Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.14

Kena hommikut

Kaalu langenud - 1,0. Kolmekohalisest kaalunäidust on saanud kahekohaline thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.51

Ohhoo, lõpuks tuli ära (-3,1 kg). Aga põhjus ei ole mitte selles, et endal midagi ära oleksin lõiganud vaid selles, et olen sel nädalal kõvasti tööd rabanud. Eilegi olin 23.00. tööl ja nii kiire oli, et süüa ei olnud lihtsalt aega.

Järgmisel nädalal on rohkem kodust aega, küll kaalukadu normaliseerub.

Aga teid vaadates - tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.59

nädalaga ja endaga rahul ehk täpselt soovituslik - 0,5
päikest lillekesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.15

ma ei saa aru kuidas teil nii hästi läheb. Teen trenni ja täidan päevikut aga mingit kadu see nädal ei ole. sama mis eelmisel nädalal.eye popping smiley Miks siis mina hakkama ei saa selle lihtsa asjagasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.20

Mammut. Vähemalt oled minust parem! Minul pluss 1.1 kg. sad smiley
Vanemate pulmaaastapäeva tähistamise patustamine nv-l maksab kurjalt kätte..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.42

Tere

Vabandan väga, et eelmisel nädalal oma kaalu ei sisestanud. Alguses arvasin lihtsalt, et mu kaal on katki, kui aga sõbranna, abikaasa ja veel teinegi sõbranna mu kaalule astusid, pidin siiski tõdema, et ma olengi metsikult juurde võtnud. Juurde tuli üle 5kg nädalas!!!!!!!! Ausalt, ma ei saa aru, KUIDAS. Täna hommikul astusin kaalule, uhhhh - väiksem number kui eelmisel nädalal, kuid siiski oluliselt suurem sellest, millega alustasin. Ma ei anna alla ja ühel päeval olen ma jälle sale! PS. mina ei saa kuidagi toitumist tasakaalu, no ei oska ja kõik. loobusin. olen sel nädalal lugenud hoopis kaloreid, mul on kaalujälgijate kalkulaator ja kasutan seda. Eks näis, kas saan nii paremini hakkama. Tõeline depressioon on peal. Minu kaalutõusud ja langused ei ole normaalsed, ma olen hullem kui jo-jo. Mul on kolm talvemantlit, suurused 42, 44 ja 46. Ühel nädalal on 46 nii suur, et tark tegu oleks see maha müüa ja kaks nädalat hiljem tänan taevast, et siiski müügiks ei läinud, vastasel juhul poleks midagi selga panna. Nii ma jo-jotan juba 3 aastat. Millal minust normaalkaalus terve naine jälle saab?????

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 28. October 2011, kl 09.16

No see nädal on minul ka lõpuks rõõmustamise koht smiling smiley -1,1 kg. Ilmselt on asi selles, et jätsin ära jahutooted ja jahu sisaldavad toidud. Minu organism omastab vist liigagi hästi jahu grinning smiley
Juurikad ja liha-kala-kana, muud ei tarbinudki eriti. Mulle maitseb selline toit ja kaalule meeldis ka minu number kindlasti rohkem. Aga põhiline, et mul on hea enesetunne. Kuidagi kerge on olla ja ei isuta pidevalt millegi hea järgi ka enam. Mina olen igaljuhul rahul! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 29. October 2011, kl 09.12

Käisin eile sünnipäeval. Hirm oli ikka päris suur, et sattun õgima.
Hästi läks, kalorite norm sai küll ületatud, kuid jäi ikka alla 2500.
Koju tulles oli nii naljakalt kerge ja hea lahe tunne, ei ägisenudki raske koorma all.
Esimene takistus on ületatud. Teine raske takistus tuleb homme kui pean vanematele külla minema, ei tea isegi- pean vist neile selgeks tegema, et olen allavõtmise teel... Kuigi mul ei olnud plaani seda kaaluvärki suure kella külge panna. Praegu teab minu raskest teest vaid abikaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 29. October 2011, kl 11.31

Tere mammut. Tahaks sind aidata.Kuidas sul küll kaal langema ei taha hakata? Täidad päevikut,kas sööd kalorinormi piires? Kas kaalud ikka alati kõik ära? Kas jood vett piisavalt? Ega sa väga magusa ja saiakeste,kookidega ei patusta? Vabanda mind,kui jälgid,mida sööd ja trenni ka teed,peaks kaal langema hakkama.Mina olen loobunud suhkrust,no kui valmistoidu sees on,siis pole midagi teha ja saiadest,kookidest kaa loobusin.Söön rukkileiba,kartulit,riisi,makarone,siis vaatan mida kõrvale,kas kana,kala ja toorsalatit ka, kui seda pole lõikan tomatit,kurki ja käib kaa.Meeldivad ka kõik supid,mis pole rasvased.Ma teadlikult valin lahjema liha millest söögi teen.Teised pereliikmed söövad üldiselt sama ,mida mina,mina ehk pisut vähem ja teised saavad kooki jane magusat juurde.See kõik peab saama elustiiliks.Muidu tuleb kaotatu ruttu tagasi.Tean omast käest.Kui endal ikka suur magusa isu tuleb,võtan tumeda soksi ja lasen suus sulada,või võtan mett.Puuvilju armastan ma ka väga.Pidudel on jah raske jääda endale kindlaks,kui ikka läheb asi käest,mis siis ikka,järgmine päev olen taas reel.Ühest ülesöömisest ei juhtu midagi,kuid see ei tohi harjumuseks saada ja minu arust ongi see kogu tõde kaalu alandamisest.
Edu kõigile. Ahjaa ma ei saa tabelist aru,kuidas on võimalik,et sireli on mingi nädal 10! kg juurde võtnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 29. October 2011, kl 11.33

Oh ma vabandan,eksisin kaasvõitleja nimega,steili oli see kelle tabelis on kummalised numbrid. Vabandage mind.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 29. October 2011, kl 18.35

mina ka seisan hetkel, vähemalt seisan, aga ei tohi alla anda, steili küll ka kaal minema hakkab. Lihtsalt organism tahab harjumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.25

võtsin nädalaga juurde 5.3 kg, see ol isiis eelmisel nädalal, sel nädalal oli siis eelmisega võrreldes kaal alanenud ja sisetasin mõlemad nr-d. kas oleksin eelmise nädala pidanud tühjaks jätma, et tabel ok oleks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 30. October 2011, kl 13.05

Mõni päev on täitsa ok, aga mõnel päeval jääb iseloomust väheks et see külmiku uks kogu aeg kolks ja kolks ei teeks moody smiley Lausa uskumatu, kui raske on ikka oma harjumusi muuta ...
aga lohutan ennast ja teisi ka, et eks organism tahab harjumist jah
panen paar linki ka ehk mida targemad asjast arvavad

Armastus käib kõhu kaudu
[www.novaator.ee]
Oled see, mida sa sööd
[www.novaator.ee])

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 30. October 2011, kl 13.19

aga kui nii väga ikkagi tahad küpsist siis vaata seda ka ...smiling smiley

[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 31. October 2011, kl 00.37

hei lillekesed!

Olin nädala arvutist eemal ja nüüd loen siin teie postitusi. Mõnedele peaks kohe autahvli üles riputama smiling smiley
Ma ei ole kahjuks kaalu ligi jõudnud aga tööjuures mõõtsin telefonijuhtme ja joonlauaga ennast üle. No kõhult oli paar senti kadunud, muud kohad ei anna kuidagi järgi, kaalule saan ka alles hommikul. Samas olen nädala puhkusel olnud ja midagi lugenud ei ole, lihtsalt mõistusega püüdsin kontrolli hoida, eks näis mis tulemus on.

Õieke, nisujahust loobumine on kindlasti väga õige. Teen ka seda nüüd, sest ma juba tean kui hästi minu organism sealt jahust süsivesikuid omastab ja tavaliselt on seal ka lisaks rasva ja suhkrut.

Tahtsin uurida kuidas teil üldse veresuhkruga on. Minul ootab diabeet ilmselt ukse taga kui ma nüüd ei suuda oma rasvavarusid vähendada. Ma vahel mõtlen, et mul miski 40 ülekilo ehk kannan kaasas 4 ämbritäit vett. See on kohutav, kuidas ma üldse jaksan, ma pean vist väga tugev olema winking smiley

edu teile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.04

Hommikust kaunid Lillekesed,

Siin on meie pingutuste kokkuvõte:
Parem vaade on meie tabelis, mille leiate siit: [docs.google.com]

NIMI: 7.10.2011/ 14.10.2011/ ↓↑/ 21.10.2011/ ↓↑/ 28.10.2011 / ↓↑
eideke 92 89.9 -2.1 88.8 -1.1 88.3 -0.5
Õieke 96 95.6 -0.4 96.2 0.6 95.1 -1.1
crissukas22 95.7 93.5 -2.2 92.5 -1.0 91.3 -1.2
steili 96 95.1 -0.9 105.2 10.1 102.3 -2.9
mitjake 97 96.5 -0.5 95.7 -0.8 95.9 0.2
Remmelga 99.1 98.8 -0.3 98.4 -0.4
krista 99.5 98.5 -1 97.9 -0.6 96.4 -1.5
fluffy 105 102.6 -2.4 102.5 -0.1
Matsu 105 102.5 -2.5 100.8 -1.7 99.8 -1.0
tinku 105 104.7 -0.3 104 -0.7 103.3 -0.7
raamatuplix 109.7 108.3 -1.4 109.4 1.1 109.4 0.0
gerlit 113.3 111.7 -1.6 112 0.3 111.0 -1.0
krissi 116.2 115.4 -0.8 115.5 0.1
Nöbin 119 117.6 -1.4 115.5 -2.1 116.6 1.1
nairam 123.7 123.05 -0.65 122.4 -0.7 119.3 -3.1
pata 132.5 131.6 -0.9 130.5 -1.1 128.4 -2.1
mummi 106.5 105 -1.5 105 0.0
mammut 137.3 137.3 0 136.8 -0.5 136.8 0.0
KOKKU ↓↑ -21.65 1.9 -14.2

Arvestades, et meie tabeliread on umbes sama hõredad/tihedad kui eelmisel nädalal, on meie kaalukadu suurem -14,2kg. Kahjuks minu isiklik panus on hoopis +0,2kg... (kavatsen suurendada enda füüsilist koormust ja õnneks eriti ei isuta).

@Matsu: palju õnne! Ma juba eelmine nädal elasin Sulle vaikselt kaasa. Ma veel mäletan seda tunnet, kui kahekohalise numbri esimene number muutus väiksemaks- oo jee... Aga kui peaks kolmekohaline muutuma kahekohaliseks, no see oleks küll vist lausa joovastus...

@mammut: võib-olla Sinu organism ja keha lihtsalt tahavad pikemalt leppida mõttega, et on vaja sulama hakata. Ma saan aru, et see võib tekitada meelehärmi, kui teed suuri jõupingutusi ja kaalunumber ikka sama. Kuid minu meelest on ka positiivne, et kaalunumber ei suurene. Ehk juba järgmine nädal miinus. Sa oled väga tubli!

@steili: enne postituste lugemist vaatasin tabelit ja hakkasin kahtlema, et kas oled õiged numbrid märkinud. Ja oledki. Nii suur pluss ja nii lühikese ajaga... ma olen tõsiselt mures Sinu pärast. Sa kurnad iseennast, oma organismi. Kas Sa oled otsinud/saanud ka professionaalset abi, võib-olla toitumisspetsialisti näol? (Ehk läbi perearsti suunamise oleks see teenus tasuta.) Palun võta midagi radikaalsemat ette! Ma sugugi ei vibuta sõrme Sinu suunas, ma tõesti tahaksin Sind hoopis aidata. Kas kaalutõusul on ka mingi konkreetne põhjus? Ma ei tahaks uskuda, et õnnelik ja rahulolev inimene nii endaga teeks. Kas Sul on muresid? Jagatud mure on pool muret. (Siin foorumis saab saata ka erakirju, kui Sa ei taha kõikidega jagada.)

Midagi mõnusat kuulamiseks:
[www.youtube.com]

Me kõik oleme väga tublid! Pai.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 31. October 2011, kl 11.46

steili, võta tõesti Mitjakese nõu kuulda. Keegi meist ei ole ju oma muredega nii üksi.Jagatud murest jääb alles pool, aga rõõm murest lahti saamisel suureneb mitmekordseks ja teeb meid kõiki rõõmsaks. Üks on kindel, midagi tuleb muuta ja spetsialist on kindlasti kõige parem abimees. Tehes asju vanamoodi saame kahjuks sama tulemuse.

Kellel on veresuhkruga probleem, siis soovitatakse piirata jahutoodete söömist üldse kaasa arvatud leiva söömist. Mul on kaasa aastaid diabeetik ja ta armastas väga leiba, no kohe iga toidu juurde võttis alati leiba. Siis sattus uue endokrinoloogi juurde ja see soovitas, et vähendage leiva tarbimist ja tõesti mõjus veresuhkrut alandavalt!

nii et kõik saab korda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 31. October 2011, kl 13.07

Lähen kolmapäeval üle pika aja trenni- tantsuline võimlemine Kaja Kultuurikeskuses (Tallinn, Mustamäe). Kas keegi soovib ühineda? Trenni algus on kell 19. Kuutasu 15€, kord 5€. Lähen ise ka esimest korda. Info ja registreerumine: 5043584.

Üks sammuke edasi parema ja tublima mina suunas. Pai minule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 01. November 2011, kl 10.57

No nii terekest õienupud!Olete ilusti tublid kõik =)


Pole kah meie foorumit pikka aega saanud lugeda,aga nüüd siis see tehtud.
Ma tahtsis rääkida teile sellist lugu.
Nimelt olen ma üks suur allergik ja suht kaua juba.Käidud siis arstid läbi ja ega ei suurt midagi, peale tablakate.Nüüd siis käisin uuesti arstil ja rääkisin oma kogu kaalu teemat jne,soovotaski mul siis nädalake veepäevi teha ,ehk siis mina nimetaks seda paastuks.Kuna olen suht tüdinud sellest allergijast,siis otsustasin,et teen ära,ehk mõikab see,kui organismi puhtaks saan ja hoolega jälgin,et ikkagi keelatud asju ei söö,siiani olen neid vaid lihtsalt piiranud ja muidugi tablettidega kontrollinud.Aga lahti pole saanud.Ja sugugi pole asi ainult maisustustes, vaid just mahlad,puuviljad ja maitseained jpt.Tegelikult suht karm,kuna kratsida on ju väga ebameeldiv ja mida rohkem kratsid, seda hullemaks alati läheb.Et siis tahtsingi teile ära mainida,et ma nädalake veepeal,muidugi tean ka seda,et kaal ju langeb ka kiiremini ,kui muidu,et kas siis ikka märgin tabelisse?Igatahes vaevas see mind ja pidin ära rääkima =))
Muidu siis täna teine päev mul ja enesetunne suht viisakas,eks kergelt õõnes tunne küll sees,aga pean vastu,ise arvasin,et see saab ikka väga jube olema!Kaalul pole käinud,kuna eesmärk ei ole kaalu langetada vaid just sellest jubedast allergijast vabaneda ja muidugi olen ka kuulnud ja lugenud,et se ka pole mingi nii öelda tervise rikkumine,kui ikka korralikult sellest välja tuled,loodan ise ,et ehk õnnestub ka.Muidugi on arst ka valmis teinud mulle järgmise nädala menüü,et kuidas sellest ilusti välja tulla,et mitte tava harjumustega uuesti alustada!Eks näis kuidas läheb aga lootust on palju ja tänu sellele ei tunne nälga ka nii väga =))
On vaid loll harjumus mõelda,et mis siis süüa teha,enne kui jälle meenub,et ma ju ei söö, sel nädalal =))
Eks kergemaks teeb mulle asja see,et hetkel mees ka komandeeringus ja ei pea oluliselt vaaritama,vaid vaatama,et lastel oleks midagi,mida nosida.Õnneks seegi kerge suht,sest suurem plika lasteaias ja väiksemal omad toidud,seega usun et tänu sellele on ikka eriti kerge !Vaja vaid õhtuks üks korralik toit tüdrukutele teha!Muidugi päev venib ja ega suurt midagi teha ei jõua,kuna pole ju kusagilt energijat saada,aga püüan ikka midagi pidevalt teha ja mitte sellele mõelda.
Oehh sai se jutt nüüd pikkaks aetud,aga vähemasti sain nats kergemaks olemise =)

Teile tublidele,aga ikka edu ja pea püsti,ning ikka edasi eesmärgi poole!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 01. November 2011, kl 11.17

crissukas22, oled tubli ja pead kindlasti vastu. Mul aga allergiaga seoses üks selline kogemus, kus põhjuseks polnudki toit vaid aastaid ühe koha peal seisnud kapi taga olev hallitus hoopissad smiley
me keegi ei teadnudki midagi kahtlustada, sest kopitanud lõhna ega midagi majas ei olnud, aga kui minia päriselt meile elama tuli, siis tekkis tal selline sügelus, et pidi ennast lõhki kratsima. Ju meie teised kõik olime aastaid sellega kõrvuti elanud ja meie organismid olid sellega harjunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 01. November 2011, kl 19.06

eideke,tänud!
Oleks se vaid nii,just selles mõttes,et teeks hallituse puhtaks vms ja kui allergija ka vaid maha pesta vms teha saaks,oleks suurepärane,ei peakski end nii rangelt piinama =)
Aga igatahes proovin ja ega see mult tükki küljest võta,vaid on vb igas teises mõtteski hea kehale!Läheks vaid see aeg rutem =))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 03. November 2011, kl 21.39

Homme täitub meie duellil neljas nädal kaaluabi abiga kaalust alla võtta.
Palju õnne meilesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 04. November 2011, kl 06.46

Tere kõigile.

Tundub, et mina täna esimene ärkaja. Nii kaalulangus see nädal jälle -0,7kg. Mitte küll palju, aga rahul ikka. Olen väga korralikult liikunud ja toitunud ja enesetunne on mõnus. Paari tunni pärast lähen trenni. Ees ootab mõnus nädalavahetus, kus on ka õhtusöök sõbrannadega, loodan et väga patustama ei hakka smiling smiley.

Päikest teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 04. November 2011, kl 08.58

mul kaal seisab, aga olen rahul, et seisab, vähemalt juurde ei tule
järgmine nädal ma ikka loodan tublim olla, kindlasti hakkab siis liikuma ka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.28

Tere

Mul on jah kaaluga igavene jama. viimased paar aastat olen olnud ikka tõeline jo-jo. Nt veel selle aasta jaanuaris kandsin Bastioni kleiti nr 42, kaalusin siis ca 80 kg, praegu ripib kleit kapis ja ei tule tagumikust üles isegi mitte. Suvel olid mul pulmad. peaks ju olema igati suur motivaator, et kaalu alandada! Tulemus- minu pulmakleiti õmmeldi ümber 4*!!!! suuremaks. Olen täheldanud, et võtan meeletult kaalus juurde, kui on stressiolukord. ma küll kogu aeg sisendasin endale, et pulmi on nii tore ettevalmistada ja stressi pole. No ju siis tegelikult ikka oli. Pulmad möödas, kaal langes, mitte küll palju, aga ikkagi. Nüüd siis on hall argipäev ja minul on deprekas. Mul on aegajalt meeletu magusaisu ja siis ma õgin, no ikka terve tahvel sokolaadi korraga ja kui läilaks läheb, siis joon vett peale ja pugin edasi, kuni otsas on. ma söön ära kõik kommid jms, kui mul õgimishoog peale tuleb ja just öösiti. Tõusen öösel üles, söön ära koti komme, joon tassitäie vett peale ja praen endale terve hunniku liha, mille siis sinepiga sisse keeran. ja vot siis tuleb hea uni. hommikul on muidugi süümekad, siis suudan olla mõni päev normaalne, st vaatan mida ja kui palju suhu panen. kuniks.... Uuest nädalast lähen tööle, siis saan ka HK kindlustuse ja võtan kindlasti perearstiga kontakti. Ma veel mäletan aega, kui olin kena, sale naine. PS mul on minu saledaajast pilt külmkapil, see ei aita. Jõudu-jaksu kõigile. Sel nädalal olen ma hoolimata kõigest siiski kaalu kaotanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 04. November 2011, kl 13.21

Tere Lillekesed. Minu nädal on hästi möödunud.Asi toimib,kuigi ma väga ennast ei piina,valin lihtsalt lahjemad toidud,samas söön praktiliselt kõike.Saiast ja suhkrust olen küll loobunud.Aga kommi ja soksi söön küll,muidugi vähe ja mõõdukalt.Kaal langes see nädal 1,4 kg.Jõudu ja Edu kõigile.
Steili,käi kindlasti arsti juures ära ja kindlasti saad abi ja sinu kaal hakab ka langema püsivalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.25

Tere tüdrukud!
Mul on ka see nädal patune olnud ja tulemus kohe olemas.Mitte küll plussi näol aga kaal seisab paigal.Lugesin siin steili postitust ja võin julgelt öelda et tean mida see tähendab. Mul tulevad ka vahepeal sellised hood peale. Olen korralik toituja ja siis....see juhtub.Kui söömisest on möödas no ütleme pool tundi siis lähen kööki ja söön veel ja veel ja veel. Ja ma teen seda salaja, kuna mul on häbi. Ma õgin -ühel õlal istub kuradike ja kiidab kui hea see kõik on mida ma näost sisse ajan ja teisel õlal istub mu südametunnistus kes mind noomib ja korrale kutsub. Kusjuures mu mõistus karjub-MIDA SA TEED?-aga keha ei ole sel hetkel mõistusega ühenduses.Üks hea asi asja juures on see et ma pole absoluutselt magusa sõber. Kui ma kommikausi juures ennast ka ära unustaksin siis kaaluksin 2x nii palju kui praegu. Nii et võitleme koos edasi ja pika pingutuse peale ootab meid helge tulevik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 04. November 2011, kl 19.07

selle nädala tulemus siis 0,7 kg
jaksu ja tervitusi kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 19.18

Nädalaga -1.1 kg.
Kordan pata postitust, et söön kõike ja ei piina ennast, aga söön VÄHE!!!
Minu kalorinorm on 1600 ja selle ma ka ära söön, kui läheb üle siis liigutan rohkem. Liikumise eest saadud lisakaloreid ära ei söö.

Ma ei väida, et see lihtne on. Vahel on ikka väga raske smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 04. November 2011, kl 21.46

issand kui tublid te olete minul kaal sama eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.