Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 02. November 2011, kl 18.28

Oli vist natuke palju loota minu nõrgalt iseloomult, et suudaksin kaks päeva ainult ühe toiduainega elada. No jäätisega ehk isegi suudaksin: D Aga jah, juba esimese päeva õhtupoole oli spagette tehtud ja ei suutnud neist mööda vaadata.
Aga tegelikult soovitaksin küll, olen nendest keefiripäevadest ainult head kuulnud. Üks-kaks päeva keefiri peal elada, see ei tohiks midagi halba teha. osasid vajalikke toitaineid küll kätte ei saaks, aga ilmselt see seedesüsteemi siiski parandab.

Minul iseenesest on allamäge jälle läinud. Mitte toitumise pärast, sellega olen suhteliselt rahul, aga kaal on nagu kellapendel. Kord alla, kord üles.

Mingi päev lähen kilpnääret kontrollima. Mitte, et ma nüüd arvaks, et mu kaal kindlasti mingi haiguse süü oleks, aga kontrollimine halba ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 02. November 2011, kl 18.53

Oma tervise eest tuleb kindlasti hoolt kanda. Mis puutub keefiri päevadesse, siis püüan sellel nädalavahetusel. Lisan ainult väikese muudatuse ja luban endale ka värsekt head ja paremat kõrvale süüa. Külmkapis ootab selleks puhuks ahvatlev ananass smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 02. November 2011, kl 19.01

Kui suudad kaks päeva ainult keefiriga vastu pidada, siis olen väga kade. Heas mõttes muidugi; D
Ma ise sain täna teada, et Soomes saan ehk tallitöötajaks minna, see oleks super, mu unistuste töökoht hetkel. Hobustega olen aastaid tegelenud, ainult nüüd viimasel aastal pole väga hobuste lähedusse saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.01

Mina pean häbiga tunnistama, et haige ja trennitu nädal on toonud kaasa koleda kaalutõusu, ehk 1,2 kg. Täitsa masendav, sest olen nüüd praktiliselt alguses tagasi ja see teeb tegelikult õnnetuks.

kaditamm- ma ei saanud sisestada oma seda 1,2 kg plussi- tabel hakkas mingeid valemeid sinna tegema kohe. Näed, isegi tabel tõrgub sellist kaalutõusu uskumast smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rinsu 04.11.2011 11.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.27

Rinsu - ma jälle segan end teie teemasse, aga proovi koma asemel punkti smiling smiley Ja + märki sinna ette ei tulegi (vähemalt minul ei tule). Loodan, et on abi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 04.11.2011 11.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.43

Aitäh undukas! Nüüd sisestada sain, aga see kokkuvõte on ikka vale ja mina neid exceli valemeid ei oska smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.57

Ma enda tabelis teen kokkuvõtte käsitsi - palju lihtsam kui mingeid valemeid leiutada minu jaoks smiling smiley Ja küll sa järgmine nädal jälle alla võtad! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.42

No ma loodan küll, sest tahaks ikka saada inimeseks tagasi. See kaal on ikka liig mis liig- isegi see tagasi tulnud 1,2 kg annab tunda- kohe on paksem olla... Eks muidugi haigusega võib ka vedelikku kinni hoida, aga ma pigem ei lohutaks ennast sellega, sest olen ikka mõnusalt süüa ka puginud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.14

rinsu, loodan, et oled kaalutõusust hoolimata siiski terveks saanud ning on jõudu ja jaksu meiega ikka edasi duellitada smiling smiley

Mis aga puutub meie tabelisse, siis ära seal valemite pärast muretse. Oluline on lisada oma kaalunäit või see mulle foorumi kaudu edastada. Küll ma ülejäänu eest ise hoolt kannan grinning smiley Kuna suur osa minu tööst hõlmab Exceli kasutamist, siis mulle meeldib selles programmis huvitavaid valemeid mõelda ja põnevaid graafikuid koostada, seega tunnen ennast selles väga koduselt.

Rääkides aga minu enda selle nädalasest kaalunumbrist, siis avaldan selle teile kuskil südaöö paiku, mil olen sprdiklubist koju jõudnud ning ennast üle kaalunud. Eelmisel neljapäeval olin tubli ja käisin zumbas, et teil reedeks oleks minu kaal olemas, kuid neljapäevane zumbatreener ei olnud kahjuks minu maitsele sad smiley seega reedel kohe tööpäeva lõpus spinningusse ja peale seda kaalule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 16.05

Terve ma ei ole kahjuks, aga püüan siiski selle jubeda söömis kuidagi kontrolli alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 06. November 2011, kl 05.08

Lisan ka meie kokkuvõtva tabeli.

nädal		        PurjusEesel	kaditamm	rinsu	
0	Algkaal / kg	87	muutus	84.9	muutus	93	muutus
1	21.10.2011	87.7	0.7	83.7	-1.2	92.2	-0.8
2	28.10.2011	87.3	-0.4	84.1	0.4	91.7	-0.5
3	04.11.2011	87.1	-0.2	83.7	-0.4	92.9	1.2
4	11.11.2011						
5	18.11.2011						
6	25.11.2011						
7	02.12.2011						
8	09.12.2011						
9	16.12.2011						
10	23.12.2011						
11	30.12.2011						
							
kaalumuutus kokku		0.1		-1.2		-0.1

Loodan, et rinsu peagi paraned ning kaalulangus võib jätkuda. Mina ise suutsin saavutada üleeelmise nädala kaalunäidu. Nädalavahetuse keefiri puhastuspäevadest pole aga midagi välja tulnud. Laupäeva hommikut/lõunat alustasin uhkelt munapudrer aedviljadega, hommiku soe kukkel ja puuviljasalat. Koos sõpradega on lihtsalt nii mõnus hommikul kokata ja vaba päeva nautida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 07. November 2011, kl 15.25

MIna olen ikka veel tõbine. Käisin laupäeval trennis ka, lootsin, et kas saan terveks või murrab hoopis maha, aga ei miskit. Ikka selline poolimelik- nagu olen haige ja nagu ei ole ka. Vastik. Loodan, et suudan sel nädalal vähemalt kaalutõusust hoiduda (allavõtmisest hetkel ei unistagi).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 08. November 2011, kl 17.50

Soovin sulle rinsu peatset paranemist smiling smiley Lugesin, et trenn nõrgendab organismi vastupanu võimet viirustele, seega soovitan puhata ja ohtralt vedelikku tarbida.

PurjusEesel, kuidas sinu nädala esimene pool on möödunud? Eelmisel nädalal tuli natukene kaalul langust, seega asi edeneb tasapidi smiling smiley

Ise vaevlen ma hetkel seljavalude käes. Nuputasin välja ka põhjuse, milleks on minule mittesobiv voodi, ma arvan. Kahjuks seda vahetada ka ei ole võimalik. Loodan, aga et rohke venitamine ja enda liigutamine aitavad pahast madratsist tekitatud seljavalu leevendada smiling smiley Kindlasti aitab lihaseid lõdvestada ka ujumine, mille homme hommikul ette võtan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 08. November 2011, kl 21.01

Minul on asjad nii läinud, et stressi langetamiseks otsustasin igahommikuse kaalumise ära lõpetada, ainult reedeti kaalun. Lihtsalt kaal koguaeg kõigub - kord üles, kord alla, aga kokkuvõttes seisab paigal. Ega ma liigutanud ka end eriti pole. Täna jõudsin pool kaheksa koju, no pole lihtsalt seda motivatsiooni, et nii pimedas õue ronida ja põhimõtteliselt kohe peale pesemist magama minna. Aga homme-ülehomme peaks normaalsed päevad olema, siis ehk alustan taas kerge sörgiga.

Muuseas, täna sain teooriaeksamist läbi, nii et mul on täitsa hea tuju: ) Reedel saan magada, sest kooli ei lähe, arsti juurde lähen vereproovi andma. Siis saan teada, kas ma ikka ise olen oma kaalutõusus süüdi (ja tegelikult loodetavasti siiski olen, haigust ei taha tõesti).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 08. November 2011, kl 21.45

Palju, palju õnne PurjusEesel eduka eksami läbimise eest. Nüüd ainult natukene veel ja peagi saad juba ise autoga ringi vurada. Hoian ka pöidlad pihus, et tervis sul ikka korras oleks, haige ei taha meist tõesti keegi olla. See, et sa igahommikuse kaalumise lõpetasid oli tark tegu. Päevad ei ole vennad ning nähes oodatust suuremat numbrit ei tee motivatsioonile head. Leian, et nädal on sobiv aeg mil organism suudab stabiliseeruda ning kaalukaotust/tõusu fikseerida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 10. November 2011, kl 18.56

Peagi, peagi on jälle aeg kaalu peale astuda. Hoian meile kõigile pöialt grinning smiley Ise olin eile paha laps ja sõin õhtusöögiks SUURE topsi shokolaadi jäätist. Eks homme ole näha, kas pean ka seda kahetsema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 10. November 2011, kl 19.16

Mina küll homset kaalumist ei oota. Nagu blogis ka kirjutasin, on nädal läinud tõelise minnalaskmise tähe all. Lisaks muidu kehvale olemisele on ka väsimus üsna suur, sest ööd on rasked- osa ööst ma köhin ja teise osa veedan last magama panna üritades, sest ma olen ta oma köhimisega üles ajanud. Ja noh kuna ma jätkuvalt edasi köhin siis ei taha ta magama jääda, vaid vahib krõllis silmadega mulle otsa smiling smiley No ja kuna väss on siis on söögiisu nagu loomal ja lisaks on tulnud magusaisu... ja mitte lihtsalt magusaisu, vaid ma TAHAN justnimelt šokolaadi ja palju sad smiley
Ühesõnaga puhta metsas lugu smiling smiley Aga küll ma tagasi järje peale saan kui see vastik köha on minema peletatud (Kuigi see võib aega võtta- nt eelmisel talvel köhisin niimoodi 2 kuud, aga muidugi siis olin ka rase ega saanud mingeid rohtusid võtta. Seekord nii kaua ei kannata).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 11. November 2011, kl 12.50

Mul oli ka ükskord köha jube kaua.. kusjuures köha ise möödus nädalaga, aga selline röga kurgus oli ikka mitu nädalat, lõpuks läksin arsti juurde ja sain mingit antibiootikumi, tegin selle kuuri ära ja sain lahti kõigest.

Aga ega muud siin soovitada pole, kui et söö hästi palju puu- ja köögivilju, immuunsüsteem tuleb korda saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 11. November 2011, kl 13.22

Täitsa jube- ma olen duelli alguskaalust ka ennast juba raskemaks õginud. Ei tahagi siia kohe kirja panna, aga tabelit täiendasin sad smiley Kohutav! Köha pole küll üle läinud, aga see ei ole siiski sobilik ettekääne enda veel suuremaks õgimiseks. Kuidagi peab jälle ree peale saama, sest see kaaluta olek mõjub äärmiselt halvasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 12. November 2011, kl 19.56

Lisan ka meie selle nädalase tabeli smiling smiley
nädal		        PurjusEesel	kaditamm	rinsu	
0	Algkaal / kg	87	muutus	84.9	muutus	93	muutus
1	21.10.2011	87.7	0.7	83.7	-1.2	92.2	-0.8
2	28.10.2011	87.3	-0.4	84.1	0.4	91.7	-0.5
3	04.11.2011	87.1	-0.2	83.7	-0.4	92.9	1.2
4	11.11.2011	86.7	-0,4	82.1	-1.6	93.5	0.6
5	18.11.2011						
6	25.11.2011						
7	02.12.2011						
8	09.12.2011						
9	16.12.2011						
10	23.12.2011						
11	30.12.2011						
							
kaalumuutus kokku		-0.3		-2.8		0.5

Kui piilute meie tabelit, siis panin sinna juurde ka pikkuse rea, kui aega on täidke ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 14. November 2011, kl 17.09

Nägin ka viimaks oma nime nädala kokkuvõttes, päris uhke tunne oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 17. November 2011, kl 19.21

Tuletan meelde, et homme on juba jälle kaalumise päev grinning smiley Hoiatan juba, et jään päevakese oma kaalunubriga hiljaks, kuid tulemata see ei jää.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 17. November 2011, kl 21.21

Ma jah, kergelt kardan juba homset. Enda arust olen üsna ilusti toitunud küll, eks üleastumisi ikka on ka olnud.. liikumisega on nii ja naa. Siis, kui viieks koju jõuan, olen ikka üritanud minna sörkima/kõndima, samas on neid päevi järjest vähemaks jäänud ja no kui ikka seitsme-kaheksa ajal õhtul koju jõuan, pole lihtsalt motivatsiooni, et end koeraga õue vedada. Kuigi päev otsa olen istunud kuskil.
Ah, eks see ole siis homme näha; D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 17. November 2011, kl 21.54

Mina homset ei karda, sest pole lootustki midagi head sealt näha. Tervis on enam-vähem korras, aga täielik motivatsioonipuudus on. Laps ei söö normaalselt ja see rikub tuju ja siis lohutuseks lähed sööd ise. Kuidagi ei suuda ennast ka käsile võtta. Magama peaks ka ilmselt rohkem kui ma praegu magan, aga no kuidagi ei taha õhtul koos lapsega magama minna, sest tahaks natuke sellist aega ka, mis ainult endale on. Ühesõnaga maa on külmand ja kärss on kärnas ja kogu maailm on süüdi, et mul iseloomu pole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.52

Juhhei! Mingi ime läbi on mul õnnestunud 800 grammi kergemaks saada... Päevikut täitnud ei ole, küll aga proovinud muidu veidi piiri pidada. Igatahes oli kaalumine täna hommikul meeldiv üllatus, kuna lootsin, et ehk on kaal sama kui eelmisel nädalal ja pole tõusnud, aga aga... hoopis sain miinuse. Tore, see annab kohe jõudu jälle korralikuks hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 17.29

Mina muutsin täna oma eesmärki ka. Tõin ta 5 kg võrra ülespoole, ehk 75 kg peale. Hakkasin mõtlema, et esiteks on seda lihtsam püüelda ja teiseks pole ma kindel, kas ma üldse olen suuteline seda 70 kg saavutama ja siis ka hoidma. 75 tundub reaalsem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 18.21

Palju õnne; D Ei saa mainimata jätta, et olen kade, aga kadedus pidi ju kõige suurem kompliment olema: D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 19.19

Aitäh! Ma olen ise jube rõõmus, et nii hea tulemus kui ma ise lootsin, et oleks kasvõi nullinädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 19. November 2011, kl 19.54

Selline on meie selle nädalane tabel smiling smiley
nädal		        PurjusEesel     kaditamm	rinsu	
0	Algkaal / kg	87	muutus	84.9	muutus	93	muutus
1	21.10.2011	87.7	0.7	83.7	-1.2	92.2	-0.8
2	28.10.2011	87.3	-0.4	84.1	0.4	91.7	-0.5
3	04.11.2011	87.1	-0.2	83.7	-0.4	92.9	1.2
4	11.11.2011	86.7	-0,4	82.1	-1.6	93.5	0.6
5	18.11.2011	86.8	0.1	82	-0.1	92.7	-0.8
6	25.11.2011						
7	02.12.2011						
8	09.12.2011						
9	16.12.2011						
10	23.12.2011						
11	30.12.2011						
							
kaalumuutus kokku		-0.2		-2.9		-0.3

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. November 2011, kl 17.26

Ega seda tabelit vaadates nüüd väga hõisata saa, aga samas oleme kõik üldkokkuvõttes miinuses ja see on hea. Ma loodan, et saan nüüd jälle hoo sisse ja enam ei lohista seda köit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.