Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 13. November 2011, kl 23.47

Tahtsin veel lisada, et oled väga ilusa tabeli teinud, Undukas. Väga ülevaatlik ja värviline. Meie teha on see, et numbrid paremad välja näeks. Nurmekas on selles vallas fantast tegija.smiling smiley Minu siiras imetlus. smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 14. November 2011, kl 09.04

Nii...ei saa te mind imetleda ühti sad smiley
Oma 70-ndal tubliduse päeval "premeerisin" end ehk et kujunes välja täielik patupäev sad smiley.
Vaaritasin isadepäevaks head ja paremat ning õhtul ei suutnud ennast enam taltsutada. Sõin mitu portsu kartulisalatit, meisterdasin hunniku võileibu, siis sõin veel omatehtud kooki mitu tükki jne jne jne - sellel söögiorgial ei tulnud lõppu. Ma olen ikka tükati ülinõrk ...
Jube kahju - pean nüüd vähemasti nulli saama oma nädalaseisu. Loodan, et ma nüüd ei jäägi nõrgaks sad smiley Täitsa jube! Ma olen uskumatu! Olla nii tubli ja iga jumala päev kõndida ja mässata endaga ja siis...
Ma loodan, et see oli ka ainus päev. Lubasin ju jõuluni olla väga väga tubli.
Kohe-kohe lähen koolitusele terveks päevaks, seega ehk homme kriban, kuidas mu tänane päev möödus.
Olen ikkagi inimene - oma nõrkustega - kurb sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 14. November 2011, kl 10.01

Ma usun, et kui sa väga tahad, siis saad ka kohe järjele, Nurmekas! See üks patustamise päev pole hullu. Usun, et reedeks sul ikkagi vähemalt väike miinus ette näidata smiling smiley Me kõik oleme ainult inimesed ja keegi ei saagi täiuslik olla. Minu viimane patustamise päev jäi siiski normaalse toitumise alla - 2000 kcal oli umbes kokku kui kõik toidupäevikusse sisse lõin. Kui kehakaalu säilitada tahaks, siis peakski seal 1900-2000 kcal kanti sööma. Seega lohutan end - sel päeval alla ei võtnud aga juurde ka mitte smiling smiley

Saatsin lapse just vanavanematega jalutama, ise hakkan video järgi trenni tegema. Kuidagi tuju on selline, et välja ei kipu, aga liikuda võiks. Pealegi ütleb mu uus pulsikell mulle, et mis sa mind ostsid, kui ise liikuda ei viitsi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 14. November 2011, kl 13.33

Kõhutantsu treeningvideo on äge smiling smiley Mul tagumikulihased täitsa valusad veel, peab vist natuke rohkem venitama. Ja kell ütles mulle, et mu füüsiline vorm on paranemas. Proovin sel nädalal kella järgi treenida - et saavutada eesmärki, pean treenima 4 tundi ja 15 minutit ja seda õigetes tsoonides (pulsi järgi). Selleks, et rasva põletada ja vormi parandada tuleb mul suhteliselt madalal pulsil treenida, tennisetrennides mul kipub enamasti pulss liiga kõrgeks minema. Viimase trenni rekord oli 192 grinning smiley Eelmise kellaga nägin ka 208 ära, siis kadus pilt korraks eest. Kui täidan kella poolt antud eesmärgi, siis näitab ta mulle nädal aega karikat kellaaja kõrval tongue sticking out smiley

Tegin peale trenni ka uuesti enda mõõtmise. Mõõdan 7-st kohast ja kokku olen alates 21.-st oktoobrist kaotanud 14 cm ümbermõõdus! smiling smiley Kõige rohkem puusadelt ja kõhult, aga ka käsivarred ja sääred näitavad salenemise märke. See tekitas omakorda hea tunde - kilod kaovad, sentimeetreid kaob, järelikult olen õigel teel! Mees ka kiidab ja ütleb, et olen palju "tihedam" kui varem grinning smiley Et ei ole nii pehme ja lodev (kuigi ta ütleb, et varem ka ei olnud, aga nüüd näen veel parem välja) smiling smiley Eks ta püüab mind innustada edasi tegutsema.

Vahepeal on tunne, et hirmsasti tahaks juba ideaalvormis olla ja selliseid riideid kanda, nagu mulle meeldib. Siis jälle naudin täiega protsessi - näen enda keha muutumist. Tegelikult peakski vist rohkem seda langetamist nautima, kaal läheb kergemini alla ja tuju on hea. Ostsin endale mõni aeg tagasi KA aastase kasutusõiguse. Saan rahulikult ideaalkaaluni jõuda ja siis õppida seda säilitama. Uuesti alla võtma hakata ma küll ei kavatse grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 16. November 2011, kl 10.48

Tere hommikust
Oleme ju oma duelliga veidi üle poole ainult ja juba jutt nii vaibunud, et ei leia üles meie duelli siit nimekirjastki.

Mina proovin teist päeva KA toidupäeviku kasutamist, sest vahepeal läks asi käest ära, kuna igapäev käisid külalised. See näksimise komme jääb külge.

Mida teie võtate ette, et õues külmema ilmaga kõndides ei oleks näol külm. Maski ka ei tahaks väga kanda tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 16. November 2011, kl 22.03

Ma selle nädala lõpuni enamik aega arvutist eemal. Seis on lihtsalt selline raske praegu. Kirja ka ei pane söödud asju, loodan, et reedel väga suur pluss ei tule. Söögiisu nagunii pole...

Nurmekas - võta end kokku! Mis mõttes sa lased end nüüd käest, kui sa ometi oled NII palju saavutanud! Tulen muidu sulle veel töö juurde näpuga vehkima! Ja Ookean ka - kui külalised käivad, siis näksi juurvilju smiling smiley Ja kui keegi küsib, siis ütlegi, et loed kaloreid - usu mind, see on kõige parem kaitse grinning smiley

Ja vastus jalutamise küsimusele - ei lähe lihtsalt jalutama grinning smiley Ma ei salli külma. Koliks hommepäev lõunamaale elama, aga kahjuks siis jääb Eestimaa maha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 17. November 2011, kl 07.27

Ma käin iga päev siit läbi ja loen ikka, mida kirjutanud olete. Mul on tekkinud mingi tõsine (madal)seis, kus kaal ei taha langeda ja jubedalt tahaks magusat. Aeg-ajalt olen patustanud, aga ausalt kõik kirja pannud, siis on päevased kalorikogused küündinud kuhugi 1800kanti. Ei teagi kohe, mida teha. Paar korda olen käinud tütrega ujulas (ei saa öelda, et ujumas, sest ta on nii väike, et teda peab pidevalt hoidma seal) ja käruga sõidan ka iga päev.
Sellest toitumise tasakaalu ringist ei saa ikka sotti - mul on ühel korral öelnud see, et toitumine tasakaalus. Üldiselt on ikka süsivesikuid üle ja rasva kuskil 15-18%. Kas keegi teist suudab selle tasakaalu ka saada?
Homme on kaalumine, ei taha kaalule minnagi. Mõõtsin ennast täna hommikul - kui kaal ka pole langenud, siis saab vähemalt vöömõõdus -1cm näidata homme (loodetavasti).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 17. November 2011, kl 13.24

Käin ka jätkuvalt iga päev teie kirjaridu lugemas, kuid endal sel nädalal mõõnaperiood jätkub.
Ma ei ole peale pühapäeva tegelikult eriti patustanud, aga iga päev käib võitlus iseendaga. Õhtul koju saabudes vahetan kohe riided ja lähen kodust ära paariks tunniks - jalutama, sest tahan praegu süüa-süüa-süüa. Mingi vale krõks on peas. Jubeee....
Täna-homme olen kodus, võtsin 2 puhkepäeva, sest homme saab mu laps 9 grinning smiley Täna koristan ja valmistan homseks koogi ette ja homme vaaritan edasi head-paremat. Kuidas ma selle homse päeva niimoodi mööda saadan, et ma ei kukuks sööma? Mul on nii valed mõtted peas ja olen kurb...
Aga see-eest käisin esmaspäeval nn ringaeroobikas ja peab mainima, et see mu seljale täitsa isegi sobib. 10 min on alguses soojenduseks hüplemist-karglemist, kuid ülejäänud aja rohkem lihastreening ja seda ma just vajangi. Planeerisin täna ka aeroobikasse minna, kuid selgus, et trenn oli hoopis eile, krt, magasin maha. Aga lihased on täiega haiged veel sellest esmaspäevast, vaevalt liigun ja ka kohe kaalutõus oli peale trenni mitmeks päevaks sad smiley
On teil häid ettepanekuid mulle, mida lapse sünnipäevalauale panna. Sünnipäevalaps muidugi tellis endale juba menüü, mida ema peab kõik tegema smiling smiley, aga kui teil on häid mõtteid, siis hea meelega võtaks oma menüüsse uusi ideid winking smiley
Tasakaalustatud toitumisest mina kaasa ei oska rääkida,sest ma ei kaalu,ei mõõda,ei loe sad smiley Lihtsalt üritan igast valdkonnast iga päev miskit süüa.
Ja õues ju ei ole veel külm, mis külmast te räägite? Eelmine aasta samal ajal olid hanged maas, praegu on ju super sügis - mingit jampsi ei tule taevast alla. Kõige etem on kapuuts pähe ja mingi kõrgem kaelus kaela, nii et lõug on ka sees ja nii ongi sossu ja soe. Ja kui käimisega ka veel tempo üles võtta, siis on soe sees juba 10 minutiga grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ärge otsige vabandusi välja minekuks armsad kaalujälgijad grinning smiley. Kuid LOOOOMULIKULT olen mina ka väga väga sooja armastaja -tahan suve ja päikest ja kergeid riideid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 06.23

Ja nagu juba tavaks saanud, annan esimesena oma andmed:
kaal 72.0, vööümbermõõt 77cm.
Imelikul kombel hakkab püstitatud eesmärk tunduma utoopiline. Kui 69 kirja panin, mõtlesin küll, et see on imelihtne - nüüd numbreid vaadates on isegi 69.9 liiga kaugel...:-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.16

Ilusat hommikut!
Meie perel täna pidupäev - lapse 9.aasta sünnipäev smiling smiley
Kaalujälgija kokkab smiling smiley
Näis, mis õhtu toob ...
Arvetades rasket isadepäeva ja üldse selle nädala mõõnaperioodi, mil võitlesin isudega...suutsin ikka ülejäänud päevad suht vähe süüa...hirmust...
Seega tänane kaal 72,5 ja vöö 77cm. Ma olin tõsiselt üllatunud, sest kolmapäeva hommikul oli kaal veel 75kg! Ma ei saa aru! Aeroobika tõstis või hoidis mu kaalu kinni? Väga kummaline!
Igatahes tänane number andis meeletut indu juurde. Kuid....täna on ju sünnipäev!!!
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.17

Sipelgasiilike - me peaks väga ühtemoodi välja nägema - mõõdud kõik nii sarnased smiling smiley Sul kaal 0,5kg vähem, mul pikkust 1cm rohkem grinning smiley Lahe! Nüüd hakkab lisaduell sinuga grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.02

Minul kaal 65.9 kg (ehk -0.7) ja vöö 82 cm (-1cm). Enam rohkem ma 66-te enda kaalul näha ei taha! Ja meil kolmel - Nurmekas, Sipelgasiilike ja mina, on kõigil KMI väga sarnane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.41

Sipelgasiilike - kuidas sul süsivesikud küll täis saavad? Mul jääb alati süsivesikuid väheks ja rasva ja valke on täiega üle... Light-tooted mulle ei maitse ja kui ma neid sõin üksvahe, siis kõht oli pidevalt kinni. Seega parem valin täisrasvase ja söön vähem. Piimatooted mulle meeldivad (kohukesed, kohupiimakreemid ja kodujuustud jne jne), aga nende söömist olen üritanud viimasel ajal piirata just valkude ülekülluse tõttu. Liha söön kah, aga enda meelest mitte hiiglama palju...

Eesmärgi kohta - 64.0 kg ma kahe nädalaga saavutada kindlasti ei suuda, aga 64.9 on täiesti mõeldav smiling smiley Tegelikult loodan isegi rohkem mõnesaja grammi võrra, aga peaasi, et see 64 seal ees oleks smiling smiley Eks tuleb lihtsalt edaspidi ka tubli olla ja isegi raskes olukorras mitte hakata lohutuseks sööma. Praegu on küll menüüsse tekkinud tunduvalt rohkem maiustusi (šokolaadi olen vist viimase 3 päeva jooksul üle 300 gr ära söönud), kuid olen muud sööki tunduvalt lahjemaks planeerinud. Eile nt sõin lõunaks suure hunniku hiinakapsa-tomati-kurgi-redise salatit (oliiviõliga) ja paar kalkuniliha kotletti. Kaloreid andis vähe aga kõht oli pärast hiiglama täis. Õhtusöögiks oli muidugi 2 kohukest... Aga tundub, et vähemalt lühiajaliselt saab niimoodi ka. Eks varsti läheb paremaks jälle söömine.

Nurmekas - sul ju täiesti fantastiline kaalunumber juba! 4 nädalaga 8 kg alla võtta on tõeliselt hea tulemus! Ma peaks järgmine nädal ikka hullult pingutama, et sa KMI poolest minust mööda ei kihutaks grinning smiley

Ja trennidest - kel on kõhul liiga palju volte või selline "babybump" jäänud nagu minul, siis leidsin väga hea trenni - Tracy Andersoni post pregnancy workout smiling smiley Tegin eile kogu tunnise video läbi (muidugi ma ei suutnud kõiki harjutusi sama palju ja sama raskusastmega korrata nagu tema), aga juba peale trenni andsid kõik kõhulihased end tunda (ka seal, kus ma arvasin, et polegi lihaseid grinning smiley). Väidetavalt seda trenni 4-6 korda nädalas tehes, peaksid KÕIK oma liigsest kõhust lahti saama. Tracy ise oli rasedusega juurde võtnud u 30 kg ja video on tehtud siis, kui ta on uuesti vormis - mitte kuskilt ei paista üleliigset kõhtu. Kuna ma ei suuda teha sama videot isegi mitte 4 korda nädalas, siis loodan, et vähemalt korra nädalas tehtuna annab see ka tulemusi smiling smiley Kui tekkis huvi, siis kirjutage Youtube'i Tracy Anderson ja erinevaid klippe tuleb tohutult. Ja kui torrentitest tõmbamine selge, siis seal leidub ka täispikkasid treeninguid. Eks ma siis annan edaspidi teada, kuidas trenn mõjub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.35

Kui siin natuke uhkustada taaskord ja veel täpsem olla, siis on kaalulangus olnud 72 päevaga -20,5kg spinning smiley sticking its tongue out See maagiline -20 on käes!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 18. November 2011, kl 16.18

Ma vaatasin tabeleid just ja tõdesin, et sentimeetreid olen ma kaotanud kõige vähem. Endale tundub küll, et kõht on täitsa sile- ei tea, kas teised ka nii arvavad :-S. See on see häda, et natuke alla võttes tekib illusioon, et oled kohe kõhnaks saanud. Ma alustasin septembris ja algkaal oli 77.6kg nagu figuurisõprade paberilt järgi vaatasin.
Minu viimased nädalad on läinud ka jubeda magusa söömise tähe all - see küll enamasti mahub päevakalorite hulka, aga tervislikkusest on asi kaugel. Lapsega olen paar korda ka rämpstoidurallil käinud - hesburgeri topeltjuustu burger sisaldab 533kcal, mida ma enne ei teadnud :-):-):-).
Proovin nüüd uuesti hakata rohkem jälgima, et igasugust sodi suhu ei paneks ja vett ikka vähemalt 5 klaasi joodud saaks päevas, sest ilmselgelt on kaalu langemine peatunud.
Nurmekas, sinu kaalulangemine on minu jaoks täielik müstika - hullud numbrid ikka nii lühikese ajaga - sinuga duellitamine on mul juba ette häbiga kaotatud :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 19. November 2011, kl 00.04

Tere!

Minu kaal 85, 3 (- 0,4) ja vööümbermõõt 100 cm ( muutus 0).

Lugesin teie postitused läbi ja olen lausa sõnatu. Kuidas sa, Nurmekas, küll nii kõvasti alla oled suutnud võtta? Kahe ja poole kuuga 20 kg!!!??? smiling smiley Au ja kiitus sulle! Oled väga eesmärgikindel. Mina lasen ikka liiga lõdvalt vist. Pean tunnistama, et viimasel ajal on isegi toidupäevik jäänud täitmata.
Ka mina võitlen mitmesuguste isudega: pähkleid ja mandleid ei saa üldse koju osta, sest neid süües kaovad pidurid, nii väga armastan ma neid. Ikka läheb 100 või 150 g kahe päevaga.sad smiley Ime, et mul üldse midagi kaalust alla on läinud. Olen juba mõistnud, et oma soovkaalu ma ei jõua, seega loodan, et eesootava 2 nädala jooksul alla 85 saan.

Avastasin enda jaoks hurmaa. Pidi väga tervislik olema. Algul tundus lääge, aga pärast hakkas meeldima. Kuidas suhtute võõramaistesse viljadesse? Kas keegi oskab neist midagi kasulikku, maitsvat ning kalorivaest soovitada?

Jõudu ja vastupidavust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 19. November 2011, kl 08.33

Kuulge, kas te olete märganud, et vee joomise ja kaalu langemise vahel oleks mingi seos? Ma mõtlesin, et kui juua see kohustuslik 8 klaasi, kas siis kaal alaneb paremini? Ma vahepeal jätsin vee joomise täitsa soiku, nüüd püüan uuesti alustada, aga no kuidagi palju tundub seda...

Ja veel, kui toite märkida päevikusse, siis mul on küll tekkinud väike segadus. Nt tegin lastele odrajahuputru ja sõi ise ka. See süsteem annab 4 v 5 vastet odrajahupudru kohta ja igaüks sisaldab erineva hulga kaloreid (90 kuni peaaegu 160) no ikka suur erinevus ju. Kust ma siis tean, millise peab valima?

ja lohutuseks kõigile, kes arvavad, et nende dieet on hukas - kell 05.30 sõin 43grammi piparkooke :-)))) lohutuseks, sest ükski normaalne inimene ei peaks laupäeval niisugusel kellaajal üleval olema...:-S

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 19. November 2011, kl 22.54

Õhtust!
Lapse sünnipäev kenasti selja taga ja ma ei patustanudki!!!Sõin enne sünnipäeva algust (algas 17.00) oma kõhu täis lubatut ja pärast näksisin veel ainult puuvilju. Jube tubli.
Seega võin seni ainsaks patupäevaks ainult isadepäeva lugeda + järgnevad 3 päeva võitlemist iseendaga. Hetkel olen ree peal. Ja ma tõesti ei söö üldse nn patuseid asju, üldse ei näksi ei piparkooke ega muud magusat.
Olen seda hurmaad ka viimasel ajal mitu korda söönud, aga palju see kaloreid annab? Tundub jube rammus!? grinning smiley
Ja kindlasti vee joomine aitab kaalu langetada, kuid ma ei joo ka üldjuhul 2 liitrit ära. 1,5l üritan, kuid see ei pruugi ka iga päev nii olla.
Olen rõõmus nädalavahetuste üle, sest siis saan ma päev läbi liikumises olla, võrreldes tööpäevadega. Täna koristasin veelkord tube peale sünnipäeva, siis müttasin aias palju tööd teha, lõin ühe mullahunniku laiali, tassisin kive välja, kaevasin hoolega smiling smiley. Riisusin taas lehti :9 ja pärast tegin veel 1h tempokõndi ja siis....läksin veel perega paariks tunniks ujuma. Päev läbi jalge peal, mina, kuivik istuja raamatupidaja grinning smiley Enesetunne on suurepärane, sest ma olen piisavalt väsinud st piisavalt kaloreid kulutanud grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Vaatame, mis homne päev toob - esmaspäevast on mul nädal aega audiitorid töö juures sad smiley, aga pole hullu, olen nendega juba nii harjunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 20. November 2011, kl 23.31

Tere
Edastan ka oma näidud reedesest mõõtmisest, kaal 64,0 ja vöö 74cm. tundub ka see eesmärkkaal natuke utoopiline nii kiiresti saavutada, aga selle saavutamine on aja küsimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 21. November 2011, kl 14.55

Minul läks nädalavahetus .... hmmm halvasti. Hiinakas, vein, juustuvalik ja valge šokolaad olid eilse päeva märksõnad. Nagu ka tennisetrenn ja jalutuskäik smiling smiley Kaal näitas täna imenumbreid - algul 63.2 ja siis 67.9 kg. Rohkem peale astuda ei julgenud, äkki käsib kohe maha astuda grinning smiley Kui muidu ma olen harjunud end iga hommik kaaluma, siis sel nädalal enne reedet ma sinna peale ei astu. Proovin korralikult normi piires toituda ja trenni teha. See nädal pole kõige kergemate killast, aga kui läheb trumm, siis pulgad üritan vähemalt enda kätte jätta...

PlärtS on meil päris kadunud. Panin just tabelisse järjekordsed kriipsud. Kahju... Loodan, et ta ikka alla võtab ja jalutab hoolega, et ei oleks kõigele käega löönud. Vaatasin enne just enda langetamise graafikut ja tõdesin, et olen ilusti järjel smiling smiley Harjumuseks tuleb muuta ainult mitte-näksimine. Tööpäevadel tulen sellega palju paremini toime, nädalavahetustel ikka kipun liiga palju kööki külastama grinning smiley Vee joomist tuleb ka harjutada. Ja tõepoolest - kaal langeb palju paremini kui olen korralikult joonud.

Muide - mina olen peale selle duelli lõppemist huvitatud edasi duellitamisest smiling smiley Eriti Nurmeka ja Sipelgasiilikesega, sest meil kolmel nii sarnane KMI ja teil kahel praktiliselt samad mõõdud. Ja Nurmekas oma tempoga suudab ehk meidki kaasa tõmmata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 21. November 2011, kl 19.41

Mina olen jätkamise poolt - mul kasutaja siin mingi jaanuari kuupäevani, sinnani kindlasti aktiivselt tegelen kaaluküsimusega.
See vee joomine ajab mind hulluks - täna vaatasin, et jooks kohustusliku normi ära ja muud ei saa kui wc-vahet joosta. Aga kaal langeb jah :-)))
Minu probleem on see, et magusaisu kummitab ja kuna tütar on ka kommisõber, siis neid magusaid asju ikka jagub kodus vahepeal. Aga ma avastasin ka seda, et 50g šokolaadi on võimalik ilusti päeva kaoritesse ära mahutada aeg-ajalt :-)
Tegelikult olen siin heietanud mõtet, et kui kauge 69 on kord käes, siis võiks ju edasi lasta sealt - see süsteem siin soovitas mulle 66.6. Ma muidugi eelistaks siis juba 66.5, et mitte halba õnne ligi meelitada... See tundub tegelikult muidugi müstika - nii vähe olen kaalunud oma teadliku elu jooksul vaid kord - peale ränka lahkuminekut esimesest elukaaslasest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 21. November 2011, kl 22.48

Mina olen ka jätkamise poolt spinning smiley sticking its tongue out See duellitamine siin tekitab natuke ikkagi võistlusmomendi-motiveerib rohkem. Esialgsed plaanid on jõuludeni, jõulud võtan lõdvemalt ja siis uuest aastast jõulukilod maha. Ideaalkaal oleks 65kg näiteks smiling smiley Kooliajal ja enne lapsi olin keskmiselt 62-64kg. Miinimumkaal on olnud 55kg, aga see oli muidugi liiast.
Eile st pühapäeval olin jälle aias füüsilist tegemas. Vedasin käruga ühte mullahunnikut laiali - silestasin murulappi. Mõnusalt raske füüsiline töö, seda enam, et pealmine kiht oli juba külmunud. 3 tundi rassisin, täitsa läbi võttis. Ühel hetkel tundsin, et pean energia kogumiseks tuppa sööma minema smiling smiley Tegin 15 minutilise pausi ja siis tuli kokkulepitult sõbrants, kellega läksin 1,5 tunniks jalutama.
Täna, esmaspäeval, oli pikk tööpäev st olin sunnitud ületunde tegema. Kuid teadsin, et mind ootab ees aeroobika, kus ma hakkan edaspidigi käima iga E ja K 19.30. Enne trenni tegin pooletunnise jalutuskäigu ja peale trenni 45 minutilise. Ma kohe tunnen vajadust, et pean võimalikult palju ennast füüsiliselt liigutama. Hetkelgi kui kirjutan teile, peaksin hoopis dušši alla minema ja korrakski ennast teleka ette sättima, et nautida puhkust, kuid kell liigub niiii kiiresti, et ei ole selleks lõõgastuseks aega.
Ja iga päev jälle keegi mainib, kui hea ma välja näen. Ja need, kes on endagi kaaluga kimpus kadestavad, et KUIDAS MA KÜLL SUUDAN, sest nendel ei õnnestu kohe üldse...
Lisaks ei ole mul enam midagi selga panna smiling smiley Selline kole probleem smiling smiley Eelkõige on häda teksadega, sest plaanin neid poodi ostma minna, kui olen 7-e eest ära saanud smiling smiley Võtsin täna oma nooremate õdede käest laenuks teksapaari (18a ja 20a - oleme kõik ühe pikkused), kuid tundub, et ma juba tiba saledam smiling bouncing smiley ehk et mul ei olnud nendega täna eriti mugav olla st olid natuke igalt poolt suured .....jeeeee. Aga naaaatukene kannatust, siis võib poodi pükste järgi minna...
Enesetunne on super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 22. November 2011, kl 22.03

Oh tahaks ka juba uusi riideid grinning smiley Aga hetkel pole veel mõtet... Vähemalt 62 kg peaks kaal näitama, et ma end poodi veaks ja midagi ära ostaks. Tegin täna pattu - käisin kaalul peale trenni grinning smiley See jube 67 oli kadunud ja 65, ... ilusti tagasi tongue sticking out smiley Andis kohe motivatsiooni juurde. Kuigi praegu kohe hirmsasti isutab millegi järgi. Tuleb vist tükk mullikestega šokolaadi võtta (nii hea, et mullikesed sees- need ei anna kalureid...) ja teed juua. Ning õmmelda tahaks...

Mõnusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 23. November 2011, kl 23.26

Keegi ei tahtnudki täna kirjutada smiling smiley Kirjutan siis ise oma päevast smiling smiley
Tööl pean sel nädalal aru andma audiitoritele, aga pole hullu - õnneks ei ole nii kiire ja närviline nädal.
19.30 oli mul aeroobika, sai jälle oma kaloreid kulutatud - nüüd mõnusalt väsinud.
Aga millest ma rääkida tahtsin...mu lapsel on homme klassiõhtu ja ta palus, et teeksin kirjut koera ja kohupiimapalle (nn neegrimunad, sellised väikesed õlis küpsetatud kohupiimaga) Just sain valmis nendega, nüüd vaja veel kööki koristama minna ja dušši alla. Ma kogu aeg selline ööinimene oma tegemistega.
Aga mis aroomid on köögis.. Kirju koer külmikus, kuid need pallikesed lõhnavad nii isuäratavalt - raputasin veel tuhksuhkrut peale. Aga mina...muidugi megatubli...ei ühtegi ampsu!!! No ei ole mõtet isegi selle ühega ennast narritada. Ma pole neid kohupiimapalle nii ammu teinud. Ühesõnaga lapsed ütlesid, et nemad ei ole minu tehtuid varem saanudki smiling smiley
Hommikul lõikan "koera" lahti ja pakin pallid kenasti kaasa ja saadan lapse rõõmsalt teele...
Väiksem poeg kurtis, et temal on nii nõmedad klassiõhtud, et keegi ei too miskit nii head kaasa. On lihtsal tavalised küpsised või kommid jne grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Sellised söögisõltlased lapsedki mul ... harjunud oma ema tehtud hõrgutistega...
Aga ma nüüd kööki...
Kõike ilusat Teile! Olge tublid! Kohe ongi varsti taas reede - meie järjekordne tõehetk winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 25. November 2011, kl 07.15

Tere varahommikust,
edastan oma kaalud-mõõdud: kaal täna hommikul siis 71.4kg, vööümbermõõt 77cm.
Nädala sees kohtusin korraks ka numbriga 71.2 ja salamisi lootsin, et ÄKKI, ehk äkki, õnnestub jõuda 70.9-le, aga no loomulikult mitte :-S. Aga tulemus on parem ikka kui eelmistel nädalatel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 25. November 2011, kl 07.57

Mul 65.2 kg ja vöö sama, mis eelmine nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.32

Ma olen hetkel täielik trenninarkomaan! Kahel viimasel nädalal suurendanud oma koormust ja vastavalt sellele ka minu tulemused:
spinning smiley sticking its tongue out 70,0kg ja vöö 75cm spinning smiley sticking its tongue out
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. November 2011, kl 11.35

Tere
edastan praegu oma näidud ja kirjutan pikemalt siis kui olen jõudnud teie postitused tagant järgi läbi lugeda. Kaal 63,5 kg ja vöö 72cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 26. November 2011, kl 13.40

Mõelda vaid - 5 nädalaga oleme neljakesi (Nurmekas, Sipelgasiilike, Ookean ja mina ise) kokku suutnud maha võtta 18.5 kg! Põhiosa sellest aust kuulub muidugi Nurmekale, aga see on tegelikult suurepärane tulemus!

Mirell peab ka nüüd end käsile võtma! winking smiley PlärtS aga vist on jäädavalt läinud meie duellist...

Igal juhul on mul nii hea meel, et sellised asjalikud kaalulangetajad me duellis on. Mitte ainult ei räägi, vaid näitavad tulemusi ka ette! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. November 2011, kl 16.03

Mina valmistasin täna värskekapsahautist hakklihaga ja see on nüüd minu suur lemmik. Soovitan!
[www.toidutare.ee]

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.