Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 13. February 2012, kl 16.39

Ma nägin, et oled ka arvutis ja mul on hea meel, et läheb hästi, et kaal hakkab liikuma.

Ise mõtlen, et kirjutatakse, tuleb süüa kindlatel kellaaegadel, kuid mina olen nüüd öövahetuses, ja eile sõin ainult öösel mandariini ja õuna ja usud kõht oli päris tühi. Kes õpetaks, kuidas süüa öövahetustega tööl olles.sad smiley

Ngu ma näen on sul taas rasked ajad ja kui oled magamata, siis tahad kogu aeg süüa, mul on küll nii. Kuidas preilide tervis on , on palavik all läinud. Tunnen sulle kaasa, tean kui raske on , kui lapsed haiged.

Ma hakkasin käima ujumas ja seal on ka vesivõimlemine. Hakkan seal käima, ja firma maksab meile aastas 200, et liigutaksime ennast. Miks siis seda kasutada positiivselt. Emaspäeval lähen arstle ja siis saan vastavad harjutused, mida saan teha oma haige jalaga. Nagu näha, palju käia ei saa. Aga vaatasin, et meil õpetatakse erinevate lihastele võimlemist, tuleb need siis ära õppida. Ma olen ainult palli mänginud ja muudest liikumistest suurt midagi ei tea. Tahaks ka õppida. Mul on vaja teha harjutusi käsivarrele, et saada seda lihast tugevamaks, muidu hakkab nahk lotendama.winking smiley


Vaatasin meie tabelit teises duellis, ma seal päris lõpus. Loodan olla järgmine kord keskel kuskil.grinning smiley

Lippan nüüd kööki süüa tegema ja laseme ikka rõõmsalt edasi, sest koos on ikka toekam ja vahvam

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.02

Meist on saanud head sõbrad ja soovin ilusat sõbrapäevaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 14. February 2012, kl 18.27

Ilusat sõbrapäeva sullegi.. ps! minu jaoks omab see päev veelgi erilisemat tähendust ning see päev kuulub vaid mulle (sünnipäev winking smiley ) sellepärast ennem ei kirjutanud kaa... kuigi pean sind ka oma sõbraks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.49

PALJU, PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS! Ma ei teadnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 14. February 2012, kl 22.37

Pole hullu... ega ei saagi ju kõike maailmas teada smiling smiley. Kuidas muidu nädala algus läinud? Kas said arstilt mingit tagasisidet oma jalale juba või?

Treener mul täna lubas koostada uue kava järgmiseks nädalaks ning siis juba pidavat individuaalsem see asi olema... hetkel siis n.ö kõik teevad ühte programmi ja ma tunnen et minu jaoks pole piisav... st osad lihased mida ma tahan, et treenitaks ei saa üldse koormust ning nüüd ta lubas seda korrigeerida

Lapsed seekord (v.a poiss) on haigustest ruttu jagu saanud ning olen taas langetamise lainel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 17. February 2012, kl 16.06

No, nii. Mul head udised, sel korral kaal langenud, on 99,0 ja 600 maas. Olin öösel tööl ja mõtlesin, et peab ju öösel sööma. Kuid sõin ainult mandariininja õuna, vahest kui oli suurem nälg, võtsin ja fitnessi batooni. Olin ise hommikul üllatanud, kui niipalju olin saanud maha.hot smiley

See ka vist sellest , et 2 päeva tagasi sai 2,5 tundi õues lund koristatud. Kogu terassi viskasin lumest tühjaks ja meil on päris suur terass. Ja visata tuli üle piirde. Mul olid küll käed valusad, kuid kaal tuli alla.smiling smiley

Ka nüüd lubab paar päeva tugevat lumesadu, nii, et kui käia ei saa, siis midagi ikka füüsilist teha. Nüüd siis lund visata iga päev.

Kuidas omal nädal läks, olid suured pidustused sel nädalal?

Jalaga lähen esmaspäeval arstile, eks näe, mida ta räägib. Ei saa olla normaalne, et kui vähegi liigun, siis jalg paistes ja valus.

Ja kui kaal hakkab langema, siis tuleb kuskilt, ma ei tea kust, selline energivoog, et oled kui duratsellijänes, kes ei püsi paigal smiling bouncing smiley Umbes, selline pall, kes hüppab ülesse ja alla kogu aeg.

Kas kaalul langus ja jõudu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 18. February 2012, kl 12.41

Annan vaid kaalu ehk siis 0-ring 85,6kg... hea seegi, sest taas need rõõmud külas

teiseks jõudsin just väljasõidult tagasi ja väsinud... seega kirjutan homme pikemalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 25. February 2012, kl 23.30

Kuigi sai lubatud, et kirjutan siis taaskord oli nädal kus palju tegemist (eelkõige pulmade organiseerimisega seonduv... kutseid ja nimekaarte lauale sai tehtud) ning kuidagi ei jõudnud arvutisse või kui jõudisn, siis vaid selleks, et lugeda uudised ära ning siis magama... päevad kuidagi kadusid käest. Eks nende lastega olegi nii... hommikul hakkad peale asjatama tehs süüa, koristama, mängima ning siis välja lapsega tegutsema ja kelgutama ning siis ongi juba lõuna käes ja vaja taas süüa teha ning siis pissil käimised ja magamapanek, mis vahest võib võtta lausa tunnike kui üle aja (peale kella 12.45)läheb ning selle aja jooksul jõuan ise ka magama suiguda ning siis enda üllatuseks ärkame 2-2,5 tundi hiljem üles ning siis hakkab taas askeldamine: söögi tegemine, suurem tuleb koju ja tuleb temaga rohkem tegeleda (privaat aeg tema jaoks), asjatoimetused elamises, mängimine ja siis hakkab tibude magamapanek (ca 20.30) ning ma saan alla pulmaasju tegema minna ning peale seda korraks arvutisse ning magama. Tegelikult läheb palju auru arvutis olles ka pulmariiete jmt vaatamise/otsimise peale-Eestsi on asjad mõtetult kallid... Kui aga on trennipäevad, siis jällegi olen õhtul hilja koju jõudes niivõrd väsinud, et lihtsalt ei viitsi midagi teha.

Trennist rääkides... neljapäeval toimus meil mõõtmine ja kaalumine ning sealse kaalu järgi oli mul pea 4 nädalaga maha läinud vaid kilo, mis ühtepidi mind kurvastas(b), sest tahaks ju kaalu ka alla saada, kuigi välimus on olulisem (olen ise täheldanud, et mõõdud on vähenenud, palju aga selgub alles järgmine reede kui meil mõõtmise aeg on... Samas jällegi tuleb arvestada, et lihased kaaluvad rohkem. Kui aga rääkida rasvaprotsendist ja rasvamassist kehas, siis selle 4 nädalaga on % vähenenud 1 ühiku võrra (30,5% pealt 29,5% peale) ning see kilo mis langenud ongi puhas rasvamass ehk siis summasumaarumis peaks varsti ka kaal paremini langema hakkama, sest üks hetk ei saa ainult rasva väheneda. PS lubasin treenerile, et järgmised 2 nädalat peab rangelt toitumis- ja trennikavast kinni, sest siiani olen püüdnud 75% ulatuses täpne olla, sest alati ei saa ju 10 süüa teha perele, sest muidu ma elakski 24h pliidi ees... täna on teine päev ja väike libastumine oli - sefiirikoogi tükk smiling smiley

Võtan nüüd oma pika jutu kokku... kaal näitas eile hommikul 85,4kg ehk siis -0,2kg... lootsin peale päevi rohkem aga eks see nädal sai ka patustatud ja pole ka ime...vastlad ning kuidas sa jätad vastlakuklid või hernesupi ja seajalad söömata smiling smiley.

Kuidas endal? Kas said sselgust jala asjus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 28. February 2012, kl 16.09

terekest, olen olnud siin grippis. Nina jooksis mitu päeva, nii et ninaalune on kõik katki. Ei ma tundnud maitset ega lõhnu. Nüüd täna parem ja ma mõtlesin ka kirjutada natukesmiling smiley

Ma võtsin sel nädalal juurde 400 grammi, kuid need on vist vastlakukklid, ms peidus, tegin ju ise . Ja välja tulid head, võtsin tööle kaasa ja ka teised kiitsid, siis olid tõesti väga hästi välja tulnud.

Ja kuna ma olen haige, siis joon palju ja ei liigu ka. Olen olnud peamiselt horisontaalses asendis.

Jalaga lähen järgmisel nädalal füsioteerapiasse, hakkan jälle õigesti jalga liigutama, vaatame, mis sellest tuleb, kuid arvan, et saan jala korda. Pidin minema sel nädalal, kuid ütlesin aja ära, kuna olen haige.

Ma tegin täna omale mustsõstra-avokaadosmuutit. Ma ei tea, kas kirjutasin õigest, kuid see asi on vääääääääääääääääääga maitsev ja sobib hästi vahepalaks.smiling bouncing smiley
kui oled huvitatud, siis võin anda retsepti.

soovin sulle jõudu pulmaasjade ajamisel, see teebki stressi. Kui sa soovid väheke abi või lisa infi, siis mul tüdrukud just abiellusid paar aastat tagasi ja tegid selle kõik läbi. Võin anda numbri, saad küsida, kui abi vajad. Siis vähem stressi. Kuid alati on enne tähtsat päeva kõigil stress, ei ole midagi teha.

Sel nädalal saame ka omad uued mõõdud. Kuidas omal ka läheb, pisipere on terve ja muidugi ise ka.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 28. February 2012, kl 23.34

Endal läheb tasa ja targu... ptüi-ptüi-ptüi, hetkel ka tervisehädasid kellegil pole. Söömisega on hetkel asi kontrolli all... sai ju treenerile lubatud ning tänu sellele, et ta tegi mulle 1600 asemel 1400 graafiku (minu palvel, et oleks n.ö 10-12% varu, kui ma peaks libastuma või lastele süüa tehes või toidu valmistamisel degusteerides juurde ampsama, aga ma ei tohi ületada 1600 kcal päevas). Trenniga aga nii hea lugu pole... peaksin tegema 2x aeroobne ja 3x jõusaal aga ametlikult jõuan 2x jõusaali ning ülejäänud aeg kodus kas lund rookides või siin askeldades püüan oma aeroobse koormust saada, kuigi täna võtsin teist päeva taas hoogu, et trenni teha. Mis puudutab aga mõõte, siis kindlasti on siit tulemas häid tulemusi, kuigi sealt kust ma tahaks (kõht-puus), sealt eriti ei taha maha minna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.36

Minu täna hommikune kaal 84,1kg ehk siis -1,3kg... lõpuksometi on keha hakanud aru saama, mis toimub ja ainevahetuse olen saanud tööle ning trenn-toit on hakanud kaalule mõjuma, sest arvestades, et olen siiani samamoodi söönud kui enne ja trenni maht ka sama...nüüd vaid kaalu langus ilus. Ootasin kaua seda alla 85 olevat numbrit aga lõpuks ta siis tuligi smiling smiley

Mõõdud on järgmised... ei oska öelda langust/tõusu:
RÜ - alt 96/laiem 110
VÜ - peenem 92 /laiem 104
PÜ - 104,5
reis - 63,5
Käsi - 34

Mis puudutab tabelit, siis kuna minu läpakas on katki ning ma ei tea kunas ma saan ülevaate tabeli saata aga püüan siiski kuidagi midagi valmis teha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. March 2012, kl 17.24

Minul ka väike rõõmusõnum, kaalun täna hommikuse kaalumisega 99,2, olen võtnud maha 200 grammi. Ei ole liikunud ja olen kogu nädal olnud haige voodis. Olen sellepärast 200 grammi mahavõtmise pärast hästi õnnelik, et ei ole juurde tulnud.hot smiley

Aga sinu üle on hea meel ja ma vaatasin meie tabelt, vü on sul kuu ajaga 3 cm vähenenud, hea saavutus. Tubli!

Minu mõõdud on endised, ainult käsi on pool sendimeetrit peenem.:

RÜ - 94,laiem osa 104
VÜ - 92
PÜ - 113
reis - 66
käsi - 37,5,


aga meil on ilusad numbrid sel korral ja peame nii iga nädal. see on järgmise kuu eesmärk, mida arvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.37

Teen vaid väikse sissekande... jooksen kohe lennukile, et lastega natuken sooja ilma nautida ning päikest saada, sest see talv ei mõju mulle kuidagi hästi.

Ega midagi rõõmustavat pole +900g ning liigun plussi rindel... eks oma osa on jätnud ka kolmapäevane ja neljapäevane pidustus... aga loodan siiski paremat ja uut energiat kui tagasi olen. Sulle aga seniks jõudu ja jakus ning loen kui tagasi olen

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 24. March 2012, kl 12.12

Ei jõua hetkel pikemalt kirjutada, kuna jookseme külla aga enda rõõmuks on kaal siiski langustrendil ning minu kaal on täna hommikuse seisuga 84,4kg ehk siis viimasest teatamisest -0,6kg. Puhkusel sai juurde võetud 2,2kg aga ka see kadus selle nädalaga ning see annab eriti hea enesetunde, sest selle arvelt ju langus suurem. Samas on puhkuse kaalud alati mul kiired kaduma, sest reisil sööd ju kõike juhtuvat ning organism lihtsalt koju tulles vabastab kõik nn saasta paarui päevaga ning ongi muutus näha.

Kuidas endal vahepeal läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 31. March 2012, kl 20.33

Olen olnud kauge arvutist ja midagi head ei ole. Kaal kõigub üles-alla. Tahan saada allapoole, kuid ei saa palju liikuda oma haigel jalal. Teen vahel harjutusi.
Eelmine nädal oli kiire, lapsed siin ja tööl palju. Luban kirjutada järgmine nädal pikemalt. Nüüd natuke rahulikum. Veel homme ja esmaspäeval on kiiremad päevad.
Kuidas omal nädal on ka läinud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 01. April 2012, kl 15.12

Saan nüüd natukene rohkem kirjutada.... kook confused smiley sai ahjus valmis ja tibud veel tuduvad.

Kõigepealt siis reisist... hea oli nädalaks soojal maal puhata...kuigi oli tuuline, siis unustada teema "riidekihid selga-seljast" tundus nagu paradiis, st. hommikul varajase äratuse järel oli hea alustada päeva juba kell 9 õues ning nii lõunani (kas siis vees või mänguväljakutel) ning siis peale lõunaund sai taas jalutuskäigud ette võetud. Alguses sai kohapeal jälgitud ka söömist... rohkem rohelist + liha ning vähem magusat, aga peale 2,5 päevast olekut tekkisid kõhuhädad ning ma loobusin jälgimisest ning sõin rohkem jahutooteid... sain kõhu ja organismi korda. Eks neid koogikesi sai ikka võetud, kuid teadlikult võtsin vaid igast pisikese tükikese, mitte tervet tükki smiling smiley. Kuigi väga pingsalt ei jälginud ja sõin tunde järgi, siis koju jõudes olin juurde kogunud nädalaga 2,2 kilo aga mis minu õnneks kadusid kiiresti nädalaga ning natukene läks ka peale (eks omarolli mängisid ka päevad). Viimane nädal olen ilusasti jälginud söömist ning taas aktiivselt trennis käinud. Teisipäeval ongi selle Kaalust alla "Suveks vormi" programmi n.ö lõpetamine ja eks siis ole tõehetk palju kaalu ja mõõte vähemaks jäänud olen smiling smiley Täna võin öelda, et kuigi kaal pole võib-olla nii palju langenud kui oleks tahtnud (lootsin aprilliks saad 7'ga algava numbri ette), siis ümbermõõdud on vähenenud ja mulle täitsa meeldib mu ülakeha... pole häbi õlad paljas pulmakleiti enam selga panna + kätel ka lihasekesi näha ja ei ole nii koledad kui enne... aga tahaks veel väiksemaks saada smiling smiley. Lisaks sellele annab energiat ka see, et ma saan juba aastaid kasti ära pandud riideid tasakesi selga panna... vot see on ikka hea energialaks, sest vahepeal oli juba tunne, et oma lemmikriideid ei saagi enam selga panna.

Algaval nädalal saab toimuma meil ka mõõtmine... kuna ma ise sõidan lastega kolmapäeval vara ära maale ja tagasi alles pühapäeva õhtul, siis mõõtude osas annan enda teisipäeva hommikused mõõdud aga kaalu edastan pühapäev/esmaspäev... juhul kui telefonilt ei pääse netti.

Mis arst sulle jalast rääkis? Pidid ju käima ja uurima, et miks jätkuvalt valutab ja ei lase sul palju liikuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 03. April 2012, kl 22.33

Nii taaskord on anda oma näite ning peale tänast kohtumist treeneriga võin öelda, et olen tubli olnud.. taas on muutusi numbrites ja ka rasvamass ja protsent muutus selle 2 kuulise programmi jooksul kenasti. Kui alguse soli % 34, siis nüüd 30,..% ning rasvamass on vähenenud 30,4'lt 27,2kg'le. Treener arvas, aga, et rasva on tegelikult rohkem, sest tema juures kaaludes olin kaotanud 2 kuuga 4 kilo ning pole reaalne, et 3,2 on sellest rasv. Ta ise arvas, et kuna lihaseid on juures, mis ju teadagi raskemad, siis rasva on kadunud ca 6 kilo vähemalt.

Kuna see reede ma vist ikkagi kaalu numbrit anda ei saa, siis panen kirja täna hommikuse tulemi koos mõõtudega:
Kaal 82,5 kg
Käsi 34 (0)
Vü 91,5 (-0,5)/ laiem 104
Pü 103 (-1,5)
Rü 109 (-1)/ alt 95 (-1)
reis 62 (-1,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 26. April 2012, kl 06.44

Terekest, olen olnud kaugel kõigist ja nüüd olen jälle ree peal. Vahepeal ei tahtnud midagi teha, ega ka arvutis olla, vahepeal andsin oma kaalu teise, kuid eelmine nädal olin surnud seisus. Kaal seisab, ei tea, mida teha. Kohutav magusaisu on. Olen samas kaalus ja mõõdud annan järmine nädalal, kui tuleme reisult tagasi.
Sinu pärast on mul hea mel, et oled alla saanud ja mõõdud on väiksemad. Kas käid veel eratreeneri juures.
Aga palun kergemat karistust ja loodan, et kirjutame edasi, ei ole ma kuskile kadunud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 29. April 2012, kl 20.56

hej, pole hullu. Eks ta nii olegi, et kui on mitu kohta kuhu kirjutada, siis on justkui naljakas ühte ja sama juttu, kasvõi teises sõnastuses korrata. Vähemalt on meil see teema mõõtude edastamiseks siis smiling smiley

See, et vahel tõusud ja mõõnad on ka normaalne... eks mul endalgi siin üks nädal ilus pluss, teine nädal kaas taas tõusuteel ja nii vahest paar nädalat ja kui ma mingit ekstreemsemat shokki kehale ei tee, siis ei lange kaa vmt. Üldse on keha kuidagi loius oleksu ning tänu sellele, et tegin taas LPG massaazi läbi, siis on kaal ilusasti langema hakanud + mõõdud on ka juba täitsa talutavad... kuigi ideaalini on veel pikk tee smiling smiley

Kuhu siis puhkamas käisid? Kui enne ei suhtle siis järgmine nädal on taas mõõtude tõehetk ja loodame, et on siis mille üle rõõmustada smiling smiley

Ahjaa... kuna taas tegin läbi kevadise puuvilja- ja juurvilja joogi dieedi, siis sain kaalu 1,5kg vähemaks, kuid see pole see mille pärast ma seda tegin vaid pigem ikka selleks, et saada energiat juurde ja nahale on see ka hästi mõjunud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 03. May 2012, kl 08.25

olen saaremaal juba nädal aega ja mul ei ole arvutit kaasa, lähen soome pühapäeval tagasi, siis kirjutan pikemalt ja mõõdame ka. Olen külas ja kiiruga lasin paar rida siia, näeme
siishot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.24

hej hej... mõtlesin juba, et oledki kadunud asjade nimekrijas, kuna ka duelli sa pole sidet andnud. Tore, et tagasi ja jään ootama su kirjutist.

Mis puudutab mind, siis minu näidud on järgmised:
Rü alt 95 ehk -1cm
üld 104,5 ehk - 5,5cm
Vü kesk 90 ehk - 2cm
laiem 102 ehk - 2cm
Pü 102 ehk - 2,5 cm
Reis 62 ehk -1,5 cm
Käsi 34 ehk 0 cm

Kaal 80,6 ehk -3,5 kg


Ega ma midagi halba nende näitude kohta öelda ei oska. Oma soovnäitudeni on veel pikk tee (ca 5 kuud arvestades eelnevaid muutusi) aga indu annab see, et igalt poolt on vaja veel 9cm maha saada, v.a Vü. Vü selle eest aga 17cm.... huvitav huvitav kas selle ka kunagi saavutan hot smiley

Eile toimus mul mõõtmine ka personaaltreeneri juures ning kuigi mõõdud on ilusasti läinud, siis surprise surpire rasva % on langenud 0,2 pügalat (27,0%) ning rasvamass on hoopis 0,5kg tõusnud (27,7kg). Treener ei osanud ka selle kohta midagi kosta, kuna loogiline oleks olnud, et tulem oleks pidanud olema hoopis parem... arvestades mõõte. Kahe nädala pärast lubas uuesti vaadata ning siis teeb treener ka mõõtmised kalibreerimismeetodil ning eks see annab parema ülevaate, kus mul siis vaja rohkem trenni teha vaja ja kus siis see rasvake pesitseb... ise võin öelda, et vöökoht on see suurim murekoht

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: fiskars
Kuupäev: 18. May 2012, kl 20.26

Tere, olen vist reelt kukkunud, mul on siin nii palju tegemist töökohtadega, et ei jõua isegi arvuti, vahepeal olime ära reisil ja nii need nädalad mööda veerevad. Kaal on mul paari nädalaga läinud alla paar sada grammi, oleks hea, kui saaks rohkem.smiling smiley
Kuidas omal läinud, mõõdud annan järgmine kuu algul, kui sobib.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "KOOS ON TOEKAM" fiskars ja lohekene
Saatis: lohekene
Kuupäev: 20. May 2012, kl 19.47

Tere... pole hullu. Eks mul endalgi see kuu natukene kiire ja segane... taas üle pika aja tööl ning püüan sellega harjuda + suvepeo ettevalmistused + lapsed jne jne jne. Panen sulle kirja eelmise kuu näidud ning loodetavastis järgmise kuu alguses saad siiski numbrid saata.

Mis puudutab minu kaalu, siis olles 0,5 nädalat maal panin taas põntsu kaalule + 1 kilo juures ja nüüd pean taas 83 kilo pealt alla liikuma hakkama... ohh õuduste õudust... juba paistis 7'ga algav number ja taas kisub 85 peale... kuidas ma nii küll 75 kilo juuliks saan... kas on häid ideid?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.