Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 01. November 2011, kl 21.25

mina käin Tallinnas Kadrioru spordiklubis squashi mängimas winking smiley see on ikka nii mõnus winking smiley
Ja praegu käin veel lisaks füsioterapeudi juures, et oma seljavalule leevendust saada või siis kaotada see sootuks. Mulle tundub seal käimine väga kasulik olevat. Nii palju saab teada endast ja enda kehast, et see on lihtsalt uskumatu smiling smiley
Aga nädal algas sama kaalu juures, millega lõpetasin reede... Ma arvan, et see on päris hea, aga kahjuks endaga rahul olla küll kuidagi ei saa...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 02. November 2011, kl 09.37

Sama siin, nädalavahetus sünnipäeval käimise tähe all ja ikka iseloomu ei jagunud. Kõike head ja paremat sai nositud. Nüüd siis trennitama ja tahaks loota, et kui maha ei lähe, siis seis vähemalt sama jääks kui eelmine nädal.

Edu ja jaksu kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 03. November 2011, kl 18.03

No nii... hommikul siis vaja taaskord astuda kaalule...
Põnev...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 03.11.2011 18.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 03. November 2011, kl 20.06

Oi-oi. Ma kardan homset. Kui ilmselt veel täna olin enamvähem samas kaalus, siis nüüd on just õhtusöök lõpetatud ja see oli nii rammus ja hea ja mõnus, et nyyd on pilgeni-pilgeni täis kõht, vaalaskala tunne ja täitsa pommikaal. Ohjah, seda aplust.
Tegelikult pole terve nädal midagi jälgida saanud. Pikad päevad ja stress. Nii tööst kui kellakeeramisest. Ma tean, et pean tublimaks hakkama...Aga järgmisel nädalal on veel sünnipäev ka. Aga ma pole alla andnud, võtan homme hommikul oma lisandunud raskuse sirge seljaga vastu.
Teile, mu sõbrad: edu. Kerget edu! on vist sobilik soovidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 04. November 2011, kl 07.32

Hommikust! Tänane näit siis 86,0 seega 100 gr juures, kurb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 04. November 2011, kl 08.31

Hommikust!
Mul sama lugu minu hommikune kaal 95,7kg seega +200grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 04. November 2011, kl 08.47

Hommikust,

Minu kaal näitab 80,1 ehk siis +300 gr...
Raske nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.08

TERE tore mina olen siis 600kg raskem
Et siis 108,2kg pluss 600 108,8kg
Tuju täitsa 0 Lootsin et olen kohe paaar kilo kergem .
Kuna 2 põeva ei saanud suutäitki süüa Kuna olin kohugrippis
Istusin vaid vetsus. angry smiley AGA alla ei anna Tahan jõuludeks vähemalt 10 kg kergem ollaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.07

Pikem hala oli mult postitatud juba eile, täna siis viljad: 77,9 ja seega +1,2kgsad smiley
Karukene: su postitus tõi muige suule: TERE tore mina olen siis 600kg raskemsmiling smiley)))
Aga, et järgmine nädal oleks kergem - Meil kõigilsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.10

Mina olen veidi siiski alla võtnud...
Nimelt kaalun 72,1kg ehk -0,7kg eelmise nädalaga võrreldes. Päris tore... Viimati kaalusin nii palju/ vähe enne teise lapse ootele jäämist smiling smiley
Aga kaaluni mis oli enne esimest last on veel 10kg... ja selleni milleni tegelikult tahaks on veel lisaks 7-10kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.13

Tundub, et see nädal on vastupidine eelmisele...
Ootame veel kix00'i ka ära ja siis saab kindlasti öelda, mis tulemused on...
Kuid hetkel tundub küll, et kellel eelmine nädalal langes sellel nüüd tõusis ja vastupidi...
Järgmine nädal siis teeme nii et terve rida oleks roheline... ehk siis kõigil langeb või jääb samaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 05. November 2011, kl 11.06

Panen siis vahepeal jälle tabeli lingi...
Loodetavasti kix00 ilmub ikka välja...

Tabeli link

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 07. November 2011, kl 08.51

Tere Hommikut
Sain kah terveks.
Täna hea olla juba.Aga trenni veel ei jõua minna . Kolmapäevast loodan jälle trenni saada.
Aga minu jaoks imelik see ,et pole pea 5 päeva midagi süüa saanud Vaid joonud. Ja kaal tõusis pea
3 kg. Just arvasin et kaal läheb kõvasti alla, Või on kaal katki läinud,
Loodan ,et kaal alaneb mitte ei tõuse enam. Ja nüüd veel enam kui sõõma saan jälle.
Kas kellegil veel kõhugrippiga kaal tõusnud mitttte alanenud.
Minu tuju angry smiley 3 nädalat pingutamist ja pea samas kaalus tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.34

Omq jah!
Väga huvitav, et sul kõhugripiga kaal tõusis...
Enamasti ikka langeb kõigil ja siis tõuseb tagasi kui vedelik taas pidama jääb sisse.
Aga ehk läheb see kaal sul nüüd ka kergemini alla uuesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: kix00
Kuupäev: 08. November 2011, kl 07.30

Nii. Mina olen siin. Ei olnud võimalust arvutisse tulla, sest see otsustas vahepeal katki minna. Minu kurvaks uudiseks on see, et 97,8 kg-st on saanud 100,5. Ehk siis 2,7 kg. Mul pole õrna aimugi kust see tulnud on ja see teeb tuju kohutavaks, sest ma ei taha selline enam olla. sad smiley sad smiley sad smiley See on nii rusuv tunne ja vahepeal käivad ka alla andmise mõtted peast läbi sad smiley
Karukene. Meil sinuga siis topelt vaev nüüd kaal alla saada....Teeme ära eks?winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 08. November 2011, kl 14.31

Mina alla ei anna .
Nüüd pingutan veel rohkem kui enne.
Aga ega kerge pole.Täna läksin veest paiste . Pole veel seda juhtunud Et lähen vett täis.
Isegi mitttte raseduseaeg.Siis homme trenni asemel arsti juurde.Ei julgenud hommikul kaalule astuda kujutan ette mida see näitab.Kui veel vesi kah sees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: kix00
Kuupäev: 09. November 2011, kl 07.26

No minul on peale rasedust nii, et kui on mens. siis olen vett täis. võin julgelt arvestada et 2-3 kg tuleb juurde. Ja oleks siis hea et need kähku läheksid, oh ei. Kui arsti juurde lähed, anna teada mis ta ütleb selle kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 10. November 2011, kl 10.06

Rääkige, mida huvitavat või vähem huvitavat olete teinud, et kaal ikka allapoole liiguks?
Mina ei ole midagi muud teinud peale kõige kirja panemise.
Ma ei tea, kuidas teil on, aga mina olen kogu aeg väsinud sad smiley Mitte midagi ei tha teha sad smiley Ainult süüa tahaks paremini... Täna teen kõrvitsapüreesuppi (minu uus avastus, et see on hea eye popping smiley). Siiani ei ole mulle mitte miski kõrvitsaga maitsenud. Suppi panen: kõrvitsat, kartulit, porgandit, piima, merevaiku, puljongit ja kaunistuseks veidi peekonit winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 10. November 2011, kl 16.59

Tereeye rolling smiley
Mina olen samuti keetnud endale juurikatest suppi, mille ports annab ehk 100 kuni 150kcal. Siis avastasin, et õhtune kreeka salat muidugi enda tehtud) viib päeva tasakaalu, küll pisut rasva ja valke üle, aga päevased kalorid lõhki ei ole. Lisaks sellele peale reede hommikust kaalumist olen teinud korra kepikõnni, käinud vesiaeroobikas (see on ka täna plaanis) ja teinud ühe tunniajase kiirkõnni. Eks siis ole nähe, mis homme kaal näitabconfused smiley Aga seniks jaksu meile kõigile, sest ausalt öeldes nii mõnigi päev on lihtsalt varem magamagi mindud, sest kõht lööb näljast pilli, eriti veel peale vesiaeroobikatsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 10. November 2011, kl 17.20

Mina hakkasin nüüd jõusaalis käima. Lasin endale kava teha ja see nädal olen juba 2 korda seda teinud, homme ka plaanis jõusaali minna. Kurb asi on aga see, et kaal on natuke tõusnud, kuigi toitumine on olnud tasakaalus. Samas enesetunne on paranenud, jõudu ja jaksu on rohkem ja imede ime, kuid magusaisu on taandunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Getuu
Kuupäev: 10. November 2011, kl 18.35

Tere! Sooviksin Teiega liituda, kui see on veel võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.34

Tere hommikust kõigile,
Minu kaal täpselt sama, mis eelmiselgi nädalal ehk 80,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.21

Hommikust smiling smiley
Mina olen ka samas kaalus tongue sticking out smiley ehk siis 72,1kg

Ja Getuu kui sa tõesti viitsid ja tahad, siis usun, et keegi pole vastu kui sa meiega liitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Helissa
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.40

Nii, nii lootus pole veel kadunud, et kaal ehk kunagi ka langema hakkab, aga vaatamata igapäevasele trennile on tulemus 86,6 ehk ei midagi maha aga juurde küll. Ja nüüd siis kõik nädalavahetused järjest kuni aastavahetuseni välja sünnipäevad tulemas. Ah kui vaid iseloomu jaguks vähem suhu pista...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.44

Hommikustsmiling smiley
minu kaal täna hommikul 94,5kg seega -1,2kg võrreldes eelmise nädalagahot smiley on kohe tõesti hüppamise tunne, alistatud on see kaua oodatud 95kg piir ja motivatsioon on laes. Loodan, et nädalavahetus tagasilöökiga ei lõpe. Getuu võiks tõesti kampa tulla, siis saab kaheksa vaprat ka arvuliselt kokku.

Valikud: VastaOsunda
hot smileyRe: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.42

Tere kõigile
Mina samuti see nädal veidi kergem
108,3 SIIS -500gr aga see samuti asie.spinning smiley sticking its tongue out
Kahjuks trenni veel minna ei saa.Aga loodan et varsti jäll tervis tagasi.
Ja siis täies hoos edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 11. November 2011, kl 17.27

Hei-hei!
Ikka veel tõusujoones 78,2 hommikul. Eelmise nädalaga siis + 300gr.
Ausõna. Ei anna alla! Olen tublim. Järgmisel nädalalsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. November 2011, kl 09.40

Tere

Minu kaal oli eile hommikul 100kg. Eelmise nädalaga võrreldes -500g. No asi seegi. Eks siis paistab kas hakkab alla minema!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 12. November 2011, kl 15.25

No nii tabel siis valmis...
Paistab et Getuu siiski ei liitu meiega.

Tabel siin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 14. November 2011, kl 21.41

Õhtust kõigile,
oleme teistega võrreldes nii vaiksed, et leidsin meid juba teise lehe pealt. Kuidas lähebconfused smiley endal oli nädalavahetusel tagasilöök, eks see isadepäev andis tunda. Näis kas jõuab reedeks vähemalt sama numbrini, mis eelmisel reedel. Eks nüüd tuleb jälle endale piitsa anda, et füüsilise rabelemisega asjad ära parandada. Rääkige ka midagieye rolling smiley Jõudu ja jaksu meileeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.