Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 30. January 2012, kl 12.05

Tere kõigile smiling smiley

Niisiis , mina olen hetkel puhkusel . Kaaluda ei saa enne kui tagasi Tallinna jõuame aga eks siis annan teada smiling smiley Suutsin GO Spas ennast ära külmetada ja nüüd istun tekkide sees ja ravin ennast maal metsas . Vaatan välja kuida spõllud ja metsad on niiiiii paksu lumekatte all.. päike paistab ja kõik sätendab... ainult , et mina ei saa välja minna sad smiley Plaanisin muidu küll iga päev metsa jalutama minna , sets Tallinnas tunnen sellest väga puudust. Spas kaalusin viimati siis oli -200gr aga eks Tallinna jõudes siis esmasp. annan täpsema numbri. Spas toidupäevikut ei täitnud , sest polnud lihtsalt aega koguage netti minna ja ega vist väga ie pingutanud ka , et täita saaks. Küll aga ujusin hoolega ja tegin kõhilihaseid vees smiling smiley

Jõudu jaksu kõigile ja nautige talveilma ka smiling smiley Loodan , et mujal sama ilus ilm nagu meil siin Tartumaa metsade vahel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 02. February 2012, kl 09.56

Mmm Go SPA, olen käinud laavakivi massaazis ja jäin rahule, arvestades seda kui suur tähenärija ma olen kvaliteedi osas, olles ise selle alal spetjalist siis jaaa suht raske on kvaliteedile vastavat massööri leida. Mm tahaks juba Saaremaal ollaeye rolling smiley
Tipa head paranemist sulle, ma olen kindel et saad varsti terveks.

Oi kui jube see külm on, täna tööle jõudes oli küll mul selline tunne et nina kukub kohe otsast ära ja sõrmedega ei olnud ka head lood. Imelik on küll käpikud käes, millel on veel fliis sisu ka, aga võta näpust, tuleb ikka ise korralikud kindad teha, siis tead et ei ole külm, ega nendest poe omadest suurt tolku ei ole.
Räägiks äkkika hobidest, millega keegi veel tegeleb. Minu meeldib väga lugeda ja muusikat kuulata, minu jaoks lõppeks maailm otsa kui muusikat ei ole. Ma vist sureks siis maha smiling bouncing smiley
Käsitöö meeldib mulle ka, kuigi ise suht harva teen, kuna pole aega ja nii suuri oskusi, plaaningi siin hakata päevatekki tegema, olen juba lõnga valmis varunud, kui alustamiseni ei ole veel jõudnud.[www.youtube.com]
Pean ainult selgeks saama kuidas see asi käib smiling smiley

Tahaks oma elus ära õppida veel õmblemise, minu arust igati kift oskus, kui see sul olemas on.
Muidugi püüan siin oma elukaaslast seebitada et kui ma saaremaale kolin, siis sooviks tantsukursustele minna. Aga ma ei saa eru , mis nendel meestel on, jube argpüksid on sellel alal. Jessuke see ju on nii ilus vaatepilt kui elukaaslased koos kenasti tatsivad, aga ksu sa sellega, teised vaatavad. Jeerum minul küll kama te kaks kas nad vaatavad või ei vaata, peaasi et mina ennast hästi tunnen .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.22

Tere hommikust Lillekesed!

Täna siis jälle tõehetk ehk kaalumise päev. Minul jälle nulliring, kuigi seekord ma isegi rõõmustan selle üle. Miks rõõmustan - aga seepärast et vot ei kaalununud sel nädalal midagi ja kaalu juurde ka ei tulnud. Ma lihtsalt ei suutnud sel nädalal kaloreid lugeda. Nii külm oli väljas ja kui siis veel kõht ka koriseks siis tundub selle külma talumine veel kohutavam. See pole nii, et mulle talv ei meeldi - meeldib küll, aga kui kogu aeg alla 20 kraadi on ja tuult ka veel teeb, siis see ei ole enam mõnus - vähemalt minu jaoks.
Kui hobidest rääkida, siis olen ka käsitööhoolik st ei saa näiteks telekat vaadata kui midagi näppude vahel ei ole, olgu see siis kudumine või heegeldamine. Õmbelmisega on nii, et seda teen ka, aga siis kui vaja, sest õmlemine kui tegevus ise ei paku eriti naudingut. Ja veel meeldib raamatuid lugeda. Raamatute osas on mu maitse pisut sellise "kiiksuga" aga ka mõned naistkad juhtuvad sisse.
Olge mõnusad ja kena talvist nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.04

Ohoo, ei tea kas minu kaalu seierid külmusid ära või on miadgi patareidega lahti, jagtages -3,6kg natuke ebareaalne, aga ma käisin lausa kaks korda kaalu peal ja samad numbrid.
Ma ise nati kahtlen selles numbris, aga eks järgmine nädal näitab mis tagasilöögid võivad olla.
Ma ikka kaldun arvama et mul kaal oli lihtsalt külmaga lolliks läinud aga üritan tehe NV uue kaalumise kui olen uue patarei ka ostnud,aga äkki on see number ikka tõene, eks me siis näha saa smiling smiley
Igatahes tulemus on igati tubli ja ma teen endale VÄGA TUBLI PIKA PAI.
Raamatud, mmm minu ühed igapäevased kaaslased, need on ainulaadsed. Oleks endal ka and kirjutaks ka midagi smiling smiley

Edu ja jõudu meile!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 03. February 2012, kl 13.09

Hei hei smiling smiley

Kaalukene näitab 107kg olen rõõmus sest pole eelmisest neljapäevast toitumist järginud aga no natuke ikka . smiling smiley

Jõudu ja jaksu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 03. February 2012, kl 17.27

Tere kõigile.Minu kaal täna 118,8 Vaikselt langeb.Muidu on elu kiire,aga edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 03. February 2012, kl 21.54

jehhe mul täna näitas kaal 137,0 hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 03. February 2012, kl 22.13

Tere,

minu kaal 107,4.
Pean ennast rohkem ohjeldama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. February 2012, kl 18.15

Tere kaunid Lillekesed,

Mina olen seekord pahalapse rollis, +1,1kg. Üsna ebameeldiv tõehetk, kuid samas see mind ei üllata. Arvasin, et minu suur isude aeg (loe isude tsüklid) on möödas, kuid selgus, et siiski ei ole. Asi läks käest ära juba eelmisel reedel ja siiani kummitab mind "tahaks midagi...".

Kuu aja pärast on mul ilus sünnipäev- 30. Tahaks ikkagi ilus välja näha. Ja olen juba ka peoriided soetanud, mis istuksid paremini, kui võtan mõned kilod maha. Kuna tahtejõud on praegu ära külmunud, siis otsustasin teha jälle Maggi dieeti (võib-olla mõningate oma variatsioonidega, eelmine kord oli kuidagi jamavõitu).

Sügaval hingesopis on ka mõned hirmud, mis on hetkel minu elus aktuaalsed. Arvan, et üritan oma suure söömisega midagi kompenseerida. Tuleb endale aega leida ja sopid selgeks mõelda ning midagi ette võtta.

Kui aga rääkida meeldivatest hobidest, siis suurimaks naudinguks on kookide tegemine, meeldib ka näputöö- heegeldamine, kudumine, ehete meisterdamine- kahjuks on need harrastused jäänud üsnagi soiku, kuna lapse kõrvalt ma ei saa midagi sellist teha, laps kas pistab mõne helme suhu, kaotab ära varda, või hakkab lõnga kiskuma. Ja õhtuti, peale lapse uinumist, mind enam sellisteks asjdeks ei jätku. Väga suurt naudingut pakub ka jalgrattasõit. Ootan pikisilmi uut hooaega.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. February 2012, kl 10.03

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 17. nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Raamatuplix ja Mammut on kusagilt palju innustust leidnud ja hoolega hoogu läinud. Jagage ka teistega oma salarelvi/võtteid.

Ja muidugi ka kõik teised duellitajad on väga tublid, kellel siis ilus miinus, 0-nädal või sootuks pluss- peaasi, et te siin olemas olete.

Aitäh teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.13

Hei kaasvõitlejad!

kas tõesti on see võimalik, et kahe päevaga tuleb kilo juurdeconfused smiley Tõsi ta on, et pole selle külmaga eriti liikunud (toas on ju soe) aga söönud ka nii hullult ei ole - lausa uskumatu! Aga üks paha asi on küll - ma pole vett joonud, ikka kohvi ja kohvi , vähemalt on üks korralik kuum jook, aga tuleb ilmselt piiri pidada smiling smiley
Peab täna ikka ennast kuidagi motiveerima, et saaksin välja kõndima - muidu ei kõlba järgmisel reedel küll teie hulka enam tulla...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. February 2012, kl 21.23

No nii - nüüd siis eelmise nädala tulemus ka teada - huraa, huraa huraa selle nädala supertulemuse saavutajale raamatupilx´ile - aplaus Sullehot smiley
ja mammutile ka!hot smiley Igal juhul väga tublid oletethumbs up

... saaks vaid ise ka ennast kuidagi motiveeritud. Lubasin küll täna välja kõndima minna, aga siin ma nüüd olen ja häbenen oma silmad peastangry smiley - no ei saanud mindud! Ilm oli ilus, päike paistis ja kohe ühtegi põhjust ei näe, miks järjekordselt nii laisk olin...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 07. February 2012, kl 10.52

Aitähh aitähh, eelmine nädal oli jah selline miinus, aga see oli kõik tänu sellele et ma õhtul ei söönud. Loomulikult stabiiilselt jõin vett ka vähemalt 1,5l päevas. Pean kuidagi selle reziimi peale tagasi saama, sest see tõesti töötas nädala.Kohutav nädala suudad ennast motiveerida, aja siis nagu keha nõuab oma kaotatud tagasi NÕME, õiks ju tänulik olla ja kaasa aidata aga näed EI. On ikka see inimese loomus huvitav küll. Tahaks ka oma sünnipäevaks alla saada, väheamlt 104nigi, küll oleks kena smiling smiley

See nädal pean pettumuse valmistama, õgimine jälle kallale tunud, oeh ja kui palju komme ma ära olen söönud jessuke. Kõik tänu mehele kes külla tuli ja eks ikka tahad ju poputada Reede saab olema vist sama pluss tagasi. Aga noh jah pole midagi teha kui ennast taltsutada ei suuda, aga loodame kõige paremat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 08. February 2012, kl 13.13

Tere kaunid Lillekesed,

Tundub, et meil on sarnased mured- karge külmalaine teeb meid üsnagi passiivseks ja diivanispordi lembeliseks.tongue sticking out smiley Ning sooja otsime tugevatest kaloripommidest.
Mõned päevad veel ning ebanormaalne külmalaine asendub normaalsega (päeval kuni -10C). Ehk ei pea ennast siis enam kümne kihiga katma ja jaksab seega ka rohkem liigutada.
Ka minu ahastus +kilode üle on minu üle võimu võtnud, mida rohkem mõtlen, seda rohkem "jama" suhu läheb... (Ei mingit Maggiet.)
Ning juba homme sõidame maale ämma-äia juurde, kaalu mõttes on tavaliselt maal veedetud nädalavahetused hävitavad...

Säilitage kainet mõistust ja ärge külmetage!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 09. February 2012, kl 15.42

... ja lõpuks siis saingi oma taguotsa diivanilt jälle lahti - ja juba teist päeva - teen endale paismiling smiley
Kirjutama pani aga hoopis see, et väljas oli super mõnus, päike paistis ja tuult ka polnud. Kõndisin põlluveeres ja lumi krudises taldade all, põld oli lumest säravvalge ja sillerdas päikese käes ning kuna tuult ei olnud siis, keerlesid imepisikesed helbed taevast alla ning sillerdasid vastu päikest vaadates nii, et tundus nagu oleks taevast väikeseid tähti alla sadanud - super! Ja kõigest sellest oleksingi ilma jäänud, kui poleks viitisnud oma taguotsa diivanilt lahti vedada...
Tagasi tulles oli loomulikult hundiisu, aga tegin hiinakapsa salatit krabinuudlite ja maisiga, seda võis vähemalt kõhu ilma süümekateta täis süüaspinning smiley sticking its tongue out
Ilusat ilma, kaunist nädalavahetust ja kindlameelsust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eideke 09.02.2012 15.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 10. February 2012, kl 11.48

Tere Lillekesed,

Vabandan, et hommikul ei olnud tabel uuendatud- jäin eile haigeks ja kõikide enda hädade juures ununes kaalutabel sootuks. Nüüd tabel uuendatud.
Enda kaalumise jätan seekord teadlikult vahele.

Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 10. February 2012, kl 17.34

Tere Lillekesed!

Unustasin täna kaaluda, kuna oli vaba päev ja ei seostanud seda kuidagi reedega smiling smiley
Sisestan siis homme hommikul kaalu tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 11. February 2012, kl 11.26

No nii, see ei ole enam kaalu langetamine, vaid saavutatu säilitamine!!!

Olen sattunud mugavuse tsooni, millest ei taha mitte välja tulla. Ootan, et saaks juba kõndimas käima hakata, siis vast...
Ja kõik teised on vist minuga ka samal lainel, et ei taha kaalu enam edastadagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 11. February 2012, kl 11.27

Nagu JoJo jessuke, alla üles. Oi kuidas mulle sellised asjad ei meeldi, aga keda sa ikka süüdistad kui ikka iseennast,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 11. February 2012, kl 13.26

Tere!

Ma küll kaalusin eile hommikul ennast, kuid miskil põhjusel ei suutnud siia sisse logida ja seda kirja panna. Ühesõnaga 107,0 oli.
Esmaspäevaks on mul aeg kinni spordiklubi kliendikoordinaatori juures vestlusele. Kuna hind on päris krõbe, siis olen hetkel kahevahel, kuid oleneb milliseid variante nad pakuvad mulle. Sõbranna käib ning tal aastane leping. Eks näis. Raporteerin miski päev uuesti sel teemal smiling smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 11. February 2012, kl 19.12

Hei!

eile oli tabel täitsa tühi, kui kaalu sisestasin, siis mõtlesin, et kas tõesti olengi ainuke hulluke veel. Read on meil pisut hõredad jah, tea kas tõesti külmast ilmast? Sattusin küll vahepeal ka sellesse nö mugavustsooni nagu mammut kirjutas, aga õnneks suutsin end lahti rebida so olen iga päev käinud väljas kõndimas ja ikka oma 10 km on ära tulnud. Ainus asi, mis sellele vaatamata ei liigu on kaaluseier (hea et juurde pole tulnud) Kaalun toitu ja loen kaloreid, aga nagu vastu seina... motivatsioon hakkab tõesti kaduma kui nii edasi läheb ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 11. February 2012, kl 21.45

Tere tere!

Mina pole end kaalunud ja jätan vist paar nädalat vahele ka kuna mehe isa suri ja meil peres lein.

Olen varsti tagasi teie seas!

Tervitused kõigile .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 12. February 2012, kl 08.05

Tipa, kaastunne Teie perele.

Tahan kirjutada motivatsiooni puudumisest, mis mind on haaranud.
See ei ole selline, et ma ei tahaks jätkata vaid- maha olen saanud ikkagi 10 kilo ja nüüd on seis selline, et kapist on võtta nii palju riideid, mis olid enne seisma jäänud.

Ei teagi, mida teha ja kudas sellest välja tulla. Ise, ikka ise tuleb sellest välja tulla.
Lugesin teiste dulle, et tagasi saada seda alguse õhinat, kuid igas duellis on keegi, kellel samad probleemid.

Niikaua, kui olete siin olemas olen ka mina :=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 12. February 2012, kl 09.37

Tere.

Tundub, et minul on rasvad selle suure külmaga selga hangunud. No ei lähe midagi maha. Pigem tuleb juurde. See nädal oli jälle +, ehk 101,5kg. Peab oma senise tegutsemise tõsiselt läbi mõtlema ja "ma ei saa, suuda, jõua" mullist välja rabeleda. Kõndinud õnneks ikka olen paar korda nädalas, aga suuski pole veel alla saanud. Omal on ka häbi. Ilm on ju ilus, päike paistab, aga mina olen laisk nagu porikärbes. Proovin oma elu muuta, ega keegi teine seda ju minu eest ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. February 2012, kl 10.16

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 18. nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Kuhu on kadunud meie motivatsioon?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 13. February 2012, kl 12.20

Hei.

Käisin eile pikal kepikõnniringil ja tänast päeva alustasin korralikul toidupäeviku täitmisega. Käisin ka juba ujumas ja olen ajagu saanud 1 liitrist veest. Panin plaani paika, et iga päev liigun, joon korralikult vette ja täidan toitumispäevikut.
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. February 2012, kl 12.55

tubli tinkusmiling smiley vähemalt on meie seas üks, kes on eeskujuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 13. February 2012, kl 16.05

Olen jälle tagasi. Vabandan väga et reedel kaal sisestamata jäi. Olin mitu ööd-päeva järjest tööl.Peale seda magasin ühe maha ning siis selgus et kaaluabi makstud periood on otsa saanud.Aga nüüd olen tagasi.
Midagi rõõmustavat pole eelmisel nädalal toimunud.Kõhukinnisus tegi oma töö. Mu keha ei lasknud mitte midagi välja sellest mis sisse sai söödud.Tunnen ennast nagu jalgadega kakuke. Õnneks on ilm võrreldes eelmise nädala -30-ga lausa troopiline ja võimaldab kõndima minna. Loodan et paneb mu sooled uuesti tööle. Motivatsioonist niipalju et minulgi on raskusi selle ülesleidmisega.Pole kes utsitaks ja tagant sunniks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 14. February 2012, kl 15.56

Ilusat sõbrapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 15. February 2012, kl 18.29

Ei tea jah kuhu see motivatsioon jälle kõndima on läinud.
Peab ikka radikaalselt endale päevaplaanid paika panema , muidu ei tule asjast mittemidagi välja.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.