Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 27. October 2011, kl 06.04

ja naise igakuised rõõmud tähendavad minu puhul seda, et algkaal on tagasi... nagu polekski vahepeal juba kuu aega söömist jälginud ja liikunud... aga noh, vast siis järgmine nädal on seda suurem langus winking smiley seejuures eilsega (täiesti patustamata päev eksole) on JUURDE tulnud terve kilo - kui ei kaaluks, siis ei usuks ise ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 27. October 2011, kl 09.14

Hetkel on olukord stabiilne, enesega rahu, vähe tammun ühekohapeal, kuid pole hullu, sai ka väheke end liigutatud sellel nädalal. Tammusime vabaõhumuuseumis esmasp, teispäeval koolivaheajal sai käidud lastega soomes spaas Flamingo, väga mõunus koht, lastel oli seal tükk tegemist, kolmp, siis väike sörk 35 min ja nüüd siis kaks pikka tööpäeva, koht kus on palju ahvatlusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 28. October 2011, kl 06.05

Nii ja nagu oligi arvata - korralik pluss seekord.
68.4kg
aga see ei tähenda midagi - järgmine nädal ma sellele kaalule näitan!moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: relle
Kuupäev: 28. October 2011, kl 06.11

selleks korraks 100 g juurde tulnud.Kaaluks 68,1
Aga olen ikka rahul ja enda üle natuke uhkegi sest suutsin osadele ahvatlustele vastu seista smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 28. October 2011, kl 09.43

Minu kaal endiselt 64.8kg. Nagu oleks kaal katki v midagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.52

TERE, TÜDRUKUD!
KUUPÄEV........................28.10
siuts (170cm)............../69/68,5 [-0,5]
relle (165 cm)............../68/ 68,1[+0,1]
hea-
söögiisuga(162 cm)..../67,4/68,4[+1,0kg]
LiisP(171cm)............../64,8/64,8[0]
Coco(168 cm)............./66,5/-[-]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 01. November 2011, kl 16.31

Tere! Olen langenud söömislainele ja nüüd ei saa pidama, lihtsalt tahan süüa head ja paremat. "Olla inimene ja nautida meelierutavaid roogi" Oi-oi, ja kuidas Teile läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 01. November 2011, kl 19.39

150 grammi kringlit, nämma!!!
aga kalorid siiski lubasid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: LiisP
Kuupäev: 04. November 2011, kl 14.44

Kas tänane kaal ka ikka kirja läheb või hakkame ära vajuma? Mina endiselt nullis 64,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 05. November 2011, kl 07.07

67.7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 05. November 2011, kl 11.03

TERE, TÜDRUKUD!
no tõesti, meid on vähemaks jäänud.
KUUPÄEV........................05.11
siuts (170cm)............../68,5/69,0[+0,5]
relle (165 cm)..............
hea-
söögiisuga(162 cm)..../68,4/67,7 [-0,7]
LiisP(171cm)............../64,8/64,8[0]
Coco(168 cm).............

Kaunist ja tegusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.20

Teretere,

Ma väga vabandan, et enne eelnevalt teada ei andnud, aga käisin reisil ja vältisin teadlikult arvutit ja telefoni. Aga eile jõudsin tagasi ja täna hommikul käisin kaalul ja see näitas 65,5kg, vöö oli 70cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 07. November 2011, kl 13.27

Tore, et oled jätkuvalt meiega Coco
KUUPÄEV........................05.11
siuts (170cm)............../68,5/69,0[+0,5]
relle (165 cm)..............
hea-
söögiisuga(162 cm)..../68,4/67,7 [-0,7]
LiisP(171cm)............../64,8/64,8[0]
Coco(168 cm)......... 66,5/65,5 [-1.0kg]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 08. November 2011, kl 12.38

No kuidas meil läheb? Ise olen lõpuks selle meeletu tahtejõu endas üles leidnud ja ikka vaikselt tiksub allapoole, olemine kah kergem. Eile/täna tagasi tööl ja tegin omad tervislikud toidud kaasa, siiski päris vesistama panev oli kolleegi kanapiruka praad ohtra hapukoore kastmega grinning smiley. Aga pole midagi motiveerimavamat kui selga istuvad riided ja kahanev kaalunumber. Loodetavasti on reedel häid uudiseid meil, jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 10. November 2011, kl 19.08

ohhh, uskumatult hea kerge tunne on tegelikult isegi väikse kaalulanguse puhul smiling smiley no näiteks tööriided istuvad paremini - enam ei pea seebiga pükse jalga ajama ja talvemantlis ei tunnegi end sardellina smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 10. November 2011, kl 19.12

mul on täna kõht nii punnis ja gaase täis, tegin eile kõrvitsapüreesuppi endale tänaseks, vist ei sobi midagi kehale, loodan, et homme hommikuks on see õudus üle läinud ja kaalu väga ei mõjuta :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: Coco
Kuupäev: 11. November 2011, kl 06.37

oiii, mis pettumus, eilsest kõht läbi ei käi, siuke punu ees, enam ma seda kõrvitsasuppi ei tee confused smileyconfused smiley
Kaal sama, ikka 65kg...nõmeeeee

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.18

Nii, mina endaga ülirahul supertulemus - 66,3kg. Aga tulemas on ka supernädalavahetus - homme 6-käigulisele õhtusöögile grinning smiley Ega siis muud kui laupäeva hommikupoolik on paastumiseks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. November 2011, kl 09.45

Tere!
KUUPÄEV........................13.11
siuts (170cm)..............69,0/70,0[+1,0]
relle (165 cm)..............-
hea-
söögiisuga(162 cm)....67,7/66,3 [-1.4kg]
LiisP(171cm)..............64,8[-]
Coco(168 cm)......... 65,5/65 [-0,5]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. November 2011, kl 09.49

Kaunist PÜHA!
Mina olen taas alguses... See ongi minu viga jo-jo. Tuju on ka null puudub motivatsioon. Tore, oli teie kirju lugeda ja on näha, et Teil miinused ees. Tabelist on ka paar neidu ära kadunud kuhu? ja miks? Egas midagi soonin edu kaalulangetamisega meile kõigile...Kes kadunud tuleg tagasi ....uuuuu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 13. November 2011, kl 19.52

Siuts, ära pabista, mul kindlasti sel nädalal hea kui 0 tulemus tuleb - 3 päeva järjest söömisüritused winking smiley Isegi ei julgenud täna hommikul kaalule ronida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 18. November 2011, kl 07.04

nonii, tõehetk õtleb, et pluss 100g ehk 66.4kg. Mina ikkagi rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Saatis: siuts
Kuupäev: 20. November 2011, kl 11.52

Kas tõesti võib järeldada, et meie tiim on lagunenud... Praeguse seisuga näeb abel selline

KUUPÄEV........................20.11
siuts (170cm)..............70,0/69,8[-0,2]
relle (165 cm)..............-
hea-
söögiisuga(162 cm)....66,3/66,4 [+0,1]
LiisP(171cm)..............64,8[-]
Coco(168 cm)......... /65 [-]


Mis me siis nüüd teema kas lõpetame ja liitume ehk mõne teise grupiga, seltsis segasem?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell! Norm kaalust ideaalkaaluni! siuts, shabby, heasöögiisuga, coco, relle, LiisP
Kuupäev: 20. November 2011, kl 17.04

mina jätkan igal juhul ja vahet pole kas duellis või ilma smiling smiley esimene eesmärk 65 kg on juba suht silme ees ka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.