Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Tink
Kuupäev: 28. October 2011, kl 20.10

Nii siin me siis oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Tink
Kuupäev: 28. October 2011, kl 20.25

Meie esimene algeline tabel.
Me saame ka vööümbermõõdud ja kõik ümbermõõdud juurde panna hiljem mis soovime ja siis soovkaalud ka. Mis arvate kui duellile ajalist piiri ei panekski, vb peame oma eesmärkideni vastu?!

..........Algkaal...Pikkus...Soovkaal
Tink.......82,4kg....167cm.......62kg
Akonskis...82,1kg....172cm...........
Nuustik......74kg....175cm.......60kg
Sibylle....78,5kg....171cm...........
Oxyal......84,9kg....171cm.......58kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 28. October 2011, kl 22.29

Võib ka nii, ongi lihtsam motivatsiooni üleval hoida! Mul hetkel soovkaal 71kg. (eks sealt vaatab siis edasi!)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 28. October 2011, kl 23.26

Kuidas me teeme kas iga reede hommik kaalume?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 29. October 2011, kl 08.53

Me võiksime kõik endast pildi teha hetke seisuga ja siis pärast kaalulangetamist. Muidugi tean endast käest, et pildile eriti jääda ei taha, aga siiski see võib hiljem huvi tekitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: nuustik
Kuupäev: 29. October 2011, kl 09.03

kaalume jah reedeti. igaüks võiks veidi endast ka kirjutada. ise olen aastase lapse ema ja alates sünnitusest vaikselt 8kg jagu saanud. olen sünnituseelses kaalus hetkel, kuid nüüd tahaks ikka laste-eelsesse vormi saada. minu puhul on siiani toiminud järjekindlus, st et vahest läheb küll asi veidi käest, aga jätkan jälle sealt, kus pooleli kui uus motivatsioon saabub. vaatan, et paljuski on asi kahe kõrva vahel kinni. nii et liigun küll teosammul, aga siiski järjest oma eesmärgi poole. suuri kaalutõuse pole olnud, aga alla läheb tasapisi mõnesaja grammi kaupa. väga mingit dieeti ei pea, kuid kaaluabiga olen õppinud toiduaineid ja koguseid paremini tundma. jõudu meile kõigile ja hiljemalt kevadeks siis oleme ilusad ja reipad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Tink
Kuupäev: 29. October 2011, kl 09.24

Aga teeme siis nii, et igaüks(kes veel pole öelnud) ütleb järgmiste kaalunumbritega siis oma soovkaalu ka, siis on lihtsam, ma ei pea algusest otsima.

Minust siis niipalju, et olen töötav üliõpilane ja armastan süüa rohkem kui peaks. Enamvähem iga aasta olen normaalkaalu saanud ja siis iga kord veel rohkem juurde võtnud, see peaks nüüd lõppema! Tahan saada oma ideaalkaalu ja sinna ka jääda! Ja jäängi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 29. October 2011, kl 10.22

Nii minu lugu siis. Olen värske tudeng, kes töötab praktiliselt iga nädalavahetus. Õpin Tartus. Minu lugu sai alguse 2 aastat tagasi, kaalusin siis ma elu ajal kõige rohkem 95. Siis toimus mul peas mingi jõnks, ja otsustasin, et 95 kg 16 aastasele tütarlapsele pikkusega 1,71 m on palju. 6 kuuga võtsin alla kusagil 20kg. siis mõne kuuga sain, veel 5 kg lahti ehk kaal oli 70 kg. Ilusti püsis jõuludeni, siis tuli mõned kilod juurde. Suvel grillitamisega ka, veel käisin sugulaste juures, kus süüakse ikka väga väga palju. Ja nii siis sain oma kaalunumbriks 85 kg. Ei taha enam nii, tahaks kaalulangetada, olen juba ammu soovinud kaaluda 58 kg. Loodan, et saan hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 29. October 2011, kl 16.54

Mina olen kolme lapse ema, viimane neist 5 aastat vana.
Ja vot see 5 aastat olen olnud üle 70 (ja isegi üle 80 mingi aeg) kilo mis enne seda oli minu jaoks õudusunenägu. (no peale teist last sain jagu 11 kilost, mis püsis isegi üsna kaua, aga nüüd olen umbes sama nagu siis, isegi vist pisut suurem)

Korduvalt olen muidugi ennast käsile võtnud, viimati siinsamas, kevadel, kus sain alla üle 6 kilo. Nüüd aga sellest juba 4 tagasi. Kuna jõulud ees, siis otsustasin, et lihtsalt ei saa jälle samast kohast uuel aastal alustada, nagu selle aasta alguseski. Inimene on ikka imelik olevus, onju.

Kardetavasti olen siis teistest tiba vanem kah, aga mis teha. Vähemalt üritan sammu pidada.

Soovkaal ei ole midagi üle mõistuse - 69 kg. Tean, et siis tunnen ennast hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.41

Mina samuti üliõpilane. Kaalutõus algas juba mitme aasta eest - eks see snäkkide söömine ja ebatervislik toit tegi oma töö. Vahepeal suutsin toitumisharjumuste muutmisega 13kilo maha saada, kuid see pole piisav, natuke on vahepeal juurde tulnud ka, aga nüüd on aeg ideaalkaalu saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.42

Ja kuidas siis kaalumiste- mõõtmistega teeme? Võiksime mingisuguse mõõdu ka panna - vööümbermõõdu näiteks?

Ütlen juba ette ära ka igaks juhuks, et arvatavasti sel reedel kaaluda ei saa - olen kodust ära ja ei tea kas teises kohas kaal on! Aga hiljemalt pühapäeva hommikuks sisestan siia oma kaalu! (või oleks parem neljapäeval enne äraminekut?)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: nuustik
Kuupäev: 31. October 2011, kl 11.10

ma saan aru, et Tink peab tabelit - millal läheb tabel lukku et ehk millal on viimane näidu teatamise aeg?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 31. October 2011, kl 16.07

akonskis, ma arvan, et kuna sa ette ütled, siis võid sisestada neljapäevase kaalu. Aga tabel võiks lukku minna kuskil pühapäeval(?).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Tink
Kuupäev: 31. October 2011, kl 22.26

No mulle sobib kui pühapäval läheb lukku ma siis esmaspäeva hommikuks teeks tabeli, see oleks ok? Kui jõuan siis Pühapäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 01. November 2011, kl 09.24

sobib, aga kuidas teie kaaalust alla võtate? Mis taktika te võtsite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 01. November 2011, kl 14.39

Ma arvan, et meie ühine taktika ongi kaaluabi keskkond =D
Ehk siis toitumise piiramine vajaliku kaloraazi piires. Minupuhul käib sinna juurde ka trenn, 2x nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: nuustik
Kuupäev: 02. November 2011, kl 10.18

minu taktika on ka Kaaluabi abiga tasa ja targu. tean, et mingit imedieeti ma pidada ei suuda ja vist isegi ei taha (ilmselt seetõttu ei suudakski). ma pole ka räiges ülekaalus, et paanika oleks. pealegi mulle on saanud selgeks, et mida pingsamalt üritada kaalu langetada, seda vähem ta langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 02. November 2011, kl 10.52

Mul on idee õhtuti mitte süüa, aga kahjuks ma millegi pärast ei suuda. See on kurb. Olen saanud selle taktikaga alla, aga hetkel ei suuda. Trenniga on nii, et tahaks väga minna Zumbasse Tartusse, aga ma vist kardan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 02. November 2011, kl 23.37

Zumba on ÄÄGEEEE!!!! SOovitan tuliselt ja soojalt ja kuumalt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: nuustik
Kuupäev: 03. November 2011, kl 09.31

mis on zumba ja miks see äge on? pole enam aastaid spordiklubis käinud, viimati bodypumpis ja jõusaalis. äkki tõesti zumba! targemad, seletage!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 03. November 2011, kl 19.48

See siis on selline tantsuline aeroobika, mis tundus mulle huvitav. Aga ma ikkagi ei julge mina üksismiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.16

Nii. Reede on käes. Kaaluda täna loomulikult ei saanud, hea et internetti sain =D Eilne kaal näitas -700gr. Koju jõudes kaalun pühap hommikul uuesti ja sisestan siis siia kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.06

Minu kaal näitas täna 78,2, st 300 grammi vähem kui nädal tagasi
loodan, et tasa sõuan, aga kaugele
olin tegelikult väga korralik, aga organism ei taha ilmselt millestki eriti loobuda

aga mine tea - võibolla teen järgmine nädal kõik tasa... järgmise reedeni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: nuustik
Kuupäev: 04. November 2011, kl 16.12

nii, reede jah, ga minu kaal täpselt sama, mis enne ehk 74kg. olin küll suht korralik, aga ehk on "viga" selles, et tegin sel nädalal kõvemini sporti. ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 04. November 2011, kl 16.55

minul sama asi, 3päeva järjest trenni enne neljapäevast kaalumist ja väike seedeprobleem ka, sellest siis -700(esmasp kaaludes oli -1kg).
Esimesel nädalal oli päris suur kaalukaotus - muidugi põhjuseks näksidest eemale hoidmine ja palju lahja supi söömine- sealt leidsin ka enda nipi, supi söömine aitab tohutult hästi kaalust alla võtta(just lahja supi söömine, kaloreid väga vähe, palju vedelikku jne).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: Tink
Kuupäev: 04. November 2011, kl 20.26

Minu kaal ei liikunud ka paigast, ilmselt sellepärast, et tegin ikka pattu ka. 82.4 siis ikka.
Teeme edaspidi nii, et igaüks ütleb oma uue kaalu ja kaalukaotuse ka, et ma ei peaks vanu kaalunumbreid kuskilt otsimasmiling smiley
Edu meile, vähemalt pole kellelgi plussismiling smiley
Ja Akonskis, mis seisu sulle panna saab siis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: kaditamm
Kuupäev: 04. November 2011, kl 21.11

Trügin teie duelli olles paadunud zumba armastaja. Soovitan väga. Miks? Loetlen omapoolsed zumba plussid smiling smiley

+ Zumba põletab kordades rohkem kaloreid kui tavaline aeroobika
+ Erinevalt tavalisest aeroobsest treeningust ei ole vaja meelde jätta kindlat sammude kombinatsiooni, tuleb lihtsalt kaasa tantsida ja sellest rõõmu tunda
+ esimesel paaril korral võib tunduda natukene raske, kuid samad tantsud on ligikaudu kuu aega ning mida rohkem käia, seda rohkem nauditavamaks trenn muutub
+ peale zumba trenni on hästi palju energiat ja positiivne olla - on tunne, et said ennast tühjaks tantsida
+ Zumba trennis on väga erinevad inimesed, mina oma ülekilode pärast ei ole kunagi zumbas häbi tundnud

Tartus olen ise varem käinud zumbatamas mv spordiklubis Ringtee tänavas. Koht on väga mõnus ja soodne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 04. November 2011, kl 22.36

Kartsin et olen ainuke kes ei suutnud midagi maha saada, seega 84,9 kg(0). aga kust te pärit muidu olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: akonskis
Kuupäev: 05. November 2011, kl 15.20

Mulle jääb 81.4 siis hetkel. Ei hakka homset kaalu siis sisestama, jääb järgmisel reedel.

Zumbast veel niipalju, et meil on ligi kaks kuud sama kava, mõnede lisalugudega aeg ajalt. Kombinatsioone on ikka soovitav meelde jätta - kergem kaasa tantsida ja saab suuremat koormust endale panna ka =D Muidu - soovitan väga tuliselt kõigile zumbat! Tuju tõstev trenn! + igaüks ju teeb niipalju kui jõuab, meie trennis ka igasuguseid, on imepeenikesi naisi, samas on ka ümmargusemaid =D Kõik teevad kaasa ja kõigil näod naerul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tink, Oxyal, Sibylle, Nuustik ja Akonskis
Saatis: oxyal
Kuupäev: 06. November 2011, kl 10.48

tahaksin tartus minna aga ei tea kuhusad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.