Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 11 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 20. January 2012, kl 13.27

Tervist kõigile,mul nii kiired ajad,pole siia saanud.Aga kaal 120,sama mis eelmine nädal,õnn,et pole juurde tulnud.Ok kõike kaunist kõigile,lippan tööle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 20. January 2012, kl 22.00

Tere tere smiling smiley!

Oleksin küll huvitatud märkimisest aga ma vist ei saanud hakkama. Hetkel siis 20.01.12 seisuga on kaal 107,9 kas sinna on vaja märkida ka soovkaal?


Tänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 21. January 2012, kl 10.32

Tere Tipa,

Jah, soovkaal võiks ka olla, siis on eriti selge siht silme ees. Meie praegune eesmärk on seatud 29.03 kuupäevale. (Sinu kaalunumbri sisetasin tabelisse. Väga tubli tulemus.)

Mitjake

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 21. January 2012, kl 13.16

Tere.

Aeg lihtsalt kaub käest kaal eilse seisuga sama ja nüüd lähen kepikõnnile kuna suusatada ei oska.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 22. January 2012, kl 10.16

Tere Lillekesed,

Meie 15. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Mitte just kõige tihedamad read..., kuid tublid oleme me ikkagi. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 22. January 2012, kl 10.56

Tabel ilus, oleme jälle miinuses, pikad paid kõigile.

Nii ilus ilm täna õues, kavatsengi kohe-kohe jalad alla ajada ja õue kõndima minna.

Unustasin, tere tulemast Tipa'le drinking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Matsu 22.01.2012 10.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 22. January 2012, kl 19.48

Vabandan et rikkusin tabeli tulemuse ära, aga need sünnipäevad mõjusid.
moody smiley
Aga rühime edasi
Aitähe teile soovituste eest, ma võtan kuulda, see tee mõte on hiiglama hea.
Lähengi poodi ja ostan endale polmelot, see on hiiglama hea puuvili.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 22. January 2012, kl 22.30

Tere duellitajad!

Kuulun ise umbes samasse kaaluvahemikku nagu siinsed duellitajad ja sooviksin Teiega ühineda.
Oleks see mõeldav?

Kaalun 108 kg umbes-täpselt (pole julenud nüüd enam kaalule väga astuda). Kaaluga hädas olen olnud kogu oma elu ja üritanud kaalu alla saada. Läbi tõusude ja mõõnade. Võib-olla õnnestub mul see Teie abiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 23. January 2012, kl 15.08

Vabandan väga et ei saanud kaalu kirja panna reedel. Aga keegi kena inimene on selle minu eest ära teinud ja suur aitäh talle selle eest. Ja pealegi on number täitsa õige. Olen nulliringis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 23. January 2012, kl 15.39

Tere Lillekesed,

Meie meeldiv seltsakond vaikselt paisub jälle. Selle vastu ei saa küll midagi olla, et keegi veel soovib meie seltskonnas kaalu kontrolli alla saada. (Ma siiralt loodan, et märtsi lõpus ma ei pea hakkama meie tabeliridu harvemaks tegema.)

Teretulemast Kashy! Kas Sul on ka soovkaal? Meie hetke vahe-eesmärk on 29.03.2012. (Ja nii iga kolme kuu tagant.)

Tabeli leab siit: [docs.google.com]
Kaalumine/mõõtmine on tavaliselt reedeti, kuid ootan tihtipeale ära ka hilinejad, kes märgivad kaalu laupäeval. Pühapäeval, hiljemalt esmaspäeval postitan meie tulemused siinsamas foorumis.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 23. January 2012, kl 19.32

Tore kuulda, et mind vastu võeti siia ridadesse smiling smiley

Kirjutan natuke tutvustuseks siis endast ka. Olen 33.a, käin tööl (õnnetuseks küll autoga). Talviti on liikumine suht nullilähedane, kuid ülejäänud ajal kepikõnnitan. Omast kogemusest tean ka seda, et kui kambajõmmi pole, on kõndimine üsna raske, just enda kodust välja sundimine õhtuti. Esialgu prooviksingi saada oma toitumise kontrolli alla- ära jätta õhtune pugimine ja vähendada magusat ning tarbida rohkem tervislikku. Veejoomise tahaks ka ära õppida.
Täna hommikuks oli kaal langenud 300 g, ilmselt eilne tõehetk mõjus. Mu esialgne soovkaal oleks kahekohaline kaalunumber, näitkes 98 kg, ehk siis -10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 23. January 2012, kl 21.12

Tere - Tere kõigile!

Istun siin diivanil praegu vetikamähises ja kuumendan oma rasvasid kile sees grinning smiley OStsin mingi väga huvitava asja ( nägin saatest hooaeg või naiste maailm) "tervislik kohvi" Homme joon esimese tassi , muidu ma väga kohvitaja ei ole. See kohvi pidi janu ka tekitama @Kashy. Kui keegi on joonud võib vabalt mulle muljeid rääkida smiling smiley Minu soov oleks 29.03.2012 näiteks hmm.... kui praegu 107.2 siis näiteks 97kg see oleks siis algkaalust 12kg. Alguses peaks kaal päris kenasti kukkuma. Eks hiljem natuke keerulisem.
Kas keegi käib kuskil trennis ka või kus te Tallinnlased jalutate? Sest koos trenniga ikka see tulemus lõpus ilusam ei ole lõtvund nahka... kuigi ma hoolega keemitan küll..

Ma pean veel mainima , et lõpp lahe , et see foorum ikka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 23. January 2012, kl 21.58

Tipa, ma olen seda tervisliku suhtumise kohvi tarbinud. 40 päeva järjest, ehk siis igal hommikul 1 pakike. Mul võttis ta kohviisu ära, seega juurde mõnd muud kohvi ei pidanud jooma. Vett jooma ei ajanud ja söögiisu suhtes ei saanud ma väga midagi aru. Isu suur nagu alati smiling smiley. Iseenesest hea oli küll, kuid kuna ma kaalu languse osas väga resultaati ei näinud, tarbin pigem rohelist teed edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 23. January 2012, kl 23.10

Hei hei smiling smiley

Lugeisn seal põhiaineks ikkagi nagu kroom , see minu puhul küll toimib , e tkui võtan kroomi tableti põhitoidukorraga siis ma teise poole päevast süüa väga palju ei nõuagi... Aga homme joon esimese healthy attitudei grinning smiley kaalulangust ma selle arvelt ei tahakski vb pigem paremat enesetunnet ja mitte nii palju magusaisu. Sest kõik mis ikka toidulisandiga maha läheb tuleb selle tarbimise lõppedes lupsi tagasi ka. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 24. January 2012, kl 10.09

smiling smiley Ajab natuke muigama..., kuidas kaks meie kõige nooremat kambaliiget on mõnusas tegutsemistuhinas ning jagavad omavahel mõtteid. Ning mida teevad nn vanad olijad...? Lihtsalt loevad mõnusaid postitusi ja raporteerivad heal juhul kord nädalas (ega ma ise ka parem eeskuju ei ole). Klõbistage midagi kasvõi niisama siia, võib-olla innustab see ka teisi kirjutama. Oleks oluliselt huvitavam...

Toidulisandite osas kaasa rääkida ei saa, kuna kogemus puudub. Olen muidu üsna suur reklaamiohver, kuid elukogemus on näidanud, et kui olengi mõne imettegeva asjakese ostnud, siis enne see aegub või seisab kusagil niisama ja kogub tolmu. Vanusega olen õppinud ennast mõtetutest ostudest tagasi hoidma (kuid see nõuab minult ka üsna suurt jõupingutust).

Minul on viimasel ajal olnud üsna pingeline ja selle põhjuseks on ülikool. Muutun üsna kramplikuks, kui kuulen kusagilt lihtsalt sõna kool. Olen iseendale selle olukorra nii keeruliseks teinud. Nimelt olen TTÜ nimekirjas juba aastast 2000 ja siiamaani... ei teagi, kas naerda või nutta (vist ikka nutan). Juba viimased 5-6 aastat on mul vaja kõigest teha üks eksam, üks uurimistöö ja lõputöö. Ei olegi ju niiiii palju, kuid minult on nõudnud see juba 5-6 aastat. Eile käisin siis eksamil. Tulemust veel ei tea, kuid midagi head ma sealt ei oota. Olen minetanud enda oskuse eksamiks õppida, ning eksami ajal oli kõik nagu pudru ja kapsad.

Pikale veninud õpingute pärast on kooli minemine (kasvõi juhendaja otsimine/leidmine) minu jaoks juba üsna piinlik ja on tekkinud ka mingi seletamatu hirm, et äkki kui on vaja jälle dekanaati minna, saan korraliku peapesu. Mees üritas mulle selgeks teha, et kool on ikka minu jaoks ja mitte vastupidi- see ei tohiks kellegi asi olla, kui kaua ma seal õpin.

Olen vanematele lubanud kooli ära lõpetada juba aastaid... Seekord otsustasin, et ei räägi koolist mitte kellelegi ja ei hakka midagi ka lubama. Kui vähegi on tahtmist ja vaim peale tuleb, siis lõpetan selle vaikselt ära ja kui mitte, siis... siis lisandub minu bakale veel üks aasta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 24. January 2012, kl 15.57

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
" smiling smileyAjab natuke muigama..., kuidas kaks meie kõige nooremat kambaliiget on mõnusas tegutsemistuhinas ning jagavad omavahel mõtteid. Ning mida teevad nn vanad olijad...? Lihtsalt loevad mõnusaid postitusi ja raporteerivad heal juhul kord nädalas (ega ma ise ka parem eeskuju ei ole). Klõbistage midagi kasvõi niisama siia, võib-olla innustab see ka teisi kirjutama. Oleks oluliselt huvitavam... "

...ja ajaski muigama kui mitjake tõe lausa näkku ütles winking smiley!
@mitjake oled tõepoolest tubli, et käega pole löönud - edu Sulle ja arvan et ka teised ühinevad minuga pöidla hoidmises, et ikka asjaga lõpuks ühele poole saad ja seda Sa saad ka!

Olen tüüpiline eestlane ja ega ei kipu kangesti endast kirjutama... Aga noh, kui mitjake otsa lahti tegi, siis ... praegusel hetkel olen kodune ja seda mitmel põhjusel, millest vast kõige olulisem see, et otsustasin peale nagu orav rattas ringi tormamist lihtsalt aja maha võtta ja eelkõige tegeleda tormamisega käest läinud tervise taastamisega. Katsun tervislikult toituda ja seepärast ka siia kaaluabisse jõudsin. Kunagi käisin ka kaalujälgijate rühmas ja seda täitsa tulemuslikult - üle 10 kilo sai alla võetud, aga selline iganädalane kohustuslik koosviibimine mulle nö inspiratsiooni juurde küll ei andnud. Aga materjalid, mida jagati olid kasulikud. No nüüd kindlasti küsite, et miks ma siis jälle kaaluga maadlen ja vastus ongi vaid üks - nii kui vanade harjumuste juurde tagasi lähed, nii ka kaal kahjuks tagasi tuleb sad smiley

Kusagil rühmatreeningus ka ei käi s.o. olen selline "kass kes tahab omapäi käia". Et aga mitte ainult tugitoolispordiga tegeleda, siis käin ilusa ilmaga kõndimas. Kepikõndi kahjuks peale oppi pole veel ette võtnud, aga kui käsi paraneb, siis arvan, et otsin oma kepid ka ülessesmiling smiley. Iga päev ka ei käi, aga kui tuju on siis teen oma 10-13 km ringi ära. Olen selles suhtes õnnelik, et saan praegu sellist vabadust endale lubada ja eks ma siis naudin seda vabadust ka täiel rinnal.

Praegu vaatan õues ja ümber linnumaja siblivaid tiivulisi - uskumatult vahvad olevused! Selline sagin on rasvatihastest ja rohevintidest. Sel nädalal on korra päevas käinud seemnetega maiustamas ka leevikesed ja suurnokk vindid. Naeran siin, et olen isehakanud ornitoloog smiling smiley

Vot nii on lood, ainuke, millega pole suutnud ikka veel harjuda on, vee joomine - no kuidagi ei saa oma normiga hakkamamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.31

Tere nii uutele kui vanadele duellitajatele.

Olen veidi Kaaluabi teemast eemal olnud. Nüüd jälle ilusti tagasi ja hakkamist täis vaikselt käest lastud tulemust taastama ja üha uusi kilosi kaotama. Ma juba kirjutasin oma probleemidest vererõhuga, nüüd on asi natuke parem ja olen saanud jälle liikumise ja trennitamisega algust teha. Soetasin endale lausa pulsikella, et trenni teha ikka soovitusliku pulsisagedusega. Saab ka täpsema kaotatud kalorite arvu kui siinses treeningpäevikus. Vett joon ikka 1,5-2 liitrit päevas, aga täna kohe kuidagi ei taha. Eks ma siis joon homme jälle. Nüüd vastu ööd ei ole ka mõtet end triiki täis kaanida. Nädal tagasi võitlesin jubeda magusaisuga. Veidi ikka näksisin tumedat šokolaadi, kohe hakkas parem. Ülimõru šokolaad on minu parim kaaslane. Muidugi juhul, kui ei liialda. Vahepeal ostan turult hulga juurikaid ja söön mõnuga, siis ei taha neid nähagi. Proovin teha võimalikult mitmekesist toitu, siis ei tüdine ära. Pere ei ole eriti vaimustunud mu juurikatest ja tihti teen neile midagi muud. Kuna olen nö oma aja peremees ehk teen enamus päevast tööd kodus, siis on sellisel elul omad head ja vead. Külmkapp ja toiduvarud on kogu aeg käeulatuses, samas saan värske söögi visata ahju või pliidile igal ajal. Trenni teen ka valdavalt hommikul/päeval, et õhtu veeta perega. Tuleb võtta aega nii enda kui lähedaste jaoks.
Parimatega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.54

Hei smiling smiley!

Eks see ülikool ole sul jah nii nagu mul see kaalulangetamine. See kord ei hakandu kellegile pläkutama oma ettevõtmisest grinning smiley ja nüüd ei loobu kah. Mehega diil kui ma pooleli jätan võib tema uuesti suitsetama hakata grinning smiley Aga kuna ma suitsetamist ei kannata (suitsuhaisu tõttu ja minu arust mõttetu tervise rikkumine ja endaga riskimine) siis see on väga hea diil grinning smiley Sest mees teab ka kui häid põhjusi ma ikka alati leian , et pooleli jätta grinning smiley

On üks ekstreemne asi veel , mida ma tahaks proovida on nimelt neera joogiga paastumine 7 päeva. Aga mul on hirm ka , äkki jube paha enesetunne.. samas üks tuttav tegi ja ütles, et väga supper oli , et organism sai puhtaks ja pärast kui sööma hakkas sai aru , et polegi vaja üldse nii palju süüa nagu ta enne sõi. No kas keegi on proovinud?
Minul pole eesmärk neera joogiga kaalu langetada , tahaks lihtsalt teada , mis tunne paastumine siis tegelikult on ja kuidas saab ikka ilma söömiseta olla ja toimetada nagu tavaliselt. Tundub mulle natuke ebareaalne..

Mainin ära , et mulle väga meeldib lobiseda grinning smiley selleks ka pikad kirjutused grinning smiley smiling smiley !
Mina töötan ilusalongis smiling smiley Lapsi mul ei ole aga plaanime küll ,see aasta tuleb üleüldse üks elu paika panemise aasta. Seega on mul viimane aeg oma kaal ära nullida , et kõik oleks aasta lõpuks ideaalne.
Niisiis magusast pole ikka loobunud aga siis selle arvelt saan muid asju vähem süüa grinning smiley noh omad vitsad peksavad!

Aga jaa ma arvan , et meie liitumine tõi vanematele olijatele ka tuhina tagasi smiling smiley Ja meie saame kadestada teid , kes te olete juba ilusti langetanud oma kaalu! Kunagi kadestava djälle teised uued meid tongue sticking out smiley

Olge tublid smiling smiley Tsauki!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 25. January 2012, kl 09.29

Oi kui tore on pikki jurjutusi lugeda, tekkis endal ka kohe tuhin kribada midagi rohkemat.
Ma juba vaikselt mõtlesin, et kuidagi meie duelli foorum nii vaikseks jäänud, aga ne ise ka laisk et kirjutada midagi, millest edasi minna. Õigupoolest polnud lihtsalt aega.
Kuna olen ühes rahvusvahelises ettevõttes raamatupidaja siis oli tsipa kiired ajad, aasta oli vaja ju lukku panna.
Issand kui väsinud ma enda tööst olen, kadestan neid kes saavad kodus tööd teha ja oma aja peremehed olle, eks ma pürgin ka sinnapoole, aga kuidagi ei edene.
Õppisin isegi teise elukutse ära, olen eelmisest aastast paberitega massöör, ja mulle meeldib see väga. Kohe rõõm näha tulemusi kui inimest aidata saan.
@mitjake , sa saad hakkama ma tean, kui sa lõpuks sisemas tahad kooli lõpetada siis saa lõpetad ka selle ära.
Täpselt nii on ka kaalulangetamisega, kui see 101% krõps ära käib, siis saa ka hakkad langetama, aga kuidagi seda 1% ei saa käidud.
confused smiley
Tervis ja kõik muud asjad lihtsalt näitavad , et kallis inimene võta midagi ette, aga näed, ei see aju on ikka kõikseevõimas, mitte ei suuda loobuda.
Nüüd mul nati rohkem aega netis tuulata, siis leidsin sellise GI toitumise montinjacki toitumise, see hakkas mind täitsa huvitama. Eks ma pusin edasi ja üritan sellega alustada ( nagu enamus asjadega, mis lõpuni ei jõua)spinning smiley sticking its tongue out
Mis siis endast veel , elan Raplas ja käin Tallinnasse tööl, ning ausalt öeldes see rongiga sõit on mind juba ära tüüdanud. Kuna mul elukaaslane põline saarlane, siis sooviks sinna ära kolida, kuid jah pole suuri tutvusi ja tööd kahjuks pole veel leidnud. Aga ma ei anna alla, tahaks see aasta kevadel ikka sinna ära minna. Vanus vaikselt kisub peale ja tahaks pisiperet ka.
Eile tuulates internetis leidsin ma ühe huvitava aadressi [www.kehakool.ee]
eks näeb kas hakkan ka sellest programmist osa võtam, tasuta ju võiks kõik ära vaadata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 25. January 2012, kl 16.20

@raamatuplix - tahaks kohe sulle ütelda nagu selles nohureklaamis, et "...ma tean mida sa tunned", kui ütled, et oled sellest tööst väsinud. Kuigi sinu kasutajanimest võis sinu ametit aimata, polnud pärsi kindel, kas ikka oled nö ametikaaslane, tahtsin kirjutada ametivend, aga me ju rohkem nagu ametiõedsmiling smiley
Ja seda tean ka, mis tähendab aasta algus raamatupidamises, kui firma omanikud just kodumaised pole ja firma suurde kontserni kuulub, ka see kogemus täitsa olemascool smiley
Noh, aga nagu aru saan on teil aruandlus selleks korraks siis läind ja saad ka ennast sellest oravarattast vähe kõrvale tõmmata - see ju hea! Seda ametit saad ju küll kodukontorist toimetada, kui just suurfirma numberid kokku ei löö, see õpitud amet pole ju seotud mingi kindla ettevõttega nii et ära lase oma unistusi - kolimisplaane ja kodusolemise kavatsust - takistada. Oled ju lausa nii tubli olnud, et veel lisaks tagavara ameti ka selgeks õppinud! Igal juhul vaata asja sellest vaatenurgast ja sa leiadki, et oled tubli ja hakkaja ja saadki igas Eestimaa nurgas ja iga asjaga hakkamathumbs up
Ja pajata meile ka sellest "GI toitumise montinjacki toitumisest" ja kehakooli programmist kui mahti saad, saame meie ka targemaks!

Ja veel sellest enesemuutmise ehk ajus klõpsu ootamisest - vanast harjumuspärasest lahtilaskmine ja uued harjumused on väääääga rasked tulema. Stephen R. Covey kirjutab oma raamatus, et uue harjumuse omandamiseks on vajalik vähemalt 21 päeva ennast sundida, siis pidi alles uus harjumus tekkima.

Kiskusin oma tagumiku täna diivani küljest lahti - see oli kõige raskem osa smiling smiley - ja kasutasin oma vabadust liikuda ja tegin 11 kilomeetrise jalutustiiru. Siis tuligi meelde veel üks mõttetera ( kahjuks ei mäleta autorit) et suur suutmine on teiste muutmine aga suurim suurmine on enda muutmine.

Edu kõigile meile sellel raskel enese muutmise teelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 26. January 2012, kl 16.08

Tore tore, see on küll meeldiv uudis.
Positiivne innustus kohe paneb nii ajud tööle kui ka tahtmise ikka edasi mitte sammukestki tagasi.
Ma sisestan oma kaalunumbri täna, kuna sõidan homme hommikul soome , seega ei saa kaaluda homme.
Jaksu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.26

Tere Lillekesed.

Rikkusin meie tabeli kohe esimese suure plussiga.
Mis juhutus moody smiley

Kui ikka päris aus olla, siis mul on juba mitu nädalat selline käega löömise tunne ja otsustasin eelmisel korral, et lasen kõigel minna nii nagu keha tahab. Muidu ma ei tule sellest jamast välja. Ma ei kirjutanud midagi ülesse, andsin isudele järele jne...
Kaks kilo nädalaga juurde, vau.

Ka minul oli aastalõpp ja inventuurid ja mitu kordus inventuuri ja kõik see mõjus päris rängalt. Aga nüüd on tööl asjad korras ja loodan, et saan endaga uuesti sõbraks. Mulle oli seda ühte pluss nädalat vaja. Muidu olen alati korralik olnud.

Siin siis minu vingu-vingu, teistele ilusaid väiksemaid numbreid ja teistele, kellel pluss- nendele julgustuseks, et las pluss tulla kui ta tahab. Ükskord muutub pluss jälle miinuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.06

Tere Lillekesed,

Minul seekord 0-nädal. Seegi hea. Nädal on olnud rahulikum kui eelmine, kuid siiski üsna pingeline. Liikumist on olnud minimaalselt. Nädala jooksul täna esimest korda tegin hommikul oma tavapärase jalutuse/sörkjooksu. Krõbbbeee... Vähemalt jagus eile nii palju mõistust, et vahetasin valmis pandud kerge sviitri pika varrukaga polo ja villase kampsuni vastu. Sörkjooks siis külma vastu. Tööle jõudes olid nägu ja jalad suhteliselt tuimad.

Nädalavahetusel lähme töökaalsastega talvepäevi pidama Tooskannu Puhkekeskusesse. Peab vist minema ema juurde karupükse otsima. Korralikke talvepükse mul ei ole ja mees arvas, et praegu ei ole mul mõtet osta ka. Ehk ikka õnnestub veel mõned riidenubrid väiksemaks saada.

Alles mõni päev tagasi vaatas mees mind hoolega ja ütles, et kehakumerused on tagasi tulnud, enne hakkasin juba vaikselt pakuks muutuma. Siis ta ohkas südamest ja tõdes, et minu rindadest on küll kahjusmiling smiley (need siis tema arvates liiga väikseks jäänud).

Minu selle nädala kõrghetkeks oli vanade teksade proovimine. Läksid jalga ja istuvad ilusti. Alles kaks-kolm nädalat tagasi proovisin neidsamu pükse ning tookord tuli lausa nööp eest ära.the finger smiley

Olete väga tublid, et kirjutate. Kirjutage veel, ja veel, ja veel... Väga mõnus on lugeda. Ja, mis kirja pandud, see hingelt ära.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.22

No nii, mul täna 0 ring. Hea seegi, sest nädala algul oli lausa +500g. No ei suju mul see aasta see kaalu langetamine. Liikuma olen ennast vähemalt korralikult saanud, loodan järgmine nädal paremat tulemust. Elie ostsin endale kleidi, numbri järgi oleks pidanud ilusti minema, aga selga pannes oli kitsas, aga hind oli soodne ja kleit oli ilus ja vot ostsin ära. Nüüd panin garderoobi niivisi rippuma, et kogu aeg silme ees oleks, kui sinna lähen. Ja ma annan teile teada, kui ta ilusti seljas istub. Ükskord see juhtub. Ma tean smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.38

Tere,minu kaal 119,5 -500g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.15

Tere,

vaatan siin meie kaalunumbreid ja pean tõdema et talv on ikka "karudel" stabiilnesmiling smiley Ilmselt külma ilmaga on ikka raske suuri kaalukaotusi saavutada (vähemalt mina tunnen nii). Mees ütles ka et külma on täiskõhuga kergem taluda.
Seega minugi kaal seisab paigal.

Aga edu edasi rühkimisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 27. January 2012, kl 17.22

Tere!

Vaatamata mu sünnipäevale, mis jäi nädala sisse on kaal langenud -400g, ehk siis 107.6
Asi seegi! Ma olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.56

täielik nulliring sad smiley
aga mina olin sel nädalal ju nii tubli - 50km kokku külmaga võidu käimist võiks ju mõned grammid kaalu ikka langetada angry smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eideke 27.01.2012 18.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 29. January 2012, kl 15.22

kaal 138,9 olge mõnusad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 30. January 2012, kl 09.01

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 16. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Seekord olid tublimatest tublimad Krista ja Raamatuplix, kellel õnnestus käredale pakasele vaatamata maha raputada tervelt 1kg. Väga tublid!

@Eideke: ära heitu! Sa oled olnud väga tubli liikuja. Võib-olla tahab keha pisut harjumisaega ja küll siis on nõus ka kilosid vähemaks laskma.

@Matsu: ja tulebki vahel oma keha kuulata ning tahtmistele järele anda. Ma saan aru, et korralik pluss ei ole Sulle meeltmööda, kuid nüüd on Sul kindlasti jaksu ja tahtmist kaalulangetusega edasi tegeleda. Jõudu ja jaksu!

Kashyle tagantjärgi palju õnne sünnipäeva puhul!smileys with beer

Üldises plaanis liigume oma seltskonnaga sihikindlalt õiges suunas: meie nädalakadu on -1,3kg, eelmisel nädalal -0,9kg. Tasa ja targu, nii nagu peab.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 11 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.