Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.57

Tere, oli minulgi siiderdamist ja pizzatamist, aga õnneks tulemus ikkagi negatiivne ehk siis 55,8. Mõjus hästi toidupäeviku täitmine ja järjele aitas tagasi see, kui keelasin endal mõnel päeval peale kuut söömise. Nii pidin viimase söögi organiseerima juba varakult valmis ning õhtul ei tekkinudki mingit kiusatust oma otsusest loobuda. Proovin siis ka järgneva nädala päevikut täita ja hoida kaalu liikumist õiges suunas. smiling smiley

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.14

Tubli, Sirli! Minul on kuidagi iseenesest see läinud viimasel ajal nii, et viimane suurem toidukord jääb juba kella 18-19 juurde. Olid ajad, kui õhtusöök sai kell 21 valmis ja siis läks vitsutamiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.06

Minul siis oligi täna pluss, mida ma nii väga kartsin. Õnneks küll mitte 1kg, aga pluss sellegi poolest. Kaalul oli ees 65,5kg.

Millal ma küll suudan selle 64-65kg piiri seljatada?!? Kj tee alguses oli 7 mul selleks maagiliseks piiriks ja pendelduskohaks, kust ei tahtnud kaal allapoole liikuda, nüüd siis on järgmine punkt. Pakun, et see 60 piir saab tõenäoliselt samamoodi parajaks katsumuseks olema, kui ma sinna ükskord jõuan. grinning smiley

Sirliss ja teltsik on aga tublid! smiling smiley

Ilusat sõbrapäeva teile kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 14. February 2012, kl 20.13

Minu kaal 58kg, üldse ei saa enam aru, mis toimub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 16. February 2012, kl 11.10

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
12.nädal.....24.jaan.......55,9 (-0,4).....57,4 (+1,4).......65,6 (+0,4)
13.nädal.....31.jaan.......56,7 (+0,8).....59,4 (+2,0)......64,4 (-1,2)..........62,4
14.nädal.....7.veebr.......57,3 (+0,6).....57,8 (-1,6).......65,1 (+0,7).........61,0 (-1,4)
15.nädal....14.veebr.......55,8 (-1,5).....58,0 (+0,2)......65,5 (+0,4).........60,9 (-0,1)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini...........2,8..................3,0.....................3,5....................2,9

Tere, meie uusim tabel valmis! Ma olen seekord enda üle õnnelik, kuid samas istun siin töölaua taga ja võitlen magusaisuga smiling smiley Meil siin mitmel kolleegil sünnipäevad just olnud ja kõik kohad komme täis... Mida teie magusaisust võitu saamiseks teete? Mingeid nippe?

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 16. February 2012, kl 11.20

Esiteks peab kõht täis olema kogu aeg muud (kasulikku) kraami. Ei tohi lasta suurel näljal tekkida.
Teiseks ei tohi ÜHTEGI tükki võtta. Kui juba üks läheb, siis läheb neid veel ja veel smiling smiley))
Kolmandaks tuleb olemasolev magus teistele sisse sööta, et ahvatlust ei oleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 16. February 2012, kl 11.22

Muidu olen lugenud, et soovitatakse ka igale poole (söögi ja joogi sisse) kaneeli panna. Pidi ka magusaisu vastu aitama. Ma paar korda proovisin tee sisse panna, aga kuidagi imelik on see kaneel - ei lahustu ja siis imelik tunne juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 21. February 2012, kl 08.55

Minu tänane kaal 60,0 kg. Esimese hooga lõi ette isegi 59,5, aga kuna see tundus uskumatu, siis proovisin veel paar korda ja mõlemal korral tuli 60, nii et jään selle juurde smiling smiley (elagu rikkis digikaalud! kui tulumaksutagastus tuleb, ostan uue kaalu.)
Nädal läks ilusti. See nädal tuleb ilmselt keerulisem - vastlapäev ja vabariigi aastapäev, aga eks saabki ennast proovile panna ja näha, kas suudan korralik olla.
Vaheeesmärgini on ainult 2 kg! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 21. February 2012, kl 09.06

Hommikust! Minu kaalul oli ees 54,6. Õnneks on nüüdseks juba magusaisu kadunud, aga eks ma järgmine kord proovin kaneelinippi kui jälle võitlus käsil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 21. February 2012, kl 09.32

Hommik, minu kaal 57,4kg smiling smiley

Hea, et vastlakuklid ei isuta, muidu oleks homseks ehk 58kg tagasi grinning smiley

Pikka liugu ja magusaid kukleid grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 22. February 2012, kl 21.13

Minu kaal oli teisipäeval 65,7kg. Ma liigun ikka väga vales suunas. sad smiley Töökaaslasega otsustasime, et alates homsest loobume nisust, rukkist ja magusast. Eks näis, kas siis hakkavad tulemused ka tulema või mitte!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 24. February 2012, kl 18.32

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8..................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
16.nädal....21.veebr......54,6 (-1,2).....57,4 (-0,6).......65,7 (+0,2).........60,0 (-0,9)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini...........1,6..................2,4.....................3,7....................2,0

Tere,

Jõudsin ka siis tabeli valmis. Tublid oleme! Loodame, et Mikaeela otsus aitab tema ka taas õigesse suunda winking smiley ja ma loodan, et ma siin vabariigi sünnipäeva tähistamisega liiale ei lähe...

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 27. February 2012, kl 14.07

Juba homme järjekordne kaalumine! smiling smiley
Minul oli nüüd laupäeval jälle pidu, aga olin nii enne kui ka pärast tublim kui muidu ehk siis jätsin kaloreid üle. Ehk sel korral ikkagi ei pane see pidu mu nädalapikkusele tublidusele põntsu!?! Eks homme selgub smiling smiley
Muide, mina täieliku Mehhiko toidu võhikuna käisin elus esimest korda laupäeva öösel söömas kohas Taco Express ja peale pikka mõtlemist tellisin BURRITO. Mul polnud õrna aimugi, et see koosneb peamiselt riisist. Täielik viga! Õde sõi samal ajal mingit kana asja, kus oli ikka köögivilju ka - vedas tal smiling smiley
Muidu nädal on läinud täitsa hästi. Pole mingit hullu nälga olnudki smiling smiley Otsus mitte raisata oma kaloreid valgete makaronide, riisi ja saia peale (kuigi vahel ikka juhtub), tundub aina õigem - kõht püsib kauem täis ja seega suudan olla ka korralikum.
Varsti peaks kuu aega kaaluabis täis saama ja minus jätkub VEEL optimismi ja indu - tavaliselt on selleks ajaks mul juba käega löödud. Äkki sel korral õnnestubki eesmärk saavutada? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 28. February 2012, kl 10.32

Tere,

Burrito - ootaks jah midagi karmimat kui ainult riis smiling smiley.

Minu sellenädalane näit on 54,4 ehk siis paarsada grammi jälle vähem. See on hea tulemus arvestades Vabariigi sünnipäeva nädalalõppu koos singi-juustu rullide jm näksimise kraamiga, mis tavaliselt väga märkamatult väga palju kaloreid annavad.

Innu ja optimismi koha pealt on ka minul just kaaluabi see koht, kus seda ikka jätkub ega tule tüdimus peale. Ja ega sellel duellitamisel-suhtlemisel pole ka vähetähtis roll.

Ootan huviga teie numbreid, et üks ilus tabel jälle koostada smiling smiley

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 28. February 2012, kl 10.50

Tsau! Minul pole kahjuks ilusat numbrit tabelisse sad smiley Täpselt sama - 60,0kg. Täna lähen ostan uue kaalu, sest siis saan kindel olla, et asi ei ole kaalus, vaid minus. Kuigi jah - kui aus olla, siis ega enesetunde järgi ei ütleks küll, et midagi nii väga maha oleks läinud. Ja kõhu ümbermõõt - mina ei oska seda mõõta. Iga kord erineb see kuni 5 cm võrra, sest mõõdan küll naba kõrguselt, aga külgede pealt ei pruugi ju lint alati sama koha peale sattuda. Peaks endale külgede peale sellised märgid tätoveerima, mille järgi linti sättida alati ühtemoodi smiling smiley
Minul kujuneb tulevane nädal raskeks - mees tuleb koju ja sealihatoitude laadungid ning rämpstoiduhunnikud sajavad uksest ja aknast. Üritan siiski vastu pidada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 28. February 2012, kl 13.59

Ostsin kaalu ära ja homme hommikul saadan siis numbri ka uue kaalu järgi. Esimesel proovimisel tuli küll täpselt sama number (mis oli isegi üllatav, sest mulle on jäänud mulje, et meie eelmine kaal näitas alati vähem kui mujal), aga see oli peale hommikusööki. Nüüdsest ei ole mingeid vabandusi - kõik on minu süü, mitte kaalu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 28. February 2012, kl 18.53

mul ikka tõus 58,2kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 29. February 2012, kl 10.35

Täna hommikul siis uue kaaluga 59,8kg. Andis jälle jõudu juurde! Pole ammu ju 5-ga hakkavat numbrit näinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 29. February 2012, kl 10.48

Tere,

vabandan taas, et nii hilja teatan oma numbri... eile käisin arstil ja ei jõudnud. Minu number on muutusteta ehk siis 65,7.

Kiitused tublidele langetajatele! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 29. February 2012, kl 16.07

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
16.nädal....21.veebr......54,6 (-1,2).....57,4 (-0,6).......65,7 (+0,2).........60,0 (-0,9)
17.nädal....28.veebr......54,4 (-0,2).....58,2 (+0,8).......65,7 (0,0)..........59,8 (-0,2)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini...........1,4..................3,2.....................3,7....................1,8

Tere,

Meie viimane talvine tabel, edaspidi tulevad ainult kevadised tabelid, kus numbrid muudkui sulavad smiling smiley Eksju?!

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 29. February 2012, kl 16.08

Teltsik, mäletan isegi kui hea tunne see oli kui nr 5 ette lõi, see nagu mingi maagiline piir smiling smiley
Ole siis tubli oma sealihatoitude keskel ja ära lase kiusatustel endast võitu saada winking smiley

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 29. February 2012, kl 19.29

Häbi mle confused smiley ainuke pluss sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 29. February 2012, kl 19.44

Kui häbipost sind motiveerib, siis eesmärgi nimel palun väga! smiling smiley
Ega minu 0,2kg ka algaja langetaja kohta eriline tulemus ei ole ja isegi kui ma suudan oma eesmärgi saavutada, eks see veel selgub, kui kaua ma seda hoida suudan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 29. February 2012, kl 21.03

See 58kg ja natuke alla ning vahel peale oleks nagu verstapost, mida ei suuda hetkel langema saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 05. March 2012, kl 10.19

Homme võiks ikka vähemalt -400g tulla. Muidu olen küll pettunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 05. March 2012, kl 11.24

teltsik, küll ta tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 05. March 2012, kl 11.33

Mul v6iks nullis olla ja siis ma oleks rõõmus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 05. March 2012, kl 17.27

Hei... mul oli vahepeal mõnisada grammi miinust, täna hommikul oli seis sama, mis eelmine teisipäev. Homme hommikul lähen aga gastroskoopiasse.... ärevusest selle protseduuri ees võiks mõnigi gramm või kiloke kaduda. grinning smiley Ehk saan vastuse ka oma kaaluseisakule. Loodan, et jõuan näidu enne minekut siia edastada, sest muidu läheb jälle nii, et enne ei jõua kui hilja õhtul või hoopiski kolmapäeval.

Teltsik, küll see miinus sul ikka homme on, sa näid väga motiveeritud ja tubli olevat! smiling smiley

Sirliss, millest siis plussi kahtlustad? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 06. March 2012, kl 08.49

Nonii, pluss mis pluss... +0,5 kilo. See on jälle "see" nädal kuus. Ootan huviga teie miinuseid winking smiley

Ilusat päeva soovides, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 06. March 2012, kl 09.00

Hommik, miinus mis miinus - LÕPUKS smiling smiley


Kaalunäit 06.03.2012 on 56,3kg winking smiley

Sjuuper, ma olen ülimegarahul smiling smiley


Naerulind

(Minu motivatsiooniks on kõik senised edusammud, järelikult ma suudan!)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.