Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 20. October 2011, kl 17.04

Minul uus teema. Täna ujulas tekkis mure kuidas mitte kortsu minna kui kaal alaneb. Üks kord ujumas oli minu ees kortsus pisike naine, arvasin selja tagat et 70 aastane, ise veel mõtlesin, näe kui tore et sellised vanad inimesed tulevad ka kodust välja sportima. Kui ta ümber keeras vaatas mulle otsa 20 aastane neiu. Ma pidin pikali kukkuma, pärast lugesin et ta oli kaalujälgija kes kaotas 46 kilo.

Pange siia kirja nüüd see mida keegi teeb ja mida soovitab, et oleksime ka hiljem sama siledad ja kenad nagu praegu paksuna. Sport kindlasti on tähtis aga millised vitamiinid või määrded, looduslikud muidugi.Nii tahaks teada mida kasutate.

krissi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 20. October 2011, kl 17.34

Küll on ikka hea lugeda,et ka teistel on kaalu probleemid aastaid.Olen aastaid tagasi omal käel alla võtnud 25 kg,loobusin saiast,leivast,magusast,kartulist,makaronist,riisist.Alles jäid juurikad,kohupiim,puuvili,siis polnud veel jogurteid ka.3 kuuga saavutasin -25 kg.Pärast ei tahtnud aastaid näha kohupiima ja juurikaid.Nii kosusin tagasi.Siis oli kaalujälgija sain ka maha umbes sama palju,kuid pere kõrvalt,kui väiksed lapsed on,oli ikka raske jälgida.Sõin ennast jälle suureks,siis olin figuurisõprades ja jälle sama lugu,ainult siis sain alla 35 kg.Oh nii häbi on,kuid ma sõin ennast jälle suureks tagasi.Aasta tagasi olin siin tegelane,sain üsna lühikese ajaga 15kg alla,ja siis avastati kilpnäärme haigus,nüüd olen jälle alguses tagasi.Kui paqlju kordi peab veel alustama,et see ka viimaseks jääks.Kuidas langetamine elustiiliks saada.Millegi pärast saab mul ühel hetkel kõigest kõrini.Vähemalt on mul kapis riideid eri möödulisele.Kuid nüüd on tervis alt vedama hakanud.Täna oli isu magusa järele,sõi 2 sefiiri,hiljem vaatasin oh jummal,need annavad nii palju kaloreid.Aga ok,võitleme edasi.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 20. October 2011, kl 18.02

krissi, vaata, siin foorumis on teema "Muud jutud" all teema täitsa olemas "Nahk peale suurt kaalulangust". Lugesin just, sest eks mul omal sama mure, aga midagi lisada ei oskagi.
Pole ise ka enam esimeses nooruses ja siis on see teema täitsa aktuaalne. Hakkasin kasutama looduslikku tõrva seepi ja hommikuti hõõrun nahka natuke, et verevarustust parandada. Ega uueks ei tee meid kahjuks keegi, aga lootus sureb viimasenawinking smiley

pata, 3 kuuga 25 kg alla saada, see on ikka väga karm katsumus... ja ega see tervisele ka väga hea pole, nii, et teeme sel korral aeglasemalt aga see eest püsivamalt ekssmiling smiley

Kusagilt ma olen lugenud, et maitsemeel on kõige raskemini muudetav ja palju muutusi korraga pidavat olema vastuvõetav vaid väga vähestele eriti tugeva tahtejõuga inimestele.
Olen (olin?) ise ka kohutav maiasmokk. Praegu on küll nii, et kui seda esimest suutäit ei võta siis saan, aga muidu läheb nagu tavaliseltangry smiley

Ma juba hakkan siin mõtlema, et sai vist suure huraaga liiga karm eesmärk endalegi püstitatud, et 3 kuuga 10% kergemaks, sest tegelik eesmärk on ju parem tervis.
Aga homme hommikul kaalule (põnev, kas tuleb tuju tõus või langus ?)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.19

Oh lõppuks suutsin ikka ainult kilo +is olla. Kokkuvõtvalt -300g. Tore. Mina olen rahul ,et mu patustamistel kardinaalseid tagajärgi ikka ei olnud, uuuh.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.33

Miinus 2.1 smiling smiley Jeeeeeeeeee smiling smiley Ma teen rõõmutantsu hommikuvõimlemiseks tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.38

miinus 1,1 kgsmiling smiley
ainult et pole oma toitumispäevikut veel tasakaalu saanudsad smiley
armastan väga kala ja kana, kalorid saan kontrolli all hoitud, aga valgud pidevalt laes...

kuidas teil tasakaalu saavutamine on õnnestunud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.29

Tere kaunid Lillekesed,

Olete olnud väga tublid ja jaganud hoolega ka omi mõtteid ja näpunäiteid. Endal on terve nädal pea peale pööratud, nimelt õnnestus terveks nädalaks kõhuviirusesse jääda... Ja nii palju asjatoimetamisi tahavad lõpetamist...

Hommikul läksin suure tuhinaga kaalule, kuid võta näpust- patareid said tühjaks. Pole hullu, olin juba uued varunud. No mida on???- kaal ei suvatse pilti ette võtta. (Minu meelest oli kellelgi veel sama juhtum.) Nüüd juba poes käidud ning uued patareid kotis ja peale tööpäeva proovin uuesti kaalu käiata. Ja kuni homse hommikuni pean siis värisema, et mis minu kaal näitab...

Minul läks ka kohe seest soojaks kui kaaluabi kokkuvõttes meie grupiliikmed nii ilusti ära mainiti. Tublid!

Lapse saamisega endal muret ei olnud- kaks korda ilma kaitsevahenditeta ja nüüd kasvatan 1aastast poissi. Kuid minu parimal sõbrannal on ka raskusi ootele jäämisega. Juba aastaid proovivad abikaasaga, kuid siiamaani tulemuseta. Mul on temast siiralt kahju ja tahaks kuidagi aidata, kuid minu käed jäävad kahjuks lühikeseks... Sõbranna on proovinud ka alternatiivmeditsiini, kuid see ka ei mõjunud.

Naha kohta tean ühte kindlat fakti- väga oluline on vee joomine, see pidi andma elastsust. Muidugi kui üle 20ne/30ne kilo maha võtta, siis vavalt, et nahk nüüd täies ulatuses tagasi tõmbub- ega me kummist pole.

Olen ka ise kunagi kaalujälgija olnud: 3 kuud -15kg. Üsna ilmne näide, et kui midagi pähe tuleb, siis tahan kohe ja praegu... Nn kaalujälgimise perioodil sai endale korralikult liiga tehtud ja tundsin ka üsna sageli tühja kõhtu (kindlasti ei osnud siis ka valida toiduaineid, mis paremini kõhtu täidavad). Nüüd tahaks olla arukam ja mõistlikum.

Õhtuste söömasööstu vastu olen kasutanud nippe: pestnud varakult hambad, peale harjamist maitseb söök eriti halvasti (vähemalt minu jaoks). Lutsutanud lutsukommi/komme, need kestavad mõnusalt kaua ja mulle meeldib, et piparmündikomm jätab mõnusalt värske tunde suhu. Ostame külmkappi minimaalselt toiduaineid. Jah, peab tihemini poes käima, kuid kogemus on näidanud, et muidu söömegi kõik korraga ära.

Kiikasin ka tabelit ja lahtrid täituvad ilusti. Olete väga tublid.
@crissukas22: ümbermõõtude lehel peab täitma ainult tühjad lahtrid, Sa ei pea iga kord uut rida tabelisse tekitama (ma tekitan selle Sinu eest).
Kokkuvõtte teen pühapäeval.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 21. October 2011, kl 11.13

Oh asi ikka vaikselt toimib,kui nädala sees pidin uue kaalu ostma ja see uus nätas paar kilo rohkem,siis täna hommikul oli -1,1, st.130,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.53

Tere.

Hommikul vesiaeroobikas käidud ja kaal maha läinud 500g. Vähe ju. aga parem see kui mitte midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 21. October 2011, kl 14.44

Ma kenasti kraafikus -1kg ja mulle sobib=))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 18.34

Teine nädal edukalt läbitud. Erilist libastumist ei olnud. Kaal -1,7 kg, olen rõõmus enda ja ka teiste lillekeste üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 21. October 2011, kl 18.59

Minul on alles homme reede, mis teha kui tervis longab täiega. Mõtlesin, et päästan veel paastuteega õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 22. October 2011, kl 07.01

Minul kaal sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 22. October 2011, kl 10.16

mummi. Vähemalt ei ole plussi tongue sticking out smiley Me kõik oleme väga tublid olnud, arvan mina winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 22. October 2011, kl 12.57

Aga mina valutan täna hammast sad smiley
Käisin eile tavapärases kontrollis, oli üks väike auk parandada ja tulemus selline, et eile õhtul hakkas valutama ja tna ka. Ei taha välja minna, äkki saab külma ja läheb valu hullemaks.
Mine siis veel hambaarsti juurde kui midagi ei valuta, saad kohe valu külge. Olen nati pahane ka, et pidin endale hambavalu 39 euro eest ostma. Sain veidi kurta ja kohe läks veidi-veidi paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 22. October 2011, kl 13.23

Matsu, kui sul kodus kummelit on, siis tee endale teed ja järelejäänud läbitõmmanud puru keera marli sisse ja pane toaleige tutsuna hamba peale ja hoia tutsu haige hamba peal. Tundub, et noh, mis see nõrguke kummel ka hambavalu vastu aitab, aga aitab küll, vähemalt meie peres on alati aidanudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 23. October 2011, kl 10.56

Aitäh, eideke. Eile õhtul tegin hoolega kompressi ja tulemus hea, ei valuta.
Siit ka moraal, et kui midagi teha ei oska, kurda muret smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.09

Tere kaunid Lillekesed,

Meie teise nädala kokkuvõte:

NIMI:/ 7.10./ 14.10./ ↓↑/ 21.10./ ↓↑
eideke 92/ 89.9/ -2.1/ 88.8/ -1.1
Õieke 96/ 95.6/ -0.4/ 96.2/ 0.6
crissukas22 95.7/ 93.5/ -2.2/ 92.5/ -1.0
mitjake 97/ 96.5/ -0.5/ 95.7/ -0.8
krista 99.5/ 98.5/ -1/ 97.9/ -0.6
fluffy 105/ 102.67 -2.4/ 102.5/ -0.1
Matsu 105/ 102.5/ -2.5/ 100.8/ -1.7
tinku 105/ 104.7/ -0.3/ 104/ -0.7
raamatuplix 109.7/ 108.3/ -1.4/ 109.4/ 1.1
gerlit 113.3/ 111.7/ -1.6/ 112/ 0.3
krissi 116.2/ 115.4/ -0.8/ 115.5/ 0.1
Nöbin 119/ 117.6/ -1.47 115.5/ -2.1
nairam 123.7/ 123.05/ -0.65/ 122.4/ -0.7
pata 132.5/ 131.6/ -0.9/ 130.5/ -1.1
mummi 106.5/ 105/ -1.5/ 105/ 0.0
mammut 137.3/ 137.3/ 0 / 136.8/ -0.5
KOKKU ↓↑/ -21.65/ -8.3

Tabel asub siin: [docs.google.com]

Meie seltskonna teise nädala kaalukaotus oli oluliselt tagasihoidlikum, kui esimesel nädalal- kokku -8,3kg. Tabelisse on sisse lipsanud ka mõned plussid- pole hullu, läbimõeldud jõupingutus ja juba reedel kindlasti miinussmiling smiley. Rohkem teeb mulle hoopis meelehärmi, et kaalutabeli täituvus ei ole 100%...

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 24. October 2011, kl 11.24

võta heaks matsusmiling smiley, hea meel, kui said abi - hambavalust hullem on vaid kolmiknärvi valu, aga ka hambavalu on piisavalt rõve kannatada.

Mitjake, äitäh tabelipidamise eest ja kokkuvõtes võib öelda, et meil läheb hästismiling bouncing smiley, sest tasa ja targu ongi parem, siis me nahk ei lähegi kortsu!

Rääkige, kuidas teil selle süsivesiku, valgu ja rasva tasakaalustamine läheb. Mina sain vaid ühe päeva tasakaalu, siis kui tegin siinse retseptiraamatu järgi juurikaid ehk "Hautatud kaalikad ja porgandid memme moodi", aga iga päev ei taha ju ainult kaalikaid süüa...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: fluffy
Kuupäev: 24. October 2011, kl 20.20

Tere,

Mul on ka problem just valgu tasakaalus hoidmisega. Iga päev kipub ikka üle minema. Aga sellest on ju osa ka taimsed valgud, mis ei tohiks eriti halvad olla? Kas see arvamus on õige?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. October 2011, kl 08.09

Tere kaunid Lillekesed,

Kui päris aus olla, siis mina hetkel toidupäevikut ei pea ja tasakaalustamisega ei tegele. Kalorite tagaajamine tekitab minus hetkel stressi. Enda kaalulangetamist tahan võtta pingevabalt ja nautida seda. Esimesed paar nädalat sai endale iga päev teha pai mõttega, et olen olnud tubli ja liitunud KAga. Loorberitele puhkama ei saa jääda. Nüüd järgmine samm- täna hommikul tegin esimese korraliku tempoka jalutuskäigu (6:30-7:05, 4-5 bussipeatust). Minu päevakavas on suhteliselt vähe liikumist, kuigi jalutamine mulle väga meeldib. Päeval olen tööl ja õhtul ei raatsi oma kaisukaru (1aastane) juurest jalutama minna. Koos ei saa, kuna ta ei püsi nii kaua jalutuskärus. Tahan olla sama tubli patseerija ka edaspidi- pai minule. Nädal/ paar saab teha pai patseerimise eest ja siis jälle sammuke edasi, ehk hakkan toidupäevikut pidama... Sellised tibusammud sobivad mulle hetkel väga hästi. Tulemused on selle võrra tagasihoidlikumad (oi, kui kade ma olen paljude meie grupiliikmete peale, kes sulavad lausa silmnähtavalt), kuid loodan, et ehk seekord ka püsivamad.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 25. October 2011, kl 14.48

Peab jah võtma pingevabalt, muidu äkki jääbki stressamisest kaal seisma. Tundub, et selle tasakaalu saavutamiseks peab hirmsaid jõupingutusi tegema ja kas ikka peab...

Hommikul puder piimaga, väidetavalt pidi olema ideaalne hommikusöök, aga kaalulangetajale...?
Lõunaks lillkapsa vorm 1 munaga ja tomatisalat pestoga
ja juba lõunaks valgud lõhki ning enda arvates menüü "hirmus tervislik".

Taimetoitlaseks ma küll ei kavatse hakata selleks, et see kurikuulus tasakaal kätte saadaspinning smiley sticking its tongue out

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. October 2011, kl 22.14

Keegi teadja toitumisspetsialist valgustas mind, et täiskasvanud inimene ei omanda/omasta putru piimaga, seda peaks keetma veega. Ka mina ei ole sellest mõttest vaimustatudconfused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 26. October 2011, kl 07.29


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 26. October 2011, kl 18.23

Appi, ma segaduses. Mingi uus duell on 90+ ja see ajas nii sassi, mõtlesin et olen juba nimekirjast maha kantud. Õnneks leidsin õige duelli ülesse. Kas tõesti ei ole mingeid eeskirju, et ühenimelisi duelle ei tehtaks confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. October 2011, kl 21.17

Putru tuleb keeta veega ja siis kui on valmis võib lisada kookospiima veidi. Annab hea maitse. Proovi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 27. October 2011, kl 08.14

tänud lootus ja mitjake, teen katset.
Kui õnnestub täna linna minna siis saan kookospiima varuda, ainult et kuidas teised pereliikmed uuenduse vastu võtavad, see on homme hommikul näha spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 27. October 2011, kl 09.03

Tere Kallikesed
Mina siis suutsin ka endale mingi viiruse kaela saada, nüüdseks siis juba jalul.
Kuidas homne kaal on ei tea, sest olin nädalavahetusel sünnipäeval ja sain komplimendi, mul mehel öeldi et oo et sul on vaja õnne soovida, pisipere tulekul, ma et et mis mõttes ei tule siin veel midagi.
Deem, see ajas ikka karvad püsti, ma näen siis välja juba rase naine appiiii.
Tuleb ikka asja tõsiselt võtta. Tänu teile ja tarkadele raamatutele ma ikka otsustasin mitte dieeti pidama hakata, aga oma toitumise ja liikumise kardinaalselt luubi alla võtta.
Kui vähegi tervis tagasi tuleb siis hakkan liigutama jälle rohkem, hetkel veel selline vibra sees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 28. October 2011, kl 06.10

Hommikust kullakesed.Minu nädal on hästi möödunud -2,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.01

Tere kõigile.

Minul oli ka ilus nädal, maha küll ainult -0,7kg, aga seegi ju täitsa ok. Palju liikumist ja füüsilist tegevust. Toitumine oli ka korras.

Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.