Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 26. November 2011, kl 19.09

Minu kaalulangus on mikroskoopiline - ainult 85,1, vööümbermõõt 99. Lohutan ennast sellega, et mis aeglaselt alla läheb, see ka jääb alla. Lugedes teie lugusid, saan aru, et mina teen vähe sporti. Liigutan põhiliselt kevadel ja suvel, kui õhtud on kaua valged. Sügisel ja talvel olen nii kaua tööl ja pimedas kõndima ei lähe.
Mõtlen kogu aeg sellele, et peaks koju mingi riistapuu muretsema, aga üleliigset raha ka pole. Tean küll, et kui väga tahaks, siis saaks ka järelmaksuga osta. Mis võiks olla kõige parem harjutusvahend? Aga Teie üle on mul siiralt hea meel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 27. November 2011, kl 13.08

Nonii ..pean ka mainima, et meie duellitajad on väga tublid, sest loen ka teisi duelle ja seal need asjad nii ilusad ei ole. Aga ma väga hindan teie saavutusi, et te niimoodi kenasti loete kaloreid ja liigute allapoole tasapisi nagu peab. Mina teen valesti st liiga kiiresti, aga ma teisiti ei oleks võimeline. Kindlasti ma söön vähem kui peaks, sest muidu nii kiiresti ei võtaks alla. Ja kindlasti ei arvesta ma ka, et mida rohkem spordin, seda rohkem võin süüa. Söömises juhindun eelkõige enesetundele ja igahommikusele kaalunäidule, vastavalt millele sean endale päevakogused. Kui kaal ei lange soovitult, siis üritan paar päeva liha mitte süüa - näiteks smiling smiley

Kapsahakklihahautis on mul aegade algusest menüüs ja see on ka meie pere lemmik winking smiley

Kuna jälle on kuukene möödas ja "külalised" saabunud, siis läheb sel nädalal kardetavasti raskeks duelli lõpueesmärgi saavutamiseks, aga ma saan aru, et me niikuinii jätkame ja jõuluks soovkaal 65kg tundub täiesti reaalsena.
Seda enam et....minu tänahommikune kaalunumber algas 6-ga spinning smiley sticking its tongue out !!!!!!
Alustasin ju esinumbritega 9.,8.,7.,6..... ILUSAD NUMBRID KÕK smiling smiley
Eile olin ka väga tubli - koristasin elamist, jalutasin 1h, ujusin 1h ja siis läksime külla (ei söönud,ei joonud) Hiljem läksime edasi ühte kohalikku baari tantsima, kus sai päris mõnusalt keerutatud st kaloreid kulutatud. Tants kestis hommikul 3ni grinning smiley.
Praegu lõpetasin hommiku/lõunasöögi (sai alles ärgatud smiling smiley). Tegin neid kurikuulsaid kodujuustu-kalkunihakkliha kotlette.
Tahaks nüüd välja minna ja aias miskit toimetada, aga vihma kallab sad smiley Loodan, et õhtul ikka oma tempokõnnile pääsen ilma vihmata smiling smiley + pärastine saun....mmmm..mõnus. Ja uus nädal võib alata.
Olge mõnusad!
Kirjutamiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. November 2011, kl 16.33

Ma sain vanematekodust endale velotrenažööri. Ühe korra olen seal vändanud ka - mõnus oli seriaali kõrvale pedaale sõtkuda. Tund aega sõitu korraliku pulsiga ja treening missugune! Tegelikult parema meelega omandaks endale jooksu/kõndimislindi, aga need vist võtavad veelgi enam ruumi. Pealegi selle sain täitsa tasuta kasutamiseks smiling smiley Järgmine nädal proovin kindlasti ühe korra veel sellise trenni teha. Lisaks ehk jõuan seekord kolmapäeval vesiaeroobikasse.

Viimased päevad pole aega/tahtmist olnud toidupäevikut täita. Neljapäev möödus suhteliselt vähese söömisega, reede samuti. Eile ja täna aga on olnud sellised isude-päevad. Sööks kõike ja korraga. Täna haarasime peale tennist hiinaka ka kaasa - see juba traditsiooniks saanud smiling smiley Kadaka Selveris on mõnus koht nimega China Box. Paberilipikul lüüakse arve kokku, maksta saab ainult sulas, aga toit on väga-väga hea. Drumsticks on alla käinud... vanasti võtsime koguaeg sealt, aga nüüd portsjonid väiksed ja maitse .... hmmm pole see mis vanasti. Igal juhul saab järgmised päevad jälle seda söödud ja nuputatud, kui palju see üldse võiks kaloreid anda.

Enda Polari kellaga olen ülimalt rahul - nüüdseks kaks nädalat seda kasutanud ja ma ei saa mitte ühegi asja kohta kurta. Kohe väga-väga motiveerib treenima. Ja mitte lihtsalt trenni tegema vaid ka õigel pulsisagedusel treenima. Et vastupidavust suurendada (mis on üks mu põhilisi eesmärke rasvapõletamise kõrvalt) tuleb treenida õiges pulsivahemikus. Siin on sellest põhjalikumalt kirjutatud. Umbes 5-minutilise testiga määrab kell mul õiged tsoonid ja annab seejärel vastavalt programmile nädala treeningu eesmärgid. Eelmisel ja sel nädalal jäid küll eesmärgid saavutamata, aga seda suurem on isu need järgmine nädal täita - siis saan karika smiling smiley Mees naerab kõrval, et näe mille nimel inimene on nõus pingutama, aga asi töötab grinning smiley

Muide - olen viimastel päevadel küpsetamise lainel. Eile õhtul tegin kodujuustu-juustupirukat, mille mul mõlemad mehed söödavaks kiitsid ja täna tegin näpud tainaseks - valmistasin esimest korda elus ise piparkoogitaigent! smiling smiley Kodujuustu-juustupiruka retsept siin ja piparkoogitaigen siin. Mõni päev varem sai tehtud Kanada õunakooki - super lihtne ja väga maitsev smiling smiley Retsept siin!

Järgmine reede on meil viimane reede tongue sticking out smiley Ma väga loodan, et mingisuguse 64,... ma ikka ette saan. Kuigi täna näitas kaal lausa 66, siis ajan selle ainult eileõhtuse veini ja piruka süüks. Kõht ka kahjuks korralikult läbi ei käi. Peab jälle ploome sööma. Homsest kavatsen kõik asjad korralikult kirja ka panna, see annab jõudu juurde ei öelda näksimisele smiling smiley

Uurisin end ükspäev peeglist ka grinning smiley Kõht on ära kadunud! Kui enne andis ikka suure voldi sõrmede vahele võtta, siis nüüd praktiliselt polegi midagi! Nahk on tagasi tõmmanud ja sellist lodevust nagu varem, enam ei täheldanud. Eks see kaotatud 3 kg ja kõhu pidev kreemitamine on tulemusi andnud smiling smiley Kui sedasi jätkan, siis järgmine suvi bikiine selga ajades küll muret ei teki (kui siis ainult reite ja tagumikuga grinning smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 27. November 2011, kl 22.11

Undukas - tahan teada, mis kreemi kasutad trimmimiseks smiling smiley? Mul endal hakkab just tühjaks saama, peaks uue ostma. Tunnen, et nahk hakkab juba minulgi suureks jääma ja ei jõua nii nobedalt tagasi tõmbuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 27. November 2011, kl 22.14

Appi...klõpsasin sinu viitele kodujuustu-juustupirukas, suu läks täiega sülge täis - RAUDSELT PROOVIN järgmine nädalavahetus - ei tohi selliseid pilte panna grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. November 2011, kl 23.32

Ma 5-dal leheküljel kirjutasin ka - Palmersi kakaovõiga pinguldav kreem - selline. Apotheka apteekides oli vanasti koguaeg olemas, nüüd saab kui ise tellid - vähemalt Järve keskuses pakuti mulle selline võimalus smiling smiley


undukas kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muide - ma näen enda kõhu peal imet grinning smiley Enne oli
> nahk ikka väga vedel ja isegi kui kõhulihaseid
> pingutada, siis kuskil seal pekihunniku all midagi
> nagu oli jah. Nüüd aga ei peagi näppu väga
> sügavale peki vahele lükkama, et kõhulihasteni
> jõuda grinning smiley Ja ma olen väga rahul enda pinguldava
> kehakreemiga - kasutan Palmersi kakaovõiga
> pinguldavat kreemi. Raseduse ajal kasutasin sama
> firma kehakreemi, mis aitas ära hoida arme kõhul
> - mitte ühtegi ei tekkinud. Igal juhul on kõht
> palju väiksem ja ei ripu nii väga enam.


PS. Sõin just suure peotäie pähklite ja rosinasegu. See oli mõnda aega glögi sees laagerdunud, aga seda alkoholiga glögi ma juua ei suutnud grinning smiley Ilma alksita on ikka parem...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 28. November 2011, kl 12.02

Ma nüüd lugesin ka teiste duellide teemasid ja tõesti, me oleme ikka väga konkreetsed ja väga edukad siin. Mulle sattusid ette sellised duellid, kus inimesed ise ütlevad, et nad nädalate viisi ei märgi toite üles, sest teavad, et söövad rängalt üle ja kaalud ka kõiguvad kuude viisi +/-2kg. Ühel duellil, mis algas septembris 2010 on tänaseks kõik osalejad kaotanud mitte rohkem kui 1kilo :-S müstika, milleks seda siis üldse teha.
Kas meie hulgas on neid, kes on varem juba kaalu maha saanud ja siis tagasi võtnud? Mina ise dieeditan pm esimest korda elus korralikult. Seni liikus kaal nii nagu ise heaks arvas - suveti võtsin alla, talvel juurde jne. Kuidas te kavatsete kaalu säilitada? Kas tuleks arvestada, et terve elu peab toiduaineid üles märkima...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. November 2011, kl 12.45

Vabandust Undukas, et end kordama pidid. Me ju kirjutame niiii palju, et ei jõua kõike meeles pidada ja no ei viitsi kedrata ka tagasi neid lehekülgi ja läbi lugeda, kes mida juba kirjutanud on spinning smiley sticking its tongue out
Kui seda sinu kreemi peab hakkama tellima ja ootama, siis mõtlesin, et proovin ehk Nivea samalaadset toodet:[www.nivea.ee]
Kõht nõuab hirmsasti miskit trimmivat, mis natukenegi kaasa aitaks grinning smiley

Mina kavatsen oma kaalu säilitama hakata niimoodi, et esmaspäevast-reedeni olen tubli ja nädalavahetustel võtan lõdvemalt grinning smiley Eelkõige üritan ennast õhtuste söömistega kontrolli all hoida.
Sõbrannad lubasid ka kere peale anda ja kohe kohale tõtata, kui peaksin laskma oma isudel endast võitu saada grinning smiley Sest ma olen juba niiii palju saavutanud ja niiii palju vaeva näinud, et seda ei tohi enam käest lasta.

Ookean, sa tundud nii ideaalkaalus juba ja võtad normaalses rütmis jätkuvalt alla, kuid kuidas sa saavutad nii suure vööümbermõõdu muutuse? Millega oma niigi vormis keha veel trimmid? Ja vabandused, kui oled seda juba justkui detailideni meile lahanud spinning smiley sticking its tongue out Tunneks siiski veelkordset huvi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. November 2011, kl 12.58

Kuidas teile tundub, äkki teeks korra ühe vahepealse lisamõõtmise, et paneks kõik siiasamma, (mitte tabelisse) kirja ka näiteks oma reie ümbermõõdud ja puusa(pepu)ümbermõõdu? Mõlemad siis kõige laiemast kohast grinning smiley grinning smiley grinning smiley Väikseks vahepalaks ja võrdlemiseks! See tuli mul hetkemõttena. Olen praegu tööl ja mõõdulint kodus, seega enda omi kohe kirja ei saa panna grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. November 2011, kl 12.59

Või teeme seda reede hommikul, kui esialgne duell läbi smiling smiley Jõuab veel mõned päevad oma mõõte vähendada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. November 2011, kl 13.46

Nurmekas - apteegis sai selle 2 päevaga kätte. Neil kuskil laos on sees, aga millegipärast letti ei ole tellitud. Võibolla teistes apteekides on ka kohe olemas, Tondi ja Järve omas aga polnud.

Oh ja enne tuli üks viga ka - mitte Kadaka Selveris pole China Box vaid Tondi omas grinning smiley Ma ajan need kaks kohta pidevalt sassi...

Täna olen korralik tongue sticking out smiley Järjest kõik kirja pannud, mis suust sisse läinud. Nüüd plaan lõunat süüa ja siis natuke trenni teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 29. November 2011, kl 09.31

Minu totaalne muutumine jätkub...
Nimelt - ma ei ole oma juustega juba pikemat aega rahul ja eile võtsin lihtsalt telefonitoru ja helistasin uude salongi ning panin aja kinni stilist-juuksuri juurde grinning smiley Nüüd hullult pabistan, milline saab olema lõpptulemus.
Hetkel on minu elus nii palju uusi tuuli puhumas ja ma olen energiat täis spinning smiley sticking its tongue out
Ja muidugi need igapäevased komplimendid! Nii paljudelt - super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 29. November 2011, kl 10.23

Ja reedel ostsin ma lõpuks endale uued teksad Espritist. Ma olen ülirahul - strechikad, mustad, alt kitsenevad (elus esimest korda mul),väga hea materjal ja salendavad smiling smiley Isegi imetlen ennast peeglist winking smiley
Ja juustelõikus on mul juba täna kell 15 eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 29. November 2011, kl 17.19

Tere
Nurmekas, mul on selline pirnitüüpi figuur ehk siis kaalus juurde võttes läheb ennem allapoole vööd ja kaalust alla võttes kaob esmalt ülevaltpoolt vööd. Ja peale lapse saamist on ju kõht ka selline, et annab ikka kohe võtta sealt. Kahjuks mujalt läheb sellevõrra vähem. Ja isegi kui olin kaalunumbrilt väga heas vormis, siis ülakehalt juba võimalik kõik ribid peensusteni üles lugeda, aga alakeha ikka veel pisut ümar. Selline tasakaalutus. Seepärast mulle kohe kuidagi ei sobi praegune kehakaal. Ja enne lapse saamist ma reeglina üle 60 ei kaalunud üldse.
Praeguseks on mul tekkinud väga meeldiv rutiin iga päev kolme tunni ringis õues veeta sh pikka jalutuskäiku teha ja veel õhtuti enamasti ka trenazööril käia. Seepärast ei ole ka siin enam nii palju kirjutanud. Aga te olete mulle hästi mõjunud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 30. November 2011, kl 13.33

Duellitajate hea hoog rauges (2) 29 Nov

Kui eelmisel nädalal sai loodetud, et duellitajate kaal hakkab taas kiiremini langema, siis seekord võib raporteerida teatavast tagasilöögist: seitsme päevaga vähenes duellide abiga kasutajate absoluutne kaalunäit 24,8 kilo võrra. See on viimase kümne nädala kõige kehvem tulemus.
Number ei kahanenud mitte mõne üksiku kasutaja suure miinuse tõttu, vaid pigem kogunes seekord liiga palju väikeseid miinuseid. Ka väga tublisid ehk neid, kes suutsid üle ühe kilo langetada, oli tavapärasest vähem. Kõige eduka kaalulangetaja oli seekord konkurentsitult kasutaja nurmekas, kes võttis nädalaga alla 2,5 kilo ja edestas järgmist tulemust pea kiloga. Nurmekas seletas oma suurepärast tulemust eelkõige suurenenud treeningkoormustega. Talle järgnesid kasutajad Birika 1,6 kilo; Miizu ja KonnaLonni 1,5 kilo ja kasutaja Grandmari 1,4 kiloga.
Loodetavasti oli tegu mööduva langusega ja edaspidi hakkavad kilod tempokamalt kaduma.
Nädala duellitabel:
1.[[/b]b]2,5 kg - nurmekas
Hurraaa - panin esimest korda nädala duelli kinni smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 30. November 2011, kl 13.37

Palun vabandust, et ma vist ainult uhkustan siin ja olen endast heal arvamusel. Aga ma ei viitsi enam masetseda, sest olen seda liiga pikalt teinud. Küll ma varsti siin virisen ka smiling smiley, sest detsembris on mega palju üritusi mul. Esimene nendest juba sel reedel! Kuidas ma küll saaks nii, et see patupäev piirduks ainult reedega so ühe päevaga sad smiley Pean-pean endast võitu saama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 30. November 2011, kl 13.53

Ma olen ülesöönud. Kohe tõsiselt. Kardan, et sel reedel esitan plussi. Väga heal juhul nulli, aga miinust ma vaevalt, et enam ette saan. Kahju, et lõpp nii läks, aga mõnda asja ei saa enam muuta ega heastada. Saab ainult ise edaspidi tubli olla ja rohkem püüda.


Täna saan natuke kodunt välja - õhtul vesiaeroobikasse. See on sel nädalal ka esimene trenn siis. Neljapäeval kavatsen kodus trenni teha, eks näis kas kavatsus ka reaalseks saab. Pühapäeval saab tavapärase tennise, kuid see selle nädala reedest näitu paremaks enam teha ei saa.

Sipelgasiilike vist enne küsis siin, et kas esimest korda võtame alla ja kuidas säilitada kavatseme. Teadlikult olen enne Kaalujälgijates alla võtnud ja jõudsin tookord vist lausa 61 kg peale. Ajaga tuli tagasi, sest tervislikule söömisele endiselt tähelepanu ei pööranud. Siis 2009 jäin rasedaks ja rasedusega tuli nii mõnigi lisakilo. Kokku võtsin vist juurde 10-12 kg aga poleks vaja olnud nii palju. Peale sünnitust läks alguses hästi alla aga sinna 66-69 vahele jäin pidama. Nüüd sellel aastal kevadel korra liitusin Figuurisõpradega, aga see polnud see. Asi jäi katki. Ja kui suve lõpu poole isiklikud mured taevani tõusid, siis lihtsalt lohutasin end söömisega. Praeguseks on jäänud muredest ainult lein. Ja seepärast ka lohutussöömine jällegi. Kuid eile tegin otsuse, et söök ei ole see, mis mind lohutab. Ja täna olen selles otsuses siiani kindel. Seega eesmärk on jällegi silme ees.

8 ja poole nädala pärast kavatsen kaaluda 61 kg. Ehk siis 3-daks veebruariks. Tegelikult mõtlesin algselt 60, kuid teades kui aeglaselt 62-st alates allapoole läheb, siis arvestasin 0.5 kg nädalas ja 8 nädalat. Seega vastupidavust ja tahtejõudu mulle tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 01. December 2011, kl 13.30

Nurmekas - nagu ma ka ütlesin, see on selline hea uhkustamine smiling smiley Eeskuju missugune! Pealegi on kõigi siinolijate eesmärk ju alla saada, ja kui sul see lihtsalt läheb, siis mulle vähemalt annab see motivatsiooni. Kui kõik koguaeg viriseks, siis ei oleks küll motivatsiooni üksi pingutada grinning smiley

Ma nägin täna juba kaalul ilusamaid numbreid. Loodan homme hommikuks end ikka nulli tagasi saada, mitte enam plusspoolel olla smiling smiley Eile õhtul tehtud kolm pannitäit piparkooke muidugi sellele kaasa ei aita, aga ainult 4 tk on suhu lipsanud. Igal juhul leidsin Nami-namist suurepärase piparkoogitaina retsepti - väga lihtne teha ja ei tule üldse liiga vürtsikad. Mul 1.5-aastane pistab ka neid kahe suu poolega grinning smiley Retsept. Panin natuke rohkem suhkrusiirupit ja vist 4 sl rohkem jahu. Tainas jäi alguses väga kleepuv, aga järgmisel päeval rullides oli fantastiline - õhukesed piparkoogid ja mõnusalt krõmpsud ja mitte kõvad smiling smiley Kokku tuli tainast 1.3 kg, millest üle poole juba ära küpsetatud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 01. December 2011, kl 21.57

Käisin täna selle hooaja esimeses vesiaeroobikas, sest olin endale lubanud, kui nr 7 kaalult eest ära kaob, siis julgen seda teha grinning smiley Väga,väga mõnus oli. Põhirõhk oli täna kõhulihastel ja üldse oli selline mõnusalt meeletu hüplemine-karglemine tund aega järjest. Nüüd on kõht nii õõnes seest, aga eks joon natuke vett ja küll see üle läheb.
Hommikul siis tõehetk...
Head ööd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 07.16

Nonii, panen kaalud-mõõdud kirja. Eesmärk, mis siin püstitatud sai on muidugi ikka veel mägede taga - kaal 70.7, vööümbermõõt muutumatult 77cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.01

Nagu ma arvasin - 65.4kg ehk +200 grammi. Pole tegelikult väga hull smiling smiley Vöö muutumatult 82 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.40

Nagu ma arvasin - päevad rikkusid mu 100%-lise eesmärgi täitmise smiling smiley
Aga no loomulikult pean rahule jääma -1,5kg st kaal 68,5kg, vöö -1cm ehk 74cm.
See nädal pidin rohkem pingutama spordiga ja kaks viimast päeva olin üldse supidieedil, muidu söön lõunaks ikka korraliku prae - tundsin sellest väga puudust.
Täna lõunaks siis luban endale korraliku kõhutäie praadi thumbs up
Meie duell kindlasti jätkub, kuid ma hakkan nüüd natuke rohkem piduriks, sest täna on esimene korralik pralle, kus lõppeb minu 3 kuine karskusperiood + korralik kõhutäis õhtu/öötoitu grinning smiley. Tegelikuks eesmärgiks endiselt 65kg, aga seda nüüd mõistlikumalt grinning smiley. Ja see tundub -25kg saavutatu juures juba käkitegu grinning smiley. Äkki jääb selle piiri unistus uue aasta ponnistustesse grinning smiley
Toredat nädalavahetust tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.24

Meil viimasel neljal tabelisolijal on kõigil sarnane KMI smiling smiley Kas läheme tänasest neljakesi edasi? Oleme kõik suutnud hoolega maha ka võtta - kõik umbes pool kilo nädalas või rohkemgi (kui Ookean ka nüüd ühe hea näidu lisaks, siis ma üldse ei luiskaks kah grinning smiley).

Kui teie "jah" sõnad on kõlanud, siis paneks uue teema meile püsti kõigi nelja nimedega ja seal arutaks juba edasi kestvuse üle ja eesmärkide üle smiling smiley Mina olen kahe käe ja oma suure tagumikuga poolt! smiling smiley Tabelit võin ka ise edasi teha smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 02.12.2011 12.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.47

Minu olematu tagumik ütleb ka kindla JAH!
Ei jõua nii kiiresti enam pükse hankida, kui juba püksitagumik lotendab - smileys with beer
Ja Unduka jätkuv tabelitäitmine sobib mulle vägagi grinning smiley
Tubli ja usin nagu ta meil on tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 03. December 2011, kl 00.07

Tere
Minu kaalulangus on sel nädalal olematu, kaal 63,4kg ja vöö 72 cm. Ma ei tea, mida ma valesti teen, aga mul pigem asendub rasvkude lihasega kui et kaal alla läheks. Eelmisel aastal samal ajal tegelesin ka kaalulangetusega ja oli sama probleem. Küll aga mõõtsin oma kehal kõik strateegilised ümbermõõdud ära ja võrdlesin 6-nädalataguste mõõtudega. Väga suur muutus on toimunud mõõtudes, kaalulangus on pisike. Peaks justkui toitumist veel piirama, aga see teeb mingist hetkest alates nõrgaks nagu oma kogemustest tean ja lapse kõrval ei tohi nõrk olla. Treeninguid enam lisada juurde ei tahaks, niigi 2 korda päevas tõsine trenn. Järelikult selline tempo ongi minu jaoks. Päevad muidugi ka sel nädalal mõjutanud ilmselt. Jätkamise poolt olen ma vägagi, kui teile ikka sobib minu aeglane kaalulangus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 03. December 2011, kl 01.07

Ookean - mismõttes aeglane? grinning smiley Ise oled 6 nädalaga 2.3 kg alla võtnud. Nagu sipelgasiilike kirjutas - mõni teine duellitab siin eelmisest aastast juba samast ajast aga pole üle 1 kg alla saanud! Pealegi on sul KMI juba nii hea, et sealt allapoole ongi vist väga raske minna.

Sipelgasiilike - kas sa ka meiega? tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 03.12.2011 01.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 04. December 2011, kl 12.25

Tere! Kaal seisab - 85, 1, no ei lähe alla selle. Nõiutud piir on ees. Vööumbermõõt -1 cm ehk 98. Kalulangust nagu polekski, aga eelmisel pühapäeval sain jalga teksased, mida aasta otsa pole kandnud, lukk ei andnud lihtsalt kinni. Nüüd olid nii parajad, et tegin nendega tiiru linnas ära, ei pitsitanud midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 04. December 2011, kl 14.25

Ma olen teiega igatahes, kuigi nüüd on kolm päeva läinud ikka täitsa õgimise tähe all... Aga ei jäta jonni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 04. December 2011, kl 18.13

Minul ka reedene suur pidu mööda saadetud. Sõin ja jõin nagu ma endale juba ette lubasin. Kuid oli vaja enne magamaminekut kell 4.00 süüa paar imemaitsvat ja rammusat ohtra šokolaadiga kaetud kringlitükki. Praegu tulin neid just maha jalutamast grinning smiley. Tegin endale 1h 40min minutit kiirkõndi, nii et nahk leemendas seljas. Aga seda pidu annab mulle nädal aega kaaluseisakut grinning smiley. Praegu on pool kilokest veel plussiski grinning smiley. Hetkel ahjus kartulid koos sealihaga - oma meesperele muidugi. Mina aga lähen täidan oma veepudelikese . . .
Õnneks ei ole mul söömishoogu peal nagu mul peale pidustusi tekib . . . nii et täitsa vana rahu ise. Uuel nädalal taas sport-sport-sport minu elus tongue sticking out smiley
Undukas - tee siis meile neiljale uus ja uhke tabel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.25

Tegin meile lausa uue teema smiling smiley Seekord on Nurmekas sinu nimi ka pealkirjas! Nii et otsige üles ja lobiseme seal!

Mirell - sinuga oli tore duellitada. Ja edu sulle kaalulangetamisel ja su teises duellis! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.