Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 08. December 2011, kl 19.47

Hey!

Kahjuks eile oli väga kiire ja siia lihtsalt ei jõudnud.Annan teada,et alates eilsest liitusin ka figuurisõprade seltskonnaga ja olen rahul.Hetkel näitab kaalunumber täis kõhuga 89,3 yeee grinning smiley seadsin endale sihi kaaluda rannahooajaks 68kg!!!Aga annan kuni aasta lõpuni siia ikka teada,et palju õnnestus aastalõpuks alla saada ;D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.37

Hei!

Minul eelmise nädalaga võrreldes +0,7 ja koguarvestuses +0,1 kg.

Aga plaanin ikka tublik hakata. Ostsin omale kaheks kuuks spordiklubi pääsme ja käisin ka eratreeneri vastuvõtul, kus ta mõõtis mu keha koostist ja arutasime toitumist.

Halb uudis on see, et mu kehas on 11% ehk 17kg rasva ülearu. Samas aga organite ja lihaste rasvumus on madal ja lihased suhteliselt heas seisukorras. Seega enamus on niiöelda vaba rasv.

Olen klubis käinud alles ühel treeningul - Zumbas. Mulle hästi meeldis. Sisuliselt tantsid terve tunni sambat ja muid ladina stiile. Võttis suht läbi, aga oli täitsa mõnus ja lõbus. MA endale liiga kaei teinud ja kõiki hüpeid kaasa ei teinud. Täna üan jõuda jõusaali.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 09. December 2011, kl 12.35

Mummu81 sa oled väga tubli.Mina tahaks ka väga jõusaali minna aga olen siiski kinni arvamusest,et seal käivad vaid saledad ning julgust pole kokku võtnud sad smiley
Kui suudan kaalu viia 85kg siis vaatan edasi mis saab aga arvatavasti on selleks ajaks juba kevad käes ja siis on liikumist ju ka palju rohkem ning jõusaali polegi vaja grinning smiley
Hetkel püüan kinni pidada sellest,et kasvõi 30minutit kõnnin väljas(no mitte ei taha sinna minna aga peab ju),kahel korral ronin kodus trenasööri otsa ja ühe korra võimlen.Kui end kokku võtan siis lisan ka kepikõnni 1-2korda nädalavahetusel(nädala sees ei saa kahjuks).Ülemäära ka piinata end alguses ei taha.
Kõige enam keskendun siis muidugi toitumisele.Ma vahepeal sõin lausa nii,et tekkis küsimus "aga kuhu see kõik mahub" ja kõht ikka täis ei saanud aga nüüd söön tihti ja vähe korraga ning kõht koguaeg kenasti täis smiling smiley


Aga nüüd läks jutt vist pikaks grinning smiley
Soovin edu ja anna ka ikka kasvõi aastalõpuni teada,et kuidas läheb.Piu on vist kahjuks ikkagi vaikselt ära kadunud,kuid hoian ka talle tema edasistes tegemistes jätkuvalt pöialt!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 15. December 2011, kl 14.26

Tere

Panen siis siia jälle kirja.Hetkel on mu kaalumispäev kuidagi neljapäeva-reede peale jäänud smiling smiley
Aga kaalunr siis 88,7kg
Praeguse seisuga siis kadund kokku:4kg aga arvestades seda,et veel paar nädalat on ees,siis usun 5kg tuleb ära.Rohkem ei saa loota,kuna pühad ju ka vahel ja lapse sünnipäev.
Kuidas Mummu81 sul läheb ja piu ka sinust loodame veel kuulda ja vahet pole kuidas läinud on smiling smiley
Igaljuhul soovin kõigile edu!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 15. December 2011, kl 22.44

Hei! Väga tubli oled, Happy! Ma hoian Sulle pöialt, et 5 kg ikka ära tuleks!

Minul ka kaalumispäevaks kujunenud pigem neljapäev-reede. Ma olen algpunktiga võrreldes liikunud üles-alla ja kokku on kadund 300 g. Võrreldes eelmise nädalaga aga 400g. Tuleb ikka edasi tubli olla. Eile tegin jõusaalis stepperil ja jooksulindil päris korraliku trenni. Kokku tuli mingi tund ära. Siis veel paarkümmend minutit harjutusi hantlitga+kõhulihaseid matil. Enesetunne oli peale seda muuseas kuidagi ootamatult hea. Üldiselt ma ei ole see, kes trennist mingi erilise "laksu" kätte saaks.

Täna võõrustasin sõbrannasid ja proovisin uusi koogivorme. See pani muidugi väikese põntsu. Muidu oli igati hea päev. Loodan ikka järgmisel nädalal ka tubli olla ja 300-400 grammi maha võtta. Eks need aastavahetuse peod ole kaalu mõttes parajad proovikivid jah. Aga püüame ikak vastu pidada. Ku iainult jõululaupäeval ja uusaastaööl kõik kalorid mitmekordselt lõhki lasta ja muul ajal ikka distsipliini pidada, siis vast midagi hullu ei juhtu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 15. December 2011, kl 22.54

Ka mina olen seda meelt,et võib ju jõulude ajal ikka veidi patustada.See uue-aasta vastuvõtmine tuleb nagunii pigem tantsu ja tralliga ja söögile panen rõhku vähem aga samas siis tulevad veini kalorid (paar pokaali oleks ok).
Mu meelest sa Mummu81 oled ka super tubli.Juba see,et ka 300-400 grammi annab sulle pigem jõudu juurde minna jõusaali ja puha.
Tead täitsa loll küsimus aga purusta nüüd müüdid ja ütle ausalt,kas jõusaal on ainult kõhnadele grinning smiley ma vähemalt istun selle mõtte küljes kinni nagu kõik minusugusedki.Pole ka kelleltki uurida,et kas seal vaid saledad või kohtab 80-100kg või suuremaid ka ja kas neid on võrdses osakaalus smiling smiley


Jõudu ja edu!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 21. December 2011, kl 09.42

Hei! Mul on rõõm teatada, et sel nädalal kadus 600gsmiling smiley Jee!PEale pikka seisakut ja isegi juurdevõtmist...

Jõusaalis on enamus kontingendist muidugi meessoost "härjad". AGa siis on ka kiitsakaid meesterahvaid ja samuti igas mõõdus ja vanuses naisi. Usu mind, kõik tegelevad end tuunimisega ja ei jõua teisi jälgidagi. Igatahes mina ei ole küll kordagi tundnud, et keegi mind 90 kg-sena imelikult vaataks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 21. December 2011, kl 16.25

Hey.

Siis tuleb uuel aastal see jõusaal ka ära proovida.
Minul on kadund -800g aga ega ma väga ei pingutanud ka smiling smiley ehk siis 87,9kg.Tulemus on juba hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 21. December 2011, kl 17.26

Happy, Sa elad Tallinnas? Mul on Stockmanni vastas asuvasse Scala Spordiklubisse hästi soodne 10-kora pääse. See ei ole nimeline. Seega - kui tahad võid minu kaardiga tulla proovima. Ma soovitaks lisaks jõusaalile proovida ka Zumbat - see on teisipäeva õhtul ja kolmapäeval päeval. Võtab veits võhmale, aga tnd on lõbus ja treener kogu aeg rõhutab, et tähtis ei ole mitte perfektsete liigutuste tegemine, vaid hea tuju ja naeratus. Põhmõtteliselt tantsid kogu tunni Ladina-Ameerika muusika järgi (Shakira jms). Kui tahad, võime meillalgi koos minna,et näeksid, odava raha eest, kas sulle üldse meeldib. Ei ole ju mõtet kohe kuu aja pääset osta. Muuseas, seal Zumbas oli täna üks minust veel pontshakam tüdruk ka (no eks paar "kõrsikut" oli ka muidugi, aga mina igatahes ennast kuidagi ebamugavalt ei tundnud).Igatahes mulle endiselt meeldib see Zumba.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 21. December 2011, kl 17.47

Nii hea oleks tõesti proovida ja tänan imetoreda pakkumise eest aga elan kahjuks üldse Tartus sad smiley
Ma kohutavalt jumaldan tantsimist ja ka kodus peegliees ei seisa ma paigal ning varem hoidsin end ka sellega vormis.Mind hakkas see zumba täitsa huvitama ja vaatan järgi,kas seda ka Tartus ehk ei õpetata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 21. December 2011, kl 17.50

Kas see on enam-vähem midagi sellist?
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 21. December 2011, kl 17.51

kas see on enam-vähem selline nagu youtubes videodes?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 21. December 2011, kl 23.49

TSau,

jaa, see on just sarnane nagu youtubes ja seda saab harrastada mitmes Tartu klubis. Ma millalgi uurisin, kui pidime perega Tartusse tulema ja pidin Tallinnas trenni vahele jätma. Minu arust olid Zumba treeningud nii TAmme Staadionil kui ka näiteks Arcticus. Uuri, äkki pakuvad tasuta proovitreeningut! Soovitan proovida ak paaris erinevas kohas. Treenerist sõltub väga palju ja nad teevad seda asja ikka suht erinevalt. Aga igal juhul, ma usun, et Sulle meeldib!Kui mõni tants päris õigesti välja ei tule, sisi lihtsalt roki kaasa ja tee midagi umbkaudu sarnast, aga sellist, mis välja tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 22. December 2011, kl 15.28

Tänan soovituste eest ja proovin selle asja järgi the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 29. December 2011, kl 13.28

Annan teada,et seekord läks kõigest 400g maha.Eks olid vahel ju jõulud ja eile veel ka suurema lapse sünnipäev.Hetkel siis olen 87,5kg.Soov on veel 500g alla saada aga hetkel pole ma selle saavutamises üldse kindel.

Mummu81 sulle aga edu ja ilusat 2011 aasta lõppu smiling smiley
Oma viimased andmed lisan siia siis 31.12 ning edasi hakkan püüdma nr.70 ja siis juba oma unistuste kaalunr.62 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 31. December 2011, kl 13.32

Head vana-aasta lõppu ja veel ilusamat algavat uut aastat!!!!

Minu viimane 31.12.2011 kaalumine siis.alla tuli veel 300g
ALGUL:92,7kg
TULEMUS:87,2kg
ALLA SAIN:5,5kg

lootsin võtta 5-8kg ja tuligi ära grinning smiley
uuel aastal olen sama tubli edasi ja järgmine eesmärk siis 70kg (-17,2kg)

EDU!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 23. January 2012, kl 09.28

Hei! Väga tubli tulemus. Mina olen kogu selle ajaga siiski hoopiskilokese juurde võtnud!

AGa paar päeva tagasi sain teada, et ootan uut beebit! Ilmselt peaksin selelel vaatamata oma toite kaaluabisse sisestama, sest eelmise rasedusega võtsin juurde üle 20 kg. Seekord tahaks ikka vähemaga piirduda Plaanin ilusti trenni ka teha (no selliseid rasedatele lubatud asju).

Ole tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 31. January 2012, kl 20.28

Palju,palju õnne!
Mina jäin 85kg rasedaks ja lisaks sain veel 5kg alla,sest jälgisin mida suhu pistsin.Kokku tuli teise lapsega juurde 8kg ja sellest 4150g kaalus poiss.Selga jäi veel 1kg ehk kaalusin haiglast välja tulles 86kg.Peale sünnitust võtsin 6,7kg juurde aga praeguseks kaalun juba 84kg grinning smiley
Liigu palju ja söö normaalselt!
Ma esimese lapsega üldse ei liikund ja sõin mida ja palju sain.Võtsingi 18kg juurde ja selga see ka jäi sad smiley

Aga ilusat ootust ja ei peagi kohe 20kg-ga jälle leppima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.