära ja ah ma parem ei kurda, loodan, et pean vastu ja küll siis ka tervis paraneb kui ei pea enam endaga mitut ämbritäit kaasas vedamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: steili
Kuupäev: 06. October 2011, kl 08.03

No mina olen ka väga entusiastlik. Kas siin on kedagi, kes minuga vesiaeroobikas käimisele ka kampa lööks. Mina lähen kindlasti! Seltsis aga oleks toredam. Las see bassein laeinetab, mina rühin eesmärgi poole smiling smiley Las see grupp olla nii suur, piitsutabki rohkem

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 06. October 2011, kl 08.03

hakkame jah suure seltkonnaga, seltsis segasem.
Esimene verstapost võiks olla jah jõulud, et siis kes mis eesmärgi seab. Jõuludesk on ka arvatavasti näeha kes jäävad uuel aastal uue hooga ja kes veel soovivad tagasi tulla või edasi minna the finger smiley
Minu eesmärk jõuludeks oleks -10kg,kui hästi tahta siis see on k ama arvan saavutatav.
Päikest meile kõigile ja jõudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: pata
Kuupäev: 06. October 2011, kl 08.07

Tere kõigile vapratele.Olen siin varemgi olnud,kuid suvi ja oma nõrkus hävitas kõik,mis kaotanud olin.Mul on väga piinlik.Mõtlesin mitu päeva, kas alustan uuest. Ja siis otsustasin ikka oma suurt kaalu jälle kaotama hakata.Tervis juba lonkab.Nüüd eile õhtul leidsin selle duelli.Olen küll lootusetult hiljaks jäänud ja saan ka aru,kui ma enam gruppi ei saa,kuid ma siiski üritan.Täna hommikune kaal oli 132,5.Mul on häbi, jaanuaris oli mu kaal 115.Sellest moraal,kui ikka kõigele käega lüüa,siis pole seda vaeva üldse mõtet teha.Nüüd olen otsustanud kindlalt,et alandan kaalunumbrit hoolega.Eesmärgiks on aasta pärast hõbepulm.See peaks ikka motiveerima kõvasti.Endast niipalju,et olen 42 kolme lapse ema ja kahe lapselapse vanaema.Töötan med õena.Jään lootma,et saan ikka koos Teiega alustada seda pikka ja vaevanägevat võitlust. Võitlust eeskätt iseendaga,oma isude ja kaine mõtlemisega.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Õieke
Kuupäev: 06. October 2011, kl 08.57

Uskumatu kui populaarseks see duell ikka osutus grinning smiley Kujutasin ette, et neli-viis kaaslast leian ja vägev küll. Aga praegu...grinning smiley Ja selle üle on ainult hea meel!
Mitjake, suur tänu sulle tabeli enda peale võtmise eest! Anna õhtuks teada millised mõõdud tabelisse lähevad, homme hommikul läheb siis trall lahti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 06. October 2011, kl 09.11

Lahe, jõuluks -10kg. Igati poolt.
Tänud Mitjakele thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 06. October 2011, kl 12.23

steili kus vesiaeroobikas käid,soovita, ma tahan ka tulla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: fluffy
Kuupäev: 06. October 2011, kl 16.34

steili mina oleks ka vesiaeroobikast huvitatud. Kus asub ja kui palju maksab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: nairam
Kuupäev: 06. October 2011, kl 18.16

Tõmbame äkki 100kg pealt kriipsu vahele? See ei tähenda muidugi, et koos 1) kepikõndi ei võiks teha ja 2) kooki süüa. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. October 2011, kl 22.58

Tere Lillekesed,

Vabandan, et endast nii hilja märku annan. Päev oli teguderohke ja nagu kiuste ei tahtnud minu kallis kaisukaru kuidagi magama jääda.

@pata: muidugi ka Sina oled avasüli teretulnud.

Siinkohal väike kokkuvõte meie julgest algatusest. Meid on kokku 19 ilusat naist (sisetunne ütleb, et me kõik oleme naised, vabandan siiralt, kui teen kellelegi liiga), kes on sihikindlalt otsustanud enda heaks midagi suurt ja head teha. Grupi jagunemine/ mittejagunemine on jäänud lahtiseks. Kui keegi soovib siiski algatada uut gruppi ja kaasata ka osa 90+ liikmetest, siis palun andke endast julgelt teada.
Tabeli leiate lingi kaudu: [docs.google.com]
Tabelis on kolm töölehte: kaal, ümbermõõdud ja andmed.
Kaalulehel palun kirjutage hommikul kaalutud number lihtsalt üle. Eesmärgi veerg on aastavahetuse seisuga, sinnani on aega 12 nädalat. Palun mõelge oma eesmärk hoolega läbi. Muidugi me kõik tahaksime sinna panna ilusa numbri, kuid palun pidagi meeles, et selle saavutamine nõuab meilt väga suurt jõupingutust. Näiteks kui eesmärk on -10kg (panin ka endale), siis lihtsa rehkenduse järgi ma pean nädalas alla saama vähemalt 830g- kas see on ka reaalne??? Olgem ausad iseenda vastu- kas ma suudan? Meil on vaja teha palju tööd, valada higi ja pisaraid ning kui vaja ka verd... Tasa ja targu.
Ümbermõõdud on 100% vabatahtlikud. Kuna olen enda jaoks selle läbimõeldud ja tähtsa otsuse teinud- hakkan saledamaks, siis miks mitte põhjalikult.
Ja ka andmete leht on vabatahtlik. Võib-olla leiab keegi endale trennikaaslase, eriti kui satute samas kandis elama. Võib-olla leiab keegi endale lausa hingesugulase, kellega privaatsemat kirjavahetust pidada. Võib-olla tahab keegi lihtsalt kellelegi helistada. Või siis miks mitte näiteks Facebook´i kaudu ka lähemalt tuttavaks saada. Aga nagu mainitud, on see kõik vabatahtlik. Kuna meie nn andmebaas ei ole parooliga kaitstud, siis andmete lehe ma võtan paari nädala möödudes maha (kaal ja ümbermõõdud jäävad alles.)
Kui te soovite veel midagi tabelisse lisada, palun andke teada, teen ära.

Praeguseks soovin kõikidele kauneid unenägusid ja palun ärge kaalumise pärast muretsege ega stressi minge- mõne aja möödudes on number jälle ilusam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. October 2011, kl 22.59

Unustasin lisada, et tabelis andmete lisamine/muutmine salvestub automaatselt (ei pea vajutama "save" nuppu).

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.13

Tere hommikust!
Olen vist lihtsalt blond, aga kuidas ma neid erinevaid sheet'e seal dokumendis näen? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.16

Leidsin!
Kui keegi veel minu moodi algul ei leia, siis vali VIEW --> List ja seal ülevalt saad valida 3 sheet'i vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.33

ma lugesin reegleid ja tuleb teha ka eraldi pealkiri kus duellitajate nimed. Mitjake ,kas sa teed eraldi foorumi ja paned sinna selle tabeli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.05

Tore tabelike, tänud mitjake
Kõigile siis jõudu ja jaksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: nairam
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.36

Tere kõigile,

siin kirjutab selle foorumi kõige blondim inimene, kes kaks päeva (loe: kaks päeva) mõtles, miks keegi siinses teemas ei kirjuta ja miks minu kirjutatud sõnumeid näha ei ole ning pidas seda Kaaluabi veaks. Täna hommikul avastasin lõpuks, et teemal on ka lehekülg 2!!

Oh, seda häbipuna mu palgeil..

Toredat kaalulangetuse algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Matsu
Kuupäev: 07. October 2011, kl 12.08

Liituksin ka teiega kui veel võimalik

Matsu 105 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 07. October 2011, kl 13.26

kas siis hakkasime täna oma duelliga pihta ? kellele ja kuhu ma oma kaalu ütlema pean???

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 07. October 2011, kl 13.37

issand. ma ei saa midagi aru kuhu ja kuidas ma selle kaalu kirjutaqn. ma absoluutselt ei orjenteeru siin....confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: gerlit
Kuupäev: 07. October 2011, kl 16.11

selline kysimus et kuidas te seda ümberm66du tabelis seda ruumi endale juurde panite.noh seda et lisada jargmine m66tmine 14.07.
ei oska nagu seda v6i olen lihtsalt blond

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 07. October 2011, kl 16.36

@Matsu: lisan ka Sinu andmed meie tabelisse. Kas on ka eesmärkkaal aastavahetuseks?

@Nöbin: olen alustanud meie grupi tabeliga, mille leiad siit (palun vajuta faili nimele, ning siis see avaneb). [docs.google.com]
See on selline mõnus tabel, kuhu saavad enda kohta käivaid andmeid sisestada/muuta kõik grupiliikmed ise. Tabelisse saab siis lisada erinevatele lehekülgedele kaalu, ümbermõõdud ja enda kohta käivad andmed (kaks viimast on vabatahtlikud).

Kui see tabel käib pisut üle jõu, siis kirjutage lihtsalt siinsamas foorumis ja ma täiendan tabelit teie eest. Palun ärge ainult selle pärast loobuge.

Tabeli vorminduse võin ka enda peale võtta. Ehs siis teie palun sisestage oma jooksvad andmed. Järgmise nädala andmeteveeru ja nädala muutused lisan siis ise.

Aga nüüd läheb küll meie grupp lukku. Hetkel on meid nimekirjas 20. Ma tahaksin väga loota, et me kõik ilusti ka püsima jääme.

Me oleme kõik väga tublid, et oleme ennast kaaluabi keskkonda registreeinud. See on üks samm parema ja ilusama iseenda poolespinning smiley sticking its tongue out. Teeme endale pika pai. Ja nüüd aeg ka järgmine samm teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 07. October 2011, kl 17.21

Meie hetketabel:

NIMI: 7.10.2011, eesmärk 31.12.2011
FeliZe 89.3
eideke 92 83 (-9kg)
Õieke 96 86 (-10kg)
crissukas22 96
steili 96
mitjake 97 87 (-10kg)
Remmelga 99,1 90 (-9,1kg)
krista 99,5 90 (-9,5kg)
fluffy 105
Matsu 105
raamatuplix 109.7 99 (-10,7kg)
Mihkeliine 110 99 (-11kg)
gerlit 113,3 100 (-13,3kg)
krissi 116,2 100 (-16,2kg)
Nöbin 119
sullykene 122
nairam 123,70 109 (-14,7kg)
pata 132,5 120 (-12,5kg)
mummi
mammut 137,3 125 (-12,3kg)

Olen vaadanud ka teiste motivatsioonifoorumeid ja tundub, et paljudel probleem tabeli vormindusega. Seda lihtsalt ei saa exceli tabelina postitada.

Ja nüüd ma siis alustan uue pealkirjaga: DUELL 90+ (nii on kaaluabi.ee reeglites kirjas).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Matsu
Kuupäev: 07. October 2011, kl 17.40

Matsu unistab 10 kilo aastavahetuseks kergemaks saada. Edasi ikka ka, ei taha selle 10 kiloga piirduda...

Kuna kaalu on palju siis peaks see eesmärk ka päris reaalne olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 18.55

Nii ja minagi nii blond,et eipannud tähele et siin juba 2 lk-d on.
Tahaks kah oma andmeid panna aga ei saa miskipärast kusagilt seivida seda kuhu tel nr jne panen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 19.08

kas keegi saab aidata,ma ei saa kuidagi neid mõõte sinna panna,ainsana sain kaalu ja sihi panna ???

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: steili
Kuupäev: 07. October 2011, kl 22.46

Tere

Mina plaanin minna Nõmmme ujulaase, seal on himmikusel ajal 4* nädalas vesiaeroobika ja kuukaart maksab 50.-, selle raha eest siis võib käia 30 päeva trennis, korraga 90 minutit. Teine variant on Õismäe ujula, seal on kõik sama, kuid vesiaeroobikat on selle hinna eest vaid 2* nädalas, muud trennid siis lisaks, kokku ikka iga päev ca 90 min. Hea meelega ajaks kamba kokku ja siis lainetaks basseini üle ääre smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: fluffy
Kuupäev: 08. October 2011, kl 08.33

Tere, mul vaike probleem, ma ei leis meie nimekirja google docsis. Mis selle no eke on seal ja kas see on seotud kaaluabi portaaliga seotud emaliga?
Tunnen ennast paris tohmakana praegu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.