Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 06. January 2012, kl 20.02

Olen olemas, kuid ma ei tea mis minuga toimub. Juba kuu aega pole saanud enda kaalu alandada. Tundub, et punnib vastu. Need viimased kolm nädalat on kaal üles-alla käinud. Täna hommikul oli imelikul kombel miinuses, kuid veel nädala sees oli päris pirakas pluss. See 93 piir on väga jonnakas....
Tean jah, et kedagi teist süüdistada ei saa. Aga ees on uus nädal ja vaatame mis see meile toob.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 07. January 2012, kl 11.25

Tere.

Minul väga väike langus -0,2kg ehk 100,8, aga parem ikka kui mitte midagi. Mul on ka kaal jubedalt kõikunud viimasel kahel nädalal. Aasta alguses oli lausa 102,5, aga olen oma toitumise veel kriitilisemalt üle vaadanud ja seda eelkõige kõrge vererõhu pärast. Samas ei lase see vererõhk mul preagu tegeleda oma lemmiktrenniga ehk bodypumpiga. Treeningud piirduvad kepikõnniga paar korda nädalas umbes 6 km. Aga tegutsedes tasa ja targu tulevad ehk ikka tulemused ka. Igal juhul masendusse ma küll ei lasku.

Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 07. January 2012, kl 12.23

tervitused kallid sõbrad.minu kaal eile 120,3 -200g
Asi seegi,sai ju pühad ikka söödud küll ja küll.Nüüd püüan jälle korralikuks hakata.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 08. January 2012, kl 18.09

Tere kaunid Lillekesed,

Meie tulemused on järgmised:


[docs.google.com]

Seekord siis kokkuvõttes 0-ring. Võrreldes eelmise nädalaga liigume jälle nn õiges, positiivses suunas.

@Eideke: ei maksa heituda. Ka mina ei olnud oma +1,5kg üle just uhke, kuid teadsin, et kui söömaorgijad ehk pühad lõpuks möödas, siis saab hakata jälle iseendaga rohkem tegelema. Järgmine nädal on kindlasti korralik miinus. Oled olnud väga tubli ja oled kindlasti ka edaspidismiling smiley.

Te kõik olete väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 09. January 2012, kl 09.12

Vabandust , aga sain alles täna kaalule.
Üllatus, kuna peale aastavahetuse pidustusi olin ma juba 113,9, seega ikka väike langus, jummal taänatud.
Tuleb asi ikka korraliku luubi alla võtta.
Aga edu ja jaksu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 09. January 2012, kl 14.33

@mitjake: suured tänud sulle toetuse eest.
Mul on praegu nagu mingi "kae" peal. kuidagi ei suuda järje peal püsida sad smiley. Minu miinus nullis teie kõigi pingutuse ära - vabandan veelkord.
Samas oli eile jälle selline päev, et ei taha tagasi mõeldagi, mõtlen seejuurses vaid seda, mis suust sisse läks. Algas kõik kenasti, kutsuti sauna ja peale kuuma saunaskäiku oli külm shampus jumalik, aga kahjuks kaasnes sellega ka totaalne õgimine. Ei suutnud mina pakutavate heade toitude ja hea seltskonna juures ennast enam taltsutada ja nii siis jälle läks, uhh milline iseloomutus. Annaks vaid, et sellest jälle uut kaalutõusu ei tule vaid suudaks ikka reedeks vähemalt samasse kaalu tagasi saada.

Jaksu ja vasutpidavust ahvatlustele meiele kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 09. January 2012, kl 18.13

@Eideke: reedeni on veel nii mõnigi päev. Pisut kindlameelsust ja monoloogi iseendaga ning usun, et miinustulemus tuleb ära ka. Ei maksa ennast nüüd torede õhtu pärast nuhelda, see nullib ära kogu meeldiva. Oli mis oli, see juba minevik. Nüüd pea püsti, selg sirgu ja rind ette, ning väike lubadus iseendale, et ei anna ahvatlustele nii pea järele.
Ja et meil seekord kokkuvõttes 0-ring, ei ole ka midagi hullu. Meid on alles jäänud suhteliselt vähe ja iga duellitaja + või - annab tunda. Seekord siis nii.

Päriselt oli meie nädala tulemus hoopis +5.9kg. Kuna see tulemus tuli hiljem, kui ma kirjutasin kokkuvõtte, siis see seal ei kajastunud.

@Raamatuplix: mis siis nüüd lahti on läinud? Detsembris oled eemal olnud ja kohe selline tulemus. Ei maksa ikka nii pikalt eemal ollawinking smiley. Pole midagi, nüüd oled meie juures tagasi, küll ka see number jälle saledamaks läheb nagu Sinagi.

Mõelge ilusaid mõtteid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 10. January 2012, kl 13.02

Eks ma püüan parima anda. Vähemalt täna suutsin ennast diivaniküljest kudumast lahti rebida ja 7 km jalutuskäik sai tehtud. Ehk saab veel asja kui talvekülm ära ei võta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 11. January 2012, kl 20.49

Oi milline ilm väljas on!!!
Autosõit oli nagu ameerika raudteel, lund ei ole lükatud vaid ainult soola puistatud. Aga jõudsin õnnelikult koju. Homme hommikul tuleb varem startida, et viimasel minutil tööleminejatele jalgu ei jääks tongue sticking out smiley
Tänane jõutrenn (lume rookimine) ka tehtud, nüüd olen nii läbi, et vaevu jõuan arvuti klaviatuuri toksida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 11. January 2012, kl 21.26

Meil on lume asemel ainult märg lörts, aga seda on selle eest kuhjaga ja jagub tõepoolest ka sõiduteele - terve hommik sadas ju lumele vihma otsa.
Peale jalutuskäiku olid nahkkindad nii märjad, et andsid kätele lausa värvi - nagu oleks korstnast tahma võtnud - ja saabastest ma parem ei räägigi...
Hea tunne oli tagasi koju jõudes - ei ole tõesti halba ilma - on vaid vale riietus.
Aga mida homme jalga panna - saapad ei kuiva vist küll ära ja tossudega enam ka lumme ei lähe ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 12. January 2012, kl 13.30

Kummikud, aga nii rakse on normaalseid kummikuid leida normaalsete hindadega.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 12. January 2012, kl 15.19

Tere kallid kaaslased!
Palun väga vabandust et nii kaua eemal olen olnud. Elu on lihtsalt selline keeruline ja vahepeal taanduvad oma huvid ja vajadused tahaplaanile.Nii ka minul. Ega praegugi midagi roosilist pole aga ma lihtsalt pean ennast uuesti käsile võtma ja töö, kodu ja ringisahmerdamise kõrvalt enda peale kah mõtlema. Loodan et saan andeks ja alustaksin sealt kus pooleli jäi. kaalule pole julgenud astudagi ja riiete järgi vaadates olen paisunud kah. Homme on kaalumise päev ja käin siis minagi seal riistapuu peal ära. Löön tabeli uppi - palun kergemat karistust. Aga tore on vaadata et olete vahepeal niiiiii tublid olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.32

@raamatupilx - kummikute leidmine on väikseks probleemiks osutunud jah, praegused hõõruvad kanda sad smiley
@krista - tere jälle, tore et meid ei ole unustanud - seni alustame=jätkame kuni unistused on teoks saanud!

ja täna hommikuse kaalumise raport ka -0,7 kg. Päris poolt juurdetulnust ikka nädalaga maha ei saanud aga hea seegi smiling smiley

Päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.10

tere.
Vaatasin, et olen eelmisel nädalal unjustanud kaalu sisestada. Aga see kord on lood nii halvad, et käsi kohe ei kisu kirjutamagi aga ikkagi pooleli ka ei jäta. 139,3 on siis see tulemus peale pidusi.angry smiley mis meie perele eilse seisuga peaks läbi olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.13

Tänane kaalumine andis tulemuseks -0,7. Olen igati rahul ja rühin rõõmuga edasi. Iga miinus on õnnetundele pai.

Kummikutest on siin teemas juttu olnud. Kommenteerin siis enda paar aastat tagasi ostu.
Kuna olen ikka üks tugev tükk siis sai otsitud pika säärega kummikuid päris pikalt. Lõpuks sain kummikud (pilte näeb- [www.walking.ee]), hind oli tol ajal 500 krooni kuid ost tasus ära. Kalameeste poest ostsin juurde lahtised soojad voodrid juhuks kui on selline vähe lörtsisem ilm ja jalad võivad kergelt külmetama hakata. Tööl küll esialgu kommenteeriti kuid nüüd on teised ka juba aru saanud, et on vaja ikka osta ühed korralikud kummikud. Hea on paterdada lörtisga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.51

Hommikust kõigile.Mul kiire periood,pole siin käia saanud,aga vähemalt mõttes olen teiega.Kaal täna 120,0,väike - ikkagi.Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.38

Tere kõigile!
Käisin siis üle pika aja kaalul ja mitte midagi rõõmustavat ma ei näinud. Nagu arvasingi - olen jälle suuremaks paisunud. Täna 101 kg. Oh kuidas ma rõõmustasin kui number 9-ga algas. KRT ma ütlen. Süüdistada pole kedagi peale iseenda. 4,5 kg on ikka palju küll. Egas midagi, üritan uuesti 9 klubisse tagasi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.42

Oi -1,3kg, tubi tubli. Aga nädalavahetusel sünnipäev ees, püüan tubli olla ja mitte suurelt patustada.
Jõudu ja jaksu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.20

Tere kaunid Lillekesed,

Mul on väga hea meel, et paljud on meie juurde tagasi pöördunud.Tulemused on nii ja naa... Nüüd on vähemalt kuni jaanipäevani suured söömapeod maha peetud ja on aeg suveks sulama hakata. Ja muidugi oleme me kõik teineteisele toeksthe finger smiley.

Enda suureks ja meeldivaks üllatuseks olen 0,8kg kergem- jeee. Kuigi see nädal oli nn mööda nädal. Andsin nii mõnelgi korral järele enda isudele ja nii mõnigi kord oli õhtusöök üsna hilja. Ja aina "hullemaks" läheb- homme on mehe tädil 50-juubel, kolmapäeval ema sünnipäev, reedel isa sünnipäev ja järgmine laupäev suur tähistaminetongue sticking out smiley. Ei tea, kas suudab ikka mõistlikuks jäädaconfused smiley

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 13. January 2012, kl 21.17

Tere.

Mul jälle väike kaalutõus, ehk +0,4. No ei taha see pekk kaduda. Samas tuttavad teevad komplimente, et näen hea välja. Ema, kes polnud mind paar kuud näinud, kiitis ka täna. Mul on kodus mehega ka väike duell välja kuulutatud. Minu eesmärk jaanipäevaks -10kg, temal -5 kg. Niiii tahaks võita. Järgmisest nädalast jälle spordisaali.
Liikumisrohket nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. January 2012, kl 22.01

@tinku - uskumatult tubli - mehe ka suutnud kaalu jälgima panna - kadestansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 15. January 2012, kl 12.42

Tere kaunid Lillekesed,

Ja meie 14. nädala tulemused on järgmised:

[docs.google.com]

Kokkuvõttes 3,3kg plussis, kuid see on veel aastalõpu pidustuste tulemus. Nagu näete on meie tabel umbes poole võrra väiksem, mäletamist mööda alustas 20+ naist. Võimalus tagasi tulla ja edasi pingutada oli antud kõikidele ja kes ei soovinud seda kasutada, selle liikme olen tänaseks kustutanud.

Olge siis edaspidi ikka sama tublid ja kohusetundlikud, ning märkige järjekindlalt ikka iga nädal oma kaal tabelisse, olgu see siis kadestamisväärne miinus või pisut ebamugav pluss. Tabelist on üsna hästi näha, et kui jätta vahele pikem periood, kipub pluss olema üsna korralik. Ning kui plussi puhul jätta lihtsalt üks nädal märkimata ja lubades iseendale, et järgmine nädal olen tublim, siis minu meelest on see iseenda petmine. Kui faktid silme ees kirjas, siis on ka enesekontroll parem.smiling smiley

Täna on blogi kerge moraali alatooniga, kuid loodan, et see aitab meid kõiki ilusama iseenda nimel tegutsema.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 18. January 2012, kl 09.17

Mjaa minu nädalavahetus läks nati aia taha, niipalju head ja paremat oli et jube smiling smiley
Aga keda sa ikka süüdistad kui iseennast.

mitjake Täna on blogi kerge moraali alatooniga.....

Mina võin omast kogemusest seda öelda et moraali lugemine on üks jube asi ,kellele mõjub see innustavalt kellele mitte.
Minule igatahes see pigem lükkab ahastuse ja käega löömise poole.
Et edasi jõuada, siis ikka innustades, ei ole midagi see nädal läks metsa aga selle järgneb uus ja parem. Kuid jah arvud näitavad enda eest, kui ikka pika puhkuse vahele jätad ja ei kaalu, siis ega see hästi ei mõju. Niie t isegi kui suur pluss on tulnud nädalaga, siis ei tohi käega lüüa, sellest tuleb lihtsalt omad järeldused teha ning uusti tegutsema hakata.

Kui sul on siht silmi ees , siis ülks kord jõuab see su ajukesse ka kohale ning siis juba sa ei löö millelgi risti ette vaid teed selle ära.
Nii et ikka edasi ei sammukestki tagasi.hot smiley
Aa veel üks asi, ma ei tea kas te olete kuulnud aga ma liitusin ka www.kaalufoorum.net portaaliga. Seal on igavesti lahedat lugemist ja ka soovitusi , nii et soovitan piiluda sinna ka , ega mingi info mööda külge alla ei jookse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 18. January 2012, kl 19.55

Tere!

Sattusin täiesti juhuslikult oma kaalunumbrit googeldades siia foorumisse. Kaaluabi.eest ma isgei polnud kuulnud ja päris täpselt veel ei saa aru ka mis siin toimub. Aga homsest siis jälle umbes ma ei tea nooooo...mitmes kord alustan.. (miljon korda seda kaalulangetust ette võetud). Alati leian miski pärast põhjuse miks ikka pooleli jätta. Teie rõõmud ja hädad tundusid nii vaimukad , et mõtlesin ka just teiega siin kirjutama hakata ja vaikselt kaalu langetama smiling smiley Tegelikult nüüd ma juba tunnen , et kaal hakkab tervisele mens, jne. Arvan , et häirekell piniseb juba üsna valjemini!

Võib vist ühineda küll? Ootan vastust kindlasti smiling smiley


Plaanis on siis menüüst välja jätta magusad ahvatlused , sai , makaronid ja nipet-näpet veel mõned asjad. Ja kodus hakata cross-traineriga iga päev hommikul ja õhtul 5 minti tegema. Vaatame mis juhtub smiling smiley

Praegune kaal 109kg ( tabelis pole hullu , et need nädalad ei lähe minu kohta täppi , mulle sobis teie jutt smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.05

Minu poolest võid alati ühineda.
Issand kui tore ja positiivne jutte.
Ma olen ka seda kaalu alandamist mitu korda ettevõtnud, kuidagi ei saa edasi.
Ikkas üks samm edasi ja 2 sammu tagasi smiling bouncing smiley
Aga noh jah, üritan ikka, ma arvan et millalgi ikka hakkama saan.
Minu puhul on jamad need õhtud, kui töölt koju jõuan ja siis kahe suu pooolega pugima hakkan.
Päeva suudan nii tubli olla, aga õhtul keeran kõik metsaa.
Viimasel ajal muud ei tee kui suu käib, ma ei tea mis see on. kohutav. Hambad peavad koguaeg liikuma. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.11

Tere tere smiling smiley

Tead hea abivahend õhtuse söömise vastu on see näiteks : jõuad koju tee rohelist teed , mine pesema ja siis joo kohe terve tee ära siis söö üks õun või oma lemmik puuvili ära ja siis vaata, kas ikka hambad tahavad koguaeg närida midagi või tahaks nad nats puhata ka grinning smiley . Issand kui mõnus on teistele nõu anda oleks endal ka nii selge pealuus , et õhtul ei söö... jajajaa! Täna kogemata sõin automaatselt ühe kukli ära lõunaks ( lõunal käin alati väljas söömas muud moodi ei saa) Ja siis pärast tuli meelde , et ups ma ei tohi ju kuklikesi ja saia enam või noh lubasin endale , et ei tohi. smiling smiley

Aa jaa olen kuulnud , et paljudel aitab õhtust söömist välitda ka õhtune trenn kasvõi kodune. smiling smiley eks ma hakka ise nüüd täna kõike järele proovima.

Tervitusi kõigile , keda veel ei tunne lumehangede vahele smiling smiley Järmgine talv on meil kõigil juba kergem lumes sumbata ilma pingutusteta grinning smiley ja siis ma vb rõõmustan rohkem ka lume üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 19. January 2012, kl 15.10

Tere Lillekesedsmiling smiley

tore kuulda, et keegi ikka meie teemasse ka vahest postitab, vahepeal tundus väga vaikseks jäänud olevatwinking smiley

@mitjake - Sina oled väga tubli - oled viitsinud siin meie kõigi eest tabelit pidada - aitähh sellise kohusetunde eest! See "moraali lugemine" oli küll nii kerge alatooniga, et minusugune paksunahaline ei saanud veel arugi, et oleks moraalilugemisena tundunud! Pigem oli see Sinu poolt õige väike meeldetuletus, et kui tahame, et meie tabel arvesse läheb, tuleb oma numbrid kokkulepitud ajal s.o. reedel ka teada anda. Nii jääb Sulle ka mingi varuaeg kokkuvõtte tegemiseks, sest kõigil meil on ju peale kaaluabi oma elu ka ja alati ei pruugi olla aega viimase minutini oodata. Usun, et Sul pole midagi selle vastu, kui Tipa ka tabelisse juurde paned, siis seekord on ta tubli ja see on "miljon esimene kord" ning seekord ta pooleli ei jätasmiling smiley

@raamatupilx - See õhtune söömismure on vist küll päris paljudel k.a. minul. Päev algab alati nii kenast, aga õhtu tahab ära vajuda... , aga ikka üritame. Muide minu tütar ütles ükskord päris tabavalt et üritus on p..sse läinud katse smiling smiley ja tegelikult on tal tuhat korda õigus - on jah p..sse läinud katse!
Kahe kõrva vahele ei tohi lasta mõtet, et täna üritan olla tublim vaid et täna OLEN tublim ja me kõik olemegi vot!
Keegi siin blogis või oli see foorumis kirjutas neljaviljakrõbuskitest. Need aitavad nüüd õhtuti mind ka kui just midagi krõbistama pean tongue sticking out smiley Ega neil suurt maitset ei ole, kaalun oma väikese tassitäie ära ja krõbistamise alla mahub neid nimetada küll. Veel aitab mind näiteks eriti suure nälja korral enne sööki suures kohuses tee joomine - siis lihtsalt ei mahu selle hundiisuga nii palju sisse, aga muidugi on parem vahepeal väike snäkk võtta, siis seda hundiisu ei tekigi. Näiteks töölt koju sõites oli mõnus toorest porgandit krõbistada, siis kadus suurem näljatunne õhtuse toiduvalmistamise ajal ära ja nii oli kergem piiri pidada.
Edu ja vastupidavust meile kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 19. January 2012, kl 23.00

Tere kaunid Lillekesed,

@Tipa: teretulemast meite sekka!

Pole juba mõnda aega midagi siin foorumis kirjutanud. Tööl on kiired ajad ja ka kuidagi enesetunne on 0 ja vahest veelgi madalam. Hiljuti just mõtlesin sellele meeletule kiirustamisele ja kroonilisele ajanappusele. Peaks oma asjatoimetamised üle vaatama ja tuure madalamaks võtma, muidu varsti jälle ei jaksa...

Kell on... üsna palju. Ja millega mina tegelen?- küpsetan Napoleoni koogile põhjasid. Kuna meil on köök suhteliselt väike, siis ei saanud päeva ajal küpsetada, sest minu pooleteise-aastane ei oleks lihtsalt lasknud. Kolmapäeval tegin emale sünnipäevaks küpsisepõhjal joguri-vahukoore-marjakoogi, hoolimata vahukoore sisaldusest, tuli kook mõnusalt kerge. Homme teen isale sünnipäevaks ahjus küpsetatud jogurtikoogi. Ja laupäeval lähme sünnipäevasid tähistama koos teiste külalistega ning siis võtan kaasa Napoleoni. Tubli tütar! (Õde on hetkel Tais puhkusel, seega olen vanematele hea laps kahe eest.)

Vabandan, kui ajasin kellegil suu vett jooksma. Ego on vist nii suur, et tahtin enda pisikesi kordaminekuid jagada. (Paljud muud asjad on mul hetkel tõsises madalseisus.)

Kookide küpsetamise rõõmud on minu üsna hiljutine avastus, alates hetkest kui kolisime mehega omaette (u 3,5a.). Vanemate kodus mulle üldse ei meeldi köök ja minu sealne kokkamine kipub tihtipeale aia taha minema. Selline mõju siis valel värvivalikul (hetkel on minu jaoks liiga palju punast). Õnneks on köögi sisustus juba üsna vana ning oma aja ära elanud ja nüüd kui leidub vahendeid, siis läheb köök kap.remonti- jeee.

Täna tainast rullides tuli näole kerge naeratus- nimelt on mul selline salaunistus, et teen kunagi oma väikse pagariäri/kohviku. Isiklikus plaanis on sinna muidugi pikk arengumaa ja ma ei ole ka sihikindlaid ja teadlikke samme selles suunas astunud. Kuid see on see mõte, mis on minu jaoks aeg-ajalt edasiviivaks jõuks.

Mis puudutab õhtust söömist, siis õnneks minu jaoks see enam probleem ei ole. Minule endalegi üllatuseks on söömise jälgimise ja vahepealse pisikese dieediga need isud kadunud. Võin õhtuti üsna külma kõhuga vaadata, kuidas mees midagi head ja paremat sööb. Mind on aidanud ka meeletutes kogustes toore salati söömine. Hiljutine taasavastus on jääsalat- õhtusöögi kõrvale söön ära pool pead. Ja paprika on ka minu suureks nõrkuseks. Ma ei ole just eriti usin vee jooja ja arvan, et kuna need köögiviljad on mõnusalt mahlased, siis sellepärast need mulle nii väga meeldivadki.

Söömasööstude vastu on veel üks hea tuntud soovitus- ei tohi tekitada endal hundinälga. Siin tulevadi abiks nn vahepalad.

No nüüd sai küll vist kõik südamelt ära...
Aitäh, kui keegi luges lõpunismiling smiley.

Homme kohtume siis kaalutabelis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.46

@Tipa: meie kaalutabeli leiad vajutades siia: [docs.google.com]
Esimesel lehel on kaalunumbrid ja teisel lehel on cm mõõdud. Lisasin Sind tabelisse, kui on huvi, saad enda numbrid ka sisestada (see ei ole nn kohustuslik osa).

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.20

@mitjake - sa oled tõeline eeskuju - küpsetad ja küpsetad, aga söömist suudad kõrvalt vaadata - uskumatult tubli ja madalseisut, millest kirjutad, saab sinusugune tugeva iseloomuga inimene kindlalt üle - sul ju selge unistus ja siht silme ees - kadestamist väärt!

ja tänane kaaulraport on -0,8 kg - jälle miinus üle pika aja, olen rahul. Eks sai selle nimel pingutatud ka, lugesin nädala käidud kilomeetrid kokku, sai 35km. Polegi paha ja tulemus tuli kohe ka.

kaunist reedet ja usku endasse kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.