Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 17. October 2011, kl 20.24

Meie siin hõiskame kui läheb üle kilo või kahe nädalas, aga ma sattusin lugema midagi sellist:

Mitte mingil juhul ära kaota kaalu üle 0.5 kg nädalas. See on kaalukaotamise juures kõige tähtsam reegel. Me teame, et seda tundub väga vähe…………… Kui Su kehakaal langeb kiirema tempoga, suurenda veidike söödava toidukoguse hulka. Miks? Su keha suudab nädala jooksul lahti saada ainult teatud hulgast rasvast. Kui Sinu allavõtmise tempo on kiirem, on tõenäoline, et Sa kaotad dieedi käigus ka oma raskesti saavutatud lihased. Mäletad – mida vähem lihaseid, seda vähem energiat keha tarbib, ja Sa hakkad võtma kaalus juurde. Võti on keskenduda pikemale eesmärgile, mitte kiiretele muutustele. Arvuta, palju Sul on vaja kaalu langetada, ja arvesta selleks vajalik aeg. Näiteks 10 kehakaalu kg langetamiseks vajad sa 10 kg : 0,5 kg = 20 nädalat, mis on ainult ~ 5 kuud. Tegelikult on see väga väike aeg kogu sinu elust.



Ehk siis ma ei peakski nii hirmasti rõõmustama. kui kaob rohkem, kui oodanud olin...?...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 18. October 2011, kl 10.02

Eks ta nii kõige õigem ole jah.
Aga kellel ikka seda kaalu peal on sellel alguses läheb ikka rohkem ja pärast hakkab venima, niikaua kui meie keha harjub selle kaalukaotusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 18. October 2011, kl 13.11

Ilusat pärastlõunat kõigile.No nii nüüd on tõehetk saabunud,minu vanal kaalul kustus eluküünal.Eile jantis,ostsin talle veel uue patarei,aga täna ei läinud üldse tööle.Patarei oli ikka õieti sees,nii blond ma ka ei ole.Ja siis ostsin uue,ja oh imet kaal kohe mitme kilo jagu suurem.Ahastus tuli peale.Ju siis olid mu näidud enne juba valed.Jalutamas käin korralikult,söömine ka normi piires,nii,et kaal vedas alt,näis mis numbri reedeks saan.Küll on ikka jube suur tüdruk olla.Aga mna kiuste järgi ka ei jäta,ma veel näitan milleks mina suur ja ülekaaluline võimeline olen.Vot nii,aga edu teile ja päikest südamesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 18. October 2011, kl 14.47

Tere Lillekesed smiling smiley

Nöbin kirjutab täiesti õiget juttu, et tervislik kaalukaotus on 0,5 kg ja üle selle pole enam kasulik, sest keha läheb nö säästureziimile ja raamatuplix´il ka õigus, et see kaalukaotus ei ole kunagi sirgjooneline jutt vaid aja möödudes pigem aeglustub.
Lubasin seekord endale, et ei hakka stressama ja iga päev kaaluma ehk 1 kord nädalas mingil kindlal ajal on just paras intervall ja seepärast oli eelmise nädala kaalukaotus endalegi üllatuseks, sest jälgisin kenasti kalorite hulka ja nälga ka ei tundnud. Eile aga lõi iseloomu nõrkus välja kui perele värsketest õuntest ja jõhvikatest mannavahtu tegin, no ei saanud pidama. Teoreetiliselt oled ju tugev küll ja tead, mis on kehale kasulik, aga praktikas jääb iseloom vahel nõrgakssad smiley. Püüan tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 18. October 2011, kl 16.28

Tere.

Mis sellest vesiaeroobikast sai siis kas panite mingi pundi kokku ka, saan ka vahel hommikuti käia. olen käinud esmaspäeval ja reede hommikuti nõmmel ja neljapäev õismäel kui aega on. Kas keegi käib laagris ka õhtuti sinna saaks ka tulla.
Kirjutage veel kus keegi käib kas keegi kuival maal ka midgai teeb??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 19. October 2011, kl 07.31

Minu vesiaroobika jäi magamistuppa. St pakkisin asjad kokku ja siis see kott ootas kaks päeva, siis võtsin kotist trikoo ja ajasin selga, seisin peegli ette ja süda läks pahaks. Ikka täitsa rõve vaatepilt oli. Vot ei tihka minna. ma tunnen end kui vaal. Saan aru, kes halvustab, on madalalaubaline, kuid ma olengi ju vaal (pigem vist ikka rasvas küpsetatud moosipall)ja ei saa oma kompleksidest üle. tegelikult ma saan ju aru: mul on eesmärk ja mind ei huvita, kui vesi lainetab. No teoorias olen tugev. Kui ükskord endast võitu saan, siis lähen. Praegu jalutan koeraga 3* päevas pikki ringe ja püüan mitte masendusest pugida. libastun ikka palju ja nii häbi on, aga ma ei anna alla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 07.52

Steili, saan sinust aru. Olen täpselt samasugune sad smiley
Palju asju on jäänud tegemata selle pärast, et ei näe hea välja.
Vot. Aga me püüdleme ilusama elu poole, et sellistest kompleksidest vabaneda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 19. October 2011, kl 11.49

Nõustun Matsu ja steiliga.
Raske oi kui raske on, ma reedet lausa kardan, sest see nädal on ikka totaalselt lõhki läinud.
Ei saa enam õhtul söömist pidama, õudne kohe. Proovisin porgandit süüa, täitsa lõpp, sülitasin välja, no kohe kuidagi alla ei läinud.
Aga õunakook kohupiimaga läks ja kuidas veel smiling smiley
Nii et jah olen 100% kindel tuleb plussinädal, aga eks see selgub reede hommikul.
Mis sitasti see uuesti, küll saame ka jälle miinustesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 19. October 2011, kl 11.59

olin mõned aastad tagasi sama probleemi ees. Tahtsin väga vesivõimlemisse minna aga nägin omas pruunis adi trikoos jube välja. Otsisin endale uue trikoo mis oli tume ja diagonaalsete triipudega must-valge-hallikirju.Ega ma sellest peenemaks läinud aga enesekindlust andis juurde küll. Selline muster on visuaalselt salendav.No olgu sellega kuidas on aga kohale veeredes leidsin eest samasugused suured tüdrukud ja ega need piitspeenikesedki meile viltu vaadanud, pigem õpetasid ja julgustasid.Igatahes läbinisti positiivne kogemus.Vette ronides oleme ju kõik ühesuurused,sest oleme ju kaelani vees. Peale selle tunnevad need kiitsakad tüdrukud ennast samamoodi paksudena. Kellel on sangad, kellel kõht jne. Naeruväärne ütlen mina 100 kilone, kui 50kg naisterahvas minuga kõrvuti seistes sedasi ütleb aga ju on see temale ülioluline ja kohut mõista pole minu asi. Pikk jutt sai aga tahan öelda, et häbeneda pole midagi sest selleks me ju sinna võimlema lähemegi et kaalust alla saada ja paremad välja näha. Ja need kes meiesuguseid jõllitavad on ise ka mingite komplekside küüsis. Jõudu ja julgust! Hea enesetunne mida te peale seda trenni tunnete kaalub kõik muu üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 19. October 2011, kl 13.01

Jumala õige jutt on kristal. Mina olen küll Tartust, seega ei saa utsitada endaga ühinema. Aga mina käin vesiaeroobikas. Ja kaalun ju ka ligi 120 kg. Mina nt ei põe. sest ENAMUS on seal suuremad naised. Peenemad armastavad rohkem jõusaali jms. smiling smiley Käivad vahest ka mõned peenikesed. Aga ma usun, et pigem vaadatakse teid imetlusega, kui kohale lähete, et vau, kui tublid naised! Teevad vähemalt midagi selle heaks, et asi muutuks, mitte ei istu kodus diivanil teki all ja ei pugi toitu näost sisse ja ei masetse, et kaalunumber jälle tõuseb!!! (: Seega ärge põdege ja minge kohale. keegi ei vaata teid pahasti!!!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 19. October 2011, kl 13.06

Teate, mul tekkis selline küsimus, et kuidas teie oma toidu kirja panete. Kas planeerite päeva ette ehk siis panete ennem kõik kirja ja siis sööte kaaluabisse kirja pandu järgine või siis jooksvalt.
Mina ise panen kirja kõik jooksvalt, kuna minu elutemposse ei mahu selli ette planeerimine, kuigi vahel mõtlen küll, et peaks endale iga päeva õhtul järgmise päeva menüü koostama... ei tekiks probleemi, et kcal puudu w üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 19. October 2011, kl 13.59

Tervitus.Mina panen jooksvalt,kuid söögid mõtlen hommikul valmis.Aga kuna pean menüüd kohandama ka teiste pereliikmetega,siis vaatangi jooksvalt kuidas endale sobilikku kokku klposida,panen endale rohkem salatit jne.

Keegi on blogis kirjutanud,et kui kilpnääre on haqige,siis on raskem kaalu langetada.Mina olen ikka päris hädas.Ei taha sugugi langeda.Vanasti läks ka vahest 2 kg nädalaga,aga nüüd on igal hommikul veidi veel juures.kuid samas on mul ka kogemus kiirele langusele,see kõik tuleb tagasi ja rohkem veel.Peaksin kannatlikum olema ja ehk mitte nii tihti kaaluma,aga kuidagi kohe kisub kaalu peale,kui ikka jalutan hoolega ja söön kcal piires.Kas meie duellis on ka kilpnäärme haigusega keegi,jagame muljeid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 19. October 2011, kl 14.51

endal mul ei ole kilpnäärme haigust, aga ühel tuttaval on. st ta oli jumala peenike ja nüüd mingi aasta-kahega on väga suureks paisunud. sellega see kaalu langetamine on väga raskendatud, kui mitte peaaegu et võimatu. võimatut pole muidugi miskit, aga jah, ei pidavat mõjuma see kalori lugemine ja muu selline sad smiley. Nii ma olen kuulnud. Ärge siis pahandage kui keegi targem ja mul vale informatsioon smiling smiley

pata sa ära käi iga päev kaalu peal grinning smiley ma eelmine reede käisin oli üle kilo kadunud ja siis käisin uuesti esmaspäeval, kuna ma olin nv-l niiiiiiii tubli. oli veeel üle kilo läinud ja nüüd ka olen igati tubli olnud ja kaalunud ka hommikuti, et siis ikka tulemust ka näha oleks, aga koguaeg paigal. jäta ainult reede kaalumiseks. ja kül näed, et ka miinus tuleb, kui tubli oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 19. October 2011, kl 15.22

hei,

Minu meelest oli täna täitsa lahe lugeda, et uudises oli just meie grupp ära toodud the finger smiley

Kilpnäärmega on nii, et kui alatalitlus siis ainevahetus väga aeglane. Minul oli vanasti üle ja siis kilpnääre kiiritati ja nüüd on alla, söön hormoone juurde. Sul on õigus- kergelt ei tule ehk et teistel tuleb see raskelt ja meil VÄGA raskelt. Aga ikkagi tahan ja ongi kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 15.33

Minul on kilpnääre osaliselt eemaldatud. Tegu on alatalitusega st võtan juurde mõnuga smiling smiley
ja kui täpselt programmist kinni pidada langeb kaal ikka küll. Kuid osadel inimestel on ületalitus ja vot nemad on jälle superpeened.

Kui minul eemaldati kilpnääre siis räägiti sellest, et ei tohi enam süüa kõike mis meeldib. Kuid kes seda uskus kui kaalusid 57 kg hot smiley
Kaalu tuli päris ruttu juurde, aastaga mingi 40 kg ja nüüd siis pusin vahelduva eduga juurde ja maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 16.18

Mitte aastaga vaid paari aastaga tahtsin kirjutada. Vabandan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 19. October 2011, kl 17.30

Hea on lugeda teie tähelepanekuid ja mõtteid.Mul ka alatalitus,võtan hormoone juurde ja seda siis elu lõpuni.Eks tuleb pingutada ja loota,et veidigi alla läheb.
Meie duelli edust oli tõesti hea lugeda,see annab jõudu juurde.
Aitäh Nöbin,ma katsun ennast edaspidi ainult reedeti kaaluda.Sagedane kaalumine kulutab liialt kaalu ja tulemust pole kopika eest.
Tänud kõigile,kes me oleme üksteisele toeks,koos me võidame niikuinii.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.36

Ai ai ai käisin huvi pärast eile õhtul kaalual ja opaaa, minu suurtel maiustamisetl ja kalorite lõhki minemisel oli tõsime tagajärg, +3kg. Aga noh ega see on ikka õige see mida sisse ajad, see sa ka oled.
Aga ma loodan et homme hommikuks nati väiksemat plussi.
Mis te teete nende õgimishoogudega just õhtuti. Kuidas sellest suletud ringist välja tulla?
Kui selline ahastus peal siis leiadki lohutust söögist, mis muu siin ikka toidab kui TOIT.
Aga ma ei ole veel allaandja, tuleb käsile ennast võtta aga kust saada motivatisooni, viimasel ajal selline kõigele käega löömise tunne.
Aga väike näide tänasest hommikust, seoses varem ülesse tulemisest ja võimlemisest.
Nii plaanisin siis täna hommikul varasemat ülesse tõusmist 05,00 oli äratus , et natukenegi võimelda.
Tulemus oli selline panin äratuse kinni ja keerasin teise külje, ja siis kui ma ärkasin vaatan kell juba 06,31 opppaa 15min aega et valmis saada. Isutn juba oma kodinatega autosse ja minek, võtan veel hommikul töökaaslase peale. Imestasin veel et huvitav miks teda juba kohal ei ole.
Sõidan siis tema maja juurde ja helistan, vastu ka ei võta. Ja mis siis välaj tuli, et kell on hoopis 07,00 asemel 06,00 nii et jah siit moraal , väga tõsiselt ei tasu ka asju võtta.
Pean ikka enda jaoks mingi lahenduse leidma, et mingi aeg trenni teha, küsimus millal sad smiley

Siin üks teemakäsitlus ka ülesse, pole küll otseselt see aga huvitav oleks ikka avamusi saada.
Ma juba nimelt olen üritanud pikka aega lapse ootele jääda aga ei ole õnnestunud. Tablette olen söönud kahe suupoolega, mille tagajärjel ma arvan suure tõenäosusega hormoontalitlus paigast ära on ka, kaal ei idane ei mädane, pigem tõuseb.
Üks arst ütes et peate kaalu alla saama siis jääte kohe rasedaks. No jah olen olnud 20kg kergem ja siis ei jäänud ka. Ja tutvusringkonnas on inimesi kes on minust tunduvalt suuremad ja jäävad rasedaks. 31,10 plaan minna Tarusse Sõritsa juurde, ei tea kas on abi, või saan pigem kõvasti nahutada, ja seda ma mitte ei soovi, siis vist tuleb veel hullem kassiahastus peale, ja kardan et üritan uputada selle jälle kalli külmkapi peale, kus head paremat kahe suupoolega sisse ajada.
Teoorias olen ma tugev, ja tean et see ei ole lahendus, aga näed sa praktikas ei taha kuidagi areneda.
Mõtlesin siisn vahepeal isegi selle Maggie dieedi kasuks, et prooviks ära. Aga samas on juba 100korda endale selgeks tehtud, et dieediga tuleb mul topelt ainutl tagasi.

Oh nüüd sai küll palju teemakäsitlusi ülesse pandud. Eks võtke sõna, sest nagu ma aru saan siis enamusel meie duellitajatest ikka on juba lapsed olemas.

Edu meile, isegu kui kaal ei ole meil iga päev sõber ja näitab plussi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.06

Tervitus.Õhtused isud on jah jubedad.Olen ka ise päeval suutnud olla tubli jälgija,pole suut isu ega midagi,aga õhtul sööks või elevandi ära.Siis peangi ennast tublisti piitsutama,närin õunu,porgandeid.Aga isu on ikka suur.
Lapse saamist pole mul enam plaanis,olen 42 ja pea 3 aastat ka vanaema.Kuid minul polnud kunagi probleemi,et ei saa.Olen enamuse oma elust olnud ülekaaluline ja see pole takistuseks olnud.Pigem pidin kartma jäämist.Kas mehes ei või viga olla,on mees ennast ka kontrollida lasknud.kas see oleks üldse esimene rasedus?Teinekord aitab ka see,kui pidevalt ei mõtle sellele.Sõritsa juures võid ikka ära käia.Edu sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.56

Minul aitab õhtuste õgimishoogude vastu kaks asja trenn ja uni grinning smiley Ma käin tavaliselt trennis õhtuti kell pool 8 ja siis, kui koju tulen trennisit on nii hea ja tubli olla, et polegi tahtmist miskit üleliigset suhu pista.Motivatsioon on laes tongue sticking out smiley Ja kui siis mõne tunni pärast tekibki, siis tean, et on aeg tuttu minna kui enam kidagi isuga võidelda ei suuda smiling smiley Hommik on õhtust targem ja kui mul hommikuks pole ka selle ``miski`` isu kadunud, mida ma õhtul tahtsin, siis hommikul luban endale smiling smiley


Minul on omal täitsa kogemus olemas ülekaalu ja lapseootusega. Nimelt kolm aastat tagasi astusin mina figuurisõpradesse, et siis oma 100 kg pealt kaal alla saada( kaal üldse tuli mul juurde meeletult sellega, kui tekkis istuv töö). Niisis sain seal figuurisõprades käidud paar nädalat ja kaal alanes ka iga nädal ilusti kilo ja veidi üle selle. Siis aga tuli uudis! Ma ootan titat smiling smiley Loomulikult me tegelikult olime juba varem mõelnud et võiks, aga kuidagi ka ei jäänud. Samas ma väga ei mõelnud ka sellele, et ma niii tahan jääda nüüd. Meil oli pigem see, et kui tuleb, siis tuleb, meie kätt ette ei pane. raamatuplix ma usun, et sa liiga palju mõtled ka sellele.
Igatahes. Figuurisõprades mina edasi käia ei saanud, kuna nemad lapseootel naisi gruppi ei võta- liiga suur vastutus vist. Ja ma ise ka kuidagi ei julgenud enam jälgida. Nii ma siis sõin suvi otsa mõnuga jäätist tööjuures ja nautisin kõiki lapse ootuse hüvesid grinning smiley Kuni kaal oli siis LÕPUKS üle 130 kg. Oi, kui raske mul oli. Viimased kud olid veel suvekuud ka.... Oma jutu pointini jõuan tegelikult alles nüüd (: Nimelt haiglasse sünnitama minnes oli mulle vaja teha siis lõpuks keiser. Kuna ei olnud vaja erakorralist(narkoosiga) siis taheti teha kohalikku. Aga seda ei saanud. Narkoosiarst torkis mu sela niii läbi oma nõelaga, et see oli sinine.... Aga närvi ülesse ei leidnud, kuna ütlen küll nüüd koledasti, aga olin liiga PAKS!!!! Polstrit oli liiga palju! Ja lõpuks üks õde ütles arstile, et palun ärge piinake teda enam, teeme narkoosiga! Ja nii mu beebi ilmale tuligi. Hiljem naistearst rääkis muga ka, et kui ma peaks järgmist last soovima, siis ta tungivalt soovitas mul eelnevalt kaalus alla võtta, kuna minu ülekaalu pärast oli liigagi palju komlikatsioone.....mai tea nüüd... ei tahtnud kedagi ära hirmutada ja segane jutt ka vb, aga tahtsin jagada oma kogemust, sest sellist mis minul oli ei sooviks ka vaenlasele. Ja kui ma kunagi peaksin oma hirmust üle saama ja olema nõus uue lapse veel saama, siis ma kindlasti ei tohiks olla väga suures ülekaalus.

Muideks me pole kaaslasega ka abielus veel. Tema väga sooviks mind naiseks, aga mina ei ole nõus veel pulmi tegema, kuna tahan ilusat kleiti ja kaunis välja näha grinning smiley Ma loodan siiski abielluda üks kord elus ju!


Kaunist päeva teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 20. October 2011, kl 10.02

hommik,

isu on ka minul lausa imepärane, panen rohkem rõhku sellele mida millega koos suhu panen, et organism saaks võimalikult palju toitaineid kätte ja siis ei lähe kõht ka nii ruttu tühjaks.

raamatuplix, mine kindlasti sõritsa juurde aga see mida sa ise saad teha on ju ka oluline. Näiteks tervislik toit ja tõesti ka kaalu langetamine, ära sa alla küll anna.
Ma siinkohal ei oska soovitusi anda kuna mõnedel läheb see rasestumine väga lihtsalt, teisel üldse mitte. Mina vaid korra proovisin ja tuli kohe mitu tükki....peale seda rohkem ei ole julgenud proovidaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 20. October 2011, kl 10.17

tänan teid oma muljete jagamise eest.
sain kohe jaksu juurde jälle.
Eks ma pean leidma selle tahtmise jälle ülesse.
Jaksu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.25

Vaatasin hiljuti telekast mingit dok filmi samal teemal, et ülekaal oli lastetuse põhjus, ja kui naine kaalust alla võttis tuli kõik iseenesest.

Raamatupilx, kirjutad, et ""pead leidma selle tahtmise jälle ülesse". Tahtmine on sul ju juba olemas (muidu sa ju siin meiega koos ei oleks) ja sinu eesmärk on ju nii armas - võtta alla selleks, et lapseke tulla saakssmiling smiley.
Peamine ongi leida vastus küsimusele, et miks ma ennast toiduga "ahistama" pean ja iseendale ausalt vastata.

Sellised motiivid nagu laps ja pulmad on vägagi motiveerivad juthumbs up
See et tahan lihtsalt parem välja näha minu puhul pole eriti töötanudsad smiley
Aga nüüd kui tervis jupsib ja selg tihti valutab, siis mõtlen, et enne ju ei olnud nii raske ennast liigutada...

Õhtud on õudsad jah - nii tahaks midagi head - tervitus siinkohal kõigile klubist "lohutussööjad" - nii lohutav kuulda ,et polegi ainus, kes õhtuti endaga vägikaigast veab. Päeva esimene pool läheb kuidagi libedamalt. Kuna elan maal, siis kuhugi klubisse õhtul rassima minek ei tule arvesse . Olen mõelnud, et kui hirmus isu peale tuleb, et lähen toast ära välja jalutama, aga nii pime on, et seda ka ei tihka ( no nii kohe vabandus olemas, et mitte teha sad smiley ).
Nii ma siis olen nagu "anonüümne alkohoolik" ja hoidun sellest esimest ampsust ja siis veab välja ka. Aga kui sõrme annad (nagu sel nädalal mitu korda juhtunud on), siis ei saa enam pidama, sest kohe tuleb pähe mõte, et kui läks trumm siis võivad ju pulgad ka minna...

Ja veel püüan sõnastada mõttes põhjenduse positiivse lausena mitte kasutades sõna "ei" näiteks ei mõtle "ma ei tee külmikut lahti", "ei võta magusat jne" vaid et "jätan ukse avamata" ja "olen tubli" vms. Sest nii kui sõnastan põhjenduse kasutades "ei tee, ei tohi" jne. siis kohe tuleb pähe väike "kuradike" möllama, et aga miks ei või no see üks kord ju ikka võib jne.

jaksu ja vastupidamist kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.39

oi mulle meeldib lugeda.Te kirjutate ikka hästi.
Tahtmine on mul jah juba pikka aega, aga kuidagi praktikas ei edene.
Ahajaa, tõin ka sisse ühe dieedi käsitluse MAGGIE dieet. Ma vist ikka proovin seda, just selle pärast et saada joone peale, seal vähamlt värske kraam, loodetavasti organism harjub siis ära , et on olemas palju muud head ja paremat. Lihtsalt selleks et ennast võõrutada sellest ssuletud ringist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.05

Ära proovi mingeid dieete. See tuleb tagasi ja valusalt. Mina tegin kunagi 13 päeva dieeti... Piitsutasin ennast kõvasti lehtsalatit nähes oli okserefleks-sama oli loomalihaga.....Ja tulemus: 2 nädalaga -13 kg. aga tagasi tuli see kõik ka umbes kolme nelja nädalaga. Polnud kasu miskit lõpuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.06

Kuigi ma ei ole sellest MAGGIE diiedist miskit kuulnud. Milles see seisneb??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.17

Sellel on paika pandud 4 nädalane programm.
[www.kirss.net]
Sellel lehel on rohkem infot.
Oi ma olen ka dieedipidamise muster eksemplar, ma tean et need ei ole head, aga ma ei distsiplineeri ennast hetkel mittemillegagi.
Olen teinud ka läbi selle 13 päevase dieedi, maha läks 8kg, ja pikka aega ei tulud midagi tagasi, aga nüüd tuli6 kg tagsi, aga see puhtalt minu enda süü, set olen hea ja paremaga lihtsalt üle pingutanud.
Kui juba dieeditamiseks läks, siis olen teinud ka kunagi 6a tagasi Beverly Hillsi dieeti, võtsin maha üle 10kg, ja oh sa jiutt kui hea oli olla, aga näed läksid oma vanade harjumuste juurde tagasi ja kogu kupatus tuli kolinal tagasi. Proovisin hiljem veel, aga organism hakkas tõrkuma, ei kannatanud välja, ja nati raske oli teha ka töö kõrvalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.27

Kui 2 nädalat vastu pidada siis keha juba harjub, 4 nädalat oleks veel parem.
Hetkel loen raamatut [pood.rahvaraamat.ee]
, ja seal räägib ka väga hästi lahti toitumise, ja juba mitmes inimene on kirjutanud et puuviju tuleks süüa hommikuks, ja on väga tähtis on toite kombineerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 20. October 2011, kl 14.48

olen samuti igasuguste dieetide vastane. Kaalu võib tõesti neid kramplikult jälgides alla saada, aga minu arvates toovad nad kaasa rohkelt stressi ja igapäevaselt see ju kasutatav ei ole.
Dieedi pooldajatele aga soovitaks siis teha näiteks omale kindel nädala menüü (dieet) ja siis seda rangelt jälgida ( mõju on ju sama mis dieedil) ainult palju tervislikum ja ei teki ka teatud toiduainete vastu hiljem allergiat nagu kurikuulsa kapsasupi dieedi puhul pidi olema. Ise ei ole proovinud, aga teadjad räägivad grinning smiley
Käisin 6-7 aastat tagasi kaalujäljijate rühmas. Päris distsiplineeriv kohustus oli- nagu praegu siingi smiling smiley Sain ka 9 kuuga 10 kg alla. Alguses kaal ka püsis mõne aasta. Siis aga kuidagi väga hiilivalt unustasin ajapikku jälgima mida suhu panen ja tulemus on nüüd käes - kõik kaotatu tagasi ja lisaks +6 kg juures ka veel.
Õnnelikud on need, kellel loomupäraselt kiire ainevahetus ja magusa järel ei isuta. Kui aga seda looduse poolt antud pole, siis pole midagi parata - tuleb ise vaeva näha ja pidevalt jälgida, millest see toit koosneb, mida suhu paned - ehh, aga teeme seekord ka ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 20. October 2011, kl 16.33

Mina dieete pidanud ei ole. Kuid kaalujälgijad ja figuurisõbrad on risti-põiki läbi käidud. Kui olen 10 kilo maha võtnud siis olen nii tubli ja jätan pooleli.... Iseloomu on et maha võtta kuid ainult mitte üksi. Samas tean, et ainult õige söömine aitab kaalust alla saada.
Mulle meeldib väga see ütlus, et teoorias olen ma tugev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.