Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.19

................Karukene..Helissa..kix00..jänespüks..Ümarvorm..Mary31..Mailikene..pätu
Pikkus...........174........165......175.......171.............164.........162.........170........165
Stardi kaal..108,4.........87........97.......95,6............77,4........72,4.........81.........88,6
Eesmärk.........85..........75........75.......70,2..............69............63.........69...........66

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.38

Võttis aega, mis ta võttis... aga asja sai...
Ei olnud nädalavahetusel üldse võimalik arvuti juurde pääseda...
Isegi Kanepi poolfinaal ja finaal jäid nägemata sad smiley
Nüüd aga... Mis te arvate sellest, kui teeks sellise reegli, et kes mingil põhjusel leiab, et tema ei viitsi, ei taha, ei jõua või mis iganes muul põhjusel jätkata kaalu langetamist, kirjutab sellest meile kõigile ka. Kas siis selleks, et siiski leiaksime üheskoos jõudu teha katkestajale selgeks, et ikka tasub jätkata. Või siis lihtsalt selle pärast, et me ei ootaks ja loodaks, tema tagasi tulekut...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 24. October 2011, kl 10.31

Tore, et numbrid nüüd kõik ühes kohas kirjas ning loodan, et see teine rida hakkab kiiresti kahanema smiling smiley
Mina olen selle reegliga nõus! Ilma toetuseta ongi kaalulangetamine raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 24. October 2011, kl 11.29

Tegin ka ilusama tabeli winking smiley Sinna siis lisame iga nädal uued näidud smiling smiley
Vajutage järgnevale lausele.

Tabel ilusamal kujul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 24. October 2011, kl 13.24

ma juba ehmatasin ära et mind pole uues tabelis
Kuna nimi veid valesti kakukene olen karukene
Kui enam muuta ei saa siis sobib kakukene samuti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 24. October 2011, kl 15.15

Muutsin ära smiling smiley enam ei ole KAKUKENE, on KARUKENE.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 25. October 2011, kl 08.32

Tänan

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 25. October 2011, kl 11.14

Kuidas teil langetamine läheb?
Minul esmaspäeval näitas kaal sama numbrit mis reedel. See on väga hea saavutus...
Aga täna hommikul oli 0,7kg juures... See on see BabyBackis söödud õhtusöök confused smiley
Täna lähen squashi mängima ehk läheb paremaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 25. October 2011, kl 13.01

Ei edene ka eriti hästi, õhtune näksimine ei taha kuidagi kaduda. Eile sai küll üks korralik kepikõnd tehtud ja täna ka ilus ilm, tuleb kõnd plaani panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 25. October 2011, kl 17.21

Kahjuks näitab ka minul kaal tõusu. Kuigi oma liigutamiste peale ... Eile näiteks veetsin tunni vesiaeroobikas, siis ujusin veel pool tundi peale ning enne magama minekut tegin veel tunnise ja lutuskäigu kuna oli seltskonda kellega minna, ei raatsinud maha jääda, kuigi mõistus ütles küll, kas ikka üle ei pingutaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: kix00
Kuupäev: 25. October 2011, kl 19.35

Minul näitas laupäeva hommikul lausa 2 kg tõusu. Kahjuks ongi minu organismil see komme, et ta kogub vett ja kui ma mõnel päeval lähen väga hoogu vee joomisega, võib see mulle kaalunumbriga kätte maksta. Kohe kardan reedet, sest ei taha ju et kaal plussis kohe oleks.
Täna oli tagasilöök ka. Kuna minu peres polnud just kõige toredamate uudistega päev, siis ostsin endale väikese(50g) shokolaadi ja sõin selle ära. Jah, ma tean aga närv oli must mis must! Homme siis jälle pea püsti ja langetama.
Liikumas ma praegu käia ei jõua, sest nühin hommikust õhtuni (üli)koolipinki. Liftid asendan muidugi treppidega ja auto pargin kaugemale aga sellega asi piirdub. Õnneks pakutakse meie koolis väga maitsvat ja tervislikku toitu smiling smiley

Mary31 - oled tubli töö tabeliga ära teinud ja see google'i variant on väga vinge!

Niisiis. Jätkame samas vaimus ja püüdleme oma ilusama mina poole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 25. October 2011, kl 20.07

Minul näitab kaal hetkel -100 grammi smiling smiley asi seegi!
Haiguse tõttu pole trennis käinud ja liikunud ka ainult kodus 3 toa vahel..
Homme ehk enesetunne parem ja saab õue kasvõi niisama jalutama minna.

Soovin teile kõigile palju tahtejõudu ja positiivset suhtumist- see viib edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. October 2011, kl 09.33

kaal ikka hüpleb kohutavalt... Täna oli siis kaal sama mis reedel... no on ikka küll...
Me lähme täna töökaaslastega BabyBacki lõunale... No on seda jama siis nüüd vaja... Pean mingit salatit seal sööma... No ei saa seda ribi seal endale lubada confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 26. October 2011, kl 22.28

Mina ilmselt kuskil samas kaalus, aga homme varahommikul lennukile ja reede õhtuks tagasi. Aga ...eks seal vahepeal muudkui toidetakse...Seega, kaaluda saan laupäeva hommikul alles ja ma kardan, et minu iseloom küll kõigile einetele "ei" ei suuda öelda...Eks laupäev näitab.
Jaksu ja iseloomu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 27. October 2011, kl 09.28

Ikka täitsa väsitav on kui lapsed koolivaheajal ära on tongue sticking out smiley
Igal õhtul kuskil väljas abikaasaga on ikka raske tongue sticking out smiley
Ja kaalule see ka kohe kindlasti hästi ei mõju winking smiley Küll aga tujule...
Seega võtan mina homme väga hea tujuga vastu oma + kilod...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 27. October 2011, kl 21.03

õhtust kõigile,
käisin täna jälle vesiaeroobikas ja hiljem ujusin veel pool tundi. Ausalt öelda ootan homset hommikust kaalumist lausa sportliku huvigamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 27. October 2011, kl 22.16

Jalutasin täna 45 min smiling smiley Tunne on hea ning ootan samuti kaalumist. Esimest korda on toitumine tasakaalus ja ära söödud 93 %. Kusjuures füüsilist tegevust ma kirja ei pane.

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.28

Hommikust kõigilesmiling smiley
Täna hommikune kaal 95,5kg seega -0,1kgmoody smiley Asi seegi vist. Mailike, miks sa füüsilist tegevust kirja ei pane?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.35

Hommikust

Kaal näitab 79,8 kg ehk -1,2 kg juhhhuuuuu spinning smiley sticking its tongue out

Füüsilist tegevust ma ei pane kirja sellepärast, et olen valinud füüsilise aktiivsuse taseme juba niigi, mis on vähene liikumine 1-3 korda trenni nädalas. Selle põhjal arvutatud ka natuke suurem kalorinorm päevaks. Kui ma hakkaks nüüd igat sammu veel sisestama, siis sööksin üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.38

nagu mina ennustasin on mul taaskord + nädal... Aga noh pole viga... See on viimane nüüd tükiks ajaks!
Minu kaal on 72,8kg ehk + 0,4kg
Mina ei pane ka füüsilist tegevust kirja. Kunagi panin aga enam ei viitsi vist ja tean et tegelikult tuleb seda kokku päris korralikult... 1-2 korda nädalas squashi, iga päevaselt selga ja õlga tugevdavad harjutused, üldist vastupidavust tugevdavad harjutused jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.06

Kaunist päikselist hommikut kõigile! Kui langetamisnädal ei alanud just kõige paremini, siis nädala teine pool on rõõmustav, täna siis kaalunäit 85,9 -1,1, pole ju paha. Loodan vaid, et nädalavahetusel jälle libastumisi ette ei tule. Iseloomu ja jõudu kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.11

Tere Hommikut
Mina olen vaid 200g alla võtnud
Loodsin rohkem
Siis 108,4-200g 108,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.34

Nii. Minul siis samuti + nädal, nagu oli arvatagi. Kahjuks ei ole ma ka asjasse süvenenud, sest kohutavalt kiire on olnud ja olen söönud siis kui juhtub. Homsest saab hullumaja läbi ja saan rahulikult keskenduda oma eesmärgile.

Kaal siis 97,8 (+0,8)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 28. October 2011, kl 09.40

Panen SIIA vahele ka tabeli...
Täiendasin seda vahepeal... Kui keegi tahaks midagi veel lisada või muuta midagi, siis öelge aga julgelt välja.
Nüüd veel puudu ümarvormi kaalu number, mille saab homme, ja ka pätu oma... Temast ei ole küll vahepeal kuulda olnud midagi...

PS! Tabeli nägemiseks vajutage kirja alguses SIIA peale

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 29. October 2011, kl 08.32

Hei-hei!
Rõõm suur. Hoolimata keerulisest nädalast on tegemist miinusnädalaga. Kaal oli täna hommikul 76,7. Seega, eelmisega võrreldes miinus 700gr. Tõesti olen rõõmus.
Jaksu ja rõõmu, kaaslenagetjad! Ja Maryle erilised tänud uhke tabeli eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 30. October 2011, kl 18.40

Tundub, et oleme pätu kaotanud...
Igal juhul leiate tabeli ikka samast kohast winking smiley
Ja tore, et teile tabel meeldib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 31. October 2011, kl 07.15

Tere Hommikut
kas keegi oskab soovitada kuhu trenni minna Tartus
Nii sama see kaal ei taha kuidagi alla minna
Käisin Tammekal trennis aga suht paha oli seal olla kuna kõik teised olid köhnad.
Tahaks minna kuskile kus käib mõni suurem inimene samuti.
Kas keegi teab soovitada

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.37

Mina käin Eedenis Planet Spordis, kohtab igas mõõdus trennitajaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 31. October 2011, kl 22.04

Õhtust kõigileeye rolling smiley
kuidas lähebconfused smiley nädalavahetus oli endal tagasilöögiga, nüüd jälle trennist tulnud, olemine on iseenesest mõnus, aga kaaluga ei saa mitte rahul olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 01. November 2011, kl 15.51

ei edene üldse..sad smiley
tööstress kohe ajab poodi magusat ostma.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.