Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.22

Nüüdseks aitab, loodan, et leiate ja enam sekeldusi ei tule
ootan andmeid, pikkus, kaal, eesmärk ja mõõdud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: relle
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.40

Pikkus:165cm
Kaal 14.10 hommikul: 70,3
Eesmärk: 62 kg
Vööümbermõõt 98 cm
Puusad: 105 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.43

Niisiis, tänane saak siis selline:

pikkus 162cm
kaal 68.9kg
eesmärk 62kg
vöö 81cm
puus jäi seekord mõõtmata

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.42

Ohoo, leidsin teema smiling smiley

pikkus 171 cm
kaal 64.8 kg (üsna rahul hetkel, et midagigi on läinud)
eesmärk 58 kg
vü 66cm
puusad 89cm (aga see on puusakondi pealt, kõige laiem koht ehk mõõdetuna pepu keskelt on 96,5cm)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 14. October 2011, kl 13.11

kaal 67,3kg
eesmärk 56kg
vöö 72cm
puus 102cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 14. October 2011, kl 13.11

ahjaa...pikkus 168cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. October 2011, kl 14.02

nüüd siis esimene tabel
KUUPÄEV...................14.10.......21.10...... 28.10.....EESMÄRK.. ....VEEL
siuts (170cm)..............70,5.......................................64...................-6,5
relle (165 cm).............70,3.......................................62...................-8,3
hea-
söögiisuga(162 cm)......68,9.....................................62..................-6,9
LiisP(171cm)................64,8.....................................58....................-6,8
Coco(168 cm)...............67,3.......................................-......................-

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. October 2011, kl 14.12

JA TEINE TABEL, ANNAME MÕÕDUD KORD KUUS VÕI KAKS KORDA KUUS ???
KUUPÄEV............................14.10.......
MÕÕDUD.....................VÖÖ..............PUUS
siuts (170cm)...............90.................110
relle (165 cm)..............98.................105
hea-
söögiisuga(162 cm)......81..................-
LiisP(171cm)................66.................89
Coco(168 cm)..............72................102

shabby on kadunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 15. October 2011, kl 09.20

Minu puus täna hommikul 99cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 16. October 2011, kl 06.54

JA TEINE TABEL, ANNAME MÕÕDUD KORD KUUS VÕI KAKS KORDA KUUS ???
KUUPÄEV............................14.10.......
MÕÕDUD.....................VÖÖ..............PUUS
siuts (170cm)...............90.................110
relle (165 cm)..............98.................105
hea-
söögiisuga(162 cm)......81..................99
LiisP(171cm)................66.................89
Coco(168 cm)..............72................102

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 16. October 2011, kl 06.59

No nii tüdrukud, kuidas Teil läheb?. Minul nii ja naa, sattusin istumislainele arvuti taha otsin inspiratsiooni loovtööde jaoks ja tunnen füüsilisest tegevusest puudu. Õhupalli tunne on ja siis on kutsumata külalised ka, mis teevad olemise loiuks. Tuhka sellega, kõik on mööduv. Ampsanud olne kõike, mis kapist leidub, suur söögiisu. Ärge olge tagasihoidlikud ja suhelge kui aega leiate, pean veel eilsed toidud sisestama... kohtumiseni

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 17. October 2011, kl 13.27

Mina käisin nv-l maal, pidasime venna sünnipäeva ja oi, kui palju head-paremat seal süüa sai. Ega ikka ei hoidnud end tagasi küll.

Küsimus - kuidas leiate/võiks leida motivatsiooni söömise/näksimise piiramiseks, kui on sünnipäevad, külaskäigud jne? Mul läheb ikka käest ära.

Kas meie hulgas ka neid, kes just soolasesööjad on? Magusast suudan eemale hoida, šokolaad ja jäätis pole kunagi maitsenud, aga vot soolane kraam....mmm spinning smiley sticking its tongue out

Muidu olen suutnud oma kaloraaži (1600) suht hästi hoida ja trenn on mulle ka väga meeltmööda. Kas keegi veel trennis käib? Ma käin 3x nädalas ja täna ongi järjekordne trennipäev, teha saab ikka mõnuga. Muide, kaal pole mul kuigi palju langenud, aga ümbermõõdud on trenni arvelt küll vähenenud.

Siuts, äkki parandad selle puusaümbermõõdu mul vähe laiemaks smiling smiley Sain teada, et mõõta tuleb siiski kõige laiemast kohas, seega ehk saad panna 96.5-le.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 17. October 2011, kl 14.38

AGA PALUN..
JA TEINE TABEL, ANNAME MÕÕDUD KORD KUUS VÕI KAKS KORDA KUUS ???
KUUPÄEV............................14.10.......
MÕÕDUD.....................VÖÖ..............PUUS
siuts (170cm)...............90.................110
relle (165 cm)..............98.................105
hea-
söögiisuga(162 cm)......81..................99
LiisP(171cm)................66.................96,5
Coco(168 cm)..............72................102

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 17. October 2011, kl 14.45

Kui on olnud koosviibimised, siis olen lubanud, küll kõike, lihtsalt veidi piiranud toidukogused. Trennis ma ei käi, puuduvad maakonnas võimaluse ja pealinna selleks ei lähe, liiga suured kulutused. Piirdun õues olekuga: tervisespordiga, kõnd jõudumööda sörk, kui võhma on siis kodus võimlen: teen erinevatele lihasgruppidele harjutusi "oma keharaskusega". Võtan asja hästi rahulikult, eesmärk oleks nädalas kaotada 200-500g. Olen palju dieete teinud ja palju füüsist kui tulemus pole kiita olnud liialt enesepiitsutamine ja oodatud tulemused nii kiiresti ei tule. Ja nüüd on mingi kiiks peale tulnud tahaks ehteid valmistama hakata: kuid see on puha istumise ja unistamise töö.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 17. October 2011, kl 14.46

Kord kuus on vast parem, need mõõdud ei vähene ju nii kiiresti. Oleme siin kõik nagunii normkaalulised. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 19. October 2011, kl 10.15

Teeme jah kord kuus smiling smiley

Mul oli üsna lohakas nv, väga sööki ei jälginud, ka alkoholi sai pruugitud ja laupäeval oli üsna uimane olla, nii et trenni kah ei jõudnud, aga esmaspäevast olen ma jälle tubli olnud. Hakkasin jälle kõiki toiduaineid kaaluma ja üles märkima, sest tundub, et see viis siiski mul ei tööta, et katsun lihtsalt tervislikult toituda ja trennis käia ilma üles märkimata sad smiley Loodame siis mingeidki positiivseid tulemusi reedeks kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 19. October 2011, kl 15.44

Ehhh, mida päev edasi, seda rohkem tahaks näksida ja närida ja magusat ja "midagi head". Päris raske on ikka oma harjumusi muuta, söögisõltlane täiega ja ärajäämanähtudega grinning smiley
Eelmine nädal oli mitu päeva kui sõin vaevaga kaloreid täis, sel nädalal pigem vastupidi, no ja nädalavahetus saab olema karm - väike reis, kus juba ette on teada, et head ja paremat pakutakse...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 21. October 2011, kl 05.42

Tere varahommikust kallid kaasvõitlejad!

Minu tänahommikune kaalunumber oli 66,5kg, seega languses ja see teeb meele rõõmsaks. Kartsin tegelikult paigalseisu või isegi tõusu, sest olen hullunult trenni teinud ja eks lihasmassi kasv ja mitte nii kiire peki äravool võib lõppeda kergelt suurema kaaluga esialgu. Aga tundub, et kaloraaži täpse kirja panek ja trenn siiski töötab smiling smiley Palju edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 21. October 2011, kl 05.43

Ma vaatan, et minu eesmärk on kuidagi kahe silma vahele jäänud siin tabelis, et see on 56kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 21. October 2011, kl 06.01

nii, aga minu selle nädala tulemus on 67,4kg, olen väga rahul. aga nädalavahetus tuleb karm - kiusatuterohke igal juhul... näis, kuidas hakkama saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: relle
Kuupäev: 21. October 2011, kl 17.04

kaaluks oli 68

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 21. October 2011, kl 20.47

Minu kaal 64.8kg, seisus sad smiley Peab mõtlema, mida valesti teen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 23. October 2011, kl 07.01

TERE, TÜDRUKUD!
KUUPÄEV........................21.10
siuts (170cm)..............70,5/69 [-1,50]
relle (165 cm).............70,3/68 [-2,3]
hea-
söögiisuga(162 cm).....68,9/67,4[-1,5]
LiisP(171cm)...............64,8/64,8[0]
Coco(168 cm)..............67,3/66,5[-0,8]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 23. October 2011, kl 07.06

Ilusad miinused, pea kõigil ees, tüdrukud, mis on teie saladus, et te niii... hästi alla võtsite. Mina olin selle nädalal vähe tõbine, söögi isu oli nii ja naa, kuid sea pekist ära ei öelnud. Sporti ka ei teinud, lihtsalt laisklesin. Järgmine nädal tuleb toimekas, jalutuskäik Vabaõhumuuseumis, üks laevareis Soome ja siis pikad päevad tööl. Tahaks tunnustada Rellet ja hea söögiisuga tüdrukut, tahaks ka nende tegemistest rohkem teada, või ehk on saladus, siis ma ei uudishimutse....Palun kõigil võimaluse korral panustada kirjavahetustesse, see motiveerib kõiki.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 23. October 2011, kl 07.16

KUUPÄEV........................21.10...........eesmärk.....veel
siuts (170cm)..............70,5/69 [-1,50].....64......... -5
relle (165 cm).............70,3/68 [-2,3]...... 62......... -6
hea-
söögiisuga(162 cm).....68,9/67,4[-1,5]....62..........-5,4
LiisP(171cm)...............64,8/64,8[0].........58........ -6,8
Coco(168 cm)..............67,3/66,5[-0,8]....56...... .-10.5

Ja mõõtmised, siis kord kuus

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 24. October 2011, kl 18.03

saladusi ei ole, aga peale töö ja kodu suurt midagi ei jõuagi, korra nädalas tunnike trenni.
kannad on juba tükk aega uutest jalanõudest katki olnud, ei saa õieti jalgsi käimisele ka mõelda, sellest on muidugi jube kahju.
ja nädalavahetuse väike reis tegi +1kg nagu naksti, seega mul ilmselt sel nädalal ees suurem vaevanägemine smiling smiley
seega on tänane jutt vingvingving smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: relle
Kuupäev: 24. October 2011, kl 18.29

Siin ei olegi mingit saladust.mul lihtsalt meeletud tööpäevad ja see aitab hästi alla võtta.nüüd pean endas lihtsalt jõudu leidma et kui vabad päevad tulevad seda tagasi ei hakka hankima smiling smiley
mul on nii raske kiusatustele vastu panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 26. October 2011, kl 19.08

Tere, kuidas te vastu olete pidanud, mul hetkel tasa ja targu, mega miinust sellel nädlal ei tule, nagu kaaluabi artikkel soovitab tasa ja targu, Tublimad said selle nädalal ka kiituste tabelisse, Palju õnne! Kurb, et meil suheldakse vähe võrreldes teiste duellitajaga, ei ole tihedat kirjavahetust, kus oleks põnev lugeda edulugusid või möödalaskmisi. No ärge siis reedet unustage...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 26. October 2011, kl 21.05

Mina olen veits sellises suluseisus, kus polegi enne olnud. Kaal on selle kolme nädala jooksul, mil olen korralikult toitunud ja trenni teinud, langenud vaid 800g. Ehk siis kolm nädalat tagasi kaalusin 65.6kg, toitun 1400-1600kcal päevas (kaalu hoidmiseks läheb vaja 1900, nii et peaks nagu defitsiit tekkima) ja treenin 3x nädalas. Täiesti masendav ja ma ei tea, mis ma valesti teen, varem ei ole sellist probleemi olnud. Lihtsalt seisab confused smiley Mõtlesin, et tellin endale spordiklubist toitumiskava, vaatab, kuidas sellega läheb. Pekki on mul küll, mis kaduma peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 26. October 2011, kl 21.07

Ja minu tänane möödalaskmine oli Raffaello kommid, kohe palju ja mõnuga (kalorid muidugi läksid mõnusalt normist välja)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.