Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 06. December 2011, kl 08.24

Hommikust alles jäänutelespinning smiley sticking its tongue out
Nii näeb tabel tunduvalt parem välja, ma mõtlen ilma tühjade väljadeta, kuigi meie nädalane kaalulangetus kokku oli 0confused smiley See ilmselt motiveerib rohkem, et kuidas siis nii, kui suure panuse ma sellele ise andsinconfused smiley Aga jõudu meile alles jäänutelethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 08. December 2011, kl 12.16

Homme on siis reede...
Ootan väga seda homset näitu! Ja loodan ikka kõige paremat the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.14

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out
minupoolne selle nädala panus on jällegi väga väike, minu kaal täna 93,3kg seega -0,1kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mailike
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.33

Hommikust kõigile,
Kaal näitab 78,2 ehk siis -300 gr, jeee smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.09

Minagi võtsin vähe alla... kaalusin täna 70,7kg ehk -0,3kg
Aga siiski olen väga rahul endaga! Ja teie - jänespüks ja Mailike, võite ka ikka väga, väga rahul olla endaga!

Lisan ka tabeli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 09. December 2011, kl 13.12

Ehhh...77,6 ehk + 700gr jälle tagasi. Nii juhtub, kui neljapäeva õhtul korralik kõhutäis hiinakat manustada.
Ehhh: kurb ja nördinud, lootsin miinusnädalatsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: KARUKENE
Kuupäev: 09. December 2011, kl 15.39

TERE Mina kaalun täna siis 108,2 -1kg
Hea seegi kohe jõulud ja siis jäle kg tulevad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 11. December 2011, kl 10.49

Mina jälle oma tabeli lingiga siin winking smiley
Jäin reede õhtul haigeks ja nüüd siis külmetan ja valutan kurku... söögiisu pole ollagi confused smiley Joon nurmenuku teed vaarikamoosiga ja veidi söön ka kõrvale... Täna hommikul näitas kaal 69,5kg... See ei ole ilmselt väga hea confused smiley Nii kui söögiisu tagasi tuleb, söön end ilmselt lolliks... Kuidas siis nüüd küll käituma peaks, et siiski jääks see kaal enam vähem samaks...

Tabeli link siin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 13. December 2011, kl 08.26

Hommikust,
võiksid proovida teha mingit lahjat suppi juurikatest: söö nii et kõht täis ja nälga ei tunneks, aga kaloreid annab vähe. Seniks head paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 13. December 2011, kl 09.07

Hommik smiling smiley
Tänud jänespüks smiling smiley Kuid on juba hilja... Nimelt eile oli siis nii palju parem olla, et söögiisu oli tagasi. Kuigi ega ma üle normi ei söönudki... Aga sellegi poolest olen üle 70 taas winking smiley aga eks see ole arusaadav ka... Ainult et ema oleks võinud oma seenepirukat mitte teha confused smiley Mõnes mõttes ikka jube jama kui ema on lähedal ja küpsetab head-paremat confused smiley Aga enamasti on ikka hea ju... Ja lõunal sooja seenepirukat süüa... supper smiling smiley
Täna on palju hullem päev... Nimelt pojal sünnipäev... võileivatort on juba külmkapis valmis... Kartulisalat ootab veel tegemist ja no shokolaaditort ka veel... Oh jah... Saab raske olema tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 13.12.2011 09.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 13. December 2011, kl 10.24

See kõik on paras katsumus. Kõik head asjad ja korraga. Aga katsu tugev olla. Lihtne on öelda, aga oi kui raske teha. Endal on reedel ränk katsumus eesangry smiley Vaja kahel peol osaleda, eks näis kuidas läheb. Jõudu meile siissmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 13. December 2011, kl 11.39

õige jutt...
Raske aeg on alanud või kohe algamas... Ja see kestab aasta lõpuni...
Jõudu meile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 15. December 2011, kl 10.11

No nii kaks pidu selja taga... Üks veel täna ja järgmine homme...
No on nädal confused smiley
Igal juhul hetkel olen küll hästi esinenud tongue sticking out smiley Kaal siiski langeb smiling smiley
Eks paistab kas homme ka veel on miinus ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 15. December 2011, kl 12.42

Tere,
siis oled väga tublithumbs up pea vastuthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 16. December 2011, kl 08.23

Tere hommikust kõigilesmiling smiley
minu tänane kaal 93,2kg võrreldes eelmise reedega -0,1kgconfused smiley Praktiliselt kaal seisab juba neljas nädal, kui nii edasi läheb, siis sel aastal ma vist 93kg piiri ei alista.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.24

Tere hommikust smiling smiley
Kus juures jänespüks minul seisis kaal üheskohas peaaegu 2 kuud... Tilbendas seal 72 ja 73 vahel...
Väga nõme oli see aeg... Aga nüüd on juba veidi parem smiling smiley Nimelt täna kaalusin 69,5 kg ehk -1,2kg juhhuuuu hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.09

Mary31, sa oled tõeliselt tublithe finger smiley käia läbi kõik peod ja näha veel oma kaalunumbrit, mis algab 6. See motiveerib täiega. Usun, et tean seda tunnet, mida sa tunned.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 16. December 2011, kl 12.33

Tänud jänespüks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 16. December 2011, kl 17.55

Õnnitlused Mary'le!!!
Minu kaal ka ikka seismas. 77,5 täna siis. Miinus 100gr eelmise nädalaga võrdluses. Suur seisak. Nuta või naera. Aga kui aus olla, ega ma siin pühade-eelsel ajal eriti pingutanud ka polesad smiley
Jaksu ja meelekindlust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 19. December 2011, kl 09.55

Hommikust!
Karukene ja Mailikene on kuskile kadunud... Ehk ikka ilmuvad välja smiling smiley

Tabel ka vahelduseks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.24

Hommikust neile kõigile, kes me alles olemespinning smiley sticking its tongue out
minu tänane kaal 93,2 kg täpselt sama, mis eelmine nädal smiling bouncing smiley kuigi täna tunnen sellest isegi rõõmu smiling bouncing smiley olen nimelt pisut tõbine ning siis ma kipun ikka igasugust kraami suhu ajama, et seda kehva enesetunnet peletada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.25

Ohjah. Mul on täitsa piinlik teie kõigi ees. Teie tublid, mina mitte. Eks see pühadehooaeg on alanud ja ma juba tean ette, et kuni 2. jaanuarini läheb kõik samamoodi. Ja minus ei ole seda iseloomu, et paneks kahvli enne tühja taldrikut ära või jätaks mõne koogi tegemata ja maitsmata. Seega: ma ei loobu oma kaalulangetamisest, aga need kolm nädalat aastast ma orjan kõhtu ka paitan maitsemeelt. Kurjustage nüüd siis minuga. Tabelirikkuja selline nagu ma olen.
Täna hommikul siis 78,7sad smiley
Aga muidu: imelist pühadeaega!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 23. December 2011, kl 20.27

Õhtust Ümarvormeye rolling smiley
ei pea mitte ennast halvasti tundmasad smiley muide mina alustasin siin kaaluga 87kg mais 2010.a moody smiley siis alustasin kuskil 92kg ja siis tulin tagasi 99,3kgconfused smiley see on muidugi omaette saavutus. Momendil on see teine duellhot smiley kix00 oli ka meeskonnassmiling bouncing smiley see kõik ei ole paha pärastgrinning smiley ma lihtsalt otsin seda oma teed, et mitte olla lihtsalt kuival vaid leida see kesktee, millega ise ka nagu lepiks ja rahul
olekseye rolling smiley häid pühi tüdrukudeye rolling smiley otsige ja leidke iseennast

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 23. December 2011, kl 22.41

Ei ole minulgi midagi positiivset... Võtsin kõik tagasi, mille eelmiseks nädalaks olin kaotanud tongue sticking out smiley
Ise väga õnnetu ei olegi see kord, sest ma andsin endast kõik võimaliku, et kaal suur oleks tongue sticking out smiley No lihtsalt igasugused isud ja tujud...
Minu kaal siis nüüd taas 70,7kg ehk + 1,2kg...
Aga vaatamata kõigele mulle täitsa meeldib kaalu langetada... Ja mulle meeldib see tervisliku toitumise "kräpp"...
Ümarvorm sul on täielik õigus! Praegune aeg ei ole tore langetamiseks tongue sticking out smiley Uuel aastal uue hooga smiling smiley Praegu püüame mitte liialt masenduda oma näitude üle lihtsalt ja naudime pühi!
Häid pühi teile kallid kaaslased!!!

Ja üks kord me võidame nii kui nii!!!

Lisan lingi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 30. December 2011, kl 08.37

Tere hommikust kõigilesmiling smiley
minu täna hommikune kaal 92,6kg võrreldes eelmise nädalaga -0,6kg hot smiley see on nüüd küll jõulukingitus iseendale, sai see 93kg tänasega siis alistatud, ehk hakkab see kaal nüüd lõpuks liikumaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 30. December 2011, kl 09.21

Tere hommikust smiling smiley
Sa oled ikka väga tubli jänespüks! Sellisel ajal ja kaalulangus! Vinge!!!
Minul tõusis jälle tongue sticking out smiley Ega väga ei üllata... Aga noh... ma arvan, et seda kergemini see alla läheb järgmine aasta tongue sticking out smiley Mina olen praegu siis 71,2kg ehk +0,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 30. December 2011, kl 11.49

Ma tahaksin kõige parema meelega öelda, et mu kaal on kindlasti katki...
Aga, tühjagi ta on. 79,6 oli hommikune tippsaavutus. Kurb, aga tõsi. Samas: eks ma olen ikka kõike põske pistnud kasmiling smiley
Uhket aastavahetamist!
Uuel uue hooga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 30. December 2011, kl 12.40

Suur tänu, Mary31thumbs up
Head vana aasta lõppu, ilmselt kohtume uuel aastal, sest läheb väga kiirekssmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 30. December 2011, kl 12.44

Nüüd veelkord, sai vist valesti ennistconfused smiley
Ümarvorm, uuel aastal uue hooga, head vaana aasta lõppu sulle kasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 01. January 2012, kl 17.28

Head uut aastat!!!
Oleks ju kena kui see algaks kenade numbritega... Kuid ei midagi tongue sticking out smiley
Aga selle eest see aasta lõppeb küll nendega!!!thumbs up

Me oleme veel tublimad kui eelmine aasta!!! Tegelikult olime ju päris tublid... Kuigi oli ka veidi halvemaid aegu... Aga me ei loobu ja oleme väga tublid ja kaotame veel palju kilosid smiling smiley

Tabeli link ka

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.