Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 16. March 2012, kl 20.13

ikka jalutamine ca 45min, nüüd lähen poodi rukkileiba tooma, et saaks juurestise valmima pannagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 17. March 2012, kl 11.32

Mina tegin oma tänase trenni juba enne ärkamist ära - 3 tundi ööklubis rokkimist! smiling smiley Kusjuures alkoholi ei pruukinud ja öösel pitsat ega burritot ei söönud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 17. March 2012, kl 14.06

Tere, mina eile jalutasin ja täna käisin zumbas, mõlemat umbes tunnike.
Terv. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 17. March 2012, kl 15.48

Täna Kik en de köki tornis ca 30-45min. treppidest üles alla, pluss Virust sinna jalutamine läbi vanalinna ja tagasi ka ning poodides surfamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 18. March 2012, kl 11.44

Minul võib tänase peale teha copy-paste eilsest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 18. March 2012, kl 13.47

ainult et 3 tunni asemel 4 tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 18. March 2012, kl 20.00

Jalutasime kinno ja siis veel kauplustes lastega smiling smiley hommikul kõhulihased ja õhtul kaa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 19. March 2012, kl 11.50

Ootused homseks kaalumiseks: ei oskagi midagi arvata seekord. Põhimõtteliselt võiks ju mingi miinus tulla, aga samas kindel ei saa olla. Reedese sünnipäeva toite kirja ei pannud, kuigi tegin küllaltki tarku valikuid: kartulisalatit ei võtnud, põhitoit olid mingid kilurullid, aga 1,5 pärmitaigna-mooni-šokolaadi saiakest leidsid ikka tee minu kõhtu smiling smiley Eilsel sünnipäeval aga lasin kartulisalatil ja tordil hea maitsta ja kuigi olin kaloreid selleks varunud, ei tea täpselt, kas jäin päeva normi piiridesse või mitte. Seega ei imestaks, kui keha mulle magamata ööde, märkimata kalorite ja senise edu (pole ju seni pluss ega ka päris nullis nädalat olnud) eest kätte maksaks sel nädalal smiling smiley
Tänase trenni osas plaane hetkel pole, aga loodame parimat ja ehk saab lõunauinaku ajal ikka 30 minutitki jalutada, kuigi ilm on küll "võrratu" hetkel sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 19. March 2012, kl 19.43

Palju lihtsam oleks tasakaalustatult toituda kodus olles, tööl kiire ja pidevalt ei saa nagu tahax või käsi liigub laualt valel ajal küpsist võtma smiling smiley Samas jälle olen selles punktis mõtetetega, et no ja siis kui vahel söön, kaal ei ole ju suur ja võin vahel lubada smiling smiley Läheb paar päeva mõõda, siis juba arvamus, et miks ma seda teen, ma tahax ju veidi vähem kaaluda ja sedasi ei saa grinning smiley

Raske raske smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 20. March 2012, kl 06.21

Nagu ma ütlesin, siis nii ongi - kaal täna 58,3kg grinning smiley grinning smiley

Eile olin päeva teises pooles peale tööd tubli, sõin norm ja isegi ca. 400kcal jäi alles, aga õhtul tuli vein ja popcornid ja paar pirukat, nii terve kilo oligi eilsega võrreldes juures smiling smiley

Aga olen ikka KÕIGE ilusam naine oma mehele! winking smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 20. March 2012, kl 07.27

Minu number on suisa masendav.... 66,3kg. Kõhus on raske tunne, kõht läbi ei käi, kuigi nisu ja rukkist ma ei söö ning magusat ka mitte. Tarbin puuvilju ning toorsalateid päris palju. Ise idandan mungube, neid panen mõnuga salatisse.

Nädalavahetusel oli poja sünna, ma olin tubli, natuke sõin lihata kartulisalatit (peamiselt siiski toorsalatit) ja endatehtud kooki sõin 1,5 tükki (ei olnud suured tükid). Kõik muud koogid ja tordid ja magus kraam jäid minu poolt puutumata ja nüüd siis kaal selline. confused smiley

Trenni iga päev ei ole jõudnud teha, kahjuks, aga midagi ikka olen teinud. Neljapäeval oli 1h ringtreeningut, reedel jooksin linnas ringi grinning smiley , laupäeval käisin hommikul sörkimas 32 min, pühapäeval oli meil läbikäiguhoov, st et ühed külalised läksid, teised tulid, ja mul oli kogu aeg tuli takus. Eile käisin ka jooksmas 50min. Ja mis teeb minu kaal kõige selle peale?!?! Näitab suurt plussi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. March 2012, kl 08.55

Minu kaal liigub ikka väga tasa ja targu: täna 58,7kg. Ok, oleme 100% ausad - alguses näitas kaal 58,8kg, siis mõtlesin, et see öösärk, mis mul seljas on, on palju raskem, kui eelmistel kordadel olnud, nii et võtsin ära. Siis tuli 58,6kg.Kokkuvõttes otsustasin, et jään 58,7kg juurde smiling smiley
Ma pean endale kogu aeg meelde tuletama, et ma paningi endale ju väga pika aja eesmärgi saavutamiseks ja seega ei saagi ju kilo nädalas minna, kui kalorid on vähema järgi välja arvutatud mul siin. Eesmärgi joonest olen siiski veel allpool, nii et hea seegi smiling smiley
Mõtlen, et äkki vähendaks oma kaloreid üheks nädalaks näiteks 100kcal võrra päevas, et äkki saaks suurema numbri vahelduseks, aga samas äkki siis tuleb NÄLG peale? smiling smiley Eks ma seedin veel seda mõtet.
Mikaeelast on küll lausa kahju sad smiley Ei oska midagi soovitada ka. Suur sul kalorinorm päevas muidu on? Äkki peaks seda vähendama natuke ja proovima mis juhtub? Kui muidugi kannatab vähendada üldse.
Palju üldse teil kalorinorm on? Minul isiklikult 1427kcal, mis mõnikord tundub üüratult suur ja piisav, teinekord aga ei saa aru, kuhu need kalorid kaovad smiling smiley Eriti siis jääb kaloreid nagu "puudu", kui üritan eriti korralik olla ja söön mingi 10-30 g pähkleid, et oma rasvu täis saada. Pähklid ju annavad nii palju kaloreid, aga nende kogus on NIIIII väike. Mina aga olen harjunud PALJU sööma. Kui juurvilju, siis ikka HUNNIKUGA, puuvilju samuti!
Nagu näha, ei olnud ka minu suurest liigutamisest (võrreldes tavapärasega) sel nädalal eriti kasu. Eilne jäi kahjuks päevaks, mil ei saanudki midagi trenni alla kirja panna sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 20. March 2012, kl 12.33

Issake, te kõik täna nii varased. Mul puhkus ja uni oli pikk smiling smiley Aga tabel selline...

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
18.nädal....6.märts........54,9 (+0,5).....56,3 (-1,9).......65,3 (-0,4).........59,2 (-0,6)
19.nädal....13.märts......54,6 (-0,3)......56,2 (-0,1).......65,6 (+0,3)........58,9 (-0,3)
20.nädal....20.märts......52,2 (-2,4)......58,3 (+2,1).......66,3 (+0,7)........58,7 (-0,2)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55......................62.....................58
vahe-eesmärgini............ok..................3,3......................4,3....................0,7

Enda pühapäeva ja esmaspäeva peale trenni kirjutada ei saa, aga vaatan, et teised kõik liikumises väga tublid olnud!

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. March 2012, kl 12.49

Oi, Sirli. Sa ju peaaegu soovkaalus. Mis sa siis erilist tegid sel nädalal, et SELLINE langus? Jaga saladust meiega! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 26. March 2012, kl 15.43

Mina sain Sirli "saladusele" jälile ning ikka ja jälle leiab kinnitust tõsiasi, et kõige suurema kaalulanguse toob kaasa stress ja sellest tulenev isupuudus. Olen isegi seda tundnud. Seega me järgi tegema ei hakka, eks smiling smiley

Minu ootused homseks on jälle nii ja naa: nädala alguses olin superkorralik ja üritasin ikka iga päev kaloreid alles jätta natukene (ca 100), aga võimalik, et laupäevased siidrid nullisid jälle mu üritused ära. Loodan siiski, et mitte päris (-300g oleks lahe!), aga isegi kui nullisid, siis pole hullu. Edaspidi nagunii kujuneb alkoholi tarbimine minimaalseks (kolin Rootsi ja seal pole kellegagi pidutseda), küll ma siis järgi teen need grammid smiling smiley Ja kui tegeliku kaalu joon peaks eesmärgijoonest ülespoole minema, siis ongi veel suurem motivatsioon korralikuna püsida! Ja trenni ei teinud ma sel nädalal üldse. Kui Sirli ei käsi, siis ei viitsi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 26. March 2012, kl 18.55

Tore, kui kaasduellitajatel hästi läheb! smiling smiley

Ma tõesti ei saa aru, mis minu kehaga toimub. Olen olnud väga korralik, magusat pole söönud, leiba-saia ka mitte, liha olen ka vältinud (oma kõhuhädade pärast), eelmine nädal oli trennivaba vaid laupäev. No ja olulist miinust mul homme oodata ei ole. OK, kaal ehk tõesti on vähem kui eelmine nädal, aga ma pean silmas just seda miinust, et saaks sellest ühest numbrist lahti, mille ümber ma pidevalt tammun... confused smiley Et no kaua võib! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 26. March 2012, kl 20.23

Teltsik, seal Rootsis "üksi" passides sul alles õige siidri-isu peale tulebki winking smiley või siis mitte...Kui ma külla tulen, siis alles siiderdame smiling smiley
Kummaline, kuidas üks asi (antud juhul kaal) võib ühel hetkel tunduda niiii tähtis ja siis järgmisel hetkel täiesti suva. Kõhukorin on jah viimasel ajal minu sage külaline, aga täna sõin just kõhu korralikult täis. Tegelikult ma veidi pelgan oma stressiaegset toitumist, sest tavaliselt järgneb isutusele pidurdamatu söömine ja seda poleks küll vaja.

Mikaeela - ei oska sind kohe lohutada. Siin nagu loodusseadused ei toimi, loodetavasti hakkavad su pingutused peatselt vilja kandma!

Ilusat kevadet kõigile, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 26. March 2012, kl 20.26

Ahjaa, mul uus idee, mis seotud suurelt sellega, et mul endal raske tarvitada rohkelt vett. Kas teil sellega muret pole? Mina kavatsen järgmise nädala jooksul teadlikult tarbida rohkelt vett. Mis see soovitatav kogus oligi, mingi 1,5 l? Vaja kevadeks talvejäägid organismist välja saada smiling smiley

T. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 27. March 2012, kl 07.49

Tere hommikust! Minul head uudised - vaheeesmärk saavutatud: 57,9kg! smiling smiley Kokkuvõttes läinud ju ainult 4,5 kg, mis tundub tühiasi, aga tunne on ikka palju parem juba kui varem.

Mina arvan, et söömahoogude pidurdamiseks on kõige parem hoolitseda kogu aeg, et kõht täis püsiks ehk siis tõesti süüa 5-6 korda päevas ja tervislikke toite. Kui süüa mingi tükike kooki, siis kaloreid saab jube palju, aga kõht läheb kiiresti tühjaks. Seega parem eelistada heeringat! smiling smiley

No ja vee kasulikkusest kõikides aspektides (kaalulangus, magusaisu ohjeldamine jne) oleme me ilmselt kõik lõputult lugenud-kuulnud. Mina olengi üritanud ikka teadlikult oma kogused ära juua, aga mitte iga päev. Iseenesest tõesti ei tule see, et ongi VAJA 1,5l vett alla kugistada. Suure osa minu veest moodustavad taimeteed ja tõmmised (liptoni infusion), mida esialgu jõin vähese suhkru-meega, aga nüüd olen üritanud isegi täitsa magustamata juua. Mõnda sorti täitsa kannatab juua nii, aga musta teed ma küll ei suudaks. Peabki täna oma lemmikinfusionit ostma minema - Liptoni Citrus.

Ja täiesti uskumatu on see, et mul on jätkuvalt motivatsiooni (peale ligi 2 kuud kaaluabis) ja ei ole mingit tahtmist vahepeal pausi pidada selle jälgimisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.47

See on ju igati tervitatav, et motivatsiooni jätkub. Mul oli sama lugu... ja tegelikult ongi see ju k6ige tähtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 27. March 2012, kl 13.39

Minul täna kaal 64,7kg. Miinus küll suur võrreldes eelmise nädalaga, kuid tegelikult olen ma seda numbrit juba 2 või 3 nädalat vähemalt korra nädalas oma kaalul näinud. No ei saa sellest kuidagi allapoole. Oeh... Ehk nüüd, kui on ka see nummer teisipäeva peale sattunud, siis hakkab kaal alla minema. tongue sticking out smiley

Trenni teen jätkuvalt peaaegu iga päev. Täna plaanis ringtreening.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 27. March 2012, kl 14.01

Olen eemal, kaalu ei tea - haige confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 27. March 2012, kl 15.49

Tegin siis tabeli valmis ilma Naerulinnuta, sai selline:


...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2 (-2,4)......58,3 (+2,1)......66,3 (+0,7)........58,7 (-0,2)
21.nädal....27.märts......52,1 (-0,1)......----...................64,7 (-1,6)........57,9 (-0,8)
VAHE-EESMÄRK...........53...................55....................62.....................58
vahe-eesmärgini............ok....................?......................2,7....................ok

Tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 31. March 2012, kl 11.15

Ei tasu ikka üldse hõisata. Untsu läks nii kolmapäev kui ka neljapäev, reedel ehk jäin kalorite piiresse, aga üles ei märkinud (polnud ligipääsu arvutile). Eks paistab, mis teisipäeval saab - kas jälle üle 58?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 31. March 2012, kl 12.12

Mina võtan rahulikult, aga teisipäev olen taas kaalu edastamas ja loodan, et kõik ei ole veel kadunud smiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 02. April 2012, kl 09.04

Tsau kõigile! Kuna homme hommikul ärkan ma laevas, siis kaaluda ei saa ja edastan numbri kolmapäeva hommikul. Midagi rõõmustavat sealt oodata ei ole, pigem kurvastavat sad smiley Mees Eestis ja olen küll rämpstoidust suutnud ennast eemale hoida, aga ikkagi on režiim väga paigast ära ja tulemus käes. Rootsis kohal olles tuleb kähku uuesti ree peale saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 03. April 2012, kl 12.13

Tere päevast, loodetavasti j6udsid Teltsik ilusti kohale. Minu tänahommikune kaalunäit oli 51,8.
Vee joomisest mul suurt midagi välja ei tulnud - lihtsalt ei püsi meeles smiling smiley, aga proovin sel nädalal tublim olla ja panen endale meeldetuletuse silme alla.

Kuidas muidu läinud on? Talv tuli tagasi, mis mind küll suurt ei rõõmusta. Niigi hing sees kurb ja siis see kevad ka laseb end oodata.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 03. April 2012, kl 16.02

Heii, minu kaal 57,6kg smiling smiley jeeeesss ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 03. April 2012, kl 18.33

Minul jällegi ei midagi rõõmustavat.... 65,2kg. sad smiley Ma olen iga päev trenni teinud, toitumine on korras ja nüüd siis selline nöök. No ei saa ma sellest 65st enam lahti. confused smiley Lihtsalt ei saa aru, mis toimub. Ja pidi see ilm ka nüüd ära keerama... Aru ma ei saa!!!! Ma ikka jätkuvalt loodan, et koos kevade saabumisega, jõuab pärale ka mu kaalulangus. grinning smiley

Sirliss ja Naerulind on nii tublid!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 03. April 2012, kl 21.29

Teltsik lubas homme hommikul oma kaalu ka teatada - teen siis homme selle tabeli valmis.

Terv. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.