Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 03. April 2012, kl 22.31

Teil ongi juba homme, aga mul veel mitte. Ootan seda kaalumist õudusega. Piinlik ja halb tunne on teiste ja iseenda ees, aga selleks ma siin kaaluabi.ee-s ja duellis olengi, et ka sellises olukorras lõpuks ikkagi ennast kokkuvõtta, nii et ükskõik, mis number see ka ei saa olema - kirja tuleb ta panna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 04. April 2012, kl 07.55

Seekord on siis jõudnud minu kord meie ilusat tabelit rikkuda - kaal 59,4kg sad smiley Ega ma pettunud ei ole, see oli teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 04. April 2012, kl 10.29

Mul oli eile õhtul peale sööki kaal vaid 100g suurem kui hommikul ning täna hommikul oligi kaalul ilusam number 64,5kg. Ei tea, mis toimub.

Teltsik, pole sa tabelit midagi rikkunud, vaata, minu tulemusi. grinning smiley

Päikest kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 04. April 2012, kl 13.51

Tere,

Meie tabel on siin:

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2 (-2,4)......58,3 (+2,1)......66,3 (+0,7)........58,7 (-0,2)
21.nädal....27.märts......52,1 (-0,1)......----...................64,7 (-1,6)........57,9 (-0,8)
22.nädal....3.aprill.........51,8 (-0,3)......57,6 (-0,7)........65,2 (+0,5).......59,4 (+1,5)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................58
vahe-eesmärgini............ok...................2,6..................3,2....................1,4

Ärge heitke meelt, tagasilööke tuleb ju elus igal alal ette... Peaasi on mitte alla anda! smiling smiley
Mina üritan nüüd on tulemust hoida, mis on omakorda väike eesmärk.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 04. April 2012, kl 14.04

Jah, muidugi - Sirlile tuleb ju ÕNNE SOOVIDA EESMÄRGI TÄITMISE PUHUL!!! Kas sa oled suutnud korralik olla või on kaalulangus (püsimine madalal tasemel) ikka veel isupuudusest tulenev?

Mul on pool päeva hästi läinud, aga no VALGED makaronid hakklihaga külmkapis ootavad. Ei tea, kas suudan nendele täna EI öelda, eile ei suutnud - tahtsin ka perega koos süüa.

Täna peaks poes käima ja mingeid juurikaid ja kanaliha ostma, muidu saab varsti leib otsa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 06. April 2012, kl 18.05

Ma olen Sirliss peale kade grinning smiley Tahax ka sealkandis oma kaalunäiduga olla ju confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 10. April 2012, kl 05.11

100gr juures, aga ei imesta - pühad ja söömine smiling smiley

Ehk siis täna 57,7kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 10. April 2012, kl 09.59

Minul 57,5. Kui vahepeal tundus 55kg saavutamine 22. maiks juba suht võimatu, siis nüüd äkki ikka jõuab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 10. April 2012, kl 19.30

oi kuidas ma tahax, aga no ei liigu kaal niimoodi ja samas ei tunne ma end tervise kohapealt 55kg-na väga hästi smiling smiley

lepin sellega mis on grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 10. April 2012, kl 19.45

Minu kaal ikka trikitab jälle. Täna siis 65,4kg. Pühade ajal oli söömine täitsa ok ja trenni tegin ka ikka veidi. Varsti saan ka oma terviseprobleemidele lahendused ja ehk siis hakkab ka kaal liikuma. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 10. April 2012, kl 20.24

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2 (-2,4)......58,3 (+2,1)......66,3 (+0,7)........58,7 (-0,2)
22.nädal....3.aprill.........51,8 (-0,3)......57,6 (-0,7)........65,2 (+0,5).......59,4 (+1,5)
23.nädal...10.aprill........51,3 (-0,5)......57,7 (+0,1).......65,4 (+0,2).......57,5 (-1,9)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................58
vahe-eesmärgini............ok...................2,7..................3,4....................ok

Meie värske tabel. Teltsik, milline on sinu uus vahe-eesmärk?

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 11. April 2012, kl 08.59

Praegu rohkem vahe-eesmärke ei pane. Ainult 2,5 kg on ju veel jäänud. Kui see peaks õnnestuma, siis ilmselt sean endale eesmärgiks 53 või 52 nagu sinul.
Kuigi keegi pole küsinud, tahaks kirjutada sellest, kuidas läinud on. Tekkinud on mingi uus trend - õhtul tahaks magusat (tegelikult ikka ka mittemagusat) näost sisse ajada. Võimalik, et põhjus on selles, et sisestasin oma eesmärgi uuesti (6 nädalaga 59,4lt 55le) ja see vähendas mu kalorinormi ligi 200 kcal võrra päevas. Üritan praegu sellest uuest numbrist ka kinni pidada, et kaalualangusele hoogu juurde anda, aga tundub, et see 1400 kcal ringis number sobis mulle ikka paremini.
Lisaks olen nüüd paar päeva ka trenni teinud. Kodus võimlemist erinevate videote järgi. Mõtlesin proovida ka sellist challenge-it: [hundredpushups.com]. Kuna elu on näidanud, et mul ei ole järjepidavust ja meelekindlust, siis tõenäoliselt ma seda programmi lõpuni ei tee, aga julge pealehakkamine on ju pool võitu smiling smiley. Lööb keegi ka kampa? Valisin just kätekõverdused, kuna reite ja tagumiku suurusega (ma olen pirnikujuline) olen ma leppinud, aga käsivarred tuleks küll suveks rohkem vormi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 11. April 2012, kl 10.35

Oi, mina olen kambas! Juba täna õhtul teen esmase testi ära ja reedest läheb lahti! Mulle tegelikult kätekõverdused meeldivad...igatahes rohkem kui jooksmine grinning smiley. Ehkki tegelikult oleks mul vaja ka jalgadele mingi hea harjutus välja mõelda, et reitelt kihti õhemaks saada. Aga arvestades, et ma niigi juba paar korda nädalas kas jõusaalis või aeroobikas käin, siis võtan ühe eesmärgi korraga ja esmalt teen selle 6 nädalase programmi läbi.. Teltsik, siis mai lõpus teeme võidu kätekõverdusi?! Peab veel võitjale motiveeriva auhinna välja mõtlema...

Mikaeela ja Naerulind, tulge ka kampa! Pool tundi nädala jooksul ikka leidub ja mingit lisavarustust ju vaja pole.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 11. April 2012, kl 14.41

Aga muide, Sirli...vaata, et sa kätekõverdusi ikka korralikult teed! Ma olen alati teinud neid tegelikult nii poolikult ehk siis ei lase ennast piisavalt alla. Eile proovisin korralikult teha ja tuli välja, et ma ei jõuagi ühtegi teha nii, et lasen rinna peaaegu et vastu maad grinning smiley Siis otsustasin, et teen esialgu põlvede peal neid (niimoodi jõuan) ja siis hakkan vaikselt trenni alguses proovima mõne tavalise ka teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 11. April 2012, kl 17.59

Üritan ka siis teha millalgi grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 11. April 2012, kl 19.06

Eks ma siis ka püüan teiega sammu pidada. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 12. April 2012, kl 20.37

Nonii, mina tegin siis kolmapäeval testi ära ja alustan tasemelt nr 2 ehk siis suutsin teha 10 väga korralikku kätekõverdust. Homme siis tuleb esimene treening winking smiley. Kuidas teil? Test tehtud?

Terv. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 14. April 2012, kl 08.35

Minul täna selle nädala viimane kord. Tase on madal - kõige madalam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 16. April 2012, kl 13.32

Homme kaalumine. Mida ootan? Ei oskagi midagi oodata. Ilmselt suht paigalseis tuleb. Paar päeva läksid siin päris käest ära, aga proovisin selle ühe veepäevaga tasa teha. Eks paistab, kas oli kasu ka või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 17. April 2012, kl 06.33

Hei, minul täna kaalul 64,6kg. No enne pühi nägin ka 64,5kg ära, seega olen ikka veel 100g plussis. Siiski olen praegu rahul. smiling smiley

Kätekõverduste testi jõudsin alles täna ära teha. Mina tegin põlvedel. Kui ma jõuan põlvedel kunagi teha ära järjest 50 kätekõverdust, siis vast julgen ka sirgetel jalgadel proovida. Testi tulemus oli 20 kätekõverdust. Peangi nüüd vaatama, kuhu ma oma tulemusega platseerun ja millist kava järgima pean. Tahan tegelikult hakata paralleelselt tegema triitsepsile harjutusi, et saada käed kenasti vormi. Seal lehel oli link samalaadsele üritusele triitsepsi jaoks ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.14

Veel plussis, 58,2kg grinning smiley Pühapäeval kaalusin lausa 59,8kg confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.23

Ka mina sain plussi: 57,7kg. Egas midagi. Tuleb hakata ÜLIkorralikuks! smiling smiley Eesmärgijoonest olen õnneks veel allpool smiling smiley Oeh...ma tahaks näha, kuidas mul õnnestub kõrvale hiilida nendest pärmitaigna pirukatest-saiakestest, mida täna plaanis on teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 17. April 2012, kl 09.35

...................................Sirliss............Naerulind...........Mikaeela.........Teltsik
Pikkus (cm)...................162................163..................162..................160
EESMÄRK (kg)..............52..................55....................58.....................55
Algkaal (kg) 1. nov........54,2...............57,8.................62,7
5.nädal.......6. dets........55,1...............56,2.................63,4
10.nädal.....10.jaan.......55,3...............56,0.................65,5
15.nädal....14.veebr......55,8...............58,0.................65,5...................60,9
20.nädal....20.märts......52,2 (-2,4)......58,3 (+2,1)......66,3 (+0,7)........58,7 (-0,2)
_____________________________________________________________________________________________
23.nädal...10.aprill........51,3 (-0,5)......57,7 (+0,1).......65,4 (+0,2).......57,5 (-1,9)
24.nädal...17.aprill........51,2 (-0,1)......58,2 (+0,5).......64,6 (-0,8).......57,7 (+0,2)
VAHE-EESMÄRK............ok...................55....................62.....................ok
vahe-eesmärgini............ok.....................-.....................2,6....................ok
lõppeesmärgini..............ok....................3,2..................6,6.....................2,7

Tere, tabel juba enne lõunat valmis! smiling smiley

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 19. April 2012, kl 16.17

Tere, siin täitsa vaikus... smiling smiley Kuidas kätekõverdused sujuvad? Mul juba "week 1" läbi ja sujub täitsa hästi.

Tervitades, Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. April 2012, kl 13.45

Tsau! Mul homme week 2 viimane sett. Siis peaks tegema nö testi, aga ega ilmselt jään ikka kõige madalamale tasemele smiling smiley Mina teen ikka jätkuvalt põlvede peal neid kätekõverdusi, aga see-eest korralikult. Rind ikka maha iga kord. Võtsin ka selle triitsepsi challenge'i kavasse.

Aga üldiselt ei lähe mul hästi sad smiley Sellest ajast, kui lolli peaga pärast seda 1,5-kilost tõusu oma eesmärgi uuesti seadsin (59 pealt 55le 22. maiks), vähenes kalorinorm ca 200 kcal võrra ja tundub, et see on ikka minu jaoks vähe, sest kuskilt tuleb õhtuti jube minna laskmise tunne ja soov head-paremat näost sisse ajada. Seda olen ka teinud kahjuks sad smiley Nüüd siis plaan ikkagi teisipäevani selle ca 1200-kalorilise normiga hakkama saada ja loota parimat (võimalikult väikest miinust) ning siis sean uuesti eesmärgi nii, et saaks ikka 1400 peale need kalorid. Sel juhul ilmselt 22. maiks eesmärki ei täida, aga no pole hullu.

Ilmselt on isu suurendanud ka see, et olen nüüd trenni tegema hakanud natuke. Mõned korrad nädalas 40 minutit võimlemist ühe Cindy Crawfordi video järgi + kätekõverdused ja olen käinud ka jalutamas.

No loodame, et ma saan ikka ree peale jälle ja laste maiustused (kuigi ega need ei olegi kõige hullemad - ma maiustan näiteks leivaga) jäävad edaspidi ikka neile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: sirliss
Kuupäev: 20. April 2012, kl 19.43

Teltsi, kui sa liigutad nüüd rohkem, siis täida ka treeningpäevikut ning saad julgelt kaloreid juurde, mida kasutada... Ja ära kunagi neid nö. varuks hoia, vaid kasuta ikka norm julgelt ära.

T. Sirli

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. April 2012, kl 22.56

Võtan päev korraga. Seekord läks hästi. 97%. Homme uus päev!
Ma just ei julge trennipunkte ära süüa. Äkki mõjub halvasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 21. April 2012, kl 15.30

Ma vaatan, et olen siin kõige tihedam külaline ja kirjutaja, aga no on lihtsalt selline aeg, et tunnen vajadust selle järgi smiling smiley
Lõpetasin just oma kätekõverduste challenge'i teise nädala ja no ei ole küll sellist tunnet, et tugevam oleks. Need viimased (ma pole kunagi teinud rohkem kui nõutud viimases setis) on ikka eriti killerid. Aga no arvestades seda, et 2 nädalat tagasi poleks ma ilmselt jõudnud neidki teha, ilmselt siiski olen natuke tugevam.
Mõõtsin ennast üks päev ja siis leidsin mingid mõõdud 2011 jaanuarist. Kõhult, puusalt, reielt, käelt...igalt poolt on ikka vähemaks jäänud smiling smiley Selline konkreetsete numbrite nägemine andis väikse uue tõuke. Eks paistab, kauaks seda jagub.
Ahjaaa...tuli mõte, et pöörduks tagasi menüü juurde, mis kaalulanguse alguses küll kõhtu tühjake ei jätnud ja vaatasin, mida ma siis sõin. Seega jälle rohkem heeringat ja täisteramakarone!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: Mikaeela
Kuupäev: 21. April 2012, kl 15.50

Hei,

minu poolt jääb hetkel see kätekõverduste Challenge pooleli, sest taastun alles neljapäevasest opist. Ei teagi, millal normaalselt trenni saab tegema hakata... Eks ma kunagi ikka selle programmi läbi teen. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: sirliss ja Naerulind
Saatis: teltsik
Kuupäev: 23. April 2012, kl 10.07

No tundub, et ma olen ikka eriti nõrk. Tegin siis nö testi. Kolmanda nädalaga jätkamiseks tuleks teha vähemalt 16 kätekõverdust. Ma jõudsin ainult 10 ja needki tegin jätkuvalt põlvede peale. Ega siis midagi - teine nädal läheb kordamisele ja 6-nädalane programm venib vähemalt 7-nädalaseks (tõenäoliselt ka rohkem).

Kui ma varem pole igapäevaselt kaalunud, siis nüüd pärast mõnda kaloriterohket päeva eelmise nädala esimeses pooles kaalusin ja olen ka igal hommikul kaalunud. Vaikselt väheneb ikka, aga no homme on oodata ikkagi suht suurt plussi. Ilmselt oli osa sellest plussist juba eelmisel teisipäeval minu sees, aga kuna tegin esmaspäeval veepäeva, siis pettis kaalu ära hetkeks smiling smiley Nüüd otsustasin, et ei mingeid veepäevi enam - nendele järgneb järgmisel päeval (päevadel) topeltisu!

Samas tundub Saarematamme poolt proovitav kapsasupidieet ikkagi päris ahvatlev - äkki sellega ikkagi saaks oma esialgse eesmärgi õigeks ajaks täidetud? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.