Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 06. March 2012, kl 11.11

Palju õnne, Naerulind! smiling smiley Sul tõesti tubli tulemus!

Minu tulemus -0,6kg ehk hetkekaal 59,2kg. Olen rahul! Pliis, pliis, et järgmine nädal oleks 58 ees smiling smiley)) Ei tohiks ju võimatu olla, aga no samas ükskord peab ju paigalseis või pluss ka tulema ja mul seni ongi ju üle nädala olnud põhimõtteliselt: korralik miinus, väike miinus. Muide, nüüd tunnen juba pükste järgi ka, et midagi on toimunud tongue sticking out smiley

Kui keegi teist ei ole veel selle blogi jälgija, siis soovitan soojalt: heidi.tarkpea.ee. Nii motiveeriv, aga mina ei suuda ikka endale mingitki trenni aega ja viisi välja mõelda. Mõtlesin, et proovin üle pika aja täna lõunal last vankris magatada ja ise samal ajal jalutada. Eks paistab, kas ma suudan selle ka teoks teha. Nüüd, kui selle kirja panin, peaks nagu suurem kohustus olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 06. March 2012, kl 13.36

Hei,

minul ka miinus - 65,3kg ehk siis küll ainult 400g, loodan, et järgmine nädal on veel miinust juures. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 06. March 2012, kl 13.36

Tahtsin ka Naerulinnule õnne soovida ilusa numbri puhul, aga kogemata juba saatsin eelmise sõnumi ära. tongue sticking out smiley Tubli oled! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 06. March 2012, kl 15.44

TEHTUD! Jalutuskäik kujunes 2,5-tunniseks, sest laps otsustas päris pikalt magada. Kartsin, et on toas harjunud magama ja õues jääb uinak lühikeseks (hääled jm), aga ei. Lõpuks ootasin juba, et ärkaks, sest olin nii läbi omadega smiling smiley

Mikaeela ka tubli ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 06. March 2012, kl 16.30

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
17.nädal....28.veebr......54,4 (-0,2).....58,2 (+0,8).......65,7 (0,0)..........59,8 (-0,2)
18.nädal....6.märts........54,9 (+0,5).....56,3 (-1,9).......65,3 (-0,4).........59,2 (-0,6)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini...........1,9..................1,3.....................3,3....................1,2

Meil siin ju täitsa SULA smiling smiley Innustatuna teie kiirest näitude edastamisest sain tabeli juba täna valmis smiling smiley Väga tublid on kõik ja muidugi Naerulinnu tulemust annab järgi teha. Kahju, et minu märk seekord vastupidine trendile, kuid järgmine nädal kindlasti enam mitte - siis jälle vedelikutase organismis normis ja võitlus jätkub!

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 06. March 2012, kl 16.35

Meil Naerulinnuga tihe rebimine - kes enne vaheeesmärgini jõuab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 06. March 2012, kl 20.54

Just, mina ei usu et jõuan grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 11. March 2012, kl 11.02

Ülehomseks loodan -300g, et äkki siis saab 58 ette smiling smiley

Samas lootused väga suured ei ole. On ka minul SEE aeg kuust ja nagu ma kuulnud olen, siis pole sel ajal eriti lootust alla võtta. Samuti ei ole ma 100% korralik olnud: naistepäeval 3 kl šampust, kuigi kalorid olid enne neid täis; laupäeva öösel pitsa (kuigi suutsin süüa seda mõistuse piires smiling smiley); samas pühapäeval tegin vee (tee) päeva ja ainukesed kalorid tulid meest-suhkrust. Eks paistab, mis see trikitamine kokkuvõttes teeb.

Kui suurem laps lasteaeda saab homme, siis ehk teen veel ühe pika jalutuskäigu enne kaalumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 12. March 2012, kl 11.26

Novot, ja minul oli hoopis "patune" nädal...siidrid ja sokolaad jms. Oi-oi, mis see kaal homme selle peale näitab smiling smiley
Aga ilm on väljas juba paljulubav! Kui see veetase (lompide näol) nüüd ka veel normaalsetesse piiridesse langeks, siis saaks juba rohkem jalutamas käia. Hetkel veel väga ei kutsu...

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 12. March 2012, kl 19.21

Mul oli trenni mõttes suht kesine nädal, kuna nädala keskel läks enesetunne järsult halvemaks ja teise poole nädalast võtsin selle koha pealt vabalt. Söömisega olen enam-vähem ikka joonel püsinud, kuid tulemused paraku kaalul ei kajastu... sad smiley

Ma kohe "huviga" ootan, mis kaal homme näitab, ega midagi head sealt vist loota pole.

Ma ootan ka veetaseme langemist. Saaks juba kuiva jalaga kõndima-jooksma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 13. March 2012, kl 08.35

Mina sain, mis tahtsin! Aga ka mitte grammigi rohkem smiling smiley Kaal 58,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 13. March 2012, kl 08.54

Hommikust! Mina õnneks ei saanud, mida kartsin. Kaal näitas 54,6 ehk siis ikka veidi miinust smiling smiley.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.05

Mina ei saanud, mida tahtsin... No tõesti ma ei taipa, kust see pluss jälle. Ometi olen korralik olnud. 65,6 kg oli. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 13. March 2012, kl 13.06

Heii, minu kaal väikse miinusega 56,2kg täna hommikul smiling smiley

Päike paistab ja tuju on hea winking smiley Kaal oli eile veel 56,6kg, aga mind suudeti ÜLLATADA ja kuna mle meeldivad sellised asjad, siis see võis ka positiivselt mõjuda grinning smiley

Päikest!

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 13. March 2012, kl 16.12

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
18.nädal....6.märts........54,9 (+0,5).....56,3 (-1,9).......65,3 (-0,4).........59,2 (-0,6)
19.nädal....13.märts......54,6 (-0,3)......56,2 (-0,1).......65,6 (+0,3)........58,9 (-0,3)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini...........1,6..................1,2.....................3,6....................0,9

Meie 19. tabel, pole paha! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 13. March 2012, kl 16.20

Kuulge, mul tuli mõte, et teeks sel nädalal ehk siis järgmise kaalumiseni nii, et igaüks otsib iga päev (kasvõi nui neljaks) võimaluse ennast vähemalt pool tundi aktiivselt liigutada ning raporteerib oma nö.treeningu (nii kestuse kui ka viisi) jooksvalt iga päeva kohta ka siia. Siis "kontrollime" üksteist ja tublim saab NÄDALA SPORTLASE tiitli! winking smiley Mis arvate?

T. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 13. March 2012, kl 17.50

Mõte on hea, aga ei tea, kas ka teostuseni jõuan. Nimelt on võimalik, et Stiina (minu suurem laps) jääb nohusse ja seega enam see nädal lasteaeda ei lähe. Minu ainuke mõeldav sport on aga käruga jalutamine, mida ma teha ei saa, kui Stiina ka kodus on. Eks ma üritan laste lõunaune ajal midagi teha, kuigi tavaliselt on NIIII mõnus ka ise sel ajal silm looja lasta smiling smiley

Muide, tänase päeva peale võin kirja panna 2-tunnise jalutuskäigu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 13. March 2012, kl 21.45

Kes soovib see proovib! smiling smiley
Teltsik, sa kaasa lapsed nt väikesesse kodusesse aeroobikatundi. Ma ei usu, et Stiina keelduks ühest lahedast pooltunnist aeroobikast, võid ju nt lastelaulude saatel võimelda winking smiley Leopold-võimlemine algab nüüd ja kohe!
Mina panen tänasele kirja jõusaali (1,5 h).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 13. March 2012, kl 21.49

Eks ma olen kunagi proovinud ka seda varianti, aga ju tuleb mul siis loovusest puudu nende kaasamisel või midagi. Igatahes millegipärast on just siis vaja mulle selga ronida ja nutma hakata jne jne (jutt siis põhiliselt väiksemast lapsest) tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 13. March 2012, kl 21.53

Minul tänasesse kirja 1h ringtreeningut, see siis peamiselt lihastreening. Homsest olen 3 pikka päeva koolitusel ja 3 päeva pärast on ka mu vanema poja sünna. Nädalavahetus möödub askeldamise tähe all. Loodan, et jaksan ikka trenniks veidi aega näpistada. Söömise koha pealt on kõik kontrolli all, magusat ei tarbi ning samuti ka teraviljatooteid. Hakkaks nüüd vaid kaal ka ikka koostööd tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 14. March 2012, kl 06.42

Teeme ära smiling smiley Eile ei saanud nüüd küll midagi panna, sest lugesin täna ja alustan täna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 14. March 2012, kl 08.57

Mul oli täna hommikul eilsest veidi ilusam number - 65,2. Aga jah, aru ma ei saa, mis värk mul selle 65ga nüüd on. Reedel oli mul isegi 65,0kg, kuid alla sellest ei taha üldse kaal minna. Ma loodan, et peagi on see takistus siiski ületatud ja suveks ma ikka vähemalt 62 kätte saan ning suve lõpuks õnnestub ehk isegi 60 ära näha. Sealt edasi siis siht aasta lõpuks 58. Uhked mõtted ja plaanid, eks, aga vaatab, kas ja kui palju ma sellest teostada suudan. Samas eelmine aasta võtsin alla 10kg, siis see aasta võiks see 7kg olla ka ju üsna reaalne. Tasa ja targu, mis muud!

Kaunist emakeelepäeva, kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 14. March 2012, kl 19.18

Tänane saavutus - 30 min jalutamist lapse laulutunni ajal. Minu kohta hea, sest parem kui mitte midagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 14. March 2012, kl 20.27

Minul täna trenni otseselt ei tulnud, küll aga veidi linnas jalgsi liikumist (ühistranspordi kasutamise asemel). Minuteid aga kirja panna küll ei oska. Homme õhtul plaanis trenn.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 15. March 2012, kl 01.43

Ja kus on algataja Sirli tänane tulemus? smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 15. March 2012, kl 09.13

Hommik, minu eilne trenn oli pizzapõhja rullimine smiling smiley Küll ei tulnud poolt tundi kokku. Tegelikult siis ei saa eilse peale midagi kirja panna, paraku... Mul selline naljakas tunne kodus trenni teha, kui mees kodus smiling smiley Täna üritan minna taas aeroobikasse.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 15. March 2012, kl 12.43

Jalutamine smiling smiley iga päev 60min grinning smiley pluss kõhulihased iga päev 10-15min

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 15. March 2012, kl 17.16

Just lõpetasin 60-minutilise jalutuskäigu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 15. March 2012, kl 21.17

Ja mina käisingi step-aeroobikas, nagu lubatud smiling smiley s.o. siis 1h.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 16. March 2012, kl 18.04

Täna taas 60-minutiline jalutuskäik. Kusjuures sellest duellitamisest ja teistega suhtlemisest on kasu - muidu ma poleks küll ennast täna viitsinud voodist välja ajada laste uneajal (kusjuures endal tuli ka uni peale smiling smiley) ja seebika vaatamist pooleli jätta, et jalutama minna!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.