Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 23. January 2012, kl 17.35

Olen meie duellist eemal olnud, kuid nüüd olen tagasi ning püüan koos teiega edasi rassida. Tunnistama peab, need jõulud ei olnud kellelegi meile kerged. Samas peab tunnistama endale hetke kaalunumbrit ning sellega edasi minema. Peab alustama jälle nii öelda uuelt lehelt. Mina olen endale seadnud pisikesed eesmärgid igaks nädalaks - nii on lihtsam motivatsiooni ülal hoida smiling smiley
Kuigi sellel nädalal me tabeli üld arvestusse ei jõua, postitan siia ka siiski meie viimase nädala kokkuvõtva tabeli
2012							
		        PurjusEesel     kaditamm	rinsu	
	Algkaal / kg	88.5	muutus	80.5	muutus	92.5	muutus
1	06.01.2012	88.9	0.4	82.8	2.3	92.5	0
2	13.01.2012	89.1	0.2			95	2.5
3	20.01.2012	90.5	1.4	82.5	-0.3	95	0
4	27.01.2012						
5	03.02.2012						
6	10.02.2012						
7	17.02.2012						
8	24.02.2012						
9	02.03.2012						
10	09.03.2012						
							
kaalumuutus kokku 2012		2.0		2.0		2.5

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 25. January 2012, kl 21.30

Jäänud on veel ainult paar päeva järgmise kaalumiseni. Hoian pöidlaid pihus, et koos suudaksime selle nädala teha miinuse nädala smiling smiley Millalgi peame ju ikka sellele kaalule näitama, kes meist on peremees. Ise olen päris tublisti käitunud. Pühapäeval ja teisipäeval käisin jõusaalis jooksmas ning kummalgil päeval sai peaaegu seitse km läbitud. Täna võiks jooksmise asemel aga hoopis ujuma minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.40

Ma kaalun täna jälle nii palju, nagu kaks nädalat tagasi. Elu on ilus! Selles suhtes, et kui selline kaalulangus jätkuks.. aga loodetavasti piisab sellest -1,4 kg-st terveks nädalaks, et motivatsioon üleval hoida. Võib-olla on selle -1,4 kg põhjuseks ka kolmenädalane alkoholivaba elu. Teatavasti alkohol pole kaalulangetajatele üldse sõber ja mina tavaliselt nädalavahetustel jõin ikka õlut, kuid mingil hetkel ma ei tahtnud enam. Mul pole kindlat eesmärki, kui kaua ma kavatsen alkoholivabalt elada, kuid nii kaua, kui ma ei taha, nii kaua ka ei joo mitte midagi.

Täna lubasin teha kooki, kuna ühel tuttaval on viimane tööpäev. Saan ka ennast proovile panna, et kas ma suudan süüa ainult üks või kaks tükki. Kui suudan, siis võin enda üle väga uhke olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 27. January 2012, kl 18.22

Väga tubli töö PurjuseEsel smiling smiley Püüan ennast ka lähiajal üle kaaluda ning oma näidu sisestada. Soovime kuulda ka sinu edusammudest rinsu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 02. February 2012, kl 17.05

Meie duell ei taha mitte kuidagi edeneda. Tunnistan, et selles olen süüdi ka mina, kes ma sellel nädalal ei jõudnund meie tabreli sisestamiseni. Üldiselt on viimasel paaril nädalal olnud nii, et ei ole alati jõudnud kõiki oma toite korralikult sisestada. Ja ka kaalunäit vähaneb väga aeglaselt. Seega olen teinud otsuse, et viibin natukene aega sellest keskkonnast eemal. Loomulikult jälgin ma endiselt mida ma söön ning püüan ka trennis käia. Kuid ma ei soovi ennast kaaluda. Olen depresioonis sellest, et see näit ei taha mitte kuidagi muutuda. Seega võtan kaalumisest paari kolme nädalase puhkuse. Vaatame, kas see annab ka loodetud tulemust. Tahtejõudu ja edu teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- PurjusEesel, kaditamm ja rinsu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.12

Võib-olla on see isegi hea mõte. Kuigi öeldakse, et kaaluma just peab aeg-ajalt, et end nö. reaalsusesse tuua. Aga jah. Minul on see nädal jälle kõvas plussis. Selline tunne (jälle), et hakkaks kõike õgima ja saadaks kogu selle jama kuu peale. Aga ma ei suuda, sest ma ju ikkagi tahan, et mulle mu vanad riided selga mahuks. Minu väike lootuskiir on see, et ehk saan jälle tööle, siis pole aega kodus istuda, mitte midagi teha ja süüa. Lisaks peale seda, kui ilmad taas soojaks lähevad (loodetavasti varsti), tahan hakata jälle aktiivselt trenni tegema.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.