Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 06. November 2011, kl 17.01

Ilusat õhtut kõigile. Täna on pühapäeva õhtu,kuid osad pole siiani oma reedest kaalu siia andnud.Kuidagi aeglaselt see duell meil võistleb.Minu arust on kaalumise päevaks reede ja siis peaks see number ka reedese päeva jooksul siia ilmuma.Kahju kui on teisiti mõtlejaid.Ma pole pahane ja vabandan,kui kedagi solvasin,aga ma mõtlesin reeglite peale.kõik ootavad reedet,et näha kuidasd nädal möödunud on,aga vähesed suudavad reeglite järgi toimida.
Mammut,kuidas sul küll õnnestub grammi täpsusega kaalu säilitada.Minu kaal kõigub ikka vahest mitme 1-2 kilo võrra.Kui küsida tohib,siis palju su päevane kcal hulk on,äkki sa oled kuidagi valesti arvutada programmil lasknud ja siis sööd nii nagu säilitaksid kaalu.Vabanda,see mu mõte,tahaksin sind ikka aidata.Minu kcal hulk on 1700,üldiselt söön kusagil 1500-1600 päevas,kuid on päevi,kus on ka veidi vähem ja samas ka päevi,kus see number läheb lõhki.
Kõigile jätkuvat kannatlikust kaalu alandamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.13

Tere kaunid Lillekesed,

Meie tabeli kokkuvõte:

(Lõpuks ometi sain tabeliformaadi normaalseks.)

Tabeli leiate siit: [docs.google.com]

Oleme kõik väga tublid olnud, mitte ühtegi plussi. Kolm null nädalat, kuid see ka väga positiivne. Tublimatest tublimad on: crissukas22 kokku -7.6, nairam -6.5, Matsu -6.3 ja pata -5.5. Tõsiselt kadedaks tegevad numbrid. Väga tublid!

Palju õnne crissukas22´le, kaalunumber algab nüüd 8ga. Steili´lt väike jõupingutus ning number jälle kolmekohalinesmiling smiley.

Ja mõned silmapaistvad väljavõtted ka ümbermõõdutabelist: eideke vöö -7, puusad -5; crissukas22 V-10, P-8; gerlit P-6, reis -9; krissi V-6; pata rind -9, V-7. Crissukas22´l on küll vist juba käes garderoobiuuendusthumbs up ja gerlit kannab kindlasti juba miniseelikutspinning smiley sticking its tongue out. Väga ilusad numbrid, olete meile tubliks eeskujuks.

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.22

kokku kaalukaotus üle 50 kg - see on juba kott kartuleidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.40

Ohhoo, kokku 51 kilo kadunud! Väga tubli!

See nädal on ilmselt mu esimene plussnädal, terve nädalavahetuse sai söödud.. Kaalul käisin ka korra, hakkas karjuma. sad smiley Kuid veel on mõni päev aega, ehk tõus väga suur ei ole.

Olen ka Pataga ühel meelel, et kõik võiksid reedese päeva jooksul enda andmed üles saada (või siis laupäeva varahommikul). Kui on plussnädal, tuleb lihtsalt süda kõvaks teha ja see üles märkida.

Tervitan kõiki!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.00

Mina arvan et need kes ei ole ültse märkinud meie tabelisse kaalu, võiks tabelist ära kustutada, sest 4 nädalat midagi märkimata, selleks peab ikka põhjus olema.
Minu kaal ka seisab, ise ka imestan kuidas nii grammi pealt, aga seda mu kaal igatahes reede hommikuti näitab.
Ma panin mõõdud samad mis muidu, sest viimasel korral ei jõudnud mõõta, üritan sellel reedel ikka selle ka ette võtta.

Ma millegipärast ei näe oma kaalus muutusi, ning alustasin see nädal seda MAggie dieet.
ma ikka tahaks ka tulemsut näha. Ma ei tea kas te nüüd tahate mind sellest rühmast välja arvata, aga ega inimene ennem ei õpi kui omal nahal ei ole järele proovinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.25

Hmm... miks peaks tahtma kedagi kusagilt välja visata/arvata??? Eriti kui inimesel endal on soovi ja tahtmis midagi enda heaks ära teha.
Jah, ma ise ka vaatasin ja mõtlesin, et elimineerin nn tühjad read meie tabelist. Tundub tõesti, et FeliZe ja sullykene on enda jaoks midagi muud leidnud. Teised hõredad read jätan veel alles, julgustamaks ikka numbreid kirja panema.

Maggie dieeti vaatasin ka mina põhjalikumalt. Kõige hullem just ei tundugi. Võib-olla võtan isegi ette nädala/paari pärast.

olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.57

Paljud jah on dieetide vastu, aga see dieet ei ole nii hull. Keedumuna on küll jah nädalas palju ja palju on valku menuus, aga samas paneb see 4 nädalane programm su organismi teistmoodi reageerima.
Mina võtsingi selle seepärast ette, et puhastada oma organismi vanast pahnast. Viia magu normaalsesse suurusesse, sest nagu mu söömingutest näha ole siis on ta tõsislt välja veninud.

Ahjaa veel midagi, siin avalehel on Heidi Tarkpea blogi[ [heidi.tarkpea.ee] ], ja tal on ka oma lehekülg, tema retseptides on väga huvitavaid ideid mida katsetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 07. November 2011, kl 19.44

Minu jahu- ja teravaba menüü andis ka see nädal kena tulemuse. -1,9 kg smiling smiley Loodan, et see langus ikka jätkub. Natuke nuputamist on, et menüü igavaks ei muutuks aga õnneks on nett retsepte täis ja midagi ikka leian.
Hellitan ennast tumeda šokolaadiga ja isegi alkoholi olen tarbinud. Muidugi mitte veini või šampust aga rumm coca-cola light´iga on väga hea smiling smiley Nii hakkab elu isegi lillena tunduma ja ei teki käega löömise tunnet ka nii kergesti.
Igaljuhul edu ja jaksu kõikidele!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 08. November 2011, kl 06.51

tubli Õieke! Kurvastuseks pean mainma, et ise pean rajal püsimiseks 0 tolerantsi säilitama. Nimelt alkohol tekitab minus vastupandamatu söögiisu ja magusaga on ka nii, et kuidagi ei saa pidama kui juba killu võtanmoody smiley Küll aga sobivad pähklid, nendega õnneks suudan piiri pidada ja veel avastasin, et ka kakao veega on peaaegugrinning smiley nagu šokolaad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 08. November 2011, kl 19.45

tere teile,


Pean kohe kirjutama, sest täiesti käegalöömise tunne on sad smiley kaal nagu ei langegi, ainult seelik teeb ringe ümber kõhu. Hullem asi on tervisega, organism rauast täiesti tühi ja arst tahab teha veenisüste mida mina muidugi kardan nagu tuldsad smiley See on nagu mingi suletud ring, nii kui dieeti pean ja vähem söön siis rauaga jamad, siis söön rohkem , raud parem ja kaal muidugi lausa suurepärane. Minu organismis mingid antikehad mis segavad valkude ainevahetust ja toidust ma rauda ei omanda.

Nii et täna on küll tunne käega lüüa, samas kui süstida siis ehk saan jätkata. no on ikka jamaangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 09. November 2011, kl 08.04

krissi, kas sa raua vitamiine oled proovinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 09. November 2011, kl 08.34

tere.

pata muidugi mu kaal kõigub. reede hommikul on 136.8 aga õhtul on sõbrad külas ja siis ei joo ju ainult vett ja söö tervislikku vaid ikka head paremat ja nii ka laupäev ja esmaspäev ei kannata kaalule minnagi. tavaliselt olen juba pühapäevaks oma soovi alla võtta jälle üles leidnud ja korralik ja siis pühapäevast - neljapäevani käib tohutu jälgimine" Minust korralikumat ei ole" Ja siis reede õhtuga lendab kõik taevasse ja pühapäev jälle maapeale ja siis olengi reedeks seal kua eelmine reede. Aga kaal kõigub ka niisama nt eile olin 700g kergem kuigi jälgisinsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 09. November 2011, kl 11.28

tere.

Mammut, aga kuidas sul on lood liikumise ja vee joomisega. Mind aitab igapäevane liikumine. No kasvõi 30 min. kõnd (tavaliselt ikka rohkem) ja 1,5 kuni 2 liitrit joon päevas vett ka. Olen enda puhul arusaamisele jõudnud, et ainult toidu jälgimisega läheb kaalulangus aeglasemalt.

Küsimus suurele ringile. Kas võtate juurde nn. toidulisandeid? Pean silmas just rauatablette, kalamaksaõli, vitamiine jne. Tundub, et "sügisväsimus" ronib kallale, ei tea, kas peaks midagi juurde võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 09. November 2011, kl 13.49

Tervitus kõigile.
Mina ei võta hetkel mingeid vitamiine ega toidulisandeid.Pean elu lõpuni võtma iga päev vererõhule,kilpnäärmele ja närvi valudele tablette.Kuigi jah mingi väsimus on aegajalt peal küll,olen ka mõelnud,et ehk vitamiinide puudus,aga ma ikka mõtlen,et söön tervislikult ja puuvilju jne,kuid organis vajab vist enamat.
Mammut,saan sinust nüüd hästi aru,ka mul on selliseid käega löömisi olnud,kuid ma ikka mõtlen,et olen duellis ja ma ikka pean veidigi suutma kaalu alandada.Kuid ausalt see on raske.Ma tavaliselt piirdun reedel patustamisega,siis mõtlen juba uuele reedele.Aga jah see pidev EI ütlemine on raske ja paraku normkaalus olijad ei saa sellest aru.
2 l vett juua on ka praegu suht raske,kuid ma olen osa asendanud puuvilja teega.
kuid me oleme tublid ja ei anna alla,me näitame milleks me võimelised oleme,mingu selleks aega palju tahes,aga me võidame 1x niikuinii.
Kõike kaunist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 09. November 2011, kl 14.25

tere jälle.

Käin veisaeroobikas 2-3 korda nädalas ja vett üritan juua nii palju kui mahub aga unustan pidevalt ära ka siis õhtul tuleb meelde ja ööseks joon põie korralikult vett täis et saaks sipelda ja vetsus käija mitte magadasmiling bouncing smiley mina võtan mingeid b-grupi vitamiine sest muidu ei jõuaks tekkigi hommikul pealt ära lükata, lihtsalt väsimus nii suur. Ja homme lähen vesiaeroobikasse hommikul.Kas figuurisõpradesse ei taha keegi minna? No seal tuleb nägu ka näidata siis ehk oleks rohkem motiveeritud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 09. November 2011, kl 14.52

mian võtan pidevalt vitamiine, sest muidu ei saagi hakkama, meie toit ei sisalda vitamiine nii nagu nad kunagi sisaldasid.
See õun mis me puuotsast sööme ei kata meie vitamiini vajdust , sealt me saame ainult nudigu et me sõime õuna.
Ja kas te teate et kui juua tass kohvi siis sinu organismi C vitamiini kogus organismis on 0-lli lähedane. Peale sauna on kogu C vitamiin organismist kadunud, seega jah.
Minul oli ka kõrge vererõhuga probleeme ja midagi ei aidanus, aga avastasin enda jaoks küülaugu tabletid, ning vastavalt ühe targa med õe õetusele ei ole mul enam vererõhuga probleeme ja väsimust ka ei ole. Kõik tänu vitamiinidele ja toidulisandidele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 10. November 2011, kl 08.54

Raamatuplix, kas said vererõhu korda vaid küüslaaugu kapslitega, või tarvitasid veel midagi lisaks smiling smiley. Küsin selleks, et olen praegu ka hädas kõrgenenud vererõhuga. Tean, et peab liikuma ja kaalu alandama, kuid kui veel midagi teha annab siis oleksin sellest väga huvitatud.

Minul avastati kõrgenenud rõhk tööl arstlikus kontrollis. Enne kui perearsti juurde jooksma hakkan soovin veidi midagi ka ise selle heaks teha. Ootan ka teiste kommentaare, kuidas ja mida teha. Jagage nõuandeid. Aitäh.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 10. November 2011, kl 23.53

Lootus on homseks nulli jõuda - praegu +300g.

Stiilinäiteid viimaste päevade õgimistest:
teisipäev - peale õhtusööki: pakk martidele mõeldud šokolaadikomme ja 1 purk ananassikonservi;
kolmapäev - hommikusöök Komeedis: täisrammus omlett juustu ja kodujuustuga, hiiglasuur jõhvika-beseekook, 2 suurt (loe: kaks suurt) lattet. Õhtusöök oli tervislik ja kalorivaene, kuid hilisõhtuseks näksiks valmistasin endale 3 suhkruga ülepannikooki.

Ilmselt asi selles, et ilm läheb külmaks jne. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.15

Hommikust. Minu tänane kaal 126,1 -0,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.32

Tere hommikust teile.

Minu kaal 136,3 asi seegi. Lootsin küll rohkem ja olin väga korralik aga eks ma ka naine ja on aeg puhastuda ja tavaliselt kogun kohe 2 -4 kg juurde. Vaatame mis järgmine nädal saab korralik olla polegi ju raskehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.58

Tere hommikust!

Mina sain ka tagasi kahekohaliseks smiling smiley edasi, ikka edasi ja kui tulebki sammuke tagasi, peab ikka minema edasi. suur katsumus pühapäeval -isadepäev, on ees. teen valge šokolaadiga toorjuustutorti, loodetavasti ei hakka õgima, treenin enda meeli, et loobuda juba eos ka esiemesest tükist. Ilusat algavat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.08

Kena reede hommikut kõigile

Nädala tulemus -1,2, olen rahul thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.08

Täna hommikul üllatus - 1,4 kg, kontrollisin kohe mitu korda, tõsi mis tõsi. Igaljuhul vägagi positiivne üllatus ja motivatsioon ka kohe laes jällethumbs up
Edu ja paid meile kõigile, päikest smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.48

Tere.

Minu nädala tulemus -0,9kg. Olen väga rahul, sest tavaliselt mul kaal seisab, kui on see nn "punane nädal". Närvipinge on töö pärast jube suur ja vererõhu viskas lakke, aga mõtlen positiivselt ja tahan kaalunumbri kahe nädala jooksul kahekohaliseks saada. See oleks tore sünnipäevakink iseendale. Täna läheme kogu perega Pärnusse Tervise Paradiisi. Nii hea, et saab paar päeva teises keskkonnas olla. Kavatsen korralikult nädalavahetust nautida koos kallite inimestega ja järgmine reege jälle veidi kergem olla kui täna.
Energiat, positiivset mõtlemist ja tugevat tahtejõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.20

See nädal siis tagasihoidlikum tulemus. -0,9 kg. Põhjuseks arvan kahte pidu. Aga lohutan ennast sellega, et vahel peab ikka endale midagi lubama ka. Püüaks siis see nädal rohkem liikumisele rõhku panna- vaatab kuidas läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.40

Lõpuks miinus, aga ma olen tulbli ka see nädal olnud, väga tore.
Matsu jah sain küll lisaks võtan veel C vitamiini ka.
Aga kui sul on kindel diagnoos pandud et ainult kõrge vererõhk siis saan uurida mida selleks vaja on teha.
Kirjuta mulle täpsemalt oma vererõhust meilie tipsik600@gmail.com, siis ma saan edasi uurida mida selleks teha saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 11. November 2011, kl 19.27

Õieke, kas sa oleksid nii lahke ja paneks siia üles ka mõne teravilja/ jahuvaba menüü. On küll nett ka retsepte täis, aga neid lugedes tuleb mul masendus peale ja enamasti mul pooli toiduaineid kodus pole ja kui juba poodi sammud sean, satub sinna igasugust jama. Tänud ette juba!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 14. November 2011, kl 09.39

Tere kaunid Lillekesed,

Praegu teen lühidalt ja postitan ainult meie tabeli kokkuvõtte:


Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 14. November 2011, kl 14.08

Tere Lillekesed,

ma väga loodan, et mind ei ole kaaluabist ja teie duellist seetõttu välja visatud, et vahepeal vanaemaks sain smiling smiley
Usun, et see on vaid näpukas mida ikka tegijatel juhtub, sest ainult neil ei juhtu midagi, kes ise midagi ei tee!
Igal juhul kavatsen vahepealsest libastumisest, mida "vanaema" tiilti saamine maagilisel kuupäeval 11.11.11. minus tekitas, hoolimata endiselt teie seltsis jätkatasmiling smiley
Jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 14. November 2011, kl 22.47

Steili, ma ei söö kindla menüü järgi aga päeva jooksul improviseerin, et mida on kapis ja mida saab teha.
Näiteks:

Hommik:
2 muna (praetud või keedetud, singiga või ilma), Vahel teen keedumunast, mingist kalakonservist ja tomatist-sibulast salati
kohv
kui mahub veel, siis ka üks õun

Lõuna:
Küpsetan-praen-hautan kala või liha, juurde wok- juurikad, peale majonees
magustoiduks hapukoore-kakao-suhkruasendaja segu

Õhtu:
Eelistan suppe- ikka juurikad ja mingi lihaollus (tihti ka püreesupi kujul)
ja teleka ees istudes mõni tükk tumedat šokolaadi ka smiling smiley

Variante on tegelikult palju- tiba leiutamist, katsetamist, julgust ja ongi uus, maitsev firmaroog olemas smiling smiley


Ah jaa- lemmik snäkk on mozarella viilud päikesekuivatatud tomatitega. Mmm, praegu hakkab ka suu vett jooksma...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Õieke 14.11.2011 22.49.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.