Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kes ühineb Duellile?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 19. October 2011, kl 10.08

Kaal 74 kg ...on kaaslasi selles kaalus??? andke teada alustaame täna smiling smiley)))))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 19. October 2011, kl 10.11

Ehk siis koguneme siin ja reede alustamesmiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. October 2011, kl 12.20

Mina võiks duellitada - kaalun 69.6 kg ja 167 pikk. Mis su eesmärk ja kui pikk oled? Kui pikka duelli tahad? Ma hea meelega teeks esialgu 2. detsembrini - 6 nädalat kui reedest alates lugeda. Eesmärk oleks selle ajaga 64 kg peale jõuda. Kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. October 2011, kl 13.00

Äkki keegi veel lööb kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. October 2011, kl 19.07

Tere. Mina hea meelega lööks kampa. Olen varem ka duellitanud, kuid jätsin tookord , häbi tunnistada, pooleli. Tookord läks kaal küll raskustega alla, kuid elu pöördus väga stressirohkeks väikese lapse tõttu. Mulle väga meeldiksid duellikaaslased, kes üksteist motiveerivad, seda pisut rohkem kui ainult reedeste kaalunäitude sisestamise kaudu. Minu näitudest ka. kehakaal kõigub päris palju, kuid peaks olema umbes 67 kg ja pikkus 170 cm.

6 nädalat duelli oleks väga hea. Määratletud aeg paneb justkui rohkem pingutama...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. October 2011, kl 19.45

Oh väga hea! PlärtS pole küll täna endast rohkem märku andnud, aga tore kui meid juba kolm on smiling smiley Mul täna esimene päev tagasi ree peal olles ja söömine ikka üle 100%. Ja kõht on tühi... Ma olen end määratlenud lohutussööjaks, stressisööjaks, näksijaks, ülesööjaks, magusaarmastajaks ja siis alati peab magusa peale veel soolast ka saama. Näksimine on nendest kõige hullem. Lohutussöömisega olen vahel ree peale saanud sellega, et teen endale tassi sooja teed - enamasti on see rahustanud ja lohutanud. Olen end näinud tunduvalt väiksemas kaalus kui praegu ja ausalt öeldes mulle see meeldis. Tahaks seda mina tagasi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: Mirell
Kuupäev: 19. October 2011, kl 22.16

Tere!
Olen küll kaaluga teises kümnes - 86 kg, aga ühineksin meeleldi teiega. Kuus nädalat oleks paras pikkus pingutamiseks. Mul on see juba kolmas rühm, sest kahes esimeses jäin lõpuks täiesti üksi. Loodan, et siia kogunevad sihikindlamad inimesed. Kas võtate kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. October 2011, kl 23.02

Undukas, need väljendid -lohutussööja, stressisööja, näksija, ülesööja, magusaarmastaja- need kõik käivad ka minu kohta kahjuks ja püüan sellise endaga päevast päeva võidelda. Aga homme siis esimene kaalumine kõigile osalejatele eks. Peab duellireeglid uuesti üle vaatama, need vist natuke muutunud vahepeal. Kes hakkab tegema tabelit?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Kuupäev: 20. October 2011, kl 05.43

Hommikust.
Ma alustasin eile selle kaaluabi täitmist ja võin ka ühineda duellile. Kaalun 74 hetkel. Sooviks 69-le jõua. Pikkus 173/4, vööümbermõõt 80cm (see võiks olla ka ntx 75). Minu kaaluprobleemi põhjused roomavad siin rõõmsalt ringi põrandal - 8 kuud tagasi sünnitasin kaksikud pojad ja see keeras keha ikka korralikult tuksi. Kuidas see duelitamine käib - ma saan aru, et kord nädalas tuleb ennast ära kaaluda ja siia kirja panna, aga ülejäänud aeg?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.20

Täpselt nii - reedeti kaalume end ja tegelikult võiks olla ka vööümbermõõt kirjas. Sentimeetrite vähenemist on nii meeldiv vaadata smiling smiley Ülejäänud aja võib igaüks vastavalt oma ajaressurssidele meie duelliteemas teada anda, kuidas läheb.

Ma võin tabelit teha. Siis mul pilk peal ka asjadel (no et ise ree pealt maha ei lendaks). grinning smiley

Teeks siis nii, et homme esimene kaalumine, kuid algnäidud võiks äkki täna kirja panna? /Tegelikult oleks võinud küll eile alustada - oleks täna korraliku miinuse saanud (naiste värk nende päevadega) grinning smiley/

PlärtS - oled sa meiega?

Igal juhul ma teen teema valmis - PlärtS, Ookean, Mirell, Sipelgasiilike, Undukas - 6 nädalat duelli! Meid siis piisavalt palju smiling smiley

Mis arvate - paneks algnäidud kirja? Ja minu meelest võiks igaüks endale eesmärgi ka seada - motiveeriks ehk rohkem tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: fiskars
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.43

Terekest, kas on veel võimalik ühineda. Olin korra ühes duellis, kuid olen nagu ka jäänud üksi. Mul vähe suurem kaal,võtate ehk kampa. Kaalun eelmise nädala seisuga 101,5 kilosmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.57

Fiskars - ma arvan, et meil duellis juba piisavalt rahvast. Pealegi Sul kaalunumber teine - meil 60-80 kg kandis kõik. Tee endale uus duellikaaslase otsimise teema ja kindlasti leiad palju neid, kes samas kaalus ja kel samad mured. Meiegi grupp sai vaid ühe päevaga kokku 5 inimest smiling smiley

Tegin meile uue teema (link lisatud). Edaspidi kõik arutlused sinna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.57

Ja ma olen teiega smiling smiley))))) eile läks kiireks päev ja ei jõudnudki siia enam smiling smiley hakkame siis homsest onjuh winking smiley ja kas siis proovin tabelit ise teha v keegi aitab tongue sticking out smiley? smiling smiley meid siin päris palju kogunenud kah grinning smiley näidud siis : 164cm ,74kg ,vööümbermõõt 100cm ,puus103cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.03

Selle teema siin võib siis lukku panna smiling smiley Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.36

Mirell, mina pole kuhugi kadunud grinning smiley

Mirell kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Olen küll kaaluga teises kümnes - 86 kg, aga
> ühineksin meeleldi teiega. Kuus nädalat oleks
> paras pikkus pingutamiseks. Mul on see juba kolmas
> rühm, sest kahes esimeses jäin lõpuks täiesti
> üksi. Loodan, et siia kogunevad sihikindlamad
> inimesed. Kas võtate kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.11

Vabandan, susserdasin siin nii poolkogemata hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rinsu 20.10.2011 09.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes ühineb Duellile?
Saatis: viux
Kuupäev: 20. October 2011, kl 22.52

Tere
Kas saaks veel teiega ühineda. Riided ei mahu enam selga, kuid üksi kohe kindlasti hakkama ei saa.
Nädala alguses kaal 70kg 170cm, veel pool aastat tagasi oli kaal 63kg.
Igaks juhuks kaalun ka reedel.
Äkki õnnestub uuesti kaal endiseks saada ja oma vanadesse riietesse mahtuda.
Palun- palun eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.