Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 31. October 2011, kl 13.33

Apppiiii NAISEEEDsmiling smiley

kas teie teadsite, et kui kaal väheneb siis tuleb eesmärki ka värskendadasmiling smiley? sest kalorinorm järjest vähenebsmiling smiley Mul kukkus see kolinal 300 kcal väiksemaks....Shiiitsmiling smiley

Kuidas teil muidu läheb? Saan aru, et me olemegi vist 4kesi jäänud jahsmiling smiley?

Edu uueks nädalakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 01. November 2011, kl 08.35

Hommik!


Jaa mina muutsin eelmine reede smiling smiley Mul oli kaalulangus nii väike, et kalorinorm vist ei muutunudki smiling smiley

Sain oma ndv päris rahulikult mööda saata smiling smiley Aga tundub jah, et me oleme neljakesi. Ma proovisin tabelit vaadata aga mul ei õnnestunud see. Äkki sa paned selle lingi uuesti siia winking smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 01. November 2011, kl 09.42

Sauki sauki,

Lo ja kaisakallis on kaaluabi tabelissmiling smileyHurraaaaa!!!
[www.kaaluabi.ee]

Ma ei tea, mis ma ise valesti tegin ja Kurviline kah,et meid sees polesmiling smiley

Üritan väga tabelit panna, aga see pole mul õnnestunud seni nii, nagu ma seda esimesel korral teginsmiling smiley Hämmastavwinking smiley

Teen ettepaneku, jagada oma isiklikke meiliaadressesmiling smiley et saaks sinna kirja panna ka oma pärisnimedsmiling smileyLeiame üksteist ehk ka FB üles. Mina küll tahaks näha, milliste eestimaa kaunitaridega ma siin rinda pean pistmawinking smiley

Jõudu !

Myyrike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 03. November 2011, kl 09.51

Hommik!

See küll lahe, et me kaaluabi tabelis smiling smiley Aga meie tabelit tahaks ka ikka kuidagi väga näha smiling smiley

Kuidas teil läheb? Tundub, et kõigil päris kiire kiire ...



Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 03. November 2011, kl 10.30

Hei Naisedsmiling smiley!

Vau, ma olen tabelissmiling smiley Nii lahe.
Ütlen ausalt, viimane nädal on minu jaoks olnud väga-väga murranguline. Olen juba pikemat aega teinud tööd just nö. sisemise tasandiga, mõtted, tunded jne....
Seda selleks , et saada paika oma nö. Self Talk ja oma minapilt.
Tean isiklikest kogemustest kui tähtis see on ja kui palju see aitab.
Usun, et kõik, kes ülekaalust vabanemise teel, teavad, et oma peegelpildiga on väga raske kohtuda, nii ka mul.
Eelmisel kolmapäeval sain ma väga võimsa kogemuse omanikuks ehk siis ma kohtusin oma Päris Minaga.
See võib tunduda imelik, kuid nii see oli.
Ja teate, kui ilus Ta on, vau! Imearmas, pisike ja sale, lendelvate valgete juustega, eatu näoga armastust kiirgav naine....
Läksin pärast seda kogemust sõbranna soovitusel kaalule ja olin kaalus alla võtnudsmiling smiley
Mingid energiad minus läksid liikvele.....
Oeh, see jutt on nüüd küll vist pisut segane ja kummaline kuid jah, nii võimast kogemust polegi mul olnud.

Tean, et eesmärgid on olulised ja tihti, nagu ka siin keskkonnas püstitame me enestele ajalisi eesmärke. Laisn selle teema vabaks. Miks?!
Lihtsalt sellepärast et ajaline eesmärk võib tihtipeale olla nii suur surve ja tekitada juba eos tegelikult läbikukkumise hirmu.
Jah, ma võtan kaalus alla ja ma saan oma ideaalkaalu tagasi, kuid mis ajajooksul see juhtub- pole aimugismiling smiley Kuid see juhtub. Seega pole enam survet, ma tean, et isegi siis kui ma 100 korda libastun siis ma tõusen uuesti ja iga järgmine kord on mul kergem oma eesmärgini jõuda, pange tähele, mitte raskem vaid KERGEM!

Toetan FB mõtet ja meilide jagamistsmiling smiley
Kes tahab leiab mind FB-st Ketlyn Villem nime altsmiling smiley

Edukat nädalalõppu ja homse kaalumiseni siissmiling smiley

Kallid!
K.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 03. November 2011, kl 16.13

Hei!

Sa oled väga tubli Kaisakallis, et nii endaga tegeled.
Ka mina olen meilide vahetamise poolt ja mind leiab Ketlin Liivola nime altsmiling smiley
Olge tubid!

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 03. November 2011, kl 16.29

Vaata siis, nimekaimudsmiling smiley
Aitäh, hea meel on kuulda kiitustwinking smiley
Sel nädalal olen muidugi mõnuga maiustanud ja toidupäevikut väga pidanud polegi.
Seega tundub, et oli päevi, kus kalorid jäid taas alla normi päeval ja õhtul siis oli natuke tormilisemsmiling smiley
Vaatame, mis homme saab....

K.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Mari20
Kuupäev: 03. November 2011, kl 22.18

Jaa.. ma olen puhkusele läinud vist küll!
Mu elutempo on viimastel nädalatel NIIIIIII kiire olnud, et ei ole aega üldse dieedi peale mõelda, aga esmaspäevast hakkan korralikuks ja liitun poole pealt taas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.41

Jipijeeeee! Tänahommikune kaalumine oli väga tore!
Minu kaal 86.5 kg.
Ehk siis sama mis eelmiselgi nädalal.
Miks see m ind nii rõõmustab?
Sellepärast, et on sama, mitte juures!
Ja oi kuidas see mind hetkel motiveerib!

Edasi-edasi......
Kaisakallissmiling smiley

p.s.ja ma olen kahe laheda FB Sõbra võrra rikkamwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.51

Rõõm kuulda MAri20, et oled taas meiegasmiling smiley Olgi imelik su nime pealkirjas tühja lugedasmiling smiley

Kaisakallis on tuuuubliiiismiling smiley

Üritan täna ka tabeli üles riputadasmiling smiley

Minu kaal ka õnneks ikka languse teel...77,3. Whoopsmiling smiley Kuigi tantsutrennis kolmapäeval tundsin end tõstes küll 100kg, aga ilmselt oli poiss nõrkwinking smiley Hahahaaaasmiling smiley

Ootame siis ka teiste rõõmusõnumeidsmiling smiley

PS! Päris koomiline oli vaadata fb, kuidas mul on kaks uut sõpra - üks i-ga ja teine y-gagrinning smiley Aga tundute juba pelgalt internetis supper lahdedad inimesed olemasmiling smiley

Myyrike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.52

Ilusat hommikut! smiling smiley

Minu kaal on peale 4 kuud jälle liikuma hakanud ja õnneks ainult allapoolesmiling smiley Tänane kaal 69,3 supeeer! Ma nii õnneliksmiling smiley See koos tegutsemine ikka motiveerib väga. Tulemused kohe näha!

Tublid, tublid, tublid oleme winking smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 07. November 2011, kl 12.08

Tere esmaspäeva naised!

Peaks täna nagu tabeli üles panema eksolesmiling smiley ÜRITAN ja ausalt!

Kuidas möödus weekendwinking smiley ? MInu igatahes kahe päeva peale kokku 8 tundi und.....Laastav....aga samas tantsisin Veenuses 1600kcal mahawinking smiley

Myyrike.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 07. November 2011, kl 16.01

Hei!

Kadestan sind Myyrike oleks ka väga tahtnud peolewinking smiley
Aga mina selle eest magasin peaaegu, et terve ndv.-sesmiling smiley Aga täna juba ujutud 40 minutit! Nüüd ootan oma õhtusööki ahjustsmiling smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 09. November 2011, kl 16.59

Äge! Pärs lahe on lugeda "peale nelja kuud kaal jälle liikuma hakanud".
Ütleme siis nii, et see on minu tänase päeva motivaator.
Tubli Lo!


Üks tore asi on see, et mul oli korralik läbimurre peeglitöös.
See on siis see paljalt peegli ees eneseimetlemine. Pole sellega juba viimased kolm aastat eriti sinapeal olnud, kuid esmaspäeval hilisõhtul sain hakkama!
Keerutasin saunaukse ees ja imetlesin ennast sealt- mul nimelt hetkel veel puudub selline asi, nagu suur täispikkuses peegel. Tegelikult on nii, et ka eelmises elamises oli vaid vannitoapeegelwinking smiley ja elasin niimoodi 10 aastat.
Igatahes, esmaspäeval oli tõeline läbimurre ja ma nägin, et täitsa kena tüdrukwinking smiley
Ja milline kaunitar veel siis saab olema, kui kehakaal muudkui langeb!
Lisaks hakkasin juuksedi kasvatama, et naiselikusele hoogu juurde anda.

Toitumisega on olnud nii ja naa. Ikka see minu väljakutse süüa vabadel päevadel kodus korralikult.

Küllaps siis saab varsti näha, kuidas läinud!


Kallistused ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 09. November 2011, kl 17.01

P.S.Mis Elluke Ja Kurviline teevad?

Vaatan, et Myyrike, Lo ja mina muudkui kribame siin....
Haluuuu! Kus olete, mis teete!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.35

Tere naiskaadsmiling smiley

Oleme ikkagi ilmselt kolmekesi jäänud....kurb.vb oleksime saanud ikkagi teisi ka motiveerida!!

Minu kaal täna hommikul oliainult natukene kahnenud, aga teades, et eile oli töökaaslasel koos Katariinakoogiga sünnipäev, olen rahul sellegagismiling smiley 76,9kg.

Kuidas läheb teil mu armsad blondiinidsmiling smiley?

Myyrike

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.44

Tere hommikust kõigile! winking smiley

Kas teile ei tundu, et aeg liiga kiiresti läheb? Täna jälle reede. Mulle hakkavad need reeded juba väga meeldimasmiling smiley Minu kaal näitas täna 68,7kg. Väga kiftsmiling smiley

Kaal on küll väiksemaks läinud aga keha ei saa ma nii pea korda ( kui üldse saab) sad smiley Rasedus ikka jube hävitaja. Ma muidugi ise selles süüdi ka, nautisin rasedust ikka täiega olin lõpus 97kg. Päris õudne ikka. Aga kui oma väikest jonnipunni ( meil tuleb 4 kikut korraga ja jonn on ikka suur winking smiley) vaatan siis ei tundugi see keha enam nii hullsmiling smiley

Kuidas teil läinud?

Päikest,
Ketlin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.22

Väga tubli Myyrikesmiling smiley Kuidas sul Kaisakallis?


Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 11. November 2011, kl 14.52

Hahahaaaaaa Lo, 97 pole mingi näitajagrinning smiley Läksin sünnitama 112kg kukilgrinning smileygrinning smiley
Aga jah, kõht võiks küll kunagi trimmi minnasmiling smiley

Lo on tubli ja kui tubli on meie Kaisakallis...selguuub trummipõrina saatel.....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Elluke
Kuupäev: 14. November 2011, kl 20.07

Tere!

Olen ka tagasi. Viimasel ajal on jube jube kiire olnud ja arvuti oli katki. Aga kaalu püüan ma endiselt ikkagi jälgida kuid pean tõdema, et kaal seisab. Õnneks pole ka ükles poole liikunud, mis on ka positiivne.
Kas keegi ei tahaks tuua näiteid oma päeva menüüst?
Aga seniks parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 15. November 2011, kl 09.57

He sõbrad,

Paistab, et minuga on elul mingid omad plaanid....
Reedel sain kaalule ja see näitas 87.2 kg.
Kõhuvalud ja seljavalud ja tõusnud kaal annavad märku ilmselt teatud perioodist kuus.
Igatahes on ka tuju olnud väga kõikuv ja emotsioonid on nagu ameerika mäed.
Üsna keeruline on siin oma ülimotiveeritust säilitada, et nagu jenkas 1 samm edasi ja siis kals tagasismiling smiley
Üks hea asi on ka- ma läksin tagasi trenni. Spordiklubisse, nohsmiling smiley
Kuna kevadest saati oli seljavigastuse tõttu kogu vasak kehapool tuksis siis otsustasin mingil ajahetkel lepingu peatada. Maksin hoolsalt kuutasu, kuid trenni minna ei saanud.
Mai kuust saadik pole korralikult regulaarset trenni teinud ja ütlen ausalt- ma näen selle tulemust.
Nüüd siis otsustasin, et ma saan kõike, mida tahan. Pole vahet, et ma tööpäeva lõppedes trenni rühin ja siis 22.48 viimase bussiga koju sõidan. koduukse avan sel juhul kolmel päeval nädalas 23.20.
Samas mõtlen, et see on ju tore- isa saab olla oma lastega koos ja mina olen ka kindlasti õnnelikum sest mulle hullult meeldib trenni teha.

Igasuguseid väljakutseid on hetkel, püüan selle kõigega ka hakkama saada.



Päikest,
K.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 15. November 2011, kl 10.13

FAntastiline oled Ketlyn!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 15. November 2011, kl 10.23

Tublid! Ma ikka pean ka ennast kokkuvõtma ja spordiklubis käima hakkama! Hetkel kuidagi õudne väsimus peal.Aga mõelgem positiivselt ja siis jälle kõik ilus ja energia tuleb smiling smiley Seda on nii hea öelda aga vahest raske teostada. Aga juba see on väga hästi, et me üldse siin oleme ja üritamesmiling smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 15. November 2011, kl 13.45

Tänud! Ma sellepärast ka läksin tagasi, et just selline vastik väsimus tekkiswinking smiley
Tean omast käest kui hästi ja turgutavalt, ergutavalt trenn mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.13

Hommik!!

Jälle reede...smileys with beer Mina pidutsen juba hommikust saati. Nii uskumatu kui see ka pole näitas mu kaal täna 68,1. Ütlen ausalt, et ma natuke kahtlesin selles kaaluabis ja lükkasin seda päeviku täitmist koguaeg edasi. Aga see toimib- juhuuuuusmiling smiley
Vaatame mis siis järgmine ndl saab, sest lähen nüüd vanemate juurde ja seal teine kaal. Loodetavasti erinevust ei ole smiling smiley
Aga ootan huviga teie uudiseid. Myyrike kuidas selle meie tabeliga lood oncool smiley?

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 20. November 2011, kl 10.26

Heia,

Minul 87,1 kg.

Päevikuga natuke jamasti, pole täitnud.
Kuid nüüd taas tagasi rajal!

Kallistused,
K.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 25. November 2011, kl 16.14

Hei naised!
Kus kõik kadunud? Mina ei saagi ennast see ndl kaaluda. Mis vb ka hea smiling smiley Kuidas teil läinud? Pole teist ammu kuulnud.

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 25. November 2011, kl 17.00

No tsauki Naised!

Mina olen kadunud oma praktika aruande taha. Hunnik pabereid ja trükkimist, nii, et sõrmed valusad ja pea uugabsad smiley Lisaks on tulnud stress, mis väljendub ohjeldamatus söömises ja kaalu kõikumises. täna siis 77,5confused smiley kujutate ette. eelmine reede olin 75,8. No kas see on normaalne. Napilt ei juuconfused smileyconfused smileyconfused smiley

Tabelisse panen küll teie kaalud pidevalt kirja, aga seda teadust leiutada, kuidas ma ta eelmine kord siia üles sain pole lihtsalt aegasad smiley Praegugi olen lapsega logopeedi juures ja ÜRITAN koolitööd teha. Hurraaaasmiling smiley

Ilmselgelt oleme kolmekesi jäänud. Kurb onjusad smiley

Ülivinget nv-d, minu tuleb see õppimise, koristamise ja lõpuks ühe esinemise tähe allsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Kuupäev: 29. November 2011, kl 17.20

Heia,
Reedel hüppasin rõõmsa näoga kaalule- olin ju trennitanud, toitunud jne. Kaal näitas 87,7 kgeye popping smiley
Mille peale tekkis mul kergekujuline masendus. Polnud ma muidugi ka oma motivatsioonipaketti kasutanud, seega läks kogu nädalalvahetus ja tüki esmaspäevagi suht kehva tuju tähe all.
Ja-ja, ma tean, et mina ise loon oma elu ja vot, hetkel ma täiega mõtlen, et no krt. miks ma ta sellise olen enesele loonud?!
Siis ma mõtlesin veel, et ma lahkun duellis.....kuid no läks nii, et ma tulin ikka kaaluabisse ja panin oma kaalunumbri kirja.

Ühesõnaga, ma jätkan.
Eile sõin masendusest kaks suurt keeksitükki.
Täna võtan üle poole aasta ette spinningu.
Uh.....the finger smiley

Kõik on peas-seal vaja suurpuhastust ja ajupesu teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Myyrike, Mari20, Elluke, Kurviline, Kaisakallis, Lo !
Saatis: Lo
Kuupäev: 03. December 2011, kl 09.13

Hei!

Lõpuks ka mina arvuti juures. Olen 2ndl puhanud ja söönud mis ette juhtub ning liikunud suht vähe. Täna sain lõpuks kaalule ja see näitas 68,2 smiling smiley Ma tegelikult päris õnnelik, kuigi 2ndl on nüüd mul põhimõttelselt raisku läinud. Tänasest olen jälle tubli ja hakkan ennast liigutama smiling smiley
Seega naised lähme edasi ikka edasi nagu see tigu sealt Tammetõru seiklusest winking smiley

Päikest,
Lo

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.