Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516
Asukoht: 16 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.07

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 33.nda nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Eideke on tõesti suure teoga hakkama saanud. Väga tubli!

Hiljuti sõitsin bussis ühe väga kena naisterahvaga- ta oli/on päris suur, pakun oma 120kg, kuid ta nägi välja tõeliselt kena- ma jäin tõesti teda vaatama/jõllitama. Ta ei olnud kuidagi eriliselt üles löödud, isegi täpselt ei mäleta, mis tal seljas oli, ning ka juuksed olid sätitud tavalisse hobusesabasse. Asi oli naise hoiakus- tõeliselt uhke ja sirge kehahoiak, millest kiirgas veenvat enesekindlust.

Huvitav, mida inimesed näevad, kui nad mind vaatavad???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.15

Tere tublid ja ilusad.

Mina olen ka ikka teiega. Kaalu peale sain alles täna ja väike langus oli olemas. Loodan nädala lõpuks vähemalt sama numbrit näha.
Mul oli neljapäevast laupäevani fantastiline kultuurireis Peterburgi veel fantastilisema seltskonnaga. Kui keegi kaalub sinna minekut, siis soovitan soojalt. Kolm päeva tihedat programmi sealses ajaloolises keskkonnas oli ikka omaette elamus. Kohalikud olid väga sõbralikud ja soojad inimesed. Täna peab raamatukokku minema, tahaks ajalugu veidi üle korrata, segi läksid kõik need valitsejad ja nende losside, kirikute ja kindluste loomise lugu. Sai käidud ka Mihhailovski Teatris baletti vaatamas. Läksin suure eelarvamusega ja tagasi tulin tohutu emotsiooniga. Kolmest lühiballetist koosnev õhtu lõppes Pärdi kirjutatud teosega, mida esitas võimsalt segakoor + veel tants. Ihukarvad oli püsti.

Soovin edu ja häid emotsioone kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 28. May 2012, kl 21.43

Hei Lillekesed,

ei tea kas see on kevadest või lihtsalt ilusast ilmast, aga tuju ja motivatsioon on preagu täiesti olemas ning tore on, et ma selle viimase jälle üles leidsin. Jätsin eile õhtul akna lahti ja uskuge või mitte, linnud laulsid nii kõvasti, et ärkasin öösel kella kahe paiku nende laulu peale ülessesmiling smiley
Hakkasin ka oma unustatud inglise keelt "turgutama" ja seoses sellega sattusin kuulama selliseid positiivseid ning ka huvitavaid ja inspireerivaid lookesi, et kuidas paremini keelt õppida. Selline tore võrdlus oli kaalu langetamise ja keele õppimise kohta toodud: kui tahate kaalust alla võtta siis pole kasu dieetide ja harjutuste kohta materjali lugemisest vaid kasu on sellest kui sööte vähem ja harjutate rohkem ning samamoodi tuleks keeleõppes lõpetada lõputult reeglite ja sõnade õppimine ning hakata rohkem kuulama ja rohkem rääkima. Nii ma siis üritangi nüüd õpetussõnade järgi toimetada, surun omale kõrvaklapid pähe ja lähen kõndima, sest väidetavalt pidi just liikumine aitama palju kaasa mälu parandamisele ning kõik pidi paremini meelde jääma. Eks see rohkem liikumine siis aitas vist kaasa ka kaaluseieri allapoole nihkumisele. Eelmisel nädalal sai ühel päeval lausa 26 km päevapeale kokku. Jätsin auto koju, kasutasin ühistransporti, sest oli aega ja ilm oli ka ilus. Täna sai jälle 29 km rattaga sõidetud. No nii tahaks, et see esimene number kaheksa vahetuks seitsme vastu! Aga sinna on veel tükk tublit tööd teha ja pingutada ning nii mõneski mõnusast õhtust tugitoolis koos raamatu lugemisega loobuda...
1972 aastal tehti lastega katsed, kus anti lastele pastilaa komm ja öeldi, et kui sa seda 15 jooksul ära ei söö siis saad teise kommi veel. Seepeale jäeti lapsed üksinda tuppa ja selgus, et ainult 30% lastest suutis vastu panna kiusatusele komm mitte kohe ära süüa selle nimel, et hiljem kaks kommi saada. Nendest lastest aga, kes kiusatusele vastu panna suutsid, kasvasid teisega võrreldes edukamad inimesed, kes saavutasid rohkem nii enda elus kui äris.
Nii ka meil, et peame selle külmkapi ukse suutma rohkem kinni hoida ja siis tuleb ka tulemus - mitte küll kohe ja see ootamise aeg tundub niiiiii pikk, sest tahaks ju kohe ja praegu olla saledam.
Aga oleme rõõmsad, et on kevad ja me kõik saame oma unistused kätte. Kui midagi väga väga tahta, siis selle ka saame, selleks kulub vaid aega. Seniks aga lööme seljad sirgu ja kujutame ette, et me juba olemegi kaunid lillekesed, keda teised imetleda saavadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 02. June 2012, kl 13.52

Tervitused winking smiley

kuidagi vääga vaikne on meil siin... .Ega mul endalgi erilist hõisata ole. See nädal siis tulemus 0,0 aga rahul olen ka sellega, sest see mis läinud on läinud ja juurde ei ole ka kasvatanud. Liikumist on sel nädalal ka vähem olnud, Mõtlesin, et nädalavahetusel lähen kindlasti oma uusi rattapükse pikemal sõidul katsetama, aga võta näpust, ilmataat ei ole kohe mitte üldse minu plaanidele huvitatud kaasa aitama - väljas on nii vihmane, tuuline ja lausa külm, justkui oleks suvi otsa saanud.
Täna käisin jälle oma kutsu pärast arsti juures, käpa peale on tulnud selline laik, mida ta kogu aeg lakub nii, et see ei saa ära paranedagi. Nüüd annan talle antibiootikumi. Veel soovitati, et omega3 pidavat aitama. Otsisin siis omale ostetud hirmkallid Kyäni lõheõli kapslid välja ja proovisin neid kutsule sisse sööta, aga kaval teine - kohe suunurgast välja. Tabletid õnneks sööb ära nii, et nendega pole vaja mängida. Lõpuks suure paksu suitsuvorsti viilu sisse sain ära peita. Loodan, et ehk siis need aitavad.
Olege kõik mõnusad ja peaasi, et tervis kõikidel korras oleks, siis tuleb ka kõik muu, päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 04. June 2012, kl 08.44

Kaunist kevadet,

jään juba mitmendat nädalat hiljaks oma kaalunumbritega, nii kohutavalt kiire on. Käisime nädalavahetusel noortega jalgrattamatkal, lootsin suuremat kaalukaotust, aga ei midagi. No vähemalt pole teine tõusnud ka.

Päikest Teile kõigile. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 04. June 2012, kl 08.51

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 34nda nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Ehk tubli töö on teinud Tinku.

Kas keegi veel on tähele pannud, et ainult neli nädalat veel ja siis jõuab kätte meie vahe-eesmärgi aeg (29.06). Hmm... minul siis veel tarvis pingutada -7,6kg... Praegust tempot arvestades ei tahaks kohe kuidagi uskuda, et see võimalik on... Kuid samas on nii mõnus "väike" olla ja kaalunumbriga sõber. Praegu olen kuidagi jälle mõnusas mugavustsoonis. Ja mis mind küll motiveeriks ennast kokku võtma??? Rannahooaeg... kindlasti mitte. Juulikuu lõpus on tulemas suuremad ettevõtte suvepäevad, siis võiks küll enda ilusamat poolt näidata...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 08. June 2012, kl 21.27

Tere kaasvõitlejad,

pean kurbusega teatma, et tulemus on masendav - käinud sel nädalal jala kokku 42 km ja lisaks veel 38 km rattaga sõitnud, toitumine kontrolli all, millest 3 päeva isegi tasakaalus ja nüüd siis selline üllatustulemus +1kg ?!?
Täna sõin selle peale kommi (ja kohe terve paki korraga)...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 10. June 2012, kl 11.42

Tere-tere!

Selline lugu, et reedel jäi kaalumata ja kaalusin end laupäeva hommikul maal. Loomulikult teise kaaluga, seal tuli tulemuseks 105,0. Nüüd ei teagi, kas seda uskuda või mitte. Proovisin täna hommikul uuesti, tulemus oli sama. Peaks tegema eksperimenti ja maa kaalu linna ükskord tassima, kõrvuti panema ja siis kaaluma. Igastahes las läheb 105 tabelisse. Parem kui üldse mitte midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 11. June 2012, kl 10.40

Tere kaunid Lillekesed,

Ja meie 35.nda nädala tulemused on:

[docs.google.com]

No nii Eideke... ilusad liikumise numbrid, kuid keha on küll hetkel vist streigilainel... Ei ole hullu- kõik saab korda (kuula: [www.youtube.com]).

Ja endal jälle kiire, kiire, kiire... (Ma ei õpi vist oma vigadest mitte kunagiconfused smiley.)

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 11. June 2012, kl 13.02

Hei,

kõik mida teie nädala jooksul maha viskasite, selle korjasin mina kokku ehk suutsin meile tekitada miinuse asemele nulli ringi. No hea vähemalt, et mitte plussi.

@mitjake- suured tänud sulle toetuse eest, see oli nii armas ja kosutav ning mul oli seda väga väga vaja, tõsiselt! Bologis oli ka väga kosutav mõte, no umbes nii, et kui päev hukas, siis see ei tähenda veel et elu hukas.

Täna sai hommikul väga vara enne kukke ja koitu juba tõustud ja kui nüüd koju jõudsin, siis tundsin, et tahaks hundi nahka panna. Mõtlesin terve tee, et kuidas küll isu taltsutada ja näe, leidsingi lahenduse smiling smiley Kuna väljas ilm parajalt sügisene, siis otsustasin, et kasvuhoone uksi pole mõtet lahti hoida ja silm läks salati peale. Korjasingi igasugust rohelist siis kaasa ja tegin kerge õliga kohe suure-suure kausi täie, kohe nii suure, et ei jõudnud korraga ära süüa, sest kõht sai enne täis ja "magustoiduks" veel mõnus kohv koos lõhevõileivaga.

Ja elu tundubki jälle lill!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.24

Tere.

No ikka väga visalt langeb mu kaal. Täna 95,3. 95,0 nägin ka ükspäev ära. Ei ole palju maiustanud ega grillinud. Vee joomine on küll viimasel nädalal veidi unarusse jäänud. Hakkan aga jälle korralikuks. Kuu lõppu pandud eesmärk on utoopiliselt kaugel, aga ükskord ma saavutan selle niiiiiikuiniiiiii.

Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 15. June 2012, kl 16.27

Tervitus kõigile,

minul ka kaal nagu kännu taga kinni, ei edasi ega ka tagasi. Maiustanud ei ole, aga grillilihast loobuda pole suutnud. Eesmärgi saavutamine on endiselt kaugel...

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 19. June 2012, kl 07.20

Tere Lillekesed,

Meie 36. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Seekord olen siis mina oma üüratu tulemusega, teie jõupingutused peapeale pööranud... Mõnes mõttes enda tulemus mind ei üllata- tohutuid söömasööste nagu ei ole ja ka grillinud veel ei ole, kuid magusat läheb suust sisse iga jumala päev ja eriti hästi maitseb "eriti rammus" jäätis... Peaks ikka piiri pidama hakkama.

Minu tänane kaal on 83.8kg. Ja-jaa, täpselt grammi pealt nii vähe. Kuid tabelis on minu reedene kaal ja see tundus hetkel õiglasem. Tegemist ei ole mingi imedieediga, pigem tõsisemat laadi veepuudusega. Käisin sõbrannadega pühapäeval Teletorni restoranis ning 5st inimesest sai 4 tõsise toidumürgituse- nii paha ei ole mul veel kunagi enne olnud... ja minu sõbrannadel samamoodi. (Umbes kuu aega tagasi käis samas restoranis ka minu töökaaslane oma seltskonnaga ja tal ei olnud viga midagi.) Arvatavsti oli tegemist lihtsalt ebasoodste asjaolude kokkulangemisega, kuid samas tahan teid hoiatada, et selliseid asju võib ka juhtuda.

Eile olin terve päeva voodis pikali. Püsti tõustes käis pea nii kõvasti ringi, nagu oleks kõige hullema lõbustuspargi atraktsiooni pealt maha astunud. Täna juba parem, kuid tööle siiski ei läinud- ikka vaevab kerge kõhuvalu ja ebamugavustunne.

Kardan, et reedel ma enam nii ilusaid numbreid ei näe, kuid mingi miinus ehk siiski säilib.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.05

Hei Lillekesed,

kas meie nn duell hakkab läbi saama?
Ma ei teagi, kuidas edasi, aga tundub, et minu kaal on sellele verstapostile, kus ta on, pidama jäänud. Kõigub nii pluss ja miinus edasi- tagasi, aga põhimõtteliselt sellist suurt langust nagu esimestel kuudel tuli enam ei ole. Aga ega ma seepärast väga kurb ka pole ja suvel kavatsen ikka grillihooajast osa võtta (mõistlikuse piires loomulikult) sest seda 10 kg ja 45cm igasuguste ümbermõõtude kogusummana kaotatut tagasi ka ei taha. Ju siis keha peab vajalikus mõnda aega selle taasleitud uuema minaga harjuda.

@mitjake - loodan, et oled oma tervise jälle tagasi saanud. Teletorn tundub praegu pop koht olevat. Käisime ka, aga mingeid halbu tagajärgi sellel käigul ei olnud ja söögid olid maitsvad ning rohke rohelisega, seega igati kaalusõbralikud.

Tahan kõigile soovida imeilusat jaaniõhtut ja kaunist suve!

Mitjake - Sulle aga erilised tänud arvepidamise ja nende lahedate postituste eest, mida nii mõnus lugeda olihot smiley

Päikest Lillekesedsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eideke 22.06.2012 10.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 25. June 2012, kl 08.15

Tere.

Mul läks nädala lõpp nii kiireks, et ei jõudnud ei kaalule ega arvutisse. Olen reedel hoolsam ja fikseerin lõpptulemuse korralikult ära.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. June 2012, kl 11.02

Tere kaunid Lillekesed,

Siin meie 37. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Eidekese hüvastijätu alatooniga postitus tegi pisut haiget- kas tõesti me lõpetame???... Jah, kaalunumbrid on algusspurdihoo maha jätnud ning nüüd peab lihtsalt kannatlikum olema. Kuid mõned positiivsed nädalad teevad siiski tõsiselt rõõmsaks- ma sain hakkama!

Minu ettepanek on hoopis alustada viimaste vapratega uus foorum (koos vana tabeliga) ning heietada oma tegemistest edasi. Muidugi see kõik on vabatahlik- minu liikmemaks on tasutud kuni järgmise aasta aprillini. Kui see on siiski lõplik hüvastijätt, siis ma lihtsalt lepin sellega.

Kuigi tegemist on kaalulangetamise portaaliga, on minu jaoks see pigem rohkem võimalus aeg-ajalt oma mõtteid teiega jagada, peale mida on alati mõnus kergendustunne. Nii ka täna tunnen ma tõsist vajadust oma mõtteid ja tundeid teiega jagada...

Käisin hommikupoole Ülemiste Rimis ning juhuslikult kohtasin ühte "sõpra". (Ma ei tahaks teda päris sõbraks nimetada, kuna me ei suhtle ega käi läbi.) Tegemist on ühe armsa inimesega, kellega oli aastaid tagasi romantiline ja kirglik suhe. Ning pean ausalt tunnistama, et praeguse elukaaslase kõrvalt. Kuid lohutan ennast teadmisega, et armukesega voodisse me ei jõudnud. Me suhtlesime väga pikalt ning kõik sai läbi minu enda jaoks väga ootamatult. Minu armuke, nimetagem asju õigete nimedega, teadis, et mul on mees ja ta ei talunud ühel hetkel mõtet, et peab mind jagama ning lihtsalt lasi mind lahti. Ta meeldis mulle lausa kohutavalt ja teadsin, et mina meeldin talle ka ning me leppisime omavahel kokku, et tegemist on meelelahutusega ilma kohustusteta ja tunneteta. Endalegi üllatusena meeldis mulle mõte, et ma saan kedagi manipuleerida ja mängukannina kasutada- kõlab üsna õelalt ja sugugi mitte minulikult. Kuid siis ma olin veel noor ja üsnagi vallatu... Ühel päeval sain e-kirja, mida ma poleks tahtnud kunagi saada... Ja jällegi olin üllatunud, kui jõudsin arusaamani, et mul olid päris sügavad tunded selle inimese vastu. Ma lihtsalt ei tahtnud seda endale tunnistada, kui me veel koos olime. Ma pole siiani (sellest on juba üle 5 aasta möödas) suutnud oma mõtetes selle inimesega hüvasti jätta- ma mõtlen temast päris tihti, olen teda paar korda ka teles näinud ja niisama tänaval. Iga kord mul hakkavad käed värisema ja ma tunnen, et olen näost kaame... kuid samas pööran selja ja marsin minema, ma lihtsalt ei julge talle otsa vaadata... Täna mul nii hästi ei läinud- ta seisis kassajärjekorras minu taga ja teretas mind. Oh õudust- kassajärjekord ja raha maksmine pole minu jaoks veel kunagi nii hullult veninud, see kestis terve igaviku. Ja ma teadsin juba enne, et ta seisab minu taga...

Me rääkisime põgusalt oma hetke eluolust ning ta kohe ei saanud meenutamata jätta, et meil oli koos hea... Miks ta seda mainima pidi??? Ja miks ma sellest nii häiritud olen?

Mõlgutan mõtteid, et ma peaksin talle kirjutama ning korralikult hüvasti jätma, võib-olla siis ma lõpuks enam ei mõtle talle nii palju ning saan rahulikult oma eluga edasi minna. Kuid miski hoiab mind tagasi, kartuses et ehk ei olegi see hea mõte. Ta on kindlasti oma eluga edasi läinud ja ma ei tahaks midagi surkima hakata. Tuleb ka võib-olla lihtsalt selg sirgu ajada ning minevik minevikku jätta...

Selle armsa inimesega on seotud ka suuremat sorti kaalukadu- kui me kohtusime, olin 82-83kg ja kui me nn lahku läksime olin 67-68kg. Mõnikord ma mõtlen sellele seosele ning igatsen taga romantilist seiklust- kuid see oleks kohutavalt ebaaus minu pere suhtes...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 29. June 2012, kl 07.49

Hei-hei!

Kurb, aga tõsi, et olemegi lõpus jah? Natuke nukker. Kaal istub paigal, näidates ikka 105. Tuleb tunnistada, et suvel tõesti aega ei ole, et end käsile võtta. Igal pool on nii palju käimisi ja grillimisi. Trenni pole samuti juba mitu nädalat jõudnud. Täna viimane tööpäev, siis saab 2 nädalat puhata. See puhkus on mul nii ära planeeritud tegelikult, et puhata ma ilmselt ei saa. Nädal olen Eestis ja teise nädala välismaal.

Uue foorumiteema kohta ei oska ma hetkel midagi arvata. Tahaks teha väikse vahe sisse (vähemalt praegu ma mõtlen nii) ja ntx augustis jätkata, aga eks ma vaatan seda asja. Tõesti praegu minu eluviisi juures kõik seisab ühe koha peal. Eks elu näitab, mis tuuled homme või ülehomme puhuvad!

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 30. June 2012, kl 08.00

Hei kallid Lillekesed!

tunnistan ausalt, et on jah natuke nukker... aga tundub, et suvel meil kõigil palju tegemisi. Päevikut täitma ei ole juba mitu nädalat jõudnud ja ka KA foorumisse satun harva sad smiley , aga selline see suvi juba on, kõigil kiire ja palju tegemisi. Ei hakka illusioone looma ja lubadusi jagama, et suudan suvel igal nädalal siin toimetada.

@mitjake - Sinu pakutud duelli aga võtaks vastu küll! Kui Sulle sobib, siis jätkame sügisel - näiteks võiks alustada uuesti 1.septembril ja teha siis kogu suvest kokkuvõte?

Seega kui keegi sügisel duelliks uue "kinda viskab", siis täna olen küll seda meelt, et löön jälle kampa (aga eks aeg näitab, kui palju mu vaprusest sügiseks alles on)

Mõnusat ja kerget suve kõigile ning kohtumiseni sügiselwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 30. June 2012, kl 17.00

Tere.

No ei liigu see kaal kohe mitte. Ja kui liigub, siis tasapisi ülesse. Eesmärk jäi saavutamata. Nüüd tahaks küll aasta lõpuks selle 6,5 kg maha saada. Olen olnud laisk päeviku täitja ja trenni ka ei jõua. Õnneks ei õgi ma grillipidudel, pigem väldin liha sellistel üritustel.

Kas keegi meie hulgast kavatseb veel selles duellis edasi duellitada, või mõlgutavad kõik lõpetamiseplaane. Ise oleksin küll valmis edasi pingutama.

Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516
Asukoht: 16 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.