Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 13. October 2011, kl 11.10

Tere tere, kõik see pere!

Hakkasin täna siin foorumis ringi kolama ja avastasin, et väga paljud duellitavad ja tundub, et mõjub ainult positiivseltsmiling smiley
Tahaksin ka proovida!

Kas leidub keegi, kes sarnaneb minu elu-olugasmiling smiley

Olen 23 aastane. Kaalun 79.5kg. Olen 169cm pikk. Olen kolme aastase poja ema, töötan kontoris 8-16ni. Peale tööd sõidan lapsega kaks korda nädalas 40km kodust logopeedi juures. Kaks korda nädalas teen aktiivset tantsutrenni. Õpin ülikoolis kaugõppes. Sooviksin kolme kuu pärast kaaluda 68kg.

Ootan seltsilisi huvigasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Mari20
Kuupäev: 13. October 2011, kl 20.39

Mina mina!

Olen 21-aastane. 2 armsa tüdruku ema(4- ja 2-aastased on plikad). Tööl ei käi, aga 3x nädalas koolis küll. Kaalin tänase seisuga 71.8kg ja olen 164cm pikk. Päevad on kiired, sest load on veel vaid haardeulatuses, seega pean veel natuke aega bussidega linnast maale koju sõitma. Aega väga pole, aga see sobibki mulle rohkem. Vabadel päevadel kodus läheb asi keerulisemaks, nende päevade jaoks ongi tuge vaja!

Igatahes tulen sinuga duellitama küll!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 13. October 2011, kl 20.43

Ohoooo, arvasin juba, et mitte keegi pole minust huvitatudsmiling smiley

Aga sa kaalud ju niigi vähesmiling smiley Aga seda rängem mullewinking smiley

Kas ootame veel kedagi endale punti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Elluke
Kuupäev: 13. October 2011, kl 22.12

Tere!

Olen 27 aastane kaalun ka 79 kg ja olen 169 cm pikk. Soovin alla võtta 10 kg.
Päevad on nii kiired. Olen 2 lapse ema. Hommik alagab kiirustades lasteaeda 8-17.00ni olen tööl, siis jälle lasteaeda, ruttu kodused toimetuses,siis kepikõnnile. Üldjuhul päevad lähevad nii kiiresti kuna olen suht seltskondlik ja kogu aeg on midagi teha.
Olen püüdnud pikemat aega siin oma kaaluga võidelda. Suve alguses kaalusin veel 72 kg, aru ma ei saa kust need kg mõne kuuga juurde tulid, pole nagu midagi teisiti teinud.
Äkki on koos kergem

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 13. October 2011, kl 22.32

No supper, kui jõuad veel kepikõndi teha, mul kulub kõik vaba aeg õppimisele. Õudukas. Kas ootame nädalavahetuse ka ära, et ehk on veel liitujaidsmiling smiley või paneme lukku grupismiling smiley? Olengi kohe homme ja laupäeval Tallinnas koolis. Wipiiismiling smiley

Kirjutamisenismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Mari20
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.19

Mina tahan 10kg alla võtta, see küll ideaal, aga 67kg-ga olen ka päris kobe tükk juba grinning smiley .. Mul aega trennitegemiseks ei ole. Suurt väga ei õpi ka vabal ajal(pole nagu vajadust veel).. Aga kõndimist on palju ja tegemist küllaga. Ootame äkki esmaspäeva ära. Siis algkaalud kirja.. ja mõõdaks ehk siis kaalulanguse protsentides muutust?
Ma muidu kaalun vähem jah, aga olen sellevõrra lühem ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 14. October 2011, kl 15.24

Huvitav, miks minu väljakutse inimesi ei tõmba, duelle on siin ikka meeletultsmiling smiley

Äkki hüppame kuskile duelli üle?

Aga veel ei anna allasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 15. October 2011, kl 13.19

Naised, ma tuleks ka teie kampa.
Ma varem duellitanud pole nii et tehke mulle reeglid puust ja punaseks, et millal kaaluma peab ja raporteerima.
Ma muidu 28 aastat vana... tesit ses mõttes maas, et lapsi polesmiling smiley 164 pikk ja hetkel 76 kg, tahaks ideaalsi 60 aga 65 oleks ka väga bueno nii et esialgu -10 kg. Kiire on pidevalt sest tööd palju, enamasti töötan valvetes ehk siis 24 tunni kaupa pluss sageli veel peale valvet tööpäev. Sporti üritan teha spordiklubis aga sageli saab laiskus võitugrinning smiley
Et siis ootame esmaspäeva ja alustame?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 17. October 2011, kl 14.26

Nonniiiin naisedsmiling smiley

Hakkasime siis pealesmiling smiley

Meil on 4 duellitarismiling smiley

Myyrike
Mari20
Elluke
Kurviline

kas paneme nimekirja lukku?

Kas kõik kaalusid ja mõõtsid end täna hommikul?

Andke teada!

Ja kas on vabatahtlike, kellel on tabelite koostamine näppudes ja lihtne, kes tahaks meie mõõte kirja hakata panemasmiling smiley?

Tervitades,

Hesburgerist tulnud Myyrikegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 17. October 2011, kl 16.30

Hei-Hei.....ma tean et teil juba 1 kaalumine olnud kuid see duell on ju minu jaoks loodudsmiling smiley
Kiire elutempoga......seega pliiisssssss võtke mind ka kampa!

Tervitustega,

Kaisakallis

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 17. October 2011, kl 17.11

Ma usun, et kellegil pole midagi selle vastu, kui Kaisakallis ka meiega liitubsmiling smiley?

Paistab, et kõigil ongi väga kiiregrinning smileygrinning smiley Sest vastused on nadid tulemasmiling smiley

Aga äkki siis Mari20 võtab meie unistuste tabeli enda pealesmiling smiley Ja need protsendid tunduvad sulle tuttavadsmiling smiley Äkki räägi meile täpsemalt kuidas me seda siis arvutame hakkamesmiling smiley?

Meid nüüd siis 5:

Myyrike
Mari20
Elluke
Kurviline
Kaisakallis

Toresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 17. October 2011, kl 17.32

Kuulge ma täna ei kaalunudgrinning smiley Teeks teisipäevast? Või kui ma omme ütlen paneg siis tänase kuupäevaga kirjagrinning smiley Ja mis mõõdud? Rind puus vöö? Ja duell seisneb siis selles, et kes rohkem maha saa nädalaga? Äge...mulle meeldib.
Annan homme mõõdud teada.

ammas juba verel...mulle jubedalt meeldib võsitelda

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 17. October 2011, kl 17.33

Jipijeee! Mind võetigi kampa! Aitäh-aitäh!
Kirjutan siis kiireltspinning smiley sticking its tongue outendast.
Ema kahele lapsele, poeg 7, tütar 2a 10k.
Ise sain viimati 32.....kuid see on kahtlane, ma arvan, et mu ema lihtsalt ei mäleta, et ma sündisin tegelikult hiljem...winking smiley
Koer ja mees, maja, vahetustega töö ja ehtehobi.
Elan linnast väljas seega läheb ka minul kena hulk aega liiklemisele, kasutan bussi v. autot.
Pikkust 164 cm ja kaalu hetkel ei anna, teen homme hommikul oma kaalumise ja siis sab täpse kirja.
Sporti teen hetkel koduümbruse looduses- kepikõnd põhiliselt, korra-kaks nädalas käin ka ujulast läbi- vesiaeroobika+ujumine. Lisaks kõnnin tööpäevadel korralikult oma sammukesed ka täis-tööle lasteaia juurest 43 min. Plaanin ka kodus hakata Wellness programmi tegema- see on selline jooga-pilates jne trenn.
Soovkaal on raseduseelne 60 kg.
Hetkel soovin saada 80 kilo peale ja sealt edasi 7 algavale kaalunumbrile jne....
Kaaluabis on kokku oldud 1,5 kuud, kadunud kehal üle 2 kg rasva!

Uh...nüüd panin küll kiirelt hullult teksti siia.

Kuid jah, tänud, et kampa võtsite, ma olen siis üksinda ju juba toimetanud küll ja veel.

Head,
Kaisakallissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 17. October 2011, kl 18.07

Hei,

Kas kuues liige teile oleks liiast? winking smiley Duellitamisest ei tea ma midagi aga tundub, et koos on lõbusam ja tõhusam! Olen hetkel 1,3 aastase pojaga kodune. Enamus aja võtabki poisiga tegelemine winking smiley Üritan juba viimane aasta oma raseduse kilosid alla saada aga ei taha nad liikuda ei üles ega alla. Olen 170 cm pikk ja hetkel kaalun 71,1kg. Minu unistus oleks saada tagasi jalga oma teksad winking smiley Ehk siis tahaks väga kaaluda jälle 62-63kg.

Jään teie vastust ootama.

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Elluke
Kuupäev: 17. October 2011, kl 18.56

Täna kaalun juba 78 kg, olen vaikselt siin kogu aeg kaalu jälginudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 17. October 2011, kl 19.15

Hahaaaa,

No mai tea, teeme siis juba kuus liiget. Oi kui õnnelik ma oleks kui ma kaaluksin juba 71 kg, aga no ehk õnnestub minulgismiling smiley

Ellukeeee on tuuubliiismiling smiley

Meid nüüd siis 6:

Myyrike
Mari20
Elluke
Kurviline
Kaisakallis
Lo

Ohh, hakkab juba loomasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kiire elutempoga duellitajad - Myyrike Mari20 Elluke Kurviline Kaisakallis Lo.
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 17. October 2011, kl 19.17

Meid nüüd siis 6:

Myyrike
Mari20
Elluke
Kurviline
Kaisakallis
Lo


on veel soovijaidsmiling smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 17. October 2011, kl 19.52

Tänud, et punti võtsite!
Jutustan siis endast ka pisut smiling smiley
Olen 29 aastane ja ühe väikse energiapommi emme. Poiss võtab enamus aja päevast endale. Minu aeg on tavaliselt õhtuti kui elukaaslane töölt koju jõuab. Üritan siis ikka võimalusel vähemalt 4-5 korda nädalas kõndimas või jooksmas käia. Nüüd novembrist tahaksin ka spordiklubiga liituda.
Vahepeal suutsin kaalu juba 68-kg peale viia aga suvepuhkus rikkus kõik ära.
Aga pole hullu alustame siis koos ja varsti oleme kõik oma eesmärgid saavutanud!


Elluke väga tubli!!

Päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 18. October 2011, kl 07.03

Hommik, Duellitajad!


Täna on ilmselgelt kõige mitte minusõbralikum päev kaalumiseks. Ilmselt tegeleb keha oma asjadega.....ühesõnaga ma olen väga pettunud. Astusin kaalule ja see näitas 87,4confused smiley
Mismõttes!?
Olen nii tubli olnud,et.....kuigi jah, kuna ma oma eesmärki pikendasin siis andis programm mulle kaloreid juurde.....ei teagi, kas peaks neid tagasi vähendama?!
Segadus.
Igatahes olen ma ikka siin ja palun penge see kaalunumber kirja, püüan mõista...

Püüan nüüd ikka kuidagi rõõmsa näo pähe teha ja oma päevaga pihta hakata.
Olge tublid, edu meile!

Kaisakallis

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Lo
Kuupäev: 18. October 2011, kl 09.43

Hommik!!

Kaisakallis ära lase sellest endal tuju rikkuda! Olen sama kogenud ja nii juba viimane aasta winking smiley Püüan koguaeg olla tubli, toituda korralikult ja aktiivne olla aga ei miskit! Võtsin ka mina täna lahti oma kaalujälgimise vihikud. Mõnus oli kohe vaadata oma kaalu enne rasedust.
Aga minus on ikka endiselt palju positiivsust, sest kõik kes vähegi soovivad oma kaalu langetada saavad hakkama. Olenemata sellest kaua see aega võtab smiling smiley Ja tagasi löögid kuuluvad sinna juurde. Mis hea see ikka on ilma halvata.
Mul on üks hea lause olnud motivaatoriks juba mitmeid aastaid. ,, Kui suudad sellest unistada, suudad seda ka teha!!'' ( Walt Disney)

Seega me oleme tublid ja saame hakkama.


Palju Päikest Teile tänasesse päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Kuupäev: 18. October 2011, kl 12.43

Oehhhh.....
Ma olen maailma parim teoreetik.
Istun arvuti taga ja jagan vasakule ja paremale häid nõuandeid jutustan motivatsioonist ja eesmärkidest- endal voolavad samal ajal silmist pisarad, et anna ollasad smiley
Täna õnneks kohtun oma kalli mentoriga- on mul 1 selline armas inimene, kes korra nädalas minuga tunnikeseks maha istub ja mind lahkab. Pärast seda on oi kui palju parem.

Kuid mis kaunis ilm väljas, vähemalt siin Tartu7 külje all särab päike.
Ootan poega, et saaks ta tütrevalvuriks jääta ja kepikõnnile minna.

Aitäh, Lo ja kõik teised siin duellis.

P.S.Kas mõõtusid on ka vaja?

Päikest,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Kiire elutempoga duellitajad
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 18. October 2011, kl 15.08

Ei tohi nutta, vaid võidelda ja võita!winking smiley

Sa oled tubli Kaisakallis. Olin peale sünnitust 101kg, ja oi oi oi kuuuiiii laisk ma olen.Uhhh, aga nüüd on hullem möödas ja natuke veel minna, kuigi nüüd hakkab mott kadumasad smiley
PS!kasutasin küll GNLD kaaluprogrammi, aga trenn ja söömise jälgimine aitas asjale tugevalt kaasasmiling smiley


Kolime nüüd oma ametlikku duelli postitusse ümber, siis saame teiste võistkondadega ka võistledawinking smiley

tegin meile teema: Duell:ja meie nimed!

Otsige üles, ja paneme siis nüüd oma mõõdud ja kaalud kirjasmiling smiley

Myyrike

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.