Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 22. October 2011, kl 09.14

Ja kuulge, spordifännid, ärge ostke endale sportlandist riideid, seal on õudsed hinnad. Ma tellin kõik vajaliku kraami endale ja lastele sportsdirect.com. Seal on sellised hinnad, et kui riided ka suureks jäävad, siis ei ole kahju sõbrannale ära anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 22. October 2011, kl 20.31

Vaatan, et nädalavahetustel vist kõigil vähem aega arvuti taga istuda - nii minulgi. Kuna ma tööpäevadel istun AINULT arvuti taga, siis nädalavahetustel ei taha siin istumise peale mõeldagi. Tahtsin lihtsalt mainida, et kuna meil on pealkirjaks 6 nädalane duell, siis tundub, et algkaal peaks nagu kirjas olema reede hommikune smiling smiley Mitte et mõni on duelli alguseks võtnud juba justkui alla. Siis nagu kõigil võrdsem miinus võrdlemiseks järgmisel reedel, mis on ühe nädalaga toimunud smiling smiley
Muidu on nädalavahetused toredad sellepoolest, et liikumist rohkem, ei pea istuma kontoris nagu vang. Eile olin esimest korda elus nn kaineks autojuhiks smiling smiley. Sõbrants kutsus välja, sest tal endal oli üks üritus. Päris huvitav oli justkui pidutseda ja tantsida, olles ülikorralik. Lürpisin siis koksiklaasist sidrunivett smiling smiley
Täna koristasin elamist, mis on ka täitsa korralik treening, kui oled kõik toad jõudnud tolmuimejaga üle käia. Peale seda läksin veel õega kõndima 2h 15 minutiks. Mul neid jalutuspartnereid ikka jagub, sest õdesid on mul 3. Üks küll elab Prantsusmaal, kuid 2 nooremat õde, kes on vanuses 18 ja 20, on head seltsilised - aitan neidki vormis hoida oma tublidusega smiling smiley
Hetkelgi on meil tegelikult kodus väike üritus - juba kutsutaksegi mind - laud head-paremat täis. Aga mina lähen ja teen hoopiski ühe Figura tee smiling smiley. Tutvusringkond on leppinud, et olen hetkel "tubli". Olge mõnusad ja kirjutage ikka ka winking smiley!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 23. October 2011, kl 15.22

Tere!

Jäin oma numbritega hiljaks, olin külas ja alles saabusin koju. Kaal ikka 85, 8 ning vööümbermõõt 105 cm .
Iseendast - olen siin kõige vanem, 53 a vana. Kaaluga nooruses probleeme polnud, olin heas vormis. Kolm aastat tagasi põdesin neeruhaigust ning otsustasin suitsetamise maha jätta. Ja siis see algaski. Esimesed paar kuud kaal püsis ning olin õnnelik, et ma ei pea oma elustiili muutma. Aga siis see tuli ... lausa 15 kg. Nüüd pean siis ülekaaluga võitlus, üpris visalt läheb. Elan praegu üksinda, mees on juba aastaid surnud, poeg oma elu peal. Võiks ju kaaluga kenasti hakkama saada, aga nii see pole. Juurde ei tule, ega alla läheb visalt, visalt - kuus umbes 1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 23. October 2011, kl 16.00

Oh muidugi nurmekas! Ma olin juba ajast ees ja üldse ei mõelnud, et reedene kaal ongi algkaal! grinning smiley Parandasin tabeli ära. Väga hea, et sa tähelepanu juhtisid. Nurmekas - kas sa oma vööümbermõõtu ei taha avaldada? winking smiley

Tabel (LINK)

Mirell - ei jäänud midagi hiljaks. Homme õhtul oleks hilja olnud smiling smiley

Mul reedel ei läinudki nii hulluks kui arvasin. Kuigi ma päeval väga korralikult ei söönud, aga õhtul hooga näksima ka ei hakanud. Äkki tulid küpsised, mida tegin, minu jaoks liiga magusad. Igal juhul läksin laupäeva hommikul kaalule ja seal oli mõnus üllatus tongue sticking out smiley Aga nüüd vaja järgmised 5 tööpäeva üle elada ja reedel ilusat miinust näidata. Motivatsioon on täiesti olemas. Täna sai trenni ka tehtud - tund aega tennisemängu. See viib mul alati pulsi üles ja kalorid kaovad tuhinal. Järgmisel nädalal tahaks vesiaeroobikasse ja shapingusse minna, ainuke võimalus on hommikul. Eks näis, kuidas maast lahti saan grinning smiley

Nüüd tänase päeva toitumist kirja panema. Kahjuks pole aega olnud korraliku lõunat süüa, aga eks see tuleb õhtusöögiga tasa teha smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati undukas 23.10.2011 16.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 23. October 2011, kl 16.11

Tere smiling smiley))Kõigile .Nii siis mugisin täna viisakalt riisi ja kana nii hea oli tongue sticking out smiley 3mest sõin siiani kõht täis .Suurest trennist mul jalad ja kann valusd aga ei anna alla täna 22,2km kiirkõndi tehtud ja homme jälle smiling smiley Olge lahedad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 23. October 2011, kl 16.13

PlärtS - kas sa peale trenni ikka venitad ka? Ma üldjuhul jään siis valusaks, kui korralikult end venitada ei viitsi.

Oh sa raks! Ma panin kõik asjad kirja ja vist isegi natuke rohkem ja mul ikka ainult 37% tänastest kaloritest söödud tongue sticking out smiley Tundub, et õhtul võib süümepiinadeta siidrit juua grinning smiley

Mõnusat nädalalõppu!

/koristama... mees ja laps õues, kodu üleni minu päralt tongue sticking out smiley... /



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 23.10.2011 16.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 24. October 2011, kl 00.13

Tere ööd.
Nädalavehtus sai õnneks läbi. Laupäeval lubasin endale seltskonnas veini ja täna lebotasime päeval teleka ees perega, aga õnneks nüüd õhtul tegin trenni päris korralikult niiet uus nädal ei alga nii järsu üleminekuga kui mõnikord.

PlärtS, kuidas sa suudad nii pikka maad kiirkõndi teha? Minu imetlus!

Mirell, tubli oled, et suitsetamisest loobusid! Kui mina eelmisel korral kaalu püüdsin langetada, siis oli mul ka põhiline probleem selles, et kaal läks alla väga vähehaaval, kuigi rassisin ikka piisavalt ja rohkemgi veel. Lõpuks viis see motivatsiooni alla, kui ikka ainult kilokese või veel vähem kuu aja jooksul kaotada suutsin. Kui on toetav ja motiveeriv seltskond, siis saab sellest üle...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 09.03

Ilusat alanud uut nädalat kõigile winking smiley
Undukas - ma ei ole üldse olnud oma vööümbermõõdu avaldamisega kitsi smiling smiley. Kusjuures sinu eelmises tabelis olid mu numbrid täitsa olemas, kuid nüüd on kadunud. Kui vaadata minu kirja 21.okt kl 8.31, siis on seal mõõt täitsa avaldatud. Aga kordan üle, et reede hommikuse seisuga siis 86cm smiling smiley
Plärts - kui kaua sa ajaliselt seda 22,2 km jalutad. On sul seltsilisi?
Mirell - tore, et ikka meiega lõpuks ühinesid smiling smiley
Muide, need Reeboki easy tone'd ostsingi spetsiaalselt selleks, kuna kõikide teiste jalanõudega sain endale igale poole meeletud villid. Käimisjalanõud peavad raudselt olema number suuremad! Kui käid kuni tund tempokalt, ei ole probleemi. Aga nii kui aeg hakkab üle tunni tiksuma, siis raudselt alati hakkab kusagilt lõpuks hõõruma. Praegugi tegelikult ei ole jalad veel lõplikult ära paranenud nendest villidest. Enne jalutama minekut panen sokkide sisse villide kohale meigivatid pehmenduseks. Ajab asja ära smiling smiley
Kuna mind vaevavad aeg-ajalt ka seljaprobleemid (peale rasedusi), siis on mulle keelatud jooksmine ja aeroobika, mis oleks liialt suureks koormaks alaseljale. Sporti on mulle muidu alati meeldinud teha - eriti korvpall, aeroobika, suusatamine. Eelmine hooaeg käisin vesiaeroobikas, kuid hetkel peab vesiaeroobika veel ootama, kuniks julgen rahva sekka minna smiling smiley
Eks pean siis hetkel peale käimise leppima kodus aia riisumisega. Ka niitmiskohustus on minu peal, kuid selleks hooajaks on ka sellega juba lõpparve tehtud smiling smiley. Jooge Figura teed grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 11.15

ookean smiling smiley Tahtejõud on see mis mind edasi viib smiling smiley kuigi täna sääred veidi valusad lähen ikka smiling smiley See teeb aianult mulle Pai .
nurmekas smiling smiley Vahest on ka seltsiline kui kiirekaid teen -aga tavaliselt ikka üksi sest sellel ajal juttu ma aei puhu ja keegi ei viitsi mulle järgi kah joosta grinning smiley peavad mind lihtsalt hulluks smiling smiley aga enesetunne on ületavalt väga hea ...kus-juures venitanud ma ennast polegi ../ainult trepist ülesse tuppagrinning smiley nüüd täna teen ka venitust peale trenni enne trenni grinning smiley tunnike seedin veel siis lähen teen oma trenni ärasmiling smiley ahh jah mul aega kulub selleks 1.30 minutit muidugi on ka kiiremaid tulemusi aga täna lähb veidi aeglasemalt tongue sticking out smiley 2h siis ehk ja apeale seda olen kui ähiline punane smiling smiley siis üks tunnike puhkan jalgu ja joon teed smiling smiley Olge Mõnusad .Päikest ..meil seda täna on õnneks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 12.02

Meil lapsega tänane jalutusring tehtud - 523 kcal kadunud, 4274 sammu tehtud smiling smiley Enda nutika pulsikella järgi peaksin nädalas trenni tegema 1950 kcal eest, panin sinna sama eesmärgi, mis kaaluabiski on. Mõlemad soovitavad umbes sama palju süüa päevas smiling smiley Kui õhtu poole ka ilus ilm, siis saab rattaga ka veel sõitma.

Nurmekas - vabandust! Kuidagi jäi su näit mul kahesilmavahele. Aga nüüd kõik olemas. Tänud! Ja vesiaeroobika pärast küll ära häbene - ega keegi ei lähe ju ujulasse teisi vaatama! Nõmme ujulas on küll alati väga tore seltskond olnud, pole mina veel kordagi seal näinud halvustavaid pilke (aga ma tavaliselt lapsega koos ja ametis. Ja võibolla selles osas lihtsalt paksunahaline grinning smiley). Ujulasse minnes ma alati proovin hoopis lõõgastuda ja enda mõtetega tegeleda - vesi on nii mõnus rahustav keskkond ju tongue sticking out smiley

PlärtS - sa oled ikka täiega tubli kui nii pikki ringe teed iga päev! 22 km 2 tunniga teeb ju 11km/h ja see on juba päris kiire tempo. Ma ise tavaliselt kõnnin lapsevankriga umbes 6-7 km/h ja seegi võtab võhmale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 12.17

Mina siin jälle vaidleks natuke Plärtsuga smiling smiley. Kui ma õigesti aru saan on tegemist kiirkõnniga, mitte jooksmisega ??? Sest, ma pean ka ennast väga kiireks kõndijaks ja minu keskmiseks kiiruseks tuleb natuke üle 8min 1km. Ehk et umbes 1h 20min jalutan ma 10km. Ja sinu keskmiseks kiiruseks (arvestusega 22,2km 1h 30min) tuleks 4min 05sek 1km!!!??? See ei tundu üldse reaalse kiirkõnnina kerges ülekaalus kaaluabikeskkonnas viibiva naisterahva jaoks smiling smiley. Just vestlesin oma kolleegiga, kes on väga sportlik mees, JOOKSEB pikemaid distantse keksmiselt 4min 8sek 1km. Midagi nagu ei klapi, kuid kindlasti oled väga-väga tubli smiling smiley smiling smiley smiling smiley !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 24. October 2011, kl 13.08

Tere päevast! Head nädala algust ka minu poolt!
Täna on tõesti imeilus ilm nagu ka eespool mainitismiling smiley Meie ka läksime täna juba tavalisest varem õue lapsega ja tegime veel pikema ringi. Hästi mõnus oli ainult et panin rumalusega jalga kummikud, sest osaliselt on mul jalutusteekond ju porine. Kummikutega on väga paha kõndida ja kiirkõndi häirivad lausa. Tundub, et meie kõigi jalad saavad päris palju vatti selle 6 nädala jooksul! Pärast peame jalahooldusesse minema tongue sticking out smiley Vaesed jalakesed, nemad peavad nii palju kannatama selle eest, et suu kusagil palju kõrgemal on igasugust head ja paremat liiga palju neelanud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 13.19

Ookean - sul täitsa õigus! Jalad saavad tõepoolest vatti nii et vähe pole. Aga mina just mõtlesin, et kui ma 6 nädala pärast oma soovitud 64 kg peal olen, siis premeerin end smiling smiley Ja ei suutnud välja mõelda, millega küll. Nüüd tean! Lähen pediküüri ja maniküüri! tongue sticking out smiley Kui ma 62 kg peale jõuan, juba tean - kavatsen siis La Senza pesupoodi vallutama minna cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 24. October 2011, kl 17.35

La Senza...mmmm...mina olen ka mõlgutanud mõtteid uut pesu osta enda premeerimiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 18.08

Peale selle, et nad müüvad väga head ja kvaliteetset pesu, on neil ka täiesti vaieldamatult parim klienditeenindus ja kõige proffesionaalsemad müüjad! Ma iga kord olen täiesti vaimustuses sellest poest, kui sealt välja tulen. Raseduse ajal sai seal päris mitu korda käidud grinning smiley

Aga täna olen ma tõesti super tubli! Hetkel õhtusöök veel söömata, aga tänu jalutamisele ja jalgrattasõidule, on mul täna söödud -7% päevasest kalorinormist grinning smiley Poolteisttundi rattasõitu ja kulunud järjekordsed 571 kcal tongue sticking out smiley

Ma olen asja ikka väga tõsiselt käsile võtnud. Loodan, et mul jagub pikemaks ajaks sellist entusiasmi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 18.38

nurmekas smiling smiley ei tea mina mida su kolleeg teeb aga see on minu kiirus ja teekond kah õige smiling smiley suviti suudan ma ära sõita jalgrattaga 52km nagu nohu smiling smiley nii,et see 22,2km ei ole ka midagi smiling smiley ja kui mulle peale vaadata siis see nn *kaal * ei pasista kuskilt välja ja tean ka inimesi kes on sportlased ja ei suuda kah sammu pidada tongue sticking out smiley aga ei hakka vaidlema kah smiling smiley Minu Tom Tom on näidanud pikkuse ja aega ei näita ka vaalesti mu kell smiling smiley aga põhiline ei ole see...kas jõun kiirelt või ei ..vaid see,et teeksin selle päevas ära ja kaal kahaneb luhinaltongue sticking out smiley ja muide olen ka endine suitsetaja nii siis 9kuud seljatagawinking smiley))) Head õhtukest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 18.42

Parandan end 22,2 km läbin 2h grinning smiley mitte 1,30 tunniga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 19.53

grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati PlärtS 24.10.2011 19.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 19.57

PlärtS kirjutas:
----Oehh küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 24. October 2011, kl 19.59

ÜHESÕNAGA 1 RING ON 6KM MIDA KÄIN 40 MINUTIT grinning smiley ehk 2korda 6km ..mitte seda 22,2 km ..itcc ma juba paenen segast täiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 21.03

PlärtS - nüüd ei saa meie ka enam aru. Kui sa 22 km käid läbi 1 tunni ja 30 minutiga, siis miks sa maratone "kõndima" ei lähe? Kolm tundi maratoni läbimiseks on ikka väga hea tulemus smiling smiley

Kui aga 12 km käid läbi tunni ja 20 minutiga (sest 40+40 võrdub ju 1 tund ja 20 minutit), siis käid 9 km/h ja see on samuti ikka väga kiire samm. Ja 12 km päevas käia on tegelikult väga tubli tulemus!

Aga mis me siin ikka norime smiling smiley Oleme sõbrad ja eks igaüks liigutab end omas rütmis nii palju kui jõuab. Sest ainult iseenda kaalu saame me langetada.

Ausus on tegelikult kaalulangetamisel väga tähtis. Ausus iseenda ees nimelt - ma vahepeal küll kippusin mõtlema, et kui keegi mind söömas ei näe, siis see nagu ei loeks. Aga tagumik muudkui kasvas ja kasvas grinning smiley Sellele küll luges. Nüüd KA täites panen pigem rohkem kirja kui vähem. Toiduportsione kaalun igapäevaselt - köögikaal on suurim sõber praegu smiling smiley Liikuda püüan ka maksimaalselt. Peas on mõte - nüüd nii jääbki. Ja kui olen oma soovkaalu jõudnud, siis ainult natu-natukene võin rohkem süüa, aga liikuma pean sama palju. Et mitte mõne kuu pärast uuesti KA-sse tulla nutma. Hetkel kõht pilgeni täis aga KA järgi võiksin veel süüa. Ei teagi, kas raatsin. Alguses läheb nagunii kergemalt maha ja lõpp venib ja venib...

Koon nüüd rahus sokki edasi ja siis tuttu! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 24. October 2011, kl 21.33

No tore, et Undukas ka natuke Plärtsu teemal sõna võttis smiling smiley Muidu tundun mina üksi liiga noriv ja paha smiling smiley Vaatasin siin SEB Sügisjooksu 10km kepikõnni tulemusi, siis väga ebareaalne see tulemus ei oleks. Samas korrutada distants kahekordselt ja samas tempos kõndida ka järgnevad 10km nagu esimesed, siis võiksid igal pool pea esikümnes olla. Sellisel juhul oled sa ikka ülikõva tegija winking smiley Kuigi iga kirjaga 1km aeg sul pikeneb smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Aga olgu - oleme tõesti heatahtlikud ja duellitame täiega winking smiley
Ilm oli ka täna jalutamiseks super ja kuna minuga liitujaid ei olnud, siis üle 1h 30min (mis on miinimumprogramm) ei viitsinud jalutada. Pealegi võttis mehe õde poisid paariks päevaks enda juurde ja täna siis lastevaba õhtu...jeeeee...tõeline lõõgastus. Naudin see üks õhtu vaikust ja rahu - koos mehega muidugi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 25. October 2011, kl 06.50

No ma nüüd ka korraks jõudsin siia, annan endast märku, muidu arvate ehk, et olen vaikselt juba ära vajunud. Elu on meie kodus lihtsalt pöörane - kõik kolm last otsustasid ühekorraga haigeks jääda ja tänu sellele ka väga virilad - nüüd tassin neid veel rohkem süles kui muidu ja loodetavasti kalorid kuluvad. Õue ei pääse ja sellest tunnen jubedalt puudust, ehk nädalaga saab see tõbi siin läbi ja saab jälle käruga sõitmas käia.
Kaalusin ennast just ja avastasin, et kaal ikka langeb vähehaaval (eelmine nädal seisis nagu naelutatud 74peal :-S), mis aga ei kahane on vööümbermõõt...:-(
Oeh, poisid teevad hädakisa, pean tormama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 25. October 2011, kl 09.30

Ei olete kõik tublid smiling smiley kuid ma eile sõin üle normi nii et täna pean topelt rabama confused smiley nii,et siis kõndima tagasi tulen joon 1 teekese ja siis teen veel 1 tuuri ehk aitab kaasa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 25. October 2011, kl 09.52

Tere hommikust smiling smiley Minu arvates olete ka kõik tublid ja kiituse ära teeninud. Peagi tekib meil juba harjumus niimoodi toituda ja liikuda ning siis on juba lihtsam ka! Ja anname ka head eeskuju oma pisikestele, see ei ole ka väheoluline smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 25. October 2011, kl 13.34

Sipelgasiilike - nagu ma asjast aru saan, siis lapsed jäävadki alati korraga haigeks. Või täpselt kordamööda. Aga jah - toas istumine ajab mind ka segaseks kui pean seda nädal aega järjest tegema. Praegu väga naudin jalutuskäike lapsega. Täna hommikulgi sai järjekordne käik tehtud - käruralli lausa grinning smiley Poolteist tundi: 600 kcal ja 5171 sammu kadunud. smiling smiley Õhtupoole tuleb koristama hakata - eelmine õhtu ei viitsinud kõiki tubasid korda teha, nüüd lihtsalt peab.

PlärtS - ära üle ka pinguta! Söö ikka korralikult (mitte liiga palju ega mitte liiga vähe). Ühe päevaga ei saa ju seda kaalu kõike maha võtta smiling smiley Kunagi kuulsin kuskilt, et maha tuleb võtta sama tempoga, mis enne juurde sai võetud. Et kui võtsid kahe kuuga 4 kg juurde, siis alla tuleks ka kahe kuuga 4 kg võtta. Huvitav, kui palju selles tõepõhja sees ja kui kasulik see niipidi oleks? Samas mõni on vaikses tempos juurde võtnud 10 aastat, kas siis peaks 10 aastat kaalust alla ka võtma?

Igasuguseid mõtteid tuleb pähe seoses kaalulangetamisega... Ise tahaks ka, et hommepäev oleksin sale ja trimmis aga kahjuks nii see asi ei käi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 09.25

Kuna istun tööpäevadel ainult arvuti taga, siis käin ikka piilumas, kuidas teil läheb, kuid te ei ole nii väga usinad kirjutajad smiling smiley Saan aru, et te enamjaolt titemammad ja ei ole palju aega trükkimiseks. TEIE IKKA LIIGUTE päev läbi, mitte nagu mina siin - istun ja istun. Selles suhtes on titetamine päris hea füüsiline koormus - nii lihtne teil grinning smiley.
Pean ütlema, et viimased paar nädalat mu kaal langeb pisut kiiresti. Kuigi olen juba nädalaid tubli olnud ja enda arust jätkan samas rütmis, kuid jalutusdistantsid on pikemaks läinud ja pean vist natuke rohkem süüa hakkama lubama endale. Ma ju kaloreid ka ei loe - söön mis maitseb. Tegelikult olen alati selline kiirelt üles-alla mängija. Teisiti ei ole seni suutnud hakkama saada sad smiley Nii et ärge riielge sad smiley. Ma suhtun sellesse, et parem nii, kui mitte üldse smiling smiley.
Mulle tundub, et nii kui ma lihast loobun mõneks päevaks, tuleb ka kohe kaal ludinal alla. Üleeile sõin lõunaks ühepajatoitu, andes sealihatükid kolleegile smiling smiley. Eile sõin hunniku tatraputru erinevate salatitega - peale hapukoorekaste. Täna peaks siis ikka lihapäeva tegema smiling smiley
Ahjaa - olen tahtnud küsida, kuidas teil selle veejoomisega. Pean silmas seda, et kas on sellist harjumust/teadmist, et kui pikk on vahe joomisel enne sööki ja pärast sööki. Ma ise joon ühe klaasi pool tundi enne sööki ja peale sööki järgmine veeklaas on vähemalt tund hiljem. Mis teadmised teil on?
PS! Kuna on koolivaheaeg ja ei pea õhtuti kodus õppimisega tegelema, siis jalutasin ka eile õhtupimeduses 2h 30min ja pärast isegi võimlesin ka. Tegin lausa kõhulihaseid ja seljalihaseid jms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. October 2011, kl 09.41

Tere hommikust.
Pean ka tõdema, et võrreldes päris algusega on postituste sagedus langenud juba. Ma ise ka muidugi süüs osaline. Aga ma hea meelega püüan end parandada, kui teised ka seda püüavad winking smiley
Eile õhtul jäi treening ära, sest jäin last magama pannes ise ka magama. Ta on mul päeval vankris nii magusasti magama hakanud, et õhtuti üldse magama jääda ei taha.
Tahaksin Nurmekaga vaielda, et titemammadel nii lihtne on. Füüsilise aktiivsuse koha pealt on tõesti päeval märgatavalt parem seis kui kontoriinimesel, aga see nn tööpäev ei lõppegi ju, ka öösel on pidevalt probleemid jne. Ma usun, et sa tead seda isegi, kuid alati on mujal rohi rohelisem. Igaüks kaldub arvama, et teistel on kergem, see on nii inimlik.
Eile valmistasin õhtusöögiks kanahakkliha-kodujuustu kotlette. Need olid imelised, soovitan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 10.52

Tere hommikust!

Meil poes käidud ja nüüd peab süüa tegema hakkama. Õue jalutama täna hommikul ei jõudnudki, päris kahju kohe, sest ilm tundub jällegi fantastiline! Aga lohutan end, et õhtul kiman vesiaeroobikasse. Pole seal ilmatuma aeg käinud, kohe päris põnev on smiling smiley Söönud olen kõik viimased päevad korralikult. Trenni saanud igasugust teha ja tänu sellele võib ju kohe rohkem süüa. Põhiline on see, et püüan näksimisest lahti saada - praegu pean vapralt vastu. Vahest mõni šokolaaditükk lipsab suhu, aga siis kohe siia kirja ka, et meelest ei läheks.

Kuidas teil on - kas sööte kõik oma trenniga teenitud kalorid ka ära? Mul tavaliselt jääb trennipäevadel alati veel kaloreid üle, kuidagi pole tahtmist olnud nii palju süüa...

Ookean! Kuidas sa neid kotlette tegid? Tunduvad hiiglama põnevad olema, prooviks hea meelega isegi teha tongue sticking out smiley

Nurmekas. Ma vett joon tegelikult vähe. Mõned klaasid päeva jooksul. Kuidagi söögiaegadega ma seda seostanud ei ole, joon siis, kui janu on. Peaks rohkem jooma, aga mul pole vesi kunagi väga kergelt alla läinud. Pigem joon igasugu mahlasid ja teesid (ja tean küll, et nendega saan alati rohkem kaloreid, aga ikkagi...).



Toimetatud 2 kord(a). Viimati undukas 26.10.2011 10.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 13.54

Jälle mina smiling smiley Mõtlesin teha ettepaneku, et äkki lisaks tabelisse ka KMI numbrid. Kuna meil pikkused ikkagi erinevad, siis oleks hea vaadata ka seda võrdluses. Ekju-onju ?!

Kui ilus on õues praegu - S U P E R ! Päike särab (naudin seda ilu läbi kontoriakna smiling smiley)

Ja kui ma siin enne natuke lõõpisin, et titemammadel lihtsam, siis tegelikkuses tean, et loomulikult on asi lihtsusest kaugel. Ega mul endalgi see periood nüüd nii mägede taga ole. Sellepärast ma ei suudagi mõelda kolmandale, sest mul on ääretult probleemsed rasedused ja ma olen üldse selline unetu alates laste sünnist - suur muretseja, kuulen öösiti igat krõpsu, pluss laste haigused jne.

Ilusat ilma nautimist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.