Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 09.26

Duelli alustavad PurjusEesel, kaditamm ja rinsu. Esimene vahekokkuvõte ja edasiste plaanide tegemine enne jõule.

Esimene kaalumine reedel, 21. oktoobril ja alustame selliste kaalunumbritega:

rinsu 93
PurjusEesel 87
kaditamm 85

Tabeli igasuguste strateegiliste mõõtude numbritega lisandub reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 20.36

Jah, ma olen ka nüüd täitsa arvuti läheduses. Arvan, et mõõdud võiks reedel siis panna, või kuidas kellelegi sobib? : )

Lugesin ka, et algses teemas arutleti selle üle, kaua duell võiks kesta. Mina olen ise ka rohkem selle poolt, et mingit ajalist piiri esialgu ei sea.. eks ükskord lõpeb see nagunii ära, kas siis, kui on saavutatud ideaalkaal või kui on loobutud. Kuigi loodan, et keegi ei loobu.

Alustan väikest viisi oma tegemistest rääkimisega ning tutvustan üldse oma kaaluprobleemi, eesmärki jne: täna olen enam-vähem oma toitumisega rahul, va. paar pisiasja. Sõin täna spagette õhtul pole just parim idee, aga pruuni riisi polnud ja süüa tahtsin kähku ja siis lõingi need potti. Vähemalt ilmselt on need veidi paremad, kui võileivad (-saiad). Ja kaheksat kilomeetrit käisin ka kõndimas koeraga, keskmine kiirus 5,8 km/h: )

Minu eesmärk on hetkel võtta nii palju maha, et ma saaksin taas sörkima hakata (hetkel hakkavad sörkides põlved valutama ja ei jõua ka.. eks see liiga suur kehakaal süüdi ole).

Miks ma tahan alla võtta:
* tahan osta teksasid poest selle järgi, mis mulle meeldib, mitte et mis mulle jalga läheb
* tahan tunda end kõndides taas kergena
* tahan sangadest lahti saada
* tahan "raseda" kõhust vabaneda (ükskord küsiti minult juba, kas ma olen rase. Oli ikka halb tunne küll..)
* tahan end enda kehas hästi ja ilusana tunda

Mis mind takistab:
TAHTEJÕUD! Seda on liiiiiga vähe.. eriti õhtuti on lihtsalt jube. Mõtlen, et peaks ju õhtul ka mingi kerge eine sööma, et ei jääks tohutut vahet viimase toidukorra ja hommikusöögi vahele. Aga sellest kergest einest saab suur ja süsivesikurikas eine. Olen tohutu magusaarmastaja, sõna otseses mõttes. Kui mõni "magusaarmastaja" peab ühe 100 g tahvli shokolaadi hävitamist magusaarmastamiseks, siis.. mina võin neid tahvleid tõenäoliselt 3-5 korraga ära süüa. Saia armastan ka väga, kuid sellest oleks üldse targem loobuda.
Kui toidupoodi satun ja raha on, siis vajan ikka kõvasti mõistust, et lahkuda poest ilma millegi magusata või siis äärmisel juhul väikse shokolaadibatooniga vms. Üldiselt läheb ikka mingi saiake, shokolaadi, jäätist või muud sarnast.
Ehk siis minu nõrgad kohad on rahaga toidupoes olek ning õhtused perioodid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 19. October 2011, kl 20.57

Mulle tundub, et meil on väga tore duellitajate seltskond koos ning loodan väga, et võtleme koos kuni lõpuni välja, st. oma ideaalkaaluni smiling smiley

Mis on mul varem takistanud edukalt kaalu langetada. Olen viimase nelja aasta jooksul püüdnud pidevalt kaalu alandada. Nagu ma juba varem ütlesin siis puudu on jäänud püsivusest. Seega olen kaalu langetanud ja jälle juurde võtnud jne. Kaaluabi keskkond on mind väga palju aidanud, sest pannes pidevalt kirja tarbitud kalorid on hea oma toidukava muuta. Tunnistan, et alguses oli jääda päevase normi piiridesse väga raske, kuid viimasel nädalal olen sellega hakkama saanud. Miks ma just nüüd väga aktiivselt kaloreid loen? Nimelt olen viimased kuu aega viibinud USA-s ning viibin siin kevadeni. Oman kindlat plaani, et siinoleku ajal ei tohi juurde võtta, mis on siin väga lihtne. Poed on kõike paremat täis. Samuti on soov järgi proovida kõik ameerikalik smiling smiley Ja portsud on hiiglaslikud. Seega pannes kirja kalorid on väiksem oht libastumiseks. Samuti liitusin ma siinoleku ajaks spordiklubiga ning käin aktiivselt zumbatamas (2-3 korda nädalas) ja ka ujumas. Nädalavahetuse hulka kuuluvad ka pikad avastuslikud jalutuskäigud smiling smiley Olen ka Eestis trennis käinud, kuid alati paari kuu pärast loobun. Enamasti on loobumise põhjuseks, et trenni on liiga pikk tee. USA-s mul seda vabandust ei ole, sest spordiklubi asub 300 meetri kauguselt minu kodust. Ja kuna liikmemaks on makstud kogu siinoleku ajaks siis tuleb oma investeering ka maksimaalselt ära kasutada. Seega loodan, et sel korral jätkub mul piisavalt motivatsiooni pidada vähemalt kevadeni vastu smiling smiley Ja kindlasti on ka raskem kaalulangetamisest loobuda kui ma tean, et on kaks inmest, kellel on sama eesmärk ning keda ei taha alt vedada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. October 2011, kl 21.28

No nagu ma eelnevalt kirjutasin, meeldib mulle lihtsalt süüa. Nii lihtne see ongi. Lisaks ka see, et nii kui on stress nii hakkab külmkapi uks mind enda poole meelitama. Kaaluga olen võidelnud ikka aastaid juba. Vahetult enne seda kui rasedaks jäin, õnnestus mul siin keskkonnas kaal juba 86 kiloni venitada, aga siis loomulikult ei tulnud kaalujälgimine enam kõne alla. Kui olin oma lapsukese kätte saanud siis olin ikka väga väga stressis ja alguses ei söönud midagi ja kaal langes kolinal, aga kuna lapsele oli piima vaja siis sundisin end sööma. Mingil hetkel vahetuski stressi mittesöömine stressisöömisega ja loomulikult hakkasid ka kilod tulema. Vahepeal alustasin siin uuesti, kuid kuna see mõjus piimatootlusele siis jätsin pooleli. Nüüd siis saab laps ka muud toitu juurde ja mina saan alustada teed ilusama enda poole. Lisaks mõjus ka pühapäevane 3-tunnine spinningumaraton, mille läbisin kenasti, kuid olin naiste arvestuses viimane (jätsin küll 3 meest selja taha) ja nüüd on järgmiseks maratoniks vaja saada kergemaks ja paremasse vormi. Seega olen täis tahtmist ja enusiasmi ja loodan, et meil saab tore olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 16.10

Ootan teie täpsemaid strateegilisi mõõtmeid reedese päeva jooksul smiling smiley Samuti lisage oma eesmärk, st. mis on kaal mille poole püüdlete ning kaua arvate, et selleks aega kulub. Minu ideaalkaal oleks 58 kg ja plaan on see saavutada 7 kuuga. Samas kui ma suudan ka 65 kg kaalu saavutada olen ma seitsmednas taevas smiling smiley

Vaatasin, kuidas teised duellitajad on oma tabeleid teinud. Pole kindel kas oskan google docs keskkonda kasutada ja ilusa lingiga tabeli sisestada, kuid tabeli foorumisse trükkimisega mul kohe kindlasti raskusi ei teki grinning smiley

On mul ka juba esimene küsimus oma kaasduellitajatele. Kuidas teie saate oma valgud, süsivesikud ja rasvad tasakaalu. Minul probleem, et valgud lähevad enamasti üle ja rasvu jääb puudu. Uurisin kaaluabi foorumeid lähemalt ning leidsin, et pole üksi selle murega. Varemalt on soovituseks pakutud lisada salatile rohkem õli, et rasvade norm täita. Samas öeldi ka, et kui valgud on taimset päritolu, siis pole hullu, kui need üle lähevad. Minul enamasti ongi tegu taimset päritolu valkudega. Kindlasti ei kavatse ma selle pärast juuksekarva lõhki ajada. Niigi olen ma laisk olnud ning toiduainete lisamisel kasutanud juba andmebaasis olevaid tooteid, mitte sisestanud Ameerika omi. Olen lihtsalt vaadanud, et kaloraaz enam vähem klapiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 18.48

Vaatame, kas asi õnnestub. Andmete tabel asub SIIN

Üritan täna spordiklubis ka ennast üle kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 20. October 2011, kl 19.52

Excelis saab ka, aga ega tegelikult vahet pole, kus teha, niikaua kui tabel on kättesaadav ja mõistetav.

Mina ei tea, kas oma päevaga rahul olla või mitte. Ühest küljest - jooksin kehalises 4,5 km kiirusega 7,7 km/h ning tegin õhtul kerge trenni toas ühe caloriecounti pakutud malli järgi. Lisaks suutsin endale peale koolist tulekut ei öelda, kui tahtsin poodi minna ja väikse shokolaadi osta. Teisest küljest ei käinud ma täna 8 km jalutamas, kuna mul oli jube masendus ja see tappis ka selle tahtejõu, et enda haledast päevast poolteist tundi kõndimisele raisata. Lisaks pole ma ka oma õhtustest söögiorgiatest vabanenud.

Homme ei jõua ma ka eraldi midagi füüsilist teha, päev on täis ortodondi, autokooli ning kino poolt. Aga linnas üritan nii palju kõndida, kui saan.

Avastasin, et põlvedel jõuan isegi üsna palju kätekõverdusi teha, paistab, et suvine töö päris mööda külgi alla ei jooksnud.

Toidu tasakaalustatust ma eriti ei jälgi. Muidugi vaatan, mida suhu panen, aga niimoodi number-numbrilt ei jälgi. Usun, et toit on niigi tasakaalus, kui süüa enam-vähem tervislikult. Näiteks muna on üks supertoit, mida võib TEGELIKULT süüa kasvõi iga päev eeldusel, et päevas kümme muna ei söö: D Muna saab kasutada ka magusaisu rahuldamiseks! Näiteks suhkruga vahustatud munavalge, mis on sügavkülmas seisnud natuke aega, on väga hea.
Rasva koha pealt - rasvased juustud on, kus süsivesikuid on tihtipeale 0 g (mul endal just süsivesikuid kipub liialt toidulauale sattuma). Aga piim! Piim oleks muidugi hea rasvaallikas, kui sa saaksid kuskilt maapiima muretseda. Endal mul on kodus maapiim. Eks inimesed kardavad seda just rasva pärast, aga kartulikrõpse süüakse küll kahe suupoolega: D Aga kui maapiima pole võimalik osta, osta lihtsalt poest kõige suurema rasvasisaldusega piima.
Üldiselt soovitan lihtsalt võtta endale ükspäev aega, minna suurde toidupoodi ja lihtsalt uurida erinevaid toiduaineid ja nende toiteväärtust. See on üsna huvitav ja informatiivne tegevus ausalt öeldes. Lisaks ei saa sel ajal süüa; D

Oh jah, mul on vaid vaja innustust õhtuti jalutamas käimiseks, muidu selle aja raiskan arvuti taga süües ära..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 20. October 2011, kl 20.59

MIna selle tasakaalu pärast üldse ei muretse smiling smiley Ainukesed korrad kui mul on päevamenüü tasakaalus olnud, olen tegelikult mingit totaalset jama söönud. Peab lihtsalt vaatama, et valgukogus liiga suureks ei läheks, sest see on neerudele suur koorem. Kui ma enne rasedust alla siin võtsin siis ei jälginud ma samamoodiseda tasakaalu ja asi töötas siiski. Ühesõnaga, mina ei põe sellepärast. Toiduaineid ei osta ma ka neid rasvatuid variante, sest need on mõttetud smiling smiley Madala rasvasisaldusega juust maitsen nagu kumm sad smiley

Kuidas selle tabeliga on? Kas ma annan oma andmed siia ja kaditamm Sina täidad seda tabelit?

Minu soovkaal on 70 kg, ehk siis vaja alla saada 24 kg ja kaaluabi andmetel saan sellega hakkama 5 kuuga smiling smiley. Ümbermõõdud homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 21.37

PurjusEesel, ära muretse selle pärast, et õhtul jalutama ei jõua. Löö treeningusse sisse päeva jooksul liigutud/trennitid minutid ning näed, et oled siiski tublisti füüsilist koormust saanud. Liiga üle ka ei tasu pingutada, organism vajab ka puhkust smiling smiley Üldiselt on soovituslik kõvemat trenni teha üle päeviti, et anda organismile aega taastumiseks. Ka mina kipun vahel õhtuti arvuti taga sööma. Selle vastu aitab vahel kui söök asendada tassi teega smiling smiley

Hea kuulda, et tasakaalu võin oma mõtetes kõrvale visata, üritan vähemalt päevase kalorinormi piiridesse jääda grinning smiley

Küsimus, kas link tabeliga oli teile kättesaadav, nähtav ja arusaadav. Üldiselt olen nõus tabelit ise täitma, kuid kui soovi on, siis saan lubada tabelis ka muudatusi teha ja igaüks saab oma andmed ise sisestada. Samas ei ole meid liiga palju, et ma meie andmete sisestusega hakkama ei saaks.

Omalt poolt minu tänasest päevast. Hetkel veel tööl, seega õhtusöök veel söömata. Lõuna ajal murdusin ning ostsin endale hiina toidu putkast lõunaks keedetud riisi sibula, paprika ja krevettidega. Õhtul tahaks väga väga jõuda spordiklubisse, kuid plaan on minna kohalikke pubisid/klubisid uurima, seega ei tea, mis sellest ideest välja tuleb. Samuti võib see väljaskäik lõhki lüüa minu päevase kalorinormi confused smiley Kindlasti peab aga ka meelt lahutama ja endale vahetevahel midagi premeerikaks lubama tongue sticking out smiley Olgu need siis uued teksapüksid, kinoskäik sõpradega või tükk kook. Elust peab alati rõõmu tundma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 21.45

Muutsin ka tabeli lingi kõigile muudetavaks, seega on võimalik edaspidi ise oma andmeid sisestada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 21.47

Tabel meie andmetega asub SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 20. October 2011, kl 21.50

Duelli alustavad PurjusEesel, kaditamm ja rinsu.
Esimene vahekokkuvõte ja edasiste plaanide tegemine enne jõule.

Esimene kaalumine reedel, 21. oktoobril ja alustame selliste kaalunumbritega:

rinsu 93
PurjusEesel 87
kaditamm 85

Tabeli igasuguste strateegiliste mõõtude numbritega lisandub reedel.

Tabel meie andmetega asub SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.04

Minu saak siis 800 gr miinust. Pole paha arvestades, et tegelikult on alustuspäev ju kolmapäev (mul läks kirja kolmapäevane kaal). Seega igati hea tulemus smiling smiley Panin mõõdud ka kirja ja nende järgi sobiksin tünnivabriku modelliks- ilus tünjas ülevalt alla välja smiling smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.16

Jah, eks seda kõndimist täna tuleb, samas saan endaga rahul olla alles siis, kui olen päeva õhtusse saatnud ilma jubeda koguse magusata. Nimelt Tartus käies ostan alati vääga palju magusat.. Täna üritan seda "reeglit" muuta. Täna saan ka lõpuks breketitest lahti: )

Kaalu koha pealt on mul see vahpealne aeg küll plussis, kuid ma eriti ei kurvasta, kuna algkaalu ütlesin ümardatult, võtsin umbes viimaste kaalumiste järgi. Peaasi, et järgmisel nädalal sinna muutusesse negatiivne arv tuleks ; D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.21

Teate sõbrad- ma olen enne ka duellitanud ja mulle tegelikult meeldis see variant, kus tabel oli copy-paste teemasse pandud. Siis oli hea pilt silme ees ja ei pidanud kaalu sisestamiseks või seisu vaatamiseks kuskilt vanast postitusest otsima linki. Teen ettepaneku olla vanamoodne edasi, sest meid pole ju nii palju, et ei jõuaks järge pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 21. October 2011, kl 15.06

Püüan ka peagi peagi oma kaalu sisestada. Eile olin paha laps ja ei jõudnud spordiklubisse kuid püüan täna selle vea parandada. Nagu näha minu postitustest võite siis püüdsin saada tabelit teema algusesse, kuid edutult. Mulle ka tegelikult meeldib idee, et kui nädala andmed on koos siis kopeerida see teemasse, luban seda edaspidi teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 21. October 2011, kl 19.27

Avastasin toiduaine, mis annab mõnusalt rasva, vähe valku, mõistlikus koguses süsivesikuid ja on ülimaitsed - avokaado smiling smiley Sisaldus see minu lõunases puuvilja salatis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 19.55

Avokaadoga on väga mõnus võileiba teha- mina lõikan teda selliste õhukeste viiludena leivale või asemel.
Kaditamm- kuidas Sul kaaluga lood?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 21. October 2011, kl 20.54

Sisestan ka oma kaalu reedese päeva jooksul. Kuna olen ajavahe suhtes nihkes siis on hetkel veel kaks tundi jäänud tööpäeva lõpuni. Ja kodus isiklik kaal puudub, seega usaldan spordiklubi oma. Kui ma aga kaalusin end teisipäeval, siis oli 500 grammi miinust tulnud. Eks see peagi näha ole, kas olen suutnud selle ka säilitada tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kaditamm 21.10.2011 20.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 21.12

Ootan suurima huviga. Ma ei saa enne magamagi minna kui on teada meie tänane tulemus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 21. October 2011, kl 21.31

Soovitan sul rinsu ikkagi magama minna, sest minu tööpäev lõppeb alles Eesti aja järgi 11 õhtul ja arvan, et spordiklubist koju enne kella 2 öösel Eesti aja järgi ei jõua. Püüan edaspidi hoolsam olla ja neljapäva õhtul ennast ära kaaluda ning mitte hoida teid teadmatuses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 22.05

Õhtul pole hea kaaluda - kaalule lisandub ka päevase söögi-joogi kogus. Soovitan sul siis parem neljapäeva hommikuse kaalu panna. Ega see kaal 24 tunniga väga ei muutu, ainult toidu-söögi arvelt: )

Mina ületasin ennast ja kuigi enne kino piidlesin tühja kõhuga kommiletti ja popkornikarpe, ostsin hoopis beebiporgandeid ja kaks banaani ja sõin neid filmi ajal. Porgandeid oli muidugi üsna raske süüa, alati tuli oodata mõni valjem koht filmis: D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 22. October 2011, kl 01.19

Saan viimaks rinsu uudishimu rahuldada ja öelda, et võin endale täna pika pika pai teha. Sellel nädalal on alla läinud -1.2 kg

Tabeli kopeerimine hetkel ebaõnnestus, kuid lisan uuesti lingi. Tabel PurjusEesel, kaditamm ja rinsu selle nädalaste andmetega asubSIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 22. October 2011, kl 12.27

Juhhuuu, palju õnne meile kõigile! Järgmine nädal veel paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 23. October 2011, kl 18.41

Täna hommikul näitas kaal 87,9. Ma tõesti ei mõista, mida ma tegema pean.. ma võin käsi südamel öelda, et olen viimasel ajal nii väga toitumist jälginud ja käinud jalutamas igal võimalusel seda pikka ringi ja no.. mitte midagi. Lihtsalt kaal tõuseb koguaeg stabiilselt. Selline tunne, et viskangi kõik nurka ja õgin end paksuks, siis on vähemalt söögist võimalik rõõmu tunda. Kuigi ma tean, et selline allaandmistunne kestab vaid ühe õhtu, aga no on küll vastik, kui mu sõbrad söövad kõike, õgivad päevast päeva kartulikrõpsu ja heal juhul ühes trennis käivad, ja nende kehad on perfektsed, mina aga olen ülekaaluline ja ei jõua enam joostagi, kuigi jälgin toitumist. Ja viga pole kindlasti selles, et mu keha oleks säästurežiimil vms, see pole võimalik, sest vahel satub ikka sisse selliseid ülesöömispäevi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 23. October 2011, kl 22.34

Palju Sa kaloreid omale lubad? Ikka normaalselt, et ei ole liiga väheseks tõmmanud neid? Arvestad liikumist ka? Mina nt söön 1800 kcal päevas ja kaal langeb. Kui liiga väheseks kalorid tõmbasin siis ei liikunud kaal kuskile poole ja väga raske oli üldse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 24. October 2011, kl 02.52

Minul on ka varemalt ette tulnud, et tee mis tahes, kuid kaal ei lange, ja olengi enamasti siis alla andnud. Kuid see allaandmine on väga kurjalt kätte maksnud. Mis ma avastasin, et varemalt tarbisin ma väga vähe vett. Nüüd olen püüdnud ikka korralikult juua. Tööl olles on veepudel kogu aeg laua peal. Samuti hakkasin ma paar kuud tagasi kohvi tarbima. Tass kohvi hommikul paneb organismi väga kiirelt käima, igas mõttes. Kofeiinil on kombeks organismist vett väljutada ja minu puhul töötab see 100% smiling smiley Vahel tahab keha seda väikest lüket, et hakata teistpidiselt talitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 24. October 2011, kl 06.55

Kohvi joon, aga mitte masinakohvi (kuigi võimalus on), vaid lahustuvad. Tean, et masinakohv oleks vast mõistlikkum, aga mulle meeldib lahustuv millegipärast. Ja puhkepäevade hommikul ei joo.

Kalorid üritan jätta 1500 ringi, kuid alati läheb üle ja kokku tuleb nagunii 1800 kanti.

Vett olen ka üritanud rohkem juua, aga lugesin Kodutohtrist, et ainevahetuse kiirendamiseks tuleks juua just hästi tihti ja vähe, mina aga joon vastupidi - harva ja palju. Nüüd siis üritan enda kombeid muuta.

Tänahommikune kaal oli taas 87,9, aga selle üle ei imesta, suurest masendusest lasin end eile õhtul käest.

Täna õhtul lähen sünnipäevale, üritan end vaos hoida. Kinos juba õnnestus, ehk õnnestub seal ka : )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 24. October 2011, kl 10.57

MIna soovitaks panna Sul kalorid kohe selle 1800 peale ja siis vaadata, mis saab. Võib-olla ongi Sul stress sellest, et Sa püüad sinna 1500 sisse mahtuda (mis minu meelest on hirmus vähe- kui ma kaalu enne last alla sain (olin 85 kg juba) siis minu min oli mingi 1650 vms) ja ei mahu ja oledki stressis. mIna oma aastatepikkuse kaalulangetaja ja erinevate asjade proovijana võin öelda, et siinne keskkond on kõige stressivabam kaalulangetamise viis, mida ma olen näinud ja seetõttu võiks püüda seda ka sellisena kasutada. Seega pane eesmärk pikemaks, söö julgelt need oma mõnedsajad kalorid rohkem ja vaata paar nädalat, mis juhtub. Suurema kalorihulga pluss on veel see, et libastumised ei näita ennast nii drastiliselt kohe. Minul nt selja taga külaskäik mehevanemate juurde koos sünnipäeva ja söömise/joomisega kuid kaal pole tõusnud, kuigi ei lugenud kaloreid ega piiranud ennast koguste koha pealt (lihtsalt püüdsin kergemaid asju suhu panna smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 24. October 2011, kl 16.03

Minul on PurjusEesel sulle veel üks soovitus. See pole midagi uut ja originaalset, kuid ikkagi. Viska kaal reedeni nurka. Peida see kuhugi ära. Kui sa pidevalt kaalud ning avastad, et näit sulle ei meeldi langed sa iga kord natukene stressi ning kaal ei hakkagi langema. Olen seda enda peal katsetanud ning mida tihedamini kaalud seda vähem sulle number kaalul meeldib.

Mina kardan hetkel juba natukene reedest kaalumist. Nimelt olin nädalavahetusel väga laisk ning spordiklubisse ei jõudnud. Laupäeval premeerisin ennast ning käisin shopingu tuuril ning sain aru, et kui seda korralikult teha, siis läheb see mingil määral treeninguna kirja tongue sticking out smiley Pühapäeval logelesin pärastlõunani voodis. Täna tuleb aga ennast uuesti korralikult käsile võtta ja kasvõi 20 minutit ujuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.