Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duelli?
Kuupäev: 16. October 2011, kl 14.02

Tere. Olin alguses duellide suhtes skeptiline, aga olen siin natuke jälginud ja otsustasin, et ega midagi kaotada pole, seega tahaksin ka mõne duelliga liituda. Probleem on aga selles, et kõik duellid käivad ja ma ei tea, millisega üldse saaks enam liituda.
Seega, millise duelliga oleksin oodatud liituma: )?

Olen 17, tüdruk, kaal 87 kilo, rasvaprotsent umbes 31%, lihasmass 34%. Allaandja pole, isegi mitte siis, kui kaal tõuseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. October 2011, kl 14.42

Mina võiksin Sinuga duellitada ainult, et ma ei tea, kas olen kõige motiveerivam kaaslane, sest minu kaalulangus on lapse imetamise tõttu aeglaseks krutitud. Kui aga oled siiski huvitatud siis anna teada ja võiksime reedel alustada smiling smiley ps. Kaal hetkel 94 ja vanust 33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Kuupäev: 18. October 2011, kl 20.32

Mina olen nõus! Kuigi ega minugi kaal eriti langeda ei taha. Mitmendat aastat võitlen juba: /

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 18. October 2011, kl 21.03

Liituksin ka hea meelega teie duelliga. Olen kaaluabi keskkonnas olnud alles nädala ning olen otsustanud saagu, mis saab kaal peab langema. Olen 26 aastane ja hetkel kaal 85

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. October 2011, kl 21.04

Teeme ära siis smiling smiley Kas võtaksid tabeli tegemise enda peale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. October 2011, kl 21.19

Seega alustavad reedese kaalumisega duellitamist PurjusEesel, kaditamm ja rinsu.

Mina ei tahaks tabelit teha sad smiley Kas kumbki teist võtaks selle enda peale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Kuupäev: 18. October 2011, kl 22.11

Kui keegi ei taha võtta, siis võin ise teha, aga eelistaksin ikkagi, kui keegi teine teeks, kuna minul on hetkel üsna aeglane arvuti ja nende üleslaadimiste ja asjadega võib vahel ühe minuti töö 15-minutiliseks venida.
Muuseas, loodan, et kavatsete siia kirjutada ka, kuidas läheb, sest mulle meeldiks siiski ka teiste edust või vähemast edust lugeda: )

Muuseas, mida teil vajaka jääb? Teadmisi, tahtejõudu, aega, midagi muud? Mis on siiani kaalutõusu/-seisu põhjuseks olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. October 2011, kl 22.35

Mina olen stressi-sööja. Nii kui stress tõuseb nii hakkab külmkapi uks kõlksuma. Lisaks oli tööl kiire periood, mis tähendas, et sõin hommikul ja siis õhtul kui koju jõudsin st 20-21 paiku. Loomulikult oli siis juba nälg nii suur, et kõigepealt sõin pool elevanti ja siis veel mõned väiksemad vandid peale smiling smiley
Lapse saamine andis ka mõned kilod ja peale lapse sündi olnud probleemid tõstsid taas stressi ja nii ma selles oravarattas olengi olnud. Vahepeal on saanud veidi alla võetud aga siis jälle juurde tagasi tulnud.Ja noh- süüa on lihtsalt mõnus smiling smiley Nüüd aga mõjutab kaal juba tervist ja tahaks, et mu pisike tütar saaks oma emaga kaua koos olla, seega vaja asi korda saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 18. October 2011, kl 22.48

Seega, alustame reedest kolmekesi duelli. Olen siin keskkonnas üpris uus, seega ei tea täpselt kuidas asi käib. Kas me peame ennast kuskil registreerima? Kui ma välja suudan uurida kuidas, siis võin tabeli täitmise enda peale võtta smiling smiley Hoiatan juba aga ette, et kirjavahetus võib võtta mul natukene aega, sest viibin Eesti suhtes -7 ajavahes.
Minu kaalulugu - viimase nelja aastaga on vähehaaval lisandunud lisakilosid, kuid kõigi punnistuste kiuste ei ole need langenud. Olen ka varem proovinud kaalu langetada, kuid puudu on jäänud püsivusest. Loodan, et koos on lihtsam eesmärgi poole püüelda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 18. October 2011, kl 22.57

Tekkis paar küsimust. Kui kaua me plaanime duelli pidada? Mina isiklikult olen pikemaajalise duelli pooldaja kuna plaanis on langetada kokku 26 kilo smiling smiley Pakun omalt poolt kaks ideed. Esimene: pidada duelli jõuludeni ja teine on pidada duelli jaanipäevani. Samas võib ka kahes etapis teha, et algselt jõuludeni ja saame jälle kokku uuel aastal ning edasi jaanipäevani smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 19. October 2011, kl 07.22

Nii siis olen ka uus kuigi konto ammu siia tehtud ...teeksin siis meeleldi ka duelli teiega smiling smiley aga kas sobib ?Palju on inimesi kes meiega liituks? minu kaal 74 kg pikkus 164 puus 103 ...ma hakkaksin siis kohe duelllitama oleks laahedam grinning smiley kui siin niisama reedet oodata jaa kaalu tahan maha 14kg ja nii ongi smiling smiley))) olge lahedad ja siis üritage siin ka käija muidu tuge polewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.11

Millega seda tabelit tehakse ..hmm mul mingit priogrammi pole aga siit ülesse -korjata need andmed ja kirja panna nädal hiljem pole probleem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.14

Kaditamm- mina ei piiraks üldse meie duelli aega, aga võime ju teha nö vahekokkuvõtete tegemise ajaks nt jõulud smiling smiley Kuidas see plaan sobib PurjusEeslile (on ikka hea nimi tuleb öelda the finger smiley )?
Duelli reeglite kohta on kohe eraldi teema olemas Duelli uued reeglid ja ma võin esimesed sammud ise teha, ehk siis alustada teema ja teha esimese tabeli- eks näis, kes siis edasi teeb smiling smiley
Panen täna teema püsti ja esimene kaalumine siis reedel.
Algkaalud siis minu andmetel järgnevad:

rinsu 93 (täna kontrollitud)
PurjusEesel 87
kaditamm 85

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.26

PlärtS- soovitan Sul otsida mõni duell, kus on rohkem Sinuga ühes kaalus duellitajad. On Sul omal huvitavam ja innustavam. Mulle tundub, et meie oleme siin kõik sellised miinus 20 ja edasi kg kaotajad, samas kui Sul vähem võtta. Üldiselt on ajalugu näidanud, et mida vähem vaja alla võtta seda aeglasemalt kaal liigub ja see võib tekitada kerget frustratsiooni smiling smiley ja soovi käega lüüa hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.47

Minu see probleemi ei tekita ,sest raskusi tuleb kõigil ette smiling smiley Nii,et olen ikka kambas oma kaaluga .smiling smiley 7km kõnnitud ja hommikusöök söödud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 19. October 2011, kl 14.32

Vaatasin, et meil on oma duell juba olemas smiling smiley Seega ma arvan, et edaspidised postitutsed juba sinna smiling smiley Vaatasin teiste tabeleid ja need olid lihtsalt tabeli vormis foorumisse lisatud ja sellega saaan ma ikka hakkama. Seega ootan reedeks juba uude teemasse strateegilisi mõõte winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 15.06

PlärtS- ma ei saa nüüd aru, kas liitud siis meiega või otsid uusi kaaslasi? Näen, et oled omale pannud kaaslase otsimise teema ülesse ja sellele on ka vastatud? Me jätame Sinu siis välja, sest omakaalulistega on koos vahvam (ma tean, millest räägin) smiling smiley

Kaditamm ja PurjusEesel- kas me ainult kaalume või ka mõõdame miskit? nt vööümbermõõdu? Teen ettepaneku, et paneme vöö-, rinna- ja puusaümbermõõdud kirja alguses ja siis jõulukokkuvõte juures ka, aga vahepeal ma igareedeselt ei vaevaks ennast mõõtmisega (jube laisk olen ja lapse kõrvalt ei viitsi sebida mõõtmisega). Kuidas plaan sobib?

Kas laseme selle teema Kaaluabil lukku panna ja ära tõsta? Mis ta ikka risustab siin niisama....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 19. October 2011, kl 15.57

Mõõtmine alguses ja jõulude ajal kõlab hästi. Samuti võib selle teema lukku minu poolest lukku panna smiling smiley Mul on ka juba hea uudis, eile näitas kaal 84.9 asemel 84.2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 16.02

Kuna PurjusEesel on ilmselt arvutist eemal siis otsustame tema eest ja laseme teema lukku panna. Uued jutud meie duelli teemadel siis juba vastavas teemas (link lisatud).

Valikud: VastaOsunda


Selle teema sõnumitele ei saa vastata, sest teema on moderaatorin lukustet.